H Volendam en Alcmaria toonden 't vertrouwen waard te zijn R.K.A.F.C. en Watervogels na spannende strijd 1-1 Met een zwaarbevochten zege bleef ALCMARIA in de 2e klas Nare dagen NEREUS' triomf in Varsity Dag de Mc. Heny, drie ronden voor Narciso van Zora V.Z.V. won gemakkelijk van zwak Wieringerwaard Benauwde zege van Limmen op hardwerkend de Rijp mmÊÊÊKÊm 2e, 3e en 4e klassers Spanning in de 4e klassen Schagen liep uit op Grasshoppers Foresters door Vios onder de voet gelopen Beide ploegen waren niet best op schot Uw geld of uw leven COURSES TE ALKMAAR Weer een 1—0 achterstand Een goal voldoende voor de overwinning 4-1 zege van de thuisclub Berdos, en Adell D.R.E.O. re< eerste klass< M.F.C. ver H.S.V. verc rAGINA 4 MAANDAG 28 APRIL 1952 51 is een duidelijke zege voor een kam- pioenscandidaat. - Of beter gezegd voor een kampioen in spé Want dat is Willem II toch. Op deze foto ziet U het derde doelpunt, ge scoord door van Roes sel. Toen was dus in feite het pleit reeds beslecht. Alcmaria heeft het vege lijf andermaal op het nippertje gered. Ziedaar, een van de belangrijkste feiten, die gisteren op de Noordhollandse voetbalvelden tot stand kwamen. De 32 zege op Baarn, dat vanuit de middenmoot zomaar tegen het eind van de competitie in de misère raakte, was voldoende voor de withemden, om concurrent Baarn na een eenjarig verblijf in de tweede klasse weer naar oude omgeving terug te sturen. Maar er was meer. Ver van Volendam, in Dordrecht, vergezeld door massa's wijdbroeken, hebben de mannen van Muhring een veel belovende eerste schrede gezet op de weg naar het eerste klasseschap. Het 2—2 gelijke spel tegen E.B.O.H. moge een stimulans zijn voor de Volendammers, om straks met vertrou wen de grote strijd tegen Stormvogels te beginnen. We zijn echter nog niet uitge praat. Hollandia-HMS eiste ook de aandacht van 7000 aanwezige toeschouwers op plus nog heel wat, die geen plaatsje meer kon den krijgen. Hollandia won met 42 en is nu met een gelijk spel in de return-wedstrijd tevreden. De andere promotie-candidaten (OVVO en Rapiditas), die met hun tweetjes ook om één plaats vechten, speelden in het Ajax- stadion gelijk. Voor Rapiditas geen slechte inzet. De competitie UW besloot de competitie in de tweede klas met een 21 nederlaag tegen Zeeburgia. Onderaan in de derde klasse A verrichtte RKAVIC de kracht toer door met 31 van APGS te winnen. Resultaat, spanning vol op in de onderste regionen. Zie de stand maar: Rivalen 21 16 RKAVIC 21 15 Meteoor 21 15 Alkmaarse Boys, in 3 C, won met 20 van GVO en besloot dus het seizoen goed. Schagen liep uit In de vierde klasse is 't grote feit geschied, dat Schagen door een 31 zege op Oudesluis een punt op Grasshoppers is uitgelo pen. De Hoogwouders kwamen tegen Bergen in doodsnood niet eens zover, want het werd een 11 gelijk spel. Volgende week kan Schagen nu kampioen zijn, als het de thuiswedstrijd tegen ZAP in de volle winst weet om te zetten. MONSTERACHTIGE 8—2 ZEGE De wedstrijd tegen de Fores ters die voor beide partijen vol komen onbelangrijk was heeft de mannen uit Warmenhuizen een volkomen verdiende overwinning gebracht. Een der voorhoede spelers van Foresters ontsnapte aan de aandacht van Koot en kogelde onhoudbaar in 01. Een mat spelend Vios en een matig spelend Foresters voerden de stand op van 11 tot 22. Na de rust kwam een herboren Vios in het veld vooral was nu het verband in de linies hersteld. Nimmer heeft men de gehele competitie zulk een productieve voorhoede gehad. Vier voorhoe despelers namen in totaal 5 goals voor hun rekening terwijl een goal door de spil werd ge scoord. Inmiddels stijgt Vios door deze eclatante overwinning op een behoorlijke plaats op de ranglijst. Watervogels RKAFC en VZV won royaal van W ïeringerwaard. Schagen 23 16 3 4 35 Grasshoppers 23 15 4 4 34 Texel 23 12 4 7 28 ZAP 23 10 5 8 