Hazenjacht van Guzzi's in 250 cc vruchteloos Geertje Wielema: driemaal wereldtijd! Een „duresigaret voor drie k wartjes Eén punt voor S.V.A. vreugde in Assendelft Familie grote Showorkest origineel Hammond orgel Tribune stort in bij de T,T. PR OFITEER! Eén dag alles voor EEN CENT POORTER's Huishoudcentrale ,,'t Wapen van Heemskerk" iedere avond DANSEN N.S.U. bevestigde zijn faam Scheepsberichten Boeiende strijd in Wervershoof Markt en Beurs Naar wij vernemen slagersbediende R.K. Boeren knecht meisje Niet uitstellen direct halen 74 c 74 c 74 c Firma A. Schellinker PASSAGEBUREAU HESTA, CRANS CO. 10 KORTING De Leidsche Wolwinkel 5 DE KOUSENBOKSER S een ijsje halen S Standplaats over V. D. 5 B R U N I E VOLENDAM- E.B.O.H. Reisbureau ,De Magneet" nette jongeman I RESTAURANT „SCHUYT" 5 - Alkmaar ensemble Harry Boumans GERARD WORM's MODEMAGAZIJNEN Verkoopsters Boekhoudster NIEUW VOOR ALKMAAR! Maandag 29 Juni 1953 Pagina 7 (Van een onzer verslaggevers) ASSEN, 27 Juni De reporter van de Nord West Deutsche Rund funk glimlachte met al zijn witte tanden tegen de microfoon, toen hij in vloeiende bewoordingen aan de luisteraars in de Heimat vertelde over de zege van Werner Haas. Terwijl voor het eerst na veer tien jaar bij de Dutch T.T. weer het „Deutschlandlied" van de plaat kwam, heerste er een vreemde stilte. Al wat de zwaar gebouwde autobussen uit Ham burg, Wilhelmshafen, Osnabrück en Dortmund naar Assen hadden gebracht stond kalm in de hou ding en zong zacht, doch trots mee. De ogen gericht op de ge lukkige Duitse jongen met zijn hoofd in een krans van groen en rood-wit-blauw, zal eenieder toch wel de gedachte hebben gehad aan verbroedering en verzoening door de sport. De borstelige wenkbrauwen van de Italiaanse sportjournalisten achter ons schoven .bedenkelijk over hun zwarte ogen, toen zij ge tuige waren van het Duits geweld tegen hun eigen Guzzi's, die zo lang de 2''« liter klasse hebben be heerst en nu door de N.S.U. ver drongen werden. Haas heeft van de eerste tot en met de laatste ronde (165 km) Op kop gelegen met een behoorlijke, maar voor de tegenstanders toch niet hopeloze voorsprong. Loren- zetti had het fel gemunt op de jonge Duitser, maar met zijn on willige hond van een Guzzi was het kwaad hazen vangen. Hij zak te steeds meer af en toen hij na de vierde ronde een pit-stop moest maken, was hij het spoor helemaal bijster. De gezellige Ier Armstrong had tot zijn grote tevredenheid een fabrieks-N.S.U. te pakken gekre gen. Hij kwam er best op weg en slaagde er zeven van de tien ron den in de vluchtende Haas te dekken tegen de snuivende ex il.A.F. piloot Fergus Anderson op Guzzi. In de achtste ronde ging Fergus de tweede N.S.U. voorbij. Toen had ook Reg Armstrong ge- Tankvaart: Esso Rotterdam 30 n.m. Hoek van Holland verw.; Caltex Utrecht p. 27 Gibraltar/ Sidon; Sirrah 27 100 m. ZZW Colombo/Sydney; Armilla 27 Haiphong; Chama p. 26 Aden/ Bombay; Cistula 25' Brisbane/ Balikpapan;. Murena 26 Miri/ Singapore; Rita 27 Pladjuw. Passagiersschepen: Waterman 29 R'dam verw.; Wester dam 27 New York/R'dam; Willem Ruys 1 Juli Pt Said verw.; Willemstad 27 Curasao; Zuiderkruis 30 Hali- lax verw.; Bloemfontein 27 Ant werpen; Jagersfontein 27 East- london; Bonaire 