AFSCHEIDSDINER AAN GENERAAL REYNDERS. Aan generaal I. H. Reynders i$ Zaterdagavond in den Haag een afscheidsdiner aangeboden. V.ln.r.: generaal-majoor N. T. Carjteni; luitenant-generaal P. W. Best; generaal Reynders eir luitenant generaal Fabius Ha de aanvaring van de ophaalbrug over de Woudwetering te Woubrugge onderhoudt een pont thans het verkeer tusschen beide oevers. Op den achtergrond de beschadigde brug, wier herstel vier weken in beslag zal nemen Een prijzenswaardig werk. Overal In den lande worden helpsters voor het Roode Kruis opgeleid. De vrouwe lijke jeugd van het Friesche plaatsje (ortehemmen tijdens de practische les De slooping van het voormalige Wees- perpoortstation te Amsterdam is thans in het laatste stadium gekomen. Een gedeelte der overkapping stort omlaag Onder veilige hoede. Haar wie van de twee? Een aardig show van St. Bernhardhonden, die Zondag te Utrecht ond< snapshot op de er groote belang stelling is gehouden De amateur-astronoom, de heer G. W. Pieterse, verklaart de werking van een door hem in 3'/« jaar tijd gebouwd plane tarium aan den burgemeester van Haarlem, dr. J. E. baron de Vos van Steenwijk, De burgemeester van Enkhuizen, de heer J. C Haspels, hield met de raadsleden in zijn gemeente een huis aan huis-collecte ten bate van Finland. De burgervader-collectant tijdens zijn rondgang De leden der Zwitsersche ambulance voor Finland zijn Zondag via Frankrijk per trein in Amsterdam aangekomen, om vandaar per vliegtuig verder te reizen. Het gezelschap op het Centraal Station Hu Jeurkc°mi,:f -Mobilisa,iePakket 1939' te den Haag, dat een half jaar geleden zijn arbe.d begon, heeft thans de verzending ter hand genomen van boeken voor onze Jantjes. Het sorteeren en inpakken

Heldersche Courant | 1940 | | pagina 4