KOLEN-CONTANT Van het eiland Texel UDI gaf geslaagde opvoering van „Storing in Lunapark" Nieuws uit Wielingen Een geslaagde uitvoering van „Zang en Vriendschap" Oeverse accordeonvereniging „Avanti" oogstte veel succes Juttertjes Genoeglijke avond voor Kleuterschool Verhoef f Aardig spel in ,,De Trekpleister Staatspensionnering vergaderde Weer vier ponten te Velsen Vrouw dood in haar woning aangetroffen KLEINE HANDELS ADVERTENTIES JIMMY BROWN EN DE BLOEDBOEF-BEREN t 'xm v c ¥OiSl BESOMMINGEN IJMUIDEN Breezand Jubileum van pastoor Tevens een zilveren parochiefeest Uitslagen kaartavond van de N.K.J.B. Anna Paulowna Actie van strijdfonds 't Zand „De Snoekbaars" groeit: ledental verdubbeld Moordenaar naar België uitgeweken De hoogste waarde „Electro'' Wilt U spoedig Aarzel niet langer! Motor- en JoJa's AutO- Board, timmerhout, Deze week Hoogste prijs Stoomgoederen American Stockhouse Voor alle huisbrand Butagas Leuke kinderfoto's Permanent-wave 7.50 J. Dito Uw kapster aan huis Vergaderzaal EET BOERSEMAs Schuimrubber Te koop aangeb.: Te koop gevraagd: Te huur aangeb.: Ruilen: Personeel Diversen DINSDAG 19 JANUARI 1954 Dat de toneelvereniging UDI in staat is geweest een nagenoeg gevulde zaal •en bele avond prettig bezig te houden, is een compliment waard. Het stuk van Tom Dekker, „Storing in het Lunapark", was daartoe ook wel zeer geschikt. Verder dan een gulle lach om zotte situaties ging het trouwens niet. De verwik kelingen waren legio. Een ietwat droge en „zoete" jonge man Justus (D. Poel) treedt in het huwelijk met een vlotte jongedame, Mies (mej. E. Remmers) en blijkt zijn huwelijksnacht op de kermis te hebben doorgebracht (gelukkig kan zoiets op Texel niet meer voorkomen) in ge zelschap van een onbekende dame. Justus beweert, dat één en ander tegen zijn wil, en in alle eer en deugd is geschied, maar schoonvader Willem Neutelaar (A. de Wilt) en diens vriend Harm (P. Vermeulen) menen, dat een dergelijk verhaal niet in staat zou zijn de opgewonden gemoederen van het inmiddels huiswaarts gekeerde jonge vrouwtje Mies, schoonmoeder Evelien (mevr. Bakker-Zuidewind) en Martha, de bemoeizieke en roddelende zuster van Neutelaar (mevr. V. de Vlies- Koopman) tot bedaren te brengen. De beide heren helpen de jongeman een ander, meer aannemelijk verhaal te verzinnen. Hij zou verdwaald zijn en de nacht hebben doorgebracht bij een vriend, Giel de Korte (J. Dekker). Het jonge vrouwtje blijkt echter nog al wantrouwig en vraagt het adres. Justus verzint er een en na de tele grafische informatie van Mies, ver schijnt er een ongemakkelijke dame, onder de welluidende naam Roosje (mevr. Room-Wilkeshuis) die de ega blijkt te zijn van een havenarbeider, De Korte (G. Bakker), die toevalliger wijs op het aangegeven adres blijkt te wonen. Om het nog wat ingewikkelder te maken is vriend Harm verstokt vrijgezel stilletjes in het huwelijk getreden, en is zijn vrouw Lydia (me vrouw (Klaasenbos-Vermeulen) de on bekende dame van de kermis, die met Justus de nacht onvrijwillig in de Turkse schop doorbracht, toen de stroom uitviel. Tevens komt het uit, dat de jongste dochter des huizes Toby (mevr. Mantje) verliefd was zon der dat de ouders ervan op de hoogte waren op de werkelijke De Korte, die inmiddels ten tonele is versche nen. Als Justus deze De Korte