Regen en natte sneeuw wachtten eerste Amhonese transport op De minister is royaal De Fransen krijgen toch een nieuw kiesstelsel Woningbouw-programma kan beperking verdragen geen „Loonsverhoging slechts mèt opvoering productie Enthousiast over hun nieuwe kampwoning Duitsers beperken invoer sterk Naar wij vernemen: Terschelling bij Friesland? Toscanini (84 jaar) dirigeert- weer Instituut voor Volkshuisvesting: Gedwongen soberheid niet ten koste van volkshuisvestina Productie liep in Januari terug Maar ex-militairen twijfelen Trouwlustigen in de rij in Engeland Gezamenlijke werkgevers: Melkauto reed tegen een boom DECOCK geen winnaar van Parijs-Nice? Fausto Coppi is weer thuis Nederland verloor in F.LF.A.tournooi ENGELANDS NIEUWSTE STRAALJAGER Imposant in ieder on derdeel is de nieuwe Britse straaljager, de Meteor Mark 8, die tot nu toe op de ge heime lijst stond, maar waarvan thans de ver schillende bijzonder heden bekend zijn ge maakt. Het toestel, dat uitgerust is met twee Rolls Royce Derwent 8 turbo-straalmotoren, kan in 6'h minuut een hoogte van bijna 10.000 meter bereiken. De staart is van een nieuw type, hoekig gevormd en achterwaarts gericht. Het bovendeel van de cockpit bestaat ttit één stuk en is meer aangepast aan de aërodynamische eisen. De Meteor 8 behaalde het wereld snelheidsrecord op het traject Londen-Kopenhagen vice versa. Een aantal txm dit type machines is reeds geleverd aan de Australische luchtmacht. Regen en wind, afgewisseld met natte sneeuw, begeleidden de ontscheping van de 1025 repatrianten, die met het troepen- transportschip „Kota Inten" uit Indonesië naar Nederland zijn gekomen en die gisteren aan de Lloydkade te Rotterdam wer den ontscheept. Behalve leden van de Koninklijke Landmacht en enige burgerpassagiers, bevonden zich onder de opvarenden Ambonese militairen, vrouwen en kinderen: in totaal 998 per sonen, onder wie 292 kinderen beneden de twaalf jaar. Alvorens de debarkatie 'n aan vang nam, las luitenant-generaal D. Buurman van Vreeden twee boodschappen voor, één namens de Koningin en de andere na mens de regering. De eerste bus met gerepatri eerde Ambonese militairen, vrouwen en kinderen, die met de „Kota Inten" in ons land arri veerden, kwam tegen de middag in het demobilisatiecentrum het „Boskamp" te Amersfoort aan. Met tussenpozen van 10 minuten volgden 44 bussen, die de repa trianten vervoerden. Direct na aankomst der eerste bussen is de militaire staf van het „Boskamp" begonnen met het onderzoek der repatrianten. Eerst werden de repatrianten doorgelicht en daar na werd aan ieder Ambonees gezin een kamertje toegewezen, waar het lichamelijk werd onder zocht. In afwachting van de uit slag van deze onderzoekingen werden de Ambonezen in een speciaal ingerichte barak onder gebracht. Daar stond de tafel ge dekt en nuttigden de gedemobi liseerde militairen, de leden van het Ambonese Marinedetachement en hun gezinnen de eerste maal tijd in Nederland. Deze maaltijd bestond uit een goed verzorgde rijsttafel. Over de ontvangst in het „Boskamp" waren de Am bonezen bijzonder tevreden. Er BLINDE TELEFONIST ZONDER HANDEN In de Gemeentelijke Gas fabriek te Apeldoorn wordt op 28 Maart een huistele fooncentrale in werking ge steld welke bediend kan worden door een blinde te lefonist, die beide handen mist. Deze centrale is tot stand gekomen door samen werking van de medische dienst van het ministerie van Oorlog, het rijksbureau en de technische dienst van de PTT en dank zij de welwil lende medewerking van het gemeentebestuur van Apel doorn. De financiële deskundigen van de zeven West-Europese landen, die deel uitmaken van de be stuursraad van de Europese Be- talingsunie, zijn gereed gekomen met de bespreking van het actie programma van West-Duitsland, dat ten doel heeft een einde te maken aan het dollarverlies, dat West-Duitsland bijna in een finan ciële crisis heeft gebracht. Vol gens gewoonlijk goed ingelichte kringen werd in het memorandum voorgesteld de verlenging van invoervergunningen uit E.B.U.