JUTTERTJES HILDERING Het wordt kouder!! 1 1 1 1 „Sunset Boulevard", meesterwerk in het Tivoli-theater Finale om het kampioenschap der vijfde klasse begonnen H. P. U1PKES Nieuws uit Wieringen Zijpe-Hazepolder gaat f16.000 lenen voor aanschaffing ruwoliemotor LET OP! 35 ct. 39 ct. 99 ct. 49 ct. 49 ct. 1. .25 55 ct. 39 ct. 39 ct. 35 ct. J PA@§flAP'ltlI€ILAIfcgli Keerzijde der medaille in Hollywood Anna Paulowna Weer een St. Nicolaas- attraciie op komst Op weg naar Nieuwediep Belangrijk concert van „Wiron-Symphonie" Partij van de Arbeid bijeen BILJARTERS WE IN ACTIE Leen leidde na eersie avond Ook kleuterschool in nieuw scholencomplex Propaganda-avond voor EHBO Texel F 1000, uit pooivispoi Heel Urk op de been Besommingen Ijmuiden Te koop aangeboden: Te huur aangeboden: Rullen: Personeel: Diversen: OCCASSIONS BOONTJES Een advertentie in dit blad treft doel Speciale Aanbiedingen Goed en Goedkoop kopen bij Winterjassen naar maat naar PIET SCHMIDT 8 S 3 8 o 8 18 DE BESTE RECLAME! WOENSDAG 17 OCTOBER 1951 0e echte cynische filmcriticus zal zich welhaast machteloos voelen, wanneer hem wordt opgedragen de bekroonde film „Sunset Boulevard" te bespreken. Hoe hf| ook zoekt, hU zal geen of onbetekenende aanknopingspunten vinden om toch iets in het nadeel van deze meesterlijke rolprent te kunnen beweren. Misschien zal het hem trouwens niet spijten, want regisseur Billy Wilder heeft op het scenario van Charlct Brackett werkelijk een paleis gebouwd dat vrijwel onaan tastbaar is. Regisseur en schrijver hebben een origineel idee uitgewerkt en niet geaarzeld het gestalte te geven met medewerking van Gloria Swanson, die eigen lijk reeds in 1928, ten tijde van de stomme film, afscheid had genomen van haar talrijke bewonderaars. Deze film toont ons iets van de an dere zijde van Hollywood. Bovendien de keerzijde van de medaille, de beju beling en de verguizing. Voorts het ver schil tussen vroeger en nu, een verschil van slechts twintig jaren.... De stem die u het verhaal doet, zegt het zo tref fend. Het is de stem van de vermoorde, wanneer agenten zijn lichaam uit het zwembassin halen: „Wat zijn de mensen soms toch goed en behulpzaam". Want niet alleen de dragers van de vergane glorie wensen genoegdoening; ook deze scenario-schrijver heeft van de on barmhartigheid zijn deel gehad. Norma, waanzinnig, komt nog eenmaal voor de camera's. Voor de camera's van pers fotografen en journaal-filmers. Haar hartewens gaat in vervulling, terwijl de politie haar wacht. Wij willen de inhoud van „Sunset Boulevard" niet geheel onaangeroerd laten. Een werkloos scenario-schrijver komt door een toeval in aanraking met Norma Desmond, een gewezen film actrice, die nog teert op de roem van het verre verleden. Zij verafschuwt de sprekende film, die voor haar het af scheid betekende van de camera's. De schrijver, Joe Gillis, verklaart zich be reid een door Norma gewrocht scenario om te werken. Zij wil in „Salome" zelf de hoofdrol spelen. Zij beseft niet dat „het publiek" haar niet meer wil, evenmin, dat zich in twintig jaar in droomland Hollywood wel het een en ander heeft afgespeeld dat leidde tot een enorme verbetering van de filmindustrie. Joe Gillis kan niet de moed vinden, de verbitterde en gedesillusionneerde vrouw de harde waarheid te vertellen. Wanneer hij ontdekt dat de veel oudere diva hem lief heeft, kan hij het abso luut niet meer. Ten slotte verbreekt hij een verbintenis met zijn werkelijke liefde, en besluit tevens zich los te ma ken van Norma, die gedeeltelijk de oor zaak was van die onwezenlijke en wei nig eervolle verhouding. Dan