nog een vrouw toedicht om zijn eigen verhaal wat aannemelijker te maken, zien de zaken er helemaal duister uit. Het heeft heel wat voeten in de aarde al vorens het gelukkige einde er is. De rollen waren ditmaal bijzonder goed gekozen. Van de dames hebben mej. Remmers en v. d. Vlies-Koopman een pluim verdiend. Vooral de terug keer van het pasgetrouwde dametje en de wijze waarop zij zich in de al tijd moeilijke verliefde situaties ge droeg waren uitmuntend. Twee, die zich kennelijk in de hun toegewezen rollen veel beter op hun plaats voelden, dan wij in het ver leden wel eens hebben meegemaakt, waren mevr. Bakker en D. Poel, resp. als de kalme, ietwat nuchtere schoon mama en de verliefde stuntelige Jus tus. Dit gold zeker ook voor de beide de Korte's. De Wilt haalde kennelijk zijn hart op aan zijn rol van gepen- sionneerd ambtenaar, wiens pijp en kippen zijn leven vullen en die enigs zins onder de pantoffel staat. Dochter Toby overdreef hier en daar wel wat, terwijl Roosje juist wat te tam was uitgevallen. De overige rollen vielen behoorlijk uit. Het eerste bedrijf verliep soms wat traag, waarvan gebrek aan rolkennis als oorzaak was aan te wijzen, terwijl ook het derde na het uitstekende tweede wat tegenviel. Samenvattend een zeer geslaagde avond, die de talrijke donateurs en vrienden een genoeglijke ontspanning heeft gebracht en de Nutskleuterschool geld in het laatje. We kunnen de bewoners van De Koog met genoegen aanraden, aan staande Zaterdag een avond te gaan lachen. Besommingen van Maandag waren: IJm. 183 f 20.100; IJm. 85 f 21.900; IJm. 221 f 6120; IJm. 129 f 5540; Sch. 107 f 3000; Sch. 27 f 14.000; Kw. 141 f 9750; Kw. 38 f 7050; Kw. 140 f 4630; Kw. 175 f 4710; Kw. 37 f 4310; Kw 176 f 8000; Kw. 19 f 7600; Kw. 41 f 8950; Kw. 84 f '2120: Kw. 10 f 1850; Kw. 16 f 2330; Kw. 123 f 8900; Kw. 104 f 1600; Kw 114 f 1390; Am. 16 f 2380; Am. 18 f 2430; Wie. 33 f 1840. De totale aanvoer be droeg 4060 kisten. De prijzen waren per 1 kg: heilbot 3.102.70, gr. tong 32.45, grm. tong 2.662.22, kim. tong 2.442.22, kl. tong I 1.90—1.73, kl. tong II 1.76—1.56, tar bot I 3—2.50 Per 50 kg: gr. schol 4536, grm. schol 56—47, kim. schol 76—63, kl. schol I 65—56, kl. schol II 49—22, schar 31—24, v. haring 23.5010.50, makreel 4130, gr. schelvis 7265, grm. schelvis 65 64; kim. schelvis 6259, kl. schelvis I 62—58, kl. schelvis II 4817. wijting 3214, gr. gul 4936, mid. gul 4233, kl. gul 27.5021, kl. koolvis zw. 2619, kl. koolvis wit 3936. Per 125 kg: gr. kabeljauw 272138. gr. koolvis zw 6155, gr. koolvis wit 1-0494, gr. leng 112102. J^aandagmorgen was het feest voor de kinderen van de R.K.-school, of beter, 't was 'n feestmorgen, verzorgd door de kinderen van die school ter gelegenheid van het dubbele jubileum van Pastoor Verhoef en het zilveren parochiefeest. De zaal van de heer Blokdijk was ei vol met de 325 kinderen en vele moe ders, toen de schooljeugd de jubilaris een tweestemmig welkomstlied toezong. Het hoofd der school, de heer E. Lig- teringen, schetste de groei van de school en wees op het vele werk dat de pastoor voor de jeugd verricht. De daarvoor dankbare kinderen hadden gespaard voor een cadeau en nu kon dan een enveloppe met f 200.worden aangeboden. Onder leiding van heer Jos Fontijn zongen de meisjes van de 7e klas daar na een