Nederlanders verkenden parcours Ernstige waarschuwing voor de stayers Pronk en Bakker tetttt&ëssSffSSS&vzr Egypte bereid militaire hulp uit buitenland te ontvangen KoJd B&ileJfc Australië beperkt immigratie van 150.000 tot 80.000 in '53 DE WERELDKAMPIOENSCHAPPEN WIELRENNEN De 300 kilometers zullen ïrs vragen offer HannieTermeulen nietin finale 400 m. vrije slag Springnummer te Zoute voor Rijks Sterkste tennissers uit ons district in actie DE VOLLEYBALFINALE Kanaalzwemster gaf op Minister Holt in Nederland: Kansen voor geschoolde metaal-en landarbeiders Veertiende eeuws kerkje wordt gerestaureerd Stakers bij Ommelanden ontslagen Wesiern Farmer na aanvaring in tweeën Drs H.J. Jonker (AVRO) met verlot gezonden J. J. F. VAN DEN BERGHf In geval van oorlog Weer communistische cel/en opgerold Steeds meer looneisen in Britse industrie Kostbare dravers bij een tornado gewond Staking in de Canadese scheepsbouwindustrie Zwendel bij uitbetaling van soldij te Bandung Politiepatrouille viel in een hinderlaag Weer een Nederander op vrije voeten gesteld ZATERDAG 23 AUGUSTUS 1952 (Van een speciale verslaggever) LUXEMBURG, 22 Augustus. ne Ned.ri.Ji.. -1 vandaag onder de koesterende stralen var, el h u S en profs hebben er Zondag tenminste is^ Toen de man van het Heike dit zei, kregen wij de indruk dat de winnaar van Bordeaux-Parijs, de ma„, die de beste rêsiRtaten ?evlrt indien de weersorastand.gheden slecht zijn, min of meer een wens uitspaak f.ERRIT VOORTING, uiterlijk onbe- wogen, maar een raspaardje, dat altijd voor verrassingen kan zorgen, verklaarde: ,,Het is een lastig par cours. Of die bochten in het sparren bos van Abweiler een prachtige kans dieden voor een uitlooppoging geloof ik niet". Wout Wagtmans was he niet met hem eens. Zijn ogen begon nen te glinsteren toen hij zei: „Als je In het bos kunt wegkomen, zien ze je niet meer. En vooral in de dalingen kun je je voorsprong snel vergroten. Als er iemand is, die op de laatste stijging vlak voor de finish durft te demarreren, dan is hij wereldkam pioen ook". Dekkers en Faanhof waren kort van stof. Hans zei alleen maar: „Een zwaar parcours" en trok daarbij een bedenkelijk gezicht en Henk zag de grote afstand en de kans op een lek bandje als de voornaamste tegenstan ders. Ten slotte de benjamin van de ploeg Jan Nolten, een van de beste klimmers van de wereld. „Het zal Zondag een afvalrace worden, waarbij de groten steeds weer op de hellingen Om de zwemiiiels De wedstrijden om de nationale zwemtitels, welke in het buitenbad van het Rotterdamse Sportfondsenbad wor den gehouden, zijn begonnen. Op de eerste dag werd Hannie Termeulen, die op de 400 meter vrije slag startte, uit geschakeld. Zij bleef boven de zes mi nuten, hetgeen niet voldoende was om zich in de finale te klasseren. In de finale 400 m. vrije slag zullen uitkomen: Tjebbes, Elzenga, Ten Thye, Willemse, Kayser en Lamme. Voor de finale 400 m. vrije slag dames plaat sten zich Geertje Wielema, Tine van Brenk, Florence Peters, Rineke Sij- mons, Annie Veldhuyzen en Greetje Lugthart Op de 3 x 100 m. wisselslag heren noteerde het Alkmaarse D.A.W., de snelste tijd, t.w. 3.34.4. Op dit nummer plaatsten zich verder in de eindstrijd Aegir 3.36.9, H P C. 3.41.4, Het IJ 3.41.4, Robben 3.42.6, H.Z. en P.C. 3.47.4. De Nederlandse ruiteréquipe heeft zich op de eerste dag van het interna tionaal concours hippique te Het Zoute (Belgie) onderscheiden. Vooral de nieuwe Nederlandse kampioen sprin gen, de Rotterdammer J. Rijks, be wees weer eens zijn klasse. Voor 30.000 toeschouwers wist hij met „Red Pop- py" de erepalm te veroveren in het springnummer. Tot de 46 deelnemers uit acht landen behoorden de sterke ruiters Raimondo en Piero D'Inzeo (Italië), de Argentijnse kapitein Cana- Ves, de Fransman Jonqueres d'Oriola, en