3 Juli Plymouth verw.; Grote Beer 27 Halifax, 29 New York verw.; Maasdam 29 New York verw.; Oranje 27 Sin gapore; Oranjefontein 6 Juli te Southampton verw.; Oranjestad 1 Juli R'dam verw.; Rijndam 29 R'dam verw.; Veendam 30 R'dam verw.; Sibajak 29 Semarang/Tj. Priok/R'dam; Aldabi 28 R'dam verw.; Alhena 26 Montevideo; Alnati 6 Juli Rio de Janeiro verw.; Boskoop 30 Trinidad verw. Cottica 29 Barbados verw.; Indra- poera 30 Trinidad verw.; Cottica 23 Barbados verw.; Indrapoera 29 Tj. Priok verw.; Joh. van Olden- barnevelt verw. 2 Juli A'dam/ Sydney; Nieuw Amsterdam 1 Juli New York verw. Vrachtvaart: Stad Alkmaar verw. 30 New Orleans/Nederland; Amsteltoren 27 Genua/Pt Said; Loenerkerk 28 Colombo; Mataram 26 Genua; Polydorus 29 Tj. Priok verw.; Stad Leiden 4 Juli Van couver verw.; Akkrumdijk 29 Adelaide verw.; Utrecht 27 Rich mond; Nigerstroom 27 Duala; Te gelberg 27 Santos; Lissekerk 27 Khorramshar; Hera 27 Baltimore; Hecuba 27 Callao; Bennekom 27 Antofagasta; Arendsdijk 27 Bue nos Aires: Heemskerk 27 Aden; Java 27 Tj. Priok; Lieve Vrouwe- kerk 27 Karachi; Madoera 27 Pt Swettenham; Muiderkerk 27 Co chin; Rondo 27 Marseille; van Linschoten 27 Cape Coast. noeg van de politiek en draalde de gaskraan nóg verder open om eveneens te gaan jagen op de prooi Haas. Maar de jonge Duitser liet zich niet strikken en bewaar de zijn kalmte. Hij had nog net anderhalve seconde van zijn voor sprong over, toen het tempera ment van Anderson de finishlijn passeerde. Weer anderhalve secon de later arriveerde Armstrong, toen een hele tijd niets en einde lijk gingen de droevige ogen van Lorenzetti over de streep. Postma werd negende op één ronde en Plet dertiende op twee ronden. ZEVEN GEWONDEN IN ZIEKENHUIS ASSEN Tijdens de T.T.-races, die Zaterdag op het circuit van Drenthe werden gehouden, is tij dens de wedstrijd in de 500 cc klasse op de Haar een gedeelte van een dicht bezette tribune in gestort. In totaal zijn hierbij der tig personen gewond, o.w. één ernstig en zes minder ernstig. Laatst genoemde zeven moesten in het Wilhelminaziekenhuis te Assen worden opgenomen. In de S-bocht was deze tribune, die ruim 2000 toeschouwers kan bevatten, opgebouwd: het zuide lijk gedeelte stortte plotseling in, toen de zware motoren passeer den. De ravage was groot: de onge veer vier meter hoge tribune, waarop naar schatting 400 toe schouwers hadden plaats geno men, ging geheel tegen de vlakte. De stalen steunders waren ver bogen en het hout werd versplin terd. Enige toeschouwers die on der de tribune vertoefden, wer den bedolven onder de vallende massa. E.H.B.O.-teams en Rode Kruis- colonnes, die zich op de Haar bevonden, begonnen onder leiding van dokter G. A. Kalverkamp in allerijl met het reddingswerk. Met vier ziekenauto's werden de slachtoffers naar het ziekenhuis vervoerd. Het grootste deel van de gewonden kon na behandeling huiswaarts keren. De tribune, die voor een vijfde gedeelte instortte, wordt elk jaar door de Organisatie-commissie van de races gehuurd. De gemeente politie van Assen stelt een onder zoek in naar de oorzaak van het ongeluk. (Advertentie) WERVERSHOOF Na een van zich onderscheidde. Direct daarop begin tot eind spannende, aantrek keljjke en op hoog peil