Permanent? geen winkelverkoop 2e Winterconcert ADVERTEERT Hefderscbe in de Courant „VOORZORG" „VOORZORG" Stad en Omgeving, Jaarvergadering A. V. Tonegido Inzameling oud-papier Baptisten-Gemeente Schagen WIERINGEN Deze Zomer weer sportfeesten Wieringen. Vergadering K. N. M. V. groep Wieringen LANGS DE VELDEN. Mond- en klaimvzeer- bestrijding Fokker slaat zijn vleugels uit Vermiste Dakota nog niet gevonden Jiu-Jitsu showavond Te koop aangeboden: Ruilen Personeel: Diversen TEBUCK 2-5' „DE SCHAKEL' Wegens verbouwing ZAADHANDEL KOORN, Keizerstraat 55. STEDELIJK MUZIEKKORPS of. Woensdag 19 Maart des avonds te 20 aar in CASINO voor denateurs(trices) en genodigden. Het Bestuur. SPORTSCHOOL J. KUILMAN Heeft U bezwaren om als fondspatiënt te worden behandeld, ook voor ziekenhuis- verpleging? Sluit dan Uw ziekenhuisver zekering af bij Geen winstoogmerk! Geen fondsbehandeling! Vraagt inzage der tarieven bij den bode: A. KOORN, Van der Duyn van Maasdam- straat 6. Secretaris: Ch. VAN DER HOLST, Loodsgracht 69. „De Papierinzamelaars", Keizers gracht 692, Amsterdam, zijn een lande- lijkt inzameling begonnen van alle soor ten oud papier, bestemd voor de fa bricatie van nieuw papier, In Den Helder zal deze Inzameling verzorgd worden door de afdeling van de A. J. C. In het bizonder zal de jeugd bij deze actie ingeschakeld worden. Als blijk van waardering krijgen de niet-leden van de A. J. C., die behulpzaam zijn bij deze actie, voor elke ingeleverde hoe veelheid oud papier een weegbriefje, waarop het aantal ingeleverde kilo grammen vermeld staat. Te zijner tijd geven deze weegbriefjes recht op een geschenk, een vacantie- reisje of een kindermiddag. De opbrengst van deze actie komt ge deeltelijk ten goede aan het solidari teitsfonds ter gelegenheid van het in Augustus te houden Internationale Kamp te Vierhouten. Elke hoeveelheid oud papier kan in geleverd worden des Zaterdagsmiddags in het gebouw van de A. J. C., Jonker straat (voormalige konise gesticht) tus sen 2 en 4 uur. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door Ank Kootstra, Ruyghweg 70; Jaap Lucas, Stakmanbossestraat 38; Kees Roobol, Reigerstraat 51; Leni v. d. Mast, Ruyghweg 132 en Tom Engel, Ruyghweg 301. Door de Evangelisatie-commissie (E. C. V.) van de Baptisten-gemeenten in Nederland is voor Noord-Holland een pionier-evangelist benoemd, n.1. de Eerw. Heer F. Hofhuis, evangelist te Geldermalsen. Deze evangelist zal de kleine gemeenten te Alkmaar en Den Helder als voorganger gaan dienen. Hij zal in Alkmaar gaan wonen. Elke week hoopt de heer Hofhuis en kele dagen in Den Helder te vertoeven om het gemeentewerk ter hand te ne men. In cnze stad diende de heer Hof huis vorig jaar op een N.E.Z.-conferen- tie. Velen zullen zich hem daarvan nog wel herinneren. Voor de gemeenten Alkmaar en Den Helder betekent dit een behoorlijke sti mulans. Het zal zeker een stap in de goede richting blijken te zijn. Wanneer de heer Hofhuis zijn werk zal aanvangen is nog niet bekend, daar er gewacht moet worden op een woon huis te Alkmaar. Het secretariaat der gemeente Den Helder is Hug de Groot straat 23. WEGENWET Burgemeester en Wethouders van Den Helder maken, in verband met het bepaalde in de artikelen 9 en vol gende der wegenwet, bekend, dat zij voornemens zijn aan de Gemeenteraad een