Alle bekende cracks aan de start Sport in 't kort' DE FILMS VAN DEZE WEEK Norton komt uit met drie teems Fel verzet aan het centrale front IL-RACES VRAGEN DE AANDACHT KZiïTm™ 7J: ss ss.™: ir""nd- 7 •-<< -■ .Mogen wij starten" Nederlands Davis Cup-team staat met 20 achter Weer woorden van lot voor Nederlands detachement Elf Griekse officieren uit dienst ontslagen Gewonden uit Korea in ons land Een viertal Nederlanders in Bandung in vrijheid gesteld Doodvonnis wegens moord tijdens het „Bertha-oproer" Weense artsen wensen meer salaris Streven naar goedkope sigaren gehandhaafd Thuisbrengdienst voor automobilisten Kunstmatige bevruchting van kippen Industriële spionnage ten gunste van Amerika VERVOLG STADSNIEUWS DEN HELDER TIVOLI: „Red Witeh" DE WITTE: „Niet gewenst" H.R.C. 2 moet morgen van W.F.C. 2 winnen Nog enkele wedstrijden V.S.V. Zeeburgia 2 brengt de beslissing Knijff in het elftal van de Marine Mutaties bij de Marineleiding Nieuws „Comité O. en O." Julianadorp J.V.C. versloeg Vesdo Kleuters naar school Burgerlijke stand Texel Opgeviste torpedo was ongevaarlijk rijkheid toe. Vorige jaar noz vu h^s ^,nd«n. nemen leder jaar aan belang. J-pT zijn waarlijk geen incidentele ge vallen die zich zelf kwamen aan melden. Integendeel, de renners van bekende Engelse en Italiaanse fa brieken lieten van zich horen, evenals bekende coureurs uit Zweden, Hongarije, Oostenrijk, Australië en Nieuw Zeeland. Norton Works zal met drie officiële fabrieksrijders komen en ook A.J.S. komt met een fabrieksteam uit dat aan alle grote races op het vasteland deelneemt. Joch M. West, de verkoopleider, heeft meegedeeld, dat A.J.S. reeds met de samenstelling van het team gereed is. Dan zijn verzoeken om inschrijfformulieren ingekomen van de bekende rijders Bill Beevere, Eric E. Briggs, Wheelcr, Kentish en Philip Heath, die in 1950 zevende werd in de 500 cc en nu wil deelnemen op ,350 Nor ton en 500 Vincent. Ernie Barrett wil starten in de 350 cc en de 500 cc en is winnaar van de 500 cc Ulster Grand Prix handicap 1950 met een gemiddel de van ruim 90 mijl per uur. G. Th. Morgan won de War Memorial in de Ulster Grand Prix met een gemiddelde van 83.7 mijl per uur en heeft op alle circuits van Engeland en Ierland ge reden. Hij zal nu, voor het eerst op het continent, op Velocette starten. G. T. Miller heeft aangevraagd naar Assen te mogen komen en verder zijn verzoe ken om inschrijfformulieren ingekomen van F. W. Fry, S. Sandys Winsch en W. Maddrick. De Italiaanse bond heeft 15 formulieren aangevraagd en boven dien zijn contacten gezocht door Felice Benasedo, 125 M.V. en 500 Guzzi Mato Gilera en Dario Ambrosini. De Zweed se bond heeft Sven Stern en Evert Carlsson opgegeven, terwijl Hongarije voor het eerst eveneens van de partij °°Pt te. zÜn- Het zijn de Gsepel- Werke, die van plan zijn te starten. Oostenrijk vaardigt Paul Feurstein met 125 cc Puch af, alsmede zijn 250 cc kampioen Alex Mayer, die zal deel nemen op 250 en 500 Guzzi en als der de Siegfried Vogel. Australië is nu reeds vertegenwoordigd door Tony Mc.Calpine, die ook op Man is gestart. Hij won alle belangrijke wedstrijden in zijn land gedurende de laatste vier jaren. Het ligt in zijn bedoeling in de 350 en de 500 cc uit te komen. Nieuw Zeeland wil een officieel team afvaar digen met als rijders L. N. Perry (350 en 500 Norton), R. W. Coleman (500 Norton en 350 A.J.S.) en K. Mudford (350 A.J.S., waarmee hij heeft gevraagd ook in de 500 te mogen starten. De eerste dag van de Davis Cup kwart-finale tussen Nederland en de Philippijnen heeft gebracht wat men er algemeen van verwachtte, nJ. twee overwinningen voor de