staande wedstrijd werden elf juichende SVA-ers door hun enthousiaste supportersschare gelukgewenst. De uitslag was 1—1, en het ene puntje was juist genoeg voor de Assen- delftenaren om met WW naar de KNVB te promoveren. En het an dere puntje gaf de thuisclub het recht in haar blazoen te schrijven, dat zij de sterkste club van de af- dedeling Noord-Holland is. En inderdaad, wat 'n knap spel letje voetbal heeft WW haan aan hang deze Zondagavond opge diend. Een oersterke verdediging, waarin de lakonieke Weel bijna iedere tackle won, de vurige Knijn met knallen als uit 'n houwitzer zijn terrein zuiverde, met daarach ter een vrij van zenuwen buitelen de en duikelende doelman Dekker. In de ijverig zwoegende middenli nie gaat Lakeman zich steeds meer ontpoppen als een ideale midden speler. En wat een kostelijke com binaties gaf de aanvalslinie te zien onder aanvoering van dirigent Buis, die met een verbluffend ge mak en op de hem eigen techni sche wijze, voor zijn medevoor- waartsen kansen wist te scheppen. Maar ook de SVA-erst stonden hun manetie, al drukte op hen kennelijk de volle zwaarte van het gewicht van de strijd. Ook zij lie ten herhaaldelijk prachtige staal tjes voetbal zien, waardoor deze ontmoeting een boeiend karakter kreeg. Voor de rust, die met blanke stand zou ingaan, golfde het spel snel op en neer. Nauwelijks was 'n SVA-aanval, waarin de buitenspe lers Berkhout en Schouten, alsook midvoor Al opvielen, afgeslagen of fraai combinerend tiktakte het aanvalsquintet van de thuisclub op keeper Schouten af. Beide achterhoeden hielden ech ter stand en het werd wel duidelijk dat de doelpunten duur zouden zijn. Beerepoot kreeg een mooie kans, toen rechtsback Boon lelijk miste, doch de afwerking was on voldoende. Even later noteerden we schoten van Koomen, Buis en weer Koomen, maar succes bleef nog uit. Stavenuiter werd gepas seerd, een keihard schot van links buiten Schouten, maar Dekker redde subliem. Opnieuw een keu rige VVW-aanval, waarbij Buis In een merkwaardige, doch in teressant samengesteld program ma heeft de Nederlandse zwem- en waterpoloploeg te Blackpool een overtuigende en imposante over winning behaald op Groot-Brit- tannië. De eindstand was: Groot-Brit- tannië 18 punten, Nederland 30 punten. De wedstrijden, welke werden gehouden in het 55-yards zoutwa terbassin van Derby Baths, waren verdeeld in een middag- en een avond serie met een tussenruimte van ongeveer 2% uur. Zo kon het gebeuren, dat het Ne derlands waterpolozevental op éen dag twee officiële interland-wed- strijden tegen dezelfde tegenstan der speelde; een unicum in de ge schiedenis van het Nederlandse waterpolo. Behalve de beide gewonnen wa- terpolowedstrijden, die evenals een gewonnen estafette elk 4 punten opleverden (de persoonlijke num mers gaven bij een overwinning 2 pnt.) en zonder de rest van de Ne derlandse vertegenwoordiging te kort te willen doen, verdient het GROOTEBROEK Eersteling grof 16—19.40; groot 15.10—19.20; klein 13.90—16.80; kriel 11.90—15.60 rode eersteling groot 18.1021; kriel 15.6016.70; doré groot 18.50 —22.90; klein 15.60—17; kriel 10.80 16.70; saskia grof 16.2017.40; groot 15.10—15.90; kriel 13.40— 14.10; eigenh. groot 18.30; blauwe eigenh. groot 