American star Hetfomilk Onzekerheid over uitslag van Belgische verkiezingen De beste ruil WRIGLEY r Expeditie naar verloren stad der Inca 's in Peru C0eXy J7* Voorbereiding voor „Genève" voltooid Juin bij Laniel en Bidault Wilde stam bewaakt het geheim Geen ontmoeting van Bidault en Adenauer Ronde van Italië een dodenrace Tob °iel ^anger Splintergroepen bedreigen de r.k. meerderheid Katholieke regering sinds Juni 1950 Moskou aanvaardt de laatste regelingen Bevrijdingscomité voor Noord-Afrika gesticht VN-commissie wil lijst van gevangenen in rode handen Schietpartij in neutrale zone van Korea Rhenmatische Pijnen ■lopen Uw krachten Pim, Pam Pom en de graafmachine Ds H. A. Enklaar 70 jaar De echte AMERIKAANSE sigaretten tabak vindt U alleen in dit pakje 85 cent Oplossing Saarkwestie nog niet in zicht Hongaars elftal bleef ongewijzigd Laat nu het vet maar stromen, laat nu het vet maar gaan, Er is geen viek in Heiland, die CETREX kan weerstaan I MARGARET MALCOLM Luister eens naar: Radioprogramma DINSDAG 6 APRIL 1954 verhoogt Uw werklust Verkwikt en verfrist j ^"sv°rtenD„ (Advertentie. Ing. Med.) AANSTAANDE ZONDAG zullen 5.863.072 Belgen, onder wie 3.065.399 vrouwen, zich naar de stembus bege ven om hun nieuwe volksvertegenwoor digers te kiezen. Reeds nu rijden over al luidsprekerauto's rond, waarmee de partijen haar candidaten aanbevelen, terwijl men overal affiches aangeplakt ziet met levensgrote afbeeldingen van de gegadigden. In het algemeen wordt verwacht dat de C.V.P. bij deze verkiezingen voor Kamer en Senaat wel enige veren zal laten. Politieke waarnemers zijn er niettemin huiverig voor te voorspellen dat deze partij, die seder vier jaar het bewind in handen had, zowel in de Kamer (waar zij een meerderheid had van 4 zetels) als in de Senaat (meer derheid van 7 zetels) haar absolute meerderheid zal verliezen. Hoewel de C.V.P. enerzijds waarschijnlijk een aan tal zetels zal verliezen door het optreden van scheurpartijen, zal zij niettemin anderzijds profiteren van de verjonging van het kiezerscorps. De katholieke scheurpartijen, die bij de verkiezingen van a.s. Zondag een rol spelen, zijn de „Vlaamse concentratie", sterk beïnvloed door elementen, die £JE SOVJET-UNIE is accoord gegaan met de voornaamste technische re gelingen, die door de drie Westelijke mogendheden voor de komende confe rentie te Genève zijn voorgesteld. De conferentie over het Verre Oosten te Genève begint, zoalis men weet 26 April, De instemming der Sovjet-Unie was vervat in een aide-memoire, die door de Russische onderminister van Buiten landse Zaken Wasilv Koeznetsof aan de Amerikaanse ambassadeur te Moskou, Charles Bohlen, is overhandigd. Boh- len, die bij de besprekingen met de Russen ook namens Frankrijk en Enge land optrad, ontving afschriften voor deze landen. In het Sovjet-antwoord wordt o.a. in gestemd met het Westelijk voorstel, dat Engels, Russisch, Frans en Chinees de officiële talen zullen zijn op de confe rentie en dat er een systeem van gelijk tijdige vertaling zal worden gebruikt. De Sovjet-Unie heeft bij een vorige gelegenheid ingestemd met het gebruik van het Volkenbondspaleis als zetel voor de conferentie. In de Sovjet-verklaring van thans wordt