GEREDDEN VAN DE „SIMON BOLIVAR". De voetbalwedstrijd Stormvogels Blauw Wit te IJmuiden was de eenige, welke Zondag in aldeeling 1 der K N.V.B.-competitie werd gespeeld, daar de overige ontmoetingen wegens het slechte weer geen doorgang vonden. De hoofd stedelijke club won met 3 0 Ir. J. Rutten, aan wien eervol ontslag Per vliegtuig is in Medan aangekomen, ter regeling van verkoopen van Deli- verleend is als directeur van het ge- tabak naar Amerika, de heer J. T. Cremer jr., zoon van den directeur der meentelijk gasbedrijf te den Haag Deli Maatschappij. - Rechts de heer Cremer het Hilversumsche Sportpark werden Zondag draverijen gehouden. Eenige deelnemers i" actie op het door hevige regens in een modderpoel herschapen parcours hen schrijnend tafereel na aan komst van de „Oranje Nassau te Vlissingen met geredden van de „Simon Bolivar De heer B. W. J. Leijen, chef passage van de K N S M ont fermt zich over twee kinderen, wier moeder met drie andere kinderen bij de ramp omkwam. Links de ongelukkige vader Met de .Oranje Nassau" van de Maatschappij Zeeland is Zaterdag een aantal geredden van de „Simon Bolivar" in ons land teruggekeerd. De aankomst van het schip te Vlissingen Tijdens de nationale zwemwedstrijden te Rotterdam heeft Cor Kint Zondagavond het op naam van let van Feggelen staand wereldrecord 200 meter rugslag verbeterd. De nieuwe kampioene (links) drinkt met de vorige record houdster een kopje thee na afloop van den wedstrijd Vele boeren in de omgeving van Arnhem ondervinden weer groot ongerief van de overstroomingen tengevolge van den was van den Rijn. Het verkeer kan op sommige plaatsen slechts per roeiboot geschieden Geredden van de .Simon Bolivar die Zaterdag met de .Oranje Nassau" van de Maatschappij Zeeland in ons land teruqkeerden, verlaten het schip na aankomst in Vlissingen

Heldersche Courant | 1939 | | pagina 4