Gerstebrood is goed brood Aanwijzing voor peulvruchten opgeschort Oud minister Aalberse 70 jaar Roofoverval op ouden man Het cu'furee'e leven in Bohemen bloeit Groote brand bij OSLO El Agheila bezet Noofdhoüaodscbe burgemeesters naar Duitschland Middenstand heeft zich goed aangepast Een speldje dat op veertig gulden komt Voltreffers op Britsche o'iefabriek Italiaansch weermachtbericht Duifsch weermadit^ericbt Amsterdamsche effectenbturs - f Koersen Nederlandsch clearinginstituut WINTERHUtPaflNEDERlAND Stort op 5553 of op 877 DE RANTSOENEN BLIJVEN ONGEWIJZIGD. De volgende bonnen zijn voor gebruik aan gewezen. Brood en gebak. Gedurende het tijdvak van Maandag 31 Maart tot en met Zonda 6 April a.s. geeft elk der met „10" genummerde bonnen van de broodkaart recht op het koopen van on geveer 100 gram brood. Voorts geeft elk der met „10" genummerde broodbonnen recht op het koopen van een rantsoen gebak. De op 6 April nog niet gebruikte bonnen blijven voorts nog geldig gedurende de week van 7 April tot en met 13 April a s., met dien verstande, dat zij gedurende laatstge noemde week niet mogen worden gebruikt in hotels, restaurants e.d. Boter en vetten. Gedurende het tijdvak van Maandag 31 Maart tot eij met Zondag 6 April a.s. geeft de met „10" genummerde bon van de boter- kaart recht op het koopen van 230 gram bo ter. De met „10" genummerde bon van de \etkaart geeft gedurende bovengenoemd tijd vak recht op het koopen van 250 gram bo ter of margarine naar keuze. De met „10" genumerde bonnen, die op 6 April nog niet gebruikt zijn, blijven voorts nog geldig tot en met Zondag 13 April a.s. Eieren. Gedurende het tijdvak van Maandag 31 Maart tot en met Zondag 6 April a.s. geeft de met „83" genummerde bon van de „bon kaart algemeen" recht op het koopen van èèn ei. De bonnen, welke op 6 April nog niet gebruikt zijn, blijven geldig tot en met Zondag 13 April a.s., met dien verstande, dat zij gedurende de week van 7 t.m. 13 April niet gebruikt mogen worden in hotels, restaurants e.d. Vleesch. Gedurende het tijdvak van Maandag 31 Maart tot en met Woensdag 9 April a.s. geeft elk der vier met „10 vleesch" gemerk te bonnen van de vleeschkaart recht op het koopen van 100 gram vleesch, been inbe grepen, of één rantsoen vleeschwaren. De met „10 worst, vleeschawren" gemerkte bon geeft uitsluitend recht op het koopen van een rantsoen vleeschwaren. De bonnen, wel ke op 9 April a.s. nog niet gebruikt zijn, blijven nog geldig tot en met Zondag 13 April a s- Toilet- en huishoudzeep. Gedurende het tijdvak van Maandag 31 Maart tot en met Zondag 27 April a.s geeft de met „20" genummerde bon van de „bon kaart algemeen" recht op het koopen van 150 gram toiletzeep (nieuwe samenstelling) of 120 gram huishoudzeep of 200 gram zachte zeep (oude samenstelling van voor 1 Januari 1911) of 150 gram zachte zeep nieuwe samenstelling van na 1 Januari 1911 of 300 gram zachte zeeppasta of 250 gram zeeppoeder of 000 gram waschpoeder. Volledigheidshalve wordt er op gewezen, dat waschpoeder niet gekocht kan worden door het publiek doch uitsluitend wordt beschikbaar gesteld ten behoeve van was- scherijen. Voorts blijft de bepaling van kracht, dat de oude voorraden zeepvlokken, zelfwer kende waschmiddelen en vloeibare zeep, welke zeepsoortcn thans niet meer wor den aangemaakt, nog mogen worden uit verkocht, met dien verstande, dat elke bon recht geeft op het koopen van 125 gram zeepvlokken of 250 gram zelfwerkende waschmiddelen of 200 gram vloeibare "zeep. Zeep voor wasscherijen. De bestaande regeling ten aanzien van de wasscherijen blijft onverminderd van