a. s, MOEDERS n Prachtig geslaagde polomiddag van Helderse Bruinvissen Jimmy Brown en de Oranjehemden Nieuws uit Anna Paulowna SKODA 1950 SAUCIJSJES kÜfcÖÜAIL Hit ideale Haadnulmiddel prijs f 1.50 per flacon pAeifUP-teaAiitt een kermisverrassing Toeschouwers zagen tien wedstrijden BESLUITEN van de Urker Raad V Kermis aanbieding TIELEMUS Ook voor HET KLEllTERIIMS 30 99 99 49 De halve prijs uitstekend op dreef men de 1)HL ni M uj ie stenenLang- die-.o iJZm'Z 'd ZT Z""1"" u Geen zwanen in singels Texel J BURGERLIJKE STAND Komen en gaan Westerland Lagere school drie dagen naar Texel Scheepvaartberich ten Wieringen Wiron was kansloos tegen Succes III Jonge koe doodgereden „Luchtpost" nam deel aan eerste Bondsvhicht Hengelwedstrijd „De Snoek" ZWARTE BESSEN BREGMAN betaalt U voor het tweede stuk dat U bij ons koopt WASDAG RADIO-REVIER 9f Padu merie„APOLLO DE BESTE hel havrnh^/d.v*kl,Si™mAG«i zeiljachten tuurden, die elkander I *P"opZPn 'Ul"r dp sierlijke zamerhand zakte „en de Zt trach"P" -*«. W het zwembad ook wat te doen l d T" T 1T hemerktp <h« pr informatie bleek dat een nnlotZZ?* publlek trok en bij nadere. ül]k "f t0< mp" slotte bemerkte dat er in dat veel publiek trok en bij n bruinvissen ook nog medewerk ,p z'Jn' waaraan behalve de en twee herenzevJtallenZ^jiZZf.r^ d°°T mP een dames .Odvtmor„™ hfbhn „m d, j"," standers van de Bruint verband. zij de geduchte tegen- ren, zowel m tornooien als in competitie- °ok.dteze keer hebben ztf niet met zich laten spotten, hoewel Rezeed moet worden dat het water geweldig op hun hand was. De zee was door de naar het Zuiden gedraaide wind spie gelglad geworden, terwijl een water temperatuur van twintig graden zelfs voor blnnenzwemmers nog heel behoorlijk ls te noemen. Er werd door elk der drie afdelin gen een halve competitie gespeeld, zodat in totaal negen wedstrijden ver werkt moesten worden met nog een ingelaste competitiewedstrijd van Bruinvissen III tegen Neptunus III. Het tempo waarin dit programma werd afgewerkt, was zodanig, dat om nauwelijks vijf uur een schitterend geslaagde polomiddag was geëindigd die om half twee met de wedstrijd Neptunus IKroosduikers I werd geopend. De Bruinvissen hebben het er deze keer weer niet zo stralend afgebracht. Vooral het eerste heeft het er lelijk bij laten zitten door alle twee wed strijden te verliezen. De dames waren het beste in vorm. Nadat de Waterlelie de Kroosduikers- dames met 40 het eerste broekje hadden gegeven, bleken de Helderse dames ook de meerderen van die uit Westzaan en zagen zij kans via een 3—1 overwinning gelijk met de Wa terlelie te komen. Laatstgenoemd ze vental ^bleek, dank zij meerdere rou tine, niet te benaderen en de Bruin- visjes belandden op de tweede plaats. Hun spel gaat echter steeds meer vooruit zodat wij spoedig meer van ze gaan verwachten. Eveneens als middelmoot eindigde het tweede herenzevental van de Bruinvissen, die eveneens de Kroos- duikers wisten te kloppen en in Nep tunus hun meerderen moesten erken nen. Ook hier was het Neptunus dat door een 40 overwinning op de Kroosduikers de eerste plaats bezette. Het eerste zevental had een zwaar dere opgaaf. Hoewel het verschillende spelers in de voorste gelederen miste trok het toch weer voordeel