FANNY BLANKERS-KOEN BEWIJST VAN SUPERKLASSE TE ZIJN Ook internationaal staat Fanny op eenzame hoogte AND NOW - OVER TO LONDON Nederlandse zwemdames door Amerika en Denemarken geslagen Eén aihlete zorgt voor drie gouden medailles voor Nederland LACROSSE een eigenaardig balspel OL YMPISCHE CLITSEN Goed resultaat van Slijkhuis, doch hij kan beter - Bob Bonte komt uit in de finale 200 meter Slijkhuis kan beier Incidenten bij hockey wedstrijd De strijd tegen de 47» millioen Intercontinentale zwemontmoeting Uitslagen van Vrijdag get was een triestige dag, de voorlaatste van het Olympisch Athletiek- tournooi. Een triestige dag, doch alleen wat betreft het weer. Want al hin gen de vlaggen der deelnemende landen slap bü de masten neer en al wa ren de banen volkomen doorweekt van de zware regenval die uit een grijze w0lkenmassa gestadig neerdaalde, er was vreugde in het Nederlandse kamp. Voor die vreugde was dan ook alleszins reden, want onze Nederlandse ath- letiek-ster, Fanny Blankers-Koen, veroverde haar derde gouden medaille en op een wijze die wellicht nog duidelijker was dan haar overwinning op ie 100 meter en de 80 meter horden. Fanny Blankers-Koen heeft in dit Olympisch tournooi bewezen niet alleen in Nederland op eenzame hoogte te staan, doch ook internationaal is zij van een aparte klasse. Haar prestaties op deze Olympische Spelen kunnen wor den vergeleken met die van Jesse Owens in Berlijn en er bestaat zelfs een mogelijkheid dat zij de prestaties van deze super-athleet nog zal gaan ver beteren. In 1936 behaalde Jesse Owens drie persoonlijke gouden medailles, n.L op de 100 en 200 meter en by het verspringen, terwijl hy uiteraard een belangrijk aandeel had in de overwinning van Amerika op de 4 x 100 meter. Vandaag zal Fanny Blankers-Koen deelnemen aan het nummer hoogsprin gen en aan de 4 x 100 meter, zodat het niet onwaarschijniyk is, dat er nog meer goud en ieder geval zilver of brons door haar mëe naar Holland zal worden genomen. Maar ook Siykhuis, die Vrijdag op de 1500 meter een derde plaats veroverde, zijn tweede bronzen plak dus, heeft zijn steen tje bijgedragen tot de vreugde, die er in het Nederlandse kamp heerste en niet in het minst op de wijze waarop hy deze wedstryd heeft gelopen. Met miniem verschil op de nummmers een en twee ging hy door de finish en ware het niet dat een nieuwsgierig official een belemmering had gevormd, dan zou Siykhuis zeker als tweede over de eindstreep zyn gekomen. Zelfs een eerste plaats was mo- geiyk geweest, doch gebrek aan internationale routine op dit num mer deed hem te laat besluiten zyn eindspurt in te zetten. Bij de 100 meter was Fanny's overwinning reeds zeker Dat de baan zwaar was, bleek dui delijk uit de tyd, welke Fanny in de finale maakte, namelijk 24.4 sec., 0.1 sec. hoger dan de tijd in de halve eindstrijd van gisteren. Onze landge note had bijzonder gunstig geloot, want zij had de binnenbaan en by de start had zij dus alle concurrenten voor zich. Dit inspireerde haar zo danig, dat zij binnen de 100 meter reeds alle tegenstandsters had inge haald, zodat zq met een veilige voor sprong de laatste 100 meter inging en daarbij haar voorsprong nog ver grootte. Het verschil met numero twee was zo groot, dat het publiek eigen lijk slechts aandacht had voor Fanny, geïmponeerd als men was door haar stijl, haar soepelheid ondanks de plassen op de baan, haar grote snel heid en machtige finish. Maar ons land had nog een belang rijke troef op deze dag. Slijkhuis nam het op de 1500 meter op tegen de Zweden, die dit seizoen immers heer en meester waren geweest op de middenafstand. Slijkhuis had