Mr Leavey, oefenmeester van HRC keert naar zijn vaderland terug De investeringscommissie nam nog geen beslissing inzake Landbouwschool Paul Vlaanderen in levenden lijve op de planken van „Tivoli" Is er voor een Christen plaats in de Partij van de Arbeid? VERGRIJSD DIENAAR SPORT „He maakteallthegoals"voor Barnsley Roodjakken verliezen 'n sterke steunpilaar Na de pauze: de Bonte Dinsdagavondtrein Pierre Palla speelde het Warschau Concerto De zienswijze van mr G. E. van Walsum Bijeenkomst prot.-chr. werkgemeenschap MARKTBERICHT IN HET KORT Brand bij Japie Meyer de beste de geurigste de zuinigste thans 45 ct» per 10Ö %ram UIT HET ALGEMEEN RAPPORT (8) Financiële steun van gemeentewege voor nieuwbouw Ambachtschool Leerlingental Zeevaart school loopt terug Afscheid schout bij nacht S. G. Barendrecht „Van zessen klaar I" met Adri van Oorschot „Démasqué" voor Bond van Gemeente-ambtenaren Tussen Haaks en Kuitje H. NEVILLE HARI SCHOEMAKER VBC 2 kampioen in 2B van de Bridgecompetitie VRIJDAG 8 FERRUARI 1052 Mr. Leavey, de populaire en bewonderde trainer van H.R.C., neemt binnenkort afscheid van Den Helder. Als het zo ver is, zou hij met oprechte trots niet alleen Engelse, maar ook Nederlandse herinneringen kunnen ophalen. Gegevens zijn er bij de vleet, na zo'n carrière. Maar de grijze oefenmeester zal over zichzelf zwijgen als het graf en alleen ongekunsteld bescheiden ln zijn gebrekkig Hol lands de hem gestelde vragen beantwoorden. Zo is hjj nu eenmaal. En daarom is mr. Leavey, vooral voor hen die nimmer kennis met hem maakten, een ietwat mysterieuze figuur gebleven. Men zag hem, in plusfours, een grijze pet op de verzilverde haren: mr. Leavey, de trainer van de roodjakken. v-y.w.y De heer Leavey begon zijn carrière als voetballer in 1908, toen hij ging spelen voor de profclub „Plymouth Argyle". Drie jaar later kocht Liver- pool hem, en reeds in 1912 speelde hij voor „Barnsley", dat prompt hetzelfde seizoen winnaar werd van de English Cup. Een prachtige medaille is er het bewijs van, dat de jonge Leavey dit resultaat mede bevocht. „He maakte all the goals", vertelde mevrouw Leavey ons, maar haar man ging er niet op in. Wel wist hij nog, dat Bob Glenden- ning, de man die het Nederlands elftal kort vóór de oorlog trainde, zijn club genoot was in „Barnsley". Daarna volgde zijn „transfer" naar Bradford en in 1919 werd mr. Leavey player-manager van „Bournmouth". De voetballoopbaan werd onderbroken gedurende de eerste wereldoorlog, waarin de heer Leavey zijn militaire plicht vervulde, o.a. in Egypte. En dit Was eigenlijk alles, wat ons over Leavey-de-profvoetballer werd medegedeeld. Zijn vrouw voegde er alleen nog met klem aan toe, dat hij een uitstekend speler was. De Nederlandse periode brak in 1922 aan, toen PSV in Eindhoven een En gelse trainer zocht. Het verblijf in Eindhoven duurde vier jaar. Daarna had mr. Leavey. er genoeg van; Eind hoven was gevaarlijk voor fatsoehlijke mensen; het mi9dadigersgilde scheen het er destijds niet zo nauw te nemen. In Nieuwediep. In 1927 deed mr. Leavey zijn intrede in Den Helder, waar hij een contract tekende met HRC, dat in die periode derde klasser was. De nieuwe trainer kon meteen bewijzen wat hij waard Was, want de roodjakken wilden wat graag een stapje hoger op. En, het ge lukte. Nog hetzelfde jaar promoveer de Racing naar de tweede klasse. Maar HRC raakte mr. Leavey weer kwijt, omdat deze ook voor Gouda als trainer optrad. Er waren wat moeilijkheden, en zo kon trainer Leavey zich uitslui tend gaan wijden aan de belangen van Gouda, 't Heeft de voetballers uit de pijpenstad geen windeieren gelegd. Gouda werd kampioen