„God heeft altijd het laatste woord" BELGISCHE LOODSEN in Vlissingen staken Opa Koomen in 't goud Wie raadt de uitslag? 39 Jongens namen een diploma in ontvangst BANDEN De academische zitting j Aanbieding van de week! j 2 pers. 3 delig gg jg j SI DON I US DE JONG i J De strijd in Korea Suykerbuyck weert zich iii 8ste etappe Landbouwschool Spanbroek Egyptisch protest in Londen DE SPELREGELS eerste prijs tweede prijs en drie prijzen van f 5.00 f 2.50 f 1.00 Pagina 4 Woensdag 20 Mei 1953 UITSLAG NIET INVULDEN G.Y.O.Always Forward VitesseAlkmaarse Boys PurmerendR.K.A.F.C. V.V.W.—Vios SportersWestfriezen Zoals wij gisteren reeds vermeldden, is de grootse viering van het herstel van de Nederlandse Bisschoppelijke Hiërarchie Maandag afgesloten door een plechtige academische zitting te Nijmegen, waar de Aartsbisschop-Coadjutor een indrukwekkende rede hield over het leergezag in de Kerk. Drie sprekers behandelden hierna de verhouding tussen leergezag en wetenschap. Prof. Mag. dr G. Kreling O.P. te Nijmegen gaf hiervan een helder algemeen beeld. De bijzondere problemen van de natuurwetenschappen werden diepgaand behandeld door prof. dr A. E. D. E. Carp te Leiden wij schreven hierover reeds en de geesteswetenschappen werden besproken door prof. dr W. J. M. A. Asselbergs Anton van Duinkerken te Nijmegen. Kardinaal van Roey ging bij het binnentreden van de autori teiten de indrukwekkende stoet voorop. Kardinaal Frings van Keulen, Mgr Paolo Giobbe, de Pauselijke Internuntius, het Ne derlandse Episcopaat, de bisschop pen van Miinster en Osnabrück, de bisschop-coadjutor van Lu xemburg, vele andere bisschoppen in velerlei gewaad, 86 katholieke hoogleraren uit Nijmegen, Til burg en van de openbare univer siteiten en hogescholen volgden. Bij hen hadden zich ook gevoegd de Nijmeegse hoogleraar, oud minister dr J. R. M. v. d. Brink, de ministers Beel, Cals en van Thiel, allen reünist van Nijmegen, staatssecretaris dr G. M. J. Veld kamp, de leden van de Raad van State mr dr L. N. Deckers en H. F. M. Baron van Voorst tot Voorst, afgevaardigden van de R.K. Artsenvereniging en van de R.K. Ingenieurs vereniging en ver scheidene leden van de Eerste en Tweede Kamer. De sprekers werden afgewis seld door koor en orkest van de Nijmeegse studenten, die een ma nifestatie gaven van katholieke muziek uit de afgelopen honderd jaar. Zij waren gezeten op het grote podium, waardig gesierd met groene palmen en bloemen met op de achtergrond een kleurige warreling van studentenvlaggen. God heeft het laatste woord Prof. mag. dr G. Kreling O.P.. hoogleraar te Nijmegen, gaf een algemene uiteenzetting van de verhouding tussen wetenschap en leergezag. Geloof en wetenschap zijn geen tegenstrijdigheden, want het geloof legt de werking van het verstand niet stil. Het zijn ook niet twee gebieden, die naast elkaar liggen, want het geloof is meer dan een affectieve reactie op Gods verschijnen in de wereld. Geloof en wetenschap zijn de twee wegen, waarlangs de reali teit voor ons opengelegd wordt. Zij bevruchten en versterken el kaar. Het geloof leert de mens de betrekkelijkheid van alles wat hij in de schepping ontmoet. Een wijze terughoudendheid, noodza kelijke zuivering van het weten schappelijke denken, is een ge tuigenis van deze betrekkelijkheid. Het geloof behoedt de mens er voor, dat de wetenschap afgoderij wordt. De gelovige weet, dat God steeds het laatste woord heeft. Hoe staat nu het leergezag te genover de wetenschap? Weten we wel, of het leergezag het laat ste woord van God is? De prak tijk leert ons, dat het leergezag nooit de wetenschap in de weg heeft gestaan. Nooit is de Katho lieke Kerk opgetreden als super visor van de wetenschap. Katho liciteit betekent immers ook het omvatten van alle denkvormen. De Kerk heeft zich nooit aan een bepaalde denkvorm gebonden. Leergezag en wetenschap blijken steeds in een uitermate soepele verhouding gestaan te hebben. Dat het leergezag gebonden is aan de menselijke beperktheid, is (Advertentie) j 1 pers. MATRAS prima gevuld 24.90 i I I KOORSTRAAT, hoek Laat, j I ALKMAAR Telef. 