schiet Norma hem neer. De afdelingen van de Kon. Ned. Mid denstandsbond en van de R.K. Mid denstandsbond „De Hanze" hielden een gecombineerde ledenvergadering bij de heer W. Kossen. De vergadering stond onder leiding van de heer R. Rezelman, voorzitter van de Werkcommissie, die uit beide verenigingen is gevormd. Allereerst kwam de wet op de win kelsluiting ter sprake .De ondervin ding, opgedaan in vorige St. Nicolaas- weken, was zodanig, dat de vergade ring in principe besloot gèen gebruik te maken van de mogelijkheid om één avond van de week tot verkoop-avond te bestemmen. In meerderheid was men er voor des Maandags een vrije- ochtend te hebben. Het organiseren van een St. Nicolaas- attractie vroeg hierna de aandacht. Waaruit deze zal bestaan kunnen we nog niet zeggen. Aan de werkcommis sie werd overgelaten de vorm ervan te bepalen. Gerekend wordt op de deel name van een 50-tal middenstanders, wier zaak zich daarvoor leent. Voor zover zij dit nog niet deden, kunnen zij zich opgeven bij de secretaris van de Werkcommissie, de heer Koopman, Zandvaart 53. Over he organiseren van een midden- stands-tentoonstelling behoefde niet lang gepraat te worden. Er is n.1. geen geschikte ruimte te vinden, waar allen die er aan zouden willen deelnemen, een behoorlijk flinke stand zouden kun nen inrichten. Lang en breed werd gesproken over het euvel van het gevraag om pre sentjes door verenigingen, die een of andere attractie op touw zetten ter stijving van de kas (bazars, fancy-fairs, verlotingen bij uitvoeringen, enz.). Het is een belasting van de midden stand. die velen niet meer kunnen dra gen. Besloten werd, daaraan voorgoed een einde te maken. De aanwezigen verplichten zich voortaan dergelijke verzoeken niet in te willigen. Bij de rondvraag werd nog even de kwestie „wanbetalers" aangeroerd. In een der vergaderingen is daar al over gesproken. Wanneer dat ook in de an dere is geschied, hoopt men eveneens tegen dit kwaad gezamenlijk te kun nen optreden. Gloria Swanson en William Holden kregen in Amerika voor hun prestaties het predicaat „beste actrice en acteur van het jaar". Andere, prachtige rollen worden gedragen door Erich von Stro- heim (een van de weinigen die zich handhaafden) en Nancy Olson. Men let te vooral ook op de filmische effecten in deze rolprent. Verder op bekende gezichten (Buster Kaeton) en op de Chaplin-imitatie van Gloria Swanson) Tivoli brengt deze film alleen nog he den- en morgenavond. Aan boord van Hr. Ms. „J. van Gel der", die vermoedelijk op Zaterdag 27 October uit Indonesië te Den Helder arriveert, bevinden zich onze stadge noten: majoor-machinist J. C. Kok, Erasmusstraat 20; sergeant-machinist G. van Geffen, J. H. van Linschoten- straat 47; luitenant ter zee der eerste klasse J. H. van de Weijer, Timorlaan 10; luitenant ter zee der tweede klasse J. M. Schalkwijk, Badhuisstraat 78; bootsman K. Bakker, Olivier van Noortstraat 1; matroos eerste klasse D. van Willigen, Violenstraat 43. VISSERUBERICHT URK, 16 Oct. 1951. Door 26 vaartui gen werd aangevoerd: 1085 pond lijn- aal f 1.15f 1.23; 780 pond snoekbaars 71—73 cent.. 42 pond rode baars 72— 76 cent en 41" pond blei 6 ct per pond. De Orkestvereniging „Wiron Sympho- nie" te Wieringen zal Vrijdag 2 Nov. in Cinema de Haan te Hippolytushoef het seizoen openen met een prachtig muziek- en zangprogramma. Naast een populair concert door de „Wiron Syra phonie", o.l.v. de heer Willem Boon, heeft de vereniging zich verzekerd van de medewerking van de toonkun stenaars: Annie Schoen, sopraan; Riek Voskuil, alt; Jaap Stromenbergh, bas; Cor