gesproken over de aanstaande „vijfmogendhedenconferentie", met in begrip van continentaal China en met deelneming van verdere belanghebben de landen. De Franse maarschalk Juin heeft' gisteren, voor het eerst sinds zijn ont heffing uit alle militaire functies, op zijn verzoek een onderhoud met de minister-president, Laniel gehad. Dit duurde vijf en twintig minuten. Daar na ontmoette hij Bidault, de minister van Buitenlandse zaken, die momen teel tevens voorzitter is van de Raad van de NAVO. Bijzonderheden zijn over deze gesprekken niet bekend ge maakt. Naar men te Parijs verwacht, zal nog deze week de naam worden bekend gemaakt van de generaal, die Juin zal opvolgen als bevelhebber van NAVO-strijdkrachten in de midden sector van Europa. De Atlantische Raad zou de kwestie-Juin gisteren hebben besproken en hiermee Woens dag voortgavn. Volgens mededelin gen van de zijde van de maarschalk zal deze bevelhebber blijven totdat een Franse generaal als zijn opvolger is aangewezen. Gisteravond laat is echter bekend geworden, dat er geen reorganisatie in het opperbevel in de centrale sector of verandering in de nationaliteit van de bevelvoerende officieren wordt beraamd. Zondag hebben de vertegenwoordi- tljdens de oorlog een pro-Duitse houding hebben aangenomen, het zgn. „ras- emblement van Saint-Remy", dat zich onder leiding van het afgescheiden CVP-kamerlid Saint Remy tot de mid denstanders wendt en een absolute taal vrijheid nastreeft, het „onafhankelijke blok" en de „christelijke volksunie", die beide eveneens stemmen hopen te vergaren onder de kleine middenstan ders en de landbouwers in het Vlaamse land. Sedert 5 Juni 1950 is in België een homogeen-katholieke regering aan het bewind geweest, allereerst onder leiding van Duvieusart, hierna van Pholien en sedert 15 Januari 1952 van Jean van Houtte. Het was de elfde regering se dert de bevrijding. In de Kamer had de CVP de absolute meerderheid met 108 zetels (77 soc., 20 lib. en 7 comm.), in de Senaat met 91 zefels (soc. 62, lib. 19 en comm. 3). De speciale V.N.-commissie voor krijgsgevangenen heeft bepaald, dat be langhebbende regeringen een volledige lijst dienen op te stellen van hun on derdanen, die zich nog in communisti sche krijgsgevangenschap bevinden, om daarmee hun terugkeer te vergemak kelijken en te bespoedigen. De voorzitter van de commisie, Guer- rero (uit San Salvador), zeide, dat Duitse, nu teruggekeerde, krijgsgevan genen door een artikel in de „Pravda" voor het eerst vernomen hadden, dat de V.N. zich met nog niet teruggekeer de krijgsgevangenen bezig houden. Se dert September zijn 40.0000 tot 50.000 krijgsgevangenen, hoofdzakelijk Duit sers en Japanners, maar ook Spanjaar den, Fransen en Nederlanders, naar hun vaderland teruggekeerd. De Noordelijken hebben Zaterdag in de gedemilitariseerde zone tussen Zuid en Noord-Korea een niet-geïdentificeer- de Koreaan doodgeschoten en een twee de gevangen genomen. De twee Korea- nen behoorden tot een groep van vijf, die heimelijk trachtte Noord-Korea bin nen te komen. Het opperbevel der V.N. beschouwt het incident niet als ernstig, aangezien dagelijks Koreanen pogen in Noordelijke of Zuidelijke richting de grens te overschrijden. Op verzoek van