Nieuuu Gevallenen herdacht Peking wil kwesties Korea en Formosa combineren Confectie-industrie in de as gelegd Koninklijk Paar reist per vliegtuig terug IMIST uit twee wereldoorlogen 70 Nederlanders terug nhd] Plechtigheid in Nieuwe Kerk in Amsterdam Telegïam van Tsjoe-en-Lai aan Trygve Lie verzonden Race op Korea Hereniging met Rome Earns VOOR alkmaar, hoorn, den helder, schagen fLeeuw" op de vlucht voor Rode Duivels Scheepsberichten Drs. Wim Snitker overleden Uit Russische gevangenschap Grote brand in Groningen Zaligverklaring Studente doodgevallen Kardinaals benoemingen Het Koninklijk bezoek aan Engeland Fabrieksbrand in Enschede Ernstige brand te Emmercompascuum Groninger auto reed van Afsluitdijk Motorrijder bij botsing gedood heel manne-J Abonnementsprijs f4.65 per kwartaal, f 1.55 per mnd., inclusief Incasso. Advertentie-tarief per editie 16 ct. per m.m., minimum f 2.50; in alle edities 26 ct. per m.m., minimum f 4.j familieberichten 20 ct., resp. 30 ct. per m.m. Bij contract belangrijke korting. Directeur: E. J. M. Stumpel. Hoofdredacteur: H. N. Smits. Bankrelaties: Noorderbank: Nederl. Credietbank HET FEIT A s H VAN HEDEN Pagina 4 Maandag 13 November 1950 46e Jaargang No. 12016 Kantoren: HOORN, Draaisingel 59. teL 4243. Grote Noord 77. teL 4362 K 2290; ALKMAAR. Ritsevoort 56, teL 2046. (2 lijnen). K 2200; DEN HELDER, Keizerstraat 89, teL 2800 K 2230; SCHAGEN. Molenstraat 52, teL 459 K 2240 choenenkeus ve, buigzame iviFT-systeem zonder één r verbonden, n van buiten ende sport- :dere vrouw, xdt. Lren winkelen >en- toch gekleed wandel- t sierstiksels opzij doen nummer kleiner lijken, st voor Uw garderobe! ode kleuren, f. 26.90 'er aardig sportschoentje. ■ligzaam. Door de vlotte t dit model een aparte erse modetintenpassend ortieve jas. f. 28.90 EN KEET. HOORN Doch hoe een ook mocht zijn, ingen gebeuren, grote stad niet was de politie- in een maaltijd een reusachtige ereed gemaakt zijn gemak een >r het raam. nde hoed droeg >k het uiteinde Dat geluid 1 een wolk van :e stamppot ge zonder dat de In Zandvoort wordt om de watervoorziening te verbeteren een nieuwe watertoren opgericht, welke 48 meter hoog wordt. Een blok nieuwe woningen in aanbouw, met op de achtergrond de nieuwe watertoren. In de geheel bezette Nieuwe Kerk te Amsterdam werd Zater dagmiddag een officiële herdenkingsplechtigheid van het Nederlandse Oorlogsgravencomité ter nagedachtenis van de geallieerde militairen uit beide wereldoorlogen gehouden. Tegen drie uur hadden alle genodigden in de kerk plaats genomen, w.o. vice-admiraal Rost van Tonningen namens H.M. de Koningin en Z.K.H. Prins Bernhard en vice-admiraal Moorman namens de regering. Vrijwel alle ambassadeurs en militaire attaché's, enkele com missarissen dér Koningin, ver schillende Kamerleden en hoge Nederlandse militairen, alsmede de burgemeester van Amsterdam en burgemeesters van gemeenten waar zich oorlogskerkhoven be vinden, waren aanwezig. In het middenschip van de kerk, schuin onder de kansel en voor het koorhek werd een onder witte chrysanten bedekte kata falk geflankeerd door 6 lange, witte brandende kaarsen en 8 in de houding staande militairen van het garnizoensbaltaljon in Am sterdam. Tussen koorhek en kata falk in hadden 20 in kleurige Schotse tunieken geklede leden van „the British legion standard motors pipe band" met doedel zakken en trommels plaats ge nomen. Henk Loohuys leidde de plechtigheid in op het orgel met het „Nun komm der Heiland" van Bach. De plechtigheid werd tevens opgeluisterd door muziek van de Amsterdamse Politiekapel en het „VREDESCONGRES" SHEFFIELD Slechts één dag In een officiële verklaring van de commissie van voorbereiding van het