P.S.V. gaat een aanval lanceren op stukgeschoten V.V.V. veste Pim, Pani en Pom in Zwitserland D.D.D. I.A.A.F. erkende wereldrecords In de greep van de woestijn WONDEN van allerlei aard WEK DE GAL IN UW LEVER OP Indonesische regering pleegt overleg met regeringspartijen KinnsTFRBftlStll /kreoflavon i JIMMY BROWN AL AUTORENNER In de afdelingen A, B en C zijn geen grote gebeurtenissen te verwachten VSV NAAR SNEEK Het Radioprogramma •k Lydia Stoppelman stelde hevig teleur Zweefvliegtuig bleef 53 uur in de lucht Tafeltennis-crack Bergmann door japanner verslagen Mr Moh. Yamin bracht verslag uit Aan beide zijden goede wil aanwezig Dames! Vooral nu Zaiopek's naam vier maal op de lijst EXPORT NAAR BELCIE Jongeman pleegde plagiaat Zeepost voor Oost en West Woning voor I 5000 Oud-gemeente-ontvanger krijgt twee jaar KREOFLAVON foen verkoudheid^ VRIJDAG 8 FEBRFARÏ 19M 63. Ook in de pits van Betha Parl- sia hadden ze zitten rekenen. Ze sein den wel neer signor Armando dat Bllei goed ging en dat er zo gezegd geen vuiltje aan de lucht was, maar de leiding van de renstal was daar zelf zo leker niet van. „Als we t halen, komen we maar net met de hakken over de sloot", zei de directeur-gene raal. een zekere Ginorali, op sombere toon. „Maar we hélen t niet", ant woordde meneer Cardanolio, die ook preaent was. „U vergeet, dat signor Armando nog moet tanken en dat het zéér de vraag is of zijn banden het tot het einde zullen uithouden". Me neer Ginorali werd helemaal paars in zijn gezicht, toen hij deze woorden vernam. „Zo", zei hij, „vergéét ik wat! Waar zie je mij eigenlijk voor aan? Voor de eerste de beste kaffer, die net zo veel van autoracen weet als een aap van een opera aria? Ik weet héél goed dat Armando nog zou moeten tanken maar jij weet niet, dat wij zijn tank aanzienlijk hebben vergroot, zo dat hij zonder een pitstop de race kan uitrijden. En nou jij weer!" „Met hoe veel vergroot?" vroeg Cardanolio met een onbewogen gezicht „Met «estig liter schreeuwde Ginorali. „Is dat soms niet genoeg?" Cardanolio keek de di recteur-generaal even nadenkend aan en toen zei hij langzaam: „Nee signor, dat is een liter of vijf te weinig. Hij haalt het nèt niet let op mijn woor den!" Meneer Ginorali wendde zich met een verstoord gezicht af. „Je kletst", snauwde hij, maar hij wenste, dat hij dat zelf kon geloven. U tolt morgens „kiplekker" kit bed springen, aks dag moet uw lever een titer gal ta ow Ingewanden doen stromen, andera ver teert uw voedsel niet. het bederft U raakt verstopt, wordt humeurig en loom. Neem ?e P1 ontaardige CARTER'S LEVERPHs- L.ETJES om die liter gal op te wekken ea uw spijsverterlng en stoelgang op natuur- 2B, tê Ben plantaardig zacht middel, onovertroffen om de gal t" stromen. Eist Carter s LeverpUletje (Adverteoti., laf. Med.) 0? PAPIER ZIET HET OETBALPROGRAMMA voor Zondag er vrjj onschul dig en onbelangrijk uit. In de afdelingen A, B en C komen geen kampioens- eandidaten tegen elkaar in het veld. In D is dat byna onmogelijk. Zoals bekend staan in deze afdeling niet minder dan zes clubs op de nominatie voor de kam pioenstitel. Het aantal wedstrijden waarin titelcandidaten met elkaar de degens gaan kruisen bleef niettemin beperkt tot één, nJ. de ontmoeting V.V.V.—P.S.V. De ploeg uit Venlo is de laatste tyd dermate onberekenbaar, dat wij de Eind- hovenaren de beste papieren moeten toe denken. Hoogstens zullen de gastheren o.i in staat zyn een gelyk spel uit het vuur te slepen. J}AAR de wedstrijd Haarlem—Go Ahead werd uitgesteld in verband het het feit dat voor EDO eveneens een thuiswedstrijd op het programma stond, heeft DWS weer gelegenheif op de roodbroeken uit te lopen. De Am sterdammers gaan namelijk een bezoek aan Enschedese Boys brengen. EDO heeft kans gezien om de felle 6trijd jm Krabben en peuteren maakt de HlllQ- kwaal steeds erger. De helder ,iiïrlT#t vloeibare D.D.D. dringt diep UllSiaU 'n de poriën door, zuivert, ont smet en geneest de huid. GENEESMIDDEL TEGEN HUIDAANDOENINGEN (Advertentie. Ing. Med.) SATERDAG 9 FEBRUARI HILVERSUM L 402 m.: 7.00 VARA, 10.00 VPRO, 10.20 VARA, 19.30 VPRO: 20.00—24.00 VARA. 7.00 Nieuws. 