cantate van A. Th. Vis, waarna de leerlingen van verschillende klassen, van de laagste tot de hoogste allerlei nummertjes ten beste gaven, waarin de jubilaris, zijn familie, de andere „groten" en de jeugd zelf veel plezier hadden. In zijn dankwoord beloofde de pas toor de schooljeugd een filmmiddag en uitte zijn erkentelijkheid aan de heer Ligteringen en het verdere personeel der school voor de moeite die zij zich getroost hadden voor het organiseren van deze feestmorgen. De kinderen kregen, behalve "Cen tractatie, allen een keurig uitgevoerd programma van hun aandeel in het grote feest.. En.. een vrije middag toe. De uitslagen van de zeer druk be zochte, vlot en gezellig verlopen kaart avond van de N.K.J.B. luidt: A-lijn: le prijs D. Bloothoofd en P. Peijnacker, 2e prijs P. Grinbergen en D. Smakman, 3e prijs N. Zwart en C. C. Zwart. B-lijn: le prijs J. Boere en J. Half- schepel, 2e prijs D. v. d. Poel en W. v. d. Salm, 3e prijs P. Halfschepel en A. Braam. BENOEMING De heer G. Evelo, onderwijzer aan de R.K. school alhier is, ingaande 8 Maar* in gelijke functie benoemd aan de R K. school in Noord-Scharwoude. WOOR een volle zaal gaf Zaterdag avond in „Concordia" de Gem. Zang Ver. „Zang en Vriendschap" haar jaarlijkse uitvoering. Het koor zong onder leiding van de heer Winnubst een 7-tal liederen waarvan het openingslied „Lied van West-Friesland" (H. Zaal) en „Het meisje en de schipper" (Den Hartog) het best werden gezongen. De andere nummers „Die Windjie" (Wiertz) „Vi ooltje" (Nic. Hogcrwerf), „Komt vrien den in het ronde" (bew. Oscar van Hemel), „Lied van de boer" een oud volkslied en „Zondagmorgen" (De Wolff) gaven goede gedeelten, maar werden daarnaast ontsierd door een onzekere inzet (als in „Zondagmor gen" bijvoorbeeld), in hoge gedeelten door minder goed treffen (Viooltje) en dergelijke foutjes meer. Mej. Verhoef uit Amsterdam voerde met het jeugdkoor van Zd. en Vr., versterkt met een balletgroepje een aantal dansen uit. De heer Winnubst zorgde voor de pianobegeleiding. Deze balletten zijn prima geslaagd. „Vuurduivel" (Schubert) en een Zwa nendans waren wel de mooiste en best geslaagden bij de kleine groep medewerkenden, terwijl „Het ontwa ken van de elfjes" en een dans naar het sprookje „Doornroosje" uitstekend werden geïnterpreteerd. Maar ook de andere balletten waren goed. Na de pauze voerde een aantal leden van Zang en Vriendschap nog een toneelstukje 6p, een twee-akter „De Trekpleister". Het publiek kon van het stuk de inhoud en het spel van de hoofdfiguren met name de uitstekende rolkennis, die overigens in een stuk als dit onontbeerlijk is, wil men met zó'n radde tong kunnen spreken, goed waarderen. In het twee de bedrijf vertoonde het spel een in zinking. De dames bleven in losheid van bewegen de mindere van de mees te heren. Het zou ons te ver voeren alle spelers (-sters) de revue te laten passeren. Volstaan we met te consta teren, dat de „Inter Nos"-leden zich serieus op deze vertoning hebben voor bereid en dat ze het Oeverse publiek, globaal gezien, een vrolijke avond hebben bezorgd, waarvoor dit publiek zich dankbaar toonde. JN de hoop wat meer jongelui te trek ken en deze warm te maken voor het streven van de Bond voor Staatspen sionnering was de afdeling Anna Pau lowna van deze bond van de gewoonte