Koploper Vios leed tegen de Foresters eerste verlies BKC liet WSV met de voile winst vertrekken (1-4) Na harde strijd liet ZAP de punten in Texel(4-2) Schagen veroverde in de vierde klasse A de tweede plaats Twee presentjes van roodjakken voor Zeeburgianen (2-2) Ondanks veldmeerderheid moest Helder het onderspit delven Eerste kwartier was beslissend HRC dwong Zeeburgia gelijk spel af Nederlaag voor Helder en Watervogels w. s. v. Anna Paulowna WGW (met overwinning) naar tweede plaats Zowel Wiron als Twisk namen twee punten Voor H.R.C. scoorden P. de Vries en Kramer Ruststand 0—0; eindstand 2—0 voor O.S.V Kaagvogels gaf WGW zege niet cadeau 1 enthousiasta"fcn d»"-t In de kop van de tweede klasse A. begint het nu wel heel bijzonder te spannen. De „grote" wedstrijd H.V. C.V.V.A. eindigde In een puntloos gelijk spel (00). Stormvogels trok bjj Z.F.C. aan het kortste eind. De gastheren zegevierden met 10 en plaatsten zich daardoor tevens aan de kop. De eerste plaats wordt ge deeld met H.V.C., dat een iets slech ter doelpuntengemiddelde heeft. Voor Alcmaria Victrix was het een slechte dag.' De Alkmaarders verloren zelf met 32 van Baarn, terwijl O.S.V. kans zag Helder er met 20 onder te houden. Westfrisia toonde zich een goal sterker dan het bezoekende H.F. C. (3—2). Z. F. C10 5 4 1 21—10 14 H. V. C10 5 4 1 16—10 14 Stormvogels 10 5 3 2 1910 13 V. V. A9 5 2 2 27—23 12 West-Frisia 10 4 3 3 26—27 11 Baarn 10 3 3 4 18—25 9 A. F. C9 3 2 4 27—24 8 Helder 10 3 2 5 21—18 8 O. S. V9 3 15 13—18 7 H. F. C9 3 1 5 18—23 7 Alcmaria 10 1 1 8 13—31 3 In de tweede klasse B. heeft Volen dam de achterstand op leider K.F.C. tot twee punten teruggebracht. De wijdbroeken keerden met een 4-1- overwinning op DWV huiswaarts. Zeeburgia moest genoegen nemen met de derde plaats, nadat in Den Helder b(j H.R.C. het 22 gelijk spel was bevochten. Dat Schoten heeft ook zijn tiende wedstrijd niet in winst kunnen omzetten. De hekkesluiter verloor gisteren met 30 van de Kennemers. De laatste wedstrijd ging in deze af deling tussen UW en ZVV. En, hoe vreemd kan het gaan, de gasten ver loren niet met 10, maar met liefst 4—0! K. F. C 10 7 2 1 19—13 16 Volendam 10 6 2 2 31—15 14 Zeeburgia 10 4 5 1 19—12 13 D. W. V 10 5 2 3 15—12 12 De Kennemers 10 5 1 4 25—17 11 H. R. C. 10 3 5 2 17—17 11 U. V. V 10 4 2 4 21—15 10 Z. V. V 10 3 3 4 19—20 9 Hercules 9 1 3 5 6—16 5 Spartaan 9 1 3 5 7—24 5 Schoten 10 0 2 8 6—24 2 Hollandia bleef in de derde klasse C. ongeslagen. Zeer fier wordt dit record gedragen nu ook Alkmaarse Boys moest zwichten (13). De lei ders kwamen er trouwens toch met een koopje af, want nummer twee, Beverwijk, moest de punten delen met Ripperda (11) en Zaandijk, nummer drie, verloor met 21 van Q.S.C. Mooier kon het al niet. Wijk aan Zee heeft een 33 gelijk spel ge presteerd tegen C.S.V. De laatste plaats wordt nu (althans voorlopig) gedeeld met IVV, dat met 10 de punten aan GVO moest laten. BKC verloor in eigen huis met 4i van WSV '30. Hollandia 11 7 4 0 33—16 18 Beverwijk 11 6 4 1 26—14 16 Zaandijk 11 7 1 3 20—12 15 C. S. V 11 5 2 4 20—13 12 11 4 4 3 22—18 12 Alkm. Boys 