de Mexicaanse kapitein Carillo. Na Rjjks eindigde als tweede de Fransman Jose Bonnaud met „Charleston" en als derde Raimondo D'Inzeo (Italië) met „Merano". Zesde werd onze landge noot kolonel Pantchoulichew met „Poo- ka" van stal Soest dijk. Janssens met „Spectateur" werd als veertiende ge klasseerd, Timmer met „Draufganger' achttiende en ritmeester Bischoff van Heemskerck met „Napoleon" twintig ste. Het tweede springconcours op de eerste dag was voor Piero D'Inzeo (Italië) op „Brandon". De Nederlan ders Baron van Lynden en Rijks wer den niet geklasseerd. Op de tennisbanen van het Gem. Sportpark te Alkmaar worden Zondag as. Interessante wedstrijden georgani seerd tussen dames en heren uit de overgangsklasse in de districten Am sterdam en Haarlem en de sterkste spelers uit het district Noord-Holland- Noord. Voor Noord-Holland-Noord komen uit: "tej. v. d. Duym (B'wijk), mevr. Buis kool (Hoorn), mej Koppen (Alkmaar), wej. C. van Limburg Styrum (Bergen), mevr. Manjoero (Broek op Langedijk). mevr. Schuurman (Alkmaar) en de keren mr Buiskool (Hoorn), dr. Dam- (Bergen), Groen (Beverwijk), Schmidt (Bergen). Stumpel (Hoorn) en Teitler (Den Helder). In de wedstrijden om de plaatsen 7 11 in het eindklassement van het we reldkampioenschap volleybal voor he ren won Libanon met 32 van Isr®e'; Polen versloeg India met 30. In het damestornooi won Polen eveneens met van India en versloegen de Rus- 6'sche dames Roemenië met dezelfde Cijfers. De Deense zwemster Jenny Kammen- gaard, die reeds tweemaal het Kanaal overzwom en gistermorgen wecjerom te Dover In het water is gegaan ten einde te trachten het Kanaal over te rwemmen heeft op R m van de Franse kust verwijderd haar poging moeten "•Zeven tengevolge van zeeziekte. zullen gaan trekken om de zwakkeren los te rijden". Overigens is het eerste Nederlandse succesje geboekt. De heer John Stol heeft n.1. de vererende uitnodiging gekregen de wedstrijd voor de ama teurs te leiden. Hjj zal als voornaam ste commissaris in de eerste volgauto plaats nemen. Pronk en Bakker zijn gewaarschuwd £)K technische commissie van de heeft laten weten, dat de strjjd om het wereldkampioenschap achter grote motoren een individuele wedstrijd is en dat deze opvatting vol gende week op de Pare des Princes- haan te Parijs door de deelnemers streng geëerbiedigd zal moeten wor den, wil men niet gediskwalificeerd worden. De twee commissarissen, die hierop toezicht zullen houden, de bei de oud-wereldkampioenen der stayers George Paillard en Victor Llnart, heb ben te dien aanzien volledige volmacht gekregen. Het Is duidelijk, waarom de U.C.L deze maatregel heeft genomen. Men herinnert zuh ongetwijfeld de stayer- finale op de Vigorelli-Daan te Milaan in 1951, toen de Alkmaarder Jan Pronk en de Zaankanter Cees Bakker op uitstekende wijze hebben samen gewerkt ten einde te trachten de we reldtitel in Nederlandse handen te krijgen. Deze opzet is schitterend ge lukt. Jan Pronk werd wereldkam pioen, maar de U.C.I. schijnt deze gang van zaken minder op prijs te hebben gesteld. Vandaar de nieuwe maatregel, welke een zeer ernstige waarschuwing inhoudt aan het adres van de Nederlandse stayers. Of de maatregel niet ernstiger zal blijken clan de kwaal, welke de U.C.I. te Mt- aan meent te hebben geconstateerd, zal de praktijk moeten leren. In 1953 Zwitserland. £)E wereldkampioenschappen voor 1953 zijn definitief toegewezen aan Zwitserland. Voor 1954 zijn candidaat: Duitsland, dat zijn plannen (Keulen Wupperthal) reeds heeft ingediend, Brazilië en Zweden, dat de wegwed strijden in Malmö wil organiseren en de baankampioenschappen aan Ko penhagen wil laten. Op het voorjaars congres in 1953 zal de beslissing val len. Tevens zal dan gesproken worden over het voorstel ieder land in de ge legenheid te stellen acht in