3 ^IISEEEI r JIMMY BROWN ALS BOKSER DeKNZBenhettrainingsprobleem DAGE K.o. zege van „Sugar" in vierde ronde Najdorfs zege met ovatie begroet ZWITSALETTEN Pim Pam, Pom Geneesheren concludeerden: „Van Dam kreeg een harde stoot onder de gordel" Dapper verweer Gezond èn lekker! Twee Zuidslaven op de vierde en vijlde plaats Peetoom degradeert naar de derde klas Van VliefOckers klopten SchultePeters Dr. H. M. Hirschfeld gaat goed vooruit DE CAULLE VRAAGT OM DE MACHT aV schal iraver^ Veel en goed materiaal voor Helsinki Voor ideale reiniging van kunstgebitook plastic I WEST-INDIE WORDT EEN MARINE-COMMANDO jan van Galen zal zo nodig Evertsen aflossen xxxxxxxxxx ■C xxxxxxxxx> Faanhof-Wagtmans wonnen in Brussel Het Radioprogramma -MAANDAG 11 DECEMBER 1950 Tweemaal sloeg Luc van Dam tegen 't canvas DUIM zestienduizend toeschouwers waren in het Brusselse Sportpaleis aanwezig toen onze Nederlandse middengcwichtkampiocn Luc van Dam de ring betrad, even later gevolgd door „Sugar" Ray Kobinson, de wereldkampioen weiter- gewicht die tüdens zijn korte tournee door Europa zo'n overweldigende indruk beeft gemaakt. Vier ronden heeft onze landgenoot stand kunnen houden tegen het geweld dat de slechts anderhalf kilo lichter wegende neger ontketende. Tegen het einde van die vier ronden ging Luc voor de tweede maal tegen het canvas op een geweldige linkse hoek, bijna een swing, van „Sugar". Bjj de tiende tel van de Belgische scheidsrechter lag de Rotterdammer nog steeds met een van pijn vertrokken gelaat op zijn zijde. Hij was verslagen, maar het was zeker geen smadelijke nederlaag. toen niet meer tegen de feller en feller aanvallende Robinson handhaven. Het is jammer, dat het zo gelopen is, want Van Dam bokste tot aan het incident, een voortreffelijke partij, zowel defen sief als aanvallend. Als Robinson wat langer in Europa bleef zou er alle reden zijn voor een revanchematch, die de wereldkampioen zijn moedige doch onfortuinlijke tegenstander dan zeker niet zou weigeren. JNTEGKNDEEL. Zonder iets af te doen aan de enorme capaciteiten van Robinson, is op de manier waarop diens overwinning tot stand kwam, wel het een en ander aan te merken. In de derde ronde kreeg Van Dam na melijk, tijdens een hard lijf aan lijf gevecht, een stoot te incasseren waar op hij kermend ineen zakte. Het groot ste deel van het publiek verkeerde in de veronderstelling dat Van Dam'' tegenstander een stoot onder de gordel had geplaatst en een hevig fluitcon cert was dan ook het gevolg. Nu is het, natuurlijk niet verantwoord om op de opinie van het publiek af te gaan. Meer waarde mag gehecht worden aan het onderzoek dat dr. Tholen uit Amster dam en de Belgische ringarts direct na afloop van de wedstrijd instelden. Beide geneesheren ontdekten bij Van Dam een zwelling ver beneden de gordel, lager zelfs dan de lies, hetgeen door een slag moet zijn veroorzaakt. Voor dat deze slag onze landgenoot had ge troffen, kreeg Sugar Ray Robinson van de scheidsrechter 'een onofficiële waarschuwing nadat hij Van Dam een slag op de nieren had toegebracht. MET ERE jHJC VAN DAM heeft zijn partij tegen Robinson verloren, doch met ere Waarschijnlijk is het ook wel de poten tieel sterkste bokser aan wie de zege ten deel is gevallen. Want, Robinson heeft een formidabele indruk gemaakt door de kracht en de nauwkeurigheid van zijn slagen. Vooral zijn linkse hoek en een enkele maal een linkse stop- stoot waren overrompelend snel, en ook zijn techniek en ringstrategie wa ren zonder meer uitmuntend. Evenwel heeft Van Dam, en daarom kan hij in weerwil van het incident in de derde ronde, met voldoening terug zien op zijn prestatie van Zaterdag