KNECHT GEVRAAGD Stad en (Dmirek De oogst moet binnen 9/uwte WieieAutedötuj,den te AmA.e^dam ALKMAAR De directeur van het Gewestelijk Arbeidsbureau heeft ln samenwerking' met de Alkmaarsche Jeugdraad het plan opgevat om een 150 jongeman nen van 15 tot 20 jaar in Anna Pau- lowna en Bteezanc! oogstwerkzaam. heden te laten verrichten. Jongelui die er iets voor voelen om drie we ken van hun vacantie nuttig te be steden, kunnen zich daartoe aanmel den voor vrijdagmiddag 4 uur aan &e afdeeling jeugdbemiddeling' van het Gewestelijk Arbeidsbureau alhier. Het is de bedoeling hier een spe ciaal Alkmaarsch kamp van te maken, waarbij ook aan ontspanning in de avonduren de noodige aandacht zal worden geschonken. In de oogstwerk- zaamheden zal zooveel mogelijk va riatie gebracht worden, zoodat de jongens niet 3 weken hetzelfde werk zullen behoeven te doen. De jongens worden in barakken gehuisvest, het eten worGtJ betrokken van de Centrale keuken van den Helder (bonnen mee nemen), terwijl de boeren voor de noodige aanvulling van brood en der- gelijke zullen zorgen. Het loon wordt in overleg met de boeren geregeld. Er wordt gewerkt niet in accoord loon of m aangenomen werk, doch tegen een uurloon, waarvan na aftrek var: eenige noodzakelijke onkosten, nog wel een aardig zakcentje zal over schieten. Het is de bedoeling dat de jongelui a.s. Maandag naar Anna Paulowna zullen vertrekken. Ook worden enke le jeugdleiders of onderwijzers ge vraagd om dit oogstkamp mee te ma ken en rbij de ontspanning de leiding te geven. In Haarlem hadden zich na een oproep als deze al heel gauw 1500 jongens vrijwillig aangemeld. Wij vertrouwen dat d'e Alkmaarsche jon gens hierbij niet achter zullen blijven! ALKMAARSCHE BEDEVAART NAAR O. L. VROUW TER NOOD Een dankschuld. Hoevelen onzer Alkmaarsche jonge mannen, gehuwd en niet g'ehuwd', door de Germaansche slavenjagers gevangen en weggevoerd naar het buitenland, zijn gaaf en gezond naar ziel en lichaam in onze stad terugge keerd? Zij hebben in hun balling- schap tallooze bombardementen mee gemaakt en hun zielen zijn belaagd' geworden door de zedelooze verwil dering, die de nieuwheidensche cul tuur in het lever: had geroepen. Ge lukkig zijn ze allen die gevaren naar ziel en lichaam te boven gekomen. Wie zal zeggen, hoevelen dit te dan ken hebben aan de bescherming' var: onze geestelijke Moeder, wier Hart zoo begaan is met den nood harer kin deren. Zij allen, behouden in hun ge zinnen teruggekeerd en ook d'e gezin nen zelf, die zooveel angstige zorgen hebben doorgemaakt in de maanden en jaf en van scheiding, zij -allen heb - ben een d'ankschuld te betalen aar: O. L. Vrouw ter Nood en daarom zul len ook allen zonder onderscheid Zondag 29 Juli a.s. de vermoeienis van de lange wandeling naar Rur/x- putte opdragen als een goed'koope prijs voor de groote weldaad der be houden thuiskomst. Pater Frehe O.P. CONCERT „ORPHEUS" In de reeds beschikbare ruimte van de nog niet geheel gerestaureerde Groote Kerk en deze ruimte is reeds zeer groot was geen plaatsje onbezet. Het weceroptreden van ons stedelijk mannenkoor vond plaats voor honderden luisteraars. Geopend werd met „Ecce Quo Modo Moritur var. Handel, als in raemoriam voor hen die Voor het vaderland vielen, gevólgd door het „Wilhelmus", dat staande aanhoord werd. In muzikaal opzicht was het hernieuwd optreden van alt koor een aangename verras sing. Het ledental was