Stad en omgeving „Miss Sherlock Holmes" voor Helderse Bestuurdersbond Beperkte ruimte geen bezwaar voor het „Amstel Toneel" FILMS VAN DEZE WEEK Wilt U even noteren? MODERN ATELIER Fa 3eemsterboer Clematisstraat 4 Interkerkelijke Paaswijding Jan Lemaire Sr in vlotte rol De KNVB-reserves Storm over Malakka Staatsvijand no. 1 IN HET KORT burgerlijke stand Uitstekende opvoering door „De Toneelvereniging Geringe belangstelling voor goede avond V oorlichtingsavonden inzake emigratie De heer Veen secretaris van Helders Mannenkoor KVH-dames kampioen basketball Tussen Haaks en Kuit je BEEMSTERBOER ONS EIGEN „Het drama der onzichtbare familie Agentschap HELDERSE COURANT TIVOLI WITTE Julianadorp Jaarvergadering van ,,'t Kleine Dorp" Sport voor Julianadorp „Sterren stralen overal" Texel Gevonden voorwerpen ZATERDAG 20 MAART 1954 Wat jammer, dat Casino gisteravond niet geheel uitverkoeht was. Velen in „nze stad menen dat het tot de goede toon behoort, te klagen over de kwanti teit cultureel genot, dat men hier kan smaken, maar nu er dan een mogelükheid was om een uitstekende toneelvoorstelling te zien, was er toch maar een be trekkelijk geringe belangstelling. De titel van het st-uk: „Miss Sherlock Holmes" wekt niet bepaald de indruk, dat er een „diep en zwaar" werk op de planken zal worden gebracht, en er was dus des te meer reden om aan te nemen, dat er meer mensen gebruik zouden maken van deze gelegenheid, die de Helderse Bestuurdersbond bood. Enfin, degenen die er achteraf spijt van hebben dat zij niet geweest en die mede oorzaak zouden kunnen zijn dat deze avonden voortaan niet meer kun nen worden gehouden kunnen zich berouwvol aanmelden bij het secretari aat der HBB, Fazantenstraat 45. Bij vol doende belangstelling zal het ondanks de pessimistische woorden van de heer Steenlage misschien mogelijk zijn voort te gaan. Over de inhoud van het stuk, een ko mische thriller van George Batson zul len wij niet veel zeggen. Er valt maar één „echte' dode, en velen worden bui ten westen geslagen. Ontelbaar zijn de In het gebied van het Gewestelijk Ar beidsbureau te Den Helder worden binnenkort enkele voorlichtingsavon den op het gebied van de emigratie gehouden. Maandagavond 22 Maart be gint een dergelijke bijeenkomst om half acht in zaal „Veerburg" te Anna Paulowna. In zaal „Wink" te Dirkshorn wordt op Donderdagavond 25 Maart een voorlichtingsavond gehouden. Den Helder is Dinsdagavond 30 Maart aan de beurt; de bijeenkomst vindt plaats in „Formosa" en begint om acht uur. Tenslotte volgt op Woensdagavond 31 Maart een avond in zaal „De Haan" te Hippolytushoef. In de vacature van wijlen de heer E. van der Kuijl is de tweede secretaris van het Koninklijk Helders Mannen koor, de heer J. A. Veen, Spoorstraat 35, telefoon 2696, tot secrtaris benoemd. De nieuwe secretaris deelde ons me de, dat het koor op Twee'de Pinkster dag, Maandag 7 Juni, deelneemt aan een concours te Rijs in Gaasterland. Nieuwe leden worden alsnog gaarne in geschreven. Het eerste damesteam van KVH is, evenals verleden jaar, in de eerste klasse van de plaatselijke basketball competitie kampioen geworden. Gis teravond traden de dames aan tegen HAV, waarvan gewonnen moest wor den, wilde KVH reeds van de titel ver zekerd zijn. KVH heeft deze kans op vrij gemak kelijke wijze kunnen benutten. Toen voor de laatste maal werd gefloten, had dit team .een 237 overwinning behaald. KVH moet nog één wedstrijd spelen, en wel tegen HCSC. De Duitse kustvaarder „Emma Maris", met een lading lijnkoeken on derweg van Malmö naar Alkmaar, pas seerde gisteren het Nieuwediep. De Deense