TAXI Sanderse JuttêrtTês DANSEN HEDEN weer ntriaal gemand YmiAMDIH. FIRMA KRAAN SrOORSTKAAI 98 HILL VEDDER Cursus Zwem onderwijs Opleiding tot Zwemmeester[es) HELDER BEHAALT 7-5 ZEGE OP SCHOTEN H.R.C. 2 VERSLAAT HELDER 2 MET 6-0 Nuttige oefenpartij van H.R.C. 0-e \Baex Marine Cantine W.F.C. Kring zwemwedstrijden te Schagen Vishandel Joop Triest Westelijke 1ste klassers tegen versterkte degradatie 2-0 nederlaag tegen De heer Teitler in Noord hollandse tennisploeg Scheepvaart VAN NABIJ Niet Heerenveen, maar Blauw Wit EN \/ERRE WARM GEBAKKEN BOKKING Tel. 2867 Van Galenstraat 117 Te koop aangeboden Ruilen paSSe*x dewktyu*// GELD in de Diploma K.N.Z.B. N.V. Alkmaarsche Overdekte adverteert in dit blad In een aardige wedstrijd is Helder er in geslaagd revanche te nemen vóór de verleden jaar geleden nederlaag te gen Schoten Waren toen de cijfers hoog, nu werd het een korfbaluitslag. Schoten, spelende met één invaller, is zeker niet tegengevallen en het feit dat Helder met de rust een 5—1 voor sprong had, was niet het gevolg van slecht spel der Schotenaren, maar Hel der heeft vóór de rust de kansen, die zich voordeden, benut, terwijl Schoten nogal met pech te kampen had. Zeker driemaal zagen wij de bal te gen paal en lat terecht komen, waar anders Scheurleer kansloos gepasseerd zou zijn. Er werd door S. behoorlijk gecombineerd, maar men deed het veel al met te korte passen, zodat wanneer het doel genaderd was er meestal 3 9 spelers zich in het strafschopge bied bevonden en de kans op succes dus al heel klein was. Dat desondanks het Helder-doel toch nog vijfmaal door boord werd is het gevolg van het niet meer zo in vorm zijn der H.-achter- hoede en middenlinie. Er is een zekere achteruitgang te bespeuren sinds de serie oefenwed strijden een aanvang nam. De Heider- voorhoede deed het ditmaal beter, de gemaakte doelpunten waren van goed gehalte, zo ook de voorbereiding. De wedstrijd werd gespeeld op het A-ter rein, dat er prachtig uitziet na de ver beteringen die het heeft ondergaan. Als scheidsrechter fungeerde dit maal W. Biersteker en hij heeft de wedstrijd tot een goed einde gebracht. DE WEDSTRIJD. Reeds na enige minuten heeft Hel der de leiding veroverd, als Wieren de bal, uit een pass van Beekhoven, on houdbaar inschiet (10). Als de wed strijd echter 10 minuten oud is wor den de partijen weer op gelijke voet gebracht door de rechtsbinnen der gasten (11). Kort hierop heeft Schoten bijna weer succes, maar nu is het de lat, die Helder bijstaat. De terugspringende bal wordt overgeschoten. Om beurten zijn de elftallen in de aanval en als Helder weer aan de beurt is belandt de bal bij Heyblok, prachtig komt de bal voor doel en Krab kopt onberispe lijk in 21. Een goede pass van Wieren brengt Dorlijn in schietpositie. Zijn schot is echter te zacht en de S.-doelman heeft dan ook geen moeite te stoppen. Scho ten heeft pech als de bal weer hard tegen de lat geschoten wordt. Bij Hel der gaat het beter. Himpers passeert, na stevig doorzetten, opnieuw de S.- doelman (31). Heyblok kopt goed in als Wieren de bal hoog voor doel plaatst. Deze kopbal weet de S.-doel- man echter onschadelijk te maken, zij het na vele capriolen. Het pechduivel- tje achtervolgt Schoten, want als de linksbuiten van S. als een wervelwind Vonk is voorbijgestoven, schiet deze speler geweldig hard tegen de paal. Weer wordt hard ingeschoten, maar nu in de veilige handen van Scheur leer. Een prachtige omhaal van de S.