TOT VANAVOND n m m WA? GEVEN DE 1B©IC@PEM? CAFE CENTRAAL BRUILOFTSTEMMING kruiswoordraad, 11 jpi5 'j is I H 1 WINTER Rialto Theater Uitstekende film met Deanne Dürbin Tivoli Theater i,De kat en de kanarie'' KANAALWEG Qost-Indië H« C Zentgraafff 'n Oud Hollandsch hoekje Een oud café in nieuw gewaad „DE TOELAST" DANS EN AMUSEMENTSMUZIEK DOOR: THE FOUR TANGO SERENADERS 15 Hoe staat het met uw Paaschdagen voor Opa en Opoe Swertz Een goed en goedkoop modeblad Een vorstelijke wagen De heer van Twisk koopt „Formosa Barometerstand van Den Helder H.R.C-nieuws H.R.C. 2-Schagen I H.R.C. I-West Frisia I H.R.C. 3-Helder 2 Helder-nieuws Atlas-nieuws De ronde van Noordholland Het PaaschprogTamma van het Rialto- theater is zeer zeker goed verzorgd. En naar de voor een Vrijdagavond bijzonder goed ge vulde zaal te oordeelen is dit niet slechts onze meening, maar ook die van vele bioscoop bezoekers. Tevens blijkt uit dit uitstekende bezoek van het theater, dat Deanne Durbin, die met haar film „100 mannen en 1 meisje", de harten stormenderhand heeft veroverd en een van de geliefde sterren van het publiek is geworden. En hoewel wij de film „100 mannen en een meisje" tot nu toe nog steeds de beste film van Deanna Durbin hebben gevonden, neemt dit toch niet weg, dat ook de producten, die hierna met dit charmante kind in de hoofd rol zijn verschenen, alleszins de moeite waard zijn. Zoo jong zij is, beschikt ze over een prach- tigen zuiveren sopraan en dat niet alleen, maar haar spel is van dien aard, dat zelfs de meest ongevoelige bioscoopbezoeker niet kan nalaten om met een glimlach het spel van het vriendelijke, 'charmante meisje gade te slaan. Deanne Durbin is het echte type van het onbezorgde geestige bakvischje met de meest dwaze invallen. Zeer zeker niet alleen door haar stem beheerscht zij de film, maar vooral ook door de onopgesmukte wijze, waar door zij haar rol vertolkt. Ondanks het feit, dat ze nog al eens in zak en asch zit, ziet zij toch steeds weer den vroolijken kant van de dingen en vooral in „drie gewiekste schatjes" komt dit naar voren. Ook waar het de regie betreft is deze film uitstekend verzorgd. Henry Koster heeft met zijn gegevens gewoekerd. En wij hebben res pect voor de wijze waarop dit geheel werd samengesteld. De „drie gewiekste schatjes", waarvan in werkelijkheid alleen Deanna de gewiekste is, zijn drie zusters. Eén is geëngageerd. En het ongeluk wil nu, dat de tweede zuster verliefd is op de verloofde van haar zuster. Deanna kqjjit hier toevalligerwijs achter en zij stelt alfe pogingen in het werk om de verloving te verbreken en de twee, die voor elkaar ge schapen zijn, maar door een wreede speling van het noodlot gescheiden, bij elkaar te bren gen. Om dit doel te bereiken, doet zij of ze verliefd is op een muzikaal jongmensch en brengt deze mee naar huis. En hier komt de fortuin haar te hulp. De verloofde zuster wordt verliefd op het jongmensch, dat Deanna in den familiekring heeft gebracht. De huwelijksdag is echter reeds vastgesteld en de vader van Deanna, die door geweldige drukke zaken totaal in beslag wordt genomen, heeft voor zijn dochter geen tijd. Tenslotte echter weet ze hem aan het ver stand te brengen wat er eigenlijk gaande is en dat dit huwelijk op een catastrophe uit zal loopen. En dan wordt papa de reddende engel door op het kritieke moment in te grijpen. De vele verwikkelingen in deze 'film zijn komisch van opzet en het is vooral de persoon van Deanna Durbin, die door haar prettig spel iets bijzonders van