belangrijk toe. g*enomen en er is een goede verhou ding gekomen in de bezetting der stemmen, zoodat een werkelijk voor treffelijke koorzang kan worden be reikt. Er werden bekende werken gezongen, waarvan het succes gega randeerd is er: waarin zich de man- nenzang effectvol kan demonstree- ren, zooals in „Jeruzalem" van Ol- man, nummer 4 Auxarenes var: de Rillé, het „Geuzenvendel" van Roes- ke e.a. Dirigent K'arel Böhne heeft hier een dankbaar gebruik van ge maakt en liet zijn manr.en zeer be schaafd zingen. Wij twijfelen er niet aan of de dirigent zal ons met zulk uitstekend materiaal in de toekomst ook met muzikaal belangrijker werk doen kennis maken. Mevr. A. Eriks- Buijs zong op zeer te waardeeren wijze enkele bescheiden werkjes en een aria van Handel in de Neder- landsche taal. De heer Joh. Rotgans, bariton, boeide niet alleen door zijr: fraai stemgeluid, maar voornamelijk door goede voordracht. In het begin was zijn intonatie niet al te zuiver, maar dit herstelde zich spoedig. Hij zong enkele liederer: van Cath. van Hennes en Constant Huijgens. De organist was zooals steeds de he r P. A. van Langer:, die behalve de begeleiding van de zangsolisten ons op het kleine orgel eenige werken van oud-Nederlar:dsche meesters voorspeelde. Dat dijt alles in orde was, behoeft wel geen betoog meer. „Orpheus" kan met voldoening op een zeer geslaagd kerkconcert terug zien. W. Schreurs GEEN VRIJLATINGEN Door d'e commissie voor vrijlating van politieke gevangenen, onder voorzitterschap van kol. Riens, zijn circa 200 verzoeken om vrijlating be handeld; op geen enkel verzoek is door de commissie gunstig beschikt. DEN HELDER CHARLOTTE KöHLER Op 3 Aug. a.s. beleeft Den Helder 'n cultureele gebeurtJtnis van den eer sten rar:g'. Charlotte Kohier zal optre den in „Casino". Lang zijn ~we ver stoken gebleven van alle kunstgenot en daarom mogen we dankbaar zijn om het schoone dat er door Ch. Koh ier ongetwijfeld zal worden gebracht. Mogen velen onzer volgende week Vrijdag van dit evenement getuige zijn. DE „WITTE" WORDT CINEAC De Witte Bioscoop zal van naam veranderen. Vanaf a.s. Zaterdag is het de Cineac. We behoeven nu eens niet naar A'dam om naar de Cineac te gaan. Wij krijgen nu in eigen stad de gelegenheid om van het laatste wereldgebeuren getuige te zijn. Za terdag om 3 uur wordt de bioscoop als zoodanig geopend. De laatste voorstelling vindt plaats om 9 uur. SCHAGEN NOODVOORZIENING VAN TEXTIEL EN SCHOENEN Wij mochten Shaef-goeöeren ont vangen om in beperkte mate oorlogs slachtoffers daarvan te voorzien. Al lereerst zullen op regeeringsaanwij- zlng worden verzorgd de volgende vier categoriër:: a. gebombardeerden; b. geëvacueerdén-getroffenen; c. ge- repatrieerden; d. jonge en a.s. moe ders. Het is de bedoeling na afhan deling dezer groepen over te schake len op de verzorging van andere noodlijdenden onder de bevolking. In_ dien u in aanmerking wenscht te ko men. dient u een schriftelijke aan melding te doen bij het plaatselijke N.V.H.