Opnieuw een Kloosterboer gearresteerd GROOTE MNVOER lU VISCR IE Rond de interneering 8 Britsche duikboot geeft zich over Weer Nederlaodsche logger te laat Karpers vangen j op het droge-J Een spoor in den moord bij Delft? Spoorverbinding Den Helder-Haarlem Heden zitting Lagerhuis Groote Duitsche luchtverliezen Jo Waalberg wint te Dusseldorf De spionnaqe affaire te St. Pancras Postvluchten op Indië EERBERICHT DE BILT SEINTi De oorlog ter zee Poolsche en Fransche torpedojager gezonken Qiaemtneru Thans Cornelis, een broer van den gearresteerden Jan aan de benrt. Eveneens naar Groningen overgebracht. SE VAL VAN EEN WERELDFIRMA. Elf weken na de opzienbarende ar restatie van den groentenexporteur Jan Kloosterboer Pzn., diens zoon Jan en den timmerman P. Booij Gzn. heeft de rijksrecherche een inval ge daan in het landhuis ,t Haventje te St Pancras, bewoond door den groentenexporteur en commission- nair in effecten Cornelis Kloosterboer Pzn. Deze, een jongere broer van Jan KI is, na in Alkmaar verhoord te zijn, gevankelijk overgebracht naar Gro ningen en in het Huis van Bewaring aldaar ingesloten. Men zal zich her inneren dat ook de eerder gearresteer den naar Groningen, waar een knoop punt van een uitgebreid spionnage complot scheen te liggen, zijn overge bracht. Ook tegen Cornelis Klooster boer is zware verdenking gerezen, aldus vernemen wij uit goeden bron, bij de duistere zaken waarvan zijn broer Jan voor den hoofdpersoon wordt gehouden, betrokken te zijn. Wist de meesterknecht te veel? Directe aanleiding tot de arrestatie zouden enkele uitlatingen zijn geweest gedaan door den meesterknecht van de Fa. Gebr. Klooster boer (een groentenexportfirma tot voor kort door Jan en Cornelis KL gedreven en na de| arrestatie van Jan KI. door Cornelis en Piet KL, den oudsten zoon van Jan KL voortge zet) zekeren C. Sch. Deze, die te Rotterdam voor de firma aan het laden was zou aan een langdurig verhoor zijn onderworpen, doch hebben kunnen bewijzen zelf buiten de affaire te staan. Opnieuw geruchten om de „Bur- gerdijk." Door de arrestatie van Cornelis KL duiken de geruchten, dat de Fa. Gebr. Kloosterboer door inlichtingen aan een vreemde mogend heid te geven, de torpedeering van het mo torschip „Burgerdijk" op haar geweten zou hebben weer op. De Justitie hult zich over deze zaak in een volstrekt stilzwijgen en ook omtrent de in structie, die nog steeds niet beëindigd is, lekt weinig uit. Bevestiging van deze geruchten is dus niet te krijgen. Men herinnert in dit verband ook weer aan de groote partij naar men zegt te hoog verzekerde gladiolenbollen, die met een Fransch schip naar Zuid-Ameri ka verscheept werden en aan een gezegde van Cornelis Kloosterboer, die, zooals men aan de Langendijken beweert, verteld had „er wat aan verdiend te hebben." Geen verrassing! Een verrassing is de arrestatie van C. KL voor velen niet geweest, evenmin als die van Jan KL indertijd. Ingewijden, die wis ten hoe nauw zakelijk en persoonlijk ver band tusschen de beide broers er bestond, hebben zich er eigenlijk over verwonderd, dat C. KL nog zoo lang op vrije voeten bleef, daar men zich nauwelijks kon voor- Stellen, dat hij onkundig van een en ander was. Anders dan zijn broer Jan is de thans gearresteerde een eenigszins in zich zelf gekeerd persoon, die buiten zijn gezin wei nig verstrooiing zocht. Openlijk liet hij sympathieën voor bepaalde bellingerenten nimmer blijken. Hij is sinds de laatste ver kiezing lid van den gemeenteraad en lid van het kerkbestuur der Ger. gemeente. Men houdt hem. evenals zijn broer Jap, voor schatrijk. In de firma, die door de jaren een wereldnaam kreeg, vulden de beide broers elkaar merkwaardig aan, Jan de schijnbaar ruwe speculant, die zijn zaken op Amerikaansch-grootsche