2726 het risico, dat God de kern van Gods Kerk is. Van het leergezag hangt het zijn of niet-zijn van Zijn Kerk af. Het risico, dat de met het leergezag beklede mens zijn macht zal overschrijden, door niet de waarheid maar zijn sub jectief inzicht te verkondigen, is in het plan van de Voorzienig heid opgenomen. De gelovige ge looft in het geheim van het ambt in vertrouwen op God. Leergezag richtingwijzer Onze verhouding tussen de geesteswetenschappen en het ker kelijk leergezag werd belicht door Anton van Duinkerken, de Nij meegse professor dr W. J. M. A. Asselbergs. De geesteswetenschap pelijke onderzoeker is de man die uit verlangen naar waarachtig heid van levenshouding de erva ringen van de menselijke geest onderzoekt. Eerlijkheid is daar om een eerste gebod. Vooroorde len vermijdt hij. Bewijsvoering naar een vooropgezette gevolg trekking ziet hij als een mogelijk zijn oordeel. Daarom zal hij hui verig staan tegenover een leer gezag, zonder dit evenwel uit vooroordeel te verwerpen. Onbe vangenheid en eerlijkheid doen hem inzien dat het geestelijk leergezag geen breuk op het we tenschappelijk onderzoek is, maar een richtingwijzer naar wat zich buiten onze gezichtskring uit strekt. Het leergezag plaatst ons denken in het geheel van de ge heimzinnige waarheid en behoedt het tegen het verliezen van de samenhang. Het is gegrond op een diep vertrouwen dat de eerlijk heid der menselijke zelfbelijdenis ten opzichte van oorzaak en doel van het heelal niet worden be schaamd. Het besef van de be trekkelijkheid en de omgrenzing van het doel zijn overigens maar de vruchten van het negatieve doel van de taak van hét leer gezag. Waakzaamheid tegen de verleiding bestaat immers krach tens de hoop op de verlossing. Christus heeft ons de weg naar de Vader getoond en ons zo in I het vooruitzicht gesteld van onze vereniging met de zingevende Oorzaak van al het kenbare. Het kerkelijk leergezag als orgaan van de levende Christus houdt dit vooruitzicht in ons levend. Het geeft ons de geest, overtuigd van de begrensdheid van zijn vermo gen, de verruimende zekerheid dat het doel van het menselijk zoeken bereikbaar is en ons zelfs uitnodigend naar zich toetrekt. Zo zal het juist de waarachtigheid tegenover God zijn, aldus besloot Anton van Duinkerken, die de wetenschapsbeoefenaar dankbaar het leergezag doet aanvaarden. TOKIO, 19 Mei (Reuter). - D° he. matting van de best-nd; *e- kingen te Panmoendjom is tot 25 Mei uitgesteld, zo deelt het opper bevel der V.N. te Tokio mede. Dit geschiedt op verzoek van de verbeiden en. wie kent hem niet, is Donderdag 21 Mei 50 jaar getrouwd. Op de zelfde dag treedt zijn jongste zoon Frans in het huwelijk. Hij zal dan dus het Noordhollands Dagblad niet bij u bezorgen. Al meer dan 25 jaar behartigt de fam. L. Koomen de belangen van het N.H.D. Eerst op naam van Frans, toen nog ambachtsschool leerling, en nu op naam van Lou de schoenhersteller van het Rens- gars. Op Hemelvaartsdag, nu 50 jaar geleden, te 't Veld in het huwe lijk getreden met Mina Kaag uit Nw. Niedonp zette de heer Koo men een punt achter zijn