Het voetbalmenu RADIO tmm SUNLIGHT ZEEP "i! HeT GeHeim unn SCHERPE ZEEPSOORTEN ZIJN NOOIT „ZUINIG" IN 'T GEBRUIK! K.YIU JDe eeAiJte. klaMtM 7 orratice Esdale LtcucPi moAg&ti In ons district ÏLM.U.R. PROGRAMMA e FEUILLETON Postduivenvereenigïng „Hollands Noordpunt" oua' Uw goed slijt er ratu Alleen SUNLIGHT geeft het goed stra lende helderheid, een frisse geur en doet het ook langer meegaan! I13W9 STUKKEN VOOR en nooit zeep ran onbekende herkomst Morgen zullen we wel twee nieuwe kampioenen kunnen begroeten, verrassin gen natuurlijk daargelaten. Feijenoord en Juliana hebben morgen aan een gelijk- •pel en een overwinning genoeg om zich kampioen te kunnen noemen. Voorts zal het lot van Be Quick en En- achedesche Boys eveneens wel beslist worden, terwjjl op de overige fronten een verwoede strijd zal heersohen om de pun ten. Het einde nadert en dus zjjn de be slissingen op handen! AFDEELING I. Blauw Wit gaat met een kloppend hart morgen de derby aanbinden tegen AJax. Inderdaad mogen de Zebra's nu geen punt meer verspelen en deze wetenschap kon nu juist wel eens Blauw Wit in den strijd van morgen parten spelen. Vooral nu het een onzekere plaatselijke ontmoe ting geldt, waarin de zenuwen toch al geladen zijn. A.D.O. en D.W.S. doen tenminste goed op een eventueel hernieuwd falen van de Am sterdammers voorbereid te zijn, want dit zou hen gelijk in puntental brengen. A.D.O. dient daarvoor van Haarlem te winnen, terwijl D.W.S. het altijd lastige V.S.V. baas moet blijven. In Koog aan de Zaan valt de beslissing voor de laatste plaats. K.F.C. ontvangt D.O.S. en we hebben zoo'n vermoeden, dat de Koogers aan het langste eind trekken. AFDEELING II. De eenige belangrijke wedstrijd is hier D.H.C.Feijenoord, waaruit de Rotter dammers een gelijk spel moeten brouwen om zich kampioen te noemen. We geloo- ven wel, dat dat Feijenoord lukken zal. Voorts wint Sparta voor alle zekerheid van Xerxes, en Hermes houdt V.U.C. er onder. C. V. V. krijgt geen schijnt van kans tegen H.B.S., terwijl D.F.C. op eigen terrein R.F.C. wel de baas zal blijven. HET OOSTEN. Drie van de vier kampioenscandidaten ko men morgen in het veld om hun 17en wed strijd te spelen. Het moeilijkste heeft onge twijfeld Heracles het te verantwoorden. De thuiswedstrijd tegen Go Ahead, die theore tisch ook nog een kansje bezit, beteekent o.i. voor de Almelo-ers een zeer zware opgave; doorRoy Vickers 14. „Ik geloof, dat Professor Ardus Ellister ook gewurgd is!" riep zij wild in de telefoon. Zij hoorde nog een uitroep, voordat zij hem ophing, maar zij was te veel in de v/ar om er zich iets van aan te trekken. Met moeite vond zij haar tasch en handschoenen terug, terwijl zij wanhopig tegen een opkomende flauwte vocht en mompelde, dat zij nooit en nooit alleen naar het hotel Joryce terug zou gaan. Van dat oogenblik af herinnerde zij zich niets meer. Later veronderstelde zij, dat angst alle herinneringen had vervaagt in elk geval bevond zij zich plotseling weer in haar hotelkamer, waar meneer Massiter haar, toen zij naar binnen