11 4 4 3 17—14 12 Q. S. C 11 4 4 3 16—18 12 Ripperda 11 4 3 4 26—27 11 B. K. C 10 3 2 5 20—31 8 G. V. O 10 2 2 6 12—24 6 I. V. V 11 1 2 8 10—22 4 Wijk aan Zee 11 1 2 8 13—26 4 Schagen heeft op keurige wijze in de vierde klasse A achter Grasshop pers, dat Zondag vrij was, de tweede plaats veroverd. Oudesluis werd met 40 het slachtoffer. En wat heeft Texel een ieder verrast met die fraaie 42-zege op het bezoekende Z.A-P! Dat is waarlijk een complimentje waard. Bergen en Vrone berokkenden elkaar geen leed (00). Watervogels keerde dus met een 42-nederlaag van R.K.A.F.C. terug. Dat voorspelt voor de toekomst weinig goeds, Tor ren! Maar enfin, Wieringerwaard blijft cok ver onder de maat. Dit elftal kreeg nu weer met 6—2 klop van VZV. Wij verwachten tezijnertijd tus sen Watervogels en Wieringerwaard een hevige worsteling rond die hek- kesluitersplaats. Enhoe eerder er af, hoe beter! Grasshoppers Schagen V. Z. V RK AFC Oudesluis Z. A. P Vrone ]2 Bergen Texel Succes 11 D. T. S. W.Waard Watervogels Res. 2b: Blauw Wit 4Alc. Victrix 2 41; WFC 2Westfrisia 2 03; Helder 2KFC 2 14; Volendam 2 Stormvogels 2 20. Res. 3a: ZVV 2—KFC 3 0—1; Hol- landia 2—HRC 3 2—1; ZFC 3—Alk maarse Boys 2 2—3; WFC 3—Alw. Forward 2 0—3; WSV '30 2—OSV 4 2—1. Res. Sb: QSC 2—Zaandijk 2 4—2: Zilvermeeuwen 2—HRC 2 1—1; OSV 3KW 2 21; Westfrisia 3De Volewijckers 3 2—8; KFC 4—Assen delft 2 3—4! 10 7 2 1 27—12 16 10 6 2 2 24—11 14 11 4 5 2 27—22 13 11 5 3 3 22—17 13 11 6 1 4 18—14 13 11 5 2 4 25—22 12 12 2 7 3 22—24 11 11 4 2 5 16—17 10 11 4 2 5 20—22 10 11 3 3 5 21—24 9 10 2 4 4 14—17 8 11 2 2 7 14—31 6 10 2 1 7 12—29 5 De reserves R.K.A.F.C. Watervogels 4-2 Het eerste kwartier werd Watervo gels in de wedstrijd tegen RKAFC noodlottig. De verdediging kon geen vat krijgen op het snelle en goede aanvalsspel van de Alkmaarders. Het eerste doelpunt ontstond direct na de aftrap. Het kwam van de voet van Van Liempt. Linkshalf Been pro beerde met enkele lange passes het spel te verplaatsen, wat niet gelukte, daar de „Zwarte" voorhoede te onsa menhangend speelde. Aan de andere kant ging het beter. P. Tijm snelde langs de Helderse ach terhoede, trok de bal vanaf de doel lijn voor de goal, waar De Nijs voor de rest zorgde (20). Het derde Alk maarse doelpunt nam de rechtsbuiten zelf voor zijn rekening. Nadat hij de bal van keeper Dirks had afgenomen, schoot hij in het lege doel. Tot geluk van „de Torren" raakte de achterhoede beter ingespeeld. De voorhoede werd meer aan het werk gezet, en uit één dezer aanvallen was het Meyer die de stand op 31 bracht, door laag in te schieten. De partijen wogen nu aardig tegen elkaar op. Ook in de tweede helft waren de elftallen aan elkaar gewaagd. De Nys vergrootte voor RKAFC de voorsprong maar de spanning keerde terug toen Ewald Vink voor de twee de maal het nakijken gaf. Enthousiast speelde Watervogels door om de achterstand in te lopen, maar door gebrek aan schutters bleef net bij een poging. Ook de Alkmaarders konden het doel niet meer vinden. motorongeluk op grasweg Op de Grasweg had een motorongeval plaats, waarbij de bestuurder, S. v. d. T, die