NEDERLANDSCH HOCKEY- ELFTAL SLAAT BELGIË MET 3-0. WMmm Aan den grooten voorjaarsrit van de K. N.M.V. werd door niet minder dan drie honderd vijftien rijders deelgenomen. De start vond plaats op de Parade te Den Bosch. Een overzicht De hockey-teams van Nederland en België, die elkander Zondag in de hoofdstad bphampten, waarbij onze vertegenwoordigers een 3 0 zege behaalden Luitenant-generaal Sillevis, die als ver tegenwoordiger van den opperbevel hebber van Land- en Zeemacht de finish van den voorjaarsrit der K.N.M.V. te Utrecht bijwoonde, onderhoudt zich met twee militairen, die den tocht volbrachten De heer W. F. G. L. Passtoors is met ingang van 15 April benoemd tot burgemeester van de gemeente Wehl De minister van Koloniën, Z.Exc. Ch. J. I. M. Weiter. vierde Zaterdag zijn zestigsten verjaardag. Bij aankomst aan zijn departement werd de jarige minister door een collectrice van het Haagsch-Crisis Comité aangehouden en bracht hij gaarne een offer voor het goede doel Tijdens oefeningen van den Haagschen luchtbeschermingsdienst demonstreerde de vrouwelijke brandweer op kranige wijze, dat zij voor haar taak berekend Burgemeester F. van Lanschot opende in Den Bosch de ten toonstelling .Beter schoeisel en betere reparatie". De burgervader interesseert zich voor een paar pantoffels De .Grand National Steeplechase te Aintree, Liverpool werd gewonnen door .Bogskar". Het .veld" neemt een der hindernissen De internationale hockeywedstrijd Nederland-België, d.e Zondag te Amsterdam werd gespeeld, eindigde in een 3-0 overwinning voor de onzen. - Een succesvolle Nederlandsche aanval leidt tot een doelpunt

Heldersche Courant | 1940 | | pagina 4