voorstel te doen tot onttrekking aan het ojenbaar verkeer van het zuidwestelijk gedeelte van de steeg, gelegen langs de ijsfabriek „Het Noor den" en evenwijdig lopende aan de Brouwerstraat en de Nieuwstraat, ka dastraal bekend gemeente Den Helder, sectie C, no. 5777, ter grootte van on geveer 55 m2, ten einde dit eigendom over te dragen aan W van der Vaart, alhier Belanghebbenden, die tegen voor melde onttrekking bezwaren hebben, kunnen deze schriftelijk bij het Ge meentebestuur indienen vóór 30 Maart 1947. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN. Verloren voorwerpen: een spaarbank boekje, een portemonnaie met Inhoud, een manchetknoop, een vulpen, een schoen, een handschoen, een armband Gevonden voorwerpen: eert zUverbon. een halsketting, een portemonnaie met Inhoud, een paar kinderwantjes, een broche, een vulpen, een bobslede, een tasje met Inhoud, een overschoen, een schoenenbon, twee zakken brandstof, e*n armband. Komen aanlopen een hondje Wegelopen: een herdvshend. Inlichtingen op het hoofdbureau van politie. PAASTENTOON'STELLING TOCH OP MAART. Te grote bezwaren tegen nitste'. Het Bestuur van de Vereniging tot het houden van de jaarlijkse Paas- tentoonstellingen van vee is terug gekomen op haar aanvankelijk besluit om de tentoonstelling een week uit te stellen. Het *oer snelle verloop van de dooi en grote bezwaren wegens het niet beschikbaar zijn van zalen heeft tot intrekken van het besluit tot Uitstel geleld. De verloing zal dus ook op de op de loten vastgestelden datum worden gehouden met dien verstande dat de trekking niet In café „De Gouden Engel" doch in het café Huiberts zal plaats hebben. Vorige week werd in Hotel „De Haan" te Hippolftushoef de algemene jaarvergadering gehouden van de Ath- letiek- en Handbalver. „Tonegido" te Westerland. Wegens afwezigheid van den voorzit ter opent secretaris G Rotgans de ver gadering waarbij 35 opgekomen leden een we'.':o toeroept. De notulen worden na lezing goedgekeurd en vast gesteld. Uit het jaarverslag blijkt dat het ie- dental vrijwel st-'-iel is gebleven. De we^trijden moe-*— echter door ver schillende omstandigheden nog beperkt blijvei. t clubwedstrijden. Hulde werd gebracht aan Tonny de *'-:es en mej. R v d Veen voor de training, welke zij verzorgden voor de adspirant-leden. De heer v d Zee zal naast den heer Enklaar oqk als trainer fvnetionneren. Het ligt in de bedoeling om dit voor jaar, evenals dit het afgelopen jaar plaats vond. weer sportfeesten te orga niseren op het terrein te Westerland. Hoe zijn de c^—petitiestanden? Het herenelftal „Tonegido I" maakt zeer zeker „en goede kans voor het kampioenschap. Zij neemt <*e bovenste plaats in gevolgd door „Concordia II". Zullen hiervoor beslissingswedstrijden moeten worden gespeeld? Het dames elftal staat op de derde plaats, doch wanneer ze doorzetten kunnen ze de eerste plaats nog wel innemen. Ook de andere elftallen doen hun best en nemen geen slechte plaats in. Rekening en verantwoording. De rekening en verantwoording over het afgelopen jaar bracht een batig sal do van f 226,92. De inkomsten waren f 6159,80 en de uitgaven f 5932,88. Bij monde van den heer Tonny de Vries zijn bescheiden in orde bevonden. Het concept Huishoudelijk Reglement en Statuten werden zonder enige wijzigin. gen goedgekeurd en