de Noordelijken zal de militaire be-- standscommissie de kwestie Woensdag onderzoeken. Maar ze vreten ook in op Uw humeur en gestel. Laat dat toch niet zo doorgaan. Drijf die pijnen uit! Met een bloedzuiveren de Kruschen-kuur. Met de jaren gingen Uw lever, nieren en ingewanden tra ger werken. De zes minerale zouten van Krusch„u brengen ze weer op gang. Als dat gebeurt, geen opeenho ping van onzuiverheden meer in het bloed. En daarmee behoren dan ook vanzelf ide pijnen tot het verleden. (Advertentie, Ing. Med.) Maandag vierde ds H. A. Enklaar te Blaricum, emeritus-predikant der Ned. Hervormde kerk, zijn zeventigste ver jaardag. Op 27 Februari 1910 aanvaardde ds Enklaar het predikambt te Hekelingen, welke standplaats hij in 1914 met Berk hout verwisselde. Na 1917 stond hij achtereenvolgens te Almelo en te Oud- kerk, waarna hij zich in 1929 in Den Helder verbond, waar hij tot zijn eme ritaat, dat hem 15 April 1946 om ge zondheidsredenen werd verleend, heeft gediend. Nadien trad hij op als voor ganger van de afdeling Laren van de Ned. Prot Bond en van de Remon strantse Kring te Blaricum. Ds Enklaar heeft tegen 1 September a.s. eervol ontslag als voorganger gevraagd. Ds Enklaar is in brede kringen een bekende persoonlijkheid, o.m. door zijn talrijke morgenwijdingen, die hij voor de VPRO heeft gehouden. Hij was as sessor van het classicaal bestuur van Alkmaar, lid van het provinciaal kerk bestuur van Noord-Holland, president curator van het Lyceum te Den Helder en secretaris van de studieraad van de Vereniging van Vrijzinnig-Hervormden. 84. Zoals jullie gisteravond gezien hebt, reed Piet Pakkum tegen een wa gen met stro op, toen hij op zoek was naar sporen van Billie en Kareltje. Hij was daarbij van zijn fiets gevallen en toen hij weer wilde opstappen, be merkte hij, dat het stuur helemaal scheef stond. Nu, dat was gauw ver holpen. Het ongelukje was gebeurd juist voor het perceel Zwarteweg num mer dertien, de woning van mevrouw Woeffie en haar drie jongetjes. Er was niemand thuis. Pim, Pam en Pom wa ren op school, maar mevrouw Woeffie keerde juist terug met een mand bood schappen. „U hebt zich toch hoop ik, niet bezeerd?" vroeg Moeder bezorgd. „Het is niets, mevrouw", glimlachte de brigadier. „Wij in ons vak zijn aan tegenslag gewend, maar desalniettemin zal ik die twee achter slot en grendel krijgen!" „Wat zegt U, brigadier?" vroeg Moeder die hem niet goed ver staan had. „Och niets, mevrouw..., ik zag die wagen met stro niet.... en...." Peinzend keek Moeder de wagen na. „Zo klein is die nou toch ook weer niet", zei ze. „Maar ja, we worden nu eenmaal allemaal een dagje ouder, hé?" 58 „Alsals het maar niet te laat is". fluisterde ze. Enige ogenblikken later stopten ze voor het verlichte uithangbord van een café. Voor Nick echter uitstapte, sloeg hij de armen om haar schouders en trok haar naar zich toe, niet hartstochtelijk maar teder, zonder dat ze zich verzette. Hij was alleen met haar en 't scheen dat hij nog slechts één schrede behoefde ie doen om heer en meester van de si tuatie te zijn. Maar op hetzelfde ogen blik besefte hij van haar behoefte aan steun geen misbruik te mogen maken. Het ogenblik moest ongebruikt voor bijgaan Plotseling