uit het feit dat Piet Gode voor deze gelegen heid opgesteld werd. Hij bewees nog steeds een speler van formaat te zijn met een keihard schot. Neptunus werd deze middag voor de eerste en laatste maal afgemaakt. De Kroosduikers zagen kans om hen met een 10 nederlaag het water uit te sturen. Hierna waren het de Bruinvissen die tegen de Kroosduikers met hun fel op-de-man-spel het onderspit moesten delven. Vooral de jongere Bruinvissen bleken niet opgewassen In de te Urk gehouden raadsverga dering werd een verzoek afgewezen van de plaatselijke afdeling voor Die renbescherming om enige zwanen te kopen, teneinde deze in de singels aan de rand van het dorp te laten zwem men, zulks ter verhoging van het landschapsschoon. Gevreesd werd, dat dit al te zeer de jeugd naar de rand van de singels zou trekken, waardoor gemakkelijk ongelukken zouden ont staan. Het komt nl. reeds herhaalde lijk voor, dat kinderen in de singels vallen. Na goedkeuring door Ged. Staten stelden B. en Vf. thans voor over te gaan tot openbare aanbesteding van de badgelegenheid in het Buurthuis. De raad verenigde zich daarmee. Ten ge rieve der ganse bevolking zal het aan tal baden nu veel groter worden. Ged. Staten keurden ook goed de hulpver lening aan de getroffen gemeente Stad aan het Haringvliet tot een bedrag van f 1000.— voor de aanschaffing van brandweerkleding. B. en W. zullen op Woensdag 6 Juli dit bedrag aan het gemeentebestuur van Stad aan het Ha ringvliet persoonlijk overhandigen. Het voormalige brandweergebouwtje, dat goeddeels in de sanering valt, werd voor f 600.verkocht aan Johannes Oost, die dit zal restaureren volgens de voorschriften van het saneringsplan. Aangegaan werd een vaste geldlening per 1 Dec. a.s. van f 650.000.en een van f 175.000.— per 15 Nov. a.s., bei de met een looptijd van 40 jaar en ren tende 3,4 pet. per jaar met een afsluit- provisie van 1,8 pet. Op voorstel van B. en W. verleende de raad een cre- diet van ongeveer f 2500.— voor de aanschaffing van kleding en schoeisel voor de brandweer. Ged. Staten hebben een extra bouw volume beschikbaar gesteld voor het bouwen van twee woningwetwoningen bestemd voor de huisvesting der rijks politie. De raad keurde hiervoor een crediet goed. Bij de rondvraag werd gewezen op het tekort van f 150.— voor het uit stapje der ouden van dagen. B. enw. zullen onderzoeken of de gemeente dit eventueel voor haar rekening kan nemen. 9—o"nederlaag.rotten' Het was een De laatste wedstrijd: Neptunus I— ftntlnV1SSei1 1 bleek een waardig sluit- J*eze Prachtig geslaagde polo- wi? t„«' Ploegen bleken wonder- 4eIkaar opgewassen en de spanning steeg af en toe zo hoog dat d® aaonaoedigingskreten van de horen peschouwers in de stad kon Sl°.tte, bleken de Zaandammers toch de sterksten en bleven de Bruin- laatste 7LT nederl"« °P de WEINIG BELANGSTELLING VOOR „DE PRIVÉ SECRETARESSE". De geschikte temperatuur was er nu juist niet, toen de toneelgroep „Het Masker" „De Privésecretaresse" bracht. De hele dag hadden de badgasten zon nestralen opgeslurpt en waren te moe, om 's avonds ook nog naar Den Burg te komen om de Texelse tonelisten bezig te zien. We hebben des te meer bewon dering voor de leden van „Het Masker" die met veel élan het stuk bracht. Dit