wankelde, verbaasd en angstig aankeek. Daarna proefde zij cognac... HOOFDSTU XVI. De man met het rattengezicht. „Wat is er in hemelsnaam gebeurd?" Meneer Massiter vroeg het nog verschil lende malen, voordat zij een behoorlijk ant woord kon geven. En toen was het of er geen woorden bestonden, om het hem uit te leggen." „Ik werd bang. Geen cognac meer, dank u. Weet u, dat ik mjj vandaag als het ten minste vandaag is! al voor den tweeden keer zoo aanstel? En ik heb nog nooit vier en twintig uur achter elkaar hoofdpijn ge had!" Zij begon te lachen. „Blgf nou bedaard," drong meneer Massi ter aan, terwijl hij haar oplettend aankeek, „blijf nu rustig. Kun je het al vertellen? Vanuit dit raam zag ik dien kerel je naloo- pen." Hij keek opnieuw naar buiten. „Ik vermoed, dat hij op dit oogenblik op den hoek daar, bij die drogisterij staat." als deze tenminste niet te zwaar blijkt, het geen ons in het geheel niet zou verwonderen. De ploeg, die daar het meest van zou kun nen profiteeren, is A.G.O.V.V., die in haar thuiswedstrijd tegen Wageningen zoo vast als een huis twee punten gaat veroveren. Tubantia krijgt Enschedesche Boys op be zoek, die moeten winnen willen ze nog van de laatste plaats af komen. We gelooven niet, dat Tubantia het zoover zal laten ko men. Enschede versus Hengelo is een kamp, die weinig meer om het lijf heeft. Enschede kan de punten thuis houden. HET ZUIDEN. Evenals in Afdeeling II Feijenoord, kan Juliana het kampioenschap van haar af deeling veroveren. Daarvoor is noodig een overwinning op P.S.V. We hebben wel het idee, dat het zoover zal komen, temeer daar Juliana terreinvoordeel bezit. N.O.A.D., die nog een theoretisch kansje heeft, zal Roermond in Tilburg geen schijn van kans geven, terwijl daarentegen M.V.V. den laatsten tijd zoo hevig teleurstelt, dat we haar in den kamp tegen Eindhoven niet veel kans op succes durven voorspellen. Willem II wint van Limburgia, terwijl we Helmond en B.V.V. in hun thuiswedstrijden tegen resp. N.A.C. en Longa wel een kansje geven om een paar kostbare punten in de wacht te sleepen, hetgeen voor Roermond een tegenvaller zou zijn. HET NOORDEN. Slechts twee wedstrijden staan op het pro gramma, n.1. G.V.A.V.—H.S.C. en Veendam— Sneek. Twee ontmoetingen, waarbij de thuis clubs favoriet zijn, al zal het hun niet ge makkelijk vallen hun tegenstanders baas te blijven. Wederom mag Racing toezien, hoe haar „belagers" het er af brengen. In dit geval slechts een tweetal n.1. West Frisia en Z.F.C., die elkaar in Enkhuizen in de haren vliegen. Een van de twee valt definitief af, we heb ben zoo'n vermoeden, dat dit de rood-gelen zijn. Helder krijgt bezoek van Alkmaarsche Boys, de ploeg, die haar een drietal jaren geleden het kampioenschap in 3a af snoepte. De witjakken hebben dus nog een appeltje met de rood-witten te schil len, en deze gelegenheid lijkt ons wel gunstig, temeer daar Helder voordeel van eigen terrein heeft. Bovendien zou een overwinning den withemden een eind omhoog brengen op de competitieladder en is zelfs een