het niet gemakkelijk, de lopers bleven voort durend bij elkaar en het was een ge drang van jewelste om een zo goed mogelijke positie te veroveren. Maar Slijkhuis liep een tactische race, z°rgde er voor de laatste 400 meter als derde te beginnen en men wachtte W spanning af of hij over genoeg raservekrachten zou kunnen, beschik- han om met zyn bekende machtige eindspurt op de Zweden een eerste P'aats te veroveren. Voor hem voch ten Eriksson en Strand om de eerste Plaats, beiden streden meter voor mater en Siykhuis was zo tactisch °m het goede moment af te wachten voor zijn eindspurt. Die kwam dan °°k, ongeveer 120 meter voor de 30 Augustus 1946 in zijn bezit was, gemaakt te Stockholm. Onder meer gunstige omstandigheden had Slijk huis ongetwijfeld het record kunnen verbeteren. Opmerkelijk was het, dat hy verre weg als de friste loper door de finish kwam, ons inziens een bewijs voor onze veronderstelling, dat hij zijn eindspurt juist iets te laat had inge zet. Wanneer hij dit seizoen enkele malen meer op belangryke nationale of internationale wedstrijden zou zijn uitgekomen, was hij geroutineerder geweest en zou hy ongetwijfeld meer kans op een overwinning hebben ge had. Maar overigens mocht men met deze tweede bronzen medaille best te vreden zijn. Heren-estafetteploeg in de finale De heren estafetteploeg van Neder land verrichtte een goede prestatie door de serie, die evenwel niet zo sterk was, te winnen. De tyd was 41.7 sec. en het is lang geleden, dat onze nationale ploeg beneden de 42 seconden is gekomen. De beste sei zoenprestatie was tot nu toe 42.1 sec. gemaakt te Praag in de landenwed- stryd tegen Tsjecho Slowakije en Hongarye. De start van Scholten als eerste loper was niet zo goed, hij aarzelde even, maar hij herstelde zien uitmuntend en zyn wissel met de Hoe miniem de voorsprong van Dillard (V.S.) was op zün concurrenten by de finale van de 100 meter blijkt wel dui delijk uit onderstaande foto. 'n Typisch figuur is hier de Brit Mc. Corquodale tussen de vier overige zwarte sprinters. Aan zyn rustige houding te zien zou men zeggen dat Patton zich reeds enige meters voor de finish een geslagen man voelt. Blauw Witter Meyer viel mee. Meyer was zeer snel op het rechte gedeelte en toen hy het stokje op uitnemende wijze aan Zwaan overgaf, was het duidelijk, dat de oranjebroekjes een grote kans op de overwinning had den. Zwaan liep soepel en zeer snel. Zijn wissel met de laatste man Lam- mers was de beste, die wy zagen en met vele meters voorsprong ging Lammers als eerste over de eind streep. Zo werd Nederland eerste in de serie. In de finale komen uit de Verenigde Staten met 41.1 sec., Italië met 41.3 sec. Groot-Brittannië en Hongarije beiden met 41.4 sec., Ne derland met 41.7 sec en Canada met 42.3. By de dames zijn ..zeven nummers verwerkt en hiervan heeft Nederland er drie gewonnen, Frankryk twee door mej. Ostermeyer bij het kogel stoten en het discuswerpen, Honga rije 1 bij het vèrspringen en Oosten- ryk eveneens een by het speerwer pen. FANNY BESLIST ZELF Fanny BlankersKoen zal vanmid dag, vlak vóór de wedstryd, zelf be slissen of zy ook aan het hoogsprin gen zal deelnemen. In ieder geval neemt zij deel aan de 4 x 100 meter estafette. inish. Maar waarschijnlijk heeft hij 'cn iets verrekend, want die eind spurt bleek te laat te zijn ingezet, at hij Strand pas op de lijn te pak- ®o kreeg. Voor beiden werd dezeli- ujd van 3 min. 50.5 sec. genoteerd, daarmede onze landgenoot het Ne- «ands record evenaarde, dat sedert .