palingkotter „Karvan", onderweg van Calais naar Den Oever, heeft de nacht in de haven doorge bracht. Hr Ms radarinstructieschip ,.Soemba" is gisteren van oefeningen °P de Noordzee in Den Helder terug gekeerd. Hr Ms „P 861" van de Opsporings- en reddingsdienst arriveerde gisteren uit Rotterdam. Het is morgen hoog water om 6-50 en 20.45 uur, en laag water om 3.10 en 15.05 u. Maandag is het hoog wa ter om 9.15 en 21.20 u. cn laag water om 3.35 en 15.35 uur. De temperatuur van het zeewater was 3,1 graden Celsius. loopt noch voor, noch na. vanaf 45. 2 jaar verzekerd tegen verlies en diefstal. KEIZERSTRAAT 15. ^Advertentie, Ing. Med.) ™ïS,kelingen en °P alle gelegen cn ongelegen momenten openen zich deu ren en kisten en duiken er vermeende en echte misdadigers op. Het eigenwijze meisje uit een provinciestadje, Lucy Caraway (Carla de Raet), blijkt op geen stukken na zo gek te zijn als ze lijkt en zorgt, dat de daarvoor in aanmer king komenden netjes achter de tralies belanden. Een gezellig stuk, waar de griezelig heid met lepels af te scheppen is, met veel vaart en verve gespeeld, en vooral gedragen door de onnavolgbare wijze waarop Carla de Raet haar „ruzie" oo de planken zette. „De Toneelvereniging" heeft met deze voorstelling veel eer gered. voldoet aan de hoogste eisen. Ook de meest gecompliceerde uurwerken worden door ons zeer vakkundig hersteld. Het vakmanschap van onze horlogers is Uw waarborg. KEIZERSTRAAT 15-17 Rijksgedipl. Horlogemakers (Advertentie, Ing. Med.) Door een interkerkelijke commissie werden dezer dagen plannen vastge steld tot het organiseren van een grote Paaswijdingssamenkomst in de open lucht. Deze samenkomst zal worden ge houden op de Zaterdagavond voor Pa^ sen, waarschijnlijk op het Koningsplein. Verschillende predikanten zullen korte toespraken houden. Medewerking is toegezegd door de Christelijke zangko ren en het muziekkorps van het Leger des Heils. \oor de manschappen, gelegen in het LUA-kamp, Werd gisteravond in Formosa door het „Amstel Toneel" opgevoerd „Het drama van de onzichtbare familie". De strekking van het stuk is het navertellen niet waard, dat zou trouwens niet doenlijk zijn, gezien de talrijke kibbelarijtjes, waarvan men van begin tot eind cor- en ooggetuige kon zijn. De moord op Isabella bijvoorbeeld was meer een intermezzo dan een motief om aan het toneelspel een spanningwekkende wending te geven. Spanning was er even in het laatste bedrijf, toen het stuk het karakter van een „thriller" kreeg, maar ook toen werd men al spoedig teleurgesteld. Dat men desondanks aan het toneelspel ge noegen beleefde, was dan ook meer te danken aan de voortreffelijke vertol king dan aan het gegeven. Jan Lemaire (Sr.) kwam dikwijls leuk uit de hoek als Ernesto. Hij toon de in die rol heel duidelijk over spel- routine te beschikken, evenals Stine Lerou op heel aannemelijke wijze zijn vrouw uitbeeldde. Rini Blaser was Louisa de dochter. Zij spee'dé met Veël flair en voortreffelijk. Jos Manche was als Gevardo de enigszins slome ver loofde, die hij behoorde te zijn. Bep Mouton speelde op innemende wijze de conciërge en Henk Sarin was als de po litieagent een heel koddig type. Door de uitstekende opstelling wisten de spe lers de beperkte tonee'ruimte zodanig te benutten, dat deze geen storende fac tor meer was. Kapitein D. A. van Dobbenbergh toonde zijn ingenomenheid met het ge- bodene door het aanbieden van een pre sentje. voor Nieuw-Den Helder: HRC 2 speelt morgen de uitwedstrijd tegen Vitesse '22 2. Ook HRC 3 trekt de stad uit, en wel naar QSC 2. Het vierde elftal van de roodjakken bindt aan de