afgeweken en had inplaats van op Za terdag haar propaganda-avond op Zon dag gesteld. Maar hoewel, het storm achtige weer in aanmerking genomen, vrij veel belangstellenden naar de zaal van de heer De Boer waren gekomen, jongeren waren daaronder zeer weinig. De heer P. Harder, die de avond open de, deelde nog mede, dat ook voor de afdelingskas op een goede opkomst was gehoopt. Deze had nl. na de afdracht aan het hoofdbestuur voor het te vor men strijdfonds wel enige versterking nodig. Spr. zette het doel van dit strijd fonds uiteen. Men vreest, dat bij een nieuwe regeling van de ouderdomszorg (nu geldt immers nog steeds de „nood- Zonder dat aan dit feit ook maat enigszins bekendheid was gegeven, ie Maandagmorgen te Velsen wederom een vierde pont in bedrijf gesteld. On getwijfeld is dit een zeer verheugend feit voor het wegverkeer, want in de afgelopen zomer heeft de ervaring ge leerd, dat men met vier ponten het verkeer vrijwel volledig baas kan blij ven en dat wachttijden slechts spora disch voorkomen. Bij nadere informatie werd ons medegedeeld, dat deze uitbreiding van het pontveer voorlopig zal blijven ge handhaafd. TURKSE PRESIDENT IN ENGELAND De Turkse president, Djelal Bayar, is met zijn echtgenote Maandagavond per vliegtuig in Engeland aangekomen. HIJ zal tot morgen in Groot-Brittannië ver blijven alvorens zijn reis naar de V.S. en Canada voort te zetten. Hij zal aan boord van de „Mauretania" naar New York ver trekken. wet" Drees) toch nog niet voldaan zal worden aan 't verlangen van de bond, die als enig goed middel om het „oud en arm" uit te bannen ziet een premie- vrij staatspensioen voor allen. Wel blij ken meer verenigingen deze idee geheel of -otendeels te aanvaarden, maar er zijn anderen, die vast willen houden aan een verzekering waarvoor premie betaald moet worden. Mocht de regering deze kant ook uit willen, dan zal het fonds gebruikt worden om daartegen te ageren. „Inter Nos" van Kolhorn voerde ten slotte „Geef ons hedenvan A. v. d. Lugt op, een stuk dat, menen we, reeds eerder in onze krant is versla gen. TIJDELIJKE AANSTELLING In verband met ziekte van de heer L. van Dam is de heer H. J. Prins als tij delijk onderwijzer aangesteld aan School I. De heer H. J. Duursma is be noemd tot waarnemend hoofd. VERKOOP VAN HUIS Het huis van wijlen mevr. de wed. Van Gijn is bij onderhandse verkoop gekocht door de heer P. van Duin. Al werd de vierde jaarvergadering vén de HSV „De Snoekbaars" maar matig bezocht: er waren goede geluiden te beluisteren. Zo wees voorzitter D. den Brasem er met voldoening op, dat het ledental eind 1953 was gestegen tot 66, hetgeen neerkomt op een ver dubbeling ten opzichte van eind 1952. Bovendien waren er in 1953 zeven do nateurs. De penningmeester, de heer F. Durieux, had evenmin slecht ge boerd en kon melding maken van een saldo van ruim tweehonderd gulden. Besloten werd nieuwe lidmaatschaps kaarten in te voeren; ze zullen elk jaar een andere kleur hebben en vervangen de oude bewijzen met foto. Nu de ver eniging de beschikking heeft over het polderwater van Callantsoog zal dit t.z.t. worden bevolkt met jonge snoek. Er zullen voor dit jaar geheel nieuwe vergunningen worden uitgereikt en de leden ontvangen deze gratis. Het belangrijkste punt van de agen da, de aanvrage van een Koninklijke