Philippino's in de beide eerste enkelspelen. Ondanks vaak goed spel, dat vooral in de twee de partij door Linck ten beste werd gegeven, waren onze landgenoten kansloos. Er moet dan ook wel een wonder gebeuren wil Nederland niet met ruim verschil worden uitgescha keld. Misschien had de stand 11 kun nen zijn, wanneer Van Swol het niet nodig had gevonden zijn plaats in de enkelspelen af te staan. Naar veler mening had hij tegen Deyro zeker een goede kans gemaakt, hoewel na tuurlijk moéilijk te zeggen is welk tegenspel deze kleine, lenige Aziaat dan geleverd had. Tegen Krijt behoef de hij zich nauwelijks in te spannen om een drie straight sets-overwinning te behalen. De Amsterdammer heeft zijn best gedaan, maar zijn capacitei ten bleken toch te kort te schieten om het de met zeer veel variatie en listig- heidjes spelende Deyro moeilijk te maken. Krijt verloor met 46, C6 en 16 van Deyro en Linck met 16, 36, 75 en 16 van Ampon. De president van het organisatie comité voor de Olympische Spelen te Helsinki zal dezer dagen aan 76 lan den uitnodigingen versturen om aan deze spelen deel te nemen. Hieronder zal zich een uitnodiging voor Neder land bevinden. Naar verluidt gaat eveneens een uitnodiging uit naar de Nederlandse Antillen. Aan de Lon- dense Spelen van 1948 namen 59 lan- Helsinki" nadert met rasse schreden Scheltinga nog steeds hekkensluiter den deel. De voorbereidende maatre gelen voor de Winterspelen zijn reeds in een vergevorderd stadium. Inmid dels zijn reeds 800.000 plaatskaarten gedrukt en werden 50.000 aanplakbil jetten in verschillende talen de wereld ingezonden. Zoals bekend worden de winterspelen in Oslo georganiseerd. Na de tiende ronde van het Staunton schaaktournooi staat Donner met 3Vt pt. en een afgebroken partij op de twaalfde plaats, «rfieltinga is met zijn Zl/2 P4- nog immer rode lan taarndrager. Te Stockholm werden athletiekwed- strijden gehouden waaraan Fanny BlankersKoen deelnam. Zij werd op de 100 yards eerste in de zeer goede tijd van 10,9 en sloeg haar Zweedse tegenstandsters met groot verschil. Het Zweedse meisje May Sjoestroem werd tweede in 11,7 en Anna-Lisa Augusts- son (Zweden) passeerde als derde de finish in de tijd van 11,8. De Amsterdamse bokspromotor Lebon heeft een aanbod gedaan aan Luc van Dam en aan Theo Huizenaar voor een gevecht om de Nederlandse middengewichttitel tussen Luc van Dam en Jan de Bruin. Theo Huizenaar verklaarde echter dat hij nog geen aanbod had ontvangen, maar dat hij en De Bruin hun standpunt onvoor waardelijk handhaven. Zij weigeren over een wedstrijd in contact te treden met Van Dam. Bij Koemhwa in Centraal-Korea wer pen de Noordelijken hans alle be schikbare troepen in de strijd en bie den felle tegenstand ten einde te trach ten de geallieerde bedreiging om de Noordelijken bjj Indje, Janggoe en Kangsong af te snijden, te verhinderen. In de andere sectoren vorderen de verbondenen behoedzaam, waarbij zij weinig tegenstand ondervinden. Aan het Westelijke front blijft het rustig. De V.N.-troepen bevinden zich hier achter de rivier de Imdjin, maar pa trouilleren aan de overkant van de ri vier. Het Nederlandse detachement in Ko rea is door de commandant van het Amerikaanse tiende legercorps, luit.