plaats in de bovenste helft niet onmogelijk. Vandaar, dat we wel moed hebben op een overwinning van Helder, maar dan moet met wat meer spirit gespeeld worden dan Donderdag J.l. tegen Succes. AlcmariaHollandia is ook al een strijd tusschen twee oude bekenden. De Horineezen hebben wel een kans, nu de Kaasstedelingen den laatsten tijd zoo slecht voor den dag ko men. PurmersteijnW.F.C. kon wel eens dooor den derden klasser gewonnen worden, want de Purmerendsche „klei" is reeds velen noodlottig geworden. Op Wieringen komt Zaandijk op bezoek en nu wil het er bij ons niet In, dat Succes in dezen wedstrijd bij voorbaat kansloos is. In tegendeel. we gelooven, dat de Wieringers een redelijke kans op de punten hebben. Drie spannende wedstrijden. Wie den stand bekijkt en bovendien in aan merking neemt, welke wedstrijden er nog te spelen zijn, zal oordeelen, dat de beslissing r.og lang niet gevallen Is, hoe dicht het einde nabij schijnt. Oudesluis ontvangt n.1. Schagen en nu moge het waar zijn, dat Schagen tweemaal in deze afgeloopen week geslagen werd, terwijl Oude sluis een harer allerbeste wedstrijden speelde, het is een kamp tusschen twee naburen met allen aankleve van dien. Het is nog niet zoo lang geleden, dat Oudesluis in Schagen een 31 nederlaag leed. Het moge dan al on waarschijnlijk klinken, Oudesluis hoede zich voor onderschatting van haar gasten, anders kon de zege best nog eens in gevaar komen. B.K.C. heeft het in onze oogen nog wat moeilijker. Zij betreedt Zondag het gemeente lijk Sportpark in Wieringerwaard, waarbij de Polderschen, hoe veel beter ze er dikwijls voorstonden, steeds op de meest verwoede wijze partij werd gegeven. B.K.C. is thans nu Tauber en De Schipper wel weer gemist zullen moeten worden heusch niet in zoo'n vorm, dat we haar zonder meer als favoriet durven aanwijzen. Het zal weer een felle strijd worden met alle onzekerheid, die nu eenmaal om dezen wedstrijd zweeft. H.R.C. 2 bezoekt Atlas. De Racers zullen hun best wel doen om te winnen, want door dat ze BKC nog thuis krijgen is hun rol nog niet uitgespeeld. We hebben het gevoel, dat Atlas opnieuw de vlag moet strijken. De kampioensstrjjd. In Castricum wordt Zondag de strijd be slist.: C.S.V. ontvangt Alcmaria 2, die even veel punten hebben. C.S.V. heeft het terrein voordeel. Zal dat beslissen? D.T.S. bezoekt Uitgeest. Als D.T.S. wint, blijft haar kansje op de derde plaats be staan. Maar dan moet Alcmaria 3 Zaterdag van Alkm. Boys 2 verliezen. Afdeeling E. De eenige wedstrijd is H.R.C. 4Succes 2. Reeds bij gelijk spel is Succes 2 definitief hekkesluiter. Slechts wanneer Succes 2 van de Racers zou winnen en daarna Petten zou kloppen, zouden de Wieringers nog met H.R.C. 4 gelijk kunnen komen. Dit lijkt ons echter zeer onwaarschijnlijk. Afdeeling K. De stand ziet er, na het uitvallen van J.V.C. 2, wel even anders uit. Atlas 2 boert er één verliespunt op vooruit, want ze liet voor enkele weken een veer tegen de Juliana- dorperp. Maar aan den anderen kant is het toch weer geen voordeel voor