liet hij haar los. „Kom'"! zei hij met een stem, hees van inge houden emotie. Na een kop thee zul je je heel wat beter voelen". ELFDE HOOFDSTUK Ze bereikten Barfield circa twintig gers van de Noord-Afrikaanse natio-minuten vroeger dan Nick had durven nalistische partijen het „pact van hel j hopen. Bij 't huis van haar grootouders bevrijdingscomité van de Arabische j ,.ekomen keek Serena uit het raam van Maghreb (-atlasRanden" getekend op suto en zei wat onzeker: „Er is het hoofdsecretariaat van de Arabi- i ]jCht jn de kamer van grootmoeder", sche Liga te Cairo. Volgens dit pact j jn ^aar tasje zoekend voegde ze er na zullen vertegenwoordigers van de par- j ogenblik zwijgen aan toe: „O, hier tijen en politieke missies van de At- 1S mjjn sleutel". laslanden een organisatie vormen tr nam die uit haar ondanks alle Cairo, die de naam zal dragen var. j jgjfhoheersing toch wat bevende hand „Bevrijdingscomite van de Arabische jeidde haar bij de arm naar de deur, Maghreb". Dit comité stelt zich ter Tof.„ hij deze bijna zwijgend had ge- doel er voor te strijden, dat Ma o opf.;1d. wendde ze zich om en vroeg be- Algiers en Tunesie de «"^hankehjk- Jg bj..ft toch Nick?-_ heid verwerven en zich aansluiten bi Natuariijk!" klonk het geruststel de Arabische Liga. genieten van Uw eigengemaakte Amerikaanse sigaret, rol ze dan van „American Star" HIEMEU E R'S TABAK en verrassend van smaak. TABAK OP Z'N BEST! (Advertentie, Ing. Med.) als expeditieleider 1*WEE BRITTEN, een Fransman en een Peruviaan zullen in Peru op zoek gaan naar de verloren Inca-stad. Paitati. De puinhopen van Paitati moe ten op ongeveer drie duizend meter hoven de zeespiegel in dicht oerwoud liggen. Een wilde Indianenstam, de Machagengas, waken er zorgvuldig voor dat het geheim der „verloren stad", niet wordt prijs gegeven. De Fransman zegt zich bij een vori ge expeditie op ongeveer anderhalve kilometer van de stad te hebben be vonden. „Doch de Machagengas waren mij nog juist te slim af. Zij legden een slang in mijn bed, die mij beet, waar door ik tijdelijk verlamd werd", aldus de Fransman, die zal optreden. Een der Britten, de thans 25-jarige Snow, heeft in 1951 de bron van de Amazone ontdekt. Men is van plan zolang mogelijk per vliegtuig te reizen. In het gebied der Machangengas zal van kano's gebruik worden gemaakt. De expeditie zal on geveer zes maanden duren. Zij heeft vele en uiteenlopende ruilartikelen bij zich, om de Machagengas gunstig te stemmen. Worden de puinhopen van Paitati gevonden, dan zal de Peruvi aanse regering worden verzocht geo logen en archaeologen te zenden voor de uitgravingswerkzaamheden. Een officiële woordvoerder heeft te Bonn verklaard zulks in overeen stemming met de Franse verklaringen van de laatste dagen dat Adenauer en Bidault voorlopig geen onderhoud over de Saarkwestie zullen hebben. Beide partijen stellen zich op het standpunt, dat zich eerst op ander ni veau concrete mogelijkheden voor een oplossing dienen af te tekenen. Men denkt hierbij aan de besprekingen van de deskundigen, welke thans gehouden worden. De Ronde van Italië, een motorrace over 3526 kilometer in acht etappes, blijft talrijke slachtoffers maken. Zo als gemeld zijn Zaterdag tweë deel nemers