wijze afwikkelde. Cornelis, de nuchtere man ach ter de schermen, maar in vele opzichten eigenlijk de motor van de zaak. In expor teurskringen geldt hij als een zeer gewiekst, handig koopman, in den raad zag het er naar uit dat hij een persoonlijkheid op politiek gebied zou worden. Merkwaardig is het, dat de stemming in het dorp Sint Pan cras, dat opnieuw in het brandpunt der belangstelling staat, thans milder is, dan na de arrestatie van Jan KL Algemeen heeft men medelijden met vrouw en kin deren van den gearresteerden C. KL, die zeer gezien waren. Wanneer men deze zaak van een prac- tlschen kant bekijkt beteekent de diepe val van de groote firma voor de gemeente een strop. Immers, de Gebr. Kloosterboer, waren verreweg de hoogstaangeslagenen en de fiscus eischte zijn deel van de winst, onverschillig op welke wijze die verkegen werd... En het is. zooals wij vernamen, niet on waarschijnlijk. dat Flevo. de villa van Jan Kloosterboer en 't Haventje, het landhuis van Cornelis Kloosterboer, andere bewoners zullen kriigen. met andere woorden, „de gebroeders" hun terrein naar elders zullen verleggen. SPIONNEN KRIJGEN 15 JAAR DWANGARBEID. De krijgsraad voor Relgisch Rrabant heeft den leider van de Duitsrhp snionnage. Wil helm Wilde, zijn dochter Thea en een zekere Arthur Kahfner, een te Saint T.ouis in de Vereeniede Staten geboren Duitscber, ver oordeeld tot 15 jaar dwangarbeid ieder. STEEDS MEER VISCH NAAR DE KOELHUIZEN. Er was gisterochtend te IJmuidcn zeer veel aanvoer van visch. In totaal kwamen er 8000 manden aan de markt, aangevoerd door acht treilers, 22 loggers en een kotter. Tegen dergelijke reer ruime aanvoeren zijn de hooge prijzen van thans niet opgewas sen, aldus de IJmuider corr. van het Hsbl' Dit is reeds vorige week gebleken, toen de prijzen voor makreel zoover omlaag gin gen, dat een groote voorraad naar de koel huizen verhuisden om daar op een betere gelegenheid te wachten. Gisterochtend ging weer een partij haring naar de vriescellen, daar ze te weinig kon opbrengen. Intusschen blijven de prijzen van kabel jauw en schelvisch, waarvan weinig wordt aangevoerd, maar steeds hoog. Andere vischsoorten brengen echter naar verhou ding van de kosten zoo weinig op, dat de visscherij nauwelijks meer loonend is. Er is reeds weer een treiler opgelegd, in afwach ting van een betere marktsituatie. Onder dergelijke omstandigheden is het zeer gunstig, dat IJmuiden over een groote capaciteit aan koelruimte kan beschikken. Deze wordt thans nog uitgebreid, daar de N.V. „IJsvries" weer een nieuw koelhuis gaat zetten, bij de outillage, welke deze firma reeds bezit. Het nieuwe koelhuis „Irene" van de N.V. Verecnigde Ijsfabrie ken, een der grootste in den lande, zal spoedig gereed komen. Militair gezien op de plaats waar het lijk van Zuster Molaard werd gevonden. Bij de politie te Delft is bericht ingeko men dat door een automobilist Vrijdagnacht om kwart voor twaalf een militair is gezien op de plaats waar de verpleegster mej. Mo laard is vermoord. De soldaat was zonder kepi of veldmuts en in zijn nabijheid lag een lieta. Verband met andere aanrandingen? De politie legt verband tusschen deze mis daad en de aanranding die eenige weken geleden onder Overschie plaats had, waarbij een jong meisje door een tot op heden onbe kend gebleven individu van haar fiets werd gesleurd en eveneens met een zwaar, scherp voorwerp op het achterhoofd werd geslagen. In Overschie was de afloop minder tragisch: het meisje wist n.1. te ontkomen, terwijl de dader uit vrees voor de te hulp gesnelde tuinarbeiders het hazenpad koos. De veronderstelling dat het slachtoffer er gens anders gedood is en per auto naar de plek vervoerd, waar men het lijk heeft ge vonden, heeft de politie laten varen. Men