- rechtsbinnen doet de bal juist langs de verkeerde zijde der paal belanden. Nu volgt een zeer goede -H.-aanval. Van Krab gaat de bal naar Heyblok en uit diens voorzet kopt Dorlijn on houdbaar in (41). Nog is de doel- puntenhonger niet gestild; Wieren maakt het 5e doelpunt door de bal uit een voorzet van rechts onhoudbaar in te schieten (51). Met deze stand breekt de rust aan. De tweede helft werd er door Hel der lang niet zo goed gespeeld als de eerste 45 minuten; wij vreesden een reeds verslagen Schoten te zien terug komen, maar dat pakte anders uit. Reeds direct is Schoten in de aan val, Scheurleer laat de bal uit zijn handen vallen maar ook nu weet men met de geboden kans geen raad. Kort hierop krijgt Schoten een penalty te nemen (een te zware straf voor de door de H.-achterhoede gemaakte overtre ding). De bal wordt wel hard inge schoten maar recht op Scheurleer en ook deze kans is verkeken. Helder probeert het ook weer eens. Wieren zet de bal prachtig voor doel, precies op de voet van Himpers. Deze zeer goede poging wordt echter door de S.-doelman teniet gedaan doordat hij nog juist de bal over de lat weet te werken. De hoekschop,levert niets op en dan is de rechtsbinnen van S. er alleen door en wordt de stand op 52 ge bracht. De doelpunten volgen elkaar snel op en nu is het weer Helder, die door Wieren de stand op 82 brengt. Even later zien we Dorlijn missen, maar Krab doet het beter en het is 72. Nu volgt er een opleving bij Schoten, als gevolg van een inzinking bij Helder. In korte tussenpozen wor den er door Schoten 3 doelpunten ge maakt door resp. rechtsbuiten, links binnen en rechtsbinnen. Zo wordt de stand nog op 7—5 gebracht. Daarna doet zich nog menige kans voor Schoten voor. Er wordt echter geen gebruik meer van gemaakt en bij het einde van deze aardige wedstrijd is de stand dus 75 en heeft H. de oefenwedstrijden achter de rug en zul len wij hopen dat zij vol energie de competitie zal ingaan. Onder voorzitterschap van de heer G. Kruyver werd Zaterdagmiddag in Kras- napolsky te Amsterdam de jaarverga dering van het district I van de K.N.V.B. gehouden. Het voornaamste punt van de agenda was het bespreken van de voorlopige agenda van de komende bondsvergade ring. Vooral de amateursbepalingen vormden een punt voor een uitgebreide discussie. De heer Koolhaas (Ajax) deelde mede, dat de westelijke eerste klassers tegen het voorstel zijn om een ver sterkte degradatie door te voeren. Hij motiveerde deze houding met het feit dat zoveel jongens in Indië zijn, waar door vele verenigingen ernstig gedu peerd werden. De aftredende leden van het districts- bestuur, de heren A. H. W. Geurst en R. G. v. d. Wal werden bij acclamatie her kozen VOORDAT JE DE STRAAT GAAT OVERSTEKEN EERST NAAR LINKS EN DAN NAAR RECHTS GEKEKEN. Cijfers zeggen in vriendschappelijke wedstrijden nimmer wat, maar een 6O-nederlaag van een res. 2e klas- ser tegen een res. derde klasser is toch wel iets te veel. En toch was deze 60 nederlaag een juiste afstraf fing voor het peuterige, futloze en systeemloze Helder 2. Dit elftal ver diende niet beter en zal in deze. vorm ook nog menige bittere pil te slik ken krijgen. Zoals we reeds schreven, zeggen de cijfers in een vriendschap pelijke wedstrijd niet veel, maar aan gezien wij er van verzekerd zijn, dat de witjakken in deze derby zeer ze