plaats van zes professionals naar het we reldkampioenschap op de weg uit te zenden. QE Australische minister van arbeid en immigratie, Harold Holt, die momenteel een bezoek aan Nederland brengt, heeft gisteren een bespreking gevoerd met minister Joekes en had tevens een conferentie met de commis saris voor emigratie, mr. Haveman. Tüdcns een persconferentie verklaar de hjj, dat Australië van plan is in 1953 sleehts 80.000 immigranten op te nemen, in plaats van 150.000. In hoe verre deze inkrimping effect zal heb ben op het totaal der toe te laten Ne derlanders kon hjj nog niet zeggen. Hjj heeft thans besprekingen ge voerd met regeringen, waarmee Australië verdragen voor landverhui zing heeft. In de Ver. Staten hoopt hij binnenkort te confereren met die Amerikaanse autoriteiten, die sterk geïnteresseerd zjjn in Europese emi- gratiezaken. Over het algemeen ge sproken zullen in de naaste toe komst metaalbewerkers en geschoolde landarbeiders de beste kansen heb ben om in Australië te worden toege laten, zo zeide minister Holt. Het inkrimpen van het aantal im migranten ziet de minister als van tij delijke aard. Het is niet zozeer het gevolg van de lichte werkloosheid, die op het ogenblik te bespeuren is of van de economische omstandigheden, dan wel van het feit, dat de immigra tie van de staat zelve op het ogen blik te hoge investeringen eist. Deze investeringen in kapitaalgoederen als water- en electrische leidingen, scho len, ziekenhuizen, wegenbouw enz., waarvoor jaarlijks vierhonderd mil- lioen Australische ponden nodig zijn, drukken te zwaar. Tijdens de grote immigratie in de Ver. Staten kon dit land aanzienlijke leningen elders slui ten om te financieren: Voor Australië is zulks nu niet mogelijk. Van de In ternationale Herstelbank is 100 mil- lioen dollar geleend en men hoopt in de komende jaren per jaar 50 mil- lioen te kunnen lenen. Deze dollars dekken echter de behoefte aan geld bij lange na niet. Nu de prijzen, al Het veertiende eeuwse kerkje in De Ooy bij Nemegen zal thans definitief worden hersteld. De katholieke verken nersbeweging in Nederland gaf on langs aan het historische kerkje een vaste bestemming als Sint George Kapel. In samenwerking met het gemeente bestuur van Beek-Ubbergen zal de kapel nu gerestaureerd worden. Ook de katholieke verkenners hadden daar voor grote bedragen bijeengebracht. De kosten bedragen f 30.000. Enige tijd ge leden werd de kapel nog gebruikt als schuur. zijn ze goed, van wol, tarwe, suiker en zuivelproducten tot een normaal niveau gezakt zijn, hoewel de afzet prima is, wordt minder belasting op gebracht, zodat ook minder geïnves teerd kan worden in openbare wer ken. Het Australische ministerie van financiën verwacht, dat de tijdelijke inzinking op de arbeidsmarkt in Sep tember of October zal verdwijnen. Dan zullen de geïmporteerde voorraden uit de tijd van de hoge wolprijzen onge veer op zijn, waardoor de eigen tex tielindustrie weer werkkrachten zal kunnen aantrekken. Het Australische invoerprogramma is verkleind, mede om werkloosheid uit het land te hou den. Aanrijding tussen bakfiets enwoonschip Op de Noordwal in Den Haag heeft zich een eigenaardige aan rijding voorgedaan. Een bakfiets botste daar tegen een stilligend woonschip aan met het gevolg dat de vrouw des huizes, die zich juist op een trapje bevond viel en haar enkel verstuikte. Op het woonschip sneuvelden zes kopjes en een fotolijst. KAB en CNV houden zich afzijdig De staking bij de coöperatieve zui velfabriek De Ommelanden te Gronin gen is in een nieuw stadium getreden, doordat alle stakende arbeiders, 171 in getal, zijn ontslagen. Het conflict was, zoals men weet, ontstaan, doordat de directie haar toezeggingen inzake de arbeidsvoorwaarden niet was nageko men. De bij het NW aangesloten ANAB heeft de