kracht. De wasscherijen zijn derhalve verplicht voor elke twintig kilogram droge vuile wasch een zeepbon van het publiek in ont vangst te nemen. Zooals reeds voorge schreven is dienen de wasscherijen eerst een bon van hun klanten in ontvangst te nemen en pas daarna een hoeveelheid van 20 kg waschgoed, hetzij ineens, hetzij bij gedeelten in behandeling te nemen. De wasch van kantoren, hotels, café's enz., voorzoover het handdoeken, poets- en stofdoeken, servetten, tafellakens e.d. be treft, kan ter behandeling worden gegeven, zonder dat daarbij bonnen behoeven te worden' afgegeven. Peulvruchten. Omtrent de distributie van peulvruchten zullen zoo spoedig mogelijk bij een afzon derlijk persbericht nadere bijzonderheden worden bekend gemaakt. Ons dagelijksch brood wordt er in de nieuwe samenstelling niet slechter op. Het voorlichtingsbureau van den voedings raad schrijft ons: De samenstelling van het brood zal een wijziging ondergaan in dezen zin, dat het 10 gerst zal bevatten. Het is niet van belang ontbloot eens na te gaan welke beteekenis dit heeft voor de voedingswaarde van ons brood. De samenstelling van het nieuwe brood zal worden 65 tarwe, 25 rogge en 10% gerst. In Nederland kent men het gerstebrood niet meer. In de oudheid werd gerstebrood o.a. bij de Grieken, Phoeniciers en Batavie ren algemeen gegeten. In Noordelijke stre ken maakt het gerstebrood ook thans n(fg deel uit van het volksvoedsel. Meestal be staat ook daar het brood niet uitsluitend uit gerstemeel, doch is dit gemengd met andere meelsoorten, zooate in Noorwegen het geval is. Voor het fijner Zweedsche gebak wordt gerstemeel gebruikt, terwijl aan het brood vaak gerstemeel woordt toegevoegd, om de smakelijkheid te verhoogen. in het zooge naamde „Knaeckebrot" wordt vaak gerste meel gebakken. Gerst in den vorm van gort wordt door vele Nederlanders met smaak genuttigd. Zooals gebruikelijk is dit brood van te voren getoetst op zijn voedingswaarde en verteerbaarheid. In het centraal instituut voor voedingsonderzoek te Utrecht en het Nederlandsch instituut voor volksvoeding in Amsterdam zijn proeven genomen naar de samenstelling en verteerbaarheid. Uit deze proeven blijkt, dat de voedingswaarde gelijk is gebleven, en dat het door den mensch uitstekend verdragen wordt. Ook maagpatiënten verdragen het zeer goed, ter wijl de smakelijkheid van het brood ver hoogd is. Nog steeds is het fabeltje, dat gemalen bloembollen in het brood gebruikt worden de wereld niet uit, evenmin als de mee ning, dat men van het huidige brood schurft zou krijgen, hetgeen geheel onjuist is. Voor het vertrek heeft de gevolmachtigde van den rijkscommissaris voor Noordholland Oberdienstleiter Seidel, het gezelschap toe gesproken. Toen het plan geopperd werd, een aantal Nederlanders een reisje door Duitschland te laten maken, had spreker dit initiatief gaarne gesteund. Wanneer wij ons hebben vrijgemaakt van de. valsche voorstelling dat wij vijanden zouden zijn, dan zal het mogelijk zijn, elkaar te achten en te waar- deeren. Daarvoor is het vooral noodzakelijk dat wij elkaar kennen. De heer Seidel was er van overtuigd, dat de deelnemers aan de ze reis veel goeds zullen zien en met gun stige indrukken naar Nederland zullen te- rugkeeren, om dan hetgeen zij hebben waar genomen, in toepassing te brengen. Zooals wij eerder mededeelden, ziin eenige Noordhollandsche burgemeesters uitgenoe- digd een studiereis door Duitschland te ma ken. Gistermiddag zijn de burgemeesters in gezelschap van Winterhulpfunctionarissen vertrokken. Aan deze studiereis nemen dan deel de heeren D. G. Avenarius. provinciaal