Alleen defensief sterk Oranje niet kansloos in 73ste landenwedstrijd tegen de Belgen ENGELAND heeft weer hoop op succes tegen Oostenrijkers Aandacht voor twee debutanten Ra „a Lenstra en Biesbrouck St. sterkste Nederlandse troeven LOUIS v. d. BOGERT RINUS BENNAERS Kraak en Ter louw nu weer safe? PAGINA 4 ZATERDAG 24 NOVEMBER 1951 Schijvenaar: nog steeds onmisbaar heid en een individuele vaardig heid zijn dit de wapenen, die uit eindelijk de doorslag gaan en moeten geven. Gave linies? Welke van deze troeven legt de Nederlandse elf zondermeer- aan iedereen op tafel? In de eerste plaats natuurlijk 't geniale mees terschap van het fenomeen Abe Lenstra, de tedhnisch gave en ge slepen manoeuvreer- en dribbel kunst van een nimmer te schok ken Louk Biesbrouck, de accurate tempospeler Bram Wiertz, de massieve borstwering Rinus TeT- louw, die zijn meest directe te genstander, Jef Mermans, door en door kent, Henk Schijvenaar, oud cn minder snel, maar desondanks de beste verdediger, die Neder land momenteel onder de duizen den daadwerkelijke voetballers telt en voorts één, die dikwijls terecht verwaarloosd wordt om met een des te meer verras sende prestatie uit de bus te ko men- Noud van Melis, nu al twee (Van onze sportredacteur) PRECIES TWEE JAAR GELEDEN is het, dat een van geluk dron ken Belgisch legioen, wapperend met al wat het maar aan rood geel en zwart bij zich droeg, in de richting van het vrolijke Zuiden vertrok. Op een wijze, zoals een ploeg van Oranje leeuwen met scherpgestelde klauwen sinds het na-oorlogse interlandcontact steeds óf winnaar óf ongeslagen was gebleven, hadden toen elf baarlijke Rode Duivels een 01 revanche bevochten. Toen brak de tijd aan, dat het laatste restje moreel uit de ploeg der lage landen verdween, toen zouden de Belgen onoverwinnelijk zijn, als niet op Zondag 15 April 1951 een giftig schietende Noud van Melis en een accurate kansberekenaar Abe Lenstra met vijf doelpunten voldoende basis gaven voor een wrede onderbreking. Onderbreking? Nee, zegt Jaap van der Leek, nee schudden met hem elf knapen, die weer in Rotterdam, voor het eerst sinds de 01, tegen de Belgen optrekken. Ja, schreeuwt een duivels legioen. Zo, zo scherp staan de papieren voor de altijd weer massa trekkende derby: het gevecht tussen twee landen op de voetbalmat. Minder dan in ontmoetingen met andere nationale ploegen komt het morgen op zuiver voet- baltechnische kwaliteiten aan, maai- meer dan ooit in een lan denwedstrijd het geval is, gaan heel andere factoren, die stadions kunnen doen veranderen in een wrede, meedogenloze hel, de strijd om de voetbaleer beslissen tussen twee landen, waarvan de één iets minder laag genoteerd staat op de internationale voetbalmarkt dan de ander. Uitihoudingsvermogen. uiterste concentratie en vooral een moreel dat ijzersterk moet zijn en alle tegenslagen, -hoe groot ook, moet kunnen bestrijden en overwinnen dat zijn de grootste troeven, die de ploegen mee kunnen brengen in de arena als de door 'n vreem de sensatie ongewoon schitteren de blikken van zestigduizend, in twee kampen verdeelde, enthou siasten zich borend op hen wer pen- Naast een zeker technisch vernuft, een tactische geslepen- Kraak: safe? maal in een Nederlands Elftal gevierd als de maker van drie glansrijke doelpunten per wed strijd. Verdediging: grote zorg. Laten we, voor we eigenlijk verder gaan de kansen te wikken en te wegen, eens gaan onderzoe ken waaraan het soms ontstellen de gebrek aan team-eenheid ge weten moet worden. Wel, het is nog niet zo lang geleden, dat men dit euvel hoofdzakelijk kon zoe ken in een onvolwaardige voor hoede, thans echter is dit accent verschoven naar de verdediging. Enkele weken geleden open baarde zich dat tegen de niet meer dan middelmatige Finnen wel heel erg, toen én Terlouw èn Kraak, de twee, die dooTgaans