staking gelast; deze actie wordt door de KAB en CNV niet gesteund, omdat er tevoren geen overleg met deze organisaties is gepleegd. De leden der christelijke en katholieke bonden hebben dan ook opdracht gekregen, door te werken. De directie van De Ommelanden heeft getracht, haar melkaanvoer bij de melkfabriek DOMO te Beilen te laten verwerken. Het personeel heeft echter geweigerd deze melk zeven tank auto's vol tot een totaal van 84.000 liter in ontvangst te nemen, omdat deze kwam van een fabriek waar werd ge staakt. De directie van de DOMO heeft zich achter dit standpunt gesteld, al dus de ANAB. In de afgelopen week hebben 50.000 mensen de luchtmachttentoonstel ling op de vliegbasis Soesterberg, die gisteren haar poorten heeft gesloten, bezocht. Het 7.239 ton metende Amerikaans» Liberty-schip „Western Farmer" is ongeveer acht uur nadat het in botsing was gekomen met de 11.732 ton metende Noorse tank boot „Bjergholm" in Het Kanaal door midden gebroken. Het voorste gedeelte zonk onmiddellijk. Het achterste gedeelte werd door een Franse boot op sleeptouïó genomen naar Calaie. De 37 leden van da bemanning werden door Britse reddingboten opgepikt en in Enge land aan wal gebracht. De boven ste foto werd vlak na de aanvaring door de marconist van de Western Farm gemaakt. Op de foto hier naast ziet men het achterste ge deelte van het schip, dat naar Calais gesleept werd. n Televisieman direct ontslagen De voorzitter van de AVRO heeft aan drs H. J. Jonker, hoofd van de af deling „Gesproken Woord" dezer om roepvereniging, medegedeeld, dat de commissie van gedelegeerden heeft besloten, hem met. verlof te zenden. Dit verlof Is onmiddellijk ingegaan en duurt voorlopig drie maanden. Daar na zal men in overleg treden over de verdere ghng van zaken. Desgevraagd bevestigde de heer G. de Clercq het bestuursbesluit, doch hij wenste over de motieven geen inlich tingen te geven, omdat hij deze zaak van zuiver interne aard acht. Wel deelde de heer De Clercq mede, dat dit verlof in geen enkel verband staat met de gerezen moeilijkheden met de heren Vogt en mr Den Daas. Inmiddels heeft het AVRO-be- stuur de verbintenis beëindigd met de heer J. Simons, die werkzaam was bij de televisiestaf. Deze heeft na de va- cantie zijn taak niet behoeven te her vatten, hoewel zijn contract tot De cember van kracht was. Mede als uitvloeisel van de reorga nisatie heeft de AVRO het plan tot benoeming over te gaan van een as sistent-administrateur, die belast zal worden met de leiding der administra tieve, organisatorische en representa tieve werkzaamheden in de Hilver- sumse studio. Te Amsterdam is, 61 jaar oud, over leden de heer J. J. F. van den Bergh, een in journalistieke kringen zeer be kende figuur. Hij was de laatste jaren verslaggever van „Trouw", diende ver der de Nederlandse Journalistenkring een reeks van jaren als bestuurslid en secertaris, en is ook voorzitter geweest van de vereniging De Amsterdamse Pers. Hij was aanvankelijk voorbestemd een technische opleiding te volgen, maar zijn hart trok naar de journalis tiek. Zo kwam hij via de Nieuwe Haag se Courant en een Haags correspondent schap van De Amsterdammer terecht bij de Amsterdamse redactie van dit blad en ging daarna over naar De Stan daard. Als chef-verslaggever van dit 'blad werd hij een zeer bekende en ge ziene Amsterdamse figuur, die ook in het christelijke verenigingsleven een vooraanstaande plaats verwierf. Zijn grote verdiensten zijn beloond met een koninklijke onderscheiding. Het jaarlijkse congres van het Genootschap voor Reclame zal op 11 en 12 September te Amsterdam gehou den worden. [l!ill!ll!ll!llll!lll!ll!li!llll!lllllll!llllllll!lllllllllll!IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII DEZER dagen werd in Amsterdam een L' jongetje vermist. Terwijl