7.18 Gramanuzlek. 8.00 Nieuws en weerberich ten. (.18 Gram.muziek. 8.S0 Voor de vrouw. (.00 Gram.muziek. (9.309.35 Wa terstanden.) 10.00 „Tijdelijk uitgescha keld", eauserie. 10.05 Morgenwijding. 10.20 Voor de arbeiders in de continu-bedrijven. 11.35 Vierhandig piano-spel. 12.00 Gram.- muziek. 12.30 Land- en Tuinbouwmede- delingen. 12.83 Liohte muziek. 1300 Nieuws. 13.15 „Kleine Zonden", hoorspel. 13.30 Politie-kapel. 14 10 Voor de jeugd. 14.30 Koorzang. 14.50 Boekbespreking. 15.05 Roemeense muziek. 15.30 „Van de wieg tot het graf", causerie. 15.45 Gram- muziek. 16.15 Sportpraatje. 18.30 .Kamer orkest en solist. 17.15 Voor de jeugd. 18.00 Nieuws. 18.15 Vara-varia. 18.20 Orgel en zang. 18.35 Volksdansen. 19.00 Artistieke Staalkaart. 19.30 „Passepartout", causerie. 19.40 „Het Oude Testament in deze tijd", causerie. 19.55 „Deze week", causerie. 20.00 Nieuws. 20.05 Actualiteiten. 20.15 Gevarieerd programma. 21.15 Gram.muziek 21.45 Socialistisch eommentaar. 22.00 Ge varieerde muziek. 22.25 „Onder de pan nen", hoorspel, 22.45 Dansmuziek. 23.00 Nieuws. 23.15—24.00 Gram.muziek. HILVERSUM U, 298 m.: 7.00—24.09 KRO. 7.00 Nieuws. 7.15 Ochtendgym nastiek. 7.30 Vocale kerkmuziek. 7.45 Mor gengebed en Liturgische kalender. 8.00 Nieuws en weerberichten. 8.15 Gram. muziek. 8.45 Idem. 9.00 Voor de huisvrouw 9.35 Gram.muziek. 10.00 Voor de kleu ters. 10.15 Gram.muziek. 1100 Voor de zieken. 11.45 Gram.muziek. 11.50 „Als de ziele luistert", causerie. 12.00 Angelus 12.03 Metropole Orkest en soliste. (12.30— 12 33 Land- en Tuinbouwmededelingenj 12.55 Zonnewijzer. 13.00 Nieuws en Ka tholiek nieuws. 13.20 Amusementsorkest en solist. 14.00 Boekbes-.reking. 14.10 Gram.muziek. 14.20 Engelse les. 14.41 Fanfare-orkest. 15.00 Kroniek van Lette ren en Kunsten. 15.38 Mannenkoor. 16.05 Brabants Orkest, Oratoriumvereniging en soliste. 16.20 „De vliegende Hollander causerie. 16.30 „De Schoonheid van het Gregoriaans". 17.00 Voor de jeugd. Nieuws. 18.15 Journalistiek weekover zicht. 18.25 Planoduo. 18.40 Regeringsuit zending: „Zoeklicht op de Westerse De fensie". 19.00 Filmprogramma 19.15 uar- lementsoverzicht. 19.25 Amusementsmuziek. 19.52 Actualiteiten. 20.00 Nieuws en weer berichten. 20.08 De gewone man zegt •t zijne van. 20.15 „Lichtbaken eause- rie. 20.35 Gram.muziek. «.00 Gevarieerd programma. 21.55 Gram.muziek. lulden de Zondag in". 23.00 N'e^ws i Esperanto. 23.22-24.00 Residentie-Orkest en soliste. aan de kop tussen Haarlem en DWS van nabij te blijven volgen. De ploeg van Schijvenaar heeft nog slechts drie punten achterstand op de leiders. Daar behoeft na Zondag geen verandering in te komen, hoewel de Haarlemmers het bezoekende AGOW niet mogen onder schatten. Van de degradatiecandidaten heeft Velocitas de meeste kans op winst. Voor deze ploeg staat een uitwedstrijd tegen Volewtjckers op het program ma, terwijl Theole bezoek krijgt van Heerenveen. MA de volledige rust welke de ploegen van afdeling B vorige week Zondag mochten genieten, staat ook hier een volledig programma te wachten. Ajax gaat zijn zegetocht tegen Oosterparkers voortzetten. Het is niet onwaarschijn lijk dat de voorsprong van de hoofd» stedelijken nog zal groeien, daar Wa- geningen het altijd lastige DOS ont vangt. Hoewel