Africhten Struikrooverij in POLEN VAN Km a" het ,and' Vo,*en® de laatste berichten was mcn in het generaal-gouver- nemont zeer ter neer geslagen door de Karnen in de waschmachine Een luchtje aan? Noord- Hollandsche MEER DAN TIENDUIZEND GULDEN VOOR EEN POSTZEGEL Britscbe bommen op ons land BIJ VOORBAAT G°DEKT VOOR DEN ZOMER Noodlottige val Daitsch weermacbtbericht Opmarsch aan alle fronten voortgezet Landbouw onderlinge Italiaansch weermaehtbcricfat hevige bombardementen op haven* installaties. Postverkeer met bezet Frankrijk hersteld behalve voor pakketpost- verkeer. CURIOSITEIT VOOR ONS LAN BEHOUDEN. (Van onzen Haagschen correspondent.) Gedurende de laatste drie dagen der vo rige week is in Den Haag een zeer belang rijke postzegelveiling gehouden, waar ver- screidene hooge prijzen zijn besteed voor bij zondere zegels. Voor een der grootste Europa zeldzaamheden, de „Moldau 81 Parale No. 3", een beroemd zegel uit Fernand de Coppet's onvergelijkelijke verzameling, is niet min der dan f 10.600.besteed. Voor dit enorme bedrag heeft de bekende Amsterdamsche handelaar de heer Hakker, deze curiositeit voorloopig althans voor ons land be houden. Er was veel buitenlandsche belang stelling voor deze veiling en voor de Mol dau was het van den heer Hakker een nek aan nek race met de firma Grobe uit Han- nover. Over het algemeen zijn er flinke prijzen besteed op deze veiling van de firma Riet dijk. Om ons tot Europa te bepalen, alleen dit gedeelte der geveilde collecte heeft ruim f 65.800.opgebracht. De cataloguswaarde van alles bij elkaar was anderhalf millioen francs. Er zijn bedragen besteed van f 1950.— voor de beroemde „Genève-Postelocale 5+5" en dat nog wel met een dun plekje en een speldeprik er in; zelfs f2100.— voor de zoo genaamde Bazeler Duifjes, en nog honderd gulden meer voor de 27 Parale van Moldau; de Moldau-108 Parale bracht het tot f 1000.—, de eerste zegel van Saksen tot f 1400.de 3 Cuartos van Madrid 1853 tot f 690.de 70 Kr. 1873 van Wurtenbgrg tot f600.en, om het bij deze enkele grepen te laten, de Zwitsersche „Waadt 4", iets beschadigd, tot f 830.—. De gemiddelde opbrengst per zegel is iets meer dan f 43.geweest, wel een bewijs, dat er tegenwoordig vraag is naar postzegels, blijkbaar ook als belegging. Amerikaansche boeren losten lastig -probleem radicaal op! (N.P.B.) Zooals bekend heeft in den afge- loopen winter het melkvervoer veel last en stagnatie ondervonden als gevolg van de groote koude en de vele sneeuw. Het spreekt vanzelf, dat ook andere landen dikwijls in dergelijke omstandigheden verkeeren. Zoo gebeurde het o.a. ook eens in Wvoming County (V.S.), dat de boeren door de ge weldige sneeuwmassa's, die de wegen on begaanbaar maakten, niet in staat waren om hun melk aan de melkfabrieken af te leveren. Eerst vroegen de boeren zich wanhopig af, wat zij met hun groote hoeveelheden melk moesten doen, want een karnton zoo als in ons land nog algemeen op de meeste boerderijen is te vinden, hadden zij niet in hun bezit. Gelukkig kwam toen een hun ner op een goed idee. Hij zeide tegen zijn collega's, dat zij hun groote, electrisch ge dreven waschmaohines eens grondig moes ten reinigen, om er daarna hun te veel aan melk in te kunnen karnen. De boeren volgden zijn verstandige raad op, en konden, toen de wegen weer bruik baar waren, groote hoeveelheden boter af leveren, waardoor ze gevrijwaard bleven voo onnoodige verliezen. AARTSBISSCHOP VAN PRAAG OVER LEDEN. De Aartsbisschop van Praag, dr. Kaspar is gisterochtend om 01.00 uur in zijn paleis te Praag na een langdurige zware ziekte, overleden. Dr. Kaspar was 81 jaar oud. RAADSEL: HOEVEEL BONNEN MELK IN DEZE SCHOONE BUSSEN? (Foto I. V. Wagenberg). VIJFTIEN DOODEN IN ééN STAD. Hier