z.g. „Vredescongres" te Sheffield wordt gezegd, dat het houden van een „volledig repre sentatief en gezaghebbend" con gres te Sheffield onmogelijk is gemaakt door de „beperkende maatregelen van de autoriteiten". Alle voor Sheffield toegelaten persvertegenwoordigers zouden naar Warschah worden uitgeno digd. Amarapoora, ca. 19 Nov. te Rotterdam. Cameronia, ca. 24 Nov. van Djakarta, 20 Dec. te Rotter dam. Cyrenia, ca. 21 Nov. van Su- rabaja, 15 Dec. te Marseille Dorsetshire, ca. 13 Nov. van Djakarta, 15 Dec. te Rot terdam. Empire Brent, ca. 25 Nov. te Rotterdam. Johan van Oldenbarnevelt, ca. 26 Nov. te Amsterdam. Kota Inten, ca. 20 Nov. te Rotterdam. Nelly, 11 Nov. te Rotterdam. Ormonde, ca. 6 Jan. van Dja karta, 31 Januari te Rot terdam. Sibajak, ca. 13 Dec. van Dja karta, 8 Jan. te Rotterdam. Tabinta, ca. 12 Nov. van Dja karta, 10 Dec. te Amster dam. Volendam, ca. 16 Dec. van Djakarta, 14 Jan. te Rot terdam. Waterman, ca. 25 Nov. te Rotterdam. Zuiderkrnis, ca. 23 Nov. te Pusan. koor „Bel Canto" o.l.v. Alphons Vranken. Rede van de heer Götzen De heer Herman Götzen, presi dent van het Nederlandse Oor logsgravencomité, sprak een her denkingsrede uit. Spr. herinnerde aan de strijd, die thans in het Verre Oosten is ontbrand en wekte de aanwezigen op te wer ken aan het verkrijgen van. een grotere eenheid tussen de vol keren. Honderden Amsterdammers toonden buiten de kerk hun be langstelling voor deze herden kingsbijeenkomst, waar de En gelse band een concert gaf op de Dam en kransen werden gelegd bij het Nationaal Monument in het Damplantsoen. KOLENTOESLAG VOOR OUD-REDDERS In hotel Terminus te Den Haag vergaderde Zaterdag het hoofd bestuur van het „Helden der Zee- Fonds Dorus Rijkers". Het hoofd bestuur besloot aan alle oud-red ders voor dit seizoen een kolen- toeslag van f 50.te geven en verder alle uitkeringen, die ver strekt worden met ingang van 1 Januari a.s. te verhogen met 10 pet In de leeftijd van 48 jaar is Zaterdagavond in de Maria-Stich- ting te Haarlem na een ernstige ziekte overleden Drs. Wim Snit ker, sedert de bevrijding parle mentair redacteur van „De Volks krant". Drs. Wim Snitker, die vooral ook als toneelschrijver in den lande grote bekendheid genoot, bijzonder in de katholieke jeugd beweging, werd op 11 Maart 1902 te Amsterdam geboren. Hij ving zijn journalistieke loopbaan aan bij „De Maasbode". Jaren was hij verbonden aan de „Katholieke Illustratie", waarin vele van zijn graag gelezen novellen versche nen. Voor de K.R.O. verzorgde hij sedert het begin van dit jaar het wekelijkse parlementaire over zicht. De Nederlandse journalistiek verliest in Drs. Snitker een veel zijdig en talentvol lid. Aan deze sympathieke collega bewaren wij de meest aangename herinnerin gen. Nalatenschap van wijlen Koning Gustaaf STOCKHOLM, 12 Nov. (Reu ter). Wijlen koning Gustaaf de Vijfde van Zweden heeft een persoonlijk vermogen nagelaten van ongeveer tien millioen kro nen. Zijn testament is Zaterdag geopend. TRAGISCH ONGEVAL IN FRANKRIJK VILLARS LES BLAMONT, 12 Nov. (Reuter). Zeven weten schappelijke onderzoekers op het gebied van grotten waren bij hun werkzaamheden tot op 500 meter onder de aardoppervlakte afge daald, toen zij werden verrast door de overstroming van een onderaards meer. Onmiddellijk togen reddingsploegen, uitgerust met springstoffen en moderne graafwerktuigen aan het werk. Na bijna 24 uur onafgebroken gewerkt te hebben, wisten zij zes der vermisten te bereiken. Vier van hen werden echter levenloos aan de oppervlakte gebracht. De regering van het communistische China heeft aan het secretariaat van de Veiligheidsraad laten weten, dat de uit nodiging van de V.N. tot bespreking van de kwestie van de