het geheel heeft gemaakt. Wy zijn ervan overtuigd, dat de bezoekers van het Rialto theater van dit kunstzinnig filmwerk ten volle zullen genieten. Spannende „thriller". Bij tyd en wijle levert Amerika griezelfilms. Nu eens is het een Dracula-product, dan weer een „Frankensteyn". De eene maal ligt de kwatsch er dik bovenop, de andere maal kan men spreken van een intelligent gevonden en origineel uitgewerkt gegeven. Dat hangt dan goeddeels af van den regisseur, die zulk een gegeven te verwerken krijgt. De film „De kat en de kanarie" behoort ook tot het „thriller"-genre en minnaars van rol prenten, waarbij ge Uw zakdoek verfrommelt en Uw haren rechtstandige bewegingen voelt maken, kunnen aan deze kat en kanarie hun hart ophalen. Men krijgt het volle pond van emotioneele gebeurtenissen en zal er mis schien nog een onrustigen nacht bovendien van overhouden. Het komt voor, dat een kat, zittende vlak voor de kooi, waarin zich een kleine vogel, bijvoorbeeld een kanarie, bevindt, dit diertje doodt alleen door het maar aan te staren. Het doodt door schrik dus. Dat is het thema waar op deze film gebouwd is. Het gegeven is alweer... een erfenis, nage laten door een exentrieken ouden heer. Tien jaar na diens dood verschijnen de erven, maar, ook al weer oudergewoonte, de universeele erfgename moet een soort „vuurproef" door staan. De nacht, dien zij met de andere fami lieleden in het „huis-der-schaduwen" door brengt, wordt een ware nacht van verschrik king en dat zij niet krankzinnig wordt, is feitelijk meer geluk dan wijsheid en deels te danken aan de assistentie, die zij bij haar gruwelijke ervaringen ondervindt van een weliswaar niet al te dapper, doch zeer zeker goedmeenend cavallier. Alle requisieten en décors van de klas sieke sensatiefilm zijn er: geruischloos' opengaande en gesloten wordende panee- len, duistere schaduwen op nog duisterder wanden, „levende" schilderijen, grijp klauwen, handen die „uit den wand" ko men, mysterieuze gongslagen in den nacht, zwarte katten met groen-flikkerende oogen, kreten in de duisternis... enzoo- voorts, enzoovoorts. Wij kunnen er verder kort over zyn: de rollen van Bob Hope en Paillette Goddard worden goed vertolkt, terwijl men non-stop anderhalf uur griezelt. Men kan het alles humbug en nonsens vin den en dan heeft men waarschijnlijk boven dien nog gelijk ook. Maar de mensch schijnt op gezette tijden nu eenmaal dat griezelen noodig te hebben... en daarbij kan hij bij de kat en de kanarie volop z'n hart ophalen. De andere film. „Blondie knapt het op", is een Amerikaansch blijspel. Oppervlakkig en sentimenteel, maar niet onaardig. bij Oprichter Vaderlandsche Club- Batavia, 22 Maart. Na een kortstondig ziekbed is hedenavond in het Borromeus-zie- kenhuis te Bandoeng overleden de heer H. C. Zentgraaff, directeur-hoofdredacteur van het dagblad „De Java-Bode". Toen hij zestig jaar oud werd en een jour nalistiek jubileum tevens vierde, werd Zent graaff in breeden kring geëerd en gehuldigd. Ook op politiek gebied ging hij voor en de Vaderlandsche Club zal hem gedenken als een harer oprichters. .Een merkwaardig leven is afgesloten, het leven van een man, die zichzelf op een voet stuk wist te plaatsen, dat hem vrienden en benijders bracht. Een trouw paladijn van Indië is met hem heengegaan. De fraaie taveerne van den heer Koekenbier. De tijd van de traditioneele „kroeg" is voorbij. Steeds minder ziet men deze lokali teiten. waarin men, in een even kale als wan smakelijke omgeving, zijn consumptie opge diend