Wederom 3 arrestaties in de oplichtings affaire Tusschen Nieuwediep en Bergen èftadbnkuw* De comediein „Formosa" thans verklaard De. nieuwe.inkomsten Wadin# mi Stadgenooten erbij betrokken Jkn Burger overleden De 50 gulden overteekend Wie verloor vanmorgen zijn distributie-bonboekje Benoeming hoofd OX» School te Schagen Burgerlijke Stand van Den Helder Voor wie is deze brief bestemd? De Groninger kinderen keeren terug Bedrijfscom petitie Openbare leeszaal Uit fid 'Ro-titie fuvfipxt-'it (lieuujJ Marktoverzicht Euveldaden van Joost Kegge in trein en tram Gisteren is men voortgegaan met het verhoor van het viertal gearresteerden in de opzienbarende oplichtingsaffaire, welke in onze stad heeft plaatsgevonden en zich kenmerkte door een buitengewone geraf fineerdheid. Dit onderzoek bracht wederom interes sante bijzonderheden naar voren, waaruit blijkt op welk een verbazend brutale wijze het Steenwijker complot te werk gegaan ls. De vraag, die voor velen namelijk nog niet opgelost was, namelijk waarvoor de zoo ingewikkeld in elkaar gezette comedie in het café Formosa noodzakelijk was, kunnen wij thans ook verklaren. De beide personen, die met enkele pakken binnen kwamen en plaats namen bij het tafeltje van de twee heeren en de dame, waren personen, die een tip gekregen hadden dat ze thee konden verkoopen. Deze thee in totaal ongeveer 50 pond, bevond zich in die pakken. Nadat de transactie gesloten was en men een Ri ander geregeld had, trad plotseling de „controleur" op. Op het goede moment kwam hij tusschen beiden en nam de houding aan van den ambte naar die een fraudezaak op heeterdaad betrapt. Hij arresteerde zoogenaamd het complot hetgeen tevens beteekende... dat de verkoopers van de thee niet aan hun geld kwamen. De comedie was dus opge zet om de thee zonder betaling in handen te krijgen. Waarin men geslaagd is. is. Het blijkt dus, dat door de Steenwijker op lichters twee vliegen in één klap gevangen werden. Tweemaal binnen een half uur slaagde men er in zonder betaling aan groote partijen thee te komen. In verband met een en ander hebben gisteren wederom arrestaties plaats ge vonden en wel van 3 Heldersche personen, die er van verdacht worden medeplichtig te zijn in deze zaak. Tenslotte zij er nog de aandacht op geves tigd, dat ook de 50 pond thee, waarvan hier boven sprake is, teruggevonden is in Heiloo. De agenten Stam en Klaassen, die in bijzijn van een der Alkmaarsche politie-autoriteiten in Heiloo het geluk hadden het huis te vinden en de verdachten te arresteeren, vonden daar ook de partij thee, zooals bekend, verdeeld in diverse kleine hoeveelheden. Jan Burger overleden.. Jan Burger... eens de eigenaar van het kapitale „Kegelhuis" in de Prins Hendriklaan, eens de bezitter van een der grootste café's van onze stad, is heengegaan. Het kan niet anders, of velen zullen deze populaire persoonlijkheid missen. En inzon derheid, na zijn vrouw en beide zoons, de leden in onze stad van den Nederlandschen Bond van Koffiehuishouders, restauranthou ders en slijters, wiens voorzitter hij meer dan een kwart eeuw was. Ze zullen dezen geboren optimist missen, zijn voortvarendheid, zijn objectief bestuur dersschap. Ook zijn helder inzicht in tal van kwesties, den bond betreffende. Jan Burger was een man, die van aanpak ken hield. Na eerst vele jaren gewerkt te heb ben met zijn café aan de S'poorgracht, en daarna eigenaar te zijn geweest van de Vic toria Bar in de Spoorstraat, werd verscheidene jaren geleden door hem het Kegelhuis opge richt. Het noodlot heeft Jan Burger 'in zijn laatste levensjaar wèl