Leeuwarden geen be lang meer bij de punten heeft, verwach ten wij niet dat Achilles In de Friese hoofdstad tot winst zal komen. Ook voor Sneek zien wij de toekomst don ker in. VSV komt op bezoek en de Vel- senaren zullen zeker vast besloten zijn hun positie enigszins te verbeteren. LIET is nog niet zo lang geleden dat Juliana de verwachting wekte dat deze ploeg bij de strijd om de titel een belangrijke rol zou gaan spelen. Julia na houdt zich op het ogenblik echter in de middenmoot op en wij verwach ten dan ook niet dat Willem II Zondag moeilijkheden zal ondervinden in deze wedstrijd. De Tilburgenaren zullen hun voorsprong echter niet kunnen vergro ten, daar Eindhoven een vrij gemakke lijke thuiswedstrijd tegen RBC op het programma heeft staan. Als DHC kans ziet NAC te verslaan, hetgeen niet on mogelijk is, bestaat er voor deze ploeg nog een kans aan degradatie te ontko men. Voor Quick ziet het er slechter uit, temeer daar MW Zondag op be zoek komt. DEHALVE VW en PSV zijn er nog andere kampioenscandidaten ln 1D die het lastig zullen krijgen. Emma gaat een bezoek aan Xerxes brengen en Sparta zal danig op zijn tellen moe ten passen iij de uitwedstrijd tegen Maurits. Limburgia en Hermes DVS hebben de beste- kansen op de volle winst. Deze ploegen spelen resp. tegen Longa en NO AD. PIKÉ, FLANEL, HYDROPHIEL PRODUCT (Advertentie. Ing Med.) De Engelse Jeanette Altwegg heeft met klein verschil op haar Franse ri vale, Jacqueline du Bief, te Wenen het wereldkampioenschap kunstrijden ge wonnen. Over het algemeen was het publiek het met de beslissing van de jury niet eens. Over de prestaties van het Nederlandse meisje Lydia Stoppel man waren de meningen niet verdeeld. Hoewel zij het in eenvoudige figuren zocht, kon de uitvoering de Jury niet bevredigen. In het eindklassement neemt onze landgenote de 21e plaatsin. De Franse zweefvliegers Carraz en Brunswick, die met een C M VT-toestel te Romanin (Provence) waren opgeste gen, hebben het wereld-duurrecord (met start en landing op hetzelfde veld) gebracht op 58 uur 4 minuten. Het oude duurrecord stond sinds Dec. 1938 op naam van de Duitsers Boedeker en Zan der, die met een Kranlch 50 uur en 26 min. in de lucht waren gebleven. Tijdens de wereldkampioenschappen Tafeltennis te^Bombay leed de vroegere wereldkampioen, de Engelsman Richard Bergmann, een onverwachte nederlaag. In de derde ronde van het herenenkel spel werd hij uitgeschakeld door de Japanner Fujiji. Bergmann had de bei de eerste games gewonnen. De uitslag luidt: 14-21, 18-21, 21-18, 21-16, 21-17 in het voordeel van Fujljl. 64. Zodra Ina uitgesproken was, be greep Moeder, dat het hier om een ern stige zaak ging. „Ja kind, Je Vader ls juist even voor een boodschap wegge gaan. Dat is jammer, heel jammer!" „Zoudt U niet op Vader wachten?" vroeg Ina. „Nee beste meid, dat doe ik niet Ga jij maar gauw je Vader halen, dan zal ik zien, wat ik in die tijd doen kan". Moeder fronste de wenkbrauwen, terwijl zij de weghollende Ina nakeek. „Zo, dat heertje denkt mijn kinderen schrik te kunnen aanjagen. Iedereen hier in het dorp is bang voor hem. Nu, daar moet dan maar eens een eind aan komen. Tk ben niet van plan het daar bij te laten". Moeder Woeffie stroopte haar mouwen op en keek zó boos daar bij, dat niemand in haar de vriende lijke dame uit hotel „Hoogtevrees" zou herkend hebben. Maar Moeder Woeffie was niet alleen boos, zij was ook erg ongerust! Zó ongerust dat zij meteen op pad ging. „Het mag dan misschien geen vrouwenwerk zijn", gromde zij in zichzelf, „maar lk zal dat heertje eens mores leren. Wie aan mijn kinderen komt, komt aan mij!" En zo snel zij kon, rende zU ln de richting van de Berenplek. Hamea-Gelei