&tda£ TAXI Sanderse AbonneerfUopditlilail Hr, Ms. Kortenaer vaart de Taag op V V Nutsspaarbank PERMAHEN1 Peer Gynt Zijper Raad discussiëerde weer over de befaamde artsenkwestie Dr. L.Loopuyt Alle schoenen vragen om ERDAL! En meeri in de haven van Lissabon Ontvangst door de Nederlandse gezan Indisch Journaal door Anthony van Kampen Vs- W Alkmaar Kampioenschap Noord-Holland Noord Series van 160 en 143 Een'nieuw schoolhoofd benoemd, een raadslid gaat heen Weg Zijpersluis-Krabbendam wordt hersteld Posthume onderscheiding voor Roosevelt J8 Wapenstilstandresolutie door Veiligheidsraad aanvaard WAAR ZIJN ONZE SCHEPEN? geen spreekuur. AC ANTI E. HEEN.? Noorder Dieren- en Wildpark Vaconf Tel. 2867 Van Galenstraat 117 Wie met MOORMAN rijdt Komt altijd op tijd. LEZING LISSABON, 7 April. IS TEREN bracht iedere mijl meer warmte, meer zon, meer meeuwen, azende op de kruimen van de Korte naer-dis. Afwisselend dook de Portu gese kust op of verdween zij. Het kiel zog sleept achter de jager aan als ■taart van groene tule. Later, als de ■vond zich over de zee gelegd heeft ftaat opnieuw een formidabel leger van sterren aan de hemel. Jupiter do mineert en de seiner op de brug zegt het kernachtig: „die ster is 'n zon op z'n eigen, meneer". Schuin onder Ju piter hangt het Zevengesternte en ver derop smeult rossig Mars. De boeggolf bruist langs de flanken van het schip en doet me denken aan het wittig» schuim op het bit van een wilde hengst. Het is een prachtig ge zicht, dat schuim, met telkens spran kels glans van Jupiter er doorheen. In de kaartenkamer wordt een nieu we zeekaart uitgespreid: de kaart van de Taag. Ver weg, aan de wal, flap pen de vaste lichten: Portugal. Tegen de nacht duikt een grote vloot vissers vaartuigen op. De schepen zien we niet, wel hun deinende, wiegende lich ten. En 's morgens, om vóór 7 uur, staat de Portugese loods op de brug, bijtend op z'n sigaret en de Engelse taal op hopeloze wijze radbrakend. Aan bak boord glijdt de kust voorbij, gestof feerd met schepen, en bezet met kas telen, kloosters, dorpen en kleine ste den. Overal duiken schepen op, koop vaarders, ferryboten, jachten en vis sersvaartuigen. Schepen van allerlei nationaliteiten, koersend naar of ver trekkend van Lissabon. Kerels staan met bruine, blote voeten in ouderwet se scheepjes, met een latijns zeil op. Die schepen zijn soms bont beschil derd, de zeilen steenrood of donker bruin. Ze doen denken aan gondels •n bijna elk heeft slecht één, schuin achteroverhellende, mast. De wal komt dichterbij, badend in de zon. Eerst nu zie ik welk een onge looflijk mooie natuurlijke haven Lis sabon bezit, een haven die een 17e eeuws beeld biedt met de honderden zeilschepen. Later hoor ik dat dit een deel van de kabeljauwvloot is, die volgende maand zal uitvaren naar New Foundland, ais elk schip door de Aartsbisschop gezegend zal zijn. Ove rigens aan de wel de bekende namen: Shell en Vacuum Oil. En de eerste Portugese bootjes zwermen al om de Kortenaer heen, met erin schreeuwen de en druk doende bruine kerels. On der het oog van critisch toeziende kaailopers meert het schip keurig aan de steiger en even later verlaat de officier van piket de Kortenaer. We liggen stil, de eerste ruk zit er op En de commandant, de 1ste officier en de schipper kunnen eindelijk hun ontbijt opzoeken en ze zijn niet de enigen. JJIE dag „doet" de bemanning van de Kortenaeï Lissabon en ieder doet het op z'n eigen manier. Veel contan te* Om te passagieren zijn niet be schikbaar gesteld vanwege de devie zen-schaarste, maar dit blijkt voor nie mand een bezwaar te z(jn om de wal op te gaan. De