zullen spoedig aan de leden v/rrden toegezonden. Bestuursverkiezing Door het periodiet. aftreden van de heren H v d Schaaf (secr.), A Steigstra (penn.) en J Blaauboer (voorz.) en het bedanken van den heer J D Kooij, wer den herkozen H v d Schaaf, A Steig stra. terwijl er aan werden toegevoegd R Kat en J Molenkamp met resp. 31 en 18 stemmen, die allen de functies aanvaardden, welke onderling verdeeld zullen worden. In de elftalcommissie werden ln de va catures H vd Schaaf en J D Koolj, wel ke definitief aftraden, gekozen de heren vd Zee en KI Veenstra, terwiji Molen kamp zijn functie in handhaafde. deze commissie Mededelingen bestuur. Voor het clubblad, hetwelk voorlopig cén keer per maand zal uitkomen zal 10 cent per nummer moeten betaald worden om de onkosten te dekken. Rondvraag De heer P Ottens Ozn zag gaarne, dat met de a.s. sportfeesten een vaste groep werd aangewezen voor het in orde brengen van het veld, enz. Het bestuur zegde toe hierin zoveel mogelijk mee te werken, doch stuit steeds op moeilijk heden De heffing van inlegg. v. f 1 wel kt- door nieuwe leden wordt betaald, za1 worden gedisponeerd in de betaling van reglement enz Deze heffing moet echter worden gezien als borgstelling. De handbalschoenen zijn nog steeds een probleem De bonnen zijn reeds lang Ingeleverd doch schoenen zijn nog niet aangekomen kerseneten zijn, als ze op school eens tot vechten worden gedwongen. De dames Janny Keetman en Tiny v. d. Eyk lieten daarna zien dat deze sport ook voor de dames is. Een al t* hinderlijk heer zou op afdoende wijze geëlimineerd kunnen worden. De Helderse acrobatengroep de Pa rola's gaf hierna een paar keurige nummers acrobatiek te zien die door het talrijke publiek zeer werden ge waardeerd. Tot slot gaven de heren Tadema en Kuilman nog een demonstratie in half slomose wijze, waarin duidelijk tot uiting kwam het toepassen van de verschillende soorten grepen Op 27 April een 14-dorpen- tocht. Donderdagavond kwam de K. N. M. V. groep Wieringen en Omstreken in hotel-restaurant Koster o. 1. v. haar voorzitter, den heer A. J. Kui per, bijeen. Van de K. N. M. V. werden enige circulaires ontvangen w.o. een re glement voor gezelschapsritten. Voor de motorraces op 2e Paasdag te Alkmaar, waarheen de leden ge- zamelijk zullen gaan, gaven zich 24 leden op. Zij die niet op de vergade ring aanwezig waren, kunnen zich nog bij het bestuur vervoegen voor kaarten. Bij een verslag der kascommissie bij monde van den heer S. Numeijer bleken de bescheiden in orde bevon den. De kas sloot met een batig saldo van f 138.75. Programma 1947. Het bestuur heeft in de troosteloze wintermaanden zijn activiteit niet verloren en er zijn weer ritten voor het zomerseizoen uitgestippeld, w.o. één is voor 'n 14 dorpentocht over 150 Zondagavond. Toen Bertus Roodenburg mij een dezer dagen vertelde, dat O.K.K. bin nenkort haar 65-jarig bestaan hoopt te herdenken, toen deed hij daarmee onbewust, als 't ware een greep uit m'n jongensjaren. Ik was namelijk ook een poosje lid van O.K.K., maar dat duurde niet lang. Op een keer waren we wat vroeger dan mijnheer Van Loo in het gymlokaal en ik klom stiekum in de grote paal. Toen ik bo ven was, durfde ik niet meer naar beneden en kreeg, wat de Amster damse loodgieters noemen, de beverd. Gelukkig kwam de directeur