bezocht. In Juni 1940 verwoestten de bommen het Kegel huis en niets dan een rookende puinhoop bleef over van het groote pand. Ternau wernood ontkwam de familie Burger zélf aan den dood. Maar niets van de have V werd door het vuur gespaard. Slechts luttele maanden daarna richtte Jan Burger een nieuwe zaak op, waarin zijn beide zoons wederom werk vonden. Helaas... opnieuw ontnamen de bommen hem dit pand en opnieuw bleef niets over dan een uitgebrand huis. Dat was 11 Oc- tober 1940. En thans, op 12 Spetember 1941, is Jan Burger zelf heengegaan. Het was hem niet meer gegeven iets terug te zien van datgene, wat hij in yele jaren had weten op te bouwen. Na eenigen tijd ziek gelegen te hebben in Schagen, achtte men de vorige week over brenging naar het Noodziekenhuis in Juliana- dorp wenschelijk. Het was hier, dat hij, 66 jaar oud, overleed. Jan Burger, de geboren optimist, laat vele vrienden na en weinig vijanden. De begrafenis zal plaats vinden morgenmid dag op de Algemeene Begraafplaats te Huis duinen. Vertrek van Brakkeveldweg 114 te 1.30 uur n.m. GEVONDEN VOORWERPEN. In ons nummer van gisteren kwam onder de rubiek „Gevonden voorwerpen" een aantal voorwerpen voor, die evenwel niet in Den Heelder gevonden zijn doch... op Texel. Tot onzen spijt werd namelijk verzuimd te vermelden dat deze rubriek onder Texel res sorteerde. Twintig gulden voor de t.b.c.- bestrijding? De verloren vijftig gulden is, met de giften van Zaterdag mee, met bijna 50 procent over teekend. Dat is een verrassing. In drie dagen was het bedrag voor den gedupeerden be zorger bijeen. Wij zijn door dit spontane ge baar van onze stadgenooten getroffen. In dezen tjjd kan men zijn geld zoo best ge bruiken. Het doet daarom dubbel goed als men toch nog wat offeren kan voor iemand, die onaangenaam getroffen is. Dank daar voor! Het bedrag, dat voor den bezorger noodig was bedroeg precies 47 gulden en aan ont vangen giften is een bedrag van 70.96 bin nengekomen. Er is dus een som van 23.96 over. Wat moet er met dit bedrag gedaan worden? Wij meenden er een goede be stemming voor te hebben en leggen dit aan de gevers voor. Het bedrag, dat over is, dachten we te sturen aan een patiënt, die al langer dan een jaar in e^n sanato rium ligt en die zoo'n extratje wel zeer goed kan gebruiken. Wie met deze be stemming eventueel niet accoord mocht gaan, kan zijn gift op ons kantoor terug halen. Wij zullen met de verzending van het geld wachten tot Donderdag. Wij danken nogmaals allen, die in dezen verworden tijd blijk hebben gegeven hun hart nog op de goede plaats te hebben. Hieronder verantwoorden we de nog inge komen giften. Zaterdag 13 September 1941: J. H. 0.50; mevr. W. 0.50; N.N. 0.35; M. G. 0.50; P. A. 0.25; P. v. d. W. 1. P. P. H. 0.85; E. M. v. G. 0.25; A. V. 0.25; v. d. B. 0.25; van de kind. v. v. 0.40; C. S. 0.15; N.N. 0.50; N.N. 0.50 N.N. 0.50; personeel Secretarie Raadhuis 5.N.N. 0.50; H. B. 1.—; T. W. A. C. 0.25; J. J. Sch. 0.50; chauf feurs Rijkswerf 4.25; mevr. B. 0.58; v. d. V. 0.28; N. N. 1.—; D. G. 0.25; H. P. de Z. 0.10; N.N. 0.25; N.N. 0.25; Jan z'n spaarpot 0.10; W. H. 0.50; fam. H. 0.50; M. L. 1.— P. J. F. A. v. B. 1.—; fam. J. v. E. G. 0.70; mevr. W. 0.25; mevr. S. 0.50; Sportkennel 1.— v. H. 0.25; N.N. 0.15; N.N. 0.25; den B. 0.25; A. R. 1.—; B. F. 0.10; N.N. 0.25; J. D. 0.10; P. S. 0.50; J. v. D. 1.