de Atlas-ploeg, want het einde van de competitie is nu voor haar concurrent, het leidende B.K.C. 2, zoo veel dichter bij gekomen. Atlas 2, dat boven dien nog moet zien Helder 4, dat bij haar op bezoek komt, er onder te houden. Waar van we lang niet zeker zijn. Afdeeling R. Oudesluis 2 blijft thuis wel baas over Wie ringerwaard 2, terwijl Werkdorp Nieuwe- sluis thuis te sterk is voor Barsingerhorn. Adspiranten. In afd. O. wint H.R.C. a van Succes a (10 uur). In afd. P. ontbrandt opnieuw de groote strijd tusschen H.R.C. d en Oudesluis a, maar nu in Den Helder. Zullen de gasten revanche nemen en de kansen alsnog doen keeren (11.15). H.R.C. e ontvangt Helder c (12.30). Deze zullen elkaar weinig ontloopen. ZONDAG 5 -MEI 1940. Hilversum L 1875 en 414,4 m. 8.30 KRO. 9.30 NCRV. 12.15 KRO. 5.00 NRV. 7.45—11.30 KRO. 8.30 Morgenwijding. 9.30 Gewijde muziek (gr.pl.). 9.50 Gereformeerde Kerkdienst. Hierna: Orgel concert. 12.15 Reportage. 12.45 Berichten ANP. 1.00 Letterkundige causerie. I.20 KRO-Melodisten en solist. 2.00 Godsdienstonderricht. 2.30 KRO-Kamerorkest. (3.00—3.20 Gramo- foonmuziek) 5.05 Gewijde muziek (gr.pl.). 5.50 Hersteld Evangelisch-Luthersche Kerk dienst. Hierna: Gewjjde muziek (gr.pl.). 7.45 Berichten. 7.50 Gramofoonmuziek. 8.00 Berichten ANP, mededeelingen. 8.15 Koninklijke Militaire Kapel. 9.00 Radiotooneel met muziek. 10.00 Gramofoonmuziek. 10.30 Berichten ANP. 10.40 Epiloog. II.0011.30 Esperatnolezing. Hilversum H. 301,5 m. 8.55 VARA. 12.00 AVRO. 5.00 VARA. 6.30 VPRO. 8.00—12.00 AVRO. 8.55 Gramofoonmuziek. 9.00 Berichten. 9.05 Tuinbouwhalfuurtje. 9.35 Orgelspel. 10.00 Berichten. 10.01 Toespraak „De beteekenis van het agrarisch weekend van de Nederlandsche Gemeenschap". 10.20 Gramofoonmuziek. 10.40 Declamatie. 11.00 „Lentebloemen", operette. 11.30 Rosian-orkest. 12.00 „Onze Weermacht", cyclus. 12.25 Disco-nieuws. (Om 12.45 Ber. ANP), 1.00 AVRO-Amusementsorkest. 1.30 Causerie: „De gesproken mailbrief". 1.50 Gamelanmuziek (opn.). I.55 Declamatie. 2.00 Boekenhalfuur. 2.30 Concertgebouworkest en solisten. 3.30 Reportage en gramofoonmuziek. 4.30 AVRO-Dansorkest. 4.55 Sportnieuws ANP. 5.00 VARA-orkest. 6.00 Sportpraatje. 6.15 Sportnieuws ANP, gramofoonmuziek. 6.30 Causerie over Shakespeare's „De Storm" en declamatie. 7.00 Nederlands Hervormde Kerkdienst. 8.00 Berichten ANP, mededeelingen. 8.20 AVRO-Amusementsorkest, solisten en het krontjong-ensemble „Bintang Timoer". 9.30 Radiotooneel. 10.10 Omroeporkest en solisten. II.00 Berichten ANP. 11.10 Orgelspel. 11.2512.00 Dansmuziek (gr.pl.). MAANDAG 6 MEI 1940. Hilversum I. 1875 en 414,4 m. NCRV-uitzending. 8.00 Berichten ANP. 8.05 Schriftlezing, meditatie. 8.20 Gramofoonmuziek (9.309.45 Geluk- wenschen). 10.30 Morgendienst. 11.00 Christelijke lectuur. 11.30 Gramofoonmuziek. (12.0012.50 Be richten. Om 12.30 Berichten ANP). 12.45 Orgelconcert. 1.30 Consonanten en gramofoonmuziek. 3.00 Causerie over kamerplanten. 3.30 Godsdienstige samenkomst. 4.30 Gramofoonmuziek. 5.15 Kinderuur. 6.156.55 Fluit, piano en gramofoonmuziek. 