spoedig, hij ving me op en de jongens zongen; „Hij kan niet klimmen in de r&, Hi) is geen lid van O.K.K.!" Ja, dat O.K.K. is feitelijk een bron van Nieuwediep. Direct al bij de op richting, toen men als schermverem- ging begon, in de cantine aan de Bui tenhaven. De oude heer Van 't Hert, die thans 80 jaar is en de enig-over levende oprichter, kan daar fijn van vertellen. Aanvankelijk scharrelde men nog een beetje met het vinden van een geschikt oefenlokaal. Onder meer nog in het zaaltje van Manheim, aan de Loodsgracht. Maar toen een regimeni van Hoorn naar Den Helder werd verplaatst en de buitengewoon geach te heer Jaring, van de drukkerij, voorzitter werd, had O.K.K. al heel spoedig het bekende eigen lokaal in de Weezenstraat Hoezeer „tout Nieu wediep" in die dagen meeleefde mei, haar plaatselijke verenigingen, bleek bij het grote feest op het Havenplein, waaraan onder meer het Stafmu ziekcorps haar medewerking verleen de. O.K.K. had zich inmiddels aan gesloten bij 't Ned. Gymnastiek Ver bond, kortweg N.G.V. genaamd. Dsi men dit N.G.V. al spoedig zeer te recht „nooit geen verdriet" noemde, bleek al spoedig, toen O.K.K. overging tot de oprichting van een eigen vrij willig brandweercorps, met unifor men, vuurhelmen en een eigen brand spuit. Vrolijke Nieuwediepera noem den dit instrument „de bakkerswa gen". Destijds werd een premie van ƒ25.— uitgeloofd aan dien brand weerman, die het eerst bij de fik was. Meermalen verschenen dan kort na de brand hartige ingezonden stukkeu in de plaatselijke pers, met verwijten aan O.K.K., dat weliswaar een ha van haar vrijwillig brandweer het eerst bij de brand was, maar dat men met geen macht tér wereld één droppel water uit de bakkerswagen had kunnen pompen. De voorzitter van de vereniging bepleitte dan ech ter steevast, het volmaakt regelma tige van de gang van zaken en de leden van O.K.K. gaven van de 25 piek een gezellige bierfuif in de Wee zenstraat De vereniging deed in die jaren ook aan voetbal. Gestreden werd onder meer tegen de adelborsten, Leonidas en Hard-Gaat-ie. Algemeen werd de keeper van O.K.K., Van Loo, als de beste doelverdediger uit de ge hele omtrek genoemd. Ja, Van Loo, wie O.K.K. zegt, denkt ook natuurlijk aan het gezin Van Loo. Op gym leerden zij elkaar kennen en natuurlijk bleven ze de vereniging trouw. De heer Van Loo, thans 59 jaar lid, waarvan 47 jaar directeur. Onbetwist gaat hij, mei z'n 75 jaren, nog fier aan de top van deze prachtige vereniging en heeft hij alle klassen volmaakt onder zijn con- tróle. Zeer terecht, niet alleen in Den Helder, maar ook elders in het land, in wijde kring geacht en geroemd om zijn prachtig idealisme. Ik her inner mij nog, dat treffende moment in 1918, toen Van Loo, als leider van een groot gymnastiekfeest, door Hare Majesteit de Koningin gecompli menteerd werd, met het fraaie suc ces, dat hij daar behaalde. Hoewel nimmer „officiéél" onderscheiden, schonken de duizenden jongens en meisjes, die onder zijn leiding de eer ste schreden zetten, hem een andere onderscheiding, namelijk hun grote achting en blijvende waardering. O.K.K. en Van Loo, de hartelijke gelukwensen van den Jutter TOEAN TIK-TIK. Als op de Amsterdamse grachtenHet Amsterdamse pierement, zo nauw verbonden met het stadsbeeld, wordt weer in zijn oude glorie