voor Uw handen (Advertentie. Ing. Med.) Mr Moh. Yamin, die als „koerier" van de Indonesische delegatie voor onder handelingen over de Unie en Nieuw Guinea In Den Haag naar Djakarta is» gegaan, heeft gisteren zijn rapport uit gebracht in een vergadering van het In donesische kabinet Na afloop van deze bijeenkomst deelde de minister van voorlichting, Mononu- tu, mede, „dat ln Den Haag aan beide De Internationale Amateur Atletiek Federatie heeft de volgende prestaties, in de loop van 1951 verricht, officieel als wereldrecords erkend: Heren: 10 mijl: 48 min. 12 sec., Emil Zatopek (Ts.Sl.); 4 x 880 yards estafette: 7 min. 30,6 sec. nationale ploeg van Gr. Brit- tannië; 100 meter: 10.2 sec. E. Mac Do- nald Barley (Gr. Br.), wereldrecord ge ëvenaard; 15.000 meter: 44 min. 54.6 sec. Emil Zatopek (Ts. SI.); 20.000 meter: 1 uur 1 min. 15.9 sec., Emil Zatopek (Ts. SI.) Zatopek verbeterde dit record later tot 59 min. 51.7 sec.; 1 uur: 19.558 kilo meter. Emil Zatopek (Ts. SI.). Zatopek verbeerde het record later tot 20.052 km.; 30.000 meter: 1 uur 38 min. 54 sec., Jakob Maskotchenkov (Rusland); hink- stapsprong; 16.01 meter: A. F. da Silva (Brazilië). Dames: 4 x 110 yards estafette: 46.9 sec. Natio nale ploeg van Z. Afrika); 4 x 220 yards estafette: 1 min. 43.9 sec. Spartan Ladies (Gr. Br.). De Spartan Ladies verbeterden het record later tot 1.43.4. Daarna bracht de nationale Britse ploeg het record op 1.41.4; 4 x 200 meter esta fette; 1 min. 39.7 sec. Russische natio- Een klein wondje, waar vuil in komt kan een ernstige verzwe- ring veroorzaken. Gebruik daar- V om bij elke verwonding: (Advertentie, Ing. Med.) 29) O, ja, dit alles wees onmiskenbaar allemaal in dezelfde richting Een ogenblik raakte Mara in de war toen ze zich de vriendschappelijke houding van juffrouw Frask tegenover de sheik in herinnering bracht; toen besefte ze ook hier de reden voor. Jane stond al leen tegenover een machtig tegenstan der en haar enige wapen was haar scherpe verstand. Natuurlijk moest ze mogelijke verdenkingen die hij zou kunnen koesteren in slaap sussen, hem vertrouwen in zijn veiligheid laten krijgen.... daarom had ze een vriend schappelijke houding jegens hem aan genomen, dat behoorde alles bij haar plan. En dat Amid bezwaar had tegen hun vertrek was omdat hij niet volko men zeker van hen was per slot van rekening was Frask een ongewone naam en als hij het al niet zeker wist. kon hij toch wel vermoeden dat ze familie was van de man die hij ver moord had. Zou hij er enig vermoeden van hebben dat ze hem op het spoor was gekomen tot ze hem hier in El Araish had gevonden? Of beschouwde hij dat meer als een merkwaardige samenloop van omstandigheden en ge loofde hij dat ze volslagen onbekend was met de rol die hij bij de moord van haar broer had gespeeld? Lieve hemel, wat was het allemaal ingewikkeld! En nu Jane haar prooi had gevonden, wat zou nu haar bedoe ling zijn? Hoe wilde ze haar broer wreken? Mara ontdekte tot haar verbazing dat ze het geen prettig idee vond dat haar natuurlijke vijand Amid een misdadi ger was en in gevaar verkeerde. Het was een lelijke schok voor haar te weten dat hU een moordenaar was. Hoe door: MARJORIE VERNON arrogant, gewetenloos en verachtelijk hij ook was, toch zou ze hem nooit ver dacht hebben van zo'n laaghartige daad. Een vrees kwam bij haar op. Gary? Er heerste een diepe brandende haat tussen de beide mannen en Amid zou niet aarzelen voor de tweede maal te doen wat hij reeds eenmaal had ge daan. Wat was er dan waarschijnlijker dan dat hü de man die hij verafschuw de en die zich in zijn macht bevond, uit de weg zou laten ruimen? Mara huiverde. Ze besefte nu veel beter dan te voren in