25 VZV 23 8 9 6 25 RKAFC 23 8 7 8 23 Succes 23 8 6 9 22 DTS 22 7 6 9 20 Oudesluis 23 8 3 12 19 Watervogels 23 7 5 11 19 Bergen 23 7 5 11 19 Vrone 23 5 8 11 18 W'waard 23 4 3 16 11 en nu gisteren Purmersteijn door een 32 zege op de enigste con current EVC kampioen werd, is alle aandacht gevestigd op de struggle for life, die hier door zes clubs gevoerd wordt. Meer- vogels verloor van Zouaven, WW van Randers. Limmen en MFC werkten zich wat verder naar boven. Dat alles tot groot verdriet van WW en vooral Meervogels, voor wie 't nu op passen is. Ofschoon, er kan nog heel wat gebeuren. Purmersteijn 22 15 5 2 35 EVC 23 13 6 4 32 HSV 22 10 5 7 25 Assendelft 22 11 3 8 25 Monnikendam 21 9 4 8 22 De Rijp 23 7 8 8 22 Zouaven 22 9 3 10 21 Limmen 21 7 6 8 20 MFC 22 10 0 12 20 Randers 21 8 3 10 19 WW 21 6 6 9 18 Meervogels 22 7 4 11 18 St. George 22 1 5 16 7 Van der Zande verbeterde Nederlands record 20 km Tijdens een te Rotterdam door de Rotterdamse Athletiek Com missie georganiseerde wegwed strijd over 20 km. is Van der Zande van Olympia '47 (Halste ren) er in geslaagd het Neder lands record op deze afstand te verbeteren door een tijd van 1 uur 6 min. 50 sec. te noteren. Het oude record stond sinds 22 Purmersteun kampioen Juni 1949 met 1 uur 8 min. 46.4 sec. op naam van de Aihster- 4 B doet in niets voor 4 A onder. dammer Overdijk (AAC) en De spanning onderaan is intens wer'd te Brussel gemaakt. De wedstrijd tussen Watervo gels en het Alkmaarse RKAFC eindigde, na een serie spannende momenten voor de beide doelen, in een draw, een resultaat waar mee de beide ploegen tevreden bunnen zijn. Was het voor de rust de ploeg van de „Torren" die de lakens uitdeelde, in de tweede helft was het de blauw gele voorlijn (beter uitgedrukt de familie Tijm), die de volle aan dacht van v. d. Hert en de zijnen opeiste. Het eerste gevaarlijke werk kon doelman Popma van RKAFC op zijn crediet schrijven. Een vlotte Snijders-v. Beekhoven-combinatie mondde uit bij Ewalt, die deze voorzet van l.g. vol op de wreef trof; een uiterst snel reagerende Popma voorkwam echter erger. Het was jammer dat bij de Water vogels-aanvallen linksbinnen Snij ders te veel achter bleef, het ge vaarlijke moment van de aan vallen leed hier zichtbaar onder. De RKAFC-ers zaten echter ook niet geheel stil, want hun uit vallen noopten de Watervogels achterhoede geregeld op haar qui-vive te blijven. Speciaal links buiten Heijnis probeerde het met enkele solo-pogingen, maar in de meeste gevallen kon Beers hem de voet wel dwars zetten. Een iets te zachte kopbal van Jelle Post kon Popma ternauwer nood uit de bovenhoek grijpen. In de 24ste minuut kon Ewalt, na een voorzet van v. Beekhoven, zich langs rechtsachter J. Tijm en midhalf Peeraar wurmen en met een hard schot in de uiterste hoek was Popma kansloos gesla gen (i0). Ook een hard schot van dezelfde Ewalt kon Popma maar net over de lat werken. Dirks moest zich nog eenmaal over het gras bewegen op een lastige schuiver van middenvoor N. Tijm, maar hij wist de bal meester te worden. RKAFC-offensief na de rust Kort na de rust ondernam v. Beekhoven een solo-rush in de richting van Popma en buiten het bereik van de Alkmaarse doel man loeide het schot vanuit de hoek via de paal weer in het veld terug. Hiermee was in feite al het Watervogels-kruit (nat ge worden door de regen?) verscho ten en de bordjes werden dan ook radicaal verhangen. RKAFC nam het heft in han den en begon een soort beleg voor het Watèrvogelsdoel op te slaan, waar de zwartwitte ach terhoede met Meiiers aan het hoofd, de vele Alkmaarse pro beersels manmoedig het hoofd wist te bieden. Toch moest deze „Torren"-linie éénmaal het hoofd buigen. Dit was blijkbaar de uitdrukkelijke wil van het „A"-gedeelte der Tijmen. Op zeer besliste wijze bracht hij in de twintigste minuut na de rust de partijen op gelijke