direc teur van Winterhulp in Noordholland. Tijde- man, directeur van Winterhulp te Amster dam. Dr. Kalhorn, adjunct-directeur Winter hulp in Zuidholland. Haveman, chef van den propagandadienst van Winterhulp in Noordholland. J. Jumelet. chef van de in- structie-afdeeling van den nropagandadienst in Noordholland, H. F. W. Kolb. burge meester van Noord- en Zuid-Schermer. D. Breebaart, burgemeester van Zijpe, W. R. Drost, burgemeester \an Kwadijk, T. Hei- kens, burgemeester van Monnikendam, D. Kaan, burgemeester van Wieringerwaard J. Steert Jr„ burgemeesfr van Oosthuizen J. van Dort, chef van bureau Winterhulp te Velsen en W. H. Bothenius Brouwer, chef van het kabinef van den algemeen secre taris van Winterhulp. ONEERLIJK POSTAMBTENAAR. Stationhouder van de P.T.T. ge schorst. Bij de deze week gehouden controle bij den stationhouder der P.T.T. to Kockengen bleek er een kastekort te zijn van ongeveer 1400 gulden. De stationhoudcr heeft bekend, dat hij deze gelden ten eigen bate heeft aan gewend. Hij is geschorst. De politie heeft de zaqk nog in onderzoek. 3> 'j-emnwn RECORDPOGING 3 x 100 METER WISSELSLAG. Naar wij vernemen ligt het in het voor nemen van de zwemster A. Veldhuiijsen van de zvvemvereeniging De Robben, Zondag a.s. in het overdekte bad te Hilversum een po ging te ondernemen ter verbetering van het Nederlandsch record op de 3 x 100 meter wisselslag. Dit record staat reeds jaren op naam van de Rotterdamsche zwemster Annie Timmermans, die dit te Rotterdam vestigde op 8 Augustus 1931, met een tijd van 1 min. 36.6 sec. Hartelijke huldiging. Onder tal van blijken van belangstelling uit allerlei kringen der bevolking heeft oud- minister prof. mr. P. J. M. Aalberse zijn 70- sten verjaardag gevierd. torn u L, OL'D-MIMSTER AALBERSE. (Foto archief.) Behalve een zeer groot aantal schriftelijke gelukwenschen mocht prof. Aalberse zeer vele bloemstukken ontvangen, onder welke er waren van den mijnraad, den raad van State, de R.K. fractie van de tweede kamer, het college voor medisch tuchtrecht, de staatsmijnen, de centrale commissie voor de statistiek en den hoogen raad van arbeid GEEN WIJZIGING WINKELSLUI TINGSWET Het heeft bij het departement van Han del en Nijverheid geruimen tijd een punt van overweging uitgemaakt, of het nood zakelijk zou zijn in verband met de door de verduistering gewijzigde omstandighe den, een verandering in de Winkelslui tingswet aan te brengen. De wijze waarop de middenstand zich echter in de afgeloo- pen wintermaanden bij deze gewijzigde omstandigheden heeft weten aan te pas sen, is van dien aard, dat het, volgens het Vad,,. ten /lepartemente. thans overbodig wordt geacht, alsnog een wijziging in de Winkelsluitingswet aan,.te brengen. Moordaanslag in den nacht. In den afgeloopen nacht heeft een onbe kende man een moordaanslag gepleegd op den 73-jarigcn B. Huis in 't Veld, die met zijn 68-jarigen broer samen in een huisje woont te Blesdijke, in de gemeente West stellingwerf. B. H. werd om half drie wakker, doordat iemand op het raam klopte. Op zijn vraag wie het was, werd geantwoord: Vader is ziek. wilt u even komen". B. H. kleedde zich aan en spoedde zich naar buiten doch zag niemand. Meenende dat de hulp voor zijn buurman, die ziek is, was ingeroepen, begaf hij zich in de richting van diens wo- nng. Nauwelijks had hij eenige stappen ge daan of hij kreeg met een hard voorwerp eenige klappen op het hoofd. Op zijn hulp geroep koos de aanvaller het hazenpad. In middels waren omwonenden door het la waai wakker geworden en toen zij op on derzoek uitgingen vonden zij den ouden man in zijn