van de derde klasse, promoveerde naar de tweede klasse en behaalde in 1928 ook in deze klasse het kampioenschap. Het jaar 1933 bracht de heer Leavey andermaal in Nieuwediep, terug bij HRC. Er was werk aan de winkel, want de roodjakken waren weer afgezakt Daar de derde klasse. In 1940 werd de familie Leavey het slachtoffer van de tweede wereldoor log. Het gezinnetje raakte uit elkaar; vader en Jim werden geïnterneerd in barakken te Schoorl; mevrouw Leavey vertrok naar Amsterdam, maar moest zich later ook melden. Drie-en-een-half Jaar leefden vader en zoon Jim Lea- Zelfs in Vittel in Frankrijk, waar mr. Leavey noodgedwongen ver' keerde, speelde hij voetbal Men ziet hem, wat vermagerd, op de eerste rij, tweede van links. Geheel rechts staat zijn zoon Jim. vey in kampen. Het duurde na de scheiding twee-en-een-half jaar, alvo rens het tweetal in het Franse kamp in Vittel mevrouw Leavey ontmoette. Dat gaf een weerzien! Hoewel de doorgestane ellende groot was geweest, prees het gezin zich ge lukkig weer herenigd te zijn. Reeds kort na de bevrijding, in December 1945, kreeg HRC mr. Leavey terug. Enkele maanden later volgde zijn vrouw. Altijd sportief. Men kent het einde van deze ge schiedenis: HRC keerde weer in de tweede klasse, slaat daar een goed fi guur, en mr. Leavey gaat naar Enge land, naar Londen, naar zijn zoon Jim, die zelf als back geruime tijd voor de Racers uitkwam. „Kunnen wij hieraan nog iets toe voegen, mijnheer Leavey?", vroegen wij ten afscheid in zijn gezellige woon kamer aan de Ruijghweg. En het ant woord was: „Ik heb altijd getracht fair te zijn; dat moet bij voetbal; wel vech ten, maar fair". 't Lijkt zo eenvoudig, maar voor velen is het dat niet. Voor mr. Leavey, die op vier-en-zestigjarige leeftijd naar zoon, schoondochter en kleinzoon in Londen trekt, was het dat wel. Wij ho pen, dat zijn opvolger, de heer Van der Munnik, in Juni hetzelfde voor HRC gaat betekenen als mr. Leavey altijd voor zijn vereniging is geweest. De A.V.R.O. heeft zijn luistervinken in Den Helder gisteravond vergast op een Paul Vlaanderen-relaas en een extra Bonte Dinsdagavondtrein. En dat alle maal op een gewone Donderdag in Tivoli. Wij zullen ,wat betreft het „Mysterie van de dodende schaduw", mild zijn met onze critiek, omdat wij begrijpen dat Jan van Ees met dit genre op de planken een gewaagde onderneming begon. De „tastbare spanning ontbrak, wijl men te nuchter tegenover de beperkte moge lijkheden van het toneel staat, terwijl voorts het arsenaal van bijgeluiden, een attractie wanneer men rond de radio zit geschaard, in de zaal verdampt tot een al te simplistische wanorde. Onze mening is, dat Jan van Ees en de zijnen (begrijpelijk dat zij er zo langzamerhand tabak van krijgen) het „Mysterie van de dodende schaduw" serieus hadden moeten aanpakken. Of er nooit aan hadden moeten beginnen. De acteurs en actrices hebben met deze kluchtige parodie iets stuk gemaakt bij de trouwe radio-luisteraars, die, hoewel volkomen bij hun verstand, Paul Vlaan deren vereren als een held. En nu ziet men (eigenlijk in een serie korte schetsjes) Paul Vlaanderen afgemaakt door een aantal geroutineerde toneel spelers. Nochtans waren diverse vond sten zeer grappig. Het geheel was ech ter onbevredigend. Jan van Ees (Paul Vlaanderen) werd terzijde gestaan door Ciska Harms, Matthieu van Eysden, Rijk de Gooyer, Piet Urban, Helene Berthe en Jeanne Verstraete. En na de pauze kwam dan de enigs zins verlate Bonte Dinsdagavondtrein. Ook hierin klinkende namen. Alex de Haas verzorgde de conférence en trad nog voor het voetlicht met een eigen nummer, dat bestond uit een drietal vermakelijke