ker getracht hebben goed voor de dag te komen, is het resultaat toch wel dubbel bedroevend. Doelman Boogaard en linksachter Bal waren in goede vorm en zullen zich zeer zeker wel handhaven in het elftal. Maar rechts achter Booi is nog lang niet de oude en zal in deze vorm tegen de snelle tegenstanders in de tweede klasse straks een grote dosis tempo te kort komen. Alleen serieus trainen kan hier nog redding brengen. Midhalf Kwinkelenberg is niet kwaad als voetballer, maar begin niet met hem over systeemvoetbal, want dan loopt hij weg. Waarschijnlijk was men er tegen hem over begonnen, juist vóór de wedstrijd, want tijdens de wedstrijd stond hij in ieder geval overal, be halve op de spilplaats. Met het gevolg, dat midvoor De Schipper van H.R.C. een rustige morgen had en achter el kaar 4 schietkansen kreeg. Dat hij er slechts één benutte, deed hij .waar schijnlijk om Kwinkelenberg het niet te laten merken, dat hij zo dankbaar was. En toen gingen de ballen naar links, waar Bakker en Looi het net wel wisten te vinden en dan ook vóór de rust samen drie ballen achter Boo gaard wisten te werken. Met de voltreffer van de Schipper, dat trouwens een best schot was, maak te dat met de rust een 4O-voorsprong voor H.R.C. In de voorhoede had Hel der niet slecht geopereerd, maar het kwam slechts tot één schot en dat was van Schouwenaars, maar Guijken van H.R.C. had zijn zinnen er op gezet dit maal er geen bal door te laten en dook het onhoudbare schot uit de hoek. In de tweede helft was het spelbeeld beter verdeeld dan vóór de rust en vooral het harde werken van De Leur viel in deze periode op. Maar voor doel was Helder niet gevaarlijk en het uitstekende schot van Blom kon in de Het vertoonde spel was nog niet hele maal zoals we het graag zien. De voor hoede deed het ditmaal ook nog niet naar onze zin, maar toch was de wed strijd van HRC tegen WFC een klasse beter dan tegen Holland vorige week. Wanneer het zo doorgaat is HRC te gen Purmersteijn over twee weken mis schien juist in topvorm. In de voorhoe de werd aardig gecombineerd, maar toch komt het ons voor dat de spelers elkaar niet altijd goed begrijpen. Vooral het werk van midvoor Van Dalen kon dit maal geen bekroning vinden. De Vries was aanmerkelijk beter dan tegen Hol land, hoewel hij in linksachter Slot van WFC een waardig tegenstander had gevonden in het lijf-aan-lijf werk. Ge lukkig waren beide spelers niet kinder achtig en verliep alles dus in goede or de. Rijkers had een volkomen off-day. Rechtsachter Breeuwer stond als een tweelingbroer bij hem en Rijkers vond hem zo'n geschikte kameraad dat nij steeds in de buurt bleef en als een goed gastheer alles aan zijn gast overliet. Breeuwer was onder deze omstandighe den in goede vorm en Rijkers bleef ver heneden de maat. De achterhoede van HRC was er dit maal beter in dan verleden week. Dijks hoorn kunnen wij moeilijk beoordelen, want het aantal schoten dat hij te ver werken kreeg was totaal 5 stuks en op een dergelijk aantal willen wij een doel man niet beoordelen. Aan de twee doel punten had hij geen schuld Linksachter Bot zojuist uit Indië teruggekeerd, speelde nu zijn tweede wedstrijd en zijn vooruitgang viel bijzonder op. Hij trapt zeer gemakkelijk en vooral zijn kop- werk was goed. Over enige weken ach ten wij hem weer in de vorm van vóór zijn vertrek uit Nederland. Trouwens de gehele achterhoede was wel goed, al waren