-H.A.R.K. Comité voor Scha., gen J. de Moei, Hoogzijde E 99. Voor deze nieuwe goederen komen de oude aanvragen te vervallen. ONDERSTAND AAN ARMLASTIGEN Dezer dag'en werd ir: deze gemeente een commissie samengesteld, die zich ten doel stelt hulp te verleenen aan armlastigen. Hierin nemen de navol gende personen zitting: P. Keesmar:, voorzitter, Mevr. Wed. Timmermans secr., leden j Mej. Blauw en de heeren Sinnige, Anderson, Witteveen en Wes ter. Burgem. Buiskool sprak deze commissie toe en verwachtte spoedig goede resultaten. Het is de bedoe ling dat de commissie de huiselijke en financieele omstandigheden van de betrokkenen van meer naderbij bestudeerd om aan de hand hiervan haar maatregelen te treffen. TAXATIEMARKT Op de Maandag gehouder: taxatie- markt (grootendeels ex-weermacht- j paarden) werden 23 dieren aange voerd. waarvan één slachtpaard. De prijzen varieerden van f 200 tot f 1200. JEUGDCOMMISSIE Alhier werd uit vertegenwoordigers van de diverse scholen een „Commis sie voor de jeugd" samengesteld, welke zich ten doel stelt, het be strijden der baldadigheid en het be vorderen var: moreel gedrag'. De commissie waarvan A- v. d. Graaf- eiland voorziter is en M. M. Kroone secretaris, verwacht hiervoor mede werking van de geheele burgerij. CONCOURS HIPPIQUE De Harddraverijvereeniging „West- Friesland" zal, evenals vorig jaar, op Zaterdag 28 Juli een concours hlppi- que organiseeren. De belangstelling was daarvoor verleden jaar enorm groot, zoowel van de zijde der deel nemers, als die van het publiek, zoo dat vrijwel met zekerheid kan wor den gezegd', dat elk jaar op 'n bij uit stek interessanten paardensportmid dag kan worden gerekend. Als cen trumplaats leent Schagen zich bijzon der goed om dergelijke sportdagen te houden. De inschrijvinger: zijn reeds zoo talrijk, dat ook dit jaar op groote belangstelling wordt gerekend. Het weer speelt daarbij een groote rol. en al zijn d'e verkeersproblemen nog niet opgelost, de echte paardensport-min naars zullen zich wel door niets laten weerhouden om dit festijn mee te maken. Voor verdere bijzonderheden verwijzen wij U naar advertenties en raambiljetten. TUITJENHORN De Propaganda- club St. Michael is na een gedwongen rustperiode weer tot activiteit geko men. Alle jonge mannen van 20 tot 40 jaar worden nogmaals opgewekt om hun belangstelling te toonen. De club komt weer in vergadering' bij een op Donderdag 2 Aug. a.s. Het Vereenigingsgebouw heeft ddor de omstandigheden van de laatfcte ja_ ren veel geleden en is minder aan trekkelijk geworden, maar er is een Patronaatscommissie gevormd, welke op zich heeft genomen, dat zooveel mogelijk te verbeteren. Steunend op de medewerking van alle parochieele vereeniging'en hoopt de Patronaats commissie van het Vereenigingsge bouw t>e maken een Parochiehuis, waarin de parochianen graag komen om hun vereenlg'ir.gsbelangen te be spreken, zoowel als voor ontwikke ling en ontspanning, De K.O.C. iser weer. Teneinde de genen, die dat wenschen weer gele genheid te geven zich te ontwikke len op verschillend gebied, is op ini tiatief van de Propagandaclub de Katholieke Ontwikkelings Club weer herboren. Het is de bedoeling, om zoo spoedig' mogelijk te beginnen. Die er meer van wil wetter:, wende zich tot de heeren Blokdijk, Megens of van Straaten. 't ZAND Jonge boeren. K.J. M.V. afd. L.T. kwam in café d'e Wit alhier in vergadering bijeen. In de openingsrede sprak de voorzitter zijr: verheugenis uit over de goede op komst, heette d'e G. A. en T. A. van harte welkom alsook de 6 nieuwe ie den. De heer Strooper als eerste 5 min. redenaar gaf een uiteenzetting van het doel-der vereeniging'. De con tributie blijft gehandhaafd op f 2.50 per jaar. De volgende vergadering zal de vereeniging haar 10-jarig bestaan vieren, hiervoor is reeds een feest comité in