liedjes. Johnny Meijer hanteerde de accordeon bijzonder vaar dig en oogstte een maximum aan ap plaus. Men behoeft waarlijk geen „ken ner" te zijn om te kunnen zien en ho ren, dat Johnny Meijer een accordeon virtuoos is. Een andere applausverwek- ker was Pierre Palla, de bekende orga nist, die zich deze avond tevreden moest stellen met een vleugel. Daarop speelde hij, vooral technisch volmaakt, het Warschau Concerto met een toegift tot besluit. Jan van Ees en Matthieu van Eys den waren tezamen met Robert Sobels op dreef in de schets „Als mannen kaarten zoals vrouwen", welke men ook verleden jaar in het AVRO-tourneepro- gramma heeft kunnen zien. De avond werd besloten met het optreden van het Kwartet Johnny Meijer, dat voorts telde Eddy Christiani, Cas Rus en Car- lo Pietro. Een uitstekend musicerend ensemble, dat populaire melodieën bracht en ten slotte nog eens voor Johnny Meijer de gelegenheid opende, tè tonen, dat hij inderdaad tot 's we relds beste jazz-accordeonisten be- hoort. Tot zover deze AVRO-avond, die een volle zaal enkele genoeglijke uren heeft bereid. Uiteraard ontbraken de propa- ganda-toespraken niet, zodat stellig ook dit bezoek van de Bonte Dinsdagavond trein aan Den Helder vruchten afwerpt. De voorzitter van de protestants-christelijke werkgemeenschap in de rat-m van de Arbeid, mr. G. E. van Walsum. heeft gisteravond voor de Heideree ata». ling dezer gemeenschap in de bovenzaal van „Formosa" een kort referaat ge. houden over de vraag: „Is er voor een Christen plaats In de Partij van de Ar. beid?" De spreker fundeerde zijn bevestigende antwoord op deze vraag op de voornaamste overwegingen, die hem persoonlijk hadden doen besluiten, de Christelijk-historische Unie te verlaten en tot de Partij van de Arbeid toe te treden. Als uitgangspunt nam mr. Van Walsum een recent hoofdartiket in „Trouw", waarin werd verklaard dat de „doorbraak" quantitatief is mislukt, maar qualitatief een grote betekenis heeft gehad. In de Christelijke partijpolitiek on- derkende mr. Van Walsum een on. christelijk element van machtsvor ming. Voorts bestreed hij, dat alle po* litieke beginselen der Christelijke partijen rechtstreeks hun wortel vin. den in de Bijbel, de Goddelijke open- baring die ook de spreker als het hoogste richtsnoer in gijn leven er kende. „Ik ben in de eerste plaats Christen en in de tweede plaats so- cialist", verklaarde hij. „Ik zou on. middellijk de Partij van de Arbeid verlaten, wanneer ik ontdekte dat zij het beginsel van eerbiediging van el kanders levensovertuiging verloo- chende". Na bet inleidend woord van de af delingsvoorzitter, de heer A. Kramer, lichtte de heer Van Walsum eerst toe, waarom naar zijn mening een Chris ten kan georganiseerd zijn buiten een Christelijke partij. In de tweede plaats argumenteerde hij zijn conclusie, dat een Christen zijn plaats kan innemen in een socialistische partij. De spreker herinnerde aan het po litieke debat tussen mr. A. A. v. Rijn (P. v. d. A.) en prof. dr. S. U. Zuide- ma(A.R.), waarin laatstgenoemde on der meer de geloofsovertuiging be slissend achtte voor de politieke keu ze. Tegenover deze gedachte stelde mr. Van Walsum de betekenis van het gesprek binnen de Partij van de Ar beid, waardoor de Christen in de ge legenheid is, directe invloed uit te oefenen op de gedachtensfeer in deze partij en waardoor hij tevens gemak kelijker met andersdenkenden over p^ctische zaken kan spreken. „Met de bereidheid om naar elkaar te luisteren wordt ons volksleven in hoge mate gediend", aldus mr. Van Walsum. „De tegenstelling tussen de politieke partijen leidt er toe, dat men de onderlinge