niet in het bezit van een rijbewijs was, zijn linkerhand ernstig verwondde. Het staat niet vast of de motor bij het passeren de vrachtauto van de heer N. Leyen raakte, of bij het uitwijken op de grasberm terechtkwam. De motor rijder raakte of door het een of door het ander de macht over zijn rijwiel kwijt. Hij kwam ten val, bekwam een gecompliceerd middenhandsfractuur en wat erger is, de handwortelbeentjes raakten gedislocaliseerd van hun plaats). De heer Mooiman. die op de duo zat, kwam in de wegsloot terecht, maar behoudens een nat pak, had het onge val voor hem geen nadelige gevolgen. bouwvergunningen B. en W. verlemden vergunning aan G. Schuiling tot het veranderen van een huis in een woon-winkelhuis; aan C. F. van der Goes voor de bouw van een tuinhuisje. Hoe merkwaardig rolt een voetbal, zouden wij wederom kunnen zeggen, want wie heeft in de eerste klasse C van de afdeling Noord-Holland het leidende Vios zijn eerste nederlaag toegebracht? En wij antwoorden: nummer vóór-laatst, Foresters! Met 41 nog wel. Afgaande op dit resultaat zijn wij weer ten volle optimistisch gestemd ten aanzien van W.G.W., dat gisteren met een 3X over winning op Kaagvogels thuis kwam. Het zou immers helemaal niet vreemd zijn, wanneer de Nieuwediepers, die zo ongelukkig begonnen, nog eens het hoofd van de ranglijst haalden? Nieuwe Niedorp heeft het gisteren overigens gepresteerd Hugo Boys een 4—3 nederlaag toe te brengen. En Schoorl bevocht een gelijk spel tegen Berdos (2—2). De goeddeels gewijzigde stand luidt nu: Vios 10 6 3 1 15 WGW 9 6 0 3 12 N. Niedorp 10 5 2 3 12 Hugo Boys 10 5 2 3 12 Berdos 10 5 2 3 12 SRC 8 4 1 3 9 Alkmaar 8 3 2 3 8 Schoorl 10 2 3 4 7 Foresters 9 2 2 5 6 Kaagvogels 8 1 3 4 4 Koedijk 10 1 1 8 3 Op eigen terrein heeft BKC gisteren met 41 van WSV verloren. Hoewel de gasten een overwinning hadden verdiend, is deze uitslag wel wat ge flatteerd. Het was overigens een slecht gespeelde wedstrijd, waarvan men zeker niet de indruk kreeg, dat hier twee derde klassers aan het spe len waren. Doelman IJsselstein gaat aan de vrij grote nederlaag geheel vrijuit. WSV strafte op gevoelige wijze vier fouten van de verdediging af Toch was het eerst de achterhoede van WSV die het eerste een blunder maakte. Met een hard schot profiteer de- Sinke van deze fout om BKC de Evenals vorig jaar hebben de Zeeburgianen tegen H.R.C. met een gelijk spel genoegen moeten nemen, al had het dit keer maar zeer weinig gescheeld of zij waren met de gehele buit naar de hoofdstad vertrokken. Met nog een minuut te spelen stonden de Amsterdammers met 21 voor, doch toen was het de Racing-rechtsbuiten, Kramer, die met een uitgekookte kopbal de Zeeburgia- voorsprong voor de tweede maal teniet deed. Tien minuten na de rust had P. de Vries daartoe kans gezien. De twee Zeeburgia-doelpunten ont stonden uit evenveel misverstanden in de Racing-achterhoede. Tot twee maal toe schopte Brouwer, eerst vóór de rust en daarna nog eens 20 minuten voor het einde, de bal voor de handen van zijn doelman naar de vrijstaande midvoor der Amsterdammers, die hier van gretig gebruik maakte. Dat