„And now, over to Londen", zo klinkt de stem van de omroeper ook in de huiskamer van de familie Koen te Hoofddorp, waar men gespan nen de resultaten van de beroemde dochter, Fanny Blankers-Koen, op de voet volgt. Over enkele ogenblikken zal gestart worden voor de finale 200 meter dames, waarvoor Fanny algemeen als winnares gedood verfd wordt. Vader en moeder Koen, een broer van Fanny met zijn vrouw, een aantal dorpsgenoten en last but not least de 6-jarige Jan Blankers, die het wel fijn vindt bij zijn grootouders te mogen logeren, allen zitten in spanning te wachten tot dan eindelijk het startschot valt. De reporter vertelt hoe Fanny in de bocht het veld reeds ingehaald heeft en met grote voorsprong als eerste door de finish gaat, nieuwe glorie toevoegend aan de vlag van het kleine Holland. De zenuwachtige toestand in het gezin is verbroken. De beroemde dochter heeft de faam, die van haar naam afstraalt, nog groter gemaakt en als allen het Wil helmus uit de aether horen klinken, ter ere van Fanny, die ver overzee bewijst dat Holland een woordje meespreekt in de internationale sport wereld, dan springen moeder Koen de tranen in de ogen. Maar er is geen tyd om ontroerd te zijn: reeds rinkelt de telefoon, die gelukwensen uit alle delen van het land brengt en daar zyn ook al de eerste buren en kennissen, die even de hand komen drukken en zo van hun medeleven te kennen geven. Die telefoon vindt vader Koen de laat ste dagen wel wat lastig. „Je kunt er wel de hele dag bij blijven staan en soms leg ik hem van de haak af", vertelt hij. De kleine Jan heeft in tussen zijn hengel uit de schuur gehaald en gaat vissen. Uiterlijk schijnt hy zich niet zo veel van de roem, die zijn moeder behaalt, aan te trek ken, maar in een verloren ogenblikje heeft hij ons toevertrouwd, dat hij later „athletiekman" wil worden en bedoelt daar dan mee: trainer, net als zijn vader. Zijn zusje, de 2-jarige Fanny, begrijpt niet erg goed, waarom zij zo lang bij oma en opa Blankers in Amsterdam mag blijven; maar zij is dan ook nog te jong om alles goed te begrijpen en is al heel tevreden, dat zij rus tig met haar poppen kan spelen. Val helman en gezichts- beschermers In een zeer spannende wedstryd hebben de damesploegen van Nederland, Ver. Staten en Denemarken om de Olympische titel gestreden. Voor Nederland, dat op de vyfde baan lag tussen Denemarken en de Ver. Staten in, startte Irma Schumacher als eerste, zy wist haar ploeg na 100 meter een voorsprong van een fractie te geven. Margot Marsman zwom als tweede en zy moest zich laten passeren door Karen Harup, doch zij hield de Amerikaanse Kalane goed by. Greta Anderssen, de derde Deense zwem ster vergrootte de voorsprong, terwijl by de laatste wissel Nederland en de Ver. Staten tegelijk weggingen. Ook op het laatste keerpunt lag Denemar ken nog voor, terwyi de laatste Amerikaanse zwemster Ann Curtiss Hannie Termeulen iets voorbij was gegaan. Op de laatste 50 meter kwam Ann Cur tiss met een verbazend grote snelheid opzetten en zij passeerde drie meter voor de finish de Deense zwemster. De Ver. Staten maakten een tijd van 4 min. 29.2 sec., dus 2.1 sec. onder het Olympisch record, dat Nederland Woensdag had gemaakt. Ann Curtiss heeft waarschijniyk een tyd gemaakt tussen de 1 min. 4.2 en de 1. min. 4.6 sec., waarmede zy dus beneden het be roemde record van Willy den Ouden zou zijn gebleven. De nieuwe kampioenen TIENKAMP: Mathias (Ver. Sta- ten) 7139 pt.; 4 x 100 METER BORSTCRAWL DAMES: Ver. Staten, 4 m. 29.2; TORENSPRINGEN DAMES: Vic- key Draves (V.S.) 68.87 pt.; '-UGCRAWL HEREN: Stack (V. S.) 1 min. 6.4; KARABIJN: Grunig (Zwitser- tand) 1120 pt.; ORSTELEN: weltergewicht: An- "Cffsen (Zweden); middengewicht: Grondberg