seizoen komt „De Privésecretares se" nog twee keer op de planken en we wensen haar dan zeer vele aan bidders toe. BUURMANS IJZER GING MET OPKOPER MEE De Texelaar Adriaan V. stond giste ren voor de Alkmaarse politierechter terecht, omdat hij op 22 Januari van dit jaar een partij oud ijzer, die aan zijn buurman toebehoorde, aan een op koper had meegegeven, in de stellige overtuiging, dat het oude ijzer toch niet meer werd gebruikt. De eigenaar dacht er evenwel anders over. V. werd veroordeeld tot een boete van f 10. subs. 5 dagen. DE JEUGD CONCERTEERDE. Als Johan Visser met zijn schare jonge muzikantjes in het Park te Den Burg is en dan nog geassisteerd wordt door de heer v. d. Boomgaard, dan is succes verzekerd. Honderden muziek liefhebbers luisterden en applaudiseer- den. Het weer werkte mee. zodat het een zeer goede avond werd. Bravo, jongens en meisjes! 28. Op weg naar huis werd meneer Bikkebakker door de trainer van de Biggers ingehaald. Dirk Dreun fietste hem achterop en sprong toen van zijn rijwiel. „U bent geloof ik nog al onder de indruk van het spel van die kleine Brown, meneer Bikkebakker, maar ik hoop dat u rpeltechmsch voldoende in zicht bezit om dit shówvoetbal niet te overschatten. Het lijkt namelijk meer dan het is. Neemt u dót van mij aan". Meneer Bikkebakker keek Dirk Dreun vrij ontstemd aan. „Daar heb je dat brok eigenwijs weer" dacht hij. „Die gaat proberen roet in mijn eten te gooien". Maar hij zei. „Hoe bedoel je dat, Dirk? Ik zou zeggen dat het in het voetbalspel om de doelpunten gaat en als iemand dan in ongeveer anderhalf uur een kleine véértig van die doel punten weet te maken, dan noem ik dat geen show-voetballer, maar een uitzonderlijk productief speler. En nu jij weer". Dirk Dreun zuchtte even onder zoveel ondeskundigheid. Natuur lijk, menneer Bikkebakker, gaat het in het voetbalspel om de doelpunten, maar nog belangrijker is het hoe die doelpunten gemaakt worden. En u weet toch even goed als ik, dat voet bal een teamsport is en dat een speler, die te individualistisch is, de mensen noemen dat egoïstisch, niet in het ploegverband thuis hoort". Meneer Bikkebakker begon nu echt boos te worden op dat uilskuiken van een trai ner. „Dus jij wilt beweren, dat Jackie Brown niet in een voetbal-elftal thuis hoort?" vroeg hij op scherpe toon. „Zo als hij nu speelt zeker niet, meneer Bikkebakker" antwoordde Dirk Dreun. „Misschien wèl als ik hem eens een jaartje onderhanden neem, want dan...." Meneer Bikkebakker liet zijn trainer niet eens uitspreken. Hij zei: „Ik geloof Dirk, dat jij aan verstands verbijstering lijdt". En toen draaide hij hem zijn rug toe. Geboren: Robertus G., z. v. P. H. Al- ders ei C. M. Smiers; Petrus j M z v. Th. Snoek en P. W. Vaars; Hendri- kus J. J„ z. v. Joh. W. Scholten en A. A Looijesteijn; Emmy, d. v. T. M. de Vlieger en A. Jonker; Martina M., d. v. Joh. Duijnhoven en C. Klaver; Cornelis W.. z. v. W. Pijnacker en M. J. Lute; Jacoba, d. v. J. Jansen en R. Heins; Ursula E., d. v. B. C. Leek en E. Schuijt; Barbara C., d. v. L. B. Pijnacker en G. van den Berg; Marian F., d. v. C. Wijch- gel en A. B. Werkema; Johanna C. A„ d. v. G. Scholten en C. M. Kunnen; Freek, z. v. A. Geel en G. Bakker; Ru- dolf