7.00 Berichten. 7.15 Vragen in verband met het Hemelvaarts feest. 7.45 Gramofoonmuziek. TiHIëfë doet je q oedi Zij legde haar hoofd in haar handen en probeerde alles uit te leggen. „Ja, hij volgde mij. Nee, hjj heeft mij niet aangesproken en ook niet geprobeerd, mij tegen te houden er is eigenlijk niets ge beurd. Maar hij heeft een gezicht als van een rat en handen als... o, vreeselijke handen. Als van een gorilla. En ik kon mijn zenuwen niet meer de baas blijven ik herinner mij niet meer wat ifc tegen de menschen óp het consulaat gezegd heb. Ik veronderstel, dat hij voor mij het postkantoor uitgegaan is, anders stond ik daar nog in die telefooncel te bibberen. Maar ik kan mij niet herinneren, dat ik teruggeloopen ben; ik schaam mij ont zettend." Meneer Massiter liep de kamer weer op en neer, eenmaal, tweemaal, zjj wachtte op den derden keer, waarop hij iets zou zeg gen... Hij deed het ook. „Ik stel nu dit voor. Je zult al pe krachten noodig hebben en op het oogenblik heb je die niet. Ga naar bed en ga slapen, dan zal ik in mijn eentje naar het Ellisterhuis gaan. Om verschillende redenen is dat het beste, want we weten niet..." Hij zweeg, zijn gezicht was vastberaden. „Nee, zij zullen mij niet volgen. Eerstens om dat ik een taxi neem, die ik aan den privé- ingang van den manager laat voorkomen natuurlijk heeft hij dien en in de tweede plaats omdat dengene, waarvoor wij op moe ten passen, niet zal veronderstellen, dat ik op de hoogte ben van jouw zaken. Dus Tor- rance, wil je dat doen naar bed gaan en uitslapen?" „Als u mij op uw eerewoord wilt belooven, dat u mij wakker zult maken als u terug komt," „Dat zal ik doen." „Dan ga ik naar bed. Dat zal wel het beste zgn." Er klopte iemand op de deur... Torrance die in diepen slaap lag, bewoog en trachtte te ontwaken. Zij deed wanhopige pogingen wakker te worden, maar het lukte niet. Het kloppen hield echter aan, zij vocht tegen haar slaap, trachtte zich te bewegen en iets te zeggen, en toen was zij plotseling wakker; de kamer was koud en ongezellig en meneer Massiter, stond op de deur te bonzen. Vlug trok zij een peignor aan en liet hem binnen. „Wat heb je mij laten schrikken!" ver weet hij haar, „ik dacht... van alles. Ben je heelemaal in orde?" „Best", verzekerde Torrance hem. Zij was werkelijk heelemaal opgeknapt. „Ik heb mijn heele leven lang nog niet zoo zwaar geslapen." Zij ging naar het raam en gooide het open. „De manier waarop ik mij heb ingesloten is een laatste blijk van mijn zenuwen," en zij voegde er aan toe, „maar nu ben ik weer heelemaal rustig". „Mooi zoo! Dat hebben v/e noodig! Kunnen we nog praten, Torrance, of is het te laat." Zij keek naar de klok. Al over midder nacht! Zij moest uren en uren geslapen heb ben! En wat was er met meneer Massiter ge beurd? Zij deed het middenlicht op en schrok van zijn vermoeid gezicht. „Nu bent u doodmoe," zeide zij, „ik ben ontzettend egoïstisch geweest, om u alles te laten doen. Wilt u vijf minuutjes wachten En nu is het uw beurt om wat cognac of zoo