de Zeeburgianen geen kans zagen om bui ten deze twee geschenkjes te doelpun ten, lag aan hen zelf. Ze bleven maar volharden in het korte spel. Wanneer ze de vleugels aan het werk hadden gezet waren zij ongetwijfeld met de zege huiswaarts gekeerd, daar vooral Swart zwak speelde. Het begin was voor de Racers hoop gevend. Reeds in de eerste minuut kreeg Pulles, die als aanvalsleider een zwakke indruk maakte, de bal van P. de Vries magnifiek toegespeeld; hij zocht het doel echter te hoog. De Ra- cing-midvoor had kort hierop een nog fraaiere kans toen hij, met alleen linksachter Wiggemans in doel, de bal vrij voor zijn voeten kreeg. Onbeheerst schoot hij ver haast. Hij was echter niet de enige die dergelijke kansen on benut liet. Toen Rijkers, die kennelijk zonder animo speelde, een fraaie trek- bai gaf zag Nieuwstad kans om over de bal heen te trappen. Aan de andere kant moest het van rechtshalf Ver- bruggen komen, daar het gehele aan- valsquintet niet bij machte was een goed schot te lossen. De kogel, welke Verbruggen na een kwartier afvuurde, werd door Lingbeek met grote moeite juist over de lat getipt. Een goede aan val, waaraan de gehele Zeeburgia- voorhoede had deelgenomen, liep op niets uit omdat men zelfs in het doel gebied nog vergat te schieten. Angstig moment Nadat de Amsterdammers op goed kope wijze aan de leiding waren ge komen, beleefde het doel der Whites een angstig moment toen P. de Vries één van zijn geweldige schoten loste. Via de lat sprong de bal het veld weer in. Kramer schoot de terugspringende bal langs het doel zonder dat één der vele spelers die daar stonden kans za- De zwakke leiding in de wedstrijd Texel—AP was de oorzaak, dat deze ontmoeting in de tweede helft in een onaantrekkelijke gooi- en smijtparn ontaardde. ZAP heeft geen ploeg, die tegen zulk ruw spel bestand is en is niet verwonderlijk, dat de voorsprong, welke de Poldersen me de rust hadden, ten slotte in een nederlaag werd omgezet. Het was E. v. d. Berg, die na een verrassende dribbel ZAP de lei of via het lichaam van Van Oosten bezorgde. Het duurde ecr.'Ei met lang caramboleerde de bal buiten reik van Kuys in het doel van het be- ZAP. Uit een vrije schop bezorgde Heyens zijn club voor de tweede maal de lei ding. Zeven minuten na de hervatting begon het spel ruwer te worden. Wil- ner trapte na en even later mocht Texel een penalty nemen. H. Neijens profiteerde daarvan om de partijen cp gelijke voet te brengen. Texel pakte de zaken hierna zo energiek aan, dat doelman Kuys op een kwaad moment met bal en al door Stam in het net werd gedrukt. Niettemin kende de scheidsrechter hiervoor een doelpunt toe. Vijf minuten voor het eindsignaal scoorde Texel voor de vierde maal, hetgeen het laatste beetje vechtlust bij ZAP geheel deed verdwijnen. gen het leder aan te raken. Nadat Pul les nog eens het doel te hoog had ge zocht, floot de arbiter voor rust. Gedurende de tweede helft was het spel iets beter, zonder dat het nu bo ven het middelmatige tweede klaspeil uitkwam. Zeeburgia, dat met de wind mee speelde, zette enige goede aanval len op. In deze periode