G., z. v. Joh. W. Alkemade en G. Verlaan; Johannes P., z. v. A. J. van Nuland en A. C. van Eerde; Johannas G. H., z. v. F. A. M. van den Berg en J. Ham; Hendrik, z. v. F. Vlaming en H. den Engelsen; Janny T., d. v. S. R. Polet en K. Hofstra; Henk R. en Agatha N., z. en d. v. S. J. Wilms en N. Slikker; Liesje, d. v. Jac. F. van de Vorsten- bosch en M. de Jonge; Jacob H., z. v. D. Plagmeijer en T. van der Tuin. Ondertrouwd: A. C. Schouwenaar en L. Voorthuijzen; C. M. J. Hoogenbosch en P. J. M. Vieveen; W. J. Kunnen en S. Oele; K. Schuiling en N. de Klerk; P. Noppen en A. A. H. Timmer. Getrouwd: B. G. J. de Vries en C. J Verheul; A. J. de Neve en M. M. Spigt; P J. Pronk en G. Langes; C. David en C. Straathof; A. C. Schouwenaar en L, Voorthuijzen. Overleden: J. C. Borgs-van der Hoe ven, 45 jaar; J. Keuris, 75 jaar; F. A Jacobi, 84 jaar; D. Oosthof-Groet, 31 j Ingekomen: A. den Engelsen van Wieringermeer; J. Kesteloo en gezin van Venhuizen; mej. W. Koers van Venhuizen; A. Veenstra en gezin van Rouwerderhem; Jac. Buter< van Haren karspel.. A. J. Koster en gezin van Kortgene; mej. C. van Dalen van Heer- hugowaard; N. G. Dorregeest van Am sterdam; mej. A. A. Tiel van Zijpe; Joh, C. Nillesen-van Eek van Zeist; A. de Haas-Wiering van Berkhout; mej. G, Bakker van Wieringen; mej. C. A. M. Janson van Alkmaar; A. de Vlieger- Jonker en kind van Zijpe; Th. F. Har- kema en echtg. van Leersum Vertrokken: mej. M. S. de Boer naar Bussum; I. Spaans-Spigt naar Amster dam; wed. G. A. Pistoor-Vastenhouw naar Amsterdam; M. J. van Kempen- Halfschepel naar Den Helder; P. Peoer naar Zijpe; J. G. J. de Haas naar Breda; N. Gouma en gezin naar Wieringer meer; mej. M. P. de Haas naar Noord- wijk; E. de Vlieger naar Nieuwe Nie- dorp; mej. M. A. van Dreunen naar Canada; I. van den Broeke naar Rotter dam; A. Blok en gezin naar Velsen; A. de Vries naar Zijpe; C. David en echtg. naar Den Helder; H. Elzinga en gezin naar Zijpe; wed. N. Bas-Kreijger en P. Bas naar Zijpe; mej. T. J. Siebenga naar Barsingerhorn; L. Kooy naar Enk huizen; P. A. Becht naar Zijpe. URK, 4 Juli. - Zaterdag werd door 140 vaartuigen aangevoerd: 8564 pond kull- Paling 0,80—0,96, 807 pond ltjnaal l.is 1.25, 98 pond fuikaal 0,80—0,92, 102 pond snoekbaars 0,43—0,48, 41 pond rode baars 0.90—0,95 en 26 pond voorn 0,04 per pond. 760 bakken nest 2,60 per bak van 37 kilogram. Bruingebrand dcor de zon, moe maar voldaan keerden de leerlingen van de vijfde en zesde klas der O. L. S. Wes terland terug van hun drie-daags uit stapje naar de „Parel der Wadden eilanden". Donderdagmorgen om acht uur ver trok de stoet per fiets naar Den Helder, waar de „Marsdiep" gereed lag orn de overtocht te verzorgen. Het eerste doel was de Jeugdherberg „Panorama waar kennis werd gemaakt met de ouders. Nadat de bagage was opgebor gen en de bedden waren opgemaakt ging het naar Fonteinsnol, waar de uit kijktoren werd bestormd. Eerst werd hier de inwendige mens versterkt. Op het strand van Westerslag werden heel wat natte broeken gehaald, s Avonds werd het keurig onderhouden Russen kerkhof bezocht. Ook. Vrijdag was het mooi weer- 's Morgens stond een bezoek aan Texels Museum on het programma. Vandaar ging het door de dennen naar De Koog en verder naar het einddoel de Slufter, waar de jongens heerlijk konden dwa len door dit mooie plekje natuurschoon tussen de Texelse duinen. Doodmoe en hongerig keerden ze in de Jeugdherberg terug, waar de jongens de maaltijd alle eer aandeden. 