prijzen verschillen voor een groot aantal artikelen niet zo veel met de Hollandse prijzen. Voor 2 es- cudos kun je je een liter landwijn la ten aanmeten, hetgeen neerkomt op ongeveer 21 cent. Daarvoor kun je geen water drinken. Ook sigaretten zijn vrij goedkoop, tenminste naar Ne derlandse begrippen. Er worden diver se officiële personen ontvangen door de commandant en we horen dat er s avonds een officiële ontvangst door de gezant zal plaats vinden. In de stad, die amphitheatergewjjs is gebouwd tegen het bergmassief, staan de rozen in bloei,' wuiven de palmen en kun je bananen, sinaasap pels, citroenen en asperges kopen zo veel je wilt. Als je tenminste voldoen de escudos bezit. Het is behoorlijk warm Mn de stijl oplopende en diep af dalende straten en van lange wande lingen komt weinig terecht. We heb ben last van onze winterse kleding en neipen ons voor die zo snel mogelijk te gaan verwisselen voor de tropenuit- rusting. En dit nauwelijks 4 dagen na vertrek uit Holland.... 's Avonds vindt de ontvangst ten huize van de Nederlandse gezant plaats. Aanwezig zijn de commandant van Hr. Ms. Kortenaer, kapitein-luitenant ter zee Jhr. H. A. N. A. van Adrichem Boogaert en de officieren die gemist kunnen worden aan boord. In de smaakvolle woning van de gezant, Jhr P. A. van Buttingha Wichers en diens echtgenote ontmoeten we tevens het hoofd van de Consulaire afdejing, Mr. G. E. Baron van Ittersum en een groot gedeelte van de Hollandse kolonie in Lissabon. De ontvangst is bijzonder hartelijk en de woorden die Hr. Ms. Gezant uitspreekt aan tafel, zijn een ieder uit het hart gegrepen. Ze worden even hartelijk beantwoord door de commandant van Hr. Ms. Kortenaer Als we 's nachts aan boord terug keren ligt het schip langs de steiger, nauwelijks zichtbaar te deinen op het vrijwel rimpelloze water van de Taag, waarin zich duizend sterren aan het spiegelen zijn. Morgen zullen we de Hollandse ko lonie aan boord ontvangen en tegen de avond zal er al weer ontmeerd worden. Het gaat iedereen aan het hart deze merkwaardige stad, de stad van Salazar, half Oosters reeds aan doend en rijk aan architectonische en folkloristische schoonheid, zó snel al te moeten verlaten. Maar tenslotte is de Kortenaer op dienstreis, al zal het vlagvertoon van vandaag én morgen de naam van Nederland als varende mogendheid geen kwaad gedaan heb ben. de eerste partijen Vrijdagmiddag zijn in hotel De Nach tegaal de eerste partijen gespeeld voor dit kampioenschap. Er zijn 7 deelne mers en er worden partijen gespeeld van 400 car. G. Wessels begon uitstekend door met 400 tegen 122 te winnen van C. Boen dermaker. Hij maakte «en fraaie serie van 160 in deze partij, die 22 beurten vorderde. J. Moejes won van C. Ho- ningh met 400312. Honingh deed uit stekend werk en speelde met het mooie gem. van 12.48. Ook in zijn partij tegen H. Hoogland speelde hij goed (gem. 11.01) en verloor slechts op 't allerlaatst met 375 tegen 400. H. Hoogland blijkt nog sterk te zijn en zal zeker nog wel voor enige verrassingen zorgen. J. Feeke speelde het eerste gedeelte van zijn partij tegen J. Peetoom bijzon der goed met o.a. een serie van 143. Na tir- beurten had hij reeds 283 car. Toen echter ging het minder vlot en voor de laatste 115 car. had hij nog 12 beurten nodig. J. Peetoom kreeg nog diverse kansen, doch bleef op 176. car. brt. hj. gem J. Moejes 400 25 47 16.