viel het plaat sen en het positiespel der gasten op. Vanneer zij echter voor doel kwamen was het mis. Uit een corner van rechts viel het leder juist achter Lingbeek op de doellijn. De achter hem opgestelde De Werker kon de bal uit het doel trappen. Na een kwartier wisten de Racers het spel enigszins te verplaatsen, doch ook hun voorhoede kon het niet ver der brengen dan een aantal hoekschop pen, totdat P. de Vries, ditmaal de ge vaarlijkste voorhoedespeler, de bal in schietpositie kreeg. Hij schoot onhoud baar in, 11. Lang pleizier hadden de gastheren van dit doelpunt niet, want nog geen vijf minuten later kreeg weer de Am sterdamse midvoor de bal van Brou wer toegespeeld. Zijn uiterst beheerste schot was zeer goed gericht, zodat de toesnellende Swart er niets meer aan kon doen. Hadden de witjakken hierna over een schotvaardige voorhoede be schikt, zij waren ongetwijfeld met een overwinning huiswaarts gegaan, daar de HRC-defensie, uitgezonderd Bot, vreemd stond te schutteren. Nu bleef het bij enige hachelijke situaties voor het Racingdoel en enige corners, wel ke, hoewel goed genomen, geen doel punten opleverden. Ook nu moest het van Verbruggen komen, die met enige verraderlijke schoten Lingbeek op de proef stelde. Met een kopbal De laatste vijf minuten lieten een aanvallend HRC zien. Zo zagen wij zelfs Brouwer een keer op doel schie ten. Door het verre opdringen waren de Zeeburgia-aanvallen, hoewel niet groot in aantal, uiterst gevaarlijk. Bij een uitval kwam linksbinnen Verhage alleen voor doelman Lingbeek. Door snel uitlopen wist deze een derde doel punt te voorkomen. Toen Rijkers in de laatste minuut de bal kreeg toegespeeld, gaf hij een hoge voorzet, waaruit de bal tot ontzetting der Zeeburgiaspelers in het doel werd gekopt. Er werd nog vlug afgetrapt en even vlug nog een vrije schop geno men, het mocht echter niet meer ba ten. Toen de bal voor doel werd ge plaatst werd het einde van deze span nende, gelijkopgaande strijd aange kondigd. Het zeer gladde veld der Oostzaners heeft de witjakken gisteren danig parten gespeeld. Geen moment kwamen zij tot hun goede spel van de laatste wedstrij den. Hoewel onze stadgenoten de gehele wedstrijd een veldmeerderheid hadden leverde dit geen succes op, daar de voorhoede faalde. Deze voorhoede heeft nu in de laatste drie wedstrijden geen doelpunt gescoord. Eerlijk gezegd zat het in deze wedstrijd ook niet mee. Eerst maakte Rottier een doelpunt dat voor buiten spel werd afgekeurd en later schoot Heyster buiten het bereik van de keeper tegen de lat. Helder kwam deze middag in gewijzigde opstelling uit. Bal stond op de ziekenlijst, Puhl had nu de linksbackplaats en Schoneveld bezette de linksbuitenplaats. Puhl toonde zich op deze nieuwe plaats niet thuis. Wij zien deze speler liever in de middenlinie opgesteld. Bij beide doelpunten ging hij niet geheel vrij uit. Schoneveld had na de rust Helder de gelijkmaker kunnen be zorgen, maar voor open doel faalde hij jammerlijk. Het beste deel van het OSV-elftal was de achterhoede. Deze verdedigde stug en de vele Helder-aanvallen werden telkens weer