Heymoer, tenor; pianobegeeiding Mimie Seymoer. Dit gezelschap zal een programma van opera- en operette-klanken ver zorgen, o.a. het Vilja lied uit „Die Lus tige Witwe", het Wolga lied uit „Der Zarewitsch" van Fr. Lehar; duet uit „Der Vogelhandler" van Karl Zeiler; duetten uit „Les Contes d'Hoffmann" van J. Offenbach en uit „Die Zauber- flöte" van Mozart, enz. Daar dit bij-programma voor Wierin gen iets bijzonder is, twijfelen wij niet of velen zullen deze bijzondere avond willen bijwonen. De aandacht wordt er op gevestigd, dat het een uitvoering voor de donateurs der vereniging is. Er bestaat echter gelegenheid voor niet-leden de uitvoering te kunnen bij wonen. Er waren maar weinig leden naar Het Eigen Gebouw getogen ter bijwoning van de door de heer F. Bontkes gepre sideerde jaarvergadering van de Partij van de Arbeid. Nadat de jaarverslagen waren goedgekeurd, bracht de heer Mt. Kooij voor de raadsfractie verslag uit over het afgelopen jaar Spi zette uit een, dat oe gemeente in tal van geval lenen aan handen en zoeten gebonden is. Dat geidt met name voor de woning bouw Alleen door woningen te bou wen kan men uit de moeilijkheden ge raken. Ook kwamen de sportvelden ter sprake. Geruime tijd geleden hebben de sportverenigingen te kennen gege ven, dat zij aanleg van velden wenselijk achtten. Zij hebben vaak weinig con tanten en verwachten dan iets van het gemeentebestuur. Dit heeft echter al herhaaldelijk te kennen gegeven, dat het initiatief van de verenigingen dient uit te gaan. Het ziet er naar uit, dat het sportveld vooralsnog niet tot stand zal komen. De heer Stubbe informeerde naar de woning, die de chauffeur-monteur der gemeente bij diens aanstelling was toe gezegd. De voorzitter antwoordde, dat naar een oplossing wordt gezocht. Bij de bestuursverkiezing werden al le aftredenden herkozen. De heer A. van der Walle volgde de heer D. van Dordt als bestuurslid op. Dinsdagavond traden in café Luyckx aan de Bassingracht een achttal biljarters aan, die elkaar het kampioenschap van de vijfde klasse (moyenne 0.5 t.m. 1.25) zullen betwisten. Van de negentien deelnemers drongen de volgende heren tot de finale door: Leen (HBC), Van de Berg (KNA, Breezand), De Vries (KNA, Breezand), Van Hees (OG), Kok (VOP), Straalhof (DOR, Breezand), Van Beek (Royal) en Petterson (HBC). De nestor van dit gezelschap is de drie en zeventig jarige heer Van Hees. Nadat de heer Jac. Burgers, de voorzitter van het district Den Helder, de spelers veel succes had toegewenst konden, onder leiding van de beer K. Slot, de wedstrijden beginnen. Enkele resultaten van de eerste avond laten wij thans volgen: Petterson 22 32 0,68 9 Leen 50 32 1,56 7 Petterson had een weinig last van plankenkoorts. Wanneer Leen in deze vorm bijft, dan gooit hij hoge ogen. Van de Berg 50 32 1,56 7 Van Beek 31 32 0,96 6 Van de Berg voegde met deze over winning zijn naam bij die van de kans- paardjes. Van Beek was niet bijzonder fortuinlijk, maar hij viel op door zijn beheerste spel. Van Hees 47 53 0,88 5 Kok 50 53 0.94 5 Van Hees werd na een slecht begin, waarvan hij zich kranig herstelde, op de eindstreep geklopt. Hij oogstte en kele malen applaus, onder andere voor een losband-stoot over drie banden, a la Vingerhoedt. Straalhof 35 30 1,16 9 De vries 50 30 1,66 8 Beide spelers moesten even wennen aan het biljart, dat even trager loopt dan het biljart dat zij te Breezand ge wend zijn. De Vries paste zich iets be ter aan. Na de eerste avond is de stand:l. Leen 2 (gespeeld) 2 (gewon nen) moyenne 1,67; 2. Van de Berg 2, 2 1.47; 3. Kok 2, 2, 1,08; 4. De Vries 2, 1, 1,37; 5. Van Hees 2, 1, 0,91; 6. Straal hof 2, 0, 97; 7. Petterson 2, 0, 0,93; 8. Van Beek, 2. 