ALKMAAR Zij, U, wij allemaal profiteren van grootse ontwikkeling op margarine-gebied m Op 'f brood, in de pan... Blue Band natuurlijk! Wij ontsmetten PlISS^IGPl 250 gram verse MARIE BiSKWIE Sperciebonen Spinazie Huishoudjam Pindakaas Reine Claude Nieuwe bereidingswijze in ons land gevonden Kruidenier VOOR UW Drukwerk Heerlijk geurt de nieuwe Blue Band bij bakken en braden Officiële publicatie OPKOMST EERSTE OEFENING Kantoorartikelen Kantoormachines Kantoormeubelen Uw Schuren en Stallen I Douwe Egberts Abonneert U op dit blad .l-Xv.;. Steeds iets nieuws Bij aankoop van f 1.waren geldig t/m Dinsdag heel blik heel blik per pot vanaf. per pot literblik Klassiek, slank afkledend model in originele Ierse tweed. Kleuren geel en groen. Maten 40 t/m 44 Inderdaad, Blue Band smaakt nu totaal anders, oneindig veel beter. Ook U, Mevrouw, gaat lekkerder koken. Ook Uw gezin heeft voor't laatst de smaak van margarine geproefd op de boterham men, in de jus, in alles wat U bakt en braadt. Is dit niet het prettigste nieuws sinds jaren? Nederland proeft Blue Band. Nederland profiteert als eerste land ter wereld van een volkomen nieuwe bereidingswijze van margarine, welke uitsluitend voor Blue Band wordt toegepast. Overal in ons land constateren huis vrouwen dat over de nieuwe smaak geen woord teveel gezegd is. DEN HELDER Spoorstraat 20. Tel. 2733 ALKMAAR, Langestraat. Tel. 3901 ALKMAAR: LAAT 118 Ten behoeve van de dienstplichtigen, die op 1 April a.s. voor eerste oefening onder de wapenen komen, worden enkele extra-treinen ingelegd. Ge noemde dienstplichtigen moeten van deze extra- treinen gebruik maken en daartoe op een dusdanig tijdstip van hun woonplaats vertrekken, dat zij op het betreffende station aansluiting hebben op de voor hen bestemde trein. De dienstplichtigen, die, in verband met hun plaats van bestemming, geen ge bruik kunnen maken van een der hierna genoemde extra-treinen, moeten ingevolge hun lastgeving rei zen met de eerste reisgelegenheid na 06.59 uur. 1) De dienstplichtigen uit Noord-Holland, Amster dam, Haarlem, Leiden en omgeving, met bestemming Bergen op Zoom en Ossendrecht, moeten met de vol gende extra-trein reizen: Amsterdam C.S. v. 8,53, Haarlem v. 9.14, Leiden v. 9.42, Roosendaal v. 11,48, Bergen op Zoom a. 12.05. 2) De dienstplichtigen uit 's-Gravenhage, Delft, Schiedam, Rotterdam, Dordrecht en omgeving, met bestemming Bergen op Zoom en Ossendrecht, moe ten van de volgende extra-trein gebruik maken: Den Haag HS v. 8.37, Delft v. 8.48, Schiedam v. 9.00, Rotterdam C.S. v. 9.09, Rotterdam Zuid v. 9.20, Dordrecht v. 9.36, Roosendaal v. 10.15, Bergen op Zoom a. 10.30. 3) De dienstplichtigen met bestemming Amsterdam, Amersfoort, Nunspeet, Bergen op Zoom, Breda, Maastricht, Ossendrecht, Roermond, Schoonhoven, Tilburg, Venlo en Vught moeten gebruik maken van één der volgende extra-treinen: a) Groningen v. 8.45, Assen v. 9.06, Beilen v. 9.19, Hoogeveen v. 9.31, Meppel v. 9.47, Zwolle a. 10.07, Zwolle v. 10.10, Amersfoort v. 11.00, Utrecht C.S. a. 11.17, Utrecht C.S. v. 11.19, 's-Hertogenbosch v. 12.09, Tilburg v. 12.30, Breda v. 12.50, Roosendaal a. 13.10, Bergen op Zoom a. 13.26. b) Leeuwarden v. 8.43, Heerenveen v. 9.08, Steen wijk v. 9.29, Zwolle a. 10.01, Zwolle v. 10.18, Nunspeet v. 10.45, Amersfoort v. 11.28, Utrecht C.S. a. 11.49. Utrecht C.S. v. 11.58, Vught a. 12.48. c) Zwolle v. 10.11, Deventer