bloed. Hij had verschillende ernstige hoofdwonden opgeloopen. De vcr- slagene kon slechts een vaag signalement van.den aanvaller opgeven. Omtrent de aanleiding van den overval kan men niets met zekerheid zeggen. Ver moedelijk is roof 't motief, daar in de om geving de meening had postgevat, dat de broeders in goeden doen verkeerden. Dit is evenwel in het geheel niet het geval, want beiden zijn steuntrekkers. „Deutsohfeindliche kundgebung Voor het Landesgerecht. stond terecht een jeugdige winkelbediende uit Den Haag, die op 31 Augustus als insigne een Oranje leeuwtje. zooals die vroeger op de mutsen van de Nederlandsche soldaten waren be vestigd. heeft gedragen. Beklaagde, aan wien daarvoor bij strafbevel een geldboete van 30 gulden was opgelegd, gaf dit feit toe. doch beriep er zich op, dat hij dit speldje reeds sinds Juni eiken dag heelt gedragen en dat hij op 31 Augustus daar mede geenszins een demonstratie heeft bedoeld. Hij droeg het speldje, omdat hij Nederlander is en als zoodanig daarmede het Nederlandche leger heeft willen eeren. De generalstaatsanwalt zag in het feit, dat beklaagde reeds in Juni begonnen is met het dragen van het insigne wel dege lijk een demonstratie tegen de bezettende overheid en vroeg verhooging van de boete tot 40 gulden. De rechter kon zich hiermede geheel ver eenigen, aangezien het dragen van dergelij ke speldjes en insignes feitelijk beteekent een aandrang om trouw te blijven aan de Nederlandsche regeering, die zich nog steeds in oorlog met Duitschland acht en aan de Koningin, die het noodig oordeelt herhaal delijk nog redevoeringen te houden, welke slechts onrust onder het Nederlandsche bolk kunnen brengen. Het dragen van zulke speldjes moét dan ook, als vallende onder het begrip „Deutschfeindliehe kund gebung" gestraft worden. De bezettende overheid kan een dergelijke demonstratie niet toestaan en slechts met het oog op de jeugd van beklaagde wilde de rechter dit maal nog met een geldboete volstaan. Be klaagde werd veroordeeld tot een geld boete van 40 gulden en in de kosten van het geding. Tsjechische eenheidspartij bestaat twee jaar. De Tsjechische eenheidspartij, die volgens haar eigen verklaring 98 procent der be volking omvat, bestaat thans twee jaar. Bij deze gelegenheid maken de bladen de balans op van hetgeen in die jaren tot stand gebracht is. Zij achten die balans bevredigend. Sedert de instelling van het protectoraat en de stichting der eenheidspartij is er rn Bohemen en Moravië een groote verandering gekomen. Sinds vele jaren was de belang stelling voor cultureele zaken niet zoo groot als thans. Het cultureele leven is door de inlijving bij het Groot-Duitsche rijk geens zins beperkt, in tegendeel, het heeft zich verder kunnen ontwikkelen. Nooit tevoren zijn er zooveel Tsjechische boeken versche nen. nooit waren de schouwburgen, ten toonstellingen en concerten zoo druk be zocht. Daartegenover hebben de Tsjechen talrijke verplichtingen op zich genomen. „Wij hebben een groote schuld, doch wij zullen die afbetalen, aldus de „Narodni Noviny". Hevige ontploffingen en groote steekvlammen. In den loop van den 26sten Maart hebben, naar het D.N.B. verneemt, Duitsche ge vechtsvliegtuigen dagvluchten gemaakt naar Groot Brittanje. Daarbij werden verscheide ne uiterst doeltreffende aanvallen gericht op belangrijke fabrieken der bewapeningsin dustrie. Verscheidene bommen troffen een groote montagehal en richtten aanzienlijke vernielingen aan. Ook bij een aanval op een groote oliefabriek werden voltreffers ge plaatst. Een oliereservoir ontplofte na een voltreffer met een 100 