Swart en De Jong nog steeds niet in hun oude vorm. Jammer dat het dus in de voorhoede niet wilde, want de spelopbouw was lang niet slecht, alleen voor doel wilde het maar niet lukken door het te korte spel. Een pluim echter voor het goede verdedigen van de WFC- ers, want vooral na de rust was HRC absoluut sterker. De reserve-doelman Buter bleek een goed vervanger van Bethlem te zijn. De uitblinker was mid half Winter, die in vrijwel alle situaties meester bleef. Aan zijn goede werk is het te wijten dat Van Dalen niet een maal kon doorbreken. Wel probeerden v. Dalen en Nieuw' stadt alles wat mogelijk was tegen deze stugge verdediging. En enkele malen ge lukte het ook wel een schot te lossen, matr dan bleek Buter op zijn post te zijn. Voor de rust wist rechtsbinnen Bodi- fee een voorzet van linksbinnen Boot in het doel te koppen. In de tweede helft ging midvoor Vuls- ma er tussenuit, juist tijdens het grote offensief van HRC. De Jong dacht hem nog te remmen, maar de bal lag reeds achter Dijkshoorn. HRC had zeker een tegenpunt verdiend. Scheidsrechter Goudswaart leidde uit stekend. WFC had invallers voor haar doelman en rechtsbuiten. ogen van Guijken weer geen genade vinden. H.R.C. scoorde er nog twee doelpunten bij, waarvan vooral het 5e van uitstekende kwaliteit was, en in feite Bakker de vader was van deze kleine serie. Het werd 60 en wij vra gen ons af, ongeacht de vorm van Helder 2, of het nu niet eens tijd wordt dat H.R.C. 2 in de 2e klasse komt. Want daarin kunnen zij o.i. toch wel mee komen. Scheidsrechter Brouwer deed het vrij goed. Hij is op buitenspel niet zo sterk, waardoor H.R.C. er ditmaal tweemaal van profiteerde, n.1. bij het eerste en laatste doelpunt. Maar wat maakte het feitelijk uit, hij wist de wedstrijd tot een uitstekend einde te brengen, daarbij geholpen door de spelers. Elk jaar vindt een wedstrijd plaats tussen zo sterk mogelijke tennisploe- gen van vier noordelijke distric ten, welke om beurten door een van deze wordt georganiseerd. Voor 1948 Noordholland-N. aan de beurt en zullen op Zaterdag 4 (aanvang 16 u.) en Zondag 5 September o-3. cp zes banen van het Alkmaarse Sportpark zestig interessante partijen worden gespeeld. Tot nu toe ging Groningen (acade miestad, waar men steeds over wat sterkere spelers beschikt) met de eer strijken. Friesland en Noordholland- N. streden als regel om de 2e en 3e plaats, Drente sloot tot nu toe de rij. Uit de beschikbare krachten heeft de keuze-commissie een voor Noordholland zo sterk mo gelijke ploeg samengesteld, be staande alt de dames: Schuur man, M. Koel, W. Tasche (Alk maar), de Wit (Enkhuizen), Eveleens (Krommenie), Room (Schagen), de heren: Van Leyden, Ruma (Krommenie), Schmidt (Bergen), Teitler (Den Helder), Mr. Buiskool en A. Stumpel (Hoorn), Mr. Schuurman, Deet- man en Dr. de Jong (Alk-naar). De sterkste Noordhollander Beek kan wegens studie niet deelnemen; daar geen der beste dames en heren van Beverwijk e.o. aan de districts kampioenschappen deelnam, was het niet mogelijk hun tegenwoordig spelpeil jegens dat van de overige districtsspelers te beoordelen en kon den zij dus niet in aanmerking wor den gebracht. Voor tennisliefhebbers zal op deze dagen veel te genieten zijn. Aldegonda (t) 27-8 van Bangkok naar Singapore. Amstelkerk, 27-8 van Accra naar Lagos. Axeldijk. 