Sportlaan de strijcT aan met AFC 4. Compleet luidt het programma: r3a: ZFC 4—WFC 2; Vitesse '22 2— HRC 2; Hollandia 2—Schagen 2; Aik- maarse Boys 2KFC 4. r3b: OSV 3—Zilvermeeuwen 2; KFC 3—WSV '30 2; KW 2—WFC 3; QSC 2— HRC 3. r3c: De Volewijckers 4OSV 2; HRC 4—AFC 4; DCG 3—De Spartaan 3; Zaandijk 2DWS 4. Waar de film „Storm over Malakka' speelt, behoeven wij niet te zeggen. Waar deze uitstekende Engelse rol prent over handelt, verdient wel een nadere aanduiding. Jack Hawkins en Claudette Colbert treden op als het rubberplanters-echt paar Frazer, in een tijd, dat gewapende benden h op de plantages voorzien hebben. De dagen zijn woelig en Liz leeft in tweestrijd; haar zoontje Mike moet naar Engeland worden gebracht (waar hij zal school gaan), en zij zal hem brengen. Zij is van plan, niet naar haar echtgenoot terug te keren. Op de laatste avond bij haar man doen de bandieten evenwel een groot scheepse aanval; slechts op het nipper tje weet men de toestand meester te blijven. Liz besluit, Jim niet in de steek te laten. Dit gegeven garandeert anderhalf uur behoorlijke spanning, waar het spel niet onder te lijden heeft. Wij kunnen deze film, die tot en met Maan dagavond in Tivoli gaat dan ook van harte aanbevelen. Alweer Fernandel, maar dan in een creatie van heel ander karakter dan Don Camillo. Hij is nu „Staatsvijand nummer één", althans het mannetje dat daarvoor wordt aangezien. Als Joe Calvet speelt hij de hoofdrol in een kostelijke Frans—Italiaanse film, die New York als achtergrond heeft. Door een aardig gevonden samenloop van omstandigheden wordt Calvet gearres teerd als de leider van een gangster bende. Zijn karakteristieke portret verschijnt op de voorpagina's van alle bladen, de politie ziet hem aan voor „De Baas" en de gangsterbende even zo. Dat leidt tot allerlei verwikkelin gen, waarin Fernandel zijn droogkomi sche gaven naar hartelust kan botvie ren. In deze film, die tegelijk een pa rodie is op de Amerikaanse gangster- stories, treft men een menigte boeien de scenes aan, al heeft Favalelli zijn draaiboek met altijd even „geladen" weten te houden. Het verhaal bevat echter zoveel aardige vondsten (het SOS met de lichtreclame is er één van), dat men er bijzonder veel genoe gen aan kan beleven. „Staatsvijand nr 1" wordt tot en met Maandagavond in de Witte bioscoop vertoond. Voor spoedeisende gevallen wordt de geneeskundige dienst gedurende dit weekend waargenomen door de artsen dr M. G. Vroom, Plantsoenstraat 11, telefoon 2485, en H. A. Ardesch, Gou denregenstraat 31, telefoon 2737. Aan vragen indien mogelijk voor 's mor gens tieri uur. De Zondags- en avonddienst voor apotheken wordt tot en met Vrijdag waargenomen door de heer D. W. de Bas, Keizerstraat 87, telefoon 2929 (na zes uur Timorlaan 31, telefoon 2420). Vanmiddag om half drie wordt in het gymnastieklokaal van de ULO Molenstraat het Schooldamtornooi 1954 voortgezet. pEGEVENS voor deze wekelijkse rubriek kunnen worden ingediend bij het Agendabureau van de Helderse Gemeenschap, Erasmusstraat 14, telefoon 2141 toestel 007 na zes uur telefoon 3524). Hier volgt de agenda voor de periode van Zaterdag 20 tot en met Zaterdag 27 Maart 1954. ZATERDAG 20 Maart 14.00—18.00 Marinecantine: Tafeltennis en bad minton. 14.30 ULO-Molenstraat: Schooldamtornooi. 19.0021.00 Museum Den Helder. 20.00 Bethelkerk: Zangdienst „Ora et Labora". 20.00 Casino: Toneelavond K.N.B.O. 20.00 C.J.M.V.-gebouw; Instuifavond. 20.00 Formosa: Feestavond H.F.C. „Helder". 20.00 M.O.O.C.-sociëtelt: Eindsoiree Jeugddanscl. 20.15 R.K. Volksbond: Jonge mannenconferentie. 22.00 Witte Bioscoop: V.U.