—; J. B. 0.50. Hedenmorgen, te omstreeks half 8, werd in de Spoorstraat, ter hoogte van den Unie winkel, een algemeen distributie-bonboekje gevonden. De eigenaar kan zich wenden tot het adres van Drukkerij De Boer, alwaar het bonboekje voor hem klaar ligt. Onze vroegere stadgenoot J. E. H. J. Westenberg benoemd. Onze vroegere plaatsgenoot, de heer J. L. H. J. Westenberg, thans Hoofd der O.L. School te Broek op Langendijk, is met ingang van 17 November a.s., benoemd tot Hoofd der Openbare Lagere School te Schagen. van 15 September 1941. OVERLEDEN: J. Burger (m.), 66 jaar. Nu er op de buitenlandsche briefpost censuur uitgeoefend wordt, komt het meermalen voor, dat brieven in ver keerde enveloppen terechtkomen, ten gevolge waarvan diegenen, voor wie de brief bestemd_ is, hem niet, of soms veel later, in handen krijgen. Een onzer lezers ontving dezer dagen een brief. Bij die brief bevond zich nog een schrijven, dat echter voor anderen bestemd is. Wie dat is valt niet na te gaan uit den brief. De gegevens zijn als volgt: Het opschrift luidt: „lieve alle maal". Verder worden er de volgende namen in genoemd: Dien, Jan Annie. De brief is onderteekend door Na. De afzender noemt zich niet. Wel een adres, luidende: Opakstraat 40. Wie van onze lezers weet voor wien dien brief bestemd is? Diegenen, die hier raad kunnen schaffen worden verzocht zich te mel den aan het adres J. C. Vrjjvogel, Pieter de Hoochstraat 17 A. 1. Rotterdam. Onze oud-stadgenoot de heer J. van Hoek, oud-leerling van de R.H.B.S. alhier, slaagde dezer dagen voor het 1ste gedeelte van het artsen-examen. Donderdagmiddag 4.10 uur. De Heldersche jongens en meisjes, die zes weken naar het Groningerland zyn geweest, keeren Donderdagmiddag om 4.10 uur van hun vacantie-uitstap terug. Er zijn uit het Gronin gerland niet anders dan goede berichten ge komen, zoodat we Donderdag wel een tevrej den groepje aan den trein zullen ontmoeten. De kinderen worden teruggebracht door leden van de Groninger gemeenschap. Uitslagen: Vrydag: P.T.T.Gem. Werken 32; TDe Roode HaanDebo 14. Maandagt Scheepsbouw 2A.P.G. 20. Hiermede zijn R.W.J. en L.B.D. 1 resp. in Afd. I, en Afd. II geëindigd als no. 2. In Afd. III is de beslissing hiervoor nog niet gevallen. Programma: Hedenavond vindt de 4e ontmoeting in de kampioenscompetitie plaats n.1.: W.T.B.Scheepsbouw 1. Aanvang 18.80 uur, terrein Helder. Scheidsrechter W. F. Langerak. Entree 10 ct., kinderen 5 ct. DEUR-INTRAPPERS. Een bewoner van de Binnenhaven deed aan gifte dat 2 personendie bekend zijn) zijn voordeur ingetrapt hadden. Proces verbaal wordt opgemaakt. De Openbare Leeszaal werd gedurende de maand Augustus 'bezocht door 413 mannen en 18 vrouwen, totaal 431 personen. Uitgeleend werden: 1716 romans, 1184 stu diewerken en 1404 kinderboeken, totaal 4304 boeken. LIJST VAN NIEUWE AANWINSTEN SEPTEMBER 1941. Romans: M. Brand, Om. een half millioen; A. van HoogstratenSchoch, Marijse het moet; H. Mondria, Thuisvaart; Dignate Robbertz, Jikkemien; Annie Slot, Blauwe konijnen; R. de VriesBrandon, Als kinderen roepen. Studieboeken Jo KalmijnSpierenburg, e.a. Het boek voor Moeder; Lope de Vega; Fuente Ovejuna; R. Tolman, Langs heg en steg; J. Vriends, De ooievaar; L. C. Westenenk, Het rijk van Bittertong. Geschenken: M. Burton, The mystery of High Eldersham F. W. Crofts, Inspector French and te Cheyne mystery; B. Dörries, Der Glaube an die Welt; H. Walpole, The old ladies. FRAUDULEUS VLEESCH VERKOCHT. Proces verbaal werd tegen 2 personen op gemaakt, die er van verdacht worden fradu- leus vleesch in den verkoop gebracht te hebben. KONIJNEN GESTOLEN. Een bewoner van de Bassingracht deed aangifte van hte feit, dat onbekenden 6 konij nen van hem gestolen hadden. Een onderzoek wordt ingesteld. Nu de Fokveedag gepasseerd is, is op de markt alhier de