hersteld, daar het aantal vergunningen aanzienlijk wordt uitgebreid. Ook op de grach ten en in buurten waar het draaiorgel verboden was, mag het thans weer verschijnen. De orgelman neemt zijn instrument onder handen. (A.H.F. P.) km. Hoewel oorspronkelijk op 2e Paasdag vastgesteld zal deze i. v. m. de motorraces te Alkmaar worden verschoven tot 27 April, De afdeling verwacht voor deze rit tevens grote belangstelling van afdelingen uH de omgeving. Een oogstrit zal op 31 Augustus worden verreden, waarbij naast het motorrijden ook verschillende oogst- handelingen zullen worden veracht. De ideeën omtrent wedstrijden voor het kampioenschap liepen nogal ver uiteen. Het bestuur stond op het standpunt een kampioen te kiezen uit diegenen die het hoogst aantal pun ten hebber behaald vit wedstrijden in en buiten de gemeente. Aldus werd besloten. Er zullen deze zomer op de Wierin- ger wielerbaan achtervolgingswed strijden worden georganiseerd voor leden der motorclub, afgewisseld met behendigheidsritten. Van het nieuwe agendapunt „Vraag en antwoord" werd druk gebruik ge maakt. In de rondvraag werd er bezwaar tegen de K.N.M.V. gemaakt, De pro paganda op motorritten van de zijde van het H. B. blijft geheel uit, evenzo de reducties die door de vereniging zouden worden gegeven voor repara tie enz. bij motorwedstrijden. Het bestuur zal hierover persoon" lijk te Den Haag met den alg. secr., den heer TJpelaan. spreken. Waarschijnlijk door het late uur leverde dé rondvraag weinig op. JAARFEEST „JONG HOLLAND." hotel „De Haan" te De zaal van Hippolytushoef was Donderdagavond geheel met belangstellenden en ou ders gevuld met het jaarfeest van de J. C. „Jong Holland" en CJMV. „Het Mosterdzaadje." Na de gebruikelijke opening sprak de heer J. van Zweeden een kort woord, waarna een gevarieerd pro gramma volgde. Vooral de voordracht <e Vlo" oogstte een hartelijk applaus. Vóór de pauze werden enige proeven geno men met hersengymnasiek. Na de pauze was het de pantomime die de meeste bijval vond. wat ech ter niet wegneemt dat de andere voordrachten en samenspraken even eens goed waren. Dick Boekensteijn zorgde „tussen de bedrijven door" voor piano- en orgelspel, dat keurig was verzorgd. Het slottableau „De Tijd" met de kleurschakeringen gaf een mooi ef fect. waarbij driestemmige liederen werden gezongen. De prijzen van de hersengymnastiek vielen ten deel aan de heren J. Wolters (een boek) en J. Jager (een agenda). Een prijs voor de mooiste voor dracht kon de heer Berend ten Brin- ke in ontvangst nemen. Het geheel was een mooie avond, waarvoor grondig was gestudeerd. De heer Deen dankte dan ook ln het b.zonder den heer J. de Krijger voor het vele werk hiervoor gedaan, waarvan de vruchten niet zijn uitge bleven. Na het bondslied werd gezamelijk „"k Wil U o Qpd mijn dank betalen" gezongen, waarna allen voldaan huis waarts keerden. t« tot 00£ We kunnen met cwertuigtng zegg&n 6 de enting tegen mond- en klauwzeer gj de entstof van het Staats Veeartsen* kundig Onderzoekings Instituut goed 2," Een onvatbaarheid gedurende plm t is vrijwel regel Daarom zal het nee e zijn in vele bedrijven weer opnieuw enten en meerdere veehouders die nu toe afzijdig stonden zullen nu willen laten enten, 't Gaat het vlugst en gemakkelijkst in de staltijd en daarom woidt het tijd voor