-lilmvoorstelling („De Jas"). ZONDAG 21 Maart 20.00 H.B.B.-gebouw: Instuifavond „Jonge Strijd" MAANDAG 22 Maart 19.30 Marinecantine: Dansles O.S. en O. 19.30 Museum: Lezing Mij. voor Tuinbouw en Plantkunde. 20.00 Casino: Feestavond Ver. van Huisvrouwen. 20.00 Marinecantine (garderobe): Postzegelruil beurs. 20.00 Nutsspaarbank: Jaarverg. Ambachtsschool. DINSDAG 23 Maart 20.00 Casino: Toneelavond A.N.A. 20.00 C.J.M.V.-gebouw: Instuifavond. 20.00 Chr. Geref. kerk: Winterlezing ds C. v. d. Weele. 20.00 Formosa: Filmavond Ned. Reisvereniging. 20.00 H.B.B.-gebouw: Bijeenkomst „Nieuwe Koers". 20.00 Marinecantine: Dansavond O.S. en O. 20.00 Raadhuis: Vergadering Alg. Oranjever. WOENSDAG 24 Maart 19.30 Postbrug: Ledenverg. Postzegelver. Helder. 19.45 Marinecantine: Filmavond O.S. en O. 20.00 Casino: Ontspanningsavond L.S.K. 20.00 Chr. Mil. Tehuis: Jaarverg. Ned. Chr. Vrouwenbond. DONDERDAG 25 Maart 20.00 Casino: Gymnastiekuitvoering „Simson". 20.00 Formosa (bovenzaal): Ledenverg. Bond van Gemeente-ambtenaren. 20.00 Marinecantine: Dansavond O.S. en O. VRIJDAG 26 Maart 20.00 Casino: Als Donderdag. 20.00 Lunchroom De Boer: Verg. Hoendergroep H. en O. 20.00 Formosa: Reciteerwedstrijd Boekenweek. 20.00 Mouton: Clubavond M.I.D. 20.00 H.D.C.-lokaal: Feestavond Chr. Bedrijfs groepencentrale. 18.0022.00 Marinecantine: Tafeltennis en bad minton. ZATERDAG 27 Maart Boekenweek tot en met 3 April a.s. 14.0018.00 Marinecantine: Als Vrijdag. 14.30 ULO-Molenstraat: Schooldamtornooi. 20.00 Casino: Concert Helders Fanfareecorps. 20.00 C.J.M.V.-gebouw: Instuifavond. 20.00 Rode Kruisgebouw: Oud-ledenavond A.J.C. 20.15 R.K. Volksbond: Lezingavond N.K.J.B. (Emigratie). 20.30 M.O.O.C.-sociëteit: Cabaretavond M.O.O.C. 20.00 Prins Hendrik: Gymnastiekuitvoering „Sportlust". Het wekelijkse spreekuur van „Ze- denopbouw" wordt vanmiddag van vier tot vijf uur gehouden aan het adres Javastraat 12a. De toneelclub „ANA" geeft van avond in Casino voor de KNBO een opvoering van het stuk „Uw wil ge schiede". De deelnemers aan de puzzle-wan- deltocht van de AMC starten vanavond om acht uur bij „Het Wapen van Den Helder". Onder auspiciën van de VU wordt vanavond om tien uur in de Witte bioscoop een voorstelling gegeven van de film „De Jas". Morgenochtend om half elf wordt in de bovenzaal van café „Postbrug" weer een evangelisatie-bijeenkomst voor niet-kerkelijken gehouden. JONGENS r\e knoet er over!, zal men uilroepen, doch uw Gradus zou, wanneer de daders wor den gegrepen, liever de Jan Ligthart-methode toepassen. Hij zal niet uitleggen waar om, maar ge kunt aannemen, dat die manier paedagogisch juister is. Wat evenwel zal men met paedagogie berei ken, wanneer deschuldigen niet in de kraag zijn gevat? Er zijn de laatste tijd din gen gebeurd, nare dingen voor de betrokkenen, welke ongetwijfeld aan de jeugd kunnen worden tenlaste- gelegd. Neem de kwestie van het stortbuis aan de Bassin- gracht, waarin onze vuilnis- boten, de „Hygiëa 1" en de „Hygiëa 2", wanneer zy niet 'de wateren bevaren zijn on dergebracht. Er zijn kwajon gens tot dat storthuis doorge drongen, waarna zij een en ander hebben overhoop ge haald. Vit de stuurhut van de „Hygiëa 2" werd een prisma kijker meegenomen! Men moet overigens de wa terbewoners wèl hebben. Er zijn ook onlusten uitgehaald op twee woonarken en in een directiekeet bij het Kuitje. Uit één van de arken werden allerhande kleine benodigd heden ontvreemd, zoals zak lantaarns, een draadtang en een paar losse dubbeltjes. De eigenaar van de directiekeet mist een kistje sigaren. Wat jongens met sigaren moeten? Wellicht gaat het