avond, zonneklaar bewezen, dat de neger zeker niet onkwetsbaar is. Ook Van Dam scoorde mlt zijn flitsende linkse stapstoten, misschien nog wel vaker dan de neger, die kennelijk ver rast werd als zijn elan gebroken werd door zo'n razendsnel uitschietende straight left. En bovendien kwam Van Dam, die zich zeker niet alleen tot verdedigen beperkte, twee of driemaal door met zijn rechtse. Zo goed was Robinsons verdediging niet of hij moest deze stoot vol op de kaak nemen. Er was geen sprake van dat hij groggy was, maar in de tweede en ook in de derde ronde had hij duideiijk iast van deze zware voltreffers. Bij de strijd op afstand en op halve afstand was Van Dam zeker niet de mindere, wij zou den bijna zegen integendeel. Maar wel was Robinson superieur bij de enkele malen, dat lijf aan lijf werd gevochten. Dan zond Robinson in bliksemtempo twee maal zoveel slagen af als Van Dam, die ze niet alle .ton blokkeren. Maar ook bij dit infighting vocht Lur van Dam voor wat hij waard was en dit was zeer veel. In de vierde ronde was het pleit spoedig beslist, want Van Datn, ge handicapt door de foutslag, en moieel waarschijnlijk ook geschokt, kon zich Ze hebben 31 zakkenrollers gevraagd, wat. zij het lief pikken. 30 hebben geantwoord: portefeuilles 1 heeft geantwoord: Bond Street sigaretten! »00SFNDAAI HOLLAND IURNH0UI BElGIf Nederlaag van Euwe op laatste tournooldag M1ET de fraaie ongeslagen tournooi-zege van Najdorf, de tweede prijs van Reshevsky en de derde plaats voor Stahlberg waren de grote verrassingen van de laatste dag van het zo geslaagde schaaktournooi te Amsterdam. De surprise kwam in de vorm van de eerste nederlaag van dr. Euwe, die daarmede van de vierde naar de gedeelde zesde en zevende plaats tuimelde. Door de zege van Pirc op Kottnauer en het feit, dat Gligcric gunstig stond tegen Gudmundsson moest Euwe op winst spelen en risico nemen. Hij kwam in tijdnood, wist zich daar aanvankelijk doorheen te slaan, maar kon gistermorgen het verliespunt tegen Pilnik niet meer ontgaan. Na 77 zetten capituleerde onze landgenoot. Najdorf speelde remise tegen Van Scheltinga en kon zich met vijftien punten de verdiende winnaar van het tournooi noemen. Hij kreeg de eerste prijs, zijnde 2000.Een hartelijk applaus verbrak de stilte en van alle kanten werd de Argentijnse grootmeester gelukgewenst, Reshevsky kreeg eveneens een ovatie, toen zijn partij tegen Golombek in remise eindigde. Najdorf (Argentinië) 15 pt. 2 Reshevs ky (Ver. St.,) 14 pnt. 3. Stahlberg (Zweden) 131/2 pnt. 45 Gligoric (Zuidsl.) en Pirc (Zuidsl.) 12 pt. 67 Euwe (Nederland) en Pilnik Argent.) lli/j pnt. 8. Rossolimo Frankrijk) 11 pnt. 9. Trifunovic (Zuidsl.) lOy, pnt. 10. O'Kelly (Belgie) 9J4 pnt. 11-12. Dunner Nederland) en Tartakower (Frankrijk) 8y pnt. 13. Foltys (Tsje- chosl.) 8 pnt. 14-15. Gudmundsson (IJsl .en Van Scheltinga (Ned.) 7y, pnt. 16. Van der Berg (Ned.) 7 pnt. 17. Kottnauer (Tsjechosl.) 6 pnt. 18-19-20. Golombek Gr. Britt.), Kramer (Ned.) en Szabados (Ital.) 5y, p. F)E eerste remise van Zaterdagavond kwam in de match FoltysTarta kower. Bij de 18e zet was de partij reeds dood en „fatsoenshalve" speelden de meesters nog wat verder. Bij de 29e zet werd de vrede getekend. Donner leverde zijn laatste verdienstelijke prestatie door Trifunovic een half punt af te snoepen. Gligoric behaalde tegen Gudmundsson na de hervatting een vol punt en nestelde zich hierdoor met zijn landgenoot Pirc op de vierde en vijfde plaats. Rossolimo en Kramer voerden een hardnekkige strijd welke tot remise leidde. Stahlberg versloeg in 30 zetten Van den Berg en legde defi nitief beslag op de derde prijs. Szaba dos en O'Kelly