voor rotsen in de branding ver sleten werden ineenschrompelden tot arme figuranten en een totaal ontredderd verdedigingsblok ach terlieten. Toen was het de voor hoede, die tenslotte het gezicht kon redden- Nu, met de trouwe wachter Schijvenaar weer naast zich, zal Terlouw misschien zoveel zelf vertrouwen kunnen kweken om zich uit deze depressie te werken, vooral omdat zijn tegenstander voor hem geen geheimen heeft. Dan ook zal Kraak weer groeien in vorm, dan ook zal de rust in de ploeg terugkeren, zoals reeds bespeurd kon worden in de oefen wedstrijd tegen Brentford. Met Kraak cn Terlouw in oude doen, met Schijvenaar in de vorm van de laatste weken en met twee kanthalves, die nog nimmer ge faald hebben, behoeven we' dan niet bevreesd te zijn over de de fensieve kracht. Ook al wordt het uiterst rechtse deel van dit ver dedigingsblok afgesloten door een spele-r, die veelbelovend leek, maar danig tegenviel in enkele wedstrijden: Joop Odenthal. Linkervleugel: vraagteken. Krijgen de Oranjehemden bo vendien nog voldoende gelegen heid om zich ook op de aanval te concentreren, wordt inderdaad door het sterke Belgische midden duo v.d. AuweraMees daarvoor de ruimte gelaten, dan behoeft ook de voorhoede zich geen zor gen te maken over eventuele steun. Zowel Biesbrouck, als Wiertz zijn aanvallend het sterkst en samen met een dan wel in vooruitgeschoven positie geplaat ste Lenstra bestaat nog zoveel contact dat goed ingeleide aan vallen verwacht mogen worden. Bovendien hield het pel van v.d. Bogert in de laatste oefen wedstrijden een belofte in. Deze ook al niet jonge knaap is ten minste een uitgesproken vleugel man, specialist in uitstekende voorzetten op maat, handig en onbevangen, maar wat de grootste winst is: tweebenig. Samen met Lenstra en van Melis vormt hij ongetwijfeld het sterkste deel van de aanval, vooral nu van Clavan eigenlijk weinig positiefs bekend is. De ADO-er speelde de laatste jaren voor zijn club op de binnen plaats en dat zou kwade gevolgen kunnen hebben. Bovendien blijven we er bij, dat Rinus Bennaers nog niet vol groeid is voor het nationale elf tal. Deze juist wintig jaar ge - worden knaap mist de hardheid om vooTal tegen de Belgen een „zekere" troef te kunnen zijn. Rinus Terlouw en Jef Mermans kennen elkaar door en door Ge ziet het, als 't ditmaal weer de onze: één vleugel vol vraagte- eens kloppen gaat in alle linies be hoeven we niet pessimistisch te zijn. Dan staat er zeker een be hoorlijke ploeg op papier, uitge zonderd dan de linkervleugel, die we het grootste vraagteken ach ten. Of het wil zeggen, dat er dus een overwinning zal komen? Nee, driemaal neen. In de eerste plaats moeten we toch ook nog rekening houden met de Belgen, die niet voor niets de naam Rode Duivels dragen. We weten wel, dat men bij onze Zuiderburen nu niet bepaald roemt op de keuze van de heren elftalsamenstellers, vooral niet na de 18 te-gen Oostenrijk. Op twee plaatsen werd ©en wij ziging aangebracht en als Torke Lemberechts beschikbaar geweest was, zou men het zelfs bij één ge laten hebben. Ge begrijpt natuur lijk, dat de meeste critiek gegaan is naar de achterhoede. Misschien terecht, misschien ten onrechte, want we kunnen ons indenken, dat tegen grootmeesters ais de Oostenrijkers, die zelfs als eerste continentale winnaar over Enge land op eigen bodem gedoodverfd worden, heel wat achterhoedes in fouten zouden vervallen, die nor maal niet zouden voorkomen. Tussen haakjes: het valt ons nog mee, dat de Belgische tech nische commissie niet direct het Oostenrijkse systeem overgeno men heeft, zoals wij dat pTompt deden na de 82 in Huddersfield tegen Engeland. Uitstekende midenlinie. Daarom ook hebben we wel vertrouwen in de Belgische ach terhoede en zeker in doelman Boogaerts, die in zijn korte inter landervaring reeds een reputatie heeft