om de „sport" vrienden, want wat moeten diezelfde jongens met draadtangen en zaklan taarns? Een snertsport vindt uw Gradus het; één, waar streng tegen zal worden op getreden. FEEST pEESTAVONDEN zijn uiter aard zeer in trek, ook bij de Helderse Christe lijke Sport Centrale. HCSC. Men berichtte Gradus, dat de jaarlijkse feestavonden dezer organisatie worden gehouden op Dinsdag 30 en Woensdag 31 Maart in Casino. Medewer king wordt verleend door het cabaretgezelschap „Lach en Vergeet", en tevens wordt er iets aardigs gedaan door en kele eigen leden. Als het op treden van dat eigen groepje slaagt, dan kan men er van verzekerd zijn. dat het vol gende malen in uitgebreider vorm aan de bijeenkomsten van HCSC luister zal bij zetten. FANCY pEN kas zonder middelen, is geen trots bezit van een vereniging. Zo denkt ook de afdeling Gezinsverzor ging van de Militaire Be langenvereniging van Be- roepsschepelingen bij de Zee macht er over. Om deze VBZ- kas te versterken zijn er plan nen ontworpen. In de eerste plaats staat een grootscheep se loterij on het programma, en vervolgens wordt een klinkende fancv-fair georga niseerd. Het ligt in de be doeling, deze op 3. 4 en 5 Juni te houden in het vereni gingsgebouw aan de Keizer straat. Het is de derde fancy- fair van de VBZ, en. gezien de reeds opgedane ervarin gen: het belooft een zeer aan trekkelijk geheel te worden. VROUWEN ^ANSTAANDE Maandag avond viert de afdeling Den Helder van de Neder landse Vereniging van Huis vrouwen in Casino het jaar feest. Als Gradus wèl is in gelicht. is dit één van dj wei nige bijeenkomsten, waarin men ook graag de mannen verschijnen ziet; wellicht uit financiële overwegingen. Deze avond begint om acht uur en wordt door eigen krachten verzorgd. KAMPIOEN HET was uw Gradus hele- INTERNATIONAAL QP tafeltennisgebied staat Nieuwediep een interes sante wedstrijd te wachten, heeft Gradus vernomen. Als de opzet slaagt, en de kans daarop is voor negentig pro cent aanwezig, dan heeft de tafeltennisvereniging IVA op eerste Paasdag de organisatie van een ontmoeting tussen drie jeugdteams uit West- Duitsland (spelers met inter- maal ontgaan, dat de C- nationale ervaring) en een junioren van HRC kampioen zijn geworden. Het pleit werd beslecht met een 140 zege op Winkel a. Er zijn geen drukke feestelijkheden ge weest, maar wel zijn de stoe re roodjakjes opgewekt ge feliciteerd door de heren Sier- sma, Rondel en Kater. BASKET N1U het betere weer in het verschiet ügt, is het de be doeling, straks op grote schaal de basketball-velden aan de Abel Tasmanstraat weer in gebruik te nemen; voor de jeugdcompetitie, maar ook voor het restant-senioren wedstrijden. Nu is er even wel een kleine kink in de ka bel gekomen, daar de jeugd bezield met het enthousi asme deze categorie mensen eigen deerlijk op die heer lijke terreintjes heeft rond- gcravot. Het middelste veld heeft een stevige optater ge kregen, toen een aantal jon gens er druk op in de weer zijn geweest bij het scheiden van de vorst, terwijl de bo venste laag van de terreinen nog waterig-sappig was. Deze laag nu was daar, vanzelf sprekend, niet tegen bestand. Middelerwijl hebben de ande re velden aldaar ook een veeg meegekregen, zodat Openbare Werken thans voor de taak staat, het geheel weer in be- spelenswaardige gereedheid te brengen. Zulks zal, naar men hoopt, spoedig het geval zijn. drietal teams uit het district Noordhollands Noorderkwar tier. De teams uit onze om geving zullen uit senioren be staan, daar de jongelui uit Duitsland bijzonder sterk schijnen te spelen. Er jeugd tegenover te zetten, zou, zo