0, 0.90. Het tournooi wordt heden-, Donder dag- en Vrijdagavond (8 uur) voortge zet. Volgens een uitlating van wethouder F. Bontkes op een door de Partij van de Arbeid gehouden vergadering, ligt het in de bedoeling om ook de kleu terschool onder te brengen in het te bouwen scholencomplex. Zoals bekend heeft het gemeentebestuur indertijd pogingen aangewend bouwgrond te ko pen aan de van Pommerenstr. te Hip polytushoef. Hoewel de kleuterschool thans in de ULO-school is onderge bracht, bleef de wenselijkheid van een goede speelgelegenheid voor de kleu ters bestaan. De propaganda-avond van de afdeling Wieringen der EHBO werd door onge veer 150 personen bijgewoond. Na een kort openingswoord van de voorzitter der afdeling, de heer J. Schilderman, waarin hij in het bijzonder de propa gandist dr. J. H. Wammelink betrok, en de beide plaatselijke geneesheren, werden enige films vertoond. Na een humoristische tekenfilm van Walt Disney, waarin vooral de gevol gen van onhygiënische toestanden aan de kaak werden gesteld, volgde een korte film over het menselijk lichaam. Uit een praktijkfilm van de EHBO bleek, dat dit onderdeel van het Oranje Kruis in ons land vele goede diensten doet. Dat een uitbreiding van het corps echter niet overbodig is, kwam wel zeer duidelijk tot uiting. Dr. J. H. Warmelink, penningmeester der Ned. Ver. EHBO, sprak vervolgens een korte rede uit, waarin de aanwe zigen werden opgewekt, lid of dona teur van de vereniging te worden. De contributie is zeer laag gesteld en De- draagt f 1.— per kwartaal, terwijl do nateurs minimum f 1.— per jaar beta len. Voor Wieringen kunnen gegadig den zich ongevcn bij de secretaris, de heer W de Haan, Gasthuisweg 7 te Den Oever. Na de pauze werd een interessante film vertoond over de opleiding van Amerikaanse artsen. TENTOONSTELLING ZONDER PADDENSTOELEN. Omdat het de laatste weken bijzon der droog is geweest, hebben de pad denstoelen zich slecht ontwikkeld. De ULO school zou Zaterdag een padden stoelen tentoonstelling organiseren. Bij gebrek aan paddenstoelen kon de ten- toonstelilng echter niet doorgaan. Het wachten is nu maar op regen. DAMCLUB TEXEL. Uitslagen van de gehouden wedstrij den: A. J. VinkeC. Dijker 02, P KooiG. Dros 20, D. LapS. Bakker 11, S. RosC. van Heerwaarden 20. S. van HeerwaardenG. van der Werf 2—0. B.: P. JansenJ. P. Stam 20, W. van ZeijlenJoh. D. Bakker 20, N. de GraafA. v. d. Slikke 02, A. v. d. SlikkeN. de Graaf 02 en C. P- BurgerJ. Hooijberg 02. TWEE BOUWVERGUNNINGEN. Aan de heer L. Roeper te Het Noor den werd vergunning verleend voor de bouw van een bedrijfswoning, en aan de heer H. van Heerwaarden te Wie- ringermeer voor de bouw van een woonhuis aan de Emmalaan. UDI IN DE ZILVEREN GLORIA. De redrijkerskamer „UDI" te Den Burg houdt vandaag haar jaarvergade ring. Het is wel een bijzondere, want dit jaar bestaat de toneelvereniging 25 jaar. VISAFSLAG TE OUDESCHILD. Vorige week werd aan de visafslag te Oudeschild aangevoerd: Schol 1078, poon 235, tarbot 81, schar 74, bot 42, ros 13, kabeljauw 5, poon 49, wijting 6, Pieterman 3, zalm 20, gar nalen 3772, garnalenpuf 9775, wulken 3531, kinkels 280. MARKTBERICHT. DEN BURG, 15 Oct. Aangevoerd wer den 33 graskalveren van 220 tot 300, 8 pinken van 350 tot 500, 7 koeien van 650 tot 750, 50 biggen van 45 tot 65 en 54 lammeren van 70 tot 90. Twee belangrijke besluiten werden er genomen in de vergadering van hoofd ingelanden van ZjjpeHazepolder. Of kunnen we het besluit tot het aangaan van een geldlening