neemt aan, dat de dader het meisje heeft opgewacht en onverhoeds neergeslagen. De motieven van den dader zijn nog niet dui delijk, 't vermoeden gaat eerder in de rich ting van een lustmoord dan van een roof moord. Het taschje van de verpleegster heeft de man wellicht meegenomen om zoo wei nig mogelijk sporen achter te laten. GROOTE ONGERUSTHEID OVER EEN KATWIJKSCHEN LOGGER. Men maakt zich thans ernstig ongerust over den motorlogger Gloria Kw. 51 van de reederij gebr. Ketting te Katwijk aan Zee. Toen verscheidene schippers van log gers, die 29 en 30 April binnen waren, mededeelingen deden over explosies, welke zij gehoord en vuurzuilen, die zij gezien hadden in de vischgronden ten Noorden van Terschelling, vreesde men onmiddellijk dat de treiler Willy Sch. 61 daarvan het slachtoffer was geworden, welke vrees la ter gegrond bleek te zijn. Er waren schippers, die echter vreesden, dat er nog een tweede slachtoffer zou we zen. Daarbij werd de naam genoemd van den splinternieuwen logger Theunisje Kw. 02, die zijn eerste reis maakte. Toen echter de Theunisje op 30 April binnenkwam, bleek deze vrees ongegrond. De schippers van enkele loggers bleven volhouden, dat er toch een nieuwe logger in de buurt van de Willy had gevischt, en die zij hadden herkend aan zijn specialen vorm, o.a. den Mayer-steven. Nu zijn er nog twee nieuwe loggers te Katwijk, behalve dc 62, nd. de 51 en de 73. De 73, Maria Jacoba. is echter ook te IJmuidcn binnen en nu vreest men, dat de Gloria Kw. 51 het slacht offer is geworden van de explosies. Er zijn schippers, die stellig verklaren, drie explo sies te hebben gehoord. Men had gehoopt, dat de Kw. 51 vandaag binnen zou zijn ge weest, daar het schip twaalf dagen reis heeft. De Gloria, die geen zendinstallatie heeft, is voor het laatst gezien op 26 April, twee dagen nadat het schip van IJmuiden was vertrokken. Het schip maakte zijn tweede reis na het uitbreken van den oor log en is ongeveer een jaar oud. Schipper van den logger is D. Ketting, een zoon van een van dc reeders. Verder zijn er nog zes opvarenden allen Katwijkers II doorgaande treinen. Ten aanzien van de door de Kamer van Koophandel te Alkmaar her haaldelijk naar voren gebrachte klacht over het veelvuldig moeten overstappen op het traject Den Hel derHaarlem, welke steun mocht vinden bij tal van lichamen en orga nisaties, kan het verheugend resul taat worden medegedeeld, dat bij de aanstaande zomerdienstregeling 14 doorgaande treinen tusschen Haar lem en Alkmaar zullen loopen cn 15 in omgekeerde richting. van Moskou zijn geweest Bij den graveur Proost werden vaak geheimzinnige bezoe kers gezien. Volgens het Hdbld. zijn nog arresteerd zekeren van den Honaard, die werkman te Rotterdam was, de Haarlem sche koopman Jelingen en den Amsterdam mer Lalieu. De laatste was betrokken bij uniformensmokkelarij, van de anderen weinig bekend. Te Enschede is aangehouden de directeur van de Enschedesche Taxi-onderneming „Eeto" G. Hasperhoven, afkomstig uit Over- dinke, waar hij vrachtautochaffeur was. In Arnhem is gearresteerd de oud-hoofd inspecteur van politie te Enschede, H. A. Hilten. Een interpellatie. Volgens het Nat. Dgbl. zal graaf de Marchant et d' Ansembourg in de Tweede Kamer een interpellatie aanvragen over de arrestatie van zijn collega Rost van Tonningen. Geld gaat door. De rechtskundige medewerker van de N R. C. zet uiteen dat de heer Rost van Ton ningen door de genomen maatregel zijn ka merlidmaatschap niet verliest en zijn wette lijke schadeloosstelling, het salaris als kamerlid doorgaat Verblijfplaats dor 21 gevangenen onbekend. Marchant et d'An- sembourgh zal interpelleeren. Salaris van Kamerlid Rost van Tonningen gaat door. Omtrent de namen der 21 geinterneerden blijft de regeering