opgebouwd. Bovendien heb ben de Belgen dit voordeel, dat 't backstel gevormd wordt door de Anderleeht-clubmoot. Dat zal dan ook wel de reden geweest zijn om de niet geheel bevredigende Mat- thys te handhaven. Over de middenlinie kunnen we kens, de rechter. Namen als Pol Anoul en Jef Mermans bezitten genoeg klank om ons bij voorbaat reeds voorzichtig te doen zijn. Bovendien mogen we vooral niet vergeten dat de Belgen ons nog steeds wat techniek en spel opvatting betreft, een lesje kun nen geven dat klinkt als een klok. Kwam het alleen op deze onder delen aan, we achtten het Ne derlands Elftal reeds bij voorbaat kansloos. Nu echter, nu naast techniek en spelopvatting, ook nog andere factoren als elan, geestdrift, veer kracht, uithoudingsvermogen en vooral moreel een woordje te zeg gen hebben en dit meer persoon lijke kwaliteiten zijn, liggen de kaarten iets anders op tafel. Nu gaan de mannen in het Oranje- hemd met gelijke kansen het veld op, het is alleen maar de vraag of ze die weten te benutten. Al zou den die kansen op het eind nog gelijk staan. En als U het ons vraagt: het kan, maar zeker is het lang niet (Van onze Londense correspondent) LONDEN, Nov. Het is wel merkwaardig dat sinds de football association het legioen heeft geformeerd dat zo dadelijk in het Wembley Stadion de slag van het jaar zal moeten leveren tegen het Oostenrijkse Wunderteam er geen sprake meer is van een paniekstemming. Weken tevoren en het was al begonnen met de gigantische zege van de Oostenrijkers op België groeide er in Engeland een vrees voor het komende en onaf wendbare: een nederlaag op eigen gïond tegen een continentale ploeg welke nog werd geprikkeld door een dreigend prestige verlies op ander terrein, Iran en Egypte. Het elftal dat echter over een paar dagen voor 100.000 toeschouwers en ongeveer 200 journalisten uit alle delen van de wereld, officials en natuur lijk verscheidenen leden van de regering zal pogen de storm lopen van de Oostenrijkse tovenaars af te remmen, is echter jaren het Engelse voetbalcollege voor een stel versleten lieden hebben uitgemaakt, zich nu opmerkelijk rustig hebben gehou den. Men neemt het nu zoals het is en men wacht af.... NEDERLAND Kraak Odenthal Wiertz Terlouw v. d. Bogert Lenstra v. Melis Moes kort zijn: uitstekend; gn de voor- hoede lijdt aan hetzelfde euvel als INTERLAND VOOR DE RADIO Door Leo Pagano zal voor de K.R.O. een ooggetuigever- slag gegeven worden van de wedstrijd tegen de Belgen. De uitzending begint om twee uur, als de muziek U allen, die niet het geluk ge had hebt een kaart te be machtigen. in de juiste stem ming zal brengen en ook na afloop wacht weer een ver rassing. Wilt U horen hoe de Belgen reageren op deze wed strijd, wel stemt dan af op 324 M., de Vlaamse zender en mocht U voorts nog de behoefte gevoelen Uw ken nis van de Franse taal op de proef te stellen, ook de Franse zender van de Belgische Nat. Radioomroep (484 M.) geeft een reportage. Velen denken, In tegehstelling dat de Utrechtse tot z'n Utrechtse debutant de DOS- collega, zal het speler LOUIS voor RINUS VAN DE BO- BENNAERS niet GERT, 'n jeugdig de eerste maal speler is. Als men zijn, dat hij het hem zo in het Oranje-shirt mag veld ziet dribbe- aantrekken. Dat len, krijgt men gebeurde reeds ook inderdaad die in 1949, tijdens indruk. Van de het FIFA-jeugd- Bogert is echter tournooi, dat toen inmiddels „al" in ons land werd acht en twintig, gehouden. Hij de gelukkige echt- speelde mee in genoot van een de wedstrijd Ne- zeer sportieve derland - Oosten vrouw, die vóór rijk te Utrecht, haar huwelijk scoorde zelf één- veel aan sport maal en droeg heeft gedaan, en zo het zijne bij vader van twee voor de uiteinde kinderen, van lijke 31 zege., wie zijn zes en 'n Ook in het FIFA- half jarig zoontje tournqoi in We- Dicky al even verzot is op de