menig vuldige omzwervingen als bak kersknecht en werd hij lijnwer- In de nacht van Maandag op Dinsdag hebben alle Belgische zee- en rivierloodsen in Vlissingen en in alle andere plaatsen waar zijzijn gestationneerd, het werk neergelegd. Eergisteren reeds had den zij bekend gemaakt dat geen afkomende schepen meer van Antwerpen beloodst zouden wor „HONDERD JAAR KROMSTAF" BESLOTEN. Met een plechtige academische zitting in Nijmegen is Maandag een einde gekomen aan de viering van het eeuwfeest van het herstel der Bisschoppelijke Hiërarchie in Nederland. Wij zien hier bij het verlaten van de zaal van het concertgebouw „De Vereniging" v.l.n.r. Mgr dr B. J. Alfrink, Z.Em. Joseph Ernest Kardinaal van Roey, de rector-magnificus der R.K. Universiteit te Nijmegen, prof. mr Ch. J. J. M. Petit. den en van gistermorgen 6 uur geen opgaande schepen naar Ant werpen toe. De zeeloodsen staken het werk van gistermorgen 4 uur af. De loodsen willen niet mede delen wat hun motieven zijn, doch het schijnt dat deze in de loon- sfeer liggen. De grote grief zou zijn, dat het landpersoneel, dat ressorteert onder het ministerie van Verkeer in Brussel, een loons verhoging zou hebben gekregen, die niet werd toegepast voor het zeepersoneel. Het gevolg van deze staking is dat de beloodsing in de Wielingen stil ligt en ook de beloodsing van de uitgaande sche pen in het Oostgat, terwijl ook de Belgische rivierdienst niet meer werkt. De Nederlandse loodsdienst zet het werk normaal voort, doch houdt zich strikt aan de afspraken die tussen beide diensten zijn overeengekomen. Zo worden al leen die boten beloodst die via het Oostgat binnenkomen en het kleine percentage dat vanuit Ant werpen door de Nederlanders al tijd werd beloodst. Het gevolg zou bovendien zijn dat verschei dene schepen zich naar Rotterdam zullen begeven en mogelijk ook, dat de dienst in het Oostgat voor het Nederlandse loodswezen zo druk zal worden bezet, dat men niet kan voldoen aan alle aanvra gen. Inmiddels zijn alle Belgische loodsen per auto en per bus naar Antwerpen en Oostende gegaan, waar zij gistermiddag om 15 uur vergaderingen hielden om de situatie te bespreken. Middlesbrough klopt Nederland B Te Nijmegen werd een voet balwedstrijd gespeeld tussen het Nederlands B-elftal en Middles brough. Het Engelse team won met 31. nadat het bij de rust met 20 had voorgestaan. maatschappij aan de spoorweg SchagenWognum om de een voudige reden dat dit beter be taalde. Hij was op 2 Oct. 1879 te Schagen geboren en bezocht de R.K. sdhool in de Molenstraat onder de „meesters" Gielens en Veldman. Zijn vader was zoveel als koster, orgeltrapper, doodgra ver en tuinman en het was thuis dus geen vetpot, zodat Lou "ils 11-jarige van school genomen werd om mee te helpen verdie nen. Maar knecht in een glas winkel vond hij toch wat té be trekkelijk. Zijn hart hing aan de geurige koeken en broden die uit bakkersovens plegen te ko men. Dus werd hij achtereenvol gens bakkersknecht te Middel weg en Kruis in de Hee'rhugo- waard, te Rinnegom en Zuid- schar woude. Als meesterknecht in een flinke bakkerij kon hij f 2,50 per.week verdienen. Dan maar bij het spoor. Dat gaf 8 piek. Maar bakker bleef Koo men in hart en nieren. Geen bak ker in Schagen heeft gedurende de 38 jaren dat hij lijnwerker was, of nu alweer 14 jaar als gepensionneerde, ooit tevergeefs een beroep op hem gedaan, m de „koektijd" (Oct.