voet (11). Ewalt wilde de Watervogels- triomf volledig maken, door tien minuten voor het einde een 2de doelpunt te scoren, maar dit vond geen genade in de ogen van de scheidsrechter. Overigens zeer te recht. Met dit gelijke spel is de Water- vogelsploeg wel zo goed als be houden gebleven voor de vierde klasse. Arl-acrtcnliei speelt zich niet alleen af op de film, maar ook bij U zelf. Als U er werkelijk niet een minimum bedragje voor over heeft om met een nieuw fleurig G-B behang uw leven (en dat van uw gezin) wat op te fleuren, dan zult U uiteindelijk de gezelligheid, de harmonie etc. zien ondergaan in de vervelende groezelige f rauwheid van uw ver- leurde kamerwanden. Neem een kloek besluit. besteedt bijtijds weinig geld om veel goede sfeer in uw leven te behouden. Elke goede schilder/behan- §er zal U gaarne de G-B ehangselcollectie ter in zage zenden. Advertentie naar Een zeer groot aantal supporters vergezelde Alcmaria Haarlem om getuige te zijn van de beslissingswedstrijd tegen Baarn. Evenals de vorige week in Alkmaar was het weer een strijd vol spanning en net als toen begon Alcmaria de tweede helft met een 10 achterstand. Het moet echter gezegd, dat Alcmaria deze eerste helft beter speelde dan de vorige week. Het doelpunt ontstond kort voor de rust, waarbij Afink niet vrij uitging. Na een weifelend begin in de tweede helft, nam Alcmaria het heft in handen en' wist zich toen uitstekende kansen te scheppen. De gehele voorhoede deed toen echter stand te houden en de middenlinie stelde de voorhoede in staat enkele aanvallen op te zetten, waarbij Untied en Din- kelberg een kans kregen, doch goed werk, maar zonder de an- zonder resultaat. De strijd bleef dere spelers ook maar iets te sDannend en er warpn unnr Vim"- ere spelers ook maar iets te kort te doen, was het vooral het verrassende samenspel tussen Untied en de Buijzer, dat ge vaarlijk was. De opstelling van de Buijzer als rechtsbuiten beteken de een versterking. De midden linie met Maasen aan het hoofd zwoegde dat het een lieve lust was, terwijl in de achterhoede het beheerste spel van v. Meene opviel. De spanning zat er reeds da delijk na de aanvang in. Over en weer gevaarlijke aanvallen, maar Baarn wist een klein over wicht te verkrijgen. Met verre trappen werd de bal in het Alc maria doelgebied gespeeld en de Alcmaria verdediging moest op volle toeren werken. Zij wist Landman is niet te passeren. Dat moet P.S.V. wel gedacht hebben. Zelfs hier, in een onmogelijke positie heeft de Rotter damse panter de bal nog te pakken. Tot groot genoegen van de toekijkende Terlouw. spannend en er waren voor bei de doelen gevaarlijke momenten, zo redde van Meene tweemaal achtereen zeer goed. Baarn leidt Het leek er op, dat de eerste helft zonder doelpunten zou ver strijken, toen Baarn in de laat ste minuten de leiding wist te nemen. Een misverstand in de A-verdediging, waarbij Afink te ver voor ziin doel stond bood Hooijer een prachtkans, die hij dan ook prompt gebruikte en de bal in het doel kopte. Na de pauze was de striid eerst verdeeld, maar na een klein kwartiertje kwam Alcmaria sterk opzetten en de Baarn-verdedi- ging moest alle zeilen bijzetten om een doelpunt te voorkomen. Het was vooral het goede en berekende werk van Untied, dat de B-defensie in verwarring bracht. Het gelukte echter voor lopig het gevaar te bezweren tot er een 20 minuten gespeeld wa ren. Het vaas weer Untied, die in het doelgebied een kans kreeg, de bal werd wel gekeerd, doch Genefaas zag nog juist kans de bal achter Luschen te werken 1—1. Kort daarop kreeg Genefaas een haast niet te missen kans voor een doelpunt maar zijn schot mislukte. Nadat doelman Luschen een hard schot van Untied tot hoek schop had gewerkt, kreeg de Alkmaarse aanvalsleider daarna van de Buijzer de bal prachtig aangegeven en Alcmaria had de leiding