— c. Honingh 312 25 71 12.48 g. Wessels 400 22 160 18.18 c. Boendermaker 122 22 29 12.48 J. Feeke 400 22 143 18.18 J Peetoom 176 22 37 8. H. Hoogland 400 34 82 11.76 C. Honingh 375 34 58 .11.01 de avondpartijen j. feeke in topvorm s Avonds werden er zeer interessante partijen gespeeld. Wessels speelde tegen Peetoom een remise partij. Hij stond na 24 beurten op 396, doch had jammer genoeg voor de laatste .punten nog 4 beurten nor" waardoor Peetoom de gelegenheid kreeg zijn achterstand in te ltn r ook op 400 te komen. Moejes won een zeer goede partij van C. Boendermaker met 400276. Maar toch kwam Boendermaker al beter op dreef dan in de eerste partij, wat zeker de serie van 113 bewees. Dit doet het beste verwachten voor de volgende partijen. HooglandPeetoom bracht een moei zame overwinning voor Hoogland na 40 beurten, met de eindstand 400383. De sensatie was de partij Feeke Honingh, waarin J. Feeke de partij uitmaakte in 11 beurten, alzo spelende met c.n gem. van 36.36. Na 8 beurten had hij er 107, maar in de drie daarop Gistermiddag kwam de raad der ge meente Zijpe onder voorzitterschap van burgemeester Breebaart in het Raad huis te Schagerbrug in voltallige ver gadering bijeen. Na de opening en het vaststellen van de notulen der vo rige vergadering kwam een groot aan tal ingekomen stukken ter tafel. Van Ged. Staten was bericht van goedkeuring binnengekomen van de 2e suppletoire begroting 1947; het. raads besluit dd. 13 Febr. 1948 tot het aan gaan van een kasgeldlening en het raadsbesluit Van dezelfde dag tot toe kenning van een subsidie aan het alg, Weeshuis voor 1948. Met de mededeling van Ged. Staten, dat er geen bezwaar bestaat om over 1947 300 toe te kennen als vergoeding voor reisgeld aan on- en minvermogen de ouders, die hun kinderen onderwijs laten genieten bulten de gemeente, is deze kwestie eindelijk in orde. De be talingen vincen reeds plaats. Tegen het beschikbaarstellen van een crediet van 4000.- voor het aanleggen van een trottoir te 't Zand hld genoemd college evenmin bezwaar. WU vernemen, dat H.M. de Konin gin in de registers van de Militai re Willemsorde heeft doen inschrij ven als Ridder le kl-vsse (Ridder Grootkruis) wijlen president Roo sevelt, als erkenning van zijn da den als opperbevelhebber en lei der van het Amerikaanse volk ge durende de tweede wereldoorlog. geen vaterleiding Van het P.W.N. te Bloemendaal was bericht binnengekomen, dat aan het ver zoek om aansluiting op het waterlei dingnet van 21 percelen aan de Belk- merweg tengevolge van de zeer slechte materiaalpositie niet kan worden vol daan. De nieuwe verordening tot heffing van vermakelijkheidsbelasting is bij Kon. Besl. goedgekeurd. Aan een verzoek van de ver. proef- schooltuin „West-Friesland" om subsi die zal de raad geen gehoor geven. Er is practisch geen tuinbouw in deze ge meente. Bovendien moet het geven van subsidies beperkt worden. Van de afd. Oudesluis van de P.vdA was een verzoek binnengekomen om degenen, die uitkering van de noodwet Drees ontvangen gratis brandstof te verstrekken. Dit behoort echter niet tot de bevoegdheid van de raad. Men dient zich daartoe te wenden tot de Sociale Dienst. Het gemeentebestuur van Beerta vroeg adhaesie te betuigen aan een door de raad dier gemeente aangenomen mo tie voor betere arbeidsvoorwaarden bij DUW-objecten. De raad ging daartoe niet over, ofschoon de heer Brouwer het verzoek wel verdedigde, Daarna beantwoordde de voorzitter een aantal in een vorige vergadering gestelde vragen. Over de beplanting bij Burgerbrug wordt gesproken met de Polder. De kwestie met de closets op de school aldaar komt in orde. B. en W. voelen voor verhoging van gelden voor de schoolbibliotheken. Er komt geen ventverbod, want er wonen nu geen vis- verkojpers meer in de gemeente en als ze niet van buiten komen, kunnen we nooit meer aan de panharing. ZIJPERSLUIS-KRABBENDAM Eindelijk ie het zover, dat de ge meente Schoorl, mede op ons aandrin gen, er toe zal overgaan zo spoedig mogelijk de in zeer slechte toestand verkerende weg tussen Krabbendam en zjjpersluis te asfalteren. Een bedrag van 7000.zou worden uit getrokken. Een voorstel om de chauffeur-vuilnis- ophaler W. Bakker een salaris te geven van ?"96.