-Jan.) stond hij steevast elke Vrijdag en Za terdag in de bakkerij te werken en ontelbare luimige verhalen te vertellen. Het enige wat hij van zijn 38 spoorjaren weet, was da.t de lijn SchagenAnna Paulowna voor hem bijna permanent le vensgevaarlijk was, omdat hij die snelle treinen bijna nooit eer der opmerkte dan wanneer ze vlakbij waren, wegens het la waai dat zijn eigen houweel maakte. Een keer is hij tegelijk met de bielzen van 'n materiaal wagen gevallen. Dat bezorgde hem een ontwrichte schouder en ennkele gekneusde ribben. De daarop volgende 1 maand „wacht in de manufacturen" is evenwel de enige ziekteperiode uit zijn gehele langjarige spoortijd ge weest. Opa werd in 1939 op 60- jarige leeftijd gepensionneerd. Dat was toen gebruikelijk. In de oorlog wilde NS hem weer graag aan de baan zien, omdat alle flinke kerels naar Duitsland waren uitgezonden. Maar daar trapte hij wijselijk niet in. Ove rigens heeft hij de afgelopen 14 „pensioenjaren" allesbehalve stil gezeten. Een grote tuin verschaf te hem aardappelen en groenten voor de dagelijkse maaltijd, maar ook een massa werk. Dan elke week een paar dagen als hulp bij een bakker en van 1945 af per week drie of vier dagen 't NHD bezongen voor zoon Lou, die het agentschap van Frans had over genomen. De vijf kinderen van 't echtpaar KomenKaag zijn in het leven gelukkig allemaal goed terecht gekomen. Het was dus niet helemaal juist, wat de boer die de 7-jarige Lou in 1866 uit spaken en veren van zijn glazen- wagen vandaan moest laten peu teren, voorspelde: dat hij voor galg en rad zou opgroeien. Neen dan had de politieman die hem als 5-jarige in de bijt achter Keets bakkerij zag wegzinken en het inmiddels blauw gewor den joch er bij de bijt aan de overzijde uithaalde er meer kijk Ronde van Italië De renners, die aan de Ronde van Italië deelnemen, hebben gis termiddag na het beëindigen van de achtste etappe een zucht van verlichting geslaakt. Ze kunnen vandaag genieten van een welverdiende rust in de schaduw van de scheve toren van Pisa. Die etappe van gisteren werd een Belgische zege. Rik v. Steen bergen behoorde tot het vijftal, dat na een valpartij in de buurt van Livorno aan de kuiten trok en een voorsprong van 1 minuut veroverde op het peloton, dat en masse de finishlijn passeerde. Bij dat vijftal natuurlijk weer een Nederlander. Ditmaal Suyker buyck. Hij bereikte de vijfde plaats. Het was wederom ondraaglijk warm langs de bestofte Italiaanse wegen. De renners hadden dan ook weinig zin om er wat van te maken en vooral de „groten" hielden zich uitzonderlijk koest. Daarom konden verschillende „knechten" wat vuurwerk afste ken, maar tot Livorno had dat geen resultaat. Even daarna kwam de val partij, waarbij een twintigtal renners betrokken was. Het vijf tal van Steenbergen, Suykerbuyk, Schaer, Pezzi en Gestri profi teerde daarvan en nam de voor sprong van een minuut, die be houden zou blijven tot de eind streep toe. Het algemeen klassement luidt thans: 1. Koblet (Zwits.) 46.51.46; 2. de Santi (It.) 46.52.12; 3. For- nara (It.) 46.52.22; 4. Coppi (It.) 46.53.07; 5. Corrieri (It.) 46.54.29; 6. Louis Bobet (Fr.) 46.55.12; 7. van Est (Ned.) 46.55.23; 8. Bar- tali (It.) 46.55.29; 9. Eloo Brasola (It.) 46.56.13; 10. Milano (It.) 46.57.29. SPANBROEK Tijdens de eindles van de Landbouwschool welke dezer dagen werd gehou den, kon* aan 39 leerlingen het diploma uitgereikt worden. In café Knijn hadden zich naast het bestuur en de Raad van Toezicht de ouders en leerlingen verza meld. Na de opening door de waarn. voorzitter, de heer van Kampen werden de leerlingen nog eens extra door hun onder wijzer, de heer Vendel, op de proef gesteld. De diploma's wer den uitgereikt door Ir. Rinsema die de jongens op het hart drukte nu niet te stoppen met hun stu dies. De diploma's werden uitgereikt in volgorde van het hoogste aan tal behaalde punten. 