iets te drinken." „Ik zou er best zin in hebben. Ik heb geen tijd gehad om aan eten of drinken te denken, vanaf het oogenblik, dat ik hier ben weg gegaan. Zou je denken, dat we binnen de grenzen van de etiquette blijven, indien ik voor ons beiden wat eten op je zitkamer bestel?" „O, beslist! Ik ben uitgehongerd!" Zij pakte hem bij zijn arm, toen hjj wilde weggaan. „Meneer Massiter!" „Uh-m?" „Hebben ze den Professor gevonden?" en toen hij ernstig knikte: „Dood?" „Ja." Z(j dwong zichzelf verder te vragen. „Gewurgd?" „Ja." De geweldige handen van den man met het rattengezicht kwamen haar weer voor oogen. Zij kreunde. Maar nu kon zij zich beheer- schen, zij was weer flink. Enkele minuten later zat zij naast hem. „Ik heb dat huis vlug genoeg gevonden", zei meneer Massiter, terwijl hjj aan de koude kip begon, „Ik vertelde den gérant, dat ik een verslaggever trachtte te ontloopen en hg smokkelde mij als een pak cocaïne naar bui ten. En de chauffeur deed zijn uiterste best om er voor te zorgen, dat we niet gevolgd werden. Het huis was stil genoeg, toen wij er eenmaal aankwamen. Een paar oude be dienden, die nog steeds wachtten op de thuiskomst van den Professor en een hond, die in de gang lag. Dat deed mij het ergste vreezen, wanneer je bedenkt, wat ik al wist. Ik wilde juist mijn naam noemen, toen er een auto voorreed de politie. Zij begonnen da delijk met het personeel en mij iedereen vragen te stellen, de chauffeur stond naast mij en vertaalde alles. Het scheen, dat zij om de een of andere reden geloofden, dat Ellister iets overkomen was. Meer zeiden zij niet." 8 00 Berichten ANP, internationaal over- zicht, herhaling SOS-berichten. 8 25 Christ. gemengde zangvereeniging Lauwerecht" te Utrecht en toespraken. 9.25 Bel Canto. (9.35—9.50 Uitslag wedstrijd „Een kans"). 10.00 Berichten ANP, actueel halfuur. 11.25 Gramofoonmuziek. Ca. 11.50—12.00 Schriftlezing. Hilversum II. 301,5 m. Algemeen programma verzorgd door de VARA. 10.0010.20 v.m. VPRO. 8.00 Berichten ANP, gramofoonmuziek. 10.00 Morgenwijding. 10.20 Residentieorkest (opn.), 10.35 Declamatie. 10.55 Clavecimbel en gramofoonmuziek. 11.30 Gramofoonmuziek. 12.00 VARA-orkest. 12.45 Berichten ANP, gramofoonmuziek. 1.00 VARA-orkest. I.301.45 Gramofoonmuziea. 2.00 Utrechts Stedelijk orkest (opn.). 2.20 Gramofoonmuziek. 2.45 Rosian-orkest 3 30 Zang en piano. 4.00 Gramofoonmuziek. 4.30 Voor de kinderen. 5.00 Gramofoonmuziek. 5.30 Orgelspel. 6.00 Gramofoonmuziek. 8.207.00 VARA-orkest. 7.05 VARA-Kalender. 7.20 Voor de jeugd. 7.30 VARA-orkest. 8.00 Herhaling SOS-berichten. 8.03 Berichten ANP. 8.15 De Stem des Volks (Amsterdam), Utrechts Stedelijk orkest en solisten. 9.00 Interview. 9.15 Rosian-orkest. 10.00 De Ramblers. 10.30 Orgelspel. II.00 Berichten ANP. 11.1012.00 Gramofoonmuziek. Op Zondag 28 April j.l. werd door boven staande vereeniging de eerste wedvlucht ge houden vanaf Breda. Afstand 151.809 km. Aan dezen wedstrijd werd door 221 vogels van bovengenoemde vereeniging deelgeno men, zoodat er 44 prijs vliegende en 32 punten- vliegende duiven voor het te vervliegen kam pioenschap aanwezig waren. De vogels, die om 8 uur te Breda zouden worden gelost, werden door het zeer slechte weer langs de geheele vluchtlijn om 4 uur in vrijheid gesteld. 