Victoria Zachte Zeep Wie hard werkt verdient roomboter op het brood! moderne Zachte Zeep RIKKI en SCHOPPENVROUW GRIJP UW KANS brengt zonneglans in uw huis Gangmakers u \MIM AUTO off 5000. HYPOTHEEK Uw eigen ogen bedriegen U niet! \iraan Uw Zachte Zeep! Zachte Zeep? Zachte Zeep! Uw eigen ogen bedriegen U niet - beschikbaar SPAAR VAN NU AF DE RIJKSBOTERMERKEN! Doe daarom mee aan de grote Roomboter Prijsvragen. GEJAAGD? MAAGKLACHTEN Zo heeft Vader het goed de 9rote t «°ite ,eep-pr«»;^ i t ^NlNwn^" winkelier „Een genot om naar te kijken", zult U zeggen, als ziet hoe mooi Uw houtwerk, maar ook Uw wastafel en aanrecht weer geworden is met Zachte Zeep. Die moderne Zachte Zeep, nü doorschijnend van zuiverheid. Een „bron van schoonheid" voor Uw gehele huis, binnen en buiten. Wat zó overdadig melkwit schuimt wat zo'n vet en toch zacht sop geeft, móet wel beter zijn. Zachte Zeep - Uw hele huis geurt en fleurt er van op. Je reinste zeep! 7 7 v oor een goedkope, smettteloze afwas: Voor het reinigen van grote en kleine vuile handen Voor een desinfecte rende werking: (alle ziekenhuizen gebruiken hei) VRIJDAG 19 MAART 1954 rlcardo GBK1 Bedryfs-pensioenfonds heeft op cour. woon- en winkel huizen. Rente 3% mini mum 5000.—. Makelaar N. F. KUENEN. Laat 191 Alkmaar Tel. 3474. Gevr. 1 Mei 1954 knecht of boerenzoon, gehuwd of met huwelijksplannen op gemengd bedrijf voor ma chinaal melken (Surge) en tractorwerk. Prima woon ruimte beschikbaar met electra, water en tuin. Br. no. HA 767 Bur. Ver. Noordh. Dagbl., Voordam, Alkmaar. Op elk pakje treft U er een aan. Deze botermerken kunnen U zelfs 5000 gulden in het laatje brengen. Niet met donderend geweld van motoren maar met het plaatsen H van een advertentie in dit dagblad brengt U de „gang" in Uw bedrijf. 23. „Ik weet een plekje, waar we rustig praten kunnen", zei de dame met het stro hoedje, terwijl ze voor hen uit snelde over het steile rotspad. De twee mannen, die toch al niet gewend waren veel te lopen, laat staan te klimmen, hadden moeite haar bij te houden. Op de boulevard gekomen, keek ze eerst ang stig naar links en naar rechts, maar er waren geen andere wandelaars te zien. Haastig trok izij het tweetal mee de boulevard over en even later waren zii in een van de vele smalle straatjes verdwenen. Zonder iets te zeggen stapte de vrouw door de nauwe straatjes tot ze voor een onaanzienlijk hotel bleef staan In het vage schijnsel van een lamp kon Frank de naam lezen van het uithangbord, dat boven de verveloze deur hing: Auberge de Gardioie Hier logeer ik zei de vrouw. Frank en Von- kenboer keken elkaar eens aan. Het grauwe hotel in het achteraf straatje was nu niet de plaats, waar ze verwachtten, dat de onbekende dame zou logeren. Maar de vrouw was ai naar binnen gegaan en een ogenblik later zaten alle drie. in een hoekje van de schemerig ver lichtte bar. Er waren slechts enkele bezoekers, zodat ze rustig konden praten en dat was h ook, wat Frank verlangde te doen. Gehoor ëe' vend aan de smeekbeden van de rvouw me het strohoedje, hadden ze de plaats van ongeluk of misdrijf verlaten, maar Frank ve langde nu toch wel enige opheldering. zijn we veilig", sprak de vrouw. „Maar dun U eerst iets. Dan zal ik U alles uitleggen Wanneer een drnkke dag U gejaagd en nerveus heeft ge maakt hebt U op het meest ongelegen ogenblik kans op het optreden van Agré-Antacide - maagtabletten tegen maagbranden, maagzuur, maagpijn, oprispingen, opge blazenheid en misselijkheid helpen prompt hebben een langaanhou- dende werking kunnen gemakkelijk zonder water worden in genomen zijn verpakt in handige, hygiënische strips, zodat U er altijd een paar bij U kunt hebben. AP* A ntaolda MAAGTABLETTEN HELPEN PROMPT 60 tabletten f 1.65; verkrijgbaar bij apothekers en drogisten. Wie proeven kan, kiest Met één pakje roomboter smeert U tenminste 50 boterhammen. Wat kost roomboter dus méér? Niet veel meer dan 'n cent per boterham! Tegenover dit verschil in prijs staat het grote verschil in smaak. Alléén reeds om die fijne smaak behoort roomboter op het brood. Maar er is méér: als zijn grote dochter hem z'n kopje thee of koffie brengt. Met het biscuitje, waar ook vaders dol op zijn: de échte Bruxelles Kermesse van Victoria. Heerlijke brosse, zuivere biscuit, rijk besuikerd en toch niet te zoet, dank zij de fjjne cocossmaak. Vraag er uw winkelier spe ciaal naar. Proef kieskeu rig en ontdek, hoe fijn biscuits wel kunnen zijn! 250 gram 59 cent Door de hoge voedingswaarde en de natuur lijke vitamines is roomboter een der aller beste voedingsmiddelen, die er bestaan. Roomboter is een bron van gezondheid en kracht. Daarom verdient iedereen die hard werkt roomboter op het brood!

Heldersche Courant | 1954 | | pagina 10