actie. De heer Kager techr:. adviseur der vereeniging' gaf een uit een zetting over den coloradokever. de vijand no. 1 van den aardappel en spoort aan dit gevaarlijke insect, met alle macht te verdelgen. Het bestuur dat ir: zjjn geheel aftrad werd herko zen. CALLANTSOOG. Volksherstel De commissie voor deze gemeente, belast met het inzamelen van goede ren voor de getroffenen, in het groo te „Volksherstel" verband1, werd sa mengesteld uit de navolgende perso nen: C. Worp, A. Mol, W. v. Eek, T. Prins en G. .A. Oskam. Met de inza meling zal op Zaterdag 28 Juli wor den aangevangen. Wij mogen niet na- later: deze inzameling' ten zeerst® aan te bevelen. Geeft, maar geeft iets waar men wat aan heeft. WIER1NGEN. Wielerbaan. Zondag werden er op de wielerbaan wederom groote wielerwedstrijden gehouden. Vele „sterren" waren aan wezig. A. van Vliet en Derksen reden een omniumwecstrijd. Uitslagei: sprint: ie rit: 1. van Vliet 13 1/5 sec.; 2 Derksen; 2e rit: 1. van Vliet 13 4/5 sec.; 2. Derksen. Tijdrit over 400 meter met vliegen de start: 1. van Vliet 26 3/5 sec. 2. Derksen 27 sec. 15 K.M. achter motoren: 1. Derksen 18 min. 25 sec.; 2. van Vliet op 180 3\& Uitslag omnium: 1. van Vliet 4 pt.; 2. Derkser: 5 pt. Wedstrijd achter motoren in 3 man ches v. 20 K.M.: Gangmakers: Schle- baum, Kremer en Groen. Renners: Klink, Buis, Kropman. Ie manche: 1. Klink 24 min. 25 1/5 sec.; 2. Buis op V* wiel; 3. Kropman op 500 M. 2e manche: 1. Klink 25 min. 19 2/5 sec.; 2. Kropman op 20 M.; 3. Buis op 540 M. 3e manche: 1. Kropman 25 min. 46 1/10 sec.; 2. Klink op 430 M.; 3. Buis op 1150 M. Af val wedstrijd voor amateurs: 1. J. E. de Bruin; 2. D. "Kroor:; 3. N. J. Bruin. 10 K.M. wed strijd voor amateurs: 1. J. E. de Bruin; 2. D. Kroon; 3. N. J. Bruin. Met blijdschap geven wij U kennis van d'e geboorte var: ons zoontje, dat bij het H. Doopsel de namen ontving van NICOLAAS JOHANNES ABRAHAM J. M. de Rldder-Plieger A. de Ridder Hippolytushoef. 22 Juli 1945. Beltstr. 16, Wieringen. Heden overleed na een langdurig doch geduldig gedrager: lijden, na voorzien te zijn van de H.H. Sa cramenten der Stervenden onze geliefde vrouw en der kinderen zorgzame moeder, behuwd1- en grootmoeder ALIDA VAN DER VEER Geboren Bruin in den ouderdom van 60 jaar. Uit aller naam: A. VAN DER VEER Kinderen en Kleinkinderen Alkmaar, 23 Juli 1945. Prins Hendrikstraat 281 De gezongen H. Uitvaartdienst zal plaats hebben Vrijdag 27 Juli a.s des morgens 9 uur in de Pa rochiekerk van den H. Dominicus waarna de begrafenis te 10.45 uur vanuit de kerk op het R.K. Kerk hof St. Barbara te Alkmaar. Rozenkxansbidden 's avonds 8 uur thuis. Op den 29en Juli hopen onze ge liefde ouders J. TROMP en M. TROMP-DE MOEL hun 25-jarige echtvereeniging te herdenken. Hun dankbare kinderen. Bergen, Wester weg 48. DANKBETUIGING Hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling aan fam., buren en bekenden bij de behouden terug keer van onzen zoor: FRANS uit Duitschlanc'. Familie M. Groot Heerhugowaard Noord DANKBETUIGING Bij deze betuigen wij onzen hartelij- ken dank aan allen die blijk hebben gegeven van hun belangstelling bij ons huwelijk. D. Vlaar C. M. Vlaar-Laar: Heerhugowaard, Rustenburgerweg H 19 Hiermede brengen wij dank aan allen die hun ceelneming en belangstelling hebben betoond bij de overbrenging en bijzetting var: het stoffelijk over schot van onzen op 10 Mei 1940 te Moerdijk gesneuvelden