22. Aanvoer 910.000 kg. AVENHORN 16.000 kg Grove Schot 15.90—17; midd. 15.80—16.70; driel 14—15.90; kriel 12.50—15; bieten I rond 10.40 aanvoer 400 kg; NRD. SCHARWOUDE 50.000 kg Aardappelen: eerstelingen 14.30 —19; grof 13.7016.20 rode eerste- liog 18.10; doré 20.30; drielingen 12.70—16.50; kleine 12.30—13.80; 95 slof aardbeien 1.602.09. ZUIDERKOGGE Grove Eer steling 14.70—17.80; midd. 15.50— 18.20; kleine 16—18.20; kriel 7.70— 12; rode 17.90; midd. doré 19—20.40 kleine 16.70—17.10; kriel 10—11.70; Aanvoer 81.000 kg. HOOGKARSPEL 230.000 kg Aardappelen: groot 15.90—16.80; klein 12.10—15; kriel 11.60—13.60; doré 17.8019.80; rode eersteling 16.80—18.70. MEDEMBLIK Vroege aardap pelen: Aanvoer 221.000 kg. groot 15.9017.10; driel 14.70—16; grof 19.3020.70; kriel 12.70—15.30; ro de eersteling 17—17.70; driel 15; kriel 1212.70; bloemkool 510 st. A 1 15; A 2 9. OBDAM, 27 Mei. 16.000 kg grote aardappelen 16.0017.20, 2000 kg drielingen 16.1010.50, 300 kg kriel 11.4011.60. LANGEDIJK 140.000 kg aard appelen 14.9018.30; doré 15.90 19.60; rode schotten 15.9017.60; blauwe eigenh. 18.80; drielingen 13 —16.20; kleintjes 10—14.80; 925 bloemkolen A 14.1015.70; 475 kg. tomaten A 72; B 2 64; C 55. Veemarkt Alkmaar ALKMAAR, 29 Juni. 4 paar den 650.00—850.00, 110 vette koeien 600.001150.00, 70 nuch tere kalveren 30.0072.00, 3 vet te schapen 40.00120.00, 290 var kens 1.801.92 per kg. Koninklijk onderscheiden HEERHUGOWAARD Aan de heer Dirk Wijnker in onze ge meente, die 50 jaar bestuurslid is van de Coöp. Boerenleenbank Heerhugowaard-Zuid en gedu rende 18 jaren wethouder van de gemeente was, is bij Kon. Besluit de ere-medaille in zilver, verbon den aan de Orde v. Oranje Nas sau verleend. In een j.l. Donderdagavond ge- jaarvergadering van be- zwemmen van Geertje Wielema extra te worden belicht. Wat zij, kennelijk bevrijd nu van alle Hil- versumse narigheden, op die ene dag in de Engelse badplaats pres teerde, heeft ons toch weer ver baasd. En het was ook geen won der, dat het talrijke en sterk mee levende publiek, dat de geweldige tribunes in grote getale bevolkte, er door in extase raakte. Niet min der dan drie maal, een keer alleen en twee keer met haar estafette ploeggenoten, mocht zij op het ty pische ere-podium in het licht der schijnwerpers en met de alles vol gende televisie camera's van de B.B.C. op zich gericht, het Wilhel mus aanhoren. En alle drie de ke ren zonder haar sterkste slag, de rugslag, te hebben gezwommen, na een prestatie van wereldfor maat. Joke de Korte opende op de 110 yards rugslag de reeks successen met een gemakkelijke in prachtige stijl behaalde overwinning op Margaret McDowall (1.15.4). Daar na gingen twee herennummers voor Nederland verloren. Piet ten Thije, die zijn normale vorm niet heeft kunnen bereiken, bleef op de 440 yards 2.9 sec boven de 5 minu ten tegen de Schotse kampioen Sreénan, die 4.53 noteerde. De race van Wim de Vreng op de 110 yards bracht geweldige spanning. Nek aan nek ging 'het op de finish af, terwijl het publiek zich van zijn zitplaatsen verhief. De horloges wezen tenslotte voor beiden 59.4 aan, maar de geoefende ogen van de kamprechters hadden de hand van Welsh het eerst tegen de bas- sinwand zien flitsen en zo