's Avonds nam vader Veldwisch ze mpe op een wandeling in de omgeving, waarvan hii heel wat wetenswaardig wist te vertellen. De laatste dag werd de Meeuwenko lonie bezocht, waarna nog een fiets tocht werd gemaakt over Den naar de Jeugdherberg, waar afscheid werd genomen van de Jeugdherberg- ouden. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN B. en W. verleenden bouwvergun ningen aan: J. B. Braam, Wijdenes Spaansweg, voor een pakhuis en het uitbreiden van de winkel; Joh. Maes- sen. Zandvaart. voor een schuur: J. G. Schippers, Grasweg, voor een nood- landbouwschuur; J. F. van den Berg, Molenvaart, voor een bergplaats voor landbouwwerktuigen; N. Huijg, Ko ningsweg. voor de uitbreiding van een woning met kantoor; R. Blankevoort, Molenvaart, voor een garage; A- van den Berg, Molenvaart, voor een schuur: C. Maars, Kleiweg, voor een garage. WEDVLUCHT „ALTIJD VERDER". De jonge duiven der leden van „Al tijd Verder" moesten in de wedvlucht van Roosendaal 152 km afleggen. De eerstaankomende duif deed dit met een gemiddelde snelheid van 1256 meter per minuut. Prijzen en punten werden behaald door: M. v. d. Berg 1 16 17 met 43 pun ten. A. v. d. Zee 2 12 met 42 punten, G. Nieuwenhuizen 3 4 8 23 met 41 pun ten, A. Liefhebber 5 6 11 19 21 22 24 met 39 punten, J. Blaauboer 7 15 20 met 37 punten. J. Janssen 9 10 met 35 punten. P. Blaauboer Wz. 13 14 27 met 31 punten, J. Filipsen 18 26 met 26 pun ten. M. v. d. Berg Fzn. 25 met 19 pun ten. N. W. Kaan 28 met 16 punten. Alnati, 5-7 n.m. te Rio de Janeiro Alpherat, pass. 5-7 Ouessant naar Rio de Janeiro Argos, 6-7 v.m. te Palermo Abbekerk, 5-7 van Japan te R'dam Alamak. pass. 5-7 Balearen naar Genua Albireo, 6-7 te Paranagua verwacht Aldabi, 4-7 van R'dam naar Hamburg, 5-7 te Bremen Alderamin, 4-7 van Genua naar Barcelona Algenib, 4-7 van Bre men te Antwerpen Alkaid, 5-7 van Buenos Aires naar Santos Alphacca, 6-7 van Buenos Aires te New York ver wacht Alphard, 5-7 van R'dam te Porto Alegre Alwaki, 5-7 te Rio de Janeiro Amor, pass. 5-7 Bizerta naar Tunis Ampenan, 4-7 van New York naar Tand- ieng Priok via Casablanca Amsteldijk. 5-7 te Halifax verwacht Arkeldijk, 4-7 van R'dam naar New York, 5-7 te Hamburg verwacht Alcyone, pass. 5-7 Finisterre naar Antwerpen Boskoop. 6-7 te Maracaibo Bennekom, 4-7 van Callao, 5-7 te Pisco verwacht Billiton, 6-7 te Zamboanga verwacht Bintang, 5-7 van Singaporei naar Legaspi Blitar, pass. 5-7 Gibraltar naar Marseille Eloemfontein, 4-7 van Southampton pass. 5-7 Ouessant naar Teneriffe Blommers- dijk, 4-7 van Antwerpen Caltex Delft (t), 5-7 van Sidon naar R'dam Caltex Leiden (t), 4-7 van R'dam naar Sidon, pass. 5-7 Casquets Caltex Nederland (t), pass. 5-7 n.m. Kreta Congostroom, pass. 4-7 Vlissingen naar Dakar Cot- tica, 4-7 van Paramaribo Caltex Per- nis (t), 6-7 v.m. te R'dam verwacht Cronenburgh, 7-7 n.m. van Castro Urdia- lis te IJmuiden verwacht Delft, 6-7 te Mollendo Diemerdijk, 5-7 n.m. van Pa namakanaal naar Los Angeles Delfs- haven, 5-7 van Hamburg te Antwerpen Delft. 