- plus kindertoeslag werd goedgekeurd. Een hoger, eerder vastge steld bedrag werd niet door Ged. Sta ten goedgekeurd. Bovendien zal hem 120.- per jaar worden betaald als ver goeding voor het stallen van de auto. Sommige raadsleden vonden dit nog al hoog. Zij dienden dit te zien in het licht van het niet goedgekeurde eer der vastgestelde hogere salaris, aldus de voorzitter. De jaarwedde van de gemeente werk man werd op aanwijzingen van Ged. Staten vastgesteld op max. 2200.— plus kindertoelage. B. en W. stelden voor over te gaan tot vaststelling van een verordening op grond waarvan aan hen, die in dienst der gemeente worden aangesteld en die deswege gedwongen zijn te verhuizen, een tegemoetkoming kan worden toe gekend op de voet van het (rijks) ver- plaatsingskostenbesluit. Hiertoe werd met algemene stemmen besloten. B. en W. boden daarna ter vaststel ling aan een nieuwe verordening tot het verlenen van een kindertoelage aan het gemeentepersoneel. In deze concept-verordening is reke ning gehouden met de richtlijnen van de circulaire van de minister van Bin nenlandse Zaken van 31 December '47. Ook tegen dit voorstel verhief zich geen enkele stem. De stortgronden langs het Noordhol lands kanaal zullen opnieuw voor de tijd van zes jaar worden ingehuurd, na dat de aanvankelijke eis van een waar borgsom was ingetrokken tengevolge van een protest van B. en w. aanvullend subsidie alg. weeshuis. Voor een tekort op de rekening 1947 van het algemeen weeshuis zal een sub sidie groot 3080.47 worden verstrekt. Qe kleuterschool te Burgerbrug krijgt 400.subsidie voor 1948, andere kleu terscholen moeten eerst gelijk deze, be grotingen overleggen. Het presentiegeld voor de leden van de woonruimte-commissie werd bepaald op 3.per vergadering. (Deze du ren soms gezien de schier onoplosbare problemen tot 's nachts hall twee...) De heer K. Paarlberg had ontslag ge nomen als lid van deze commissie. B. en W. bevalen in zijn plaats aan de heer P. C. Muntje werf. Na in comité te zijn geweest, werd deze met 9 stemmen voor en twee blanco benoemd. Uit een voordracht van drie werd de heer W. de Vos, onderwijzer te Oude sluis, benoemd tot hoofd der school daar ter plaatse. Twee stemmen wer den uitgebracht op de heer J. C. Hey stek te Zaandam. Eervol ontslag wegens aanstaand hu welijk werd verleend aan mej. J. E. Eriks, onderwijzeres aan deze school, zodat men nu met 1 leerkracht zit. Er is wel een advertentie geplaatst, maar tot nog toe geen animo... Een aantal "wijzigingen van de ge meentebegrotingen van 1947 en 1948 gingen nog onder de hamer door, zo dat toen slechts punt 1.7 van de agenda ,-stte. Dit lokte weer enige discussie uit. Het ging over de reorganisatie genees kundige armenzorg. We zullr 1 de discussies niet ln den brede vermelden. Een vorige maal gingen we reeds op dezelfde kwestie in. Thans was door de katholieke en de communistische fractie alsmede dbor de heren Doorn en Hooy een voorstel ingediend teneinde ook Dr. Brand te Schagerbrug ln te schake len bij de gem. geneeskundige dien sten. Dit zou dan moeten geschieden door de artsen Van Sloten en Verheul te ontslaan en dan hen mèt Dr. Brand te herbenoemen. Voorzitter bracht naar voren, dat de voorgestelde maatregelen op deze wijze niet