gingen de twee punten naar Great Brit- tain. Vera Nares-Pillow was op de 440 yards dames niet in staat Geertje Wielema ook maar enigermate partij te geven. Toen Geertje haar laatste flit send kiefer-keerpunt had gedraaid kreeg zij van de enthousiaste toe schouwers reeds het applaus voor de winnares. Het groeide aan tot een ovatie terwijl zij. langs de kant begeleid door de rijdende televisie camera, op de finish af roffelde, die ze na 5.14.9 bereikte. Een matige 4 x 110 yards esta fette van de dames met een prach tig slot, door Geertje Wielema ver zorgd, bracht Nederland reeds de zekerheid van de uiteindelijke zege in de landenwedstrijd. Greetje Lugthart (1.10.1), Els van der Ploeg (1.09.4), Ria Vonk (1.10) en Geertje Wielema (1.06.2) bleef met 4.35.7 bijna 7 sec. sneller. De microfonist vond het terecht de moeite waard de 1.06.2 van Geertje Wielema nog even extra te vermelden. De wis selslag van de heren ging met een klein verschil verloren. Gemeenteraadsvergadering houden stuur en leden van de Boeren- leenbank heeft de burgemeester hiervan mededeling gedaan en de BEEMSTER De gemeente heer Wijnker het Koninklijk ere- raad zal komende week in ver teken op de borst gespeld. gadering bijeenkomen. kreeg Berkhou teen droom van 'n kans, maar ze verging als 'n fata- morgana. Dan was het VWW weer en zowaar, na mooi samenspel, zag Molenaar kans keeper Schouten te passeren. De scheidsrechter wees al naar het midden, doch een der neutrale grensrechters had bui tenspel geconstateerd. Na de rust was 't spel nog agres siever. Beide elftallen gooiden er nog een schepje op en de spanning steeg. Dekker verrichtte enkele prachtige safes, maar zijn collega aan de overkant deed niet voor hem onder. Er waren 20 minuten gespeeld toen SVA weer eens ver woed kwam opzetten. De Wer- vershoofdse achterhoede werkte niet voldoende weg en voor ze het wist lag de bal achter Dekker. Even was de thuisclub ontmoedigd terwijl de gasten zelfverzekerd bleven oprukken. De „gele" veste stond te schudden, maar hield ver der stand. Tensen ging een corner nemen. Prachtig kwam de bal voor de doelmond. Hoog sprong Buis op en met een eminente kopstoot bracht hij de partijen op gelijke voet. Er was toen bijna een half uur gespeeld. SVA zag zich weer in gevaar ko men. Koste wat kost zou ze toch een gelijk spel uit het vuur slepen. De gevaarlijke Berkhout brak weer eens door en gaf een afgeme ten voorzet. Er ontstond 'n angstig moment toen de bal vlak voor het doel hoog de lucht in ging. Dekker redde echter prachtig, evenals een ogenblik later, toen hij een hard schot uit de hoek grabbelde. Nog een formidabele voorzet van de linksbuiten der rood-witten, nog 'n aanval op het doel der gasten en dan klokn het verlossende eindsig naal. WW kampioen! SVA de tweede promoveerders. Burgerlijke Stand Geboren: Bertus zv E. B. J. Va'hl en R. I. Schulz; Dick A. zv D. Vollenga en C. Andrèe; Ro nald zv C. Faas en C. Jacobs; Louis J, zv J. van Oostende en G. Binnenkade. Ondertrouwd: Wilhelmus Leo Rensen, Alkmaar en Johanne M. Kaandorp. Laat uw kinderen melk drinken BEEMSTER Dezer dagen is een circulaire verspreid onder de ouders van de schoolgaande kin deren van de R.K. school aan do Jisperweg. In deze