4-7 van Callao naar Molendo Drente. 6-7 te Belawan verwacht Eem- dijk, 4-7 van R'dam naar New York, 5-7 te Antwerpen Ena (t), 6-7 te Terneu- zen verwacht Eos, 5-7 van Kopenhagen te A'dam verwacht Eendracht, 4-7 van Bremen naar R'dam, van 5 op 6-7 te R' dam verwacht Erinna (t), 6-7 v.m. te Bergen verwacht Esso Amsterdam, 8-7 te Aruba verwacht Esso Den Haag (t). 6-7 van R'dam naar Aruba Fries land (KRL), pass. 4-7 Perim naar Co lombo Gaasterkerk, 5-7 van Singapore naar Penang Gaasterland, 4-7 n.m. van Cabedelo naar Las Palmas Garoet, 4-7 van Singapore naar Tandjong Priok Gooiland, pass. 4-7 Kaap Verd. Eil. naar Recife Gordias, 5-7 van Triest te Ant werpen Groote Beer, 5-7 540 mijl oost van Kaap Race Groote Kerk, 5-7 van Kaapstad naar Teneriffe Gaasterland, pass. 5-7 Fernando Noronha naar Las Pal mas Hector, 6-7 te Cadlz Heelsum, 8-7 te Houston verwacht Hathor, 5-7 te Saloniki verwacht Heemskerk, 6-7 te Genua verwacht Helena, 4-7 van R' dam naar A'dam Hoogkerk, pass. 5-7 Finisterre naar Marseille Java. 4-7 van Tandjong Priok naar Cherlbon Joh. van Oldenbarnevelt, 5-7 160 mijl zuid west van Ouessant naar Port Said Ju- piter, 6-7 van Calamta te Patras ver wacht Kieldrecht, 5-7 te Manilla ver wacht Kota Agoeng, pass. 5-7 Gibral tar Laagkerk, 5-7 van Bombay naar Karachi Linge, 4-7 van Kotka naar A'dam Liseta (t), 4-7 van Bangkok naar Singapore Loenerkerk, 5-7 van Cochin naar AdenLuna, pass. 5-7 Oues sant naar R'dam Leersum. 6-7 te Ant werpen verwacht Mariekerk, 6-7 van Hamburg te Antwerpen Merwede, pass. 5-7 Flores naar Houston Mirza (t), pass. 5-7 Ceylon Succes 3, kampioen van de 4e kl. NHVB, speelde Zaterdagavond eenere- wedstrijd tegen haar toekomstige ri vale, het naar de 3e kl. gedegradeerde Wiron I uit Den Oever. Gezien het vertoonde spel mogen we ons afvragen of Wiron zelfs in deze lagere afdeling wel een dragelijk fi guur zal slaan. We betwijfelen het. Te> gen Succes 3 althans, waarin zoals be. kend verschillende spelers uit de Suc ces-glorietijd zijn opgenomen, vetera nen als Rijkers, Schmitt, C. Lont, J. Doves enz., hadden de gasten weinig in te brengen. Zij gingen dan ook met 51 kansloos ten onder. Vooral in de tweede helft kwam Succes op volle toeren. Wiron werd geheel ingesloten. De 10 voorsprong, vóór de rust verkregen, liep ondanks de manhaftige verdediging, door goede doelpunten van Edam en Vermeulen (2 maal), op tot 40. Eerst toen kon Wiron de eer redden. Een schot van linksbuiten Komduur, wel de beste man bij de gasten, trof doel. Klok ten' slotte bracht de stand voor Succes 3 op 51. Het publiek genoot van het gebodene. De oude garde liep nog vele verbluffende staaltjes van haar kun nen zien. Toen Zaterdagmorgen plm. 7 uur de postauto langs de Rijksweg van Den Oever af Hippolytushoef naderde, plaatste zich plm. 1500 meter van Hippo een jonge koe (pink) voor de auto. Het dier, eigendom van de heer B. van Stroe, was uit de wei gebro ken en moest de aanrijding met de dood bekopen, terwijl de auto zwaar werd beschadigd. De chauffeur H. Naam uit Schagen, bleef ongedeerd. De inwoners van Hippo kregen hun krantje en hun post ongeveer een uur later dan gewoonlijk. De postduivenvereniging „De Lucht post" nam op Zondag 5 Juli deel aan de eerste Bondsvlucht voor jonge dui ven van Roosendaal af over 156.204 km. De duiven werden gelost om acht uur met kalme N.W.