verschillen gaat accen tueren. Het vasthouden aan de stel ling, dat voor een Christen onmoge lijk plaats kan zijn buiten een Chris telijke partij, houdt het gevaar in, dat men de politieke partij gaat vereen zelvigen met de kerk. Ik ben juist van mening, dat we binnen de kerk van elkaar moeten aanvaarden, dat onze politieke keus verschillend kan zijn". W ARMENHUIZEN, 7 Febr. 50.700 kg rode kool 10,10—17,60; 2100 kg gele keel 6,508,30; witte kool 6,40—8,50; 250 kg groene kool 13,20; 3100 kg uien 32.3032,60, grove 31,90 en drielingen 30.50. De gymnastiekvereniging „Oefe ning kweekt kunst" geeft heden- en morgenavond een uitvoering in Casino. In de Tivoli-bioscoop wordt van heden- tot en met Maandagavond de film „Geheime wapens" vertoond; op dezelfde avonden draait „Andalusië" in de Witte Bioscoop. In de Marinecantine wordt van avond gedanst met medewerking van Johnny Polanen en zijn Musetta's. Bij Koninklijk besluit is de heer A. J. Wever, referendaris in vaste dienst bij het Ministerie van Marine, bevorderd tot administrateur. In het huisje van de bejaarde Japie Meyer is Woensdagavond weer brand uitgebroken. Ditmaal vatte een stapel brandhout, die voor de kachel ln de keuken lag vlam. Japie. die het vuur trachtte te blussen, brandde daarbij zijn linkerhand en kreeg ontvellingen ann zijn hoofd. De brandweer kon het huisje redden, maar van de keuken was ten slotte niet veel meer over. De schade wordt door de verzekering gedekt. (Advertentie, tng. Med.) IULIANADORP wacht met smart op de nieuwe lagere landbouwschool. Ook voor de uitvoering van dit bouwplan is de financiering het grote struikelblok. De vraag, of de kapitaals-investeringen voor de bouw van deze schooi met het oog op het algemeen financieel-economische beleid toelaatbaar zijn, is enige tijd geleden door de Minister van Binnenlandse Zaken voorgelegd aan de inter departementale investerings-commissie. De kwestie is door deze commissie be sproken, maar een beslissing schijnt og niet genomen te zijn. Het gemeente bestuur heeft althans nog geen nadere mededelingen ontvangen. Blijkens het „Algemeen Rapport" is van de zijde van de raad aan B. en W. de suggestie gedaan, in de nood te voorzien door de bestaande lagere school met enkele lokalen uit te breiden. aantal leerlingen van de Zeevaartschool zo is teruggelopen, ln vergelijking met verleden jaar. Dit wordt door B. en W. een alge meen verschijnsel genoemd, dat naar de mening van de directeur wordt t i- geschreven aan de verminderde finan ciële draagkracht van vele ouders, de werfkracht van zee-, land- en lucht strijdkrachten, en de vrees dat de koopvaardij te weinig plaatsingsmoge lijkheid zou hebben voor jongelui met het stuurmansdiploma. Het opnieuw instellen van een twee jarige dagcursus voor de machinisten- opleiding aan de Zeevaartschool wordt door B. en W. om financiële redenen niet mogelijk geacht. De inrichting van de nodige werkplaatsen zou te veel geld kosten. Wel willen B. en W onderzoe ken, of in deze gemeente met Rijks subsidie een opleiding voor het diplo ma A-machinisten kan worden inge steld. Een dergelijke oplossing komt B. en W. niet juist voor. Zij laten hierbij le vraag, of de gemeente hiervoor wèl toestemming zou kunnen krijgen, bui ten beschouwing. AMBACHTSSCHOOL Ook de bouw van de niet-gemeen- telijke Ambachtsschool stuit op fi nanciële moeilijkheden. Het bestuur van de vereniging „Ambachtsschool voor Den Helder en Omstreken" is er nog steeds niet ln geslaagd de nodige gel den te verkrijgen. Thans wordt door B. en W. overwogen, in hoeverre van ge meentewege hiervoor medewerking kan worden verleend. ZEEVAARTSCHOOL In het „Algemeen Rapport" wordt de vraag gesteld, hoe het komt dat net In het Algemeen Rapport" delen B en W. voorts mede, dat het aantal leer lingen, dat scholen voor lager nijver heidsonderwijs in andere gemeenten bezoekt, sterk toeneemt. Als voorbeel den worden genoemd de Visserijschool te Velsen, de Auto-technische school te Apeldoorn, de Typografencursus te Alk maar, de Slagersvakschool te Utrecht, de Binnenvaartschool te Amsterdam en verscheidene landbouwhuishoudscholen. KAMPEERTERREIN Vraag: Hoever staat het met de plan nen tot stichting van een jeugdherberg en het beschikbaar stellen van een kampeerterrein? Antwoord: Ten aanzien van de jeugd herberg wordt opgemerkt, dat ter za ke van de stichting daarvan overleg heeft plaats gehad met de Nederlandse Jeugdherbergcentrale, die een jeugd herberg te Den Helder in haar schema niet nodig bleek te vinden. Desondanks hadden wi) deze zaak niet willen los laten, aangezien wij een geschikt ge bouw op het oog hadden, n.1. het voor malige „Krankenrivier" aan de Langf vliet. Helaas is dit inmiddels door de luchtstrijdkrachten in gebruik genomen zodat wij bij gebreke van een gebouw voorlopig niets kunnen doen Wat betreft de beschikbaarstelling van een kampeerterrein, kunnen wij mededelen, dat wij hopen vóó. het a.s seizoen een dergeliik terrein in de na bijheid van de „Donkere Duinen" te kunnen openen. Het overleg met de Nederlandse Kampeerraad ter zake is reeds geopend. Naar wij vernemen is de gepenslon- neerd schout bü nacht titulair S. G. Barendregt, oud-directeur van de Rijks werf, zover hersteld, dat hij het Marine hospitaal te Overveen heeft kunnen verlaten. Hij zal nu ook afscheid kun nen nemen van de Rijkswerf. De plech tigheid, die aanvankelijk was benaa'd op 29 December, zal nu op Vrijdag 15 Febr. 's morgens om half elf uur plaats vinden in de Marinesport- en gym- nastiekschool op de Rijkswerf. Goed programma in Caniine Het gezelschap van Adri van Oor schot heeft twee avonden achtereen een volle Marinecantine laten genie ten van een aantrekkelijk en bijzonder vlot afgewerkt revue-programma on der de titel „Van zessen klaar!" Reeds de wijze van opkomen getuigde van originaliteit, en ook de parodie op het grote toneel, door Rudi West gebracht, ademde de frisheid, die zulk een pro gramma een onmiskenbare charme geeft Als explicateur bij de „cowboy film" was hij werkelijk onbetaalbaar. Het zangeresje Elly Westermeyer be koorde het meest door de prettige voordracht van haar eenvoudige, hui selijke liedjes. Ria Schmitz kwam wat ondeugender voor de dag. Als „voor zitster van de vrouwenclub" zorgde zij voor de vrolijke noot in het afwis selende geheel. Justus Jesayes, die de pianobegeleiding voor zijn rekening had genomen, had als accordeonnist weinig moeite om de zaal tot meezin gen te bewegen. Adri van Oorschot zelf kwam met eert bijzonder geslaagd nummer. Zijn babbeltjes met de spre kende pop Dicky waren het hoogte punt van de avond. Het „tot wey- ziens", dat de luitenant ter zee dèr eerste klasse L. D. de Kroon het ge zelschap na afloop toeriep, werd door de gehele zaal met enthousiasme on derschreven. De onderafdeling Den Helder van de Nederlandse Bond van Gemeente-amb tenaren organiseert op Zaterdag 18 Fe bruari een feestavond in „Casino" De eigen amusementsafdeling brengt het blijspel „Démasqué" voor het voetlicht. Een speciaal „schrikkelbal" besluit de avond. Muzikale medewerking wordt daarbij verleend door het ensemble Manshanden. Het bal staat onder leiding van de heer C. C. Siebeling. De entr'- acte muziek wordt verzorgd door de heer P. J. Arends. Aan de gemeentelijke visafslag te Den Heider werd verleden week aange voerd: 2871 kg bot (30—20), 251 kg gar nalen (109—101), 115 kg kaan (98—40). 