het stilzwijgen bewaren. Zij acht het om redenen van landsbelang niet gewenscht mede te deelen waar het inter- neeringskamp, waarheen men de gearresteer den heeft gebracht, is gevestigd. Natuurlijk worden thans allerlei gissingen gemaakt en slechts in enkele gevallen is de naam door verhalen van familieleden of kennissen openbaar geworden. Behalve het Kamerlid Rost van Tonningen is de N.S.B.er Köller gearresteerd, die niet zooals eerst medegedeeld, kringleider op de Veluwe, doch kringleider te Schiedam is. Te Rotterdam zijn gearresteerd de graveur Jan Proost en de journalist Bouten. Zij staan als communistisch georiënteerd bekend, doch de Communistische Partij Nederland ont kent dat deze menschen op de ledenlijst voorkomen. Vermoed wordt, dat zij geheime agenten Groote belangstelling. De parlementaire redacteur van Reuter deelt mede, dat groote belangstelling bestaat voor de debatten in het Engelsche Lagerhuis over de oorlogsvoering in Noorwegen, welke heden zullen beginnen. Veel zal bij het verloop van de de batten afhangen van de openings rede. welke minister-president Cham- berlain zal houden. De drie minis ters van de landsverdediging zullen eveneens het woord voeren. Churchill zal waarschijnlijk Woensdag spreken doch wanneer een felle critiek zal worden uitgeoefend, is het mogelijk, dat hij reeds heden het woord zal nemen. Reeds zijn een aantal vragen bekend, wel ke over den militairen toestand zullen wor den gesteld tijdens het vragenuur, dat voor afgaat aan het debat, o.a.: „Zijn de in Noor wegen gebleven troepen voldoende uitgerust tegen zon, sneeuw, regen en vliegen? Wan neer werd het eerste bericht van den Duit sclien aanval ontvangen en was er eenig uitstel eer handelend werd opgetreden? Is de blokkade in dc Middellandsche Zee doel treffend?" VOLGENS REUTER Een bestudcering van alle ter beschikking staane dinlichtingen, aldus Reuter, toont aan, dat in de afgeloopen vier weken de verliezen der Duitsche luchtmacht veel grooter zijn geweest, dan de Engelsche, on danks grootere gevaren, waaraan dc R.A.F. en het vlootluchtwapen blootgesteld waren tijdens de Noorsche campagne. De Britsche verliezen aan alle fronten bedroegen in totaal 48 machines. Duitsch- land daarentegen heeft volgens de bereke ningen zeker 138 toestellen verloren, terwijl 97 machines waarschijnlijk vernield of voor eenigen tijd buiten gevecht gesteld zijn. Bij deze getallen moeten de vliegtui gen worden opgeteld, die op den grond zijn vernield of op zee tijdens de Engelsche aanvallen op vliegtuigbasis. DE DROOM VAN EEN HENGELAAR OP WONDERBARE WIJZE VERVULD. „Nou, ga je mee of niet?" Mijn vrouw staat bij het stellen van die vraag geheel gereed om de deur uit te gaan, terwijl ik nog lekker in een luie stoel van mijn vrije Zondagochtend zit te genieten, aldus een medewerker van „De Nederlandsche Hen gelsport". „Die vrouwen ook", denk ik bij mezelf, „telkens wat anders". Verleden Zondag op mijn initiatief langs het Merwedekanaal van Maarscn naar Nieuwersluis gewandeld en geen goed woord heb ik gehad. „Het is ook zoo koud en zoo glad" en „als je nog eens wat weet" en dergelijke vriendelijk heden meer. Enfin, de getrouwde lezers kennen dat wel. En nu precies hetzelfde weer, óók koud en óok glad, maar thuis blijven, nee hoor, dat kon ze niet. „Stel je voor, zoo'n heele dag in huis zitten!" Ten einde raad verhef ik me uit mijn stoel, kijk op de klok en ja, het gaat noe net, we kunnen de trein van 12 uur 14 naar de Hollandsche Rading nog halen Nog even vragen wat zij er van vindt, want moselijk had ze juist ergens anders naar toe trewild. maar ze knikte goedkeu rend en even later zitten we in den trein We zijn er gauw en hesluiten van de treinhalfp naar de Loosdrechtsche plassen te wandelen. Na een minuut of tien komen we aan de sloot, die beneden langs het fietspad naar de nlassen loopt. Wonder hoven won der is het water niet bevroren. 