Zweden); half- zwaargewicht: Nilsson (Zweden) fn zwaargewicht: Kirecci (Tur kije); SCHERMEN: degen schermen 'nï»00' eciuipes: Frankrijk. -«0 METER DAMES: Fanny Blan- kersKoen Nederland) 24.4 sec. (Van onze speciale verslaggever). VV/EMBLEY STADION, 5 Aug. Het is een goede gewoonte, tijdens de Olympische Spelen demonstraties te geven van takken van sport, die nog niet in de algemene belangstelling staan. He denmiddag zagen wij voor de eerste keer La- crosse, een balspel dat in de 18e en 19e eeuw door de Noord-Amerikaanse Indianen werd gespeeld en dat door de Canade zen in een moderne vorm is gegoten. Wij weten niet in hoeverre de spel regels afwijken van die ten tijde van Witte Beer, Adelaarsveer en andere opperhoofden, maar ze ker is, dat het Indianen- gehuil behouden bleef. Het werd gespeeld door een Engels en een Ame rikaans twaalftal, allen gewapend met een ten nisracket, voorzien van een lange stok ep slappe snaren. Hiermee tracht ten zij de kleine witte rubberbal op te vangen, ermee weg te rennen of hem naar een der mede spelers te slaan. Gelijk Vadertje Langbeen in het bekende kinderver haal lopen zij met hun „vlindernet" over het voetbalveld. Dat dit niet eenvoudig is zult u be grijpen als U weet, dat het geoorloofd is met het racket op de stok van de tegenstander te slaan. Dat hierby by- ongeluk wel eens een klap op het hoofd, de rug of de benen van de „vijand" terecht komt, behoort tot het risico van het vak. Valhelmen met een van yzerdraad gevloch ten gezichtsbeschermer behoeden de spelers voor een hersenschudding, bloedneus of blauw oog. Het meest te beklagen zijn de beide doelverde- digers, die in het heetst van de strijd met ware heldenmoed tussen een netwerk van zwaaiende stokken hun doel moe ten verdedigen. Overi gens vereist het spel snelheid, behendigheid en een behoorlijke dosis hardheid. In Au stralië, Canada, Engeland en de Verenigde Staten van Noord-Amerika vindt het veel beoefenaren en naar wij vernemen wordt Lacresse zelfs op Engelse meisjesscholen beoefend! Of het ook in Neder land ingang zal vinden? Voorlopig behoeven onze voetbalclubs nog niet bang te zijn voor deze concurrentie, al is het spel ongetwijfeld het aanzien waard. W. M. Bob Bonte in de finale Op de voorlaatste dag van het Olym pisch zwemtournooi ging aan de derde mast''wederom de Nederlandse vlag de lucht in. De damesploeg veroverde op de 4 x 100 meter estafette de bronzen medaille, achter de Verenigde Staten en Denemarken. Dat er snel is gezwom men bewijzen de tijden, want behalve deze drie landen bleef ook nummer 4 Groot Brittannië, onder de tijd, waar mede Nederland in Berlijn het num mer won en dat toen een Olympisch record betekende. Onze meisjes hebben goed gezwommen, al had Irma Schu macher beter gekund dan nu met 1 min. 8.8 sec. In verhouding was Margot Marsman de beste met 1 min. 8 sec. nog 0.2 sec. lager dan haar tijd in de halve finale, Marie Louise Vaessen noteerde 1 min. 1.5 sec., terwijl Hannie Termeulen de snelste was met 1 min. 7.3 sec. Bob Bonte plaatste zich, na een zeer goed gezwommen halve eindstrijd in de finale van de 200 meter schoolslag, welke Zaterdag wordt gezwommen. Hij zal daar als enige de orthodoxe zwem- wijze verdedigen. De Europese kampioen Roy Romains (Groot Brittannië) werd in de eerste halve finale vijfde waardoor hij nier ge plaatst werd in de eindstrijd. Bovendien zal vandaag de beslissing vallen in het waterpolotournooi. Ne derland speelde gisteravond gelijk te gen Hongarije met 44. terwijl Italië met 42 won van België. De Nederlandse ploeg moet nu een zware wedstrijd spelen want er moet met minstens twee punten verschil