'De heer Scholten toonde de eerste 2 vogels en wel om 16.40.01 en om 16.40.12. De prijsvliegende vogels met vermelding van het aantal behaalde punten zijn als volgt: Scholten 1. 2, 13, 17 met 99 punten; Mes- sink 3, 5, 27 met 67 p.; Riemers 4, 8, 11, 14, 20, 22, 25, 32, 36, met 95 p.; v. Pelt 6, met 27 p.; v. 't Hert 7, 19, 21, 24 met 64 p.; P. v. Leeuwen 9, 15, 28 met 50 p.; Rietveld 10, 40 met 23 p.; Steijn 12, 28, 41 met 27 p.; Brand 16, 29 met 22 p.; Felkers 18, 39 met 15 p.; Koger 23, 26, 38, 42 met 22 p.; Gies- bers 29, 33 met 11 p.; Mulder 34, 35, 43, 44 met 5 p.; Tetenburg 37, met 1 punt. Zondag 5 Mei wordt gevlogen vanaf Til burg, afstand 157.235 km. Torrance wreef met haar hand over haar oogen. Wat zij zich van haar tocht naar het postkantoor herinnerde, was vaag, maar er was iets gebeurd, dat haar niet te binnen wilde schieten. „Bljjkbaar kun je in Parijs wel een levende persoon opsporen, maar het is heel iets an ders om een lijk te vinden. Ik bedoel dit: Hiervoor zijn twee verschillende afdeelingen en hoewel .e eerste alles op haar gemak doet, zit er bij de tweede vaart achter. En of die Franschen logisch zijn!! Zij redeneeren zoo: als er iemand vermoord is, dan nemen zjj aan, dat zijn naaste familieleden het gedaan hebben. Bestaan die niet, dan zeggen zij, dat zijn personeel het gedaan heeft. Zijn die on schuldig... en nadat zij zoo ongeveer een uur tegen elkaar hadden staan gillen en acteeren, moeten zij wel aannemen, dat het personeel ®r "i.ets van af wist dan nemen zij aan, dat hij weggelokt is en dat hij door een vreemdeling vermoord is geworden. Zij wis- ten, dat hij een afspraak had om te gaan dmeeren..." „Met Gerald!" „Düt vasten zij toen natuurlijk nog niet. En ik heb het hun niet verteld. Maar ze zoch ten de huizen na langs den weg, dien Ellister nemen moest, om naar de Métrc te gaan en twee uur vonden zij hem, uTeen af gesloten en leege garage. Door het raam Z5?e" aj hem hggen en braken de deur oeg een smoking en de brief van in Wfaian hij de invitatie aannam, zat xr-h.?e badden hem gewurgd, waar- ijn jk ln den tuin van de villa." "fj' 77 denken toch niet dat Gerald..." „Wacht nou even. Een ding tegelijk. De P° 'e Z0^ht,en vond den makelaar, die het nner^ u handen had en hij her- 1 e Zlch, dat de sleutels aan iemand ge- rl v°m het te bezichtigen; zij wa- Waa K.°r V? i UUr d'en middag teruggebracht. dat ratt'Jn ^aS dat die kerel van jou met uur T gezlcht en die handen. Voor vijf nabiiT°rhanCe en 0°m Julius werd om en nabij nabij negen uur vermoord!" Ihk ™jgend' Wat krankzinnig eigen- eten n Lf TT' om hier koude kip te lie- te nrat 'C drinken en bijna onverschil- Indien tt toen ziJ Hilfoot betrad, was Het kJ gisteravond geweest geweest zijn! S°ed de vori»e eeuW Wordt vervolgd.

Heldersche Courant | 1940 | | pagina 14