- landen te beperken tot 140 mil- lioen dollar per maand. Is gisteren een 25-jarige Rot terdamse havenarbeider met zijn bulldozer in een zeven meter diep ruim gevallen. Hij was op slag dood; hoorde een Amsterdamse tram conducteur gisteren twee weken voorwaardelijk tegen zich uit spreken. Door te snel optrekken had hij de dood van een vrouw en de verminking van haar zoon tje veroorzaakt: werd gisteren een Scheveningse bankdirecteur tot één jaar gevan genisstraf veroordeeld. Hii had clienten geadviseerd hun geld totaal vier ton in ondernemin gen te steken, die later mislukten; zal met ingang van 1 April het postwisselverkeer met W.-Duits- land worden hervat, uiteraard met inachtneming van de devie- zenbepalingen; komt in het komende kampeer- seizoen de man, die zonder kam- peerkaart er op uit trekt, niet aan bod. heerste dan ook een opgewekte stemming. 'n Hollandse lolly Bij aankomst in 't kamp werd aan ieder kind een echte Hol landse lolly uitgereikt, die de kleine dreumessen zich best lie ten smaken. Voor alle repatrian ten waren er sinaasappels. Eens gezinde samenwerking tussen de staf van het „Boskamp" die het Paasverlof voor deze ontvangst opoffert, transportcolonnes van het Rode Kruis uit Amersfoort, leden van de Marva, het VHK en het Nederlands verpleegsterskorps Kon. Landmacht, tezamen 200 personen, maakte dit mogelijk. Het woonoord In de loop van de avond zijn ruim dertig Ambonese gezinnen die hedenmorgen te Rotterdam van de „Kota Inten" debarkeer- den, in het woonoord „Lunette" te Vught aangekomen. Zij wer den met autobussen van Amers foort, waar zij aan een medisch onderzoek werden onderworpen, naar hun nieuwe verblijfplaats overgebracht. De Ambonezen waren zeer tevreden over hun verzorging. Zij waren enthousiast over de nieuwe woning, die zij in Vught mochten betrekken. (Advertentie) De Franse Nationale Vergadering heeft Donderdag, na een rumoerige nachtelijke vergadering, een nieuw kiesstelsel goed gekeurd, waarbij iedere partij, die 50 pet. van de stemmen in een departement behaalt, alle zetels in dat departement krijgt toegewezen. (Het aantal zetels in de departementen varieert van twee tot elf.) Theoretisch zouden de andere partijen met 49 pet. van 't totaal aantal stemmen volgens 't nieuwe stelsel geen enkele zetel kunnen krijgen. Verder houdt 't nieuwe stelsel in, dat indien geen enkele partij 50 pet. van het aantal stem men zou halen, de zetels als tot dusver verdeeld zouden worden, namelijk naar evenredigheid. Daar echter geen der regerings partijen in geen enkel departe ment 50 pet. van het totaal aantal uitgebrachte stemmen op zich kan verenigen, is de mogelijkheid van lijstverbinding geschapen. Zo zouden b.v. vier samengaande partijen, die elk 13 pet. van de uitgebrachte stemmen hebben be haald, alle zetels krijgen, terwijl De minister van Binnenlandse Zaken deelt mede, dat hij eerst zeer kort geleden, uiteraard met voldoening, heeft kennis genomen van de mededeling van het ge meentebestuur, dat de gemeente Terschelling thans met vertrou wen de toekomst tegemoet ziet voor wat betreft de aanhechting bij de provincie Friesland. Het Dirk Mentzfonds zal zon der bezwaar aan Friesland kun nen overgaan. HET LUCHTVERKEER BRUSSEL-AMSTERDAM Sinds de herooening van de luchtlijn Brussel-Amsterdam hebben ongeveer 90.000 passa giers deze lijn gebruikt In 1950 alleen bedroeg dit cijfer 15.0o0 Van de meer dan 10.000.000 kg vracht, die de KLM in 1950 ver voerde is een niet onbelangrijk deel door de lucht tussen Brus sel en