deelde het punt. De eindstand van het tournooi is: 1. DE ANTI-PIJN TABLETTEN Aan de biljartkampioenschappen tweede klasse kader 38/3 werd onder meer deelgenomen door de heer Peet oom uit Schagen. Onze Noordhollandse vertegenwoordiger bij deze wedstrijden, welke in Tilburg werden gehouden, heeft kennelijk met wedstrijdzenuwen te kampen gehad. Geen enkele partij heeft hij op zijn naam kunnen brengen en daar zijn algemeen moyenne te laag was (1078), degradeerde hij naar de derde klasse. Niettemin heeft Peetoom e.ikele goede partijen gespeeld, maar hij trof het juist bijzonder slecht dat zijn tegenstanders dan ook in goede vorm waren. Zo speelde hij tegen Heyt- brink met een gemiddelde van 18. In deze partij scoorde Peetoom een serie van 73 caramboles, maar dat was nog niet voldoende om de partij op zijn naam te brengen. Heytbrink maakte de In het Antwerpse Sportpaleis werden Zaterdag internationale wielerwed strijden gehouden, waarvan de belang rijkste uitslagen luiden: Puntenrace: 1. Van Vliet; 2. Peters. Ploegenklassemerit: 1. Van Vliet Ockers; 2. SchultePeters. In de wed strijd over een kilometer tegen het horloge was de uitslag hetzelfde en in de Australische achtervolging over 5 km. eindigden SchultePeters als eer sten en Van VlietOckers als tweeden. Het eindklassement was: 1. Van Vliet Ockers; 2. SchultePeters; 3. Bruneoi- De Beuckelaere. In de eerste en tweede manche ach ter motoren over 20 km. werd de Belg Verschueren eerste. De Nederlander Bakker werd in de eerste manche vier de en in de tweede zesde. Hij deelde hierdoor in het eindklassement de vijf de en zesde plaats met Lohman. Dr. H. M. Hirschfeld, die enige wc ken geleden gedurende een verblijf in Parijs plotseling ziek werd, is inmid dels in zoverre hersteld, dat hij zeer binnenkort naar Nederland zal terug keren. Dr. Hirschfeld zal nog enige tijd rust houden, alvorens zijn werk zaamheden te hervatten. Generaal De Gaulle heeft Zondag avond in een te Rijssel gehouden rede opnieuw aangedrongen op de vorming van een regering van partijlozen onder zijn leiding en op het uitschrijven van algemene verkiezingen in Frankrijk. Hij verklaarde zich bereid, de macht op zich te nemen als enige uitweg uit de huidige noodtoestand van het land. Hij meende, dat de staten van het Atlantische Pact hun verdedigingslinie zo ver mogelijk naar voren moesten schuiven en dat het pact ten voordele van allen diende te strekken en niet ten profijte van een, n.1. Engeland. Nederland heeft zich uitgesproken voor het Zweedse plan voor een be perkte protectie van de Heilige Plaatsen in Jeruzalem door de Verenigde Naties. DIJKDOORBRAAK BIJ ZUTPHEN Vrijdag is in de gemeente Steenderen een bekisting tussen de oude Emmer- dijk en de nieuwe dijk langs de uiter waarden van de IJsel bezweken. Daar door is ongeveer honderd hectaren land overstroomd. Waarschijnlijk zal van de daar gezaaide wintergranen niets te recht komen. 64. Pim en Pam krijgen hun zin nies. Geen van de rovers valt bewusteloos neer, nee.zij sluiten weer vriend schap na het gevecht en willen door gaan met afladen. „Kom Arie, laten meër in. „Ik zou je danken", roept ny en daardoor wordt de ander zo wo«. dend, dat hij de kist oppakt waarin Pim en Pam zitten en die naar het hoofd van Arie gooit. Deze bukt ech- we niet zo dom zijn om te gaan vech- ter net bijtijds en.... de kist vliegt tenlaten we eerst het werk afma- met een vreselijke klap tegen de wand ken, vóórdat de politie op ons dak zit. op. Dat is echter niet het ergste. Het Vooruit, werk nu een beetje meeerge is, dat de kist openspringt en Pim Maar Arie heeft er helemaal geen zin en Pam er uitvallen. Het bondsbestuur