een agent in een der stadsgrachten aan het dreg gen was, vervoegde zich een man bij hem, die beweerde, dat hij van het handwerk met haak en lijn veel meer verstand had dan de gezagsdrager, kelen van ruim tachtigduizend kilo Hij zou meteen wel even een proefstuk koffie en 5500 kilo chocolade. Alleen afleggen. Het werd hem toegestaan. De ,je koffie was op de zwarte markt al agent heeft hem op het droge moeten an(}erhalf millioen mark waard. De trekken Theodoor houdt zich maar heren zijn tot enorme gevangenisstraffen liever bij zijn klimpaal. En hij denkt er dan ook niet over, volgende maand mee te gaan, wanneer Britse oorlogsvlieg- tuisen een vlucht van zesduizend kilo meter over de Noordpool naar Alaska gaan maken. Veel te koud en veel te hoog vindt hij. Ofschoon hij zich kan voorstellen, dat voor de Engelsen hei vliegen wel iets aanlokkelüker wordt nu zii vóór een vlucht van Londen naa het vasteland zonder bon snoep moge. kopen. Want de Britten hebben nog al tlid een aanhangwagen met bonkaartei achter hun fiets hangen. Als de snoepe rij nu maar niet naar Engeland word teruggesmokkeldO Over smokke len gesproken: zestien Duitse smokke laars rijn voor een rechtbank te Mün- chcn schuldig verklaard aan het smok- Atv Z.E. Theodoor nu eens naar het Haagje ging en grote boeten veroordeeld en moeten bovendien meer dan een millioen mark aan ontdoken douanerechten opbren gen. Neen, dan ruilt Theodoor liever met graaf Felix Luckner. Deze voer in de eerste wereldoor log als kaper voor de Duitse marine en gaat thans een verhaal schrijven voor een door Duitsers en Amerikanen te vervaardigen film over zijn activiteit. Zo brengt kaperij nog geld op ook. Nu toch het woord Duitsers is gevallen, is hier meteen nog plaats voor een an der bericht, dat de wijzigingen in de internationale omstandigheden ken merkt: in Engeland worden plannen voorbereid, om een aanzienlijk aantal Duitse vliegers te gaan opleiden. Deze zullen de Duitse eenheden in het toe komstige Europese leger moeten onder steunen. Twintigduizend Oostduitsers werken onder Russische ingenieurs aan de aanleg van een vliegveld van twee en dertig vierkante kilometer nabij Gottbus; het is bestemd voor straal jagers, die de „vrede moeten helpen verdedigen". En daarom is de leider van een afdeling van de Oostduitse radio-omroep naar West-Duitsland ge vlucht! Generaal Naguib heeft Donderdag avond in een vraaggesprek voor de Franse radio verklaard, dat Egypte be reid is militaire hulp uit het buitenland te ontvangen, indien het wordt aange vallen. Deze hulpverlening zou echter geen inbreuk mogen maken op de on afhankelijkheid van Egypte, aldus de generaal. HU zeide er voorstander van te zU'n, dat een zo groot mogelük aan- Aanzienlijke verhogingen in hei geding Hoewel het Britse Vakverbond, TUC, zijn leden deze week heeft ge waarschuwd, dat aanzienlijke loonsver hogingen tot grote economische moei lijkheden kunnen leiden, blijven de vakbonden hun looneisen stellen. Deze zijn vaak niet gering. Zo wordt In de scheepsbouw onder handeld over een loonsverhoging, die volgens de arbeiders twee pond (twin tig gulden) per week zal moeten be dragen. Het resultaat is .beslissend voor de vraag, of twee en een half millioen mar. in staking zullen gaan. Zeshonderdduizend mijnwerkers vra gen een loonsverhoging van dertig shil ling (vijftien gulden), vierhonderddui zend „spoorjongens" verlangen tien procent opslag. Beide eisen zijn afge wezen; nieuwe besprekingen zullen binnenkort .beginnen. Volgende week zijn aanzienlijke loon eisen van tweehonderdduizend werfar- beiders te verwachten. De meubelma kers zijn het er nog niet over eens, of zij hun looneisen door 'n staking zul len ondersteunen. Een staking van opzichters en con troleurs van de veiligheidsdiensten tn de mijnen