814 kg kabeljauw I (105—78), 141 kg kabeljauw 2 (61—52). 3 kg rog (32) 6 kg sardien (44), 2243 kg schar (45—24) 1315 kg schol 1 (70—54). 2358 kg schol 1 (7851). 4330 kg schol 3 (4632). 387 'r" tr.rbot (206-68) 2772 kg tong <304- 39). 3333 kg wijting (42—26), 43 kg kult (70—43), Het is morgen hoog water om 6.55 en 19.05 uur en laag water om 0.50 en 13 uur. De temperatuur var het zeewater was 3,6 graden Celsius. Geen heilstaat Sprekende over de betekenis van de staat, xei mr. Van Walsum, dat het in de Hjn van de Christelijke rechtvaar digheid ligt, wanneer de overheid haar verantwoordelijkheid ten aan zien van de maatschappelijke en eco nomische orde aanvaardt. „Wij ver wachten als Christenen van bet so cialisme geen heilstaat, maar wel mo. gen en moeten wij aan een samenle ving bonwen, die zoveel mogelijk een afspiegeling is van het Koninkrijk der Hemelen, dat wij verwachten", zo besloot de heer Van Walsum. De heren Schreuder en Niemeijer maakten gebruik van de gelegenheid tot het stellen van vragen. Naar aan leiding hiervan merkte mr. Van Wal- sum o.m. nog op: „Er is alle reden om de kleine kring van „doorbraak- Christenen" te vergelijken met Groen van Prinsterer en zijn getrouwen. Wanneer de kleine groep, die nu „ja" tegen het socialisme heeft gezegd, met „neen" had geantwoord, zou het so cialisme evenals vóór de oorlog weer in de onchristelijke hoek gedrongen zijn. Voor vele socialisten is de Partij van de Arbeid niet meer het ver trouwde geestelijke huis, dat zij in hun vóóroorlogse politieke partij vod den. Ook voor deze mensen heeft de „doorbraak" een offer betekend". Desgevraagd verklaarde mr. Van Walsum ten slotte, dat de Christen in de Partij van de Arbeid slechts de taak heeft, een goed partijlid te zijn, „Hij moet beslist niet evangeliseren, maar uit zijn arbeid kan zeer zeker blijken dat zijn denken en handelen door een onwankelbare levensovertui ging wordt gedreven". Er werd niet gerepliceerd. Wel sprak de heer Schreuder aan het eind van de goedbezochte vergadering zijn grote waardering uit voor de doordachte en oprechte wijze, waarop mr. Van Wal sum het standpunt van de „doorbraak- Christenen" had toegelicht. Herengracht 406, Amsterdam-C, Tel. 37614. Specialisten in alle uniformen voor de Koninklijke Marine. Verwerken uitsluitend eerste kwaliteit Krantz-lakens, serge en whipcords. Bezoeken geregeld Den Helder, Op aanvrage te ontbieden. V (Advertentie, lng. Med.) Een door invallers verzwakt team van G.O.O. moest Woensdagavond vier ne derlagen slikken tegen de volledige ploeg van VBC. Door deze overwinning werd VBC 2 kampioen in 2B; de heren hebben 12 punten uit 6 wedstrijden en geen der andere viertallen in deze groep kan dit aantal meer halen. VBC 2 zal er een eer in stellen ook de beide reste rende wedstrijden te winnen en daar mede het maximum aantal punten van 16 te bereiken. De gedetailleerde uitslagen waren: GOO 1—VBC 1 16—43; GOO 4—VBC 3 11—50; GOO 2—VBC 2 13—50; GOO 3 —VBC 4 22—52. le klasse. 6 4 119 5 3 117 5 2 2 5—2 VBC 1 OBC1 HBC1 Comb. I GOOI 2e klasse: afd. A: OBC2 VBC 3 Comb. 2 HBC 3 GOO 4 afd. B: VBC 2 Comb. 4 HBC 4 OBC 3 GOO 2 afd. Cj HBC 5 HBC 2 VBC 4 Comb. 3 GOO 3 5 1 V 50 6+13 2 -47 2 -73 5 4 6 4 5 3 5 2 5 1 8 2 8 2 6 3 4 5 0 6 6 5 2 5 5 5 12 1 2 5 2—84 113 3 1-42 4 1 4 1 2 1 3 2-3 108 50 8 5 145 130 73 9 26 40 48 91 7 23 109 55 De wedstrijd tussen HBC en OBC, welke was vaslgesteld voor Msnndag U Februari, zal op Dinsdag 12 Februari plaats vinden in de tuinzaal van Bello- vue.

Heldersche Courant | 1952 | | pagina 2