circulaire wordt er op gewezen dat de kin deren van deze school,, vooral onder de jongens er velen zijn (plim, 10 pet.) die bepaald niet voldoende gevoed worden. Zij zijn beneden het gewicht voor hun leeftijd en vertonen vaak geen goede lichaamshouding in de school. Dit wordt door de schoolarts en het schoolbestuur eensdeels geweten aan een tekort gebruik aan goed voedsel en ook aan het te vroeg verrichten van zwaardere veldarbeid en andere werkzaamheden. In verband hier mede wonden de ouders van de sohoolgaande kinderen gewezen op het gevaar dat voor dezen ontstaat voor hun latere leeftijd, waarom zwaardere lichamelijke arbeid ten sterkste ontraden wordt. Vervolgens wordt aange raden er voor te zorgen dat de kinderen tenminste driekwart li ter melk per dag zullen drinken. De circulaire is ondertekend door de districtsschoolarts, de Z,E. hr Pastoor voorzitter van 't school bestuur en de E.Z. hoofden der scholen. D.S.T.O. kampioen van Noordholland De finale om het clubkampioen schap eerste klasse van Noord- Holland, waaraan werd deelge nomen door D.S.T.O. (Amster dam), H.D.C (Den Helder), B.D. C. (Beverwijk) en Onder Ons (Westzaan) werd gewonnen door D S.T.O. De afgebroken wedstrijd H.D.C.D.S.T.O. eindigde in een 128 overwinning van de Am sterdammers Eindexamen R.H.B.S. PURMEREND De gehouden eindexamens van de RHBS al hier hadden tot resultaat dat alle leerlingen slaagden. Voor het di ploma A slaagden de dames J. Sarlie te Purmerend en Bep Pronk te Edam en de heren C. Hulskemper en Wim Heiloo te Purmerend en A. Vink te Mid- delie. Voor het B-examen slaag de de dames C. Hagen-boom te Edam, J. de Wal te Purmerend en de heren F. Beukenkamp, K Hiemstra, J. Knijn te Purmerend E. Frikkee te Edam en J. Kerk hoven, J. Ruygrok en W. Visser te Beemster. is Zaterdagavond bij Steenbergen in Brabant een gezelschap van vier ballonvaarders onder aan voering van de bekende heer Boesman in de schemering geland. De ballon was uit Baarn afkom stig gingen Zaterdagmiddag onder enorme belangstelling de deuren open van de eerste permanente katholieke jeugdherberg „De Hil- ver" te Hilvarenbeek. Mgr Mut- saerts verrichte de inzegening wordt de vijfjaarlijkse Tollens- prijs dit jaar door het Tollens fonds uitgereikt aan de dichter Bertus Aafjes is de Commissaris voor de Emi gratie, mr ir B. W. Haveman, momenteel per vliegtuig op weg naar Canada, waar hij zich drie weken over de immigratiemoge lijkheden zal oriënteren. Adverteiitiën Tot onze diepe droef heid overleed heden geheel onverwachts, nog voorzien van de HH. Sacramenten der Stervenden, onze lie ve vader, behuwd- en grootvader, de heer JOHANNES JULIANUS OOSTERKAMP weduwnaar van Helena Adriana Telleman in de ouderdom var. 65 jaar. R. J. Indri- Oosterkamp S. Indri en kleinkinderen Alkmaar, 28 Juni 1953 v. d. Woudestr. 19 De gezongen H. Uit vaartdienst zal plaats hebben Woensdag a.s. des morgens te 9.30 uur in de parochie kerk van de H. Jo. seph, waarna de be grafenis vanuit de kerk op het R.K. Kerkhof St. Barbara alhier. Rozenkransbidden 's avonds 7.30 uur in de kapel van het St. Elisabeth Ziekenhuis. Gevraagd: met het vak bekend. Fa. H. v. d. KAMER, Huigbrouwerstr. 