kreeg, en steeds meer verschijnen, (bijv. in Amsterdam en Den Haag) die intieme ta- veerne'n, waarin men gepoogd heeft een warme sfeer te combineeren met een artistiek interieur. Ook Den Helder heeft thans een dergelijke „taveerne" en wel „Oud Holland", voorheen ,,'t Hoekje", (hoek ZuidstraatWeststraat), eigendom van den heer Koekenbier, en welke taveerne dezer dagen heropend is. Kosten noch moeiten heeft men gespaard om met iets bijzonders voor den dag te komen en dat men daarin ten volle geslaagd is, mochten wij gisteren bij een bezoek aldaar constateeren. Het geheel heeft men in oud-Hollandschen stijl gehouden. Zoowel de 16e-eeuwsche lan taarns, die aan den gevel prijken, het bijzen der mooi glas-in-lood, de zeer bijzondere ver lichting als de wandbetimmering. Het geldt eveneens voor het ingebouwde buffet, waar aan men een vrijwel onbegrensd aantal dran ken kan verkrijgen, voor eveneens „ouder- wetsche" prijzen „Modern" is alleen de mu- ziek-apparatuur, die in zijn soort iets bijzon ders is. Dit Oud-Hollandsche Hoekje, dat bij onze komst bedolven was onder een schat van bloemen van zakenrelaties en cliëntèle, is een smaakvol apartement, eenig in zijn soort in Den Helder en dat bewijst waartoe goede smaak en technisch kunnen een café kunnen, maken. „Centraal" heeft een geheel nieuw interieur. Het bekende café-restaurant „Centraal" aan den Kanaalweg, eigenaar de heer C. Winter, heeft zich, wat het interieur betreft, in een nieuw kleed gestoken en het kan welhaast niet anders, of de cliëntèle van deze oude zaak zal haar in deze gedaante niet terugkennen. Het was de decorateur K. Kool, die een ont werp maakte voor het interieur, en dit per soonlijk geheel naar het ontwerp uitvoerde. Het resultaat mag gezien worden. Op smaak volle wijze zijn een aantal „boxen" ingericht, de wandbetimmering- en beschildering vallen op door goeden smaak, terwijl voorts een ver lichting werd aangebracht, die een bijzonder effect vermag te maken. Het geheel ademt, en dat is wel het belang rijkste, een even warme als intieme sfeer. Van de koude en hooge ,',Centraal"-zaal is niets meer terug te vinden. Deze behoort tot het verleden en een feitelijk nieuw „Centraal" is te voorschijn gekomen. Ongetwijfeld zullen velen dezer 'dagen een kijkje komen nemen, temeer waar 'zoowel vs^r.daag als Zondag en Maandag; een prima militaire stemmingsband concerteert. V DE BURGERIJ EN HET LEGER JUICHEN! ZATERDAG-, ZONDAG- EN MAANDAGAVOND IN: DE BAND DIE HET DOET! Zaterdag tot 12 uur, Zondag en Maandag tot 2 uur dansen i. 5. 9. 10. 11. 12. 14. 16. 18. 20. 23. 24. 25. 26. 27. 31. 32. 34. 35. 36. 37. 38. Horizontaal. Oefening. Opschepper. Geraamte. Tweetal. Tentoonstellingsgebouw. Grieksch wijsgeer. Symptoom van bederf. Schoonmaakgerei. Lichaamsdeel van de koe. Opgeld (wisselterm). Friesch kasteel. Tarwesoort. Muzieknoot.' Dagelijksch natuurverschijnsel. Sterke drinkers. Plaats in Klein-Azië (bekend door concilie). Niemand uitgezonderd. Uitroep van verrassing. Bekend generaal uit de Ameri- kaansche Secessie-oorlog. Jongensnaam (afk:). Zuidvrucht. Germaansche letterteekens. 1 2 13 4 6 7 8 9 i m 10 12 13 11.6 17 18 19 20 21 22 23 24 25 25a 26 27 28 29 30 31 32 33 34 f 35 36 37 38 Verticaal. Gemeente in Noord-Brabant. Stad in Oost- Duitschland. Filmconcern. Bijnaam van Ezau. Houding. Eerste woord van bekende Lat. spreuk. Ploegbaas (Oost- Indië). Geit. Eiland in Ned.- Indië. Turnapparaat. 17. Tweeduizend. 18. Groote republiek. 19. Uitroep van droefheid (ver ouderd). 