rammenhandel begonnen. Hiervoor bestond als altijd bij de wolveehou ders groote belangstelling en daar er ook veel ander wolvee aan de markt kwam en de na- jaarsaanvoer van zware graskalveren reeds is aangevangen, was 't gister een extra drukke markt. Het vee was zeer duur, de rammen, die veel in ruilhandel van de hand gingen, deden prijzen van 110 tot 220. Van fokschapen was de heer S. C. Eelman weder de voor naamste aanvoerder. De prijzen liepen van 65 tot 85. Lammeren waren hoog in prijs, 32 tot 45. Koeien werd een drietal ver handeld; prijzen 425 tot 610. De handel in zware graskalveren (voor het grootste ge deelte op Texel ingevoerd), verliep niet vlug, daarvoor waren de prijzen te hoog, 175 tot 240. Pinken brachten prijzen op van 275 tot 320. De biggen zijn in verhouding met ander vee zeer goedkoop: een beste big don men reeds koopen voor pl.m. 15. De totale aanvoer bestond uit: 3 koeien425—610 32 graskalveren175240 35 ramlammeren5585 4 pinken275320 149 lammeren3245 38 rammen110200 113 schapen6585 33 biggen1319 DOOPSGEZINDE GEMEENTE. Zondagmorgen is pro. J. Knot in de Doops gezinde Kerk te Den Burg door Ds. Gorter bevestigd tot predikant. Des namiddags half drie deed Ds. Knot te Oosterend in de Doops gezinde Kerk aldaar zijn intrede. „Evakuaasje gaat je niet in de je koüe „klere sitte meneer; so as ik nou al der- tien maande in de knoeke sit van Hugo- „waard, mê me dochter over de vloer wild van de zenewe, nog van het grote bombardement overgehouwe! Ze deugt „nerregus meer voord'r hande wórre „gewoon vastgehouwe zo'as ze zellef ,#eit, en dan in een kippeboeten dan „weer zo'n wintertje voor de deur as we „gehad hebbe en dan dat gat in de schuur Beter een gat in de schuur, dan 'n schuur De juffrouw zat verstomd! Niet zozeer door de plotselinge opmerking die feilloos haar ge jammer onderbrak, dan wel door de onbetame- lijk-vette, onhebbelijk-aanstekelijke lach, die de gedane opmerking opvolgde, als golfjes spelend aan het strand! M'n vriend Joost Kegge lacht! U moet Joost Kegge kennen, om te weten wat dat beteekent! Hij kan lachen, zoals alleen een Joost Kegge lachen kan! Hij is één van die onaangename mensen, die het leven in de beroerdste momenten altijd van de humoristische kant zien. Ik wil het eens over m'n vriend Joost Kegge hebben! Joost Kegge heeft een edele inborst. Ham steren bijvoorbeeld doet 'ie niet. Joost is een gemeenschapsmens, (wat dat betreft tenmin ste), van 't edele soort. Hij begrijpt de nieuwe tijd. Joost zal een arm mens altijd iets toestop pen, heeft voor iedereen wat over, zoals knip oogjes en glimlachjes voor jongedames die hij tegenkomt; zal ze altijd groeten, (kennis of geen kennis), want zegt 'ie: ,£at doet haar hartje goed". Ook huilt 'ie om overreden katjes, enzo. Joost Kegge echter gaat mank aan een groot euvel, Joost bemoeit zich met té veel dingen en Joost k&n niet zien dat iemand een flater slaat. In 't laatste geval, gelieven, is Joost Keg ge ongenietbaar. Geniet zelf echter in iemands ongeluk. Dan barst 'ie uit in een schaterlach, zo hard- grondig, zo uit volle borst en zo diep uit z'n overvette lichaam opborrelend, dat iedereen er mee gaat instemmen. Alles aan hem lacht dan, z'n mond en ogen, z'n schouders en benen, zijn schoenpunten zelfs jubelen mee; en alles wat hem hóórt en ziet lachen lacht mee. Doch het onhebbelijkste wezen is Joost Keg ge bij flaters Flaters, die niemand anders opmerken zou, indien hy ze niet plotseling kwam aandikken met zijn onbetamelyk-vette aanstekelijke lach. Flaters, die hij al ruik t, voordat het slachtoffer zelf merkt