27-8 van Bangkok te Kohsichang (Si- sm). Berkel, 27-8 van Norresundet naar Zaandam. Barendrecht (t) 27- 8 van Kopenhagen te Fredericia. Boedoek (t) Rotterdam-Borneo pass. 27-8 Ouessant. Breda, Amsterdam- Chili 27-8 te Madeira. Clavella (t) 23-8 van Tripoli te Heysham. Co- lytto, 27-8 van Huelva naar Pernis. Galilea, 27-8 van Rotterdam naar Dieppe. Grootebeer, 27-8 van Am. sterdam naar Batavia. Kota Gede. 27-8 van Batavia naar Djeddah. Iarenberg, Melilla-IJmuiden pass. 27-8 Finisterre. Laurenskerk, 27-8 van Antwerpen te Bordeaux. Lindekerk, Rotterdam-Perzische Golf pass. 26-8 Finisterre. Malvina (t) 27-8 van Miri te Singapore. Meerkerk, 27-8 van Nagoya naar Shanghai. Ossen- drecht, 26-8 van Dakar naar Tacoradi. Prins Willem 4, Montreal-Antwerpen, 27-8 40 mijl West Scillies. Raki, 28- 8 van Batavia te Soerabaya. Riouw, 27-8 van Balik Papan naar Sorong. Rondo, Batavia-Amsterdam, 27-8 in 't Suezkanaal. Ruye, 27-8 van Hong kong naar Manilla. Salatiga, Rot- terdam-Java, pass. 27-8 13 uur Oues sant. Saroena (t) 27-8 van Pladjoe te Miri. Sibajak, Rotterdam-Batavia 26-8 22 uur op 135 mijl bezuiden Point de Galle. Stanvacbenacat, 27-8 van Cebu naar Soengei Gerong. Straat Malakka, 24-8 van Singapore te Hong kong. Ternate, 27-8 van Batavia naar Pladjoe. Van 't Hoff. 27-8 van Huil te Ceuta ten anker. Willem Buys, Rotterdam-Batavia pass. 27-8 4 uur Perim. Zwijndrecht, Amster dam- Duala pass. 27-8 Las Palmas. Zijpenberg. Rotterdam-Bagnoli pass. 26-8 Ouessant. Door onverwachte verhindering van Heerenveen, dat op 4 September in Kampen voor de Niwin tegen Noad moet spelen, kwam de wedstrijd tegen het Noord-Hollands K.N.V.B.-elftalte Schagen in gevaar. Gelukkig echter werd de Amsterdam se 1ste klasser Blauw-Wit bereid ge vonden om als tegenpartij te fungeren. Een tegenpartij, die zeker niet zwak ker is te noemen dan de Noordelijke kampioenen, gezien het feit, dat deze enkele weken geleden van de Blauw witters een 71-nederlaag te slikken kregen We krijgen dus op Zaterdagavond 4 September a.s. als sluitstuk van de sportdagen in het kader van de Jubi leumfeesten om 6 uur op het Schager sportterrein de ontmoeting K.N.V.B.- elftal uit de kop van Noord-Holland te gen Blauw-Wit L Aanbeveling overbodig!!! Wel verdient het aanbeveling van te voren U te voorzien van toegangskaar ten, daar het ongetwijfeld storm zal lopen en Schagen's terrein maar een beperkte capaciteit heeft. Koopt dus tijdig Uw toegangskaarten op 't terrein of bij onderstaande adressen: Café de Posthoorn; Sigarenmagazijn Beekma. Laagzijde. Sigarenmagazijn de Moei, Hoogzijde: Sigarenmagazijn Molenaar. Molenstraat; Sigarenmaga zijn Starreveld, Landbouwstraat; Kap perszaak Bremer, Loet. Ten gevolge van de hittegolf zijn in de V.S. ten minste 91 personen ge storven. Een viermotorige Amerikaanse vliegboot heeft het afstandsrecord voor vliegboten verbeterd door non stop van Honoloeloe naar Chicago te vliegen in 24 uur en 12 minuten. De afstand bedraagt 4676 mijl. De 33-jarige Engelse pilote Miss Lettice Curtus heeft een nieuw inter nationaal snelheidsrecord voor dames gevestigd op een gesloten circuit van 100 km. Zij maakte met een Spitfire een snelheid van ruim 500 km per uur op het circuit. Bij besluit van de regering van het Saargebied zijn alle communisti sche bijeenkomsten en manifestaties tot en met 30 September verboden. Zondag 29 Augustus vonden in ae Bad- en Zweminrichting ..De ^ieL Schagen zwemwedstrijden P1®3*?' waren uitgeschreven door het