knikker als zijn nen in 1950 maakte hij deel uit van de Nederlandse papa. Als de oudere garde 's middags van zijn ploeg. Z'n laatste officiële interland (al was het werk thuis komt, dan staat zoonlief al klaar met dus nog voor de jeugd) was in November 1950 in de bal. De ruimte tussen het dressoir en de muur Antwerpen tegen de Belgen en toen wonnen de is zijn doel en dan moet papa schieten; en zo maar Nederlandse jongens met 42 en in April 1951 in niet een paar minuten. Dat zal in de* toekomst nu Breda in de returnmatch tegen de jonge Rode nog wel een beetje erger worden, want tegen een Duivels, die al weer een Nederlandse zege (3—1) internationaal keepenopleverde. Niemand twijfelde er dus aan of Rien Maar om op Louis terug te komen. Ongeveer zou ook nu weer in de nationale jeugdploeg worden anderhalf jaar na de bevrijding kreeg hij zijn opgenomen, maar toen hij enkele wkeen geleden eerste kans; dat was toen in het Ajax-stadion te een uitstekende wedstrijd speelde voor het Zuide- Amsterdam een wedstrijd werd gespeeld tussen lijk Elftal tegen de nationale Luxemburgse ploeg, een A- en een B-elftal. Hij speelde toen als rechts- kreeg hij precies 20 jaar en één maand oud, z'n binnen een zeer nuttige wedstrijd. kans voor het Nederlands Elftal. Hij speelde mee Van de Bogert kreeg geen herkansing. Een paar in de oefenwedstrijd tegen Brentford, toonde zich jaren geleden werd hij echter wél opgesteld voor nog wel niet hard genoeg, maar desondanks kreeg de strijd om de Gouden Onafhankelijkheidsbeker; hij toch z'n kans om het officiële Oranjeshirt te hij had toen de pech reeds na een paar minuten mogen dragen. een ongelukkige draai te nemen, hetgeen tot ge- Rinus Bennaers is niet altijd lid geweest van het volg had, dat hij last van zijn knie kreeg en op Bergense DOSKO, de tweede klasser, die nu al halve kracht verder speelde. tweemaal in drie jaar tijds de deur van de eerste Driemaal is scheepsrecht; nu is het hem dan toch klasse precies voor z'n neus zag dichtgeslagen en gelukt zich in het oranje tricot te spelen. die ook nu weer de fiere lijstaanvoerder van een der Zuidelijke tweede klassen is. Rien Bennaers Vermoedelijk zal alleen Van de Bogert maar weten begon z'n voetballoopbaan bij de derde klasser of hij rechts dan wel links is, want hij trapt met Borgvliet, een Katholieke vereniging. Toen mocht elk been even gemakkelijk. Speelt hij dit seizoen hij, onbewust van z'n grote capaciteiten als voet- in zijn club rechtsbuiten, in vorige" seizoenen baller, vrij en onbekommerd meehuppelen onder speelde hij ook vaak op de linksbuitenplaats of op de aspiranten. Toen hij echter zestien jaar gewor- een der binnenplaatsen. den was, kwam hij de gelederen van DOSKO ver- Van de Bogert is de derde DOS-speler, die voor rijken en een jaar later speelde hij reeds voor het het Nederlands Elftal is uitverkoren. Zijn voorgan- Nederlands jeugdelftal. En wat deze jonge inter- gers waren "allereerst middenvoor Piet Dumortier, national in het alledaagse leven doet? Hij is als die tijdens de bezetting op 26-jarige leeftijd over- tekenaar werkzaam bij een constructiewerkplaats leed; verder Gerard van Leur, die het vorig sei- in Bergen op Zoom. Misschien heeft hij, volvoerd zoen voor het laatst speelde. van de keuze voor het Nederlands Elftal, al wel Een toevallige samenloop van omstandigheden; een situatietekening gemaakt van de wijze waarop ook Van Leur stond in het Nederlands Elftal hij morgen zal trachten de Belgische doelman rechtsbuiten. Boogaerts te verschalken. Engeland, heeft zo .luist een ar tikeltje gepubliceerd over de kwestie Engeland Oostenrijk. Het is een knap artikel, een brokje sport-diplomatie. want het zegt eigenlijk niet „ia" en niet „nee". Buchan schrijf dat Engeland niet behoeft te verliezen en twintig regels verder schrijft hu hetzelfde van