wel dodelijk gevaar zij zich bevonden. Zonder wetten, zonder ge nade.... ze wrong haar handen ln een wanhopig-machteloos gebaar. Wat zon den ze beginnen? Wat konden zij met hun drieën als hulpeloze gevangenen beginnen tegen zo'n machtige vijand, die veilig heerste temidden van zijn eigen volk. zijn volgelingen? Zijzelf daarentegen waren niet slechts van de beschaving gescheiden door tralies en grendels en wachtposten en stadsmu ren, maar door de gloeiende woestijn zelf. die zich aan weerskanten van de stad in eindeloze mijlen voortzette. „Misschien is het niet waar", fluis terde ze met een poging tot gerust stelling, maar die poging faalde. Alles klopte te goed! Opnieuw keerde Mara zich huive rend van het denkbeeld af. Dat had ze toch niet van hem gedacht hoe ake lig en gewetenloos hij nok was, ze zou hem nooit van moord hebben verdacht. Ze kon zieh voorstellen dat hij hier in de woestijn een vijand bevocht en doodde of zelfs dat hij iemand die hem had gedwarsboomd, van hem of van de stam had gestolen of hem op andere wijze te kort had gedaan, zou laten terechtstellen, maar dat was heel iets anders. Hier in de brandende woestijn onder de Afrikaanse zon was het leven minder waardevol, en waren de hartstochten primitiever. Maar om Edward Frask naar Engeland te vol gen zoals bij moest hebben gedaan en hem in koelen bloede vermoorden Er was slechts één troost en dat was dat de bekendheid van Jane Frask met zijn identiteit hem in hun macht bracht, mits ze tijdig hulp kregen. „En misschien heeft juffrouw Frask niettegenstaande haar bewering dat het een diep geheim was dat we hier heen gingen, toch wel een regeling ge troffen om ons te volgen of ons te zoeken wanneer we niet binnen een bepaalde tijd terug waren", dacht Mara. „Per sV>t van rekening is ze ge weldig verstandig en slim, en ik ver onderstel dat zd over het een of andere listige plan loopt te broeden want ik weet zeker dat ze te verstandig is om wetende wat zij wist, hier op zo'n nonchalante roekeloze wijze naar toe te gaan". Als Mara's vermoeden werd bewaarheid zou ze hun cipier vernederd zien en zou den de rollen volledig omgekeerd wor den, o, dat zou heerlijk zijn! Onwille keurig kwam de herinnering boven aan die keer dat hij haar in zijn armen hiyi genomen en een onverklaarbare felle hartstocht ln haar had gewekt. Het ergste was, dat hij haar overgave had gezien, maar toen verachtelijk had gelachen en haar had weggestoten, versmaad en vernederd. Haar wangen brandden weer van sihaamte toen ze zich die afschuwelijke scène herinner de. Waarom vond ze het geen prettig idee hem als een moordenaar te kun- r.en beschouwen een misdadiger be hoord» toch gestraft te worden voor zijn misdaad? (Wordt vervolgd) nale ploeg; 800 meter: 2 min. 12.2 sec. Valentine Pomegaeva (Rusland)Plet- neva (Rusland) bracht het record later op 2.12.0; hoogspringen; 1.72 meter: S. Lerwill (Gr. Br.); discuswerpen: 53.37 meter. Nina Dumbadze (Rusland). De 15.00 m. heren en de 4 x 220 yards esta fette dames zijn nieuw ingevoerde we reldrecords. Het plaatsen op de lijst is geschied op gezag van een voorlopig besluit van het bestuur van de IAAF. Ter bestrijding van de prijsstijging der Inheemse boter wegens de seizoen- daling van de productie, heeft de Bel gische regering Ce minimum-invoer prijs van de koelhuisboter uit Neder land tot 76 frank per kilo franco grens verlaagd. De verse boter zal tegen 80 fr per kilo worden ingevoerd. Daar de beschikbare voorraad aard appelen in Nederland ontoereikend was en het prijspeil te hoog heeft de Belgi sche regering thans ook de invoer van aardappelen uit andere landen toege staan. Ten slotte had de regering besloten kalfsvlees