vermoedt men, een zeer on gelijke strijd opleveren. Uw stukjesschrijver hoopt intus sen, dat de reeds vergevor derde „onderhandelingen" over dit bezoek tot verwezen lijking van de wedstrijd zul len leiden. VOETBAL HRC krijgt morgenmiddag om half drie aan de Sport laan WA op bezoek. De rood jakken spelen in de volgende opstelling: Lingbeek; Bot en Kramer; Nieuwstad, A. de Vries en Bakker; Den Os, Ja ger, Van Knijff, P. de Vries en Rijkers. Helder trekt naar het Amersfoortse HVC. Gradus vernam, dat de spiiplaats nu aan Puhl is toevertrouwd. Van der Neut is, zoals men weet, ziek. De opstelling van de witjakken luidt: Boekei; Veenendaal en Himpers; Heyster, Puhl en Mos; Van Beekhoven, Bioda, Jullens, Van der Meulen en Lamoré. De opstel'ing van Water vogels, dat naar leider DTS moet, werd gisteren geplaatst. De buurtvereniging ,,'t Kleine Dorp" hield Donderdagavond haar jaarver gadering in café „Van Ammers". De voorzitter, de heer D. Purmer, deed in zijn openingswoord enige mede delingen, waarna de secretaris, ds Trommel, de notulen las en het jaar verslag uitbracht, welke beide de goed keuring van de aanwezigen kon ver werven. De boeken en bescheiden van de penningmeester, de heer J. Wolthuis, waren nagezien door de kascontrole- commissie, de heren A. Verschoor en P. van Rijn, en in orde bevonden. De penningmeester deelde daarna enige cijfers mee, waarbij bleek, dat de ver eniging een flink saldo had, hoewel dit iets teruggelopen was. Twee bestuursleden traden af en stelden zich niet herkiesbaar, nl. mevr. G. Koster-Greeuw en ds Trommel. Hiervoor kwamen in de plaats mevr. Van Rijn en de heer K. Blokker. Besloten werd op 15 Mei een feest avond-te houden met eigen krachten. Voor de kinderen zal op 14 Juli een Poppentheater optreden. Ook kinderen van niet-leden kunnen tegen een lage entree deze middag bijwonen. Verder zal er in de eerste helft van Juni een reisje, georganiseerd worden, terwijl de leden een bezoek zullen brengen aan de deze zomer te houden feesten in Alkmaar. Nadat de voorzitter de scheidende bestuursleden had bedankt, sloot hij de geanimeerde vergadering. JVC 1 heeft Zondag de thuiswed strijd tegen Kaagvogels 1, welke om twee uur begint. JVC 2 speelt om half drie uit tegen ZAP 2, en JVC a be zoekt Kaagvogels a. De dames van JHC 1 hebben ook een thuiswedstrijd, en wel om twaalf uur tegen Atiila 1 uit Utrecht. JHC 2 gaat naar Nieuwe Niedorp 1 (aanvang half twaalf), JHC a naar Nieuwe Niedorp a (aanvang half elf) en JHC 3 naar DES 2 (aanvang half twaalf). Vanavond om acht uur wordt in café „Prins Hendrik" te Julianadorp de Nederlandse film „Sterren stralen over al" vertoond. Johan Kaart speelt, als een Amsterdamse taxichauffeur, de hoofdrol. Gradus' lijfkieker trof deze tweeling, Olga cn Louise ge heten, nabij autoped en Nutsspaarbank in diep gepeins Het is niet onmogelijk, dat zij dachten aan geld, waarmee zij van step tot fiets zouden kunnen besluitenHoe het zij, een aardig plaatje zat er in! Geboorten: Simon Cornelis, z. v. Cornelis J. Jaspers en Divera van Heer- waarden; Anj vne Johanna, d. v. Onno Kikkert en Anna Zijlstra; Wilfridus Cornelis, z. v. Timotius J. Commandeur en Martha Verberne. Getrouwd: Hendrik de Zwart en Marretje Daalder; Gijsbert de Vries en Hiltje Bakker. Overleden: Cornelis Arie Boon oud 67 jaar, e. v. Grietje Hillen; Maria KoolJ' oud d'"ie maanden; Geertje M. Bakker, oud 68 jaar, e. v. Egbert S. Boekei; Leendert Bruin, oud 78 iaar e. v. Jantje de Vries. Bruine alpino; want; paar kleppers; bruine portemonnaie met inhoud' lood jestang; windjack.

Heldersche Courant | 1954 | | pagina 5