goedkeuring, werd vlot afgehandeld; met algemene stemmen werd tot aan vrage ,besloten. Voorzitter D. den Bra sem werd met de grootst mogelijke meerderheid van stemmen herkozen hoewel hijzelf de suggestie deed een jongere kracht te kiezen. Het bestuur zal voortaan worden bij gestaan door een prijzen- en concours commissie van drie personen; hiervoor gaven zich op de heren L. Vos, Jb. Bleijèndaal en Th. Steijn en zij kregen volmacht hun werk zelfstandig te re gelen. De heer Den Brasem zal het congres van de A. H. B. bezoeken. JN de concertzaal „Wiron" te Den Oever gaf de Oeverse accordeonclub „Avanti" Zaterdagavond de jaarlijkse uitvoering voor haar donateurs. De zaal was flink bezet, toen de directeur, de heer Joh. v. Glabbeek, allen welkom heette. Daarna werkten de accordeon isten op vlotte wijze een afwisselend programma van een tiental nummers af. Het was een programma vol lichte en vrolijke klanken met merendeels bekende populaire melodieën. We noe men bv. „La Colondrina van Serra- dell", de tango „La Paloma" van de Yradier en „Plaisir d'amour" van Linard. Verder werden er musette- walaen en marsen uitgevoerd en dat alles op een zuivere wijze met een goede opvatting van maat en tempo, zodat het publiek er met genoegen en met veel waardering naar geluisterd heelt. Na de pauze trad de toneelvereni ging „Inter Nos" uit Kolhorn voor het voetlicht met een vrolijk spel in drie bedrijven van W. E. Wout, getiteld „Rosewater en Appelbloesem in da meshoeden". Dit blijspel vertoont qua inhoud veel overeenkomst met het be kende „Potasch en Perlemoer.in textiel" en het bestaat uit een aan eenschakeling van dwaze situaties, waarvan de zotheid nog sterker (soms te sterk) geaccentueerd wordt door woord en gebaar, vooral van de beide compagnons Rosewater en Appelbloe sem (vertolkt door de heren Buis en Pluister). De inhoud heeft weinig om het lijf en de intrigue is opgebouwd om de atoomhoed, die de zaak van ge noemde heren voor de ondergang be hoedt. JN het spel van „Inter Nos" viel veel te waarderen. Het spel van de pen sionhouder Plak bijvoorbeeld, die in derdaad onder de plak van zijn vrouw zit, en vader Staal en zijn dochters. Er waren nogal enkele personen in dit groepje die voor het eerst op de planken stonden en zij waren wel eens eventjes hun rol vergeten, maar zij slaagden er toch in allen met meer of minder succes te spelen. Het werd tenminste geen rolletje opzeggen. De heer Weissenbach, tweede voor zitter, dankte na afloop der vele me dewerkenden en bood de heer Half- weeg met de opening van het ver bouwde „Concordia" zijn gelukwens en een bloemstukje aan. JN het ziekenhuis Sint Annadal in Maastricht is Maandagmorgen de 44 jarige mevrouw C. H. uit Heer, die Donderdagmorgen jl. het slachtoffer van een aanslag is geworden, over leden. Zij werd die Donderdagmorgen met ernstige verwondingen aan het hoofd in de gang van haar woning aan de Schoorlstraat te Heer gevon den. Het bleek, dat zij een schedel- basisfractuur had opgelopen. Een zekere L. uit Maastricht wordt er van verdacht de aanslag te hebben gepleegd. Deze L. is vroeger verloofd geweest met de oudste dochter van het echtpaar H. en hoewel de verlo ving reeds lang is verbroken, maakte L. het volgens de politie de familie en het meisje nog voortdurend lastig. Er bestaan