verongelukt, een derde verloor de volgende dag het leven en Maan dag stierf een vierde tijdens zijn ver voer naar het ziekenhuis. Tientallen andere coureurs moesten meer of min der zwaar gewond in ziekenhuizen en hospitalen worden opgenomen. De Hongaarse voetbalbond heeft voor de wedstrijd tegen Oostenrijk, welke Zondag te Wenen wordt ge speeld, hetzelfde elftal aangewezen dat in November met 63 van Engeland heeft gewonnen. De ploeg ziet er der halve als volgt uit: Grosics; Buzansky en Lantos; Bozsik, Lorant en Zaka- rias; Budai II, Kocsis, Hidegkuti, Pus kas en Czibor. Reserves: Farago, Kar- pati en Palotas. OPLOSSING KRUISWOORDPUZZLE Horizontaal: 1 balans, 6 gehoor, 12 bode, 14 neon, 16 es, 18 keg, 19 kim, 20 M.O., 21 rit, 23 luister, 26 rog, 27 aloë, 19 steel, 30 boeg, 31 aorta, 33 Lis- se, 34 adem, 35 riet, 36 geld. 37 puur, 39 eend, 41 klem, 43 odeur, 46 leest, 49 neer, 50 belet, 53 Nero, 54 den, 55 haperen, 57 non, 58 en, 59 dat, 60 tol, 62 id„ 63 gave, 64 reep, 66 Barend, 67 mangel. Verticaal: 2 Ab, 3 lok, 4 adel, 5 ne gus, 7 enkel, 8 heir, 9 oom, i0 on, 11 beraad, 13 pose, 15 logger, 17 silo, 20 moes, 22 tor, 24 item, 25 teer, 26 ros, 28 etaleur, 30 bitumen, 32 adder, 33 le pel, 38 gondel, 40 diep, 41 kier, 42 stonde, 44 Deen, 45 een, 37 een, 48 S.D.O.I., 50 baten, 51 leed, 52 tetra, 55 have, 56 noen, 59 dar, 61 leg, 63 ga, 65 p.e. ANTWOORDEN HERSENGYMNASTIEK 1. Met beschrijvingen over bomen. 2. De gehoorbuis van E., kanaal tussen keel- en trommelholte. 3. Pin of stop in het stopgat van een vat. 4. Heeft niets met flessen te maken; smal, rood band, o.a. om nieuw lin nengoed samen te binden. 5 Uit elf flessen. 6. Vilten hoed met ronde bol en slappe rand, breed. Wordt door sommige koetsiers van lijkwagens nog wel ge dragen. 7. Omstreeks 25 Juli (Sint Jacob). 8. Schaduwboom voor koffieheesters. 9. Land van Kokanje. 10. Stukjes bergkristal uit de Lochemse berg. VICKKEN WATER VAN CETA-BEVER (Advertentie, Ing, Med.) DOOR lend, maar Serena kon uit dat enkele woord onmogelijk opmaken, hoe ver heugd hij was nu ze zich om troost en steun tot hem had gewend. Zwijgend klommen ze naar boven en vermeden angstvallig de altijd kraken de zevende trede. In de kromming van de trap stuitten ze op de trouwe Ellen, een vreemde figuur in verschoten ochtendjapon en met het haar in on telbare papillotten. Onder normale om standigheden zou ze voor geen geld zo in 't openbaar zijn verschenen, maar haar roodgeschreide ogen toonden dui delijk, dat ze veel te ongelukkig was, om op zulke kleinigheden te letten. „Wat ben ik blij, dat u komt!" riep ze, snel op hen beiden toetredend. „Ja de dokter is er nog. Hij wil niets zeg gen maar heeft vroeger op de avond verzekerd, dat ze zich kranig hield en dat, als dit zo bleef, er nog wel een kansje was. Meer weet ik ook niet". „In dat geval doen we beter met niet naar binnen te gaan", vond Nick. „We vouden misschien maar storen. Zou je denken, Ellen, dat je mijn., juffrouw B'arbrook iets warms te drinken kan bezorgen? Thee of zo. „Natuurlijk wel", zei de oude dienst bode bereidwillig. „Ik zou zelf ook wel zo iets willen hebben, nu ik er aan denk, maar tot nu toe leek 't me voor mij alleen niet de moeite waard". Serena