-wind. De eerste duif werd geklokt om 10.12.51 door H. Kaan. Snelheid 1167,25 meter per mi nuut. Uitslag: H. Kaan 1, 2, 4, 6; W. de Waal 3, 10; J. Tijsen 5; J. Bais 7; G. Mast 8; H. Pijlman 9. Zaterdag wederom inkorven voor Roosendaal tussen 2 en 3 uur. De hengelsportvereniging „De Snoek" hield Zaterdagmiddag en Zon dagmorgen een hengelwedstrijd voor haar leden. Aan de wedstrijd namen in totaal 25 leden deel en er werd ge vist op witvis. Totaal werden 51 vis sen gevangen. Uitslag: 1. en 2. A. v. d. Welle en G. van Es (7 vissen); 3. R. Blaauboer (5); 4., 5. en 6. W. Sie- monsma, M. Cloots en H. de Vries (4 vissen). Grootste vis: G. v. Es (bra sem van 36)4 cm). (vanaf Donderdag te leveren) Frambozenbessen-llkeur Kersen-likeur per hele fles 1.50. Advocaat per hele fles 2.70. Koningstraat 87. Tel. 2892. 90 ct. per K.G. POLDERWEG TE KOOP: Cabriolet. Stuurversnelling, prima staat, leerbekleding, nieu we banden 2000. Tel. k 2248—202. OOGJES-LUIERS 87 TETRA LUIERS 79 ONDERLEGGERS 135 LAKEN en SLOOP 395 TRUITJES glansgaren 99 NAVELBANDJES 45 INTERLOCK HEMDJES 60 DELANA HEMDJES 70 LUIERBROEKJES 75 MONDDOEKJES Badstof 40 MOLTON WIEGDEKEN 260 WOLLEN DEKEN 990 SPOORSTRAAT 35. 98 |38 >148 Q KINDERBROEKJES. pracht model, p. stuk 59 ct. De tweede voor de halve prijs WOLLEN SPORTKOUSEN, kleine herenmaten, Nylon versterkt, reeds goedkoop e voor 1.98 De tweede Q Prachtige grote zware BADDOEKEN 1.98 Q De tweede voor Grote zware halflinnen THEEDOEKEN, voor de maat reeds een koopje 99 ct. P De tweede nu voor Pracht DAMESNACHT- 9 HEMDEN, fijne lingerie- katoen, al goedkoop voor 3.95 en nu nog de tweede voor b Zware wollen sajet WERKCOKKEN in grijs en zwart, Nylon versterkt 2.75 en de tweede voor 9 Prima OVERALLS tot maat 56 goedkoop voor 8.95 De tweede voor P Deze aanbieding voor het tweede stuk voor halve prjjs geldt voor de volgende artikelen: l Alle DAMESONDERGOEDEREN 9 Alle OVERHEMDEN met losse en vaste boord i FANTASIE SCHORTEN DAMESKOUSEN ook NYLONS WOLLEN HERENSOKKEN ONDERJURKEN 1^1 EET BOERSEMA's Reigerstraat Ooievaarstraat Ons maatwerk, In de puntjes goed Is kleding die ieder voldoet! Modelkleermakerij PIET SCHMIDT RUYGHWEG 74 TEL. 3176 MARINE-UNIFORMEN: correct, niet duur: voorheen een LAST, nu een LUST. Met een Wasmachine van RADIO-REVIER en voor 3.per week wordt deze Uw eigendom. Komt U eens aan? U slaagt billijk en beter bij: Koningstraat 16 Telefoon 2360 (naast van Willigen) Keuze uit 6 merken. Kant en klaar in de flacon. Prachtige krullen met Uw eigen krulspelden. GEBRUIKSAANWIJZING Bevochtig Uw haar met K^rosal, rol het ap uw eigen krulpspelden en uw haar zit weer als gepermanent. Dagenlang houdbaar krullen Kerosal is gemakkelijk, beter en voordeliger. voldoende voor 8 10 complete kapsels. Slechts 15 a 20 ct. per behandeling J TEL. 3275, KEIZERSTRAAT 28, DEN HELDER De meeste grote bedrijven hebben hun opkomst te denken aan de tuiste wijze waarop zij hun reclame ge voerd hebben. In bijna alle geval en is dit DAGBlAD RECLAME geweest Schakelt voor Uw bedrijf oi artikel deze courant in en U bereikt koop krachtige lezers!

Heldersche Courant | 1953 | | pagina 5