in te voeren uit Nederland, ten einde de prijsstijging van deze vleessoort op de Belgische markt tegen te gaan. De in Januari ingevoerde hoe veelheid bedroeg 225 ton en had een daling van de prijzen van ongeslacht vee met 8 a 9 fr. per kilo teweeg ge bracht. De verdere invoer van kalfs vlees zou worden toegestaan ten einde de prijzen te stabiliseren. De officier van justitie bij de Haar lemse rechtbank eiste gisteren een ge vangenisstraf van zes maanden tegen de 22-jarige W. de G., wegens poging tot oplichting. De G. had een uitgever te Oestgeest een manuscript aangebo den, dat de titel droeg „De sneeuw storm" en de vertaling bleek te zijn van het gelijknamige Russische boek van Tolstoi. Bovendien bood hij een tweede manuscript aan, getiteld „Wij zoeken een weg", waarvan grote ge deelten afkomstig waren van een reeds uitgegeven boek over hetzelfde onder werp. Twee jaar geleden werd de jongeman voor eenzelfde feit veroor deeld tot een voorwaardelijke straf van twee maanden met een proeftijd van drie jaar. Met de volgende schenen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan, tussen huakjes ach ter de naam van het schip vermeld: In donesië ms „Oranje" (23 Febr.); Nw.- Guinea ms „Kota Baroe" (9 Febr.)An tillen ms „Oranjestad" (19 Febr.) Suri name ms „Stentor" (11 Febr.); Canada ss „Mobilian" (11 Febr.) en ms „Wes- terdam" (14 Febr.); Australië en Nieuw Zeeland via Engeland (9 FebrZuid- Amerika, Argentinië, Uruguay en Boli via ms „Athena" (19 Febr.). STANDBEELD VAN MGR NOLENS Een door de Venlose gemeenteraad in het leven geroepen stichting heeft aan de beeldhouwer Charles Vos opdracht gegeven tot het ontwerpen van een standbeeld van mgr Nolens. Men hoopt dit standbeeld nog in de loop van dit jaar aan de gemeente te kunnen over dragen. zijden goede wil aanwezig is om door middel van onderhanlelingen tot elkan» der te komen. Het overleg over de Unie heeft niet veel moeilijkheden opgele verd, de kwestle-Irlan ligt moeilijker; maar ook hierin wordt door beide par tijen oprecht gestreefd naar het vinden van een „way out"." Op de vraag van Aneta, of de mi nister zulk een „way out" reeds zag, antwoordde de heer Mononutu: „no comment". De Indonesische regering ls voor nemens, het rapport van mr Yamin Za terdag a.s. voor te leggen aan de frac ties van de regeringspartijen in het parlement Wanneer de regering haar uiteinde lijke standpunt zal bepalen, kon minis ter Mononutu niet zeggen, maar het ligt in de bedoeling, zulks zeer spoedig te doen. Mr. Yamin zal vijf dagen in In donesië vertoeven. „Hier is een rekening voor een gebroken ruit, papt!" De bouwonderneming „De Eik" te Wolvega heeft in samenwerking met architect A. Visser uit Leeuwarden een volwaardige woning (zonder luxe uiteraard) ontworpen, welke zij wil bouwen voor rond vijfduizend gulden. Deze woning bevat een kamer, hal met trap, keuken en bijkeuken, bene den en boven twee slaapkamers, een douchecel en een bergplaats, waarin desnoods ook nog een ledikant kan staan. Voor een gezin van vier tot zes personen is deze woning zeer geschikt. De rechtbank te Groningen heeft de oud-gemeente-ontvanger van deze stad, die vroeger in Haren werkzaam was, veroordeeld tot twee jaar gevangenis straf met aftrek. P. had in zijn vroegere standplaats Haren verduisteringen ge pleegd tot een bedrag van ongeveer i 30.000.-^. De officier eiste twee weken geleden drie en een half jaar gevange nisstraf met aftrek. want... het nieuwe middel voorkomt en geneest Duizenden vonden reeds baat en zijn meer dan enthousiast. Een goede raad— Houdt steeds een buisje bij de hand. BUISJt o 20 TABlETTtN 75 CENT (Advertentie» Ing. Med.)

Heldersche Courant | 1952 | | pagina 5