aanwijzingen, dat L. op de bewuste morgen in de nabijheid van de woning van de familie H. is ge weest en dat hij bedreigingen tegen over de familie heeft geuit. Sindsdien schijnt L. naar België te zijn uitgewe ken. De Rijkspolitie van Heer, die het onderzoek in handen heeft, heeft zich met de Belgische Justitie in verbin ding gesteld om op de hoogte te ko men van de tegenwoordige verblijf plaats van de verdachte. Uitsluitend voor zakenlieden Prfls: 4 gedrukte rogels, grote kop Inbegrepen, 1.50 Elke regel meer 0.30, kopy minstens 1 dag tevoren voor lompen, metalen en ijzer. B. Leufgen, Ruyghweg 381. Tel. 3758. Wikkelinrichting van moto ren, dynamo's, lastrafo's, betontrillers. Inkoop, ver koop, verhuur. C. A. den Otter, Binnenhaven 19-20, tel. 3239 55. „Véééder!" schreeuwde Jackie, terwijl hij van ontzetting met zijn bei de handen naar zijn hoofd greep „Jim- my!" gilde de professor, achteruit dein zend. Het geweldige rotsblok was ge heel onverwacht in beweging gekomen. Het schudde even en toen begon het te zakken. Eerst met kleine rukken, maar geen drie seconden later rolde het de afgrond in. Gillend stoven Jackie en Oom Pepie achteruit Er weerklonk het gerommel als van een vreselijke on weersslag en op hetzelfde ogenblik steeg een grote stofwolk op, die het to neel van de ramp geheel verduisterde. Het rommelde nog een hele tijd na, want het rotsblok was blijkbaar in een onmetelijke diepe ravijn gevallen Jackie en de professor zagen elkaar ver slagen aan. „Arme Jimmy", stamelde oom Pepie, diep onder de indruk van het vreselijk ongeluk, dat hij voor zijn ogen had zien gebeuren. Jackie had zich languit op de grond laten vallen. Hij huilde met lange uithalen. Oom Pepie liep naar hem toe en greep hem bij de schouder. „Arme jongen", zei hy sta melend. „Je vader is al te moedig ge weest. Dit had l\ij nooit mogen doen...." Maar toen gebeurde er iets, dat geen van beiden ooit had verwacht. Er riep iemandHei Jack, hei prof. Waar zitten jullie? 't Karweitje zit er op Ik zal even wachten tot de stof wolk is weggetrokken en dan kom ik by jullie!" geholpen zijn voor bekle ding of aanschaffing meu belen, stelt dan niet langer uit, doch komt nu met ons praten. Ook 'n telefoontje of briefkaart en wij komen U bezoeken. Meubelhandel José, Zuidstraat. Tel, 3069. Reeds voor 1.35 per week wordt U bezittir van een Philishave. Radio Moor, Sluisdijk- straat 39. Tel. 3413. bromfietskleding, betere mo dellen, lagere prijzen. Rund- leer K.L.U. Lang v.a. f 125. Rundleer jekkers v a. f 98. Vesten, wanten, valhelmen, broeken, overalls, brillen, enz. enz. Keuze uit honder den stuks. Inruil - ook aan huis. Tel. 251. Klaas Middelbeek. Schagen. Rubber Corsetten zijn toch beter! Verkrijgbaar bij Magazijn „De Ster", Spoorstraat 2628. en Motorhandel Fa. W. G. Manshanden en T.n., Middenweg 189. Tel. 2953. Diverse nieuwe en gebruik te auto's en motoren. Dealer van Renault, Dodge en Standard, B.S.A. en Maico. drooglijn, hek- en afraste- ringspalen, alles tegen con currerende prijzen. Slopersbedrijf v.h. De Leeuw, Tel. 3161, na 6 uur tel. 3369. Bassingracht 151 verzenden wij weer roestige teilen, emmers etc. Even een berichtje en we halen ze bij U van huis! Ijzerhandel A. Buytendijk Zn., Spoorstraat 58-60 voor metalen, lompen en oud-papier betaalt C. D. Hollander, Spoorgracht 14-15, tel. 3469 in 4 dagen weer thuis. Verfgoederen in 1 week retour. Wij handhaven onze prijzen. Stoom-, was- en ververij „Insullnde", Konïngstr. 