in Zuid-Wales, welke 24.000 mijnwerkers de arbeid onmogelijk maakte, is geëindigd. Besprekingen zul len worden geopend over een nieuwe loonregeling. Drie van de duurste dravers van de wereld, die elk 100.000 dollar of meer waard zijn, liepen verwondingen op toen een tornado het tentoonstellings- en kermisterrein te Sedalia (Missouri) teisterde. De paarden „Tar Heil", „Duke of Lullwater" en „Simpson Hanover" be vonden zich in een stal die door de storm verwoest werd. „Simpson Hanover" had enkele dagen geleden een belangrijke wedstrijd voor tweejarige dravers ge wonnen. Het Canadese viootbouwprogram zal wellicht moeten worden gewijzigd we gens stakingfen in de scheepsbouwin dustrie, aldus heeft gisteren een func tionaris van de Canadese defensiepro ductie verklaard. Tengevolge van vier stakingen, waar bij ongeveer 6.000 arbeiders te Quebec en 1.000 te Port Arthur (Ontario) zijn betrokken, kunnen opdrachten van de marine ter waarde van 70 millioen dollar niet worden uitgevoerd. tal Egyptische officieren voor hun op leiding naar het buitenland worden ge zonden, teneinde zich op de hoogte van de nieuwste wapens te stellen. Met do Ver. Staten bestaat reeds een overeen komst voor dit doel, zo voegde de ge neraal hieraan toe. Generaal Naguib bracht gisteren een kort bezoek aan het Egyptische garni zoen in de kuststrook van Gaza in Zuid-Palestkia. Sedert de staatsgreep brengt hij van tijd tot tijd bezoeken aan onderdelen van het Egyptische le ger. In de kuststrook van Gaza is in 1948 hevig gevochten tussen Israëliërs en Egyptenaren. Generaal Naguib nam toen zelf aan de gevechten deel. Arrestaties De Egyptische politie heeft voor de vierde maal in deze week communis tische cellen opgerold. Deze keer bij een inval in een huis in Koebbeh, een buitenwijk van Cairo. De politie vond een drukkerij en communistische lec tuur. Drie Egyptische studenten en een Armeense handelaar zijn, op beschul diging van communistische bedrijvig heid, gearresteerd. Radio-Caïro heeft Vrijdagavond om geroepen, dat het proces tegen de poli tiechef van Kafr El Dawar, dië na de wanordelijkheden ter plaatse, waarbij de katoenspinnerijen van Misr in brand werden gestoken en doden en gewon den vielen, is gearresteerd, Zondag te Alexandrië zal beginnen. Honderdduizenden rupiahs verduisterd De recherche te Bandung heeft een zwendelpartij, waardoor een schade van honderdduizenden rupiah werd ge leden, aan het licht gebracht. De knoeierijen geschiedden bij de uitbe taling van tachtig procent soldij over Maart 1942 aan oud-KNIL-leden. Bij de Japanse inval was over deze maand geen soldij ontvangen en eind 1949 werd besloten tachtig procent uit te keren. De Nederlandse ambtenaar P. was met de behandeling daarvan be last. Tienduizenden leden van het KNIL meldden zich bij het kantoor, waar het geld zou worden uitbetaald, maar daarnaast kwamen er „make laars" in het spel, die als gemachtig den optraden. Naar gebleken is, waren zij in duizenden gevallen gemachtigden van niet bestaande personen. In totaal incasseerden de makelaars honderd duizenden rupiah, waarvan P. ook een deel kreeg. Behalve P. zijn thans ne gen „makelaars", onder wie enige oud- KNIL-leden en drie bestuursambtena ren gearresteerd. Een verkenningspatrouille van de In donesische politie is in de kampong Larangan (bij de satelietstad Kebajo- ran), in een hinderlaag van een zestig man sterke bende gevallen. Hierbij wer den een politieman en een burger ge dood en twee burgers gewond. De bende vluchtte, toen versterkingen van de po litie naderden. Wederom is een z.g.n. „Westerling". gevangene" op vrije voeten gesteld. Het is de heer J. Leclerq. Hij mag het land nog niet verlaten en moet zich melden, omdat het onderzoek in deze zaak wordt voortgezet.

Heldersche Courant | 1952 | | pagina 5