wierp Nick een veelbeteken de blik toe. Had hij beseft dat Ellen letterlijk „op" was en ze helemaal niet aan zichzelf had gedacht? Intussen stond op Nick's gezicht niets bijzon ders te lezen, maar het feit, zelf van weinig belang, schonk Serena eens klaps vertrouwen in hem. Zelfs op dit ogenblik was het haar onmogelijk, niet te denken aan die laatste minuut in de auto, toen ze als 't ware zijn hart sneller had voelen kloppen, maar ook haar eigen bloed vlugger door de aderen stromen. Nick had geweigerd, van haar stemming misbruik te maken en nu stond hij haar nader dan ooit te voren. Ze zag, hoe hij haar aankeek, doch sloeg zo snel de ogen neer, dat ze de tedere glimlach om zijn lippen niet meer op- opmerkte. Ellen ging hen voor naar beneden en ze volgden haar in de ouderwetse keukei., waar het nog smeulende vuur snel werd opgerakeld. Nick haalde een stoel uit een van de kamers en liet Serena daarin plaats nemen, ter wijl hij de oude getrouwe er ondanks haar verzet toe kreeg, eveneens te gaan zitten. De omgang met Emma Twist had hem wel 't een en ander geleerd en tot haar eigen verbazing zat de brave Ellen werkloos toe te zien, hoe een knappe jonge meneer voor de thee zorgde. Plotseling hoorden ze boven een ge luid en liep Nick naar de deur, ter wijl de twee vrouwen angstig af wachten. „We zijn hier, dokter" riep Nick, waarop Ellen haastig haar stoel ver liet, om nog een kopje en schoteltje klaar te zetten. Toen de dokter glimlachend binnen trad, leek eensklaps iedereen gerust gesteld. „Ha, thee!" zei hij, zich in de han den wrijvend. „Dat is een goed idee! Ik ben blij, dat je gekomen bent, Se rena, maar achteraf bekeken, staat het er niet zo slecht voor ais 't eerst scheen. Ik had heus gedacht maar je grootmoeder is een dappere vrouw en wat je grootvader betreft, hij wilde haar gewoonweg niet latrn gaan. Ik heb nooit zoiets gezien en eerlijk gezegd, ben ik bang, dat we nog last met hem zullen krijgen. Hij wil haar geen ogenblik uit het gezicht verliezen en als hij daarbij volhardt, zal hem dat lelijk kunnen opbreken. Er moet iemand zijn, die in staat is, hem af te leiden, let op mijn woorden". „Die iemand kan ik wel zijn," stel de Nick voor. Dokter Hafford keek hem aan met die vreemde, glurende blik, die hem bijziende deed schijnen, terwijl hem toch absoluut niets ontging. „U is immers de vent, die Pilgrim Cottage heeft gekocht", informeerde hij op zijn eigenaardige manier. „Die theatervent?" „Jawel, in eigen persoon" beaamde Nick kalmpjes. „Dr. Lowdham en ik hebben een paar liefhebberijen ge meen. Misschien kan ik hem overha len, dagelijks met mij te gaan wan delen". De dokter knikte instemmend. „Buitengewoon opofferend van u, vind ik", zei hij droogjes. „Of ging hij voort, met een blik op Sere na, die vuurrood werd, wat dr Haf ford deed grinniken. „Nu in elk geval is het een uitstekend idee", zei hij lakoniek. „Zeg eens jonge dame, denk erom, dat je grootmoeder geen gemak kelijk herstellende is. Ik ken haar van ouds. Zo koppig als een muil ezel." „Maar ik kan ook zo koppig als een muilezel zijn", verklaarde Sere na dapper, waarop dr Hafford zich plotseling tot Nick wendde met de vraag: „Is dat zo?" Nick, in verlegenheid gebracht door