21. Dringende, eer biedige verzoeken 22. De letters van „Toe". 25a. Omstreeks (afk.). 27. Lichaamsorgaan. 28. Bevel. 29. Krachtwerktuig. 30. Gemeente in Gelderland. 31. Deel van een ra. 33. Volle vaart. OPLOSSING. Horizontaal: 1. Frederik; 8. Nicolaas; 15. Larong; 16. Lei; 18. Spatie; 19. Ab; 20. O.g.; 21. Oasen; 23. An; 24. Q.P.; 25. Mies; 27. Oogsten; 28. Sela; 30. Ier; 32. Reeën; 34. Lor; 35. N.S.; 36. Els; 38 Ne(e)n; 39. Rob; 41. Na; 42. State; 44. Kopra; 46. Ontwaren; 49. Botervat; 51. E.o.; 52. Gare; 53. A.R.; 53a. Or; 54. Er; 55. Voorstel; 57. Renegaat; 61. Moten; 63. Adres; 64. R.S.; 65. Ben; 66. Ges; 68. Ets; 69. Ta; 70. Sir; 72. Delta; 74. Jac; 75. Fred-; 77. Pampero(a); 78. Ka(v)t; 79 O.E.; 80. Ab; 81. Roumi; 82. R.O.; 83. Ei; 84. Onraad; 87. Etmaal; 88. I De prijs werd gewonnen door Mevrouw N. ZIJLSTRA, Ooievaarstraat 18. Correspondentie. J. P. v. B. De rectificatie in ons no. van Maandag is U zeker ontgaan. H. Hg. In den grond der zaak hebt U gelijk. De algemeene naam is Semoet; de kleine soort is Semoet api; de jeukmier Semoet gatel; groote, roode mier, Rang- grang; witte mier. Rnjap en vliegende witte mier. Laron of Larong. H. Hd. Het woord komt voor in het Hindoestani of Hindi, de beschaafde spreek- en schrijftaal (Sanskriet) in Britsch Voor- Indië. Marine; 90. Reinhard; 81. Adrianus. Verticaal: 1. Flamingo; 2. Rabies; 3. Er; 4. Doos; 5. Eng; 6. R.G.; 7. Klagen; 8. Nie ten; 9. C.s.; 10. Opa; 11. Lans; 12. AT. 13. Aiglon; 14. Separaat; 17. Esseeër; 21. Oor; 22. Ne(e); 26. Er; 29. El; 31. Plaag ster; 33. Kopererts; 36. Etw (wet); 37. Straten; 39. Rotonde; 40. Brr; 42. Stoom; 43. Eeren; 44. Korea; 45. Ave; 47. Neo; 48. Nel; 49. Bar; 50. Ara; 55. Verstoor; 56. Rob; 58. Ges; 59. A.s.; 60. Tracties; 62. Welput; 64a. Sirene; 66. Gemoed; 67. Stemma; 69. Tavenu; 71. Re; 72. Dar; 73. Ari; 74. Ja; 76. Daan; 78. Kora; 80a. Bah; 82. Rai; 85. R.I.; 86. Da; 88. Mr.; 89. In. Vanmiddag voor het laatst gelegenheid tot het schenken van Uw gift. Paschen staat voor de deur... en dus vestigen wy nog eens Uw aandacht op het in de bruidsdagen zijnde echtpaar Swertz, dat Zondag over een week zijn 55-jarig huwelijksfeest hoopt te kunnen herdenken. - Beide oudjes, samen anderhalve eeuw oud, hopen wy een feestgave te kunnen aanbieden namens een groot aantal lezers van de Heldersche Cou rant en het kan niet anders of het zul- V len blijde gezichten zijn, die straks In - het woonwagenkamp stralen. Ook gisteren kwamen weer tal van giften binnen en het is reeds een flink bedrag geworden, dat in de kas zit. Zooals wij al schreven, sluiten wy he denmiddag om 5 uur de gelegenheid tot het deponeeren van giften. Wie dus nog een kleinigheid te missen heeft moet dat vlug doen. Loop dus vanmiddag nog even op ons Bureau aan. In dank wordt Uw Paaschgave aanvaard! De verantwoording der gelden hopen wy volgende week te doen volgen. >Iet een speciale verrassing. Onze lezeressen vinden in het nr. van heden een prospectus ingelegd, dat hun aan dacht vraagt voor het nieuwe modeblad. We overdrijven niet als we het nieuwe modeblad het goedkoopste en best verzorgde modeblad van ons land noemen. Tal van moderniseerin gen en uitbreiding hebben het blad een voor nam cachet gegeven. Het knippatronen-blad geeft een onnoemelijk aantal vlotte modellen. Zoowel voor dames- als kinderkleeding, voor hand- en breiwerken, geeft het Nieuwe Mode blad een uitstekende handleiding. Het ver schijnt eens per twee weken en kost slechts 1.20 per kwartaal. Wie zich, voor minstens twee kwartalen abonneert ontvangt een car- ton van een halve kilo Kwatta cacao en 10 Kwatta-Dol-fijn reepen. 