ter grootte van ƒ16000 tegen een rentevoet van Z'A% met een aflossingstermijn in deze tijd van geldnood en rentemoeilijkheden geen belangrijk besluit noemen? Deze geldlening was nodig om de aanschaffing van een ruwoliemotor in polderafdeling H te bekostigen. Tevoren had dijkgraaf Tiel medege deeld, dat uit het wegenfonds over 1951 een uitkering zou worden verkregen van 17472, terwijl als tegemoet koming in de kosten van het uit diepen van de Egalementssloot uit het pootvisfonds een bijdrage van 1000 werd ontvangen, daar de visstand er ten zeerste door gebaat was. De boofd-ingelanden namen met zichtbaar welgevallen van deze mededeling ken nis. Van de heer Hopman en van de se cretaris was bericht ingekomen, dat zij door ziekte de vergadering niet konden tijwonen. Verder waren de heren Bak ker en Van der Oord afwezig. De overige besluiten waren alle van administratieve aard en hadden betrek king op de beroemde vijf percentsrege ling etc., het vaststellen van pensioen grondslagen, de aanvulling van het reglement op het Algemeen weeshuis inzake de controle van de rekenplich- tige ambtenaren en een rapport van de commissie belast met het onderzoek van de geloofsbrièven van de nieuw en herbenoemde bestuursleden en mo- lenmeesters. Er werd tot hun toelating besloten. Dijkgraaf feliciteerde de hoofdinge landen Eriks en Bruin en heemraad Schuijt met hun benoeming en hoopte op een prettige samenwerking in het belang van de polder, waarop genoem de heren de volledige toezegging deden. De oude windmolen zal buiten dienst komen en per 1 December hoopt men het nieuwe gemaal in dienst te nemen. En als men er niet in slaagt een geld lening te sluiten? Nu, dan staat het ge maal er tenminste en dan zal er wel andere raad geschaft worden. De hoofd ingelanden onder voorzitterschap van dijkgraaf Tiel maakten zich er op het ogenblik nog geen ernstige zorgen over. Komt tijd, komt raad werd er opge merkt en heemraad Schuijt oordeelde dat het zo was: Zelf betalen of verzui pen. Dat laatste zal intussen niet ge beuren. Het tweede belangrijke besluit gold het verbeteren van een stuk land nabij de Pettemer Kluft, thans in huur bij de heer Roozen. Dit stuk ter grootte van ongeveer 6J4 ha heeft weinig v/aarde. In overleg met de DUW zal er deze winter een grondige verbetering worden uitgevoerd. De sloten worden cp diepte gebracht, het land wordt op gehoogd met de uitkomende specie, kortom het kan nog een aardig „spul letje" worden. Aan arbeidsloon zal moeten worden uitgekeerd klein tien duizend gulden. Het Rijk neemt hier van 80% voor zijn rekening. De volder zal de rest en de kosten van het mate riaal moeten betalen. Hiertoe behoort o.m. een volautomatische windmolen. De kosten voor de polder zullen 6500 bedragen, wat op ongeveer 1000 per ha komt. Door verhoogde huur zullen deze kosten weer terecht moe ten komen. Bij vertrek der vissers naar Argentinië Onder geweldige belangstelling van de Urker'bevolking en velen van bui ten, zijn gisteren de Urker vissers, acht tien in getal, naar Oostende vertrokken, waar zij zich zullen inschepen voor de reis naar Argentinië. Vooraf vond een afscheidsbijeenkomst plaats in het Ge reformeerde Jeugdgebouw. Hier werd een kort afscheidswoord gesproken door ds. W. Doorenbos, Ge reformeerd predikant, alhier. De ver- trekkenden werd door de aanwezigen toegezongen uit Psalm 121, het vierde vers: De Heer zal U steeds gadeslaan. Tot slot sprak ds. Doorenbos een kort gebed uit. Inmiddels had zich buiten het Jeugd gebouw een grote menigte verzameld, die de vertrekkenden onder luide toe juichingen