zoon ANTOON. In 't bijzonder danken wij den Z. E. K'eer Pastoor P. Verhoofstad, het Kerkbestuur en Zangkoor van ce Parochie van de H. Familie, den Burgemeester en het Gemeentebe stuur van Heerhugowaard. den heer Voskuil, de oud-militairen en de let den van de N.B.S., ce militaire auto riteiten te Alkmaar, Commandant en leden van het vuurpeletor:. den heer Broekhoven en de leden van het fan farecorps, het bestuur van de Begra- fenisvereeniglng St. Jozef, de rege lingscommissie var: oud-militairen, die allen door hun medewerking en moeiten deze bijzetting tot een in drukwekkende en voor ons onverge telijke en troostrijke plechtigheid hebben gemaakt. Familie A. SIJS Heerhugowaard. Juli 1945. Terstond' gevr. net R.K. Meisje, niet beneden de 25 j. Netjes kunr:. werk. en naaien. Wed. Jac. Sengers, Hee- renweg 255, Heiloo. DU CROCQ's Heeren-Modemagazijn is wederom aangesloten onder Ret oude nummer 2 7 5 9. Boerenknecht biedt zich aan. Prima melker. Br. no. 1755 bur. v. d. blad. Gevr. nette Kappersbediende. C. de Vries, Kapper, Zd. Scharwoude. Bij de N.V. de Alkmaarsche IJzer en Metaalgieterij te Alkmaar kun nen g'eplaatst worden: draaiers fraisers, schavers, stee kers, boorders gereedschapma kers, instrumentmakers, vuur werkers, voorslagers en gereed schapslijpers. Aanmelding van 9 tot 5 bij den por tier. Gevr. een heerenkapper en een hee ren en dameskapper. Hoog loon, in tern. A. Bakker, Dames- en Heeren kapper, Cocksdorp 6, Texel. Bij de N.V. de Alkmaarsche IJzer en Metaalgieterij te Alkmaar kan geplaatst worden een vakkundig gereedschapslijper Zij. die als zoodanig reeds werk zaam zijn geweest, genieten de voorkeur. Aanmelding tusschen 9 en 5 bij den portier. Vertegenw. b.z.a. als chauffeur. Rijbewijzen A en B. Br. de Zeeuw agent v. d. blad, Castricum. Gevr.: een dienstbode als hulp in de huish., v.d.e.n., niet ben. 30 j., geh. geen bezw. P. Gerritse, Wes- terweg C 314, Heiloo. Te koop gevraagd: Dorschzeil, Scheepszeil of Dekkleed Aanbiedingen met prijs en grootte onder no 169 bureau van dit blad In gezin van zes personen te Hoorn wordt gevraagd EEN NET MEISJE bij voorkeur v.d. dag. Zondags vrij Goed loon. Goede behandeling. Br. aan bur. v.d bl. onder no. 167 Te koop gevraagd RADIO TOESTEL Aanbiedingen met prijs en om schrijving, .No. 0180 bur. bureau van dit blad late en 2de KAPSTER g"evraagd. Loon, provisie en verval. Salon „Pauljeka" Laat 79, Alkm. Net Meisje gevraagd v. c. of d. en nacht bij Grijsnade. Mathieu Wieg- manweg 18, Bergen N.H. Te ruil aangeb.: 1 p. n. damesschoe nen, m. 38, tegen schapenwol. J. Ruiter, Kapellaan L 169, Heiloo. Ruilen: z.g.a.n. wieg tegen avond japon of 4 lakens. Lindenlaan 123 Alkmaar. Tt koop of te huur gevraagd: TUINDEKSBEDRIJF hum. of lichts kleigrond, m. of z. glasopst., pl.m. y, of 1 H.A Br. m. voll. inl. aan N. J. v. d. Berg, Balgweg 53, Breezand. Woningrui! Aangeb. vrij huis te Heiloo, 2 kam., keuken en bijkeu ken, boven 3 slaapk., v. dito wo ning in Alkmaar. Iets grooter g. bezw. Tevens gevr. divan in ruil v. haardfauteuil. Br. no. 1636, bur. v. d. blad, Alkmaar. Zoo spoedig mogelijk R.K. huis houdster gevr., leeft. v. 50-60 j. bij D. Gerritse, Hoflanderweg 20. Beverwijk. Gevr. v. zieke: een divanbed of divan. Br. no. 1677, bur. v. d. bl. Alkmaar. Gevraagd: een nette werkster. Payglop 25, Alkmaar. Per 15 Aug. een net R.K. meisje gevraagd. Hoog loon. Adres: W. Mooy, Gulden Vlies, Alkmaar. Te koop: 20 a 25.000 witlofplanten A. Berkhout - Hensbroekerweg G 204 - H.H. Waard Zuid. Damesrijwiel z. banden te koop ge vraagd. ook ger.'