en daar schade. In het afgeloopen weekeinde vlogen ver scheidene Engelsche vliegtuigen boven ons land en op eenige plaatsen werden brisant- en brandbommen neergeworpen. De meeste bommen vielen op het vrije veld. Een aan tal andere bracht echter schade te weeg. In een stad in het Westen van ons land kreeg een ziekenhuis een voltreffer. In de buurt van dit ziekenhuis werden eenige woonhuizen beschadigd en vernield en ontstonden eenige branden, die gelukkig snel gebluscht werden. Een molen en een paar opslagplaatsen werden in deze stad eveneens getroffen. Volgens de tot dusver ter beschikking zijnde gegevens zijn in deze stad 12 dooden en 15 licht en zwaar ge wonde burgers te betreuren. Op een andere plaats in hef land vielen verscheidene brisant- en brandbommen in de nabijheid van een krankzinnigeninrich ting. Hef gebouw zelf kreeg geen schade; wel werden eenige boerderijen in de buurt beschadigd. Elders werd een straatweg getroffen, zoo dat het verkeer tijdelijk omgelegd moest worden. Voorts kregen vele huizen glasschade. Ten slotte nog werd blijkbaar op een andere plaats een hoogere onderwijsinrich ting tot doel gekozen. Ook deze werd niet geraakt. Wel geraakten in de huurt enkpip woonhuizen in brand. Deze branden wer den snel gebluscht. Inbrekers op zoek naar textiel- (joederen en vleesch. De belangstelling van de zijde der dieven voor textielgoederen blijft groeiende. Thans brachten inbrekers een bezoek aan een zaak in dameskleeding aan de Ferd. Bolstraat te Amsterdam, waar zij 140 zomerjaponnen en 10 zomermantels wisten te stelen. In een woning aan de Amstelkade drongen eveneens inbrekers binnen. Hier stalen zij twee koffers met linnengoed, twee costuums. twee regenjassen en bovendien een koffer met gramofoonplaten Vier mannen van 23, 20 en 17 en 16 jaar en een 22-jarige vrouw werden verder in een woning aan de J. P. Heyestraat aangehouden, verdacht van diefstal afkomstige goedern, werd hier in beslag genomen. Het vleesch blijkt echter ook nog voldoen de aantrekkingskracht te hebben voor de langvingerigen. Door een bovenraam te ver nielen, verschaften inbrekers zich toegang tot een slagerswinkel in de Wormerveerstraat en haalden daar een belangrijke hoeveelheid vleesch, worst vet en spek weg. Uit een slagerij op den Kloveniersburgwal verdween een hoeveelheid vleesch en vet, alsmede vleescnbonnen. Bovendien namen de dieven nog f25.— uit de kassa. Ook een café op het Stadionplein kreeg on- gewenscht bezoek. Inbrekers namen hier 16 flesschen likeur, 16 flesschen advocaat en twee doozen sigaren mee. En uit een onbewoonde woning in de Wil- helminastraat werden tenslotte twee deuren gestolen. ONBEHEERDE AUTO MET LADING EIEREN EN HAMMEN INBESLAG- GENOMEN. Dezer dagen trof de politie te Barneveld een onbekende vrachtauto aan met een la ding van 1100 eieren, waarvan de eigenaar tot nu top onbekend is gebleven. Auto en la ding zijn in beslag genomen. Bovendien wer den vele hammen, welke onbeheerd in een eierkist werden aangetroffen, in beslagge nomen. Oude heer doodgebloed. De 65 jarige heer Haverkamp uit de Bilt is op noodlottige wijze om het leven geko men. De heer H. bevond zich ter hoogte van het gebouw van den Nederlandschen Protestantenbond. Op de heide achter dit gebouw had hij ongeluk te struikelen, waar hij hij ongelukkigerwijze terecht kwam op den z.g. kurkentrekker. De spijl kwam in de lies, waarbij de slagader werd doorge sneden. Even later bemerkte een toevallige voorbijganger het hevig bloedende slacht offer. Daar het vele bloed een juiste plaats bepaling onmogelijk maakte bond deze man die helaas ondeskundig was het been be neden den wond af. Het gevolg was dat het slachtoffer toen medische hulp arriveerde, reeds overleden