deelneming aan de strijd in Korea van de hand wordt gewezen, tenzij het deze kwestie met die van Formosa zou mogen combineren. In een telegrapi aan de secre taris-generaal van de V.N., Trygve Lie, zegt de communistische-Chi- nese minister-president en minis ter van Buitenlandse Zaken, Tsjoe en-Lai. „wij kunnen de uitnodi ging van de Veiligheidsraad niet aanvaarden omdat de vertegen woordiger van de Centrale Volks regering het recht ontzegt wordt in de Veiligheidsraad de dringend ste kwestie te bespreken van ge wapende interventie in Korea en agressie tegen China door de re gering van de Verenigde Staten". De referentie aan „interventie" slaat klaarblijkelijk op de actie van de Verenigde Naties). In het Chinese antwoord wordt verder gezegd, dat „de bespreking beperkt zou blijven tot het rap port van het zogenaamd verenigd commando, wat niet alleen een zijdig en kwaadwillig is doch ook onwettig". Tsjoe-en-Lai stelt voor, dat de kwesties van gewapende inter ventie in Korea en de aanval op Formosa door de Verenigde Staten gezien de ernst ervan, gecombi neerd door de Veiligheidsraad zullen worden besproken. Formosa 15 Nov. in de Raad De V. N. is er officieel van op de hoogte gesteld, dat 14 Novem ber een communistisch-Chinese delegatie van negen personen uit Peking zal vertrekken voor bij woning van de besprekingen in de Veiligheidsraad ten aanzien Zeventig van de honderd uit Russische krijgsgevangenschap vrijgelaten Nederlanders zijn Zaterdagmiddag in het demobi- lisatiekanvp Het Boskamp te Amersfoort aangekomen. Van de grens tot Amersfoort was ge bruik gemaakt van een autobus en twee vrachtwagens. In Amersfoort bestormden bloedverwanten en kennissen het convooi. zodat de politie moest optreden. Met het onderzoek werd direct een begin gemaakt; de vrijge laten krijgsgevangenen werden ondervraagd, of zij nadere in lichtingen konden verschaffen over nog vermiste Nederlanders. Alle dossiers van vermiste per sonen en dat zijn er niet min der dan 2000, waren op de tafel van mr. Wellema, hoofd van de afdeling opsporing van vermiste GRONINGEN. De Groninger Brandweer heeft gistermorgen een verwoede strijd geleverd tegen een enorm felle brand, welke uitbrak in de Tricotage- en Confectie-industrie van de fa. D. Leefsma in de O. Boteringestraat 49, een brand, die binnen een uur tijds het gezin van Muylwijk dakloos maakte en voorts een ontzaglijke schade toebracht aan deze Groninger confectie-industrie. De brandweerlieden hebben al het moge lijke gedaan om deze zaak voor Groningen te behouden, doch het was een onbegonnen werk. Men kon practisch niets uit richten tegen deze loeiende en vernietigende vlammenzee. Het zal ongeveer bij half acht geweest zijn, toen de heer J. J. Ritsema, die op kamers woont bij de familie van Muylwijk, wakker schrok door het geknetter van vlammen. Hij sliep in een afge timmerd kamertje op de tweede etage van het pand van de fa. Leefsma, daar, waar zich ook de snijkamer en de ateliers van deze firma bevinden. Onmiddellijk werden de heer en mevr. van Muylwijk gewaar schuwd, die op de eerste etage sliepen. Ternauwernood kon men zich kleden. Het vuur, dat inmid dels de houten slaapkamertjes bereikt had, vond gretig voedsel in de vele stoffen welke in ate lier en magazijn lagen opgesta peld. Van de woonkamer van de fam. van Muylwijk was weldra niets anders over dan wat na gloeiend hout. Hadden de vlam men eerst alleen de vertrekken aan de Westzijde van het gebouw aangetast; tegen tien voor acht begon ook de Zuidzijde fel te branden. Hier lagen vele goede ren opgestapeld, w.o. wollen de kens, lingerie en rollen stoffen. Ook hier moest na het dak de tweede verdieping het ontgelden. De brandweer