overgenomen. Alcmaria behield de beste kan sen en het was Dinkelberg, die de voorsprong vergrootte tot 31. Met nog een klein kwartiertje te spelen, leek Alcmaria veilig. Maar toen Hooijer na een goed genomen vrije trap, de bal ach ter Afink kopte, keerde de span ning opnieuw terug. Het werd nog even benauwd voor Alcma ria. temeer daar Baarn nu ge weldig kwam opzetten. Een hard schot ging net over de lat en van Meene moest in een moeilijke situatie voor 't doel redding bren gen. Alcmaria wist echter stand te houden en zo kwam het einde met een moeilijk bevochten maar niet onverdiende 32 overwin ning. Staking bij de „Locomotief" DJAKARTA, 27 April (Aneta). Het te Semarang verschijnende Nederlandse dagblad „Locomo tief" kon deze week enige dagen niet uitkomen wegens een sta king van de drukkerij-arbeiders. Een bemiddelingsvoorstel van de plaatselijke arbeidscommissie, dat door de leiding van het dagblad werd aanvaard, werd door de ar beiders verworpen. Zondagmiddag, zonloos maar droog, trokken de paardencourses te Alkmaar wederom enorme be langstelling. De verschillende nummers hadden de benamingen gekregen van verscheidene soor ten bolbloemen; de belangstelling, die de bollenvelden ondervinden, heeft echter die in het Sportpark niet aanmerkelijk doen vermin deren. De race om de Bloembollen- prijs werd gewonnen door Queen Antonia, die geduchte strijd moest leveren met Quirinus; beiden wa ren op het overige veld ver voor uit. Op het eind raakte Quirinus toch weer ver achter, zodat het nog maar weinig had gescheeld, of Quick Magorvan had de 2e plaats bezet. fair spel. Fros. maar..eerlijk! In de Tulpenprijs voerde rijder Drent Louis FH naar een schit terende overwinning. Als dit paard maar in goede handen is! Het was en bleef aan de kop. Mary Reynolds viel tegen; zij liet zich even gelden, door zich van de 5e plaats af in snelle rush naar de tweede te werken, maar het had geen uithoudingsvermogen en verdween weer even snel naar achteren. De Hyacinthenprijs leek aan vankelijk een echte bokkenrace te worden. Patrick Dulith Z lag steeds aan kop, gevolgd door Peter Chistnut, die toch eerste werd. Ida- werd goede derde. De Darwinprijs werd gewonnen door Prinses Julia B, die daarbij vooral strijd had te leveren met Petulance K en Petronel Spencer. Olivier B won overtuigend de Crocusprijs. Nanco U maakte eerst een goede kans op de overwin ning; het paard passeerde alles, doch kon zijn rivaal niet buiten om passeren. Later zakte het af en kon zich nauwelijks op de 2e plaats handhaven. Narcissenprijs. De geduchte Mc Heny bleef 3 ronden aan de kop en won. Little Monty bleef con stant op de derde plaats. Narciso van Zora blood lang weerstand, doch moest met de tweede plaats genoegen nemen. Limmen is er in geslaagd om na een verbeten striid 2 kost bare nunten on de Riin te vero veren. Was het voor de rust Limmen dat de: toon aangaf, na de thee moest Limmen alle zei len biizetten om de voorsnrong te behouden. De eerste aanvallen waren voor dé Rijp, maar al spoedig nam Limmen het initiatief over en vooral in de voorhoede werd vlug maar wel eens te onbere kend gespeeld. Na een water- vlugge aanval kwam van Won deren vrij voor doel te staan en met een hard schot werd de keeper gepasseerd 10. Lim men was nu doorlopend srerker en ware er betere schutters ge weest, zeer zeker had men de stand opgevoerd, nu bleef het bij enkele gemiste kansen en enige kogels over het dioel. Na de rust stelde de Rijp alle pogingen in het werk o.m de bakens te verzetten. Limmen die de overwinning best kan ge bruiken gaf geen pardon. Hier door kreeg de strijd een fors karakter. Het spel werd er niet mooier op, maar de spanning vergoedde alles. De scheidsrech ter moest dan ook enige malen handelend optreden. Een kogel van de linksbinnen van de Rijp wordt door keeper Haanraads goed onschadelijk