de wel heel duidelijke toespeling, dat hij in staat zou zijn, Serena's karakter te beoordelen, aarzelde, zodat de dok ter nader aandrong. „Welnu?" zei hij ongeduldig. (Wordt vervolgd.) DIETRICH FISCHER DIESKAU, bariton, zal men kunnen beluis teren in een programma van lie deren van Hugo Wolf en Gustav Mahler. Met begeleiding van het Omroeporkest van Hugo Wolf hoort men de smartelijke „Ge- sange des Harfenspielers", van Mahler de niet minder tragische „Lieder ei nes fahrenden Gesel len". Het omroeporkest opent het programma met Mendelssohns ouverture „Heimkehr aus der Fremde", en speelt als intermez zo de serenade voor blazers van Richard Strauss. Een volledig laat-romantisch programma dus, maar een van zeer hoge kwaliteit. Woensdag 21.15 over Hilversum II. 298 m.) ARABESQUE, een kleinkunst- vlucht door vele eeuwen met Hetty Blok, Cruys Voorbergh en Cor Lemaire. Leiding: Wim 'Ibo. (Woensdag 22.05 over dezelfde zender). WOENSDAG 7 APRIL 1954 HILVERSUM I 402 m.: 7.00—24.00 NCRV: 7.0 Nws. 7.10 Gram. 7.30 Gewij de muz. 7-45 Een woord voor de dag. 8.00 Nws; en weerber. 8.15 Gram. 8.30- „Tot Uw dienst". 8.35 Gram. 9.00 Voor de zie ken. 9:30 Voor de huisvrouw. 9-35 Water standen. 9.40 „Het leven van, Edward Grieg", Hoorsp. 10.25 Ren.12.00. Cello en piano. 12.30 Land- en tuinb.meded. 12.33 Ihstr. sextet. 12.59' 'Kiokgelui. 13.00 Nws. T3.15 i.Met Pit op pad.", caus, 13-20 Ban jo-orkest. 18.50 Gram. 15.30 Kamermuz. 16.00 Voor de jeugd. 17.20 Gram. 17-30 Orgelspel. 18.00 Mil. caus. 18.10 Gram. 18.15 Spectrum van het Chr. organisatie- eh verenigingsleven, vraaggespr. 18.30 RVU: Dr H. Groot. „De merkwaardige bouw van Jupiter. 19.00 Nws en weerber. 10.10 Boekbespr. 19.25 Gram., 19.30 Bui- tenl. overz. 19.30 Gram. 20.00 Radiokrant. 20.20 Kamerork. en solist. 21.00 Lijdens overdenking. 21.30 Geestelijke liederen, 22.15 Gram. 22.05 Int. Evangelisch com. 22.15 Gram. 22.45 Avondoverdenking. 23.00 Nws. en S.O.S.-ber. 23 TS—24.00 Gram. HILVERSUM: II 298 m.: 7.00 VARA. 10.00 VPRO. 1020 VARA. 19.30 VPRO. 20—24.00 VARA. VARA: 7.00 Nws, 7.10 Gram. 7.15 Gym. 7.30 Gram; 8-00t Nws. 8.18 Gram. 8.50 Voor de huisvrouw, 9.00 Gym. 9.10 Gram. VPRO: 10.00 schoolradio. VARA: 10.20 Voor de vrouw. 11.00 Gram 12.00 Accordeonork. 12.30 Land. en tuinb.meded. 12.33 Voor het platteland. 12.38 Hammondorgel 12.45 Gitaarens. 13.00 Nws. 13-15 Tentoonstel lingsagenda. 13.18 Gram. 13.45 „De weg omhoog", caus. 14.00 Voor de kinderen- 16,00 Voor de zieken. 16.30 Jeugdcone. 17.15 Promenade-ork. 17.50 Regeringsuitr zending: Rijksdelen Overzee. JeugduitB. De brievenbus: gaat open. Correspondent tieclub o.l.v. Regina Zwart. 18.00 Nws. en comm. 18.20 Praatje over consumen tenbelangen 18.35 Dansmuz. 19.00 Voos de kinderen. 19.05 „De Katholieken e|» het Socialisme", caus. 19.20 VARA-varls en gram. VPRO: 19.30 Voor de jeugd. VARA: 20.00 Nws. 20.05 Pol comri^. 2015_ Lichte muz. 20.40 „Rook",' hoorsp,. 21.15 Omr.ork. en solist. 22.05 Cabaret. 22.35 „CDCospalmen", caüs. 22.50 Gram. 22.55 Nat. kamp. schaken. 23.00 Nwv 2315 Soc. nws. in Esperanto. 23.20 Orgel spel 23-40—24.00 Gram. D s Uit heerlijke romige melk De elite chocolade-drank (Advertentie, Ing. Med.l

Heldersche Courant | 1954 | | pagina 2