waren uit te voeren. De inspecteur van de volksgezondheid was ook juist voor concentratie en niet er voor om nu nog een derde arts in te schakelen De heren Doorn, Hooy, De Wit en Brouwer waren het niet met B. en W. eens. Voorzitter: Wij willen beide het gemeentebelang dienen, doch z()n niet van dezelfde mening wat nu juist Is in deze. Tenslotte werd gestemd over het voorstel. Tegen stemden de he ren Ot, Timmerman, Kok en Hopman. Het werd dus aangenomen en zal aan Gedep. Staten 'worden doorgezonden, die hier dan ar moeten beslissen. rondvraag. De heer Hooy wees in verband met het feit, dat de beplanting van de be graafplaats door iemand buiten de ge meente geschiedt, op de wenselijkheid zoveel mogelijk van de diensten van gemeentenaren gebruik te maken. De heer Kok zag gaarne een verte genwoordiger van het gemeentebestuur in het op te richten huldigingscomité- Daan Pool. heer Bisschop (CPN) deelde mede door het bedanken als lid van deze partij zijn zetel beschikbaar te stellen. De voorzitter dankte hem voor zijn bezadigd en correct deelnemen aan de vergaderingen. (Mogelijke opvolger is de heer J. Peys te Oudesluis). Niets meer aan de orde zijnde werd de openbare vergadering door de voor zitter als gesloten verklaard. volgende beurten maakte hij de reste rende 293 met series van 148, 10 en 135 Een luid applaus beloonde die fraaie prestatie. De serie van 148 werd afge broken door een gewaagde ruime stoot, De alg. gem. van Feeke, Moejes en Wessels zijn nu 24.24, 16.66 en 16. Gedetailleerde uitslagen: car. brt. h.s. gem. Moejes 400 23 49 17.39 Boendermaker 276 23 113 12.— Wessels 400 28 118 14.28 Peetoom 400 90 14.28 Feeke 400 11 148 36.36 Honingh 99 11 50 9.— Hoogland 400 40 44 10.— Peetoom 883 40 64 9.52 Uit Lake Success wordt gemeld, dat de Veiligheidsraad heden de wapen- slilstandsresolutie voor Palestina aan vaard heeft. arabische regering? Volgens mededeling van gewoonl s welingelichte Arabische zijde zou de politieke commissie van de Arabische Liga die te Cairo bijeen is geweest, plannen gemaakt hebben voor vorming van een republikeinse Arabische rege ring voor Palestina, met Haj Amin el Hoeseini, de Moefti van Jeruzalem, als eerste president. WILDE HOND BEET SCHAPEN DOOD. Een wilde bouvier-groenendaeler heeft enige dagen lang de streek tus sen Zevenbergen en Fijnaart geterro riseerd. Hij zag kans 21 schapen te Zevenbergen dood te bijten en in Wil lemstad T: stamboekschapen. De hond is later door de kampioen-schutter district Breda doodgeschoten. ZWAAG, 16 April 1948. Aardappelen 10 80; Spinazie 4067; Postelein 7072; Uien 59—91; Bieten 6.10; Prei 30—43; Rode kool 42—48; Witlof 36—67; Breek- peen 18.8020; Waspeén 24; Radijs 9— 14; Rabarber 2335; Sla 413; Bloem kool 3091; Goudreinetten 4492; Pre sent v. Engeland 1.20; Jonathan 1.01 1 28; St. Remie 46—75. Laatste positie Ned. passagiers- en vrachtschepen, Zaterdag 17 April: Coryda, 21 April van Curacao te Rotterdam verwacht, alwaar dokken; Eemdijk, Havana-Roterdam, pass. 16 April n.m. Bishop Rocks; Japara, 15 April van Penang naar Bombay; Kara- ton, Rotterdam-Java, pass. 16 April Algiers; Kota Baroe, Roterdam-Bata- via, 16 April 18 uur van Suez. Kota In- ten. 17 April n.m. van Rotterdam te Halifax verwacht; Malvina, 19 April van Curacao te Sydney verwacht; Sa- latiga, New York-Batavia, pass. 16 April Kaap Guardafui; Sibajak, Java- Rotterdam. pass. 16 April 15 uur Gi braltar; Stad Haarlem, 16 April van IJmuiden te Casablanca. Walvisvaar der Willem Barendsz, 16 April van Kaapstad naar Amsterdam; Waterman, 16 April 16.15 uur van Rotterdam n, Batavia: Willem Ruys, Rotterdam-Ja- va, 16 April 16 uur van Suez; Aar- dijk. New York-Antwerpen, pass. 17 April Bishop Rocks; Alkaid, Rotter- dam-Pernambuco. pass. 15 April Ma- deira. Alwaki. 