van K.N.Z.B. be legde Zaterdag in Utrecht met de voor zitters en secretarissen van de kringen een vergadering. Een belangrijk onder werp van de agenda was de training voor de Odympische spelen welke in 1952 te Helsinki worden gehouden. De vergadering kon zich verenigen met het standpunt van de sportcommissie om de training op dezelfde leest te schoeien als die voor de deze zomer ge houden Europese zwemkampioenschap- pen te Wenen. Bij dit besluit willen wij slechts aan tekenen dat daar in Wenen enkele pro minente zwemfiguren ontbraken. Dat Een PRODENT product, dus prima I ÏÏBÊÈÈni grote flacon metmaatdop iÜS j M P 492 Als gevolg van de vervanging van de eenheden der Koninklijke Land macht in de West door Mariniers zul len van dit korps binnenkort vierhon- derdvijftig tot vijfhonderd man op de Antillen en in Suriname worden gele gerd. Dit aantal is iets minder dan de tegenwoordige sterkte van de land macht. Militair gezien zal de West voortaan een marinecommando zijn. Het zal onder bevel staan van kapi tein ter zee B. Hessing. De mariniers staan onder bevel van de luitenant kolonel der mariniers, J. G. M. Nass. Het is verder niet uitgesloten, dat ook eenheden van de Marine Lucht vaartdienst naar de West gaan. Het ligt in de bedoeling Hr. Ms. tor- pedobootjager Evertsen, die thans in de Koreaanse wateren opereert, in het ko mende voorjaar te doen aflossen door Hr. Ms. torpedobootjager Jan van Ga len. Dit schip ligt op het ogenblik in Den Helder. Deze aflossing is evenwel afhankelijk van de militaire situatie op Korea. De Amerikaanse scheikundige Har- ry Gold, die verbindingsman is ge weest in een Russisch complot voor atoomspionnage en als zodanig in con tact heeft gestaan met dr. Klaus Fuchs is Zaterdag te Philadelphia tot dertig jaar gevangenisstraf veroordeeld. partij met een gemiddelde van 20 uit. De eindstand luidt: m.p. h.s. gem. 1. Storm 12 108 18.38 2. Barzilay 12 102 14.52 3. Cornelissen 10 98 14.57 4. Heytbrink 6 130 15.96 5. Hooymans 6 147 12.21 6. Jongeling 5 85 11.65 7. Bakker 5 69 10.— 8. Peetoom 0 73 10.78 20. Maar ook dit schouwspel viel Jimmy verschrikkelijk tegen. Het wa ren wel zware jongens, die daar in de ring tegenover elkaar stonden, maar naar het oordeel van Jimmy aaiden zij elkaar meer dan dat zij elkaar klop gaven. Hij zat er een beetje slaperig naar te kijken, maar toen de heren in de vijfde ronde minuten lang in ei kaars armen bleven hangen als twee verliefde dwazen, toen werd Jimmy eensklaps zo kwaad, dat hij zijn vingers aan zijn mond zette en zulk een vervaarlijke fluittoon deed horen, dat zelfs de twee boksers er zich een hoedje van schrokken. DOOR LOULA G. ERDMAN XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX^ 67) Papa wist het. Hij had gezegd: „Wel, ik zie dat George Marshall achter Tods kleindochter aan is. Hij doet beter geen gekheid met haar uit te halen, tenzij hij het serieus neemt. De oude zal een geweer op hem afschieten hij heeft ervaring genoeg". Misschien was George te laat gebo ren om te weten wat vrijbuiters waren. Uitschot, dat waren zij. Puur schuim, dat het land afstroopte in de oorlog. Papa wist alles van hen af en placht verhalen van hem te vertellen. Papa bewaarde zijn uniform van de Zuide lijke Staten tot de dag van zijn dood en toen hij was gestorven borg zij de uniform op zolder weg met motballe tjes. Op vrije dagen had papa de uni form te voorschijn gehaald en was er de stad mee in gewandeld. Onderwijl haalde hij herinneringen op van dingen die in de oorlog waren gebeurd. Een van die geschiedenissen was over Tod Carney, hoe hij hem samen met een troep vrijbuiters een stal in brand had zien steken