Amsterdam gegaan Zo werden duizenden paar Belgi sche handschoenen en grote hoe veelheden textielwaren per vliegtuig naar Nederland ge voerd. MUNITIE ONTDEKT TE NAPELS Te Napels zijn 89 personen aangehouden in verband met de ontdekking van „aanzienlijke hoeveelheden" wapens en muni tie. DE OORZAAK VAN DE BRAND IN AMSTERDAM Naar ons van de zijde der po litie wordt medegedeeld heeft 'n ingesteld onderzoek aan 't licht gebracht, dat het ondeskundig plaatsen van een zwakstroom- transformator op de huisleiding zeer waarschijnlijk de oorzaak is geweest van de ernstige brand in de Oosterparkstraat te Am sterdam. In de kast op 't trap portaal van de tweede étage zou kortsluiting zijn ontstaan, waar door enkele ogenblikken later de vlammen reeds aan alle kan ten naar buiten sloegen. een vijfde alleenstaande partij, die de resterende stemmen (48 pet.) op zich verenigd heeft, geen enkele zetel zou krijgen. De bedoeling van het nieuwe stelsel is, de voornaamste rege ringspartijen socialisten, radi calen, volksrepublikeinen, radi caal-gezinden en gematigden een meerderheid in het nieuwe parlement te verzekeren en zowel de communisten als de gaullisten uit te sluiten. KONINKLIJK WELKOM Bij de aankomst van het troepenschip .JCota Inten", dat de eerste groep Ambon ezen naar Nederland bracht is namens H. M. de Koningin de volgende boodschap voor gelezen: ,Jk heet u allen welkom in Nederland. Gij komt thans in ons land, dat de meesten uwer niet kennen, hoewel gij daarginds vele Nederlan ders ontmoet hebt en dus toch uit verhalen Nederland kent. Moge de tijd hier door te brengen voor u een goede herinnering blijven. De zorg, die de regering naar haar beste vermogen, in de moei lijke .omstandigheden, waar in Nederland thans verkeert, aan u wijdt, vraagt ook be grip en toegewijde medewer king van uwe zijde om uw verbliif hier aangenaam te maken. Er zullen onder u ook zieken zijn. Hun wens ik een spoedige beterschap toe. Moge de Almachtige God. in Wien gij gelooft en op Wien gij vertrouwt, u bijstaan van dag tot dag." w.g. JULIANA. De 84-jarige dirigent Arturo Toscanini zal het grootste deel van de symphonie-concerten van de Nationale Radio-omroep in het seizoen 1951-1952 dirigeren. Door ziekte moest de wereldberoemde dirigent onlangs afzien van het dirigeren van een aantal concer ten tijdens het Festival of Britian. Men meende dat hij in verband daarmee niet meer als dirigent zou optreden. Protest tegen verhoging motorrijtuigenbelasting De federatie van Nederlandse Organisaties voor het Personen vervoer heeft een telegram ge zonden aan de Minister van Ver keer en Waterstaat. De Minister van Financiën en de Voorzitter van de Tweede Kamer der Staten Generaal, waarin zij ten sterkste protesteren tegen de voorgeno men verhoging der Motorrijtui genbelasting. Het wegvervoer is, naar de mening van de genoemde Federatie, al te zwaar belast INTERNATIONALE DISTRIBUTIE VAN KRANTENPAPIER? De Internationale Grondstoffen- conferentie heeft bekend gemaakt, dat zij voornemens is een com missie in te stellen, die tot taak zal hebben aanbevelingen te doen inzake de productie en distribu tie van en de voorziening met krantenpapier. Het Nederlands Instituut voor Volkshuisvesting en Weder opbouw heeft zich, naar aanleiding van de aanbevolen be perking van de investeringen, met een schrijven tot de raad van ministers gewend. Het instituut meent tegen elke aantasting van het woning bouwprogramma met grote stelligheid te moeten opkomen. Ook onder de moeilijke economische omstandigheden van deze tijd, die tot grote soberheid dwingen, kan het woningbouwprogram ma naar zijn overtuiging geen beperking verdragen. kwamen in Januari j.l. 2910 nieu we woningen gereed. In de over eenkomstige maanden van de ja ren 1945 t.e.m. 1950 