M A li I i\ E. STEENDRUKKERIJ. ABSHAUBBIA'S Anti-Rhumatische Watten, Versch Rundvleesch De ondergeteekenclen bevelen zich beleefdelijk aan tot het leveren van alle soorten van STEENDRUKWERKals rekeningen, facturen, nota's, prijs-couranten, circulaires, kwitanliën, assignatiën, wissels, adres- en visitekaartjes, rouw- en trouwbrievenetiquelten, signaturen, envelop- pes,menues, landkaarten, titelsdiploma's, muziek, enz. I)e bestellingen kunnen door de respectieve Boekhan delaars geschieden. Alkmaar 14 November 18G0. HERMs. COSTER ZOON. Onder nadere goedkeuring van den Minister van Marine, zal op Maandag den 36 November 1860, des voormiddags ten 12 ure, bij inschrijving worden aanbesteed, deleve ring van het benoodigde ten dienste der Equipagiën van Zr. Ms. schepen en vaar tuigen van Oorlog ter recde Texel en in het Nieuwediep gedurende het jaar 1861. De billetten van inschrijving zullen vóór of op den bepaalden dag, des morgens vóór 12 ure, vrachtvrij be- hoorcn bezorgd te worden ter griffie van de Directie der Marine te Willemsoord. De bedoelde billetten moeten bevatten duidelijke opgave van den prijs (in schrijfletters), waarvoor de gegadigden genegen zijn genoemde levering op de bij het bestek van aanbesteding omschreven voorwaarden per Honderd Nederl. ponden aan te nemenalsmede van de namenvoorna men en woonplaatsen der inschrijvers en van hunne borgen. Geene andere billetten van inschrijving zullen ter me dedinging worden toegelatendan die op gezegeld papier zijn geschreven, door de inschrijvers onderteekend, geene bijcondiliën bevatten en zonder doorhalingen of schrift- delging zijn, zullende ten dage en ure voorschreven, die billetten in tegenwoordigheid der gegadigden geopend worden en de voorloopige toewijzing aan den minsten inschrijver geschieden. De voorwaarden van aanbesteding liggen van heden tot aan den dag der aanbesteding, dagelijks (de zondagen uitgezonderd) van 10 ure des morgens tot 2 ure des namiddagsvoor gegadigden ter lezing bij de griffie van de Directie voornoemd. Willemsoord den 14 November 1860. De Directeur en Kommandant der Marine, D. BIJL de VROE. ondergeteekendeBeurlschipp ergse^Sv i«ï^ 0p ROTTERDAM en tusschen liggende steden Haarlem, Leijden, Delft en 's Gravenhage, berigt zijne geërde begunstigers dat hij de zaken betreffende zijn beurtveer steeds voor eigen rekening doet. Hij beveelt zich bij voortduring aan tot vervoer van goederenvan en naar bovengenoemde plaatsen, belovende eene prompte en civiele bediening. Goederen en Commissiën worden ook aangenomen in de veerhuizen van C. PEDROLI en J. ZITS te Nieuwediep en G. S. d' ANCONA te Helder. C. JONKER Jr. Artillerieslraat te Helder. Vele guldens worden zeer dikwijls met weinig vrucht besteed aan kramp- of jiohtvnes, jichtneteldoek of andere dure zaken die echter niets baten. Een kosteloos zeer eenvoudig en nuttig verwarmingsmiddel bestaat thans in de Men voert deze tusschen eene dunne doch donkere stof, die niet behoeft gewasschen te worden en draagt er een borstrok, gezondheid of onderbroek van. De geringste baai welke men koopeu kan, zoude welligt de kosten daarvan nog te bovengaan, om niet meer van nog veel duurdere zaken te spreken, zoodat men zich kosteloos kan verwarmen en goedkoop vrijwaren ofschoon dit slechts hoofdzakelijk tot voorbehoedmiddel voor vatbare gestel len dient, en niet genoegzaam is om den ernstig aarigedanen lijder te gene zen, zoo zeker is het toch ook dat men des te spoediger door het gebruik van diegenen welke op de naakte huid worden aangebragt genezen wordt, omdat op die wijze het indringen der buitenlucht geheel belet wordt en de vatbaarheid daardoor wordt ontnomen; deze gebruiksaanwijzing is niet op de geleibilletten omschreven, om reden dit eerst in kort door een mijner Clienten, die ze zoodanig met goed succès appliceerde, is opgegeven. Prijs per Blad 25 Cts waarvan het geleibillet, tot waarborg der echt heid, uitsluitend geteekend is door den Hoofd-Depothouder .1. BKKVTVK LT Am., Delft, Groote Markt, nevens de Waag. Verdere Depots: II. D. SCHLüTERte Nieuwediep. II. J. Renken, Am sterdam. A. Oosterbaauidem. D. Boots, Alkmaar. S. Keet, Sehagcn. Gez. Lippitz, Hoorn. Wed. B. Meyknecht, Enkhni- zen. Wed. E. M Engel, Medemblik. W. en B. Wiebols, Purmerend. J. B. Upmann, Barsingerhorn. G. A. Köhne, Edarn. Wed. R. Jongerling, (Eijerland) Texel. B. D. van Weede, de Rijp. M. R C. Lippitz, Grootebroek. M. Vriend, Zaandam. H. Dcters, Assendelft. Gebr. Meijding, Krommenie. Gebr. Frese, Venhuizen. Wed. W. Mars, Wieringerwaard. J. Appelman, Weslwoud. B. II. Zurlohe, Beverwijk. J. E. Zurlohe, Uilgeest. G. W. Böllger, Zuid-Scbarwoude. En meer bekende Depots in andere plaatsen. NIEUWEDIEP BIJ C. BAKKER Bz. GEDRUKT BIJ S. GILTJES.

Heldersche en Nieuwedieper Courant | 1860 | | pagina 4