een flater te hebben ge slagen. De juffrouw met de zenewe dochter is in Heer-Hugowaard uitgestapt; en in Alkmaar haasten we ons door de tunnel van het station, naar het intieme, maar toch iedere avond over volle trammetje voor Bergen. Ook Joost Kegge en ik behoren tot het grote leger der geëvacu- eerden, we gaan, na een zéér lange dagtaak, naar ons nachtleger. Iets anders betekent Ber gen haast niet voor ons. De tram heeft een wacht manie; die, een lief jong meisje in staat stelt, nog het laatste zit- plaatsje in onze afdeling te bezetten. Ze is buiten adem van het hollen, kijkt ter loops en verstrooid haar medereizigers aan, ziet my of ziet dat ik haar aanzie, en knikt vriendelijk. Een kort vriendelijk knikje, als een herkenning. Kennisje van m'n vrouw f Van mij f Ik zoek in mijn herinnering. Kan haar niet thuis brengen! Dan echter heeft ze haar eigen vergissing reeds bemerkt, schudt nerveus met het lieve kopje, en zegt hakke lend: (Neemt U me niet kwalijk, meneer, maarre, ik vergiste me, ik dacht dat V de papa van één van m'n kleintjes was Ik zet meen meteen orgelt naast me, er gens uit een verre diepte, een toon op, zich oplossend in een schaterlach, zo onmogelijk- royaal, zo onhebbelijk-aanstekelyk en toch zo schandalig-lallend, dat ik ineens een geweldige flater vermoed, wat volstrekt niet tot me was doorgedrongen. Ik kijk beteuterd. Meteen zit door het daverend hinniken van Joost Kegge, het begrip van dien flater in alle medereizigers, en hebben ze de lach te pakken op een manier die alle toonaarden te buiten gaat. En daarbij kijken ze allemaal naar my in plaats van naar haar. ,Maar U hebt me toch wel begrepen", zegt de dame met vlammende ogen naar mijen een snik trekt gelijktijdig haar gezichtje, >fJa, ja," buldert Joost Kegge, als was de vraag tot hem gericht, „ik begreep het di rect En hij barst op zo'n manier in een nieuwe golf lachen uit, dat iedereen het haast aflegt. ,(Met dat kleintjes, bedoelde ik Joost Kegge wuift in de verte, snikt, kron kelt; en brengt voort, „oehh juf IA me IA meoehh ahhh heèee ik ben niet zo jong meer oehh hoesten me hart zijn snuit daar ik lach niet om U haha hahahahahh"„H ij begreep het niet Hy schrok!!" In al m'n kwaadheid, doe ik nog pogingen, om uit beleefdheid ook niet uit te barsten in een lach, die me onwillekeurig, benauwt, en toch m'n verontwaardiging niet geheel kan doeu weggaan. ,(Maar ik ben onderwijzeres, meneer, ik be doelde myn leerlingen, meneer, mijn klein tjes U is U is schandelijk!" Alles schokt nog aan Joost Kegge, terwijl hy kreunt: ,Jk nietmaar hy! Wie zet er zo'n gezicht, als een dame hem iets zegt over zjjn kleintjes". Bij Koedijk staat ze driftig op stapt uit met een alles vernietigende blik! Naar mij naar my de enige die niet lachte Terwjjl mijn vriend Joost Kegge, met z'n on- betamelyk-vette-eindeloos schallende lach, de hele coupé weer aan 't gieren en loeien krijgt! Ja, dat is een euvel van Joost Kegge! J. M. door W. L. DE VRIES. I. Langzamerhand is ons heele belastingstelsel op de helling geweest en het resultaat is, dat verschillende oude belastingen in een nieuwe gedaante zjjn wedergekeerd. Zoo ook met de nieuwe Inkomstenbelasting. De verhoogde op brengsten die de belasting moesten leve ren, maakten een ander systeem van heffen noodig. Om de nieuwe Inkomstenbelasting te begrijpen, zal het dan ook het beste zijn, het systeem van de oude belasting zoo veel moge lijk te vergeten, om daardoor des te onbevan- gener tegenover de nieuwe te staan. Als hoofdmotief, dat de heele nieuwe be lasting beheerscht, is aan te duiden de