't Is dus inderdaad de moeite waard nu een abonnement te nemen. Aan onze bezor gers kunt U volgende week uw abonnement opgeven. Ook kunt u zich aan het loket op ons kantoor als abonné opgeven. Het is nu de tijd voor een medeblad. Abon neert U dus nu. Nieuw materiaal van de W.A.C.O. De W.A.C.O. te Hoorn beschikt over een wagenpark van niet minder dan 42 wagens. Deze week zijn er een tweetal aan toegevoegd, zooals er waarschijnlijk geen andere in onze provincie loopen. Deze autocars kosten dan ook niet minder dan 15.000. Een van deze wagens is bestemd voor den dienst Den Hel derHoornAmsterdam. De wagen, een diesel-Lyland, is te Woerden gebouwd, bij de firma Den Oudsten en Dom burg. Voor den winter is hij centraal ver warmd, in den zomer geeft een groot schuif- dak frissche lucht, terwijl verschillende ramen opengeschoven kunnen worden. Het grootste gerief zijn echter de ruime zitplaatsen. De carosserie biedt ruimte voor 39 personen, doch heeft slechts 34 zitplaatsen, zoodat deze plaat sen royaal zijn. In de rugleuning van de zit plaatsen zijn bagagenetten, waardoor bana nenschillen en sinaasappelschillen niet meer op den grond geworpen behoeven te worden. Boven de wielbakken zijn twee bagageberg plaatsen aangebracht. De deuren van den wagen worden hydraulisch gesloten. In den zomer, als deze wagens voor uit stapjes gebruikt worden, wordt een radio toestel ingebouwd en zal men de beschikking hebben over een microfoon voor de reisleiders. Naar wy gisteren vernamen, heeft de heer P. van Twisk de lunchroom „Formosa" in de Spoorstraat, voorheen eigendom van den heer Van Baaren, aangekocht. De heer Van Baaren Sr. zal de zaak voorloopig voortzetten. Voorts kocht de heer Van Twisk ook enkele andere perceelen (pakhuizen en huizen) die zich ach ter het Rialto-theater bevinden. Bij navraag aan den heer Van Twisk, wat zijn plannen met dezen aankoop zijn, hulde deze zich in een mysterieus stilzwijgen. Het zou ons echter ver wonderen, de persoon van den heer Van Twisk kennende, indien er niet het een of ander groot project „uitgebroed" werd. JUBILARIS. Vrydag 29 Maart a.s. hoopt de chauffeur L. v. d. Heijden den dag te herdenken, dat hij voor 25 jaar in dienst trad by de Gemeente reiniging alhier. Barometerstand Den Helder 756.9 Maximum temperatuur lucht: 8.8 Laagste temperatuur 8 uur: 6.6 Wind: richting: Z.W., kracht: 1 Licht op: 6.48 Daar gaat Loesje met dat leuke blousje, Dat heeft ze van „Modern" in de Van Galenstraat. Wat een snoesje werd dat nieuwe blousje, Iedereen zegt dat het haar zoo echt gezellig staat. Zeventig cent een meter maar - - - - Voor ruim een gulden was zy klaar. Wilt U ook een koopje, Maak dan eens dat loopje Naar „Modern" van AB VEEN in de Van Galenstraat. le Paaschdag. Aanvang half drie. len Paaschdag speelt het 2e elftal thuis tegen Schagen 1, en in deze ontmoetingen moet H.R.C. trachten zich te rehabiliteeren van de nederlagen, die dit elftal reeds leed. Spannen zal het dus morgen wel op het Racing-terrein. Ie Paaschdag. Aanvang half drie. De Enkhuizer roodgelen, die een paar Zon dagen geleden op zoo'n daverende wijze Hol- landia aan hun zegekar bonden zooals men wellicht weet, won W. Frisia met 101 van Hollandia komen 2en Paaschdag op visite bij de roodjakken. Alzoo een wedstrijd tusschen twee oude bekenden. Alhoewel de Racers op 2en Paaschdag reeds hun 12en wedstrijd spelen, ontmoetten zij dit seizoen de roodgelen nog niet, zoodat