slaagde er echter in, door preventieve blussings- maatregelen de opslagruimten ge deeltelijk te behouden, hetgeen evenwel nog niet wil zeggen dat hierdoor de goederen zijn behou den. De waterschade is hier n.l. enorm groot. Het is onmogelijk te schatten hoe groot nu eigenlijk wel de schade is. De goederenvoorraad is geschat op ruim een half mil lioen. Hoeveel van deze voorraad door brand- of waterschade, of door totale verbranding verloren is gegaan, is nog niet bekend. Wel heeft men enkele rollen stof uit het voorraad-magazijm kunnen halen. van de beschuldiging van Ameri kaanse gewapende interventie op Formosa. De aanvang van het debat in de Veiligheidsraad over Formosa is gesteld op 15 November. Zoals reeds gemeld, heeft het State Departement enkele dagen geleden order gegeven tot het uit reiken van visa aan de negen le den van de delegatie. De uitrei king zal geschieden door de Ame rikaanse ambassade te Praag. Er wordt overleg gepleegd Op een in een radio-interview gestelde vraag, of de kwestie van de deelneming van Chinezen aan de oorlog in Korea door de Vei ligheidsraad geregeld zou kunnen worden, heeft dr. Ales Bebler, de Joegoslavische afgevaardigde, die thans het voorzitterschap van de Raad bekleedt, geantwoord, dat er in aanzienlijke mate niet-officiële raadplegingen plaats vinden tus sen de vijf permanente leden van de Veiligheidsraad over „sommige van de voorname kwesties". ZUSTER MARGARETHE BOURGEOYS VATICAANSTAD. 12 Nov. AFP Margaretha Bourgeoys, die de Congregatie der Zusters van O. L. Vrouw te Montreal stichtte in 1620 te Troyes in Frankrijk werd geboren en in 1700 te Montreal overleed, is Zondag in de St. Pieter zalig ver klaard. Meer dan 1000 Canadese bedevaartgangers en de Canadese ambassadeur in Italië woonden de plechtigheid bij. Twee Nederlandse artsen naar Korea Met hetzelfde toestel waarme de mevrouw Hertogh naar Sin gapore vliegt begeven zich ook twee Nederlandse artsen naar dezelfde stad. Him definitieve bestemming ligt echter verder, n.l. de havenstad Pusan in Ko rea. Het zijn de artsen A. J. van Meurs en J. J. van Gogh. personen uitgespreid. Van 80 procent weet men reeds thans waar deze personen verblijven. Dertig van de honderd vrij gelatenen waren in Duitsland achtergebleven. Het vermoeden, dat zich bij de groep ook Duit sers zouden bevinden, bleek juist te zijn. Veroordelingen Tegen -dertig van de terugge keerden bestaan verdenkingen wegens politieke misdrijven, zes van hen werden, reeds bij ver stek veroordeeld. De meeste in stanties gaan van de opvatting uit, dgt de eventuele deliquen- ten reeds voldoende zijn ge straft en bij de strafmaat met de tijd, in krijgsgevangenschap doorgebracht .rekening zal wor den gehouden. De rede, die majoor Wellema bij de aan komst hield werd met intense belangstelling beluisterd Naam op gedenksteen Een van de teruggekeerden is Albert van Boxtel wiens naam gebeiteld staat op een ge denksteen voor de gevallenen van Philips in Eindhoven. Zijn familieleden wisten reeds ge ruime tijd aan de hand van brieven, dat hij nog in leven was. Als „Bertie" straks in het cafétje van moeder van Boxtel terugkeert, zo verhaalt de „Phi- lips-koerier". zal zijn naam van de gedenksteen (gelukkig) wor den verwijderd. UIT VIERDE VERDIEPING Een 19-jarige studente is gister middag uit het raam van de vier de etage van een huis in de Frans van Mierisstraat te Amsterdam gevallen. Het meisje kwam op straat terecht en overleed onmid dellijk. De vensterbank van het raam, waaruit het meisje kwam te vallen is zeer laag en het vloerzeil in de kamer was spie gelglad. De politie acht het vrij zeker, dat het meisje is uitgegle den en dat het ongeluk hieraan is te