de veehouders te ba- slissen of ze zullen laten enten of mt. ook met het oog op het leit dat in j,t voorjaar de meeste runderen in do veile lactatie verkeren Bovendien komt »r nog een factor bij Het mond. en klauw zeer heerst nog steeds ln ons land «m daarom zal men ook ln geheel Neder land willen enten Er zal dus een grot» vraag zijn naar entstof en, om nu zeker te zijn dat U geholpen kunt worden dient TI zo spoedig mogelijk aan Uw dierenarts op te geven wanneer U uw dieren wilt laten inspuiten en het aaiv tal dieren Aan de hand van die gege- vens kan er dan aan heg SVOI gezorgd worden dat er voldoende entstof op tijd beschikbaar zal zijn De dir. prov gez dienst van dieren in Noord-Holland, D Rempt Bij zijn aankomst op het vliegveld La Guardia bij New-York deelde de heer P. A. van der Velde, directeur van, d* Verenigde Nederlandse vliegtuigfabrle- ken Fokker N.V. mede, dat zijn onder neming in Nederland in staat hoopt t* zijn onderdelen te fabriceren voor d« Amerikaanse vliegtuigen, die in gebruik zijn bij verschillende luchtvaartmaat schappijen in Europa. De vertraging en onkosten, verbonden aan de noodzake lijkheid om onderdelen uit de V.S. te laten komen, zullen hierdoor in het vervolg vermeden kunnen worden. De heer van der Velde zal vijf we ken in de V.S. vertoeven en verschil lende vliegtuigfabrieken bezoeken. Hij hoopt tijdens zijn verblijf in de V.S. de benodigde licenties voor het fabriceren van de vliegtuigonderdelen te verkrijgen. Naar Aneta uit Batavia meldt, is de vermiste Dakota, ondanks het desbe treffend officiële republikeinse bericht, nog steeds niet gevonden. Luchtverken- ningen boven het aangegeven gebied hebben geen resultaat opgeleverd. Het zoeken zal echter niet worden opge geven. OUDGEDIENDEN VAN DE WEHRMACHT IN DIENST VAN DE ENGELSEN? Op grond van in de „Berliner Zei- tung" verschenen berichten beschuldigt Radio Moskou de Britse autoriteiten er van dat zij in de Britse zóne van Duitsland uit voormalige soldaten van de Wehrmacht nieuwe militaire forma ties samenstellen. Volgens Radio Mos kou hebben deze formaties reeds geope reerd in de Noordzee, het Kanaal en Britse, Franse en Nederlandse wateren. Ter ere van zijn promotie tot leraar in Jiu-Jitsu en Judo-Sport, gaf de heer Jan Kuilman in café „De Beurs" van den heer C. Boontjts te Schagen een showavond. De heer Kuil man kon een stampvolle zaal welkom heten en gaf vervolgens een overzicht van het af te werken programma. Het eerst werd vertoond een twee tal films over de Jiu Jitsu en Judo- sport, een vecht- en verdedigingssport bij uitnemendheid, door den Japansen Professor Jigoro Kano veredeld. De film liet ons zien datgene wat we later op de avond in werkelijkheid konden aanschouwen van de leerlingen van Sportschool Kuilman. De films werden geprojecteerd door de fa. W. D. Niestadt en Zoon en gaven een bijzonder helder beeld Een Judo-wedstrijd tussen de heren J. Kuilman, Schagen en Ben Tadema, Alkmaar, over drie ronden van 2 minuten gaf een feno menaal staaltje te zien van behendig heid. De eerste ronde moest met de stand 11 tijdelijk worden onderbro ken door een opgelopen lichte bles sure. Daarna voortgezet eindigde on beslist, 3—3. In de tweede ronde een zich taai verdedigde Tadema die stevig aanvallende Kuilman en een echter niet verhinderen