16 April van Montevi deo naar Rottlrdam; Amstelland, Buenos Aires-Amsterdam, 16 April van Santos naar Rio de Janeiro: Axeldijk, 16 April van New York naar Antwer pen; Blomnversdijk. New York-Rotter- dam, 17 April te Antwerpen; Ceram, Vancouver-Nederland. pass. 16 April Mona eilanden. Congostroom, 16 April van Matadi naar Boma; Duivqpdijk, 17 April van Vancouver te Rotterdam; Eemland, Amsterdam-Buerjos Aires, 16 April van Recife; Esso den Haag, 17 April van Aruba naar Roterdam; Gro- tebeer, Amsterdam-Java, pass. 16 April Socotra eilanden. Grootekerk, Austra liëRotterdam, 16 .April te Antwer pen; Johan d<^ Witt, 16 April van Am sterdam naar Batavia; Maaskerk, 17 April van Lagos naar Port Harcourt; Moeara, LlverpoolPladjoe, 13 April te Port Said: Murena. Curacao-Algiers, passeerde 16 April St. Kitts. Neder land, 16 April van Rotterdam naar Bahrein; Randkerk, Rotterdam-Cal- cutta, 16 April van Antwerpen; Suma- tra, 16 April van New York naar Port Said; Westerdam, 17 April 12 uur van Rotterdam naar New York; Westland, Buenos Aires-Amsterdam, 16 April van Rio de Janeiro; Zeeman, (KRL), Rot- terdam-Batavia, pass. 16 April Kaal!) Finisterre. Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van ons Dochtertje en Zusje MARIETJE. C. ZEEMAN P. ZEEMAN- DE MATER ARIE en TINI Den Helder, 17 April '48. Rijksweg 59. Met grote blijdschap geven j wjj U kennis van de ge boorte van onze Dochter HENNY. F. VAN BUCHEM G. VAN BUCHEM— PLAGMEIJER 1 Den Helder, 16 April '48. v. Galenstraat 4. Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze Zoon JAN. M. M. OOSTHOF— HAZELHOF S. A. OOSTHOF Breezand, 16 April 1948. Middenweg 33. Daar het voor mij ondoen lijk is om allen persoonlijk te bedanken, zeg ik mede namens mijn vrouw, langs deze, weg, hartelijk dank voor de zeer vele bewij zen van belangstelling en de waarderende woorden tot mij gericï bij mijn ambtsjubileum op 5 April JJ. Wieringen, 15 April 1948. De Groeps-Commandant der Rijkspolitie, C. J. VROOM. De fam. A. B. KRESMER—POT groet Fam., Vrienden en I Bekenden bij haar vertrek naar N.O.I. m.s. Johan de Witt, 16 April '48. DONDERDAG 22 APRIL N.V. MaatsohappiJ voor Sportschoenen, molières, hoge schoenen... èlle schoenen van zwart-, middelbruin- en donker bruin leder, blijven véél langer mooi, wanneer U ze regelmatig verzorgt met Erdal-schoencrême. In Erdal worden de edele was- soorten zó zorgvuldig gecombi neerd, dat zij het leer „voeden", waardoor de levensduur van Uw schoenen aanmerkelijk wordt verlengd 1 Prjjs 22 cent ASSEN Centrum voor uitstapjes door mooi Drenthe. Secretariaat Emmastr. 61 „MOOI DRENTHE". InL Provinciale V.V.V. ASSEN Telefoon 2368 -- EMMEN. Een openbaring voor de toerist. Badhotel Domburg WALCHEREN. Tel. 241 Vóór 15 Juli en na 15 Aug. nog kamers beschikbaar. OUD GEREF. KERK (Hoogstr.) A.s. Dinsdag 20 April, ■half 8, de heer G. v. d. BREEVAART van H. I. Ambacht. DE KERKERAAD. Uw geblokkeerd tegoed is bij de ook rentegevend. door de heer J. W. van Vendelo®, op Woensdagavond 8 uur, in de Vakschool voor Meisjes. Kaarten aan de ZAAL. Gevraagd voor spoedige indiensttreding: DRAAIERS, BANKWERKERS en LEERLING-BANKWERKERS. Motorenrevisie STOLK, Rapenburg 5-7, Amsterdam-C. Enige nieuwe TUIN AMEUBLEMENTEN ter overname aangeboden, ook zeer geschikt voor café-terras. FENRECO, Kloveniers- Salon SCH0QNH0VE! burgwal 79, Amsterdam. SPOORSTRAAT 22-24. TaL 48986. COMPLEET 6,00. VOLLE GARANTIE. f

Heldersche Courant | 1948 | | pagina 4