werden resp. 114, 137, 2021, 3229 en 3447 wo ningen voltooid. Zelfs bij een vrij geringe ver mindering van de jaarlijkse wo ningproductie zou deze terugval len tot het peil, dat aan de jaar lijkse toeneming van de woning behoefte beantwoordt, zonder dat van het geaccumuleerde tekort ook maar iets zou worden inge haald. Volgens officiële gegevens ligt dat peil thans bij een produc tie van 40.000 woningen per jaar. Aangezien de productie in 1950 ongeveer 40.000 woningen heeft opgeleverd en voor 1951 op 50.000 woningen wordt gerekend, dreigt de aanwas van de woningvoor raad, zodra men aan de woning bouw een deel van het vereiste kapitaal onttrekt, spoedig in de buurt te komen van het critieke cijfer, waarbij de zwaar druk kende woningnood onverzwakt wordt gecontinueerd. Weinig wonineen eereed Volgens gegevens van hét Cen traal Bureau voor Statistiek ROEMEENSE MINISTER „SABOTEERDE" Naar „Le Monde" in Wenen verneemt, is de Roemeense minis ter van mijnbouw en oliewinning, Vasilichi, van zijn functies ont heven, blijkbaar naar aanleiding van de slechte resultaten in de olie-industrie. Voor de oorlog produceerde Roemenië zeven millioen ton ruwe olie, terwijl in 1950 de productie, volgens welingelichte westelijke bronnen, slechts ong. 4.750.000 ton bedroeg. (Advertentie) v» Shaw liet 1,2 millioen na Donderdag is te Londen het testament van George Bernard Shaw gepubliceerd, een inge wikkeld document van veertien bladzijden, dat alleen een advo caat kan begrijpen, aldus wordt gemeld. Na aftrek van diverse lasten bedraagt de waarde van Shaws eigendommen ongeveer f 1,2 millioen. Volgens het testament moet het leeuwendeel van S'haws fortuin worden aangewend om zijn droom, een Engels alphabet van 40 letters, te verwezenlijken. De regering heeft besloten een aantal voorzieningen, welke wer den getroffen ten behoeve van gedemobiliseerde militairen, die in Indonesië hebben gediend, eveneens te treffen voor hiet- beroepsmilitairen die in Neder land gedurende een bepaalde ge ruime tijd in militaire dienst zijn geweest. De militairen van de Konink lijke Marine en de Kon. Land macht, die vóór 1 September 1947 in werkelijke dienst zijn gekomen en na 30 April 1950 in Nederland zijn of worden gedemobiliseerd, en onafgebroken in werkelijke dienst zijn geweest, kunnen in aanmerking komen voor een uit kering gedurende een bepaalde periode, die nodig is voor de over gang naar de burger maatschappij. Alléén gebaar? Wij zijn zo vrij bij deze be kendmaking aan te tekenen, dat wij betwijfelen of er in de prak tijk iets van deze voorzieningen terecht zal komen. Wat is nl. het geval? Er is inderdaad een groot aan tal dienstplichtige militairen, dat in Nederland even lang of langer heeft gediend dan de mensen, die naar Indonesië werden uitgezon den. Zij werden vóór 1 Septem ber 1947 ingelijfd en verlieten de dienst na drie jaar of langer op uiterlijk 1 Maart 1950. Dit betreft o.m.' alle onderofficieren van de lichtingen 1945, 1946 en 1947 en een deel van 1948. Deze mensen, gedemobiliseerd vóór 30 April 1950, komen dus niet voor bedoelde voorzieningen m aanmerking. Zij zullen onge twijfeld bij het lezen van boven staande bekendmaking opmerken, dat de minister best royaal kan zijnzolang het hem toch niets kost. In Engeland is Pasen van ouds de tijd, dat veel paartjes in het huwelijksbootje stappen. De vroege Pasen valt dit jaar onmiddellijk voor het einde van het belastingjaar 195051, met het gevolg, dat diegenen, die nu met Pasen trouwen, over het af gelopen jaar ongeveer f 170,tot f 310,(al naar gelang het in komen) minder aan inkomsten belasting zullen betalen, aldus de „Daily Herald". Het gevolg is een „hausse" in trouwpartijen, speciaal in Not tingham. Een ambtenaar zei: „We zullen tegen de klok moeten