wensch om alle inkomsten welke iemand geniet in een kalenderjaar, te belasten en wel ophetzelfde tijdstip waarop de inkom sten den belastingplichtige toevloeiden. De bedoeling is, d net niet meer mogelijk moet zijn, dat iemar die in een jaar veel ver dient, daarover het volgende jaar pas belas ting behoeft te betalen. Immers, als de finan- cieele toestand dén heel wat minder rooskleu rig is, zal het betalen van dien hoogen aanslag wellicht te zwaar vallen. Aangezien nu eenmaal niet eerder dan aan het eind van het jaar kan worden bepaald, hoe veel de inkomsten over dat kalenderjaar heb ben bedragen, kan ook niet eerder definitief de te betalen belasting worden bepaald. Daarom is er ingesteld, een aan het be gin van het kalenderjaar op te leggen z.g. „voorloopige aanslag". Voof 1941 berekend naar de inkomsten over 1940. Zóó is het mogelijk, om vast een groot deel van wat in het jaar verschuldigd zal worden, dadelijk te voldoen. Hetzelfde streven om de belasting te laten betalen, zoodra de inkomsten vloeien, heeft voorgezeten bij de'loonbelasting (U allen wel bekend) en de dividendbelasting. Zij, die loonbelasting en (of) dividendbelas ting betalen, zullen in beginsel ook in de In komstenbelasting worden aangeslagen en alles wat nu aan loon en dividendbelasting is vol daan, wordt in mindering gebracht op het aan het eind van het kalenderjaar vast te stellen bedrag aan Inkomstenbelasting. Er zijn ook groote categorieën loontrekken- den, die geen aanslag in de Inkomstenbelas ting meer zullen krijgen. Dat zijn zij, die in komsten hebben uit dienstbetrekking en daar naast geen andere inkomsten, of wel inkomsten die de 2000.niet te boven gaan. In eenige artikelen zullen we zoowel de aan sluiting van de nieuwe aan deo ude wetgeving behandelen alsmede het nieuwe besluit, zoodat men een duidelijk begrip krijgt van de heffing voor 1941. HET HERFSTSEIZOEN NADERT! Met het komende herfstseizoen dringt al gauw de vraag naar voren: hoe staat het met onze garderobe Wat moet nieuw aan geschaft, wat kan vermaakt of hersteld wor den? Dan zkij het September-nummer van Beyer's „Mode für alle" kunnen al deze vra gen beantwoord worden. Buiten de talrijke ge slaagde modellen voor mantels, blouses, rok ken, sportieve en gekléede japonnen, zien we zeer veel handige wenken, hoe een oude japon weer op te fleuren, te vermaken, te combinee ren met andere stof enz. Ondergoed van gebloemde of effen lingerie- zijde kan ook zoo gemakkelijk zelf gemaakt worden. Het blad bevat ook dit maal weer 2 groote raderbladen met meer dan 70 modellen. Beyer's „Mode für alle" is in alle boekhan dels te verkrijgen. Onder toezending van 15 ct. aan postzegels voor porto-kosten is gratis een proefnummer te verkrijgen bij: N.V. Wereld- mode, Prins Hendrikkade 173, Amsterdam-C. BLAUWE JAS VERDWENEN. Iemand, die op een schip was, moest con- stateeren, dat andere passagiers zijn blauwe jas voor buit verklaard hadden. VAN WIE ZIJN DIE FIETSEN? Op het Hoofdbureau van politie bevinden zich reeds eenigen tijd een heeren- en damesfiets. Merk „Gazelle". Men verzoekt den eigenaars zich te willen melden. Eenige en algemeene kennisgeving. Heden overleed plotseling onze lieve Vader, Behuwd- j en Grootvader, de Heer BAREND VAN STEENWIJK, wedr. v. N. Jansen, in den ouderdom van 73 jaar. Almelo, 14 Sept. 1941. Ootmarsumschestraat 50. N. GROBBEN— v. Steenwijk. G. J. GROBBEN. GERDA. BART. NIELS. De ter-aarde-bestelling zal plaats vinden a.s. Don derdag 18 Sept. des n.m. 2.45 uur op de Begraaf plaats Rusthof te Amers foort.

Heldersche Courant | 1941 | | pagina 7