25 - Tel. 2714. biedt aan: Khaki werkbroe ken 7.50; grote maat khaki overhemden 5.50; battle- dresses 7.50; khaki petjes 1.50. Beste keper flanellen herenpyama's, mooie des sins, v.a. 8.75. Mooie keper flanellen damesnachthem den 6.95. Verder onze be kende goede textiel. Fa. A. Dol, Stakman Bosse- straat 55. Tel. 2756. en industrieolie. Bethlehem's Brandstof- fenhandel, Spoorweg-em placement, Polderweg. Tel. 2378. voor verlichting, verwar ming of koken. P. L. v. d. Sllkke, Polderweg 26, Tel. 2778 terwijl Uw kind speelt. 3 Opnamen voor 4.50. Wij fotograferen alle dagen. Werner Crone, Koningstraat 31. Salon Schoonhoven, Spoorstraat 22, Tel. 3139 groothandel. Rubber, Koningstr. 22, Tel. 2230 Waarom zou U Uw huis houding in de steek laten als U zonder prijsverhoging aan huis gepermanent wordt J. v. d. Velde, Keizer straat 26, tel. 2785. of feestzaal te huur, ge schikt voor alle doeleinden, in Dennenheuvel, Huisduinen ITIllilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllillHlllllll ■11111 Reigerstraat W9 gn ïïf g Ooievaarstraat Mi fi/ Ir Mm J Prijs op lot nr. 2497 van „Streven naar Beter" nog niet afgehaald. Vervalt op 1 Febr. aan de ver eniging. Afh. Jac. v. Heemskerck- straat 16. Adressen Uur. v. a. blad enz worden uitsluitend n£ 4 nur bekend gemaakt voor elk doel, in elke dikte, maat en model, 2-persoons bedstel 180.—. Alleen b(j de Schuimrubberspeclallst, Spoorgracht 24. Een 8-persoons W.D. kam- peertent m. grondzeil en tent- zak. Zaterdag tussen 4 en 5 uur: Ooievaarstraat 38. Hulsorgel met 12 registers en een damesfiets, beide in prima staat. Adres bureau van dit blad. Z.g.a.n. kinderwagen, ledi- kantje en modern dressoir. Schoolstr. 50, na 20 uur. 1 Toverlantaarn, 8 gramo- foonplaten, 2 langspeelplaten. Brakkeveldweg 208. Wegens verhuizing een z. g. a. n. haardkachel. Dulnroosstr. 67, Nw Den Helder. Nog nimmer gedragen re gen- of fietscape f 50.Jac. van Heemskerckstraat 54. Een moderne middenstands- Woning, met 1 week leeg te aanvaarden. D. Bethlehem, Crocusstraat 21. 2 Pakhuisdeuren met kozijn, asbest golfplaten en donker blauwe kinderwagen. Lelie straat 23. Hutkoffer 90 x 50 x 35 en een lederen Singapore-koffer. Adres bureau van dit blad. Kleine woning (Vischstraat) BevragenStakman Bosse- straat 60, Bad met geyser, bad ook aft zonderlij k. Spoorstraat 103, tel. 2655. Een poppenwagen of rui len voor kinderwagen. Adres bureau van dit blad. Gemeub. etage (kamer, slaapkamer en keuken) half Febr. omtrek Overweg, voor 1 of 2 dames. Brieven onder nr 58 b'-reau van dit blad. Mooi huisje omgeving Bree zand: gr. kamer, keuken, bij keuken en slaapkamer voor dito huis in Den Helder, ook genegen te kopen. Brieven on der nr 60 bureau van dit blad Gevraagd voor direct zclfst. werkend meisje, niet beneden 17 jaar. Stationsrestauratie Den Helder. Biedt zich aan een slagers knecht, gehuwd, goed met werk bekend. Brieven onder nr 57 bureau van dit blad. Biedt zich aan werkster voor halve dagen. Brieven on der nr 56 bureau van dit blad. Net meisje, leeftijd 19 jaar, zoekt nette vriendin. Brieven onder nr 59 bureau v. d. blad.

Heldersche Courant | 1954 | | pagina 6