M. hoogen steekvlam. In de fabriek ontstonden nog meer ontplof fingen. Houten clublokaal in de asch gelegd. Een der grootste houten gebouwen in het centrum van de stad Lillest'rocm bij Oslo is door brand geheel vernield. Het ge bouw diende hoofdzakelijk tot club- en ge zelligheidslokaal en was op het oogenblik onbewoond. De materieele schade wordt geschat op ruim 100.000 kronen. De oor zaak van den brand wordt geweten aan on voorzichtigheid van spelende kinderen. Weermachtsbericht no. 293 van het Itali- aansche hoofdkwartier luidt als volgt; Aan het Grieksche front optreden der artillerie van weerskanten. Onze jachtfor- maties hebben een aanval gedaan op de vijandelijke luchtbases van Paramvthia, waarbij ^ij op den grond staande vliegtyi- gen met mitrailleurvuur bestookten. Twee Glostermachines werden in brand gestoken, andere toestellen werden ernstig beschadigd Onze bombardementsformaties hebben te Preveza gemeerde schepen en haveninstal laties aangevallen. Ook een tweede vloot- basis op den Peloponesos werd getroffen. In Noord Afrika hebben Italiaansche en Duitsche eenheden El Agheila (in de Svrte) bezet. In het Oosten van de Middellandsche Zee hebben vliegtuigen van het puitsehe vlie gercorps varende vijandelijke vlooteenheden aangevallen: twee transportschepen werden getroffen en zwaar beschadigd. In Oost-Afrika wordt de felle slag om Keren voortgezet. Verscheidene aanvallen van den vijand liepen te pletter op den hardnekkigen tegenstand en de tegenaan vallen van onze dappere troepen, die den tegenstander zware verliezen toebrachten Jachtvliegtuigen boden heldhaftig weer stand aan- het vijandelijke optreden in de lucht, twee Hurricanes en een B'enheim werden neergeschoten, een van onze vlieg tuigen keerde niet op zijn basis terug. On ze bombardementstoestellen hebben talrijke pantserwagens en gemechaniseerde strijd middelen aangevallen en beschadigd in de zóne van Harrar. Een van onze in actie zijnde duikbooten op den' Atlantischen Oceaan, die onder be vel staat van den corvcttenkapitein Giu- seppe Roselli Lorenzini, heeft twee sche pen met een totalen inhoud van 12.300 ton tot zinken gebracht. WEER BRITSCHE SCHEEPSVER- LIEZEN DOOR LUCHTAANVAL LEN. Het opperbevel van de Duitsche weer macht maakt bekend: Duitsche en Italiaansche gemotoriseerde troepen hebben in de ochtenduren van 24 Maart na een kortstondig gevecht el Agheila aan de kujt van de groote Svrte bezet en den vijand naar het oosten teruggedreven. Het luchtwapen voerde den strijd tegen de Britsche koopvaardijscheepvaart met toe nemend succes verder. Zooals reeds bekend gemaakt, hebben Duitsche gevechtsvliegtui gen in den loop van gisteren op den Atlan tischen Oceaan en in de Theemsmonding ongeveer 31.500 brt. vijandelijke koopvaardij- scheepsruimte tot zinken gebracht. Boven dien werden nog 6000 brt. vijandelijke scheepsruimter zwaar beschadigd. Volgens aanvullende berichten werden voorts bij de Faroer-eilanden, twee koopvaardijschepen van tezamen 7000 brt. door bomvoltreffers tot zinken gebracht. Daarmede werden gis teren in totaal 38.500 brt. vijandelijke scheepsruimte vernietigd. Voorts gelukte het in het zeegebied om Engeland tien schepen met ongeveer 44.000 brt. door lucht aanvallen ernstig te beschadigen. In de Middellnadsche Zee plaatsten Duit sche gevechtsvliegtuigen ten zuiden van Kreta, ondanks hevigen afweer, zware tref fers op twee groote transportschepen van een vijandelijk konvooi. Bij gewapende ver kenningen boven Zuid-Engeland werden drie moderne fabrieksinstallaties aangevallen O.a. kreeg een fabriek der vliegtuigindu strie