in de kiem gesmoord. Vooral linksback P. Dil was in prima vorm en Rottier had dan ook geen ge makkelijke tegenstander. Keeper Sna- bilie heeft gevaarlijker werk gehad dan de Helder-doelman, maar hij sloeg zich er goed doorheen en verrichtte talrijke uitstekende saves. Alleen, de manier waarop hij in de tweede helft Van Beekhoven de bal in het gezicht duw de was niet fair. Het was jammer, dat de goed leidende scheidsrechter v. d. Meij dat ontging. Het had Helder zeker een penalty opgeleverd. Reeds in de eerste minuten had Hel der succes, toen Rottier uit een vrije trap van Van Beekhoven de bal in het net schoot. De scheidsrechter keurde dit doelpunt af. Meteen hierop gaf Heij- ster een goede pass aan Schouwenaars, maar de Helder-midvoor schoot rake lings over de lat. Dit voorbeeld werd even later door Heijster gevolgd. Het begin was dus veelbelovend. Helder bleef in het offensief, maar het gladde veld speelde haar zodanig parten dat ver schillende aanvallen slecht werden afge werkt .Ook bij OSV fvas het plaatsen slecht verzorgd. Van der Neut c.s. kon den steeds op tijd ingrijpen. De eerste goede kans voor OSV kwam, toen linksbuiten Jo Dil Himpers handig om speelde en alleen op Boekei afliep. Zijn harde schot vloog echter naast. Nadat Boekei kort achter elkaar had moeten ingrijpen, gaf Rottier, na zich goed vrijgespeeld te hebben, Heijster een pass. Diens keiharde schot beland de echter tegen de lat, zodat ook deze kans was verkeken. Door het oog Aan de andere kant 'kroop even later Helder door het oog van de naald, toen Dil scherp voorzette en Stroo ineens de bal op zijn schoen nam. Het schot ging net naast. Onze stadgenoten gin gen nu weer tot het offensief over en gesteund door de wind werden talrijke aanvallen opgezet. Zij bleven zonder succes; men maakte geen gebruik van de talrijke kansen die uit de hachelijke situaties voor het OSV-doel ontston den. Van Beekhoven probeerde het met verre schoten, maar ook deze vonden geen genade in de ogen van doelman Snabilie. De ruststand bracht dan ook de 0-0 stand. Tweede helft De tweede helft bracht meteen een hard schot van de osv-linksbuiten, dat over de lat vloog. OSV bleef het eerste leiding te geven. Lang duurde de vreugde in het BKC-kamp echter niet. Enkele seconden later was het de BKC- achterhoede, die een doelpunt weg gat en nog vóór de rust bracht de snelle rechtsbuiten van WSV met twee doel punten de stand op 3—1. Voordat de scheidsrechter de spelers naar de kleedkamers dirigeerde, kreeg Tie! een strafschop te nemen. Van deze kans om de achterstand in te lopen maakte hij echter geen gebruik. In de tweede helft waren de aanvallen van BKC aanvankelijk gevaarlijk. De WS V-doelman doorstond het bombarde ment op zijn vestg echter voortreffe lijk en toen nogmaals een fout van de verdediging werd afgestraft, was het met BKC gedaan. In de stand kwam geen verandering meer. WGW heeft gisteren voor de 31 overwinning op Kaagvogels hard moe ten werken. De gastheren waren zeker niet minder. Bij hen ontbrak echter een schutter, die voor een andere uit slag had kunnen zorgen. De Nieuwe diepers