wijten. VOOR EINDE VAN H. JAAR? VATICAANSTAD (K.N.P.) In gewoonlijk welingelichte kringen van Vaticaanstad is wederom sprake van een con sistorie, tijdens welke Z.H. de Paus de benoeming zou bekend maken van een aantal kardi nalen, waardoor het Heilig Col lege weer op volle sterkte zal komen. Ofschoon het Heilig Jaar reeds vergevorderd is en er tot op heden geen officiële verkla ring is gepubliceerd, acht men het niet onwaarschijnlijk, dat vóór het eind van dit jaar de vacatures van het Heilige Col lege nog zullen zijn aangevuld, het officieel, als de Koningin én OM WINTERCAMPAGNE TE VOORKOMEN De verbonden troepen bleven Zondag in Noord-Hest-Korea, onder sterk toenemende tegen stand der communistische troe pen, langzaam vorderen. Waar nemers zijn van mening dat een race in ingezet om, zo mogelijk, een wintercampagne te voorko men. De verbonden troepen rukken voort in sneeuw en regen. Zij worden in de lucht krachtdadig door Amerikaanse vliegtuigen gesteund, die 400 vluchten on dernamen en de oprukkende strijdkrachten uit de lucht voor zagen van uitrusting en voor raden tot een gezamenlijk ge wicht van 1200 ton. Honderd van vliegdekschepen afkomstige Amerikaanse marinevliegtuigen verwoestten de noordelijke brug gen over de Jaloe waarover voorraden der communistische troepen werden aangevoerd. NESTORIAANS BISSCHOP NAAR MOEDERKERK BEIROET (K.N.P.Te Beiroet, in het paleis van kar dinaal Ignatius Tappouni, patri arch van de Syrische Katholieke Kerk, heeft mgr. Iwahnis Rou- hanna Gandour zich met de Hei lige Stoei herenigd. Mgr. Gandour behoorde voor zijn bekering, in zijn hoedanig heid van aartsbisschop van Bei roet. Zahle, Damascus en Hau- san tot de Nestoriaanse Kerk. die in de Libanon en Syrië 80.000 gelovigen telt. Mgr. Gandour is de derde Nestoriaanse bisschop, die zich sedert de laatste tien jaren met Rome heeft herenigd. In '39 zijn de Nestoriaanse aartsbisschop van Trivandrum en de bisschop van Tiruvalla, beiden in India, tot de Moederkerk van Rome teruggekeerd. (Met Nestorianisme was de dwaling van Nestorius. die loo chende, dat Christus t e g e 1 ij k God èn mens is; zijn ketterij werd veroordeeld op het Con cilie van Ephese in 431. Red.) LONDEN, 12 Nov. (ANP). Mr. dr. Stikker, minister van buitenlandse zaken, zal het Koninklijk Paar op de reis naar Engeland vergezellen. Het is mogelijk, zo wordt tevens van officiële zijde gemeld, dat wanneer H.M. Koningin Juliana en Z.K.H. Prins Bernhard in Dover aankomen voor het staats bezoek, zij ook begroet zullen worden door Winston Churchill. Churchill is nl. „Lord warden of Vhe coinque ports" (een ere titel; de vijf havens vormden van de 11e tot de 17e eeuw een instituut ter beveiliging van de kust tegen invasies). Het bezoek wordt geacht offi-de Prins op Vrijdagochtend 24 cieel te zijn begonnen op het ogenblik, dat de Hertog van Glou cester aan de kade te Dover de Jacob van Heemskerck betreedt om, namens het Engelse Konings paar, de Koningin en de Prins welkom te heten. De reis van Dover naar Victo ria Station wordt gemaakt in een luxe-rijtuig der Britse Spoor wegen. Aan de Koningin zullen tijdens haar verblijf in Engeland zijn toegevoegd: generaal Sir Miles Dempsey, die zich onderscheidde tijdens de terugtocht uit Dliin- kerken in 1940 en bij de invasie in Normandië in 1944, de lucht vaart-, de marine- en de mili taire attaché bij de Britse ambas sade te Den Haag en een der hof dames van de Engelse Koningin. Aan Prins Bernhard zal zijn toe gevoegd een aide-de-camp van de Koning van Engeland. De eerste dag Op de eerste dag van het be zoek zullen de koninklijke gasten in St. James Palace worden wel kom geheten uit naam van de burgers van geheel Londen. De