- generaal Edward Almond, tijdens eeD parade, hogelijk geprezen. Hij zeide. dat de Nederlanders op kranige wijze vochten en noemde het moreel van de troep zeer hoog. Elf hoge officieren van het Griekse leger zijn Vrijdag van de lijst van het actieve personeel geschrapt wegens in breuk op de discipline na het ontslag van veldmaarschalk Alexander Papagns als opperbevelhebber der strijdkrachten de vorige maand. De officieren drie brigade-gene raals, vijf kolonels en drie luitenant kolonels waren gearresteerd, omdat zij hun soldaten bevel hadden gegeven Athene binnen te gaan, wachten neer te zetten buiten 't parlementsgebouw en te pogen telegraaf- en radiostations te bezetten. Zij werden gisteren vrijgela ten, nadat de tegen hen genomen maat regel bekend was gemaakt. Gistermorgen zijn te Rotterdam een aantal gewonden van de strijdmacht der Verenigde Naties ontscheept, die met het troepenschip General MacRac naar hier waren overgebracht. Behalve drie en twintig Nederlanders waren er ook veertien Belgen, drie Luxembur gers en twee en dertig Fransen aan boord. De Nederlandse patiënten zijn naar de hospitalen in Den Haag en Utrecht overgebracht, de anderen zijn van het vliegveld Valkenburg naar Brussel en Parijs gevlogen. Alle Nederlandse gewonden zijn nog gisteren onderzocht en voorzover hun toestand het toeliet met een ziekenver lof van twee weken naar huis gezon- De destijds in arrest gestelde oud hoofdcommissaris van politie in Ban dung, de heer F. Landmeter, is enkele dagen geleden in vrijheid gesteld.Voorts zijn Zaterdag nog de heren J. Ph. Bas- tiaans, J. J. Laarhoven en A. J. E. Dubbeld uit hechtenis ontslagen. Het Hooggerechtshof te Singapore veroordeelde een 36-jarige Islamietische tokohouder, Othman Ghina, ter dood wegens moord op een korporaal van de R.A.F. tijdens het oproer te Singapore in December j.1., dat was ontstaan naar aanleiding van het proces-Bertha Her- togh. Beklaagde had, nadat bedoelde korporaal bewusteloos was geslagen, petroleum over hem uitgegoten en deze in brand gestoken. Tot leden van het dagelijks be stuur van de Nederlandse Televisie stichting zijn benoemd prof. dr. J. B Kors, voorzitter; J. Rengelink, secre taris; G. de Clercq, penningmeester en mr. A. B. Roosjen, lid-plaatsvervan gend voorzitter. Een groot aantal artsen uit de Weense klinieken en ziekenhuizen hield onlangs een demonstratie om salarisverhoging te bewerk stelligen. Zij dreigden zelfs het werk te zullen neerleggen, indien aan hun eis geen gevolg gegeven zou worden. De vertegenwoordigers van de Ne derlandse sigarenindustrie hebben be sloten de tot nu toe bestaande maatre gelen, ten doel hebbende de kostprijs van de sigaren zo laag mogelijk te hou den, voor de tijd van twee jaar te con tinueren. Dit betekent dat de rem- bourscontitie gehandhaafd wordt, dat de handelsmarges ongewijzigd blijven en dat de tot nu toe gezamenlijk ge voerde propaganda voor het sigarenro ken onverflauwd zal worden voortge zet. VERBOND VOOR VEILIG VERKEER Stop en geel voor ren gaan het verkeer op de andere weg Geeft op alle borden acht die in Uw belang zijn aangebracht Voorzichtig worden de mannen van boord gedragen. den. Zestien hunner waren lopende pa tiënten. Een der anderen was ernstig gewond; hij had een halfzijdige ver lamming door een beschadiging aan de wervelkolom. De KNAC heeft contact gezocht met werkstudenten, teneinde te geraken tot oprichting van een thuisbreng- dienst voor automobilisten. Het is de bedoeling, dat aan automobilisten, die om de een of andere reden hun auto niet zelf naar huis kunnen of willen rijden, tegen vergoeding een student chauffeur ter beschikking wordt ge steld, die hen in hun eigen wagen thuisbrengt. De dienst zal in de grote steden gaan werken. De kunstmatige bevruchting van kippen kan volgens de eerste proef, die in Engeland is genomen, even gunstige resultaten opleveren als de reeds veel toegepaste kunstmatige bevmchUng van hoornvee, aldus het Hbl. Nanj Preston zijn nl. op een proefstation 1200 kippen kunstmatig bevrucht