Kr'ng stuur van de Kon. Ned. Zwemtond kring Noord-Holland-Noord. Het is te betreuren dat onder de jeugd van Holland-Noord zo weinig animo De-»taa voor hun plaatselijke sportclubs Wij misten op deze wedstrijden de sportclubs uit Winkel, Oude Nio - Nieuwe Niedorp, Oudkarspel, Dirxs- horn. Oudesluis, Anna Paulowna enz. Op een vraag hierover deelde het kring- bestuur mede, dat de meeste sportcluos in de genoemde plaatsen waren opgehe ven of totaal geen leven meer vertoon den. Kom jongelui in de streek van Alk maar tot Den Helder, toont wat meer fit voor deze mooie tak van sport. De Ba en Zwemver. „De Wiel" stelt ook voor volgend jaar haar inrichting beschik baar voor een centrale training, ter wij de heer Wildenberg deze training op zich zal nemen. Aan de start verschenen nu alleen de sportclubs uit Den Helder, Wieringer- waard en Schagen. De uitslag luidt als volgt: 25 m. rugslag meisjes: 1. Riek Hofsté, Wieringerwaard 26 sec.; 2. J. Spits. Bruinvissen, Den Helder 26.2 sec.; 3. A. SUCCES—OUDESLUIS 6—3. Succes en Oudesluis kwamen gisteren tegen elkaar in het veld. Na een span nende strijd bleven de Wieringers baas in eigen huis. Aanvankelijk waren de Oudesluizers er heel goed in, want nadat Succes door haar midvoor de leiding had genomen, wisten de zwartjes prompt daarop met een goed doelpunt te antwoorden en zowaar werd het kort hierna 12. Hoewel het spelbeeld niet groots was, werd er van beide kanten toch hard gewerkt en het publiek leefde dan ook intens mee. Nog voor de rust wist Succes de gelijkmaker te scoren. De ruststand kwam dus met 22. In de tweede helft begon O. weer met een fel offensief dat resulteerde in een derde doelpunt, zodat de gasten voor de tweede maal de leiding had den. Maar eerst nu bleek dat zij ook al hun kruit hadden verschoten, want nadat Succes de gelijkmaker had ge scoord, wisten de Wieringers het offen sief geheel over te nemen en in feite kwam O. er het laatste half uur niet meer aan te pas. Met de stand 63 kwam het einde van deze fair gespeel de wedstrijd, waarbij duidelijk aan het licht kwam dat de competitievorm nog niet bereikt was. Vooral slordigheden, zoals terugspe len op de doelman en dan natuurlijk te kort, kwamen nogal eens voor en dat moet in de toekomst toch vermeden worden. Sücces -4 won met 43 van Oudesluis 2. v. Zandwijk, Wieringerwaard 26.4 sec. 50 m. schoolslag jongens: 1. p. Bruinvissen, Den Helner 46.6 sec.; 2. H Limpers, Wieringerwaard, 52.9 sec. 50 m. schoolslag meisjes: Henny War denaar, Wieringerwaard 49.2 sec.; 2. R. Hofsté, idem, 50.3 sec.; 3. N. de Klerk, idem 53.1 sec. 50 m. rugslag heren, x- en ij-klasse: V. Esbach, Bruinvissen, Den Helder 41.4 sec.; 2. H. W. Wildenberg. Bruinvissen, Den Helder 53 sec.; 3. T. de Glopper, Bruinvissen, Den Helder 53.2 sec. 100 m. schoolslag dames, ij-klasse: 1. T. Bakker, de Wiel, Schagen 1.51.3 sec.; 1. A. den Adel, de Wiel, Schagen 1.53.1 s. 50 m. borstcrawl, meisjes: 1. J. Spits, Bruinvissen, Den Helder 45.7 sec.; 2. n! de Klerk, Wieringerwaard 48.2 sec.; 3. M B. Schuttenhelm, Bruinvissen, Den Helder, 51 sec. 50 m. rugslag dames: 1. T. de Klerk, Wieringerwaard 48.1 sec. 100 m. schoolslag heren, ij-klasse: 1. J. Leder, Bruinvissen, Den Helder 1.36,2 sec.; 2. L. Davidsen, Bruinvissen, Den Helder 1.40.4 sec.; 3. W. Esbach, Bruin vissen, Den Helder, 1.47.8 sec. 100 m. schoolslag heren, x-klasse: P. T Gode, Bruinvissen, Den Helder, 1.30.4 sec.; 2. L. A. v. Drimmelen, idem, 1.32.8 sec. 50 m. borstcrawl jongens: 1. S. Hout koper, de Wiel, Schagen 37 sec.; 2. P. Wit, Bruinvissen, Den Helder 40.9 sec. 100 m. borstcrawl heren, ij-klasse: 1. A W. Gielens, Bruinvissen, Den Helder, 1,18.8; 2. L. Davidsen, idem, 1.22.4; 8. H. Wildenberg, idem, 1.25.3. 