begroeting in Guildhall op de tweede dag geschiedt namens de „City of London" slechts een klein, zij het belangrijk, deel van de Britse hoofdstad door de „lord mayor and corporation". De lord mayor is, na de Koning, tweede in rang in Londen. Terug per vliegtuig Zoals het bezoek officieel be gint bij de begroeting door de "ertog van Gloucester, zo eindigt November in Buckingham Palace afscheid van het Engelse Konings paar nemen. De terugreis naar Nederland zal worden ondernomen aan boord van een Nederlands mili tair vliegtuig. Vrijdagavond te pl.m. 12.00 uur heeft een brand de brei-afde- ling van de confectie-fabriek Ste rna van de heer S. Nieuwenhuis aan de Alleeweg te Enschede verwoest. Twee kostbare breima chines. totaal een waarde verte genwoordigend van f 30.000.— werden vernield. De totale scha de, die door verzekering wordt gedekt, wordt geschat op f 60.000. Het bedrijf ondervindt ernstige stagnatie. De brandweer uit En schede, die spoedig ter plaatse was. bestreed de brand. DRIE GEZINNEN DAKLOOS (Van onze correspondent) EMMEN. In de nacht van Vrijdag op Zaterdag ontstond er een ernstige brand in perceel no. 9 op Foxel in Emmercompascuum. De brandweren uit Emmen en Emmercompascuum rukten uit, doch zij konden alleen het naast gelegen pand, dat ook reeds brand had gevat redden. Drie gezinnen zijn hierdoor dakloos geworden. De kinderen konden met moeite via de dakgoot worden gered. Het perceel werd bewoond door drie gezinnen n.l. Oosting. Gebert en Kuipers. Aangenomen wordt dat hier van brandstichting sprake is. In verband hiermede, wordt yerdacht en is inmiddels gear resteerd de bewoner Kuipers. Eigenaar was de heer Th. Bent- lager. INZITTENDE DAME VERDRONKEN (Van onze correspondent) HARLINGEN. Zaterdagmor gen is nabij Breezanddijk op de Afsluitdijk een volkswagen uit Groningen in de richting van de Noordhollandse kust rijdend door tot nu toe onbekende oorzaak geslipt, over de kop geslagen en met behoorlijke snelheid van de dijk af in het IJsselmeer gestort. De wagen werd bestuurd door de heer S. uit Groningen, die zijn moeder mevr. L. S.-V. en een tante mevr. S. G. bij zich in de wagen had. De wagen kwam na genoeg geheel onder water. De bestuurder wist zich te bevrij den en na het portier geopend te hebben ook de beide dames uit de wagen te halen. De ongeveer 56 jarige mevr. S. G. bleek echter reeds overleden te zijn. De an dere dame is naar het Kath. Zie kenhuis te Harlingen overgebracht en daar opgenomen. Naar wij vernemen is haar toestand thans bevredigend. Zondagmorgen om 7 uur is op de Nieuwe Hemweg bij Amster dam een motorrijder met een auto in botsing gekomen. De 46- jarige bestuurder J. D. uit Haar lem, die met een schedelbasis- fractuur en een hoofdwonde in zeer ernstige toestand naar het Wilhelmina-Gasthuis werd over gebracht, is daar later overleden. De 75-jarige duo-passagier, die schaafwonden aan beide benen kreeg, kon na verbonden te zijn huiswaarts keren. PADVINDERSTEHUIS GEDEELTELIJK UITGEBRAND Zondagmorgen omstreeks kwart voor acht brak door onbekende oorzaak brand uit in het R.K. Padvinderstehuis aan de Veur- straat. Na een kwartier was men het vuur meester. Het houten gebouw, waarin padvindersbe nodigdheden, brandde gedeelte lijk uit. De schade bedraagt cir ca f1500.—. Het grootste en monumentaalste Paleis van Justitie in ons land, dat te 's-Hertogenbosch, is geheel gerestaureerd Zater dag onder grote belangstelling weer officieel in gebruik ge nomen. Namens de Minister van Justitie sprak de secretaris generaal van het Departement van Justitie mr. J. C. Tenkink. Tijdens de, rede van de heer Tenkink.

Nieuw Noordhollandsch Dagblad : voor Alkmaar en omgeving | 1950 | | pagina 1