was. DANKBAAR WERK MET BE LANGRIJKE SOCIALE KANT. Een vooraanstaand Instructeur vertelt. (Van onzen Haagschen correspondent.) Achter aan den Bezuidenhoutschen weg tegenover het Huis ten Bosch, dus dicht bij de Wassenaarsche grens woont de heer L. de Zeeuw, Brabander van geboorte, die se dert ruim twaalf jaren zich hier bezig houdt met het dresseeren van honden, in het bijzonder geleidehonden voor blinden. Aanvankelijk graanhandelaar, was hij van jongsafaan een groot liefhebber van honden en op 14-jarigen leeftijd wist hij al met een door hem afgerichte hond het pro vinciaal knmnioensrhnp van Noord-Bra bant te behalen. Toen een ongeluk hem noodzaakte zijn eigenlijke werk op te ge ven, wierp hii zich geheel op het dresseeren van honden, dat zoo zijn nieuwe bedrijf werd Geduld en nog eens geduld, dat is het ge heiro van zijn succes en een corrigeerende tik hliift een hooge uitzondering Ts het af richten van politie- en jachthonden reeds een moeilijk werkje, zeer biizondere ei- schen stelt een werkeliik goede, betrouw bare blinden-geleidebond. De heer de 7eenw heeft ondervonden, dat een Duitsche herder zelden hiervoor geschikt is: die is van nnturp te onrustig, te zenuwachtig en juist een hlindp heeft behoefte aan een dier. dat onder alle omstandigheden kalm blijft. De Hollandsche en de Mechelsche herder en vooral ook de bouvier leenen zich veel meer voor dit werk en dan is een teef verre te prefereeren boven een reu, die zoo licht ongedurig wordt wanneer er „dames in de buurt komen." De heer de Zeeuw vertelt van een hond die onder dergelijke omstan digheden zijn meester totaal vergat, hem eerst tegen eé'n lantaarnpaal liet opbotsen en vervolgens tegen een auto aansleurde, zoodat de arme blinde met groote vertra ging en bloedend gewond tenslote thuis kwam. Cursus van vier maanden. Het africhten van een geleide hond duurt volgens de methode van den heer de Zeeuw ongeveer vier maanden, vroeger had men er ongeveer een jaar voor noodig. Een hond, jonger dan een jaar, is nog veel te speelseh. maar zijn ze eenmaal zoo oud dan zijn de dieren al wel in staat om vlot de eerste oefeningen gehoorzaamheid of appél te leeren. Het begint met „ga zit ten" en „ga liggen" en dan apporteeren Heeft de hond dit onder de knie dan gaat de heer de Zeeuw met hem de straat op om te zien. of hii hang is voor het verkeer, voor onweer, luchtafweergeschut en wat er tegenwoordig zoo al voor geluiden en ver schijnselen zijn. Rliift een hond n£ b.v. drie maanden nog schrikachtig, dan'wordt hij alsnog afgekeurd De hond moet leeren. ook op de drukste punten rustig en zonder aarzelen over te steken Hiertoe doet de instructeur alsof hij zelf hlind is. Hij legt dus nimmer aan de hond ziin wil op. maar laat zich werke liik leiden en ontwikkelt zoo initiatief en insniratie hii het dier. Rij dit stadium van afrirhten komt van alles kiiken: b.v. het oversteken van zij straten geschiedt steeds een tiental meters die straat in: de hond moet dus leeren eerst naar rechts de hoek om. dan overste ken. terug in de richting vanwaar men ge komen is. weer rechtsom en dan de oor spronkelijke straat verder afloopen. De hond moet verder bij het na deren van een trottoirband zonder falen steeds even inhouden om z'n baas te waarschuwen dat er een op- of afstap komt, en zoo zijn er allerlei dingen, kleinigheden vaak, maar steeds zeer belangrijke, welke een goede geleidehond moet ken nen, waarop een blinde moet kun nen vertrouwen. Bij de geleidehond-opleiding behooren ook ritten met de tram, vertrouwd zijn met treeinen, met stationstrappen Akowagen- tjes en allerlei andere obstakels. Hij moet in een trein een leeg plaatsje weten te vinden en zijn baas hier veilig heen kun nen brengen De heer de Zeeuw betreurt het erg. dat tram en spoor hem hierbij niet wat tegemoet komen door tenminste voor vervoer van de leerling-hond geen betaling te verlangen. Eigenlijk kost iede re geleidehond die ik africht, zegt hij, mij geld. Stel, ik koop een hond voor f 35.