7ekpr omdat het allemaal grond- en welwater is. Voor zichtig en zonder lawaai loonen we voort We zijn vrij goed beschermd achter het struikgewas, zoodat vogels en andere die ren, die hij dit open water zeker zullen Zitten, ons niet zoo gauw kunnen zien. Zoo loopen we nog een half uur voort en zijn dan bij een bocht van de sloot Deze is hier nu bevroren. We komen thans in open weilanden, er is geen levend wezen meer te bekennen dan ons tweetjes en daar de gu re wind hier vrij spel heeft, besluiten we al weg terug hebben we nog geen honderd me ter afgelegd, of ik blijf ineens verstijfd van schrik staan. De groote gebeurtenis! Nee maar, wat is dat nu? Mijn hengelaars- bloed vliegt door mijn aderen, van schrik knijp ik mijn vrouw in haar arm en kan slechts zeggen: „kijk daar nou es". Aan de kant van de sloot, op het ijs, ligt een enorme visch, die we op den heenweg niet opgemerkt hadden. Met een paar passen ben ik er bij, keer hem eens om en, ja hoor, een baas van een karper! Hoe komt die nu hier? „Kijk-es", zeg ik, „ook nog een touw door zijn kieuwen". Het is een raadsel hoe die visch hier komt; zeker door den een of ander ach tergelaten, die hem gevangen of ook ge vonden heeft. In elk geval is het een slachtoffer van het ijs. stellen we vast. Hij is anders nog heelemaal gaaf. nergens een schrammetje of beschadiging te beken nen. Aan het touw til ik hem op, wat een gewicht! In gedachten zie ik mijn grootste vang- srten van het afgeloopen jaar voor me: een zeelt van 1200 gram, een brasem van drie pond. een snoek van KV» en ik voelde me al een hecle Piet. En nu een karper van zeker 20 pond. zoo een waar je van droomt, maar die ie nooit ziet. laat staan vangt. Zoo een. waarvoor ik juist lid hen geworden van een vereeniging met karper water. Een varken van een visch. Een knots, een varken-van-een- visrh Heele dagen heb ik van den zomer gezeten, om er eens zoo een aan den hengel te krijgen en altijd was het „lauw kans". En nu. ter- wiil ip een Zondagmiddagwandelin- getie gaat doen. kriig ie ineens zoo'n baas voor je opgediend. Vol ontzag kijk in naar den bek, waar een twee persoons-aardappel makkelijk ingaat en herinner me met hoeveel zorg ik van den zomer met een stukje aardappel zat te vis- schen. Maar ook denk ik aan mijn zijden snoertje en mijn schepnetje, waar je wel brasem mee binnen krijgt, maar zoo'n visch als deze nee, die had ik toch verspeeld. Der gelijke en andere gedachten spelen mij door m'n hoofd, als ik met ontzag en eer bied deze geweldige visch sta te bekijken. „Nu, wat wou je doen?" schrikt mijn vrouw me op. „Doen?" vraag ik, „meene men natuurlijk die visch is nog zoo frisch als wat, alleen maar bevroren. Ik druk er nog eens op en hij blijkt werkelijk keihard te zijn. Vol moed neem ik hem op aan het touw door zijn kieuwen, maar... alleen dra den gaat niet. Dan maar met z'n tweeën. De onbuigzame, bevroren visch tusschen ons in, ik de kop vast, mijn vrouw de ®'aart, zóó aanvaarden we de terugtocht. Bij de eerste boerderij is het al mis. Een heple troep kinderen komt ons tegemoet, weldra gevolgd door eenige ouderen. We kunnen niet beter doen dan de buit laten bewonderen en nemen meteen de ge- lesronheid tp haat om een naar kranten te vragen. Gelukkig zijn de menschen ons erg ter wille, maar beweren, dat die visch toch niet goed meer is. Toch pakken we hem zorgvuldig in en met de stijve visch op mijn schouder gaan we nu als geboren stroopers naar huis. Onderweg zien we nog een reiger en een ropi-domp om een brasem vechten. De rei ger wint het. maar stikt bijna in de visch. Dra zitten we nu in den trein