de Oostenriikers. Maar daar tussenin wekt hii heel handig de indruk, dat als Engeland de luiste tactiek volgt, het huidige record zo zeker als wat kan worden gehandhaafd. Natuurlijk wiist hii op de sterk ste man van de Oostenrijkers, de beroemde spil Ocwirk. ..Wii moeten hem niet. zoals de Duit sers hebben gedaan, door twee man laten schaduwen. Trouwens gekozen. En hoewel elk elftal dat door de keuzecommissie zou ^v9°rru^n ZldoLd^m Oc- zijn samengesteld, critiek zou ontmoeten, het moet inderdaad wirk in de weg te staan van worden toegegeven dat juist de scherpste critici, mannen die al j ^ij Tebben^ai gelegen heid om het snel van Ocwirk te bestuderen gehad. Wii hebben hem gezien tiidens het Festival of Britain, toer» hii op het veld van Tottenham Hotspur aan White Hart Lane de Spurs geen kans gaf om te doelpunten. De strategie welke wii moeten vol gen is de volgende: de bal moet bliksemvlug van soeler naar speler worden geplaatst, zo vlug in het doelgebied der Oosten; rijkers worden gebracht, dat zii geen tijd krijgen» om zich voor het eigen doel op to hopen." Dan zullen we er beslist in sla gen het wunderteam de baas te blijven het eigen doel op te hopen. Italië weet er van Dat kan inderdaad. In het verleden heeft Engeland al eens meer eer» tegenstander, die on overwinnelijk scheen, overrom peld door een bliksemoffensief van tweemaal viif en veertig minuten. Dat gebeurde tegen Italië lang geleden, toen de Squadra Italiana een nog gro tere reputatie genoot dan nu de Oostenrijkers.. Binner» het half uur had Engeland met 30 de leiding. Dat de tegenstander daarna twee doelpunten kon scoren, was hoofdzakelijk de schuld van de Engelsen zelf. die deze 30 al lang voldoende vonden en weer aan het fanta seren slóegen. Dat gaf de Itali aanse defensie. welke precies eender opereerde als nu de Oostenrijker het svsteem van het wunderteam is dus absoluut niet meow de tiid om zich te herrldlen. Maar dat eerste half uur zal iemand die deze wedstrijd heeft gezien, zeker nooit vergeten. Niet voor niets is de fameuze kantlialf Billy Wright in de aanval geplaatst. Dat betekent zo goed als een huis dat Wright een van de knanste voetballers van het ogenblik, door Walter Winterbottom. de uitgeslapen Schijvenaar Biesbrouck Bennaers Clavan Scheidsrechter Harzic (Frankrijk) Anoul Mermans Verbruggen van Steen Mees Carré v. d. Auwera Vaillant Matthys Boogaerts BELGIË Het is een goed team dat moet proberen de Oostenrijkers de voet dwars te zetten. Het is zelfs een heel goede ploeg. Ver geet echter niet. dat de elftal len, waarmede Engeland de af gelopen weken heeft geëxperi menteerd. alle goede ploegen zijn geweest. Zii hebben echter stuk voor stuk gefaald en dat is juist het grote raadsel ge worden. hetwelk de keuze-com- misie moet trachten op te los sen. Een verre van benijdens waardig© taak omdat de spelers die door de keuze-commissie on der de loupe worden genomen, juist schitteren ia de league wedstrijden. maar ontstellend tegenvielen wanneer zii in het eenvoudige witte shirt en de zwarte broek moesten optreden. Nog opvallender was het feit dat twee of drie dagen na een experiment een speler die faal de, weer even brillant was als tevoren. Het heeft er veel van weg dat oo het Engelse elftal, hoe dat ook wordt geformeerd en welke spelers ook in \yorden opgesteld een fatum drukt, het fatum van de dreigende onder gang tegen Oostenrijk. Men is bevreesd voor de Oos tenriikers. dodelijk bevreesd. Al laat men dat niet merken en de verhalen welke nu over het komende gevecht worden neer geschreven verhelen, ondanks de optimistische toon die angst niet. Er heerst een sfeer als in de critieke dagen van de oorlog. Dat mag sterk overdreven klin ken. doch men moet de Engelse mentaliteit begrijpen om dit in te zien. Traditie 'is voor een Engelsman heilig. Een verbre