— en verzorging met alles wat er hii komt. De verkoopprijs is ten hoogste f 125.dus men begrijpt wel. dat er niet veel 'andere kosten meer moeten bijkomen, om van be looning voor alle moeite nog maar niet te snreken. De politie- en jachthonden moeten dan ook bet bedrijf goed maken. Maar het africhten van geleidehonden vindt de heer de Zeeuw wel het mooiste deel van ziin werk. vooral ook omdat men in elk geval afzonderlijk vaak zulke biizon dere resultaten kan bereiken in verband met de speciale verlangens van een klant, b.v. brieven naar de bus brengen. Iemand naar ziin werk geleiden enzoovoort. Verleden iaar schafte een jongeman, die nooit meer dan f 5.per week bad kunnen verdienen zich een geleidehond aan mei het gevolg, dat hii weldra een werkkring van f 30— wist te vinden en., nu onlangs getrouwd is. Zoo heeft de heer de Zeeuw groote bevre diging in ziin werk. omdat het ook zulk pen belangrijke sociale kant beeft: bet verlichten van het leven en bestaan voor hen, die zich anders wel heel erg onvol waardig zouden voelen. Ver voorbij Larissa naar het zui den doorgedrongen. Het opperbevel van de Duitsche weermacht maakt bekend: In Griekenland zijn de Duitsche troepen bij de achtervolging van den verslagen vijand ver voorbij I.arissa naar het zuiden doorgedrongen. Andere strijdkrachten namen bij den opmarsch over het Pindos-gebergte naar het westen den meer dan 1500 meter hoogen pas bij Metzovon. 1 ln Albanië hebben de Italiaansche troepen bij het oprukken op vele plaatsen de Griek- sche grens bereikt. Het luchtwapen heeft aan de Grieksche oostkust Britsche troepentransportschepen met goed resultaat bestreden. In den hoek van Volos werd een vijandelijk koopvaardij schip van omstreeks 7000 brt. door bommen vernietigd. Bij Chalkis kregen twee groote transportschepen zware treffers. .lagers srho- ter Zaterdag vijf Britsche gevechtsvliegtui gen en een jachtvliegtuig zonder eigen ver liezen neer. In het gebied van de Middellandsche Zee heeft een formatie Duitsche gevechtsvliegtui gen van een vijandelijk convooi een groot transportschip door voltreffers van het zwaar ste kaliber tot zinken gebracht. Duitsche en Italiaansche gevechtsvliegtui gen vielen in den afgeloopen nacht weer de haven van La Valetta op Malta met goed resultaat aan. In Noord-Afrika zijn hernieuwde met steun van pantserwagens ondernomen vijandelijke aanvallen op Solloem en van Tobroek uit af geslagen. Duitsche jagers schoten hier in luchtgevechten vier jagers van het type Hur- ricane neer. De luchtdoelartillerie haalde een Britsch gevechtsvliegtuig omlaag. Voor de Britsche oostkust is een koopvaar der van -3000 brt. door een bom getroffen. Op het verlies daarvan kan gerekend1 wor den. In noordoost-Schotland werd een fa- brieksinstallatie in scheervlucht met bom men bestookt. Bij luchtgevechten boven het Kanaal en voor de monding van de Theems verloor de vijand twee jagers van het type Spitfire, boven de Britsche zuidwest-kust een gevechtsvliegtuig. Marine-artillerie nam vijandelijke vrachtschepen ter hoogte van Dover onder vuur. De vijand heeft in den afgeloopen nacht met vrij zwakke strijdkrachten op verschei dene plaatse in noordwest- en west-Duitsch- land bommen uitgeworpen, die uitsluitend woningen beschadigden en eenige slachtof fers onder de burgerbevolking maakten. Luchtdoelartillerie schoot een van de aan vallende vliegtuigen neer. In de gevechten ten noorden van Agram heeft ritmeester Sachenbached zich 13 April