van Italië worden gewonnen wil de gouden medaille in ons bezit komen. Zevental op de tweede plaats Het Nederlandse waterpolo-zevental heeft geen kans gezien het sterke Hongarye te bedwingen doch het re sultaat, een 44 gelijk spel is toch een eervol resultaat. Vóór de rust gaven de Nederlanders goed spel te zien en werden aardige aanvallen opgezet. Na rust kreeg de ploeg echter een zware inzinking, ter wijl de Hongaren toen uitblonken door het zich vlug en goed vrijzwemmen. Rudi van Feggelen maakte het eer ste doelpunt doordat de Hongaar Lem- henyi de bal in zijn handen speelde (1—0). Na een verrassende aanval schoot Smol, maar de bal ging tegen de lat. Van Feggelen ving hem op, doch ditmaal ging hij tegen de staan der. Weer kreeg Smol de bal te pak ken en nu was het raak (20). Maar spoedig daarna zorgen Csuvik en Szi- vos voor een gelijke stand (22). Even vóór rust bracht een doorslag bal van SmolVan Feggelen een 32 voorsprong voor Nederland. Na rust kwamen de Hongaren feller opzetten, terwijl de Nederlanders veel minder speelden dan vóór de rust. Het gevolg was dan ook dat Szittya vrij kon opzwemmen en de stand 33 ge lijk maken. Toen Holop er uit was ge stuurd kon Fritz Ruimschotel Neder land weer de leiding geven (43), doch kort vóór het einde werd Stam eruit gestuud en kreeg Hongarye door een strafworp de kans de wedstryd in een draw te laten eindigen. De stand is momenteel: Italië 2 Nederland 2 België 2 Hongarije 2 2 0 0 8—5 4 0 2 0 7—7 2 0 1 1 5—7 1 0 1 1 7—8 1 Voor de eerste maal in de geschiede nis van het Olympisch hockeytournooi, of misschien wel in die der internatio nale hockeywedstrijden is een speler wegens opzettelijk gemeen spel het veld uitgestuurd moeten worden en weder om was het Oostenrijk, dat hier een overtreding beging. Maar de Oostenrijkers stonden niet alleen, want de Nederlandse scheids rechter Molhuysen de tweede was de heer Rogge had in feite reeds eer der een Argentijn uit het veld kunnen zenden aangezien deze met zijn stick opzettelijk een Oostenrijker tegen diens benen sloeg. Voordien hadden spelers van beide partijen reeds tweemaal vijandig tegenover elkaar gestaan. Een wedstrijd, die men beter zo gauw mogelijk kan vergeten. De strijd tusren Ir.dia en Spanje, die onmiddellijk daar op plaats had, was gelukkig uiterst fair eu wat India betreft een voorbeeld van de wijze waarop hockey gespeeld dient te worden. We waren speciaal naar het sportterrein van de Polytechnic te Chiswick getogen om te zien of India's team geleden had door het feit dat thans ook Pakistan als afzonderlijk land is ingeschreven, maar we hebben de indruk gekregen dat dit elftal even sterk is als andere jaren en dan ook wel weer het Olympisch kampioen schap winnen zal. I in (Van onze speciale verslaggever) C1VIC HALL, 6 Aug. Sir Arthur Elvin, directeur van de N.V. Wem- bley Stadion, kan men het best ver gelijken met een generaal. Al is zijn taak vredelievender, hij werkt en denkt in duizenden. Voor de aanvang van de spelen, toen Londen nog al leen sprak over Berlijn, Palestina en de Engels-Russische betrekkingen, over geschillen, ver verwijderd van het Olympisch ideaal en er voor de speten een tekort van maar liefst 4V> millioen gulden was, zei de Engels man niet bang te zijn voor die mil- lioenen. Londen zal „Oymjjic-min- ded" worden, onmiddellijk na de ope ning der spelen. Misschien heeft men hierover zijn schouders opgehaald en het bluf ge noemd, doch sir Arthur is in het ge lijk gesteld. „Ik had goede verwach tingen van de spelen, maar ik heb nimmer iets gezien als dit. De be langstelling voor kaarten is ver bo ven hetgeen ik