ken daarvan staat gelijk met een volle klap in het aangezicht van het gehele Verenigde Ko ninkrijk. En al heeft het hier alleen maar betrekking op de sport, toch zou elke Brit van vos. daar met een special© op hoog tot laag het heel moeilijk1 dracht, is neergezet. En het ligt kunnen verdragen als een voet balelftal uit het buitenland een bres slaat in de tot nu toe vol komen gehandhaafde splendid isolation. De traditie wil dat het Engel se voetbal het beste is ter wereld. Voor het falen op het wereld- tournooi te Rio de Janeiro heeft men rap excuses aangedragen. Bovendien gold het hier een tournooi ver buiten de grenzen van Albion. Engeland heeft ech- er dnimen-dik on. dat hij. aan voerder van het Engelse team. d© Oostenrijkse spil zal moeten neutraliseren. NATIONAAL ADVISEUR N.K.S. TREEDT AF Pastoor Th. W. M. v.d. Lugt, die sinds 1947 nationaal sport- adviseur is geweest van de Ned. Kath. Sportbond zal ingaande I ter nog nooit een nederlaag op Januari 1952 zijn functie neer- eigen grond geleden en juist dat feit is in de loop der jaren uitgegroeid tot een heilige tra ditie. Charles Buchan. een van grote voetbaliournialisten de in leggen. Hij zal wel als sportadvi- seur verbonden blijven aan het diocees Haarlem. Het Episcopaat heeft, naar wij vernemen, nog geen beslissing genomen wie pas toor v.d. Lugt als nationaal sportadviseur zal opvolgen. DE PRESTATIES VAN LEEUW EN DUIVEL Het kaartje dat U hier ziet de Belgische prestaties aan brengt liefst zes en veertig jaar geeft stijgt, daar kon zelfs onze interland-voetbal tegen België laatste overwinning niets aan in een statisch beeld en over veranderen. Een studie van bo- het geheel genomen mag Ne- venstaand kaartje, waarop derland, al kijkt de leeuw dan links de te behalen punten ook heel zorgelijk, niet mop- (per zes gespeelde wedstrijden) peren, want tot dusver werden in een bepaalde periode staan de beste resultaten bereikt, aangegeven, zal zeker de voet- Vooral in de eerste jaren en in balliefhebbers doen mijmeren de periode 19321934. Nu ech- over de voorbije dagen, toen ter kijkt de duivel vergenoegd de keuzecommissie zonder om de hoek, want de lijn, die critiek kon arbeiden Voor hen voorbereiding laas-avond, t versnaperinge ken. geven enkele recet Voor bank speculaas ku, de amandelsr smaak zal worden wai dagen laat 125 g gram iets z Voor amande! ker 1 schil pl.m. Leg z© oi erom heen met water Leg het dees kant naar be blik vorm er van. Bestriik eidooier, di© losgeklopt. B hete oven licht-bruin tien a twinti ze van het bh koelen. N.B. Inplaa kan men nen rauw griesme essence, b.v. 1 en 75 gram gram suiker water. 200 grai zelfriize bloem i theelepe gram ZONDAG HILVERSUÏ 8.00 KRO. IKOR. 12.00 17.00 NCRV. 8.00 Nieuws 8.15 Gram. m mis: 9.30 Niei den. 9.45 Ori „De open de strantse kerke en orgel 12 Gram. muziek ziek, 12.55 ,.D Nieuws, weerb liek nieuws, 1 13.45 „Uit het 14.00 Voetbaly, België. 17 kerkdienst. 18.45 Vocaal cembalogezelsc 19.15 „De r en ziin woor« Nieuws, sporti berichten. 1 19.52 Boekbes gewone man z< 20.12 Gevari» 22.45 Avond'ge kalender. 23. 24.00 Gram. m HILVERSUM 8.00 VARA. VARA. 18.30 20.00—24.00 A1 8.00 Nieuws 8.18 Gram. rr het platteland ziek. 9.02 9.05 Gram. mu liik leven", ca caal dubbel kw en zonder oms eerde muziek 12.00 Disco-cau de jeugd, 1 Nieuws en w< Mededelingen 13.10 New Yoi Politiekapel. 1 nen, heren". 14 14.05 Boekbe Kamerorkest, schouwing. 15.' Operettemuziek revue: 17.00 A 17.25 „Monus maan", hoorspE 17.45 Pianospe journaal. 18.15 uitslagen. 18 strantse kerkdi de jeugd. 19.3 20.00 Nieuws, zicht. 20.20 Ode Hersen-gymnasti muziek. 21.5, 21.58 Cabaret 23.00 Nieuws, en solisten. 2 muziek. MAANDAG HILVERSUM 24.00 NCRV 7.00 Nieuws; gen; 7.15 Een w 7.30 Zendersluil en weerbericht!

Nieuw Noordhollandsch Dagblad : voor Alkmaar en omgeving | 1951 | | pagina 4