HELDERSC1IE es MEEWEDIEPEIt (MAÏÏ. Wordt uitgegeven op Zondag en Donderdag door den Boekh. G. BAKKER Bz., te Nieuicedtep. Abonnementsprijs per kwartaal ƒ1 30 Franco per post 1 50 Enkele nommers0.10 Men abonneert zich bij alle boekhandelaars en post directeuren. NEGENTIENDE JAARGANG. 1 JANUAMJ. ADVERTENTIKN worden aangenomen tot Zatur- dag en Woensdag middag 12 uur. Prijs van 1 tot 4 regels is f 0.60. Voor iederen regel meer f 0 15. Zegelregt voor elke plaatsing f 0 35. Buitengewoon groote letters, naar mate der ruimte, die zij beslaan. Brieven en stukken franco aan den Uitgever. 1 JANUARIJ 1861. De ondergeteekendeu brengen hier mede hunnen welmeenenden Nieuwejaarsgroet met Heil- en Zegenwensehen aan Bloedver wanten, Vrienden, Bekenden en Begunstigers. Aarsen L. Voerman. Abbeues C. Mr. Koper- en Blikslager en Lampenmaker. Adriaan P. Boekhouder bij de Marine. Amons C. A. Kargadoor. Arons A. II. Koopman. Hoofdgracht. Arons J. H. Bakker A. Grossier. Bakker Bz. C. Bakker Bz. D. Graanhandelaar. Bakker J. Zeilmaker. Bakker Vsz. S. Broodb. aan de Kooi. Bas A. Timmerman. Beek J. P. Beek W. S. J. Vteeschhouwer. Beets P. A. Beijers de Jongh J. Visiteur. Bckker C. A. Ben F. van der Winkelier. Ben K. van der en Ecbtgenoote. Berger L. den Berghuijs C. Koopman in Steenkolen aan de Binnenhaven. Berk L. van le Bew. 1e lel. bij de Marine. Belblehem C. Schilder. Beurs P. de Slagter. Beurs Wed. J. de Bieuboff B. H. Bitter H. Genees- Heel-en Verloskundige. Blok C. J. Instituteur. Blukziel J. Beurtschipper op Amsterd. Blokziel M. Apotheker. Boer J. de Koster der Nieuwe Kerk. BokW.H.Bruno. Makel. Vice-Cons.Texel. Bok W. J. Hidde Notarisen Vice-Consul. Boll P. Vleeschhouwer. Bommel M. Loods. Boom C. In Manufacturen. Boom J. Sz. In Manufact. en Kleermak. Boomsma A. Boomsma B. Practis. Geneesheer. Boon C. 2e Comm.ter Secret. en Agent der Maatsch. ter bevord. v. Landb. enz. Boon J. C. Schipper en Winkelier. Borst J. Wz. PI. Opzigler. Borst W. Jz. Directeur Postk. te Edam. Bosch Reilz Mr. Cli. Braam Ilouckgeest. A. C. van Equipage meester der Marine. Breebaart J. Banket- en Koekbakker. Br eet C. Broodbakker. Breuk B. R. de Breuniug K. D. Kargadoor. Bron G. E. Bruggen C. J. A. van en Ecbtgenoote Bruggen W. C. 31. van en Echtgenoote Bruin A. J. Broodbakker Bruijn P. A. Hoofdingenieur. Bruin J. J. Broodbakker. Bruin K. Schipper en Winkelier. Bruijn P. de Buchele J. Broodbakker. Bucliem J. S. van R. C. Priester en Pastoor Buisonjc J. C. de Boekhandelaar. Burgers A. Koopman in Ijzerwaren. Burgers Wed. G. Burgh G. A. van der Inslilutrice. Burgli G. II. van der Opz. Rijks dokw. Bijl S. Winkelier. j Carbasius J. A. Carpenlier T. A. de Visiteur. Chalelcux C. H M. A. de Visiteur. Cock C. dc Hervormd Predikant. Corporaal de Boer W. Boekbinder. Crap Hellingman J. L. Inspecteurenz. Daarnhouwer H. Hoofdondencijzer Dam G. van Dalen P. van Scheepstimmerman. Dambrink E. Visiteur. Dekker. D. Hoofdonderwijzer. Dekker N. Dekker P. Mr. Timmerman. Denkhuijsen J F. W. Administrateur der Marine Bakkerij te Willemsoord. Denijs A. Broodbakker. Dculekom 31. Diepcndaul C. R. C. Pastoor. Donker H. A. Winkelier. Donwes Dekker. P. Doopsgez. Predikant. Drijver J. Schilder en Behanger. Drijver W. Schipper en Koopman. Duinker II. T. Schilder en Pothograaph. Duinker P. J. Kargadoor. Duinker P.P. Adj -Gommiss.derLoodsen. Ekhart G. R. Francke C. Broodbakker. Gelder A. L. van Mr. Vlcesch/miwfi.£*™T~+~ Gelder L. 31. van Koopman en Meniufact, Gelhard P. Winkelier. Gilljcs G.

Heldersche en Nieuwedieper Courant | 1861 | | pagina 1