22 te Alkmaar, tel. 2783. Gevraagd per 1 Aug. a.s. w. dienstplicht der te- genw. per 1 Augustus a.s. J. A. VAN LANGEN Veenhuizerweg 29, H. Hugowaard, tel. 353. HOOI Familieberichten Gevraagd: van 8—8. CHINEES RESTAURANT, Nieu- wesloot 103, Alkmaar. Gevr. WINKELMEISJE of aank. winkelmeisje. Foto Ris, Nieuwesloot, Alkmaar. zo'n fles heerlijke grote TROEBELE LIMONADE voor slechts In de volgende sma ken sinaasappel (troe bel), kwast (troebel), grenadine, frambo zen, kersen, ananas en citroen. Steeds voorradig HERO's vruchten dranken sinas, cassis, fram bozen, perl cerise, ananas, chocomel. Drink nu COLA (ijskoud) 18 et Achterstraat 50 Tel. 2559 RITSEVOORT.10 ALKMAAR Telefoon 5950 Zee- en luchtpassages naar alle werelddelen Agenten van de voornaamste scheepvaart en luchtmaatschappijen Inlichtingen worden gaarne kosteloos ver strekt. Informaties tevens te bekomen aan onze stand op de Braderie (naast het Raadhuis) Bezoek vertegenwoordiger op aanvraag Dit is OTSZE Braderie-reclame op al ONZE GOEDEREN van 29 Juni t.m. 3 Juli Alléén Snaarmanslaan 57 1 min. van bus en trein BIIBIBIBIBIBIfltBIBIBIBIBIBIBtBIBIBIBie GEEFT TIJDENS IEDERE KOPER Eindigt Uw dan gaat U DE BRADERIE EEN NUMMER nul, nummer op een E bij V E R L A A N van 25 cent ALDUS: Iedere 10de klant, B een ijsco in de hand! ïniBiBiBiBiBiBiBiBiBiBiBiBiBiaiBiBian Geremd of ongeremd Telef. 4715 Hoorn Gevr. liefst voor direct zelfst. R.K. MEISJE voor dag en nacht in kl. gez. Mevr Van Eijck, Ramp laan 2. Overveen. Woningruij. Aangeb. in Alkm. huis nwb. Gevr. net huis in Heiloo. Br. no. 19287, NHD. a.s. ZONDAG de wedstrijd Voorverkoop bij kaarten HOORN Tel. 4009 ALKMAAR Tel, 4839 Gevraagd voor halve dagen voor magazijn en loop werk. KUNSTHANDEL HOPMAN, Langestr. 54, Alkmaar. Te huur: Nieuwe AEG wasmachines Breed- straat 34a, Alkmaar, tel. 5575. PLAATS EEN DOELTREFFER 2IBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBIBJ| presenteert tijdens de Braderie S a.s DINSDAG-, WOENSDAG- en B DONDERDAGAVOND het S Dinsdagavond 6.30 uur. Woensdagavond 10.30 B B passeert 't bloemencorso Restaurant Schuyt jj ffllBIfllfllBIBIfllBIBIfllBIBIfllBIfllBIfllBi; hoek HOUTTIL LANGESTR, 40 vragen: zowel voor onze damesconfectie, lin gerie en tricotage afdeling. Vakkennis en ervaring, goede om gangsvormen vereist. Volkomen op de hoogte met M.B.A. en in staat zelfstandig de leiding van het kantoor op zich te nemen. Sollicitaties (verkoopster) persoonlijk, (boek houdster) uitsluitend schriftelijk. tijdens de BRADERIE van 30 JUNI t.m. 3 JULI Wij geven één dag TJ r r in deze vier dagen VOOT eCïl CCIlt Of U dus koopt voor 1 gulden of voor 100 gulden; wanneer U op de gratis dag hebt gekocht, krijgt U na bekendmaking het gehele bedrag op één cent na, terug, op vertoon van Uw cassabon Deze dag is reeds vastgesteld en in verzegelde enveloppe gedeponeerd bij de notaris Keukenuitrustingen Sola-cassettes Stofzuigers Serviezen Strijkplanken Zeemleer en duizend andere artikelen PAYGLOP 19 ALKMAAR Telefoon 2901 Tijdens de Braderie een RUSTIG ZITJE in de grote zaal van Daar speelt met hun nieuwste attractieeen HET PIJPLOZE WONDERINSTRUMENT In de grote zaal VRIJ ENTREERechten voorbehouden Alléén in de bovenzaal

Noordhollands Dagblad : dagblad voor Alkmaar en omgeving | 1953 | | pagina 7