1. Han Pauw, Spanbroek; 2. Kees Wage- maker; 3. Gerard Schilder Hz., Oudijk en vervolgens in volgorde van gemeente Jo Langendijk Jnz. de Weere; Nic. Koopman Jz., Spierdijk; Adam de Boer Jz., Jan de Boer Jiz., Jan Dekker Dz., Kees Schouten Jnz., te Blokker; Piet Borst Sz., Heerhugowaard; Nico Mul Pz., Wogmeer; Siem Sjerps Cz. en Sjef Commandeur Pz., Wogmeer; Joris Ruiter Jnz., te Diepsmeer; Jan Koopman Jnz., Kees Neefjes Azn„, Arie Stuyt, Jaap Stuyt en Ko Stuyt te Nib- bixwoud; Nico de Wit Nz„ te 't Veld: Nic. de Haan, Ben Koop man Nz„ Spierdijk; Jan v. Diepen Jnz., Obdam; Jan Groen Sz„ De Weel: Wim Kieft Pzn., Leyenpol- der; Kees Beerepoot Nz.. Jan van Diepen Jz., Thijs Groot Jbz., Gert Klaver Jz., Jaap Koning Dz., Piet Pronik Nz., Siem Schagen Sz., Jaap Wijnker Pz., Spanbroek; Piet van Baar Thz., Zwaagdijk; Piet Beerepoot Pz., Oudijk; Pe Laan Pzn., Westwoud; Joop Wie- ring Jacz., Zwaagdijk; Jaap Flo- ris Pz., Winkel en Theo Blauw Cz. te Wognum. De kapelaan spoorde de jongens aan dankbaar te zijn aan hun ouders, welke hen in de gelegen heid hebben gesteld dit onderwijs te volgen. Ko Stuyt dankte namens de leerlingen de heer Rinsema, mr. Vendel en het bestuur en bood zowel meester Vendel als de ka pelaan een cadeau aan. De heer J. Langendijk (L.T.B.) spoorde de leerlingen aan zich aan te sluiten bij de Bond van Oud-Leerlingen. Door zegslieden van het Egyp tische ministerie van Buitenlandse Zaken is bekend gemaakt dat Egypte drie protesten heeft gezon den naar Engeland, betreffende de incidenten in de Kanaalzone. De protesten die via de Egyp tische ambassade in Londen zijn aangeboden behandelen 43 inci denten door de Britten gedurende de maanden April en Mei in de Kanaalzone veroorzaakt. Er is niet bekend gemaakt wan neer de protesten aan de Britse regering zijn overhan*" -*d. PROMOTIE- WEDSTRIJDEN VAN VOLENDAM Het programma voor de eerste helft van de promotiecompetitie van de Tweede Klasse naar de Eerste Klasse ziet er als volgt uit: 31 Mei: VolendamD.F.C. 7 Juni: D.F.C.—E.B.O.H. 14 Juni: E.B.O.H.Volendam DEPAEPE LEIDT IN ROUTE DE FRANCE EAUX-THIERS, 19 Mei. De Belg Paul de Paepe, eerste vol gens het algemeen klassement, heeft vandaag de zevende etappe gewonnen van de Ronde van Frankrijk voor amateurs. Hij legde de afstand van 160 km van Pougues naar Eeaux- Thiers in 4 uur 7 minuten en 22 seconden af. Picot was tweede in dezelfde tijd, Gillet derde, Bares vierde en Rascagneres vijfde, allen in de zelfde tijd als de winnaar. Arend v. 't Hof en v. d. Brekel waren resp. 14e en 10e. Het algemeen klassement luidt thans: 1. de Paepe (Belg.) 33.22.50; 2. Lowie (Belg.) 33.27.26; 3. Ber- tolotti (Fr.) 33.27.49; 4. Huyghe (Belg.) 33.28.00; 5. Desmet (Belg.) 33.30.52; 6. van de Brekel (Ned.) 33.33.10; 7. de Groot (Ned.) 33.34.12; 9. van 't Hof (Ned.) 33.35.40; 21. Leo Stevens (Ned.) 33.49.41; 22. van Roon (Ned.) 33.50.01; 36. Plantaz (Ned.) 34.03.20. PRINS ALBERT VAN LUIK MARINE-OFFICIER. Tijdens een plechtigheid, die te Ostende (België) plaats vond, heeft Prins Albert van Luik, de broer van Koning Boudewijn, de eed afgelegd als officier van de Belgische Marine. Prins Albert, marcherend aan het hoofd van zijn eenheid, na de eedsaflegging. De heer Hamstra verlaat Wieringermeer WIERINGERWERF. Dinsdag 26 Mei a.s. zal de heer Hamstra met ziin gezin de Wieringermeer verlaten om in Canada een nieuwe toekomst on te bouwen. Met de heer Hamstra, die in 1936 zijn levensmiddelenbedriif te Wieringerwerf vestigde en lange iaren