onderscheiden door met zijn escadron fiet sers door vastberaden aanpakken een vijan- delijken divisiiestraf gevangen te nemen en daardoor de overgave van het gros van deze divisie, omstreeks 12.000 man, te be werkstelligen. Druk v ere enigings jaar in f940. Aan het verslag over 1939/'40 van de Noord-Hollandsche Landbouw Onderlinge, afdeeling van de Centrale Landbouw Onder linge is het volgende ontleend: Het aantal afdeelingcn of plaatselijke on gevallen commissies bleef gelijk, namelijk 43. Het aantal leden daalde door het toe treden van 161 en door het uittreden van 167 leden van 3913 tot 3907. Van deze le den namen 510 aan de vrijwillige verzeke ring deel, 222 aan de kinderverzekering. Over het verslagjaar betaalde de leden f 4.978.031 loon uit. In dit bedrag is begre pen een loon van f 777,535 voor de vrijwil lige verzekeringen. Aangifte werd gedaan van 1070 ongeval len. 100 daarvan konden niet als bedrijfs ongeval worden erkend. 62 ongevallen ga ven aanleiding tot het verleenen van scha deloosstelling over een langeren termijn dan 6 weken. Er had 1 ongeval met doode- lijke afloop plaats. 13 maal werd door ver zekerden beroep ingesteld tegen door het bestuur genomen beslissingen. Als deelnemers aan de ziekte-regeling voor inwonend personeel waren op 31 Oc- tober 1940 726 leden ingeschreven tegen 1105 leden op denzelfden datum 1939. De totale kosten der vereeniging bedroe gen over het boekjaar f93.206,74 en wel: tij delijke uitkeeringen geneeskundige behan deling gedurende de eerste 6 weken f 38.570.68, aandeel in de ongevallenkosten der C.L.O. f 25.304.28, aandeel in de kosten van den medischen dienst f 3176,96, onkos ten plaatselijke ongevalcommissies f 7909,55 drukwerken en vergaderingen f 634,04, aan deel in de administratiekosten R.VB en R. v. A. enz. f 1749.87, aandeel ln de admi nistratiekosten C.L.O. f 12.205,42 en aan- dc?' b? het bijzonder ongevallenfonds f 4127,05. Met 'inbegrip van de. storting in de reser vekas (5 cent per flOO.— loon) kan met de eden worden afgerekend tegen f 1.50 per lid plus f 1.84 per f 100.— loon. HOLLANDSCHE MAATSCHAPPIJ VAN LANDBOUW. De Hollandsche Maatschappij van Land bouw houdt 21 Mei a.s. hare' Algemeene Vergadering, de 152ste. te Rotterdam. Ds. WESTMIJSE JUBILEERT. Op 30 April hoopt Ds. Westmijse, voor ganger der Vereeniging van Vrijzinnig Her vormden te Rotterdam, den dag te herden ken waarop hij voor 25 jaar predikant werd. Hij werd op 30 April 1916 te Wilder- vank in het predikambt bevestigd en stond daarna te Drachten, Warfhuizen en weder- 'brachten, waar hem per 10 December err|entaat werd verleend. Sedert dien is hii voorganger voor de Vereeniging van tnizinnie Hervormden te Rotterdam. Ds. estmuse is ten onzent zeer bekend geworden als spreker op nuts- en staats pensioenavonden. Het Italiaansche weermachtbericht num mer 319 luidt als volgt: Gisteren hebben onze troepen de Griek sche troepen, die hardsiekkigen weerstand boden in versterkte stellingen aan de Al- baneesche grens, tot den terugtocht gedwon gen. Hardnekkige gevechten speelden zich af, in don loop waarvan het vierde regi ment Bersaglieri zich bijzonder onder scheidde. Alle plaatsen aan de Tonische kust tot aan de oude grens werden opnieuw bezet. Onze luchtformaties vielen in ach tereenvolgende golven artilleriestellingen, troepenconcentraties en gemechaniseerde strijdmiddelen van den vijand aan. Een aanzienlijk aantal van deze strijdmiddelen werd verwoest en beschadigd. In het kanaal van Ithaka en Korfoe werden talrijke vij- andelijke schepen getroffen. Haveninstalla ties van de basis van Missolonghi en het station van Calamata werden gebombar deerd. Italiaansche en Duitsche vliegtuigen hebben de vlootbasis van La Valetta op