50 m. borstcrawl dames: 1. T. de Klerk, Wieringerwaard 42 sec.; 2. L. Woerlee, Bruinvissen, Den Helder 46 sec.; 3. L. A. van Boven, idem 46.1 sec. 100 m. schoolslag dames: 1. D. Uipkes, Bruinvissen, Den Helder 1.38.5; 2. H. Wardenaar, Wieringerwaard 1.46.6 sec.' 3. J G. Oudijk, Bruinvissen, Den Helder, 1.48.4. 100 m. borstcrawl heren, x-klasse: L P. T. Gode, Bruinvissen, Den Helder 1 21.8 sec. 4 x 50 m. estafette: 1. De Bruinvissen, Den Helder, 2.49.- sec.; 2. Sportclub De Wiel .Schagen 3.05.3 sec. 4 x 50 m. borstcrawl heren estafette! 1. De Bruinvissen II, Den Helder 2.30.8 s.j 2. idem I: 2.30.9 sec. Tocht over de Wiel: dames: 1. T. de Klerk, Wieringerwaard 4.51.4 sec.; 2. D. Uipkes, Bruinvissen, Den Helder 4.54.6 sec.; 3. A. Oudijk, idem 4.59.1 sec. heren: 1. W. Esbach, Bruinvissen, Den Helder 4.47.2 sec.; 2. H. Wildenberg, idem 4.52.8 sec.; 3. P. T. Gode, idem, 4.53.6 sec. Met een hartelijk woord en een tot weerziens in 1949 reikte de voorzitter van de kring Noordelijk Noord-Holland, de heer De Ridder, de prijzen aan de diverse winnaressen en winnaars uit. DANKBETUIGING voor fam., kennissen en buurtveren. Nieuwstraat voor de hartelijke' ontvangst bij mijn terugkeer uit N. O.-I. ondervonden. J. H. v. d. HEUVEL. Den Helder, Aug. 1948. Nieuwstraat 39. Gevraagd NET MEISJE, z- k. w., niet beneden achttien jaar. BREGMAN, Polderweg 34. Vanaf heden alle dagen gebakken in goede olie. Piet Heinstraat 63, tel. 2816 Damesrüwiel f 75, heren- rijwiel f 72,50, wandelwagentje f 30 en trekwagentje f 7,50 Adres: Molenstraat 153 Modern eiken 4-spels orgel met doorlopende harp f 485, en prima 3-spels Amerikaans or gel met 14 registers f 375,—; beide met 5 jaar garantie Rij- neveld, Kennemerstraatweg 414, Heiloo Woningruil Huis in Gouda, bev: keuken grote en kleine kamer, grote zolder en platje, huur f 3,65 p wk. voor huis in Den Helder Br nr 806, Bu reau van dit blad Woning te Huisduinen, 2 gr kamers, 4 slaapkamers, bad kamer, keuken voor- en ach tertuin en schuur f 30 in de mnd, voor nette kleine wo ning' in Den Helder Br ond nr 805, Bur van dit blad van elke vrouw! Geen wonder dat men zoveel naar WALA-BEHA vraagt: Want iedere wala- bustehouder is schitterend afgewerkt en ver zekert U een volmaakte pasvorm Komt U eens bij ons vragen of Uw wala-beha reeds voor radig is hef is zeker de moeite waard! CORSETTENHUIS Langestraat 101, Alkmaar Tel. 3880 uw belang verkrijgbaar zonder borg, voor alle doeleinden, door ons spaarcredietsysteem. Vraagt inlichtingen. „Sa menwerking", Verstolkstr. 31, Leeuwarden. Op DONDERDAG 2 SEPT. a.s. Musicale verzorging onder leiding van JOHNNIE POLANE EN ZIJN MUSETTA'S. Kaarten verkrijgbaar b(j Bureau O. S. en O. LERARES LICH. OEF. M.O. TIMORLAAN 26 TELEF. 2131. Inrichting voor lich. oef., rhythmische gymnastiek en -dans. Hervatting der lessen 1 Sept. Tevens aangifte van nieuwe leerlingen. bij Voldoende deelname wordt er begin september een cursus georganiseerd. opgave voor deelname voor 5 sept. a.s. inlichtingen e.d.: tel. 3500, canadaplein, alkmaar.

Heldersche Courant | 1948 | | pagina 4