"publieke yebkoopixg Eene KINDERMEID gevraagd Stoomboot Texel. Zomerdienst beginnende op 19 Maart. Opening der Vaart STOOMBOOT ZUIDERZEE Hervatting der Dienst 15 Eebruarij 1860. in den Anna Panlouma-Polder. ABSHAUBBLYS Anti-Bhumatische Watten Den 10 Maart 18G0 overleed te Schoonhoven, ten huize van zijnen kleinzoon W. ROMANS VAN SCHA1K, den WelEd. Achtb. Heer H. M. AHLÉ, in leven gepensioneerd griffier bij het Kantongeregt den Heldervroeger officier van gezondheid 1ste klasse bij de Marinein deri gezegenden ouderdom van 90 jaar en 4 maanden. Algemeene kennisgeving. De Notaris P. A. BEETS, zal op Woens dag 21 Maart 1860, des voormiddags ten 10 ure, op het maritiem etablissement te Willems oord aan het Nieuwe diepgemeente Helderin het openbaar verkoopen: Eene groote partij HOUTWARENbestaande in Greenen en Eiken Deelen PlatenBalkenKrom- mers en Differente Stukkenalsmede eene partij oud IJzer en hetgeen verder ten verkoop zal worden aangebodenalles twee dagen vóór den verkoop op genoemd Etablissement voor ieder te zien. van 16 jaar bij D. BAKKER Bz. Binnenhaven. Van Texel Van het Nieuwediep 's Morgens ure. 's Morgens 8 ure. Namiddags 4 Namiddags 6 In Correspondentie met de schroefstoombooten op Amsterdamonder directie van de H. H. Gebroeders ZURMUHLEN. Op Zon- en Feestdagen voor veel verminderde Vracht voor Heen en Terug Op Uarlingenper Schuit 21 Maart, tot dat de dienst per Stoomboot Texel weder zal worden Hervat. Van het Nieuwediep en Texel des Woensdags. Van Harlingen Vrijdags. Informatie te Nieuwediep Texelsche Veerhuis. Texel T. METZ op de Haven. Harlingen bij J. POLL. Zegt het voort. Van Amsterdam 's morgens 8 ure. Woensdagen Zalurdag. Van Texel 's morgens G ure. Maandag en Donderdag. De Zomerdienst wordt later geregeld. Nadere inlichtin genzijn te bekomen bij C. L. PEDROLl. Men is voornemens om op Vrijdag den 20sten April aanstaande des voormiddagsten 10 uur, inliet Logement Vcerburg in den Anna Paulouma-Poldereene publieke verkooping te houden van Vee, Bouwgereedschappen, waar onder eene uitmuntende Engelsche DorschmachineRij tuigen, Huisraad, enz. enz. Ieder die bij deze verkooping iets weuscht te voegen spreke intijds met den onderne mer van publieke verkoopingenG. C A. van DAM, wonende in genoemden Polder, bij wien alle verlangde inlichtingen zijn te verkrijgen. Een ieder haaste zich om de in dit saizoen te verwachten JICHT en RHUMATIEIv tijdig af te weren door het gebruik der Het is een doelmatig, gemakkelijk aan te wenden, en vooral weinig kost baar middel, dat stellig en zeker binnen weinig tijds verligting van pijn brengt en na eenigen tijd volgehouden te zijn, volkomen geneest. De On- dergeteekende heeft reeds eene menigte brieven en attesten in zijn bezit der gelukkige uitwerking van dit nog zoo kort bekend gemaakt hulpmiddel waarmede eene proef te nemen, onder ieders bereik valt, daar de prijs dezer teregt genoemde WONDERWATTEN voor niemand, die zijne ge zondheid lief heeft, een hinderpaal zijn kan. Slechts 25 Cents het vel met eene aanwijzing hoe er mede te handelengeteekend door den Hoofd- Dépöthouder JL. JSi'eetvelt Jhs. te Delft, die ook heeft gezorgd dat ze door het geheele land te verkrijgen zijnin de onderstaande Depots II. D. SCHLiiTER, te Nieuwediep. H. J. RenkenVij gendam, Amsterdam. A. Ooslerbaan, Leidsclie straat, Amster dam. H. J. Teunisse, Gierstraat, Haarlem. S. M. en J. Wceveringh, Anegang, idem. M. Vriend, Zaandam. A. Schra- vendijk, Hilversum. Wed. B. Meyknecht. Enkhuizen. Wiebols, Purmereud. Gez. Lippitz, Hoorn. Mej. Wed. E. M. Engel, Mcdemblik. D. Boots, Alkmaar. H. Deters, Assendclft. Gebr. Meijding, Krommenie. Gebr. Frese, Venhuizen. Gebr. Reekers, Weesp. A. Appelman, Westwoud. B. H. Zurlohe, Beverwijk. J. E. Zurlohe, Uilgeest. S. Keet, Schagen. G. A. Köhne, Edam. G. W. Böttger, Zuid-Scharwoude. J. B. Upmann Barsingerhorn. Wed. R. Jongerling, Texel. B. D. van Weede, de Rijp. W. C. Veltbuijsen, Laren.

Heldersche en Nieuwedieper Courant | 1860 | | pagina 3