v. 10.38, Zutphen v. 10.55, Arnhem v. 11.21, Nijmegen v. 11.44, Venlo a. 12.37, Roermond a. 13.10. De dienstplichtigen van de richting Groningen met bestemming Venlo, Roer mond en Maastricht moeten te Zwolle overstappen op de extra-trein: Zwolle v. 10.11, die met bestem ming Nunspeet en Vught moeten overstappen op de extra-trein vanuit Leeuwarden: Zwolle v. 10.18, die met bestemming Amsterdam moeten te Amersfoort overstappen op de trein van de normale dienstrege ling. De dienstplichtigen van de richting Leeuwarden met bestemming Tilburg, Breda, Bergen op Zoom en Ossendrecht moeten te Zwolle overstappen op de extra-trein vanuit Groningen: Zwolle v. 10.10, die met bestemming Venlo, Roermond en Maastricht moeten overstappen te Zwolle op de extra-trein: Zwolle v. 10.11, die met bestemming Amsterdam moeten te Amersfoort overstappen op de trein van de normale dienstregeling. 4) De dienstplichtigen uit het Oosten des lands met bestemming Vught, Breda, Tilburg, Bergen op Zoom en Ossendrecht moeten reizen c.q. doorreizen met de volgende extra-trein: Nijmegen v. 9.50, 's-Hertogen bosch v. 10.28, Tilburg a. 10.49, Breda a. 11.10, Roo sendaal a. 11.34, Bergen op Zoom a. 11.51. Er is nog méér: gezondheid door een j; rijkdom aan zonneschijn-vitamine I Vitamine D - zonneschijn-vitamine - is onmis baar voor U, Uw man, Uw kinderen, voor ieder een. U kunt er zeker van zijn, dat Blue Band U die geeft, volop, het hele jaar door.'Dat is een grote geruststelling voor iedere huisvrouw en moeder. Want zonneschijn-vitamine geeft meer weerstand. Zonneschijn-vitamine zorgt, dat Uw kinderen opgroeien tot stevige, ge zonde meisjes en jongens. Nog een reden om Blue Band te nemen, morgen en altijd. Wanneer U straks Blue Band geproefd hebt, ga dan eens naar Uw keuken. Laat een klontje Blue Band smelten in de pan Nooit heeft margarine zo'n heerlijke geur verspreid. Nooit hebben het vlees, de jus, de pannekoeken zo heerlijk gesmaakt. U gaat lekkerder koken, Mevrouw. U gaat lekkerder eten, Uw levenlang. Met de nieuwe Blue Band. Zoveel goeds voor zo weinig geld Grote voedingswaa rde, hoog vitamine-gehalte èn een smaak, totaal anders dan die van margarine tot nu toe, dat alles geeft Blue Band U voor.40 cent. Meer dan 40 jaar ervaring. Douvve Egberts Pickwick Thee! U proeft het zo: dat is een thee met een eigen karakter. De smaak is zo bijzonder fijn en verkwikkend, de geur zo zeldzaam krachtig. Een verrassing apart is wel de afschenk: diepkleurig, zeer rijk en royaal. Niet voor niets heelt deze echte Engelse melange zich bij zo talloos vele gezinnen als een echte trac- tatie ingeburgerd... neemt U zelf maar eens de proef! KWAKELPAD 1 ALKMAAR Telef. 2917 v h. Ontsmettingsinrich- tingvanhet Witte Kruis tngelse melange 90 ct. (groen etiket) Ceylon melange 98 ct. (geel etiket) vonden. En de plaatsbepaling heb iken ik alleen!" „Wrak van de wat?" vroeg Jules. „De Poseidon, een schip met 'een millioen' aan goudstaven aan boordbegrijp je het nou?" Jules knipperde met de ogen. „Had dat dan eerder gezegd", mompelde hij. „Mijn excuses.. ik dacht ook al". „Die gedachten van jou zul len je ongeluk nog eens zijn", antwoordde Jeanne scherp. „Die twee piloten zijn de enige getuigenHeb je wat in hun wijn gedaan, zoals ik je zei?' Jules knikte. „Ga dan naar boven en kijk eens wat ze uitvoeren", beval Jeanne. H

Heldersche Courant | 1954 | | pagina 4