Douche-Inrichting Enklaar ADVERTEERT IN DIT BLAD Mededeeling van den Luchtbeschermingsleider Welke winkeliers zijn nog in Den Helder? Einde van den Zomertijd. Predikbeurten Uit het Politierapport PENSION VRIES, Javastraat 14—16 steeds geopend Advertenties worden aangenomen tot Donderdagmiddag 5 uur. De Luchtbeschermingsleider maakt bekend, dat in dien de electrische sirenes door gebrek aan stroom of iets dergelijks uitvallen, het signaal luchtalarm" zal be staan uit drie korte stooten op hoorn of trompet. Het signaal ..luchtalarm geëindigd" zal bekend gemaakt worden door een lange stoot op hoorn of trompet. Van verschillende kanten bereikte ons de vraag, welke winkeliers nog in Den Helder gevestigd zijn. Wij kunnen op deze vraag tot onzen spijt nog geen ant woord geven. Wel heeft het hoofd van den plaatselijken distributiedienst ons zijn medewerking toegezegd, maar een volledig overzicht hiervan kon in ons blad van heden niet meer worden opgenomen. Wij zullen echter in onze courant van Vrijdag a.s. een lijst van Helder- sche winkeliers publiceeren. in den nacht van Zondag op Maandag a.s. moet de klok 1 uur terug gezet worden, daar de zomertijd dan geëindigd is. Ned. He tv. Gemeente (gebouw Palmstraat), Zondag 1 October v.m. 10 uur: Ds. J. Borghardt. Geref. Kerk (Stationspark), Zondag 1 October, v.m. 9.30 uur en n.m. 3.30 uur: Leesdienst. Evangelisatie Vijzelstraat. Zaterdag 30 Sept. n.m. 4.305.30 uur: Bidstond. Zondag 1 October v.m. 10 en n.m. 4 uur: Samenkomst. Er werd aangifte gedaan van de volgende diefstallen door: Een dame uit de Huygenstraat van haar tasch met inhoud. Een winkelier uit de Keizerstraat van een lederen tasch met inhoud. Een veehouder, wonende aan de Bassingracht, van twee varkens. Een bewoner van de Dahliastraat van vier konijnen Een winkelier uit de Sluisdijkstraat van een gummi band van zijn bakfiets. Een bewoner van den Brakkeveldweg van ongeveer 150 kisten. 9 Een landbouwer aan den Jan Verfailleweg van een kalf. Een andere bewoner van den Jan Verfailleweg van een schaap en een kalf. Een bewoner van de Kerkgracht van vier kippen. Een veehouder, wonende in de Kuyperdwarsstraat, van een kalf. Een bewoner van den Nieuwen weg, van een hoeveel heid koolzaad. Aangifte van inbraak werd gedaan door: Een bewoner van de De Ruyterstraat. Er wordt ech ter niets vermist. Een bewoner van de Dahliastraat. De geheele in boedel is ontvreemd. Diversen. Op een bouwwerk in de omgeving van Den Helder werd een 18-jarigen jongen doodelijk getroffen toen hij wilde vaststellen of er op een electrische leiding stroom stond. Door een bewoner van den Ruyghweg werd aan gifte gedaan dat zijn zoontje door een onderwijzer was mishandeld. is geopend VRIJDAGS EN )11 u.-12u.30 ZATERDAGS 6 u—7 u.

Heldersche Courant | 1944 | | pagina 1