m gebruik van slechts acht hanen, tenvijl anders honderd hanen nodig «>uden zijn geweest. Van de 16000 eieren ble- ken bijna 6500 bevrucht te zyn Van de meer dan 5000 kuikens waren 2500 hen nen. Een vroegere wetenschappelijke me dewerker van de „Dr. C. Schleussner Fotowerke" te Frankfort, r. Wendt, is sinds 5 Juni verdwenen met medeneming van belangrijke a ningen. Dr. Wendt zou Dinsdag met zijn moeder naar het buitenland en vertrokken. De fabriek heeft een straf vervolging tegen hem laten instellen daar men vreest, dat fabrieksgeheimen ter kennis van een Amerikaanse con- current zün gebracht» Een John Wayne-film doet het al- tjjd. Ook deze week verdient hij de aandacht in de film ,,De ondergang van de Red Witch", die door de Tivo- li-bioscoop op het programma werd genomen. John Wayne is ditmaal de kapitein van de „Red Witch", een schoener, die hij opzettelijk in de grond boort. Het schip was het eigen dom van Meyrant Ruysdaal Sidneye, die evenals kapitein Rails van de „Red Witch" belust is op de goudla ding. Beide mannen voeren ten slotte een strijd op leven en dood, hetgeen aan vankelijk in „samenwerking" ge schiedt. Zij zijn beiden uit op een kist parels, die het eigendom is van de bevolking van een eiland. Rails weet de parels te bemachtigen, en boven dien de charmante Angelique, op wie beide mannen een oogje hebben. Dan ontwikkelt zich een spannende ge schiedenis, die Rails dreigt te verlie zen. Het meisje trouwt met zijn vijand maar zij houdt van de kapitein. Na vele spannende en goed gefoto grafeerde handelingen, besluit Rails ten slotte het goud te bergen. Bij de ze poging komt hij om het leven. Deze inhoudsbeschrijving is uiter aard niet volledig. Het loont evenwel de moeite John Wayne zelf aan het werk te zien. Men kent hem wel van zijn keiharde cowboyfilms, die hem tot een van de populairste sterren maakten. Wie van een romantische en avon tuurlijke rolprent houdt, kan tot en met Maandag gerust een bezoek brengen aan Tivoli. Wayne s tegen speelster is Gail Russell. Edward Ludwig voerde de regie. Tot en met Maandag wordt in de Witte Bioscoop een film vertoond, waar-van weer het probleem van de ongehuwde moeder het onderwerp is. Er wordt ook in „Niet gewenst weer behoorlijk op de gevoelens van het pu bliek gewerkt, vooral door een sterke dramatisering van het gegeven. Te recht wordt de aandacht er op ge vestigd, dat de samenleving niet al tijd de juiste houding inneemt tegen over de ongehuwde moeder, maar ver zuimd wordt deze vrouwen te wijzen op het verkeerde, dat veelai in hun optreden kan worden opgemerkt. Ge voelens van schaamte weerhouden hen, de feiten te aanvaarden zoals zij liggen en zij verzwijgen daardoor hun diepste gevoelens van wanhoop zelfs tegenover degenen die hun het naast staan en waarvan zij veel steun zou den kunnen ontvangen. Men heeft terwille van het effect gezocht naar een sterk contrast, en dat gevonden in het optreden van de politie onmid dellijk nadat Sally (voortreffelijk uit gebeeld door Sally Forrest) een kin- je uit de wagen had „gestolen". Ove rigens zijn Ida Lupino en Anson Bond er in geslaagd, de geestesgesteldheid van een meisje, dat in de omstandig heden van Sally verkeert, zuiver te karakteriseren. Met inachtneming van de bezwaren, waarvan wij een enkele hebben aangeduid, kan „Niet ge wenst" een zeer goede en serieuze speelfilm worden genoemd, waarin geen moment op een belangstelling van erotische aard wordt gespecu leerd. HRC 2 is morgen aan zijn laatste promotiewedstrijd toe. De roodjak- ken-reserves gaan op bezoek bij WFC 2, dat met twee gewonnen wedstrijden aan de kop gaat. Onze stadgenoten