en er met al de paarden vandoor had zien gaan. Maar George was voorbestemd orn Rose te krijgen, en als een man trou wen in zijn hoofd krijgt is er geen ver standige taal met hem te spreken. Rose Carney behoorde tot die stille, bleke meisjes. Als een man haar ziet, denkt hij dat hij een engel voor heeft, en beweegt hemel en aarde om haar te krijgen. Ondertussen blijft zij maar stil zitten en wacht tot hij komt en haar meeneemt. Als een man eenmaal zo'n meisje heeft gekregen, bemerkt hij al gauw dat zij meer dood dan levend is en dat het waarschijnlijk alleen maar gewone sufheid was en niet een of an der diep verlokkend geheim van haar, dat haar zo stil en voornaam had laten zitten, wachtend op hem. Hij had haar gekregen, alleen om te bemerken dat alles wat ze kon was stil te zitten en er mooi en ongenaakbaar uit te zien. Zij kon niet koken noch het huishouden doen of praten over iets amusants dat een man graag hoorde. Dan zat hij met haar opgescheept voor de rest van zijn leven zwijgend en onbewogen en zo wat even interessant als het opdienen van een koude broodpudding. Rose Marshall was er zo een. Het was geen wênder dat George zijn ogen elders de kost gaf. Maar dat was geen excuus voor hem. Nu hij eenmaal met haar was getrouwd, moest hij trachten het beste ervan te maken. Een man moest maar betalen voor zijn dwaasheid. En George had betaald. Zij kochten zowat alles in Kansas City. George zei dat zijn vrouw te mooi was om gewone dingen te dragen. Zij was mooi genoeg, als je hield van iemand zonder uit drukking of energie precies het ui terlijk van een pop, dat nooit verander de. Rose had zelfs haar mooie gezicht tot op heden bewaard, op een bepaalde wijze. Hij had nog altijd een prachtige huid, maar haar ogen waren zonder uitdrukking. Als je er eigenlijk over nadacht, had zij helemaal iets verlepts over zich. Dat gebeurde als je tot het uitschot behoorde. Zij verloren haar mooie uiterlijk. En als er ooit een vrouw de kans had om jong te blijven dan was het Rose Marshall. Er was geen dag geweest sinds haar huwelijk, dat zij zonder hulp in de keuken was geweest. De hemel weet, dat het geen gebrek aan tijd was, dat Rose verhinderde George aan zich te binden. Zij wist nu eenmaal niets anders in de wereld te doen, dan stil te zitten en er aardig uit te zien. Zij zou waarschijnlijk niet we ten wat te doen, als zij te weten was gekomen van Marta Sloan. Maar of zij iets zou doen of niet, het bleef juffrouw Laura's plicht haar te vertellen wat er gebeurde. Zij zou gaan, morgen dade lijk na do dienst. Zij behoorde vandaag te gaan, maar zij had een kans om de Kenzies te bezoeken en zij was niet van plan die mis te lopen. Men zei dat Al- lison er 's middags zou zijn en zij zou het meisje graag zien. (Wordt vervolgd) was het gevolg van een vervelend in cident tussen „Ma" Braun, gesteund door de K.N.Z.B. enerzijds en de Rob- bentrainer Jan Stender anderzijds. Eerst kort geleden besloten deze par tijen de strijdbijl te begraven en wij kunnen slechts hopen dat de training voor de Olympische Spelen geen aan leiding zal geven om de strijdbijl weer op te graven. Het is een bekend feit dat trainster Braun en trainer Stender beiden zeer begaafd en volkomen voor hun taak berekend zijn. Beiden hebben echter ook gevoelige tenen en die trai ningskwestie geeft steeds weer een ge makkelijke gelegenheid om op die ge voelige tenen te trappen. Slechts een tactisch optreden van het K.N.V.B. be stuur zal dit mogelijk kunnen voor komen. Goed materiaal. Dat Nederland straks bij de Olympi sche Spelen over voldoende zwemsters met capaciteiten kan beschikken wis ten wij reeds en het blijkt eens te