het wel en wee van de polder heeft meegemaakt, gaat een zeer geziene middenstander Wieringermeer verlaten. Onze wens is dan ook dat het hem en ziin gezin goed moge gaan. Ziin levensmiddelenwinkel zal worden voortgezet door de heer v. d. Meer. Natuurwacht W ieringermeer WIERINGERMEER. Aan honderden scholieren is een dezer dagen door burgemeester Loggers een insigne uitgereikt ten bewiize dat zii lid ziin van de natuurwacht Wieringermeer. Deze schare van natuurwachters heeft zich tot taak gesteld de ionge aanplant van boom- en struikgewas in de polder tegen vernieling te beschermen. Een mooie taak is hiermee in han den van de ieugd gelegd en wii twijfelen er niet aan of de liefde voor de natuur zal daardoor zeker toenemen. Geslaagd WIERINGERWERF. Onze plaatsgenoten de dames W den Hollander, L. Schut en T. Stam slaagden bii het te Medemblik gehouden examen voor het diploma machineschriiven. Zii werden opgeleid door de eerw. zusters aldaar. E.H.B.O.-nieuws WIERINGERWERF. Don derdag 21 Mei a.s. zal de laatste bijeenkomst van dit seizoen van de E.H.B.O.-afdeling plaats vin den. Voor opleiding voor het E.H.B.O.-diploma zullen de lessen in de herfst 1953 worden hervat. Dividendvoorstelleu Kon. Fabriek van Rijtuigen en Spoorwagens J. J. Beijnes N.V. te Beverwijk over 1952: 8 pet op de preferente en 7l/2 pet op de gewone aandelen (onv.). N.V. Deli-Mij over het boekjaar 1950-51: 6 procent, overeenkom stig het reeds vroeger gedecla reerde interim-dividend tot het zelfde percentage en over het boekjaar 1951-52: 7 procent. Zwaardemaker's Handel en In dustrie N.V. te Zaandam over 1952: 9 procent (onv.). Advertentie RIJWIEL i MOTOR Ziezo. Na een week rust gaan we weer met frisse moed be- binnen. Die frisse moed is inderdaad hard nodig, want tweede Pinksterdag wordt de eerste promotiewedstrijd gespeeld! Natuur lijk mogen wij niet nalaten, u hiervan de uitslagen te laten voorspellen. Zet u schrap, hier de opgaven: PRESIDENT AURIOL (OVER) WEEGT NEDERLANDSE KAAS. Aandachtig bekijkt de Franse president een Ne derlandse kaasje op de stand van het Nederlands Zuivel- bureau, het Voorlichtings bureau voor Melk- en Zuivel producten op de Jaarbeurs te Parijs. Zoals bekend heeft de Franse regering invoerbeper kingen in de weg gelegd voor de Nederlandse kaas, in ver band waarmede de Neder landse regering overweegt de invoer van Franse wijnen te beknotten. Zou hij bij het zien van de Hollandse kaas spijt hebben gekregen van deze maatregel van zijn regering? op met zijn gezeigde: „Als dat geen geluksvogel is, dan zal er wel nooit een meer zijn". En dat is dan ook de reden waarom er Donderdag in de Mo lenstraat een groot feest wordt gevierd. Naam: Woonplaats:- Adres: 1 Achter de namen van de clubs de CIJFERS plaatsen, waarmede volgens uw mening de wedstrijd zal worden beslist. Voor elke goed geraden uitslag worden twee punten toegekend. Voor het juist voorspellen van winst of gelijk spel, doch niet met de goede cijfers, krijgt men één punt Voor de beste raders (even tueel door het lot aan te wijzen), worden de volgende prijzen beschikbaar gesteld: 2 Oplossingen met duidelijke vermelding van naam en adres bij voorkeur op bovenstaand invui-formuher moeten als brief worden verzonden De enveloppe NIET dichtplakken en op de enveloppe schrijven „VOETBALPRIJSVRAAG", daarmee bespaart U ons veel werk 3 Oplossingen moeten uiterlijk ZATERDAG 12 UUR aan het bureau van dit blad z}jn bezorgd Er wordt over de toekenning van de prijzen geen correspondentie gevoerd.

Noordhollands Dagblad : dagblad voor Alkmaar en omgeving | 1953 | | pagina 4