kon dat hij tweemaal in de klem kwam. Deze ronde werd 20 voor Kuilman en deze nam daardoor de leiding met 53. In de derde ronde waren de rollen om gekeerd en kon Tadema Kuilman drie maal klemzetten, waartegen Kuilman 1 maal. Als de tijd op 15 seconden na is verstreken is de stand 66 en wat Kuilman ook probeert, hij kon Tade ma niet meer krijgen, waardoor deze uitmuntende partij onbeslist eindigde. De twee Helderse heren Zwaan en Blok gaven daarna te zien wat ze alzo hadden geleerd van hun leermeester Kuilman in een langzaam tempo. Beide heren zijn bezig om hun A-diploma te halen, en gezien hun prestaties denken wij dat ze dit diploma ook zullen ha len. De zenuwen voortaan thuis laten heren en zich ten volle concentreren op de toe te passen grepen. De heren G. Groot en Kees de Graaf, alweer twee Helderse sportlui, gaven een dito partijtje weg. Hierin zaten enige valfouten en de lenden-heup worp zat te laag. Kleuters op de raat. In Den Helder heeft de heer Kuil man enige kleine jongens op zijn school van omstreeks 1014 jaar. Deze demonstreerden het volbreken en enige grepen. Het zal mat deze snaken slecht Na een kortstondige ziekte overleed heden onze geachte Directeur CORNELIS FLORINUS NICOLAAS HIN. Zijn nagedachtenis zal door ons steeds in hoge ere wordjm gehouden. Het gezamenlijk per soneel kousenateliers HIN. Den Helder, 15 Maart 1947. Een lange leden damesjas zgan. f 100,—. Te bevr: Zuid straat 24. Voerbleten. P. Fluister, Balg- weg 101, Breezand. Een goed onderhouden kin derwagen en hobbelpaard f 50 Koningstraat 106. Woningruil. Eindhoven—Den Helder. Wil de dame, die informeerde naar woningruil Groningen—Den Helder, zich in verbinding stellen m Zuid straat 24, alhier? Een pr. zgan bordeauxe damesschoenen peau de suède mt 38 en 1 pr nw witte ten nisschoenen mt 4o voor 1 elec_ trisch kacheltje. Adr.: Bur. van dit blad. Biedt zich aan: een flinke hulp in de hulshouding. Br ond nr 115, Bur. van dit blad Gevraagd: een hulp ln de huishouding voor hele of halve dagen. Weststraat 72. Gevraagd: net meisje om •s middags de hulshouding waar te nemen. Elte, Koningstr. 3 Wordt gevraagd: flink meis je voor de dag of dag en nacht Th. N. Noot Mzn., Loopuyt- park 20, Julianadorp. Een jong echtpaar zonder kinderen zoekt twee ongem. kamers met gebruik van keu ken. Br ond nr 116, Bur. van dit blad. SALON SCHOONHOVEN, Spoorstraat 2224. MAGNETISEUR en PSYCHOMETRIST is elke Donderdag van 3 tot 9 uur n.m. te CONSULTEREN. Adres. Zuidstraat 78, Den Helder. PORTRET. ATELIER s JAC. OE BOER. KEIZER STRAAT 115 OEN HELDER OPNAMEN WOENSDAG? OO N DER DAG VRUOAO ZATERDAG J VAN TROUWFOTO-* BESPREKEN KOOPT en VEILT Inboedels, Meubelen, Kachels. KOOPT ALLES. STOELEN TE HUUR voor bruiloften en partijen Molenstraat 184 tijdelijk Bestellingen worden echter normaal uitgevoerd Prijscouranten met bestellijst gratis verkrijgbaar Dir. D. H. STEINROTH. Beschermheer; EdelAchtb. Heer G. RITMEESTER, Burgemeester van Den Helder. Eere-Voorz.; Wethouder L. v. LOO. Rijksgediplomeerd van de N. J, J. B. Heden aanvang nieuwe cursutsen in Jiu Jitsu, Judo, Indoortraining voor Dames Heren, Jongens en Meisjes. Inlicht. Dinsdag en Donderdag van 310 uur nam. Jan in't Veltstr. 55, Den Helder Alg. Ver. voor Ziekenhuiiverpl. en Spee. Hulp

Heldersche Courant | 1947 | | pagina 2