meer uit de volgende uitslagen. In Luik werden internationale wed strijden gehouden en alle drie de da mesnummers werden Nederlandse overwinningen. Wies Vaessen won de 100 meter borstcrawl in 1 min. 7.3 sec. en was bijna twee seconden sneller dan haar Franse concurrente Colette Del- mas. Lies Bonnier versloeg met mi niem verschil haar Belgische rivale Raymonde Vergauwen op de 200 me ter schoolslag in de knappe tijd van 2.58.8. Raymonde had 0.1 sec. meer no dig. Tonny Hom werd goede derde in 2.59.6. Geertje Wielema toonde haar superioriteit op de 100 meter rug- crawl. Deze veelbelovende Hilversumse werd eerste in 1.11.8 met een straat lengte voorsprong op haar clubgenoten Dicky van Ekris en Anny Veldhuizen. De Rotterdamse Dames Zwemclub hield Zaterdag onderlinge wedstrijden. Irma Schumacher, Nel Garritsen en Ria van der Horst brachten het laatste Nederlandse estafette record dat nog niet in handen van R.D.Z. was met an derhalve seconde omlaag. De A.D.Z. moest daardoor lijdelijk toezien dat ook het 3 x 50 meter wisselslagrecord naar Rotterdam verhuisde. Op de indi viduele nummers versloegen de R.D Z. cracks, zoals was te verwachten, hun clubgenoten. Irma Schumacher liet de goede tijd van 1.6.6 seconden noteren op de 100 meter borstcrawl, Nel Gar ritsen had voor de 200 meter schoolslag 2.58.1 nodig en Ria van der Horst won de 100 meter rugcrawl in 1.14.7. Faanhof en Wagtmans hebben in het Brusselse Sportpaleis een internatio nale koppelwedstrijd over 25 km. ge wonnen in 32 minuten. Tweede was het Belgische koppel Heid-Valkenborg. DINSDAG 12 DECEMBER HILVERSUM I, 402 m.: 7.00-24.00 KRO. 7.00 Nieuws. 7.15 Morgengebed en litur gische kalender. 7.30 Zcndersluiting. 9.00 Nieuws. 9.10 Voor de huisvrouw. 9.30 Water standen. 9.35 „Lichtbaken". 10.00 Voor de kinderen. 10.15 Gram.muziek. 10.40 School radio. 11.00 Voor de vrouw. 11.30 School radio. 12.00 Angelus. 12.03 Gram.muziek. 12.30 Land- en tuinbouwmededelingen. 12.33 Piano-spel. 12.55 Zonnewijzer. 13.00 Nieuws en Katholiek nieuws. 13.20 Actualiteiten. 13.25 Lunchconcert. 14.00 Viool en piano. 14.30 Gram.muziek. 14.50 Kamerokest. 15.30 Zie- kenlof. 16.00 Voor de zieken. 16.30 Zender sluiting. 18.00 Causerie er gram.muziek. 18.15 Reportage. 18.25 Lichte muziek. 18.48 Sport- pi aatje, „Dit is leven", causerie en „Voor de jongeren". 19.00 Nieuws. 19.15 Actualiteiten. 19.23 „Hier is Europa: Zweden". 19.52 Poli tiek overzicht. 20.00 Nieuws. 20.05 Dc gewone man zegt cr 't zijne van. 20.12 „Dc laatste op het schavot", hoorspel. 22.45 Avondgebed en liturgische kalender. 23.00 Nieuws. 23.15- 24.00 Gram.muziek. HILVERSUM II, 298 m.: 7.00-24.00 AVRO 7.00 Nieuws. 7.15 Ochtendgymnastiek. 9.00 Nieuws. 9.10 Morgenwijding. 9.25 Gram.- vrouw tot vrouw. 10.35 Gram.muziek. 10.50 vrouw tot vrouw. 10.35 Gram.muziek. 10:50 Voor dc kleuters. 11.00 Piano-voordracht. 11.30 Voor de zieken. 12.00 Orgel en sopraan. 12.30 Land- tuinbouwmededelingen. 12.33 Voor het platteland. 12.40 Gram.muziek. 13.00 Nieuws. 13.15 Avro-allerlei. 13.20 Financieel weekoverzicht. 13.30 Promcnadc-orkcst. 14.00 Voor de vrouw. 14.30 Gram.muziek. 15.45 „Onze Amerikaanse buren". 16.00 Gram. muziek. 16.10 Kinderkoor. 16.30 Zenderslui- tmg. 18.00 Nieuws. 18.15 Pianospel. 18.30 Italiaans concert. 19.10 „Paris vous parle". 19.15 Mctropolc-orkest. 19.45 „De schoonheid der schepping", causerie. 20.00 Nieuws. 20.05 Actualiteiten. 20.15 Gevarieerd programma. 21.15 „Do Antwoord-man". 21.30 Avro-ollcrlei. -1.35 Gram.muziek. 22.00 „Goede moed", causerie. 22.15 Piano-voordracnl. 22.45 Buiten lands overzicht. 23.00 Nieuws. 23.15-24.1' Gram.muziek,

Heldersche Courant | 1950 | | pagina 4