werken. Als de bruid te laat komt, gaa^ haar beurt voorbij en moet zij achter de rij aansluiten. Een Japans handelsagentschap Naar wij vernemen kan kort na Pasen de vestiging in Den Haag tegemoet worden gezien van een Japans handelsagentschap, be staande uit vier personen. Het betrekkelijk lage aantal gereedgekomen woningen in de eerste maand van dit jaar is te wijten aan de vorstperiode in die maand. In de 2910 gereedgekomen woningen zijn 191 duplexwonin- gen inbegrepen. De in Januari voltooide woningen zijn als volgt over de provinciën en de drie grote steden verdeeld (tussen haakjes de cijfers over Januari 1950): Groningen 87 (176), Fries land 82 63), Drente 72 (58), Overijsel 195 (221), Gelderland 401 (459), Utrecht 211 (183), N. Holland (excl. Amsterdam) 209 (327), Zuid-Holland (excl. Den Haag en Rotterdam) 354 (328), Zeeland 106 (105), Noord-Brabant 352 (513), Limburg 322 (388), Amsterdam 68 (195), Den Haag 239 (176), Rotterdam 212 (255). Noordoostpolder 0 (0), Nederland 2910 (3447). In Januari j.l. werden 4015 wo ningen in uitvoering genomen w.o. 205 duplexwoningen. In Jan. 1950 was dit aantal 3123. E.C.A. BLIJFT BESTAAN De E.C.A.die wanneer 't plan Marshall voor Europa het vol g'ende jaar zal aflopen, ontbon den zou moeten worden, zal waar schijnlijk haar werkzaamheden voor onbepaalde tijd voortzetten, zo werd vernomen. De Ameri kaanse bladen bevatten een be richt uit Washington, waarin ge zegd wordt, dat Amerikaanse regeringsfunctionarissen toege stemd hebben in het voortbestaan van de E.C.A. GÉÉN LOS GEPRAAT In verband met de Goede Vrijdag nemen wij heden de rubriek „Losse praatjes en losse blaadjes" niet op. Wij verwijzen de belangstellende lezer(es) voor deze rubriek naar onze edities van morgen. Landmacht- trekt- weg uit Suriname WILLEMSTAD, CURACAO Op Zaterdag 17 Maart zijn weer enige tientallen militairen van de Koninklijke Landmacht op de Nederlandse Antillen met de ..Willemstad" van de KNSM naar Nederland teruggekeerd, in het kader van de aflossing van de K L, door de marine. Door tot nog toe onbekende oorzaak is in het perceel le Oosterparkstraat 174 te Amsterdam een ernstige brand uit gebroken, die aan de driejarige Mieneke Meulemans het leven heejt gekost. Elf mensen moesten uit de ramen of op naburige daken springen, waardoor enige van hen verwon dingen hebben opgelopen en naar het O.L. Vrouwe Gasthuis zijn gebracht. Foto boven: De brandweer tijdens het blus- singswerk. Foto onder: Mevr. Homan met haar twaalfjarig dochtertje, die naar beneden zijn gesprongen en door buren opgevangen zijn. De gezamenlijke centrale werkgeversorganisaties zijn met de regering van oordeel, dat de zeer ongunstige positie van de betalingsbalans en de financiële lasten samenhangende met de noodzakelijke militaire inspanning tot een beperking zowel van het verbruik als van de investeringen moeten leiden. De werkgeversorganisaties achten productieverhoging eerste voor waarde om het hoofd te bieden aan een verdere teruggang van het huidige welvaartspeil. Zoals reeds enige dagen gele den in een verklaring van de vier groot-werkgeversverbonden werd bekend gemaakt is de Ne derlandse Ondernemingswereld bereid aan de noodzakelijke ver hoging van de economische in spanning haar volle kracht te ge ven. Zij is voorts van oordeel dat de lasten waarvoor ons land zich ziet gesteld gelijkelijk door alle lagen van de bevolking moeten worden gedragen. Bij het thans afgesloten overleg hebben de werkgeversorganisaties het standpunt ingenomen, dat maatregelen op het terrein van de loonpolitiek slechts dan tot het beoogde doel kunnen leiden in dien terzelfder tijd tegenover een loonsverhoging verhoogde pro ductie staat. Nu aan de getroffen regeringsbeslissing deze voor waarde niet is verbonden, ver trouwen