treffers op een groote montagehal. Op twee vliegvelden werden op den beganen grond staande vijandelijke vliegtuigen in scheervlueht gebombardeerd! Bij een aanval op een haven aan de Engelsche zuidkust ontstonden in de hal van een groote fabriek ontploffingen en branden. Een Duitsch ver kenningsvliegtuig schoot boven Zuid-Enge land in een luchtgevecht met vijf Britsche iagers twee vijandelijke toestellen van het type Ilurricane neer. Het Duitsche vliegtuig bereikte ondanks zeer ernstige beschadigin gen de thuishaven. De bemanning bestond uit luitenant Meyer als commandant en feldwebel Fiseher, de onderofficier Althaus en de oberfeldwebel F.yrieh. De vijand vloog nóch overdag nóch des nachts naar Duitschland. De vijand verloor twee vliegtuigen en een versperringsballon Twee eigen machines worden vermist. Onzekere markt. Na prijshou. dende opening, VTij scherpe re. actie. Amerikanen achteruit, loopend. Nederlandsche be» leggingen prijshoudend. OBLIGATIES STAATSLEENINGEN. Nederland 1941 I 4 Nederland 1940 I 4 Nederland 1940 II 4 Idem met bel. fac. Nederland 1938 3.3% Oost Indië 1937 3 Oost Indië 1937 A 3 DUITSCHLAND D. Gr. b '40 Ct. 6 Konv Kas (m.v.) 4 V.K. L.K. 95-95i/2 951/2-95 3/18 97% 97 92 92% 97 97 82%-83 7/16 83-83% 86% 86% 84% 84 7/16 82 88 88 81 823/i 79% 79% 82% 82 PROVINCIALE EN GEM. LEENINGEN. A'dam '37 I 3% 's Grav. '37 I 3% N. Holl. '38 3 N.-Holl. '38 II (3%) 3 R'dam '37 I III 3% Z.-Holland 1937 3 HYPOTHEEKBANKEN. Ned. Hyp b. Veendam 3% 88% 88% INDUSTRIEELE ONDERNEMINGEN. Buitenland. Farbenind. I. G. 7 Gelsenk. Bergw. 5 AANDEELEN. BANK- EN CRED.-INST. Binnenland. Koloniale Bank A 184 183% Ned. Ind. Handelsb. A 125% 129% Ned. Handel Mij. c.v. A 131% 131% INDUSTRIEELE ONDERNEMINGEN. Binnenland. A.KU. 115%-112% 115-113% Calvé Delft c.v. A 68% Centr. Suiker Mij. 204% 202 Fokker g. A. 184 185 Lever Bros en Unilever CV.A119-114 118-113% Ned. Ford 340 337 Philips G B.v.A. 205%-201 195-20? Philips pref. A. 141 141% Buitenland. Anaconda copper cv. A. 28%-2S% 28%-27% Beth. Steel cv. A. 80%-80% 80%-78 Gen, Motors cv. A. 48% 48% Kennecot Copper cv. A. 35 15/16-3511/16 35 15/16-35% North. Am. Aviation cv. A. 15 7/16 14% Rep. Steel cv. A. 24-23 9/16 23 9/16-22% U. S. Steel cv. A. 63%-63 63%-61% PETROLEUMONDERNEMINGEN. Binnenland. Dordtschè Petr. g. A. 216% 213% Kon. Petr. 242%-237 243%-2AÏ Buitenland. Shell Union cv. A. 12%-12 12%-llTg Tide Water cv, A. 10 3/16-10% 10%-915/16 SCHEEPVAART-MAATSCHAPPIJEN. Holland-Amerikalijn A. 116%-115 116-114% Java China Japantijn A. 153-149 152%-150 Kon. Ned. Stoomb. Mij. 157%-156% nat. bez. v. A. 158-155% Kon. Paketvaart A. 240 241% Ned. Scheepv. Unie A. 178%-176 1r. 176%-179% Rott. Lloyd A. 1371/, Stoomv. M. Nederland A. 140-137 139-140 SUIKER-ONDERNEMINGEN. H.V.A. Javasche Cultuur N I S U. Ver. Vorstenl. CulL 442-435 442-433 242% 246% 252 253 120-117 119-117 t TABAKSONDERNEMINGEN. 5e!ï ?.a,avia Mij. 190 189%-186 258%-254 250% -25? 198 197-198 Deli Mij. cv. A. Senembah RUBBER-ONDERNEMINGEN. Amsterd. Rubber 281%-277 Bandar Rubber Mij. A. 212 275% Deli Batavia Mij. A. 219% 222 Koersen van stortingen op 28 Maart 19411 Reichsmarken 75.36; Belga's 30.1432; Zwit- sersche Francs 43.56; Fransche Francs 3.768} Lires 9.87; Deensche Kronen 36.37; Zweed sche Kronen 44.85; Tsjechische Kronen (oude schulden) 6.42; idem (nieuwe schulden) 7.54. POSTGIRO-NO'8 VAN DB WIN TERHULP NEDERLAND. Winterhulp Nederland. Den Haag, Na 5558. Al* bank der Winterhulp Neder- derland is aangewezen de Kaever- eenlging N.V„ Amsterdam, No. S77. Go brengt geluk In veler ltrenll

Heldersche Courant | 1941 | | pagina 2