een week geleden veronderstelde". Dagelijks vult het stadion zich met tienduizenden, vor men zich lange rijen voor het zwem bad en stellen duizenden belang in de voetbalmatches. Driemaal achter een waren 80.000 mensen in het stadion, gisteren werd het aantal op 70.000 geschat en ook vandaag zijn 70.000 mensen de Olympic Way ge passeerd. Het zwembad biedt plaats aan 7000 toeschouwers en is avond aan avond bezet. Voor Zaterdagmid dag zijn alle plaatsen reeds uitver kocht. Gisteravond waren wij op Tulham bij de voetbalmatch Groot-Brittan nië—Frankrijk, waar scheidsrechter Karei van der Meer de beste van het veld was. 45000 toeschouwers en 1000 teleur gestelden voor de gesloten poorten. Italië—Denemarken op Highbury 30.000 bezoekers. Joego slavië—Turkije op het kleine llford 20.000. En dit bij prijzen die variëren van 3.25 tot 21.—. Noch de hitte van de eerste dagen, noch de regen van het ogenblik kunnen de Engelsen van de spelen verjagen. Sir Arthur Elvin is tevreden. „Ik ben hier al langer in Wembley. Wij zijn hard op weg de 4millioen te verdienen". W. MIDDELBEEK Hedenavond zal ter afsluiting van de Olympische zwemwedstrijden in het Stadion te Wembley een intercontinen tale ontmoeting worden gehouden. Op het programma staan de nummers 3 x 100 meter wisselslagestafette voor dames en heren; 4 x 100 meter estafette dames en 4 x 200 meter estafette heren. Bovendien zal een waterpolowedstrijd EuropaRest van de wereld worden gespeeld. Nel van Vliet en Marie Louise Vaessen zijn uitgenodigd voor Europa uit te komen, resp. in de wisselslag estafette en de 4 x 100 meter estafette. Ei bestaat de mogelijkheid, dat ook Hannie Termeulen zal meezwemmen. Dit zal echter afhangen van de tijd, die zy Vrijdagavond in de estafette gemaakt heeft. TIENKAMP: 1 en Olympisch kampioen Mathias Ver. St.) 7139 punten; 2 Heinrich (Frankrijk) 6974 punten; 3 Simmons (Ver. Staten) 6950 punten; 4 Kisten- macher (Argentinië) 6921 punten; 5 Andersson (Zweden) 6877 punten. 4 X 100 M. BORSTCRAWL DAMES: 1 en Olympisch kampioene Verenig de Staten (Corridon, Kalana, Helser en Curtiss) 4 min. 29.2 sec.; 2 Dene marken 4 min. 29.4 sec.; 3 Nederland 4 min. 31.6 sec.; 4 Groot Brittannië 4 min. 34.7 sec. TORENSPRINGEN DAMES: 1 Vicky Graves (V. S.) 68.87 punten; 2 Elsener (V. S.) 66.28 punten; 3 Christoffersen (Denemarken) 66.04 punten; 4 Staudinger (Oostenrijk) 64.59 punten; 5 Stover (V. S.) 62.63 *punten; 6 Nicole Pellissard (Frank rijk) 61.07 punten. 200 METER DAMES: 1. en Olympisch kampioene; Fanny BlankersKoen (Ned.) 24.4; 2. Wil- liamsen (Gr. Br.) 25.1; 3. Patterson (V. S.) 25.2; Strickland (Australië); 5. Walker (Gr. Britt.); 6. Robb (Z.- Afrika), 100 M. RUGCRAWL HEREN: 1 en Olympisch kampioen Stack (V. S.) 1 min. 6.4 sec.; 2 Cowell (V. S.) 1 min. 6.5 sec.; 3 Vallerey (Frankrijk) 1 min. 7.8 sec.; 4 en 5 Chaves (Argentinië) en Mejia (Mexico) beiden 1 min. 9 sec. WORSTELEN, WELTERGEWICHT: 1 en Olympisch kampioen Andersen (Zweden); 2 Szilvarsy (Hongarye); 3 Hansen (Denemarken). MIDDENGEWICHT: 1 en Olympisch kampioen Grondberg (Zweden); 2 Tayfur (Turkije); 8 Gallegati (Italië) HALFZW AARGEWICHT: 1 en Olympisch kampioen E. Nilsson (Zweden); 2 Groendahl (Finland) 3 Orabi (Egypte). ZWAARGEWICHT: 1 en Olympisch kampioen Kirecci (Turkije); 2 T. Nilsson (Zweden); 3 Fantoni (Italië). LANDENKLASSEMENT: 1 Zweden 43 punten; 2 Turkije 26 punt; 3 Hongarije 20 punt; 4 Fin land 19 punten; 5 Italië 16 punten. HOCKEY: Oostenrijk—Argentinië 1—1 (1—0); India—Spanje 2—0 (2—0). WATER-POLO: Frankrijk—Spanje 2—1; Italië—Bel- 8'® 42; NederlandHongarije 4—4 (3-2),

Heldersche Courant | 1948 | | pagina 3