gaven menige corner weg en bovendien liet de achterhoede nog wel eens een steekje vallen. Er werd niet van geprofiteerd. De gasten waren al spoedig in de aanval en na acht minuten kreeg Spaans een serieuze kans. Hij werd evenwel op ongeoorloofde wijze van de bal gedrukt, waarvoor de scheids rechter WGW een penalty toekende. Deze werd door Amersfoort ingescho ten (01). De Kaagvogels waren daarna meer in de aanval. Zij mochten enkele cor ners nemen. Eén daarvan werd door Polman gestopt, waarbij de scheids rechter een overtreding constateerde en de gastheren een penalty gaf. Deze werd naast geschoten. In de tweede helft werd door beide ploegen flink aangepakt. Na twintig minuten Kaagvogels-overwicht gaf Van Wees de bal af aan Heyting, die van de lijn af keurig voor het doel schoot. Ramler zette er zijn hoofd on der en het was 02. Kort daarop kreeg Ramler de bal weer te pakken. Toen men een schot verwachtte speelde hij door naar de vrijstaande Spaans, die de bal voor het inleggen had (03). In de laatste minuten verkleinde de rechtsbuiten van Kaagvogels de ach terstand met een harde schuiver tot 1—3. kwartierin het offensief, maar de H.- achterhoede hield voorlopig stand. Van der Neut hield midvoor Krul in de ga ten en gaf geen krimp. Bij één der duels raakten beide spelers in de knoop en belette de Helder-spil de OSV-mid- voor het scoren, hetgeen hevige protes ten van de OSV-spelers ontlokte. De scheidsrechter had echter geen over treding geconstateerd. Het was slechts uitstel van executie, want na 16 minuten kreeg rechtsbuiten Stroo de bal goed toegespeeld. Hij dribbelde op het Helder-doel af, Puhl vergat aan te vallen en liet deze speler rustig de bal behouden. Deze kans was te mooi en onhoudbaar verdween de bal langs Boekei (1-0). Even later moest Boekei handelend optreden toen de OSV-linksbuiten alleen op hem af kwam; de Helder-doelman stopte keu rig .Helder ging de buitenspel-val op zetten en dat werd de ploeg bijna nood lottig. Want midvoor Krul ging er al leen vandoor. Hij schoot echter tegen de uitlopende Boekei aan. Helder begreep, dat er uit een ander vaatje getapt moest worden. De OSV- achterhoede werd zwaar op de proef gesteld, maar de aanvallen werden te slecht afgewerkt om tegen deze ach terhoede succes te hebben. Toch kwa men er nog vele kansen. Eerst kreeg Schoneveld een juweel van een kans na hard werken van Van Beekhoven, maar de linksbuiten lepelde de bal over het verlaten doel. Even later was het Heijster die uit een pass van Rottier de bal voor open doel naast schoot. Helder wijzigde toen de opstelling, maar ook dit gaf geen resultaat. Het bleef matig. In de laatste minuut ont deed rechtsbinnen Schaut zich handig van Puhl. Zijn strakke schot verdween langs de vallende Boekei in het net (2-0). In de tweede klasse C weer overwin ningen voor de leidende ploegen: Geel zwart—JVC 1-3; FlevoLSVV 0-2; Zee nachtHollandia 9. 