hebben nog een goede kans, maar dan moet morgen ten minste worden gewonnen. Zegeviert HRC 2 in Wormerveer, en verliest WFC 2 volgende week ook van WA 2, dan komt het drietal clubs weer precies gelijk te staan. Deze kans is natuurlijk zeer gering, maar bestaat toch in elk geval. En het lijkt ons zeker niet uitgesloten, dat HRC 2 morgen met beide punten in Den Helder weerkeert. De stand is momenteel: W.F.C. 2 2 2 0 0 4—1 4 H.R.C. 2 3 1 0 2 0—4 2 V.V-A. 2 3 1 0 2 2—7 2 Gedurende dit weekend worden be halve de promotie-wedstrijd van HRC 2 nog enkele voetbalwedstrijden gespeeld. Vanavond om zeven uur ontmoeten elkaar te Schagen de eerste elftallen van Schagen en Watervogels in de eerste ronde om de Noordhollandse Voetbal beker. De afdeling Noord-Holland brengt nog de volgende competitiewedstrijden: 2 B: Spartanen—Strandvogels; 2 C: LSW—Holalndia T; res. 1 C: Succes 2 —Helder 3 (de witjakken moeten deze wedstrijd winnen); 3 H: Helder 4—Wie- ringerwaard 2. In de promotie-afdeling van Hel der 2 wordt dit weekend gespeeld VSV 2Zeeburgia 2, een wedstrijd, die de beslissing zal brengen. Beide clubs zijn bjj een overwinning zeker van hun plaats in de reserve eerste klasse. Bij een gelijk spel valt de be slissing na de dan nog resterende ontmoeting Zeeburgia 2Helder 2. Momenteel is de stand: V.S.V. 2 Zeeburgia 2 Helder 2 3 12 0 5—4 4 2 110 4—3 3 3 0 12 3—5 1 Op het H.R.C.-terrein wordt van avond de „O. en O."-sportweek 1951 officieel geopend met de voetbalwed strijd Koninklijke MarineL.S.K., die om zeven uur aanvangt. De L.S.K. komt waarschijnlijk in dezelfde op stelling uit ais tegen de Koninklijke Landmacht. De L.S.K.'ers verloren die ontmoeting met 40. Het elftal van de Marine werd als volgt samengesteld: Doel: Kiauters (De Spartaan); achter: Snelders (Zaandijk) en Bee- len (P.S.V.); midden: Wilheser (Vi- tesse, Arnhem), Hendriks (Vitesse, Arnhem), Van Vliet (Excelsior, Rot terdam); vóór: Knijff (H.R.C.), Wil- lems (A.D.O.), Brinkman (S.C.H., Nijmegen), Homan (D.W.V.) en Evers (T.Y.B.B.). Ais reserves werden aangewezen: Tuinenburg (V.V.A.), Root (Water graafsmeer), Lambooy (B.V.V.), De Graaf (Achilles), Heijster (Helder) en Duivenvoorde (H.B.C.). Omtrent de mutaties bij de marine leiding men zie ons blad van giste ren meldt „De Telegraaf" heden morgen nog het volgende: Bij de Koninklijke Marine over weegt men de splitsing van de thans in één vlagofficier verenigde functies van Bevelhebber der Zeestrijdkrachten en chef van de marinestaf. Deze schei- dnig komt aan de orde bij de eerst vol gende mutatie in de topleiding. Gaat zij door, dan zou de toestand van de laatste jaren vóór het aftreden van de luitenant-admiraal C. E. L. Helfrich als B.d.Z. worden hersteld. Als toekomstige bevelhebber der zeestrijdkrachten wordt de vice-admi- raal J. J. L. Willinge genoemd. Deze zou in functie treden zodra de vice- admiraal jhr. E J. v. Holthe zijn dubbele functie neerlegt, hetgeen nog deze zo mer wordt verwacht. Als chef van de marinestaf wordt admiraal Van Holthe in elk geval opgevolgd door de schout- bij-nacht A. de Booy, thans comman dant van smaldeel no. 5. Van pensionnering van jhr. Vari Holthe is vooralsnog geen sprake. Het is zeer wel mogelijk, dat deze met een hoge Atlantische functie zal worden belast. De derde functie van jhr. Van Holthe. die van voorzitter van het comité der verenigde chefs van staven, zal over gaan op de luitenant-generaal I. A. Aler, chef van de luchtmachtstaf. De tegenwoordige commandant der zeemacht, schout-bii-nacht C. W. Slot, wordt reeds genoemd als opvolger van de vice-admiraal J. B Meyer, thans vlagofficier personeel bii het ministerie van marine. Admiraal Meyer zou dan de dienst met pensioen verlaten. Wij vernamen nog, dat de basket ballwedstrijd tussen de Koninklijke Landmacht en „De Springbokken", die op Dinsdag 19 Juni in het kader van de sportweek op het H.R.C.