de werkgeversorganisa ties, dat het aangekondigde nieu we overleg inzake productiever hoging op korte termijn tot tast bare resultaten zal leiden. Het beroep van de Regering om alleen bij strikte noodzaak de kosten welke uit de loonsverho ging voortvloeien door te bereke nen, wordt van de zijde der werk gevers volledig gesteund. (Advertentie) DE ODER-NEISSE-LINIE De Poolse regering heeft Don derdag de president eenstemmig de bevoegdheid gegeven de over eenkomst, waarbij de Oder- Neisse-iinie tot de grens tussen Polen en Duitsland wordt ge maakt, te ratificeren, aldus meldt Radio Warschau. CHAUFFEUR GEDOOD Donderdagmorgen is 'n melk auto, met aanhangwagen, ko mende uit de richting putten, op de rijksweg Amersfoort Zwolle, tussen Hoef en Bijste ren tegen een boom gereden en totaal vernield. De chaufffeur, wiens naam nog niet bekend is. werd zwaar gewond, terwijl een mede-inzittende, de weduwe H. Kamphorst-Schuit uit Putten, werd gedood. Zij laat vier kin deren achter. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets be kend. LOERI'S VOOR BLIJDORP Met de „Kota Inten", die gis teren uit Indonesië te Rotterdam arriveerde, kwamen twee rode loeri's mee; veelkleurige parkie ten uit Celebes. Volgens L'Equipe is het moge lijk dat Teisseire (Fr.) die met 12 sèc. achterstand tweede werd achter de Belg Decock in hel eindklassement van de wedstrijd ParijsNice, overwinnaar zal worden verklaard. Het blad is nl. tot de conclusie gekomen, aan de hand van de gepubliceerde tijden, dat de totaaltij d van Decock te Aix-en Provence niet 27.36.08 be droeg maar 27.36.28, dus 20 sec. meer. Te Nice, aan de finish, zou de totaaltijd van de Belg daar door 34.27.49 worden, tegen 34.27.41 voor Teisseire. Om zeker heid te krijgen zullen echter de processen-verbaal van de tijds- opnemers moeten worden bestu deerde Aftlee onder behandeling De Britse minister-president, Clement Attlee, die Woensdag in het ziekenhuis is opgenomen, moet twee a drie weken onder medische behandeling blijven voor een zweer aan de twaalf- vingerige darm. Fausto Coppi heeft het zieken huis verlaten waar hij verpleegd werd na zijn val in de wedstrijd Milaan—San Remo, toen hij een sleutelbeenfractuur opliep. Hij zeide dat hij goed vooruit gaat en zeker aan de ronde van Italië deel zal nemen. De uitstagen van het Fifa- jeugdtournooi luiden: OostenrijkZwitserland 21 (ruststand 10); Nederland Noord Ierland 02 (ruststand 0 1); EngelandBelgië 11 (1 1 na verlenging) België winnaar door loting; FrankrijkZuid Slavië 03. In de eerste helft van de wed strijd tussen Noord Ierland en Nederland wist Roony het eerste doelpunt te scoren. Na de rust verhoogde aanvoerder Giffen de stand tot 20 uit een strafschop Het Nederlands Jeugdelfta. speelde in de eerste helft uitste kend, doch kon na de rust het tempo niet volhouden wegens ge brek aan uithoudingsvermogen Het programma voor Zaterdag 24 Maart 'luidt: Halve eindstrijden: Monaco: OostenrijkBelgië; Nice Noord IerlandZuid Slavië; Verliezers ronde: Nice: ZwitserlandEnge land; Cannes: NederlandFrank rijk. HOCKEY «r-r- BATAVIERENPLOEC TEGEN CAMBRIDGE VRIJWEL NATIONAAL Aan het Paashockeytöurmooi te Den Haag gaat vooraf een ont moeting tussen een Batavieren ploeg en het elftal van Cambrid ge, een der sterkste deelnemers Voor deze wedstrijd, welke Za terdag 24 Maart wordt gespeeld is het elftal van de Batavieren als volgt samengesteld: Doel: Gouka (HDM); achter' Derckx (Venlo) en Drijver (TO GO); midden: Ancion (Kampong! Eschauzier (HDM) en Tiel (HH YC); voor: Van Heel (HHYC) Boerstra (HHYC). Kruizen (HH YC), Reyntjes (Venlo) en Es- ser (TOGO). Het Nederlands B-elftal speelt Maandag 26 Maart (2e Paasdag) tegen Cambridge.

Nieuw Noordhollandsch Dagblad : voor Alkmaar en omgeving | 1951 | | pagina 3