. te ruilen. Br. no. 1709 bur. van dit blad. Te koop: 25000 prelplanten bij W. Dekker. Hasselaarsweg C 8. Heerhu gowaard. Te koop gevr. Tafelkleed en Karpet moet in goede staat verkeeren. Br. no. 1722 bur. van dit bla&'. Te koop Electr. Wasch. en Strijk- inrichting. Br. no. 1716 bur. van dit blad. Voor oorlogsslachtoffers te koop ge vraagd: Huiskamer-ameublement. Br. adres P. Nol. café Zaadmark*, Alkmaar. Te koop gevr. Dressoir en Uitschuif- tafel. Br. no. 1721 bur. var.' dit blad. Aangeboden een net Kosthuis met pension. Br. no. 1719 bur. v. d'. blad. Spoed. Te ruil aangeb. een vrijstaand' huurhuis te St. Pancras tegen een huurhuis op netten stand te Alk- .maar. Br. no. 1730 bur. v. d. blad. Ter ruiling aangeb. 1 pr. z.g'.a.n. br. damessch. mt. 38 m. lage hak, voor idem m. 38'/i of kleir.e maat 39. Br. no. 1727 bur. van dit blad'. TER RUILING een zoo goed als nieuw WOLLEN DAMES BADPAK tegen een paar HAND- EN THEEDOEKEN Brieven onder no. 1723 aan het Bureau van dit Blad. Wederom telefonisch aangesloten onder no. 2298. G. Burgering, sla gerij, Heiloo. Gevraagd: R.K. boerenknecht of knechtje, goed k. melken of gen. het te leeren, tegen fl. loon. P. L. Vermeulen. Oostenij I 207, Heiloo Wie wenscht 'n mooie bovenwoning te A'dam, bev. 1 huisk., 3 slaapk., badk., zolder en hall, te ruilen v. woning in Heiloo of Castricum. Br. no. 1735, bur. v. d. bl., Alkm. M. A. IDEMA - Horlogemaker thans gevestigd: Houthavenstr. 1 Wie heeft er 'n paar damesschoe nen, m. 36-37, voor mij te koop? Wijdenes, Spaansweg 84, Bree zand. Exp. Fa. Gebr. Dekker, VVarmen- huizen, Koedijk, Alkmaar. Voorl. Maandag, Woensdag en Vrijdag Beleefd aanbevelend. Ruilen: 1 p. br. lage schoentjes m. 24 voor m. 25 of 26 en 1 p. lage j.-schoenen m. 39 of 1 p. voetb. sch. m. 39, ruilen v. voetb. sch. m. 40 of 41. Rijksstraatweg A 135 Heiloo. Net R.K. meisje, 23 j„ zoekt een haar pass. werkkr. als kinderjuffr. of h. in de huish. (omg. A'dam). Br. no. 1741. bur. v. d. bl., Alkm. Net dagmeisje gevr. Mevr. Sas, Spoorstraat 38, Alkmaar. Net meisje gevr. als hulp in de huish. v.d.e.n. P. de Vries. Omval 45, Alkmaar. Openlijk dank aan de H. Maagd v. verkr. gunst na herhaald bid den v. d. Novene der 3 Wees ge- groeten. J. de Lange. Alkmaar. Voor direct gevr. huisknecht of fl. jongen. Stedelijke Muziektuin, Alkmaar. Mevr. de Zeeuw, Rembrandtstr. 56. zoekt een degelijk R.K. meisje. Knechtje gevr., goed k. melken, v.d.e.n. C. Haringhuizen, Kanaal dijk 61, Bergen N.H. Te koop: 2 konijnen, waarvan één Angora, bij Lutijn, Prinsselaan 20 Bergen N.H. Te koop gevr.: 'n tafel en 'n klein vloerkleedje of fl. looper. 3. N. Stam, Kruisweg 28, Bergen N.H. Te ruil aangeb.: 2 H. winterjassen tegen d.- of h.-rijwiel m. luchtb. Br. no. 1650. bur. v.d. bl., Alkm. Te ruil aangeb.: een heerenpak v. Colb. jas. Jac. Ranzijn, Kilpad, Heerhugowaard. Zondag 29 Juli naar de Wij vervoeren U tot aan 't Stadion. Firma G. H. A. SCHOT Zn. - Voormeer 10, Tel. 2690, Alkmaar Kaartverkoop C. GRAND, Waagpiein Alkmaar. Reizen met zitplaats Stadion Inbegrepen f 5.10 Vertrek Alkmaar 8.30 uur v.m. door Fa. GEBR. MORS, Rietdekkers en Riethandel Heldersche weg 67 Bergen Aanb. na 7 uur. Bergen

Nieuw Noordhollandsch Dagblad : voor Alkmaar en omgeving | 1945 | | pagina 3