0-3; Hekkesluiter De Koog moest ook tegen Duinranders het onderspit delven. De gasten won nen met 4-2. Oosterend verraste met een mooie 3-1 overwinning op Texelse Boys. terwijl Dirkshorn met 5-2 de pun ten aan Petten moest laten. Aldus bijna niet gewijzigd ziet de stand er als volgt uit: JVC 11 10 0 1 20 LSVV 10 8 1 17 Hollandia T. 11 8 1 2 17 Geelzwart 11 7 0 4 14 Petten 11 6 1 4 13 Flevo 10 6 0 4 12 Zeemacht 11 3 2 6 8 Duinranders 10 3 1 6 7 Texelse Boys 11 3 1 7 7 Dirkshorn 10 2 2 6 6 Oósterend 11 3 0 8 8 De Koog 11 0 1 10 1 In de tweede klasse B gaat Sijbekars- pel weer alleen aan de kop. Dit elftal zegevierde met 3-1 over Zwaagdijk, terwijl concurrent Strandvogels met 4 1 van Twisk verloor. Een buitenkansje voor de Sijbekarspelaars! Verder een gelukwens voor Wiron, dat Spartanen met lege handen heen zond (4-3). De pu: ten zijn bruikbaar, vooral nu ook Twisk heeft gewonnen. Verder werden hier gespeeld: DWBWSW 4-0 en Wou- dia—SVW 1-2. Sijbekarspel 10 6 2 2 14 Strandvogels 10 4 4 2 12 SVW 10 5 1 4 11 DWB 9 4 1 4 9 WSW 10 3 3 4 9 HEO 10 4 1 5 9 Spartanen 7 3 2 2 8 Woudia 9 3 2 4 8 Zwaagdijk 9 3 2 4 8 Wiron 10 3 2 5 8 Twisk 10 3 2 5 8 In de reserve eerste klasse C. gaf 10 9 1 0 19 10 6 2 2 14 9 3 4 2 10 10 4 2 4 10 10 4 1 5 9 9 4 0 5 8 10 4 0 6 8 9 3 1 5 7 9 3 1 5 7 10 1 2 7 4 HRC 4 ook tegen Helder 3 geen krimp. De witjakken trokken met 2—0 aan het kortste eind. HRC 4 staat vrijwel onwankelbaar. Schagen 2 bleef weer volgen; nu werd BKC 2 met 43 ver slagen. Jammer voor de Schagenaars dat hun Helderse collega.s zo goed in vorm zijn! Succes 2 versloeg Westfri sia 4 met 41. De wedstrijd Alkmaar 2 RKAFC 2 werd afgelast. HRC 4 Schagen 2 Grasshoppers 2 Succes 2 BKC 2 RKAFC 2 Helder 3 Alkmaar 2 WW 2 Westfrisia 4 Overige uitslagen. 3c: C'oog—AGSV 4—3, Con Zelo— Cocksdorp 111, WinkelVesdo 01, St. Boys—ZDH 1—0. r2d: RKAFC 3—DTS 2 3—1, HRC 5— Kaagvogels 2 33, ZAP 2Oudesluis 2 4—4, SRC 2—Texel 2 3—1, Watervo gels 2Vios 2 40. r3e: HRC 6—BKC 4 3—0, Helder 4— Geelzwart 2 21, Schagen 3ZAP 3 7—0, Watervogels 3—WGW 2 1—5, Texel 3W'waard 2 13. r3g: AGSV 2—DTS 3 2—3, Holl. T. 2 HOSV 2 41, Kaagvogels 3Winkel 2 21, N. Niedorp 2Peten 2 42. 4p: Winkel 4Con Zelo 2 37, Dirkshorn 2—W'waard 3 70, Vesdo 2 —Schagen 4 7—1, St. Boys 2—LSW 2 2—5. 4q: Con Zelo 3—LSVV 3 2—2, VZV 3 C'og 2 4—1. 4r: SRC 4—ZAP 5 7—0, Winkel 3— AGSV 3 9—0, Flevo 2—Vesdo 3 6—1, Kaagvogels 4DWO 2 3—2. 4s: Oudesluis 3—Flevo 3 03, Succes 3—JVC 2 1—2, Helder 5—ZAP 4 2—5, BKC 4—WGW 3 4—6. 4t: Tex. Boys 2—Cocksdcfrp 2 41, Zeemacht 2—De Koog 2 7—0, WGW 4— Watervogels 4 2—1. JUNIOREN g: SuccesWestfrisia 30, HollandiaAlw. Forward 20, Helder—BKC 4—0, Schagen—HRC 4—3, DTS—HRC b 2—5. h: JVCBreez. Boys 32, Watervo gels—HCSC 4—2, Helder b—HRC c 1—6. i: HISV—Kaagvogels 73, N. Nie dorpWiron 12, Sijbek.W'waard 1—3. cc: LSVV b—WGW b 1—2, Kolping BoysDuinranders 35, Zeevogels— Berdos 32. dd: LSVV—WGW 2—4, ZAP—Geel zwart 42, Hugo Boys—Holl. T. 6—0. ADSPIRANTEN k: Helder—BKC 1—3, HRC b—Texel 4—2. 1: HRC d—HRC c 00, Petten Dirkshorn £-5, Vesdo—St. Boys 7—0, Watervogels—N. Niedorp 1—1. m: HCSC—Helder b 10—1, HRC f— C'oog 3—0, W'waard—JVC 0—8. v: AGSV—Flevo c 0—15, BKC b— N Niedorp b 3—1. jj: ZAP—Hugo Boys 42. kk: Hollandia T. a-WGW b 3—1, ZAP b—Duinranders 0—2. .i

Heldersche Courant | 1951 | | pagina 3