Malta aan een hevigen aanval blootgesteld. Een van onze vlietguigen keerde niet, terug. Andere lurhtdefachementpn bombardeerden: herhaaldelijk de luchtbasis Iraklion (Kre* ta) en schepen, die in de baai van Soeda lagen gemeerd. Te Iraklion werden instal laties van het. vliegveld zwaar beschadigd. Te Soeda werd een vijandelijke torpedoja ger in brand geschoten. Een vrachtboot, dis duor bommen van groot kaliber getroffen was. zonk. Afdeelingen torpedovliegtuigen vielen her haaldelijk een vijandelijk convooi in het Oostelijk deel van de Middellandsche Zee, ten Zuiden van het eiland Gaudo, aan, tor pedeerden een groote tankboot van 15.000 ton en een hulpkruiser van 8000 ton en brachten ze tot zinken. Ondanks aanvallen van vijandelijke jagers en het vuur van de luchtdoelartillerie keerden al de vliegtuigen op hun basis teryg. In Noord-Afrika, werd een poging van den vijand om zich in de omgeving van Bardia te ontschepen onmiddellijk afgesla gen. Alle troepen, die aan land gekomen waren, werden gevangen genomen. Eigen en Duitsche vliegtuigen bombardeerden To broek. waarbij haveninstallaties en gemeerde schepen beschadigd werden. Andere Duit sche vliegtuigen vielen Britsche schepen in de baai van Solloem aan. Een transport schip werd tot zinken gebracht. Te Solloem werden vier Engelsche vliegtuigen door iagers neergeschoten en een BlcnhPim werd door luchtafweergeschut neergeschoten. In den nacht van Zaterdag op Zondag deed de vijand eenige aanvallen op plaat sen in Cvrenaira: slachtoffers noch schade. In Oost-Afrika werden vijandelijke colon nes in den sector van Tigrai door het.'hs vige vuur van onze artillerie op een wan ordelijke vlucht gedreven. In de streek van Galla Sidamo werden vijandelijke troepen die onze stellingen trachtten te naderen, terstond van onze zijde aangevallen en afgeslagen, waarbij zij talrijke verliezen leden. Een Engeisch vliegtuig, dat doqr luchtafweerartillerie getroffen was, werd genoodzaakt binnen onze' linies te landen. De bemanning werd gevangen genomen. ENGELSCHE BERICHTEN OVER ONGEREGELDHEDEN EN LIJDE LIJK VERZET WEERLEGD. Van Engelsche zijde schijnen berichten wereldkundig te zijn gemaakt, als zouden in het generaal-gouvernement bij voortdu- ring ongeregeldheden voorkomen en o.m. arbeidweigering en lijdelijk verzet hebben plaats gehad. In dit verband wordt van bevoegde Duitsche zijde verklaard, dat vlak voor het uitbreken der Duitsch— Poolsche vijandelijkheden de Pool- sche autoriteiten naar bekend de gevangenissen hebben geopend. De daaruit vrijgekomen gestraften zijn veelal tot een struikrooversleven overgegaan. Rij 't opsporen en vat ten dier bandieten heeft de Duit S e P°''üe niet onbeduidende ot ters moeten brengen. Telkens wan neer zulk een bende in het nauw is gedreven en onschadelijk ge maakt wordt door Londen g&spro- ken van ongeregeldheden en oproer in Polen. voR0,..i'?!i V<^ri band dat er onder een a s 5ie P°'on genoeg lieden gevonden Zhü' l'-e 7lrh nict of maar moeilijk met van hun land kunnen ver- S1D.oc.h het geheel kan men v bevolking mede arbeidt aan hoffin roph°uw en de economische op- mo nnkr-1Chkr' Van don Ra,kan en ziet Tn dat hó? yeP'hedoode kringen al meer in. dat het nutteloos is te trachten on eenigcrlci wijze tegenstand te bieden. va nfra rikHik*PPr ,me het bezette gebied Jersev en r Pn de bezette kanaaleilanden koer naar 'r y. is- *°owel voor het ver- Tn v.an dit cphied, hersteld. hnefnn<(viPni-7"n ep,vnnp pn aangeleekende zónderi'f ,van Pikp s°ort. met uit- verkeer 1 b!r,pfnak'pS- Het pakketpost- vorkpor ls nna, nW horvnt FrankHik^/ïi dip,?t nr1, ondingen naar van hólt het departement, waarin dp plaats van bestemming is gelegen, aan te geven.

Heldersche Courant | 1941 | | pagina 6