zuinig gloedvol tredvast Rikki en de reviiester Juttertjes De zee gaf een schat prijs! micro- actieve wrijfwas Te koop aangeb. Personeel Diversen: en toch slechts Ct per grote bus Ogen tekort komt u om die waarlijk verrassende fotoreportage te bekijken in Panorama van deze week: Na talloze vergeefse pogingen gelukte het enige stout moedige duikers, uit de diepten der blauwe Caraïbischc Zee een fortuin aan goudstaven en gouden munten op te haleneen oude Spaanse piratenschat, thans, na eeuwen, ontrukt aan het rijk van Neptunus! Zelf bent u daarbij ooggetuige! Zelf beleeft u die spanning mee door de realistische, meesterlijke foto's en het levendige, boeiende relaas! Elke week opnieuw heeft Panorama trouwens zo n grandioze treffer! In deze 40c jaargang overtreft Panorama zichzelf! U mag heus geen nummer over slaan, - neem 'n abonnement! Nü! Vul onderstaande coupon vandaag nog in... Als extra verrassing krijgen alle abonné's, die zich vóór 1 Januari 1954 opgeven, een daverende surprise! INTEKENBILJET B. z. a. besch, goede HUISHOUDSTER, 45 j. met zoontje van 6 j. Brieven no. 387 bur. Scha- ger Courant, Schagen. Adressen Bur. v. d. blad enz. worden uitsluitend na 4 uur bekend gemaaKt .Jonge konijnen en gratis jonge poesjes afhalen. Stern straat 31. Z.e.an. donkerblauwe da mesmantel a f 10.— en don kergrijze herenjas f 25. Joubertstraat 3. Woonhuis, leeg te aanvaar den en petroleumventerswijk. Adres bureau van dit blad. Gevraagd een nette winkel juffrouw per 4 Jan. '54, liefst met vak bekend. Banketbak kerij Verfaille, Spoorstr. 73. Flink meisje gevraagd van 's morgens half 8 tot 's mid dags half 4. Hotel Bakker, Spoorstraat 31. Toneelgroep „Het Masker" heeft nog plaats voor enige dames- en herenleden. Secre taris: A. Holtman, Fabrieks- gracht 9; C. A. Roos, Crocus- straat 2. Bij bet inzenden van num merbrieven op advertenties wordt beleefd verzocht hei Juiste nummer in de linker bovenhoek van de enve loppe. PANORAMA Aan de Adm. van „Panorama", Nassaulaan 51, Haarlem. Accoord Noteer mg als abonné per week 30 cent per kwartaal f. 5.90. 34 Naam... Adres- Woonplaats doorhalen wat niet verlangd wordt. 36. Inspecteur Barendse knipperde met zijn ogen in de felle lichtflitsen die het toneel van bliksem moesten voorzien, hij stak zelfs afwe rend zijn korte dikke armen uit. Maar ondanks deze afwerende houding, bleven zijn ogen strak gericht op de enveloppe, die daar op het tafeltje lag en uie in de verblindende bliksem stralen zelf liehl scheen uit te stralen. Het ge rommel van de donder op het toneel was ach- er de coulissen bijna niét uit ie houden. Het verstemde alles.... óók het geluid van een mdzak, die met een plof op .ie grond terecht kwam. Een zwaar décor, van zijn tegenwicht beroofd, bleef één ogenblik in de lucht han gen, maar kwam toen met een zwaar gerom mel naar beneden. Het ongewone geluid door kliefde nog steeds de hemel, maar plotseling werd alles donkerVerschrikt deed de in specteur een stap achteruit! Met zwaar geraas was er een achtergrond vlak voor zijn neus op de grond geploft. Een enorme lap doek, dia hem als een muur alle uitzicht benam! Dus óók het uitzicht op het tafeitje in de bam- bochut. Het tafeltje, waarop een enveloppe lag-

Heldersche Courant | 1953 | | pagina 8