-ter rein wordt gespeeld, om kwart voor acht aanvangt in plaats van zeven uur. De meeste spelers arriveren na melijk pas om zeven uur in Den Hel der. De ere-wedstryd H.A.V.-dames tegen de Rest van Den Helder begint vooraf om zeven uur. Deze ontmoe ting duurt tweemaal twintig minu ten met vijf minuten rust. J.V.C. heeft op eigen terrein voor het Gouden Kruis tegen Vesdo I (Schagér- brug) gespeeld. In de eerste helft had de thuisclub de wind tegen, waardoor de gasten nogal eens in de aanval konden gaan. De achterhoede wist steeds tijdig in te grijpen. De aanvallen van J.V.C. waren gevaarlijker, en met de rust was dan ook een 2—0 voorsprong verkregen In de tweede helft hield Vesdo dapper vol, maar tot doelpunten kwam het elf tal niet. J.V.C. daarentegen scoorde nog driemaal, tweemaal door invaller P. Blaauboer. De keeper van Vesdo ge raakte gewond, en moest in de laatste minuten nog worden vervangen. J.V.C. zegevierde met 5—0. Er zijn nu nog acht clubs voor deze Gouden Kruis-wedstrij- den. Zondagmorgen om half elf spelen de Welpen van J.V.C. op het J.V.C.-terrein een returnwedstrijd tegen de B.K.C.- welpen. De B.K.C.-welpen wonnen de vorige ontmoeting. Dc kleuterschool te Julianadorp is momenteel volledig met leerlingen be zet. Per 1 September gaat een aantal kleuters naar de grote school, waardoor er weer plaatsruimte komt. Geplaatst kunnen worden; kinderen, die op 16 Januari 1952 vier jaar zijn. In verband met de grote belangstelling voor het onderwijs is spoedige aangifte gewenst. Geboren: Jan Cornelis, z. v. Wieger Bernardus en Annigje Ver hoef. Jelkje Aafje, d. v. Marinus Mosk en Tjitske de Zwart. Mar- jolientje Jobje, d. v. Frederik Kalf en Jobje Loos. Reinder Pieter, z. v. Gerrit Smit en Margaretha van Duiven. Renetta Afina, d. v. Ar- noud M. Langeveld en Gusta M. Keijser. Cornelia Anna, d. v. Dirk J. Zijm en Veronica Zoetelief. Ondertrouwd: Christiaan G. de Vaal te Bussum en Pieternella Vos. Getrouwd: Jacobus Zegers en Pietertje N. Uitgeest. Cornelis M. Bakker en Hilleberta M. A. Kroon. Adam van Exel en Pietje Kooger. Izak A. van der Linde en Dieu- wertje M. Reuvers. GEVONDEN VOORWERPEN. Portemonnaie met inhoud, schakel armband, broche, twee vulpennen, wit babyschoentje. WIE GEEN RICHTING AAN GEEFT GAAT IN DE RICH TING VAN HET ZIEKENHUIS. Verbond voor Veilig Verkeer Het vissersvaartuig Hd. 25 zond gis termorgen, toen het ongeveer 30 mijl uit de kust van Texel voer, een be richt uit dat het een torpedo had op gevist, waaraan een boei was geves tigd. Scheveningenradio bemiddelde informaties aan en instructies van de Koninklijke Marine. Hr. Ms. mijnen veger „Ceram" voer daarna uit om as sistentie te verlenen. Naar wij bij informatie vernemen betreft het hier vermoedelijk een tor pedo die door het inschietbedrijf van de Koninklijke Marine was beproefd. Dit soort torpedo's is ongevaarlijjt. AANBESTEDING. De voorziening der boorden van het Noordhollands Kanaal in drie percelen is gistermorgen door de Rijkswater staat te Haarlem aanbesteed. Voor per ceel I hadden ingeschreven: J. de Groot, Purmerend, f 12.800; B. M. van Noordenne, Giessendam, f 13.100; H. J. Vessies en A. Wierda, IJmuiden, f 13.466; J. v. d. Vlies, Sliedrecht, f 13.680. Voor perceel II P. Daalders Aannemersbedrijf, Alkmaar, f 12.278 en voor perceel III I. C. Kooyman, Har- lingen, f 5.475.

Heldersche Courant | 1951 | | pagina 5