uitgeleide deed. Ook buiten het dorp hadden velen zich opgesteld om nog een laatste groet te wisselen met de emigranten die per autobus ver trokken. Vrijdag gaat een bus met naaste familieleden naar Oostende, voor bijwoning van het vertrek der visser», dat op Zaterdag is vastgesteld. De besommingen van Dinsdag wa ren: trawlers IJm 58 18.100; IJm 129 j 8809; 1 trawler met 29.100; loggers: Kw 69 5230; Kw 65 4470; Kw 84 3880. Prijzen per kg: gr. tong 3,20 3,15; grm. tong 1,711,63; kim. tong 1,63—1,46; kl. tong I 1,35—1,27, II 1,02 0,93; tarbot I 1,801,45. Prijzen per 50 kg: tarbot III 51, IV 42.35; kl. schol II 3413; schar 248; v. haring 1510; makreel 32,5016; gr. schelvis 7660; grm. schelvis 6460; kim. schelvis 60 54; kl. schelvis I 5449; kl. schelvis II 42—27; wijting 2814; gr. gul 65; kl. gul 2517,50; kl. haai 27—22. Prijzen per 125 kg: gr. kabeljauw 252212, De totale aanvoer bedroeg 5.000 kisten. Mooie zwarte mantel met bont voor bejaarde dame f 15,-, z. g. a. n. zwarte japon f 10, zwarte mantel 2,50 en enkele rokjes lft 10-12 jr vanaf f2,50. Joubertstraat 62. Een Jaarsma-Haard (kl. mo del) f 25,en mandoline f 15,Loodsgracht 44. Vierentwintig z. g. a. n. klap- stoelen, 2 pr werkschoenen mt 47, 1 houten schommelwieg en landbouwgereedschap. Janzen- straat 34. Na 6 uur. Tegen 1 Nov. grote kamer. Adres aan het Bureau van dit blad. Aangeb. woning in Amster dam voor woning in Den Hel der. Br. onder nr 12, Bureau van dit blad. Arbeiders of jongens gevr. om bollen te planten bij Gebr. Captein, J. C. de Leeuwweg 39, Breezand. Gevraagd: zelfstandig meisje van 812 qur. Mevr. Mallie, Jacob Beenstraat 35. Voor direct gevraagd: R.K. dienstbode voor dag en nacht. Beslist boven 20 jaar. - Mevr. Schoonhoven, Spoorstraat 22, Den Helder. Naaister, Burg. Houwing- singel 55. Nieuw, keren, ver stellen. vermaken, knippen enz. Óok voor heren. Gevraagd: alle soorten schrijfwerk aan huis. Br. onder nr 13, Bur. van dit blad. RECTIFICATIE In onze annonces van Zaterdag en Maandag werd abusievelijk gead verteerd met PEIGNOIRS. Dit moet zijn PEIGNOIRSTOF d. rood d. groen Kat. flanellen rug 4.25 SLUISDIJKSTRAAT 73 Y OLDSMOBILE 1947 pracht wagen. Y CHEVROLET 1940 in prima staat. Y HILLMAN 1950. VAUXHALL 1950 slechts 30.000 km. ge lopen. Y CHEVROLET 1987. Y OPEL KAPITIJN 1939 Y CHEVROLET VRACHTWAGEN met kipper. Autobedrijf Schagen - Telefoon 461 PROFITEERT HIERVAN 250 gram vers gebrande PINDA'S 250 gram heerlijk gekruide SPECULAAS BESSALA een lekker zoet In één enkele nieuwe Pfaff 130 met drievoudige zig zag-steek vindt U de presta ties van 12 andere machines verenigd. Doorhetverstellen van een wonderknop maakt U de Pfaff telkens weer tot een speciaalmachine voor een speciaal werkje. Wij demonstreren zonder de geringste verplichting! Alkmaar: Lultik Oudorp 80 (Zaadmarkt) Telefoon .2975 Den Helder: Koningstraat 51 Telefoon 2791 RECLAME PRIJS 250 grain NOUGALINES, een lekker snoepje 500 gram GRAUWE ERWTEN, fijnste kwaliteit 500 gram jonge vette EDAMMER KAAS 2 stuks prima TOILET ZEEP van 78 voor 250 gram HAPPY-HAPPY lekker snoepje 250 gram ASS, BONBONS fris snoepje 100 gram CHOCOLADE BONBONS voor KONINGSTRAAT 91 r SLUISDIJKSTRAAT 58, BRAKKEVELDWEG 69 En dan voor: Ruyghweg 74, Den Helder. 6J N O 1 Vraagt stalen ter inzage of zendt briefkaart. Oe meeste grote bedrijven hebben hun opkomst te danken aan de juiste wijze waarop zij hun reclame ge voerd hebben. In bijna alle gevallen is dit dagblad-reclame geweest. Schakelt voor Uw bedrijf of artikel deze courant in en U bereikt koop krachtige lezers I

Heldersche Courant | 1951 | | pagina 5