gemaakt. Hier na volgden 2 corners voor Lim men maar ook zonder resultaat. De Rijp verwisselde enkele spelers van plaats, maar ook dit I bracht niet het gewenste resul- I taat De Limmen verdediging die er goed het oog op heeft, retourneerde alles. Tegen het einde kreeg Limmen nog een uitstekende kans, maag ook dit gevaar 'werd door de verdedi ging van de gasten opgelost. De doelpunten bleken duur te zün en het blijft 10. De Sneeuwklokprijs was een spannende strijd tussen Koningin Draisine, Our Bonni B en Octa- via. Telkens wisselden de kansen tussen deze 3, waaruit tenslotte Octavia als overwinnaar te voor schijn kwam. Our Bonni B werd goede tweede en Koningin Drai sine derde. De eerstvolgende courses in Alkmaar zijn op Hemelvaartsdag 22 Mei. (Advertentie) Verdrijf de periodieke pijnen Len dat lome, lusteloze gevoeg II direct en afdoend meteenpaarJ WGW KAAGVOGELS Het spel was reeds een half uur oud alvorens de Jong van WGW in de wedstrijd tegen Kaagvogels het eerste doelpunt wist te scoren. Beide elftallen waren met invallers uitgekomen, waarbij bij WGW zelfs van een invallers-overwicht sprake was. Hoewel noch de thuisclub noch Kaagvogels resultaten voor de competitie uit deze wedstrijd zou kunnen boeken hebben zij gedu rende anderhalf uur behoorlijk gevoetbald. Zelfs toen een ge deelte van de eerste helft en de gehele tweede helft door de ve nijnige slagregens werden bedor ven. Ondanks de invallers was WGW zelfs herhaaldelijk in de meer derheid, doch de tamme schoten konden de Kaagvogels-keeoer nauwelijks ongerust maken. Een onverwachte doorbraak na een half uur spelen bezorgde WGW dank zij een strak schot van de Jong de voorsprong. Deze voorsprong bleef behou den en een kwartier voor het einde wist de Jong de stand tot 20 op te voeren, nadat Amers foort de bal uitstekend vrij had gespeeld en een listig trapje achteruit naar ziin vrijstaande rechtsbuiten gaf. De bal werd van richting veranderd en bleek voor de Kaagvogelskeeper on houdbaar. Het natte véld en de aalgladde bal zorgden er het grootste deel van de wedstrijd voor, dat er moielijk van mooi voetbal kon worden gesproken. In deze wedstrijd kwam duide lijk tot uiting, dat Wieringer waard in deze klasse het zwakke zusje is. VZV was over alle linies sterker. In den beginne ging de strijd gelijk op, maar al spoedig bleek dat VZV veel beter plaatste, doch de thuisclub wilde het voorlopig tè mooi doen, om succes te boe ken. Eenmaal kreeg de voorhoede van Wieringerwaard een zeer goede kans, maar keeper Smit was op zijn plaats. Dit vonden de VZV-ers te bar en spil Groen zette hierna steeds zijn vleugels aan het werk; speciaal de rechts buiten bracht steeds verwarring in de W.-achterhoede. Toch wis ten ze tot 10 minuten voor de rust stand te houden. Toen kreeg Bakker bij een algemene aanval de bal iets teruggespeeld en knalde ongelooflijk hard in, 10. Met deze stand ging men rusten. In de tweede helft heeft W. het nog wel geprobeerd, maar was tegen de achterhoede van VZV machteloos. Toch wisten de rood- broeken gelijk te maken, als een teruggespeelde bal van Leegwa- d ter via Smit terugstuit en de gen! middenvoor doelpuntte (1I). Toen begon VZV wat beter te voetballen, plaatste even vlugger en er kwamen veel kansen. Uit één dezer scoorde Bakker (21). Even hierna wist bij een vlugge aanval over rechts Bruin zich vrij te spelen en onhoudbaar te doelpunten (31). Wieringer waard kwam sporadisch meer over de helft, maar hun keeper wist menig schot onschadelijk te maken. Bij een zeer vlugge aan val werd C. Wijnker gekraakt, waar een strafschop op volgde. Bakker plaatste zich achter de bal en knalde onhoudbaar in (41). Met deze stand kwam het einde van deze onbelangrijke, doch ook sportieve wedstrijd. TWEEDE KAMERLID C. v. d. PLOEG SPREEKT IN OUDORP OUDORP. De leden van de K.V.P.-afdelingen Oudorp en St