deze wedstrijd de eerste ontmoeting in dit seizoen tusschen de beide oude rivalen zal zijn. Vele spannende wedstrijden, met wisse lend succes, vonden er reeds tusschen beiden plaats en ook deze ontmoeting zal wel weer één van de oude soort zijn, waarin beide ploegen zich tenvolle zullen geven om de winstpunten te behalen, en waar de rood gelen blijkens hun verrichtingen over een goede ploeg beschikken met meerdere gerou tineerde 2e kl. spelers, kunnen de rood-jakken wel op de noodige tegenstand rekenen. Willen de Racers dus ook deze punten be halen dan zal er gespeeld moeten worden in het Allerhoogste tempo. Het elftal is als volgt: Leavy Selderbeek Van Pelt Sanders Dijkshoorn Buitenhuis Stolk Roomejjer De Vries De Jongh Dissel Scheidsrechter: M. J. Boas. In de morgenuren vindt er een derby plaats op het H.R.C.-veld, alwaar om half elf des morgen, het 3e elftal der Racers tegen de Helder-reserves in het veld komen. Een ont moeting, die ongetwijfeld de noodige belang stelling in de morgenuren zal trekken en ze ker het aanzien waard zal zijn. Wij zijn er van- overtuigd, dat de stryd in een sfeer van sportiviteit gespeeld zal wor den, zoodat men Maandagmorgen van een fiksch partijtje getuige kan zijn! WIJZIGINGEN WEDSTRIJDPROGRAMMA. Inplaats van den 2en Paaschdag vinden op den lsten Paaschdag de volgende adsp.- wedstrijden plaats. H.R.C. b—H.R.C. c. H.R.C. eOudesluis a. H.R.C. g—H.R.C. f. Schagen a—H.R.C. d. Alleen het tweede elftal komt ln het veld. Geen van beide Paaschdagen zal het 1ste elftal behoeven te spelen, terwyl het 2de der witjakken Maandagmorgen om half elf aan treedt tegen het 3de elftal van H.R.C. Dat zal een spannende kamp worden. Helder 2 komt als volgt uit: De Schipper Goutier Burgers Vonk Vermeulen Quant Himpers v. d. Boegaerde Mos Rottier De Leur ■De competitiewedstrijd Atlas 1—Water vogels 1 vindt niet op den 2den Paaschdag plaats, zooals oorspronkelijk was vastgesteld, doch op Zondag lsten Paaschdag, des mid dags half drie. Atlas speelt waarschynlyk in de volgende opstelling J. de Ruiter J. Post M. Mieldyk J. Slotemaker J. Buis C. Lokkers J. Wijker J. Gersen J. Snijders M. de Boer G- wyker WxindetispxDit Onze stadgenoot VV. Bakker onder de deelnemers. Ook onze stad wordt aangedaan. Evenals vorig jaar zal ook ditmaal gedu rende de Paaschdagen een wandeltocht, ge naamd „de Ronde van Noord-Holland", wor den gehouden, welke tocht georganiseerd wordt door de Amsterdamsche Wandelvereeni- ging, de L.A.T. (Lange Afstand Tippelaars). De deelnemers aan dezen toch, waarvan be gin- en eindpunt in Amsterdam zijn, zullen Zondag, eersten Paaschdag, ook onze stad aandoen. Daar zich onder de loopers ook een Helder sche deelnemer bevindt, nJ. de heer W. Bak ker, lid der W.S.V. „De Zilvermeeuw", hebben de vier plaatselijke sportvereenigingen beslo ten deze kranige wandelaars op hartelyke wijze in onze stad te ontvangen. Te dien einde zullen zij zich Zondagmiddag 3 uur verzamelen op het Stationsplein, om daarna gezamenlijk de tippelaars een stuk tegemoet te gaan en en vervolgens op hun tocht door onze gemeente te vergezellen. Een kleine rust zal worden gehouden in het ge bouw van den R.-K. Volksbond aan de Molen- gracht. Vermelding verdient, dat deze 180 km lange afstand in drie dagen zal worden afgelegd; terwijl de onder de lange afstandloopers in Nederland zoo zeer bekende Heldersche tip pelaar, de heer J. Bakker, zeer tot spijt, door ongesteldheid ditmaal niet van de partij kon zyn.

Heldersche Courant | 1940 | | pagina 6