en zijn een kwartiertje later thuis. Tn een teil paste onze karper niet en daarom zouden we hem maar even in tweeën snijden. Maar dat was makkelijker gezegd dan gedaan Met een mes was het volslagen onmogelijk om er door te komen. Toen. ten einde raad met de zaag geprobeerd, en ja hoor. dat ging prachtig. Na hef ontdooien woog de visch ruim 5 P°nd; mat van kop tot staart 80 cm. en zat vol met kuit. De smaak was nrima. doch we konden, zelfs na dc helft wegge- e\en te hebben, na drie dagen karper eten geen visch meer zien! De positie der postvliegtuigen was Uitreis: Nandoe (Gravis) te Ran- goon, 8 Mei te Batavia verwacht. Thuisreis: Reiger (Hulsebos te Me- dan, 11 Mei te Napels venvacht. Emoe (Kalberer) te Alexandrië. 7 Mei te Napels venvacht. Verwachting voor het geheel© land: Weinig verandering in temperatuur, zwakke tot matige wind uit Westelijke richtingen. Na door een mijntreller te zijn beschadigd. Het Duitsche Nieuwsbureau meldt dat twee Duitsche vliegtuigen in het Kattegat een Britschen onder zeeër hebben aangehouden, die door een mijn was getroifen. De toestellen daalden naast den onderzeeër op zee. waarna de commandant van het schip en een onderofficier gevangen werden genomen en aan boord van de toestellen gebracht. Schepen van de Duitsche marine hebben daarna de duikboot naar een Duitsche ha ven gesleept. Volgens United Press is de aangehouden Britsche duikboot van een groot en nieuw type. De watervcrplaatsing zou ongeveer 1500 ton bedragen. De Zweedsche bladen ge ven over de aanhouding, aldus het D.N.B., een ooggetuigenverslag van de bemanning van een schip uit Gotenburg, die zag, hoe Zondagmiddag buiten de Zweedsche territo riale wateren nabij Vinga, een duikboot bij de nadering van Duitsche vliegtuigen, de witte vlag heesch. Na korten tijd verscheen een torpedojager, die den onderzeeër op sleeptouw nam en met zijn sleep in Zuide lijke richting verdween. De Fransche admiraliteit deelt me de: Op 3 Mei is een in convooi va rend troepentransport op de Noord zee door vijandelijke vliegtuigen aan gevallen. Geen der schepen van het geallieerde convooi werd getroffen. De torpedojager „Bison", die tot het escorte behoorde, is echter gezonken. Een groot deel der opvarenden kon worden gered. Officieel wordt te Londen medege deeld. dat de Poolsche torpedojager Grom bij operaties voor de Noorsche kust als gevolg van een bomaanval is gezonken. Een officier en 65 man schappen worden vermist. Het aanbod der Britsche regeering den torpedojager te vervangen door een, die thans op een Britsche werf in aanbouw is, is door de Poolsche autoriteiten in dank aanvaard. Dc A.D.Z.-zwemster Jo Waalberg is gis^ teravond voor de tweede maal gestart bij wedstrijden van een West-Duitsche ver eeniging. Nu kwam zij uit op een zwem feest dat gehouden werd in de stedelijke inrichting te Diisseldorf. Als voornaamste tegenstandster had Jo Waalberg wederom dp Duitsche jeugdkam pioene Anni Kapell, die te München Glad- bach op de 200 meter schoolslag van haar bad gewonnen in den tijd van 2 min. 56.2 sec. De .ynsterdamsche zwemster nam op fraaie wijze revanche. Zij tikte als eerste aan in den tijd van 2 min. 59.4 sec. De beste seizoenprestatie van ons land. daar T°nv Bij land tot nu toe op dezen afstand den snelsten tijd maakte van 2 min. 59.8 sec. Jo Waalberg is, dat is nu wel bewe zen, haar^ inzinking weer volkomen te l10" \en. Anni Kapell werd tweede in 2 m>n- o9 9 «ec. en voor de eersip maal is een Duitsche zwemster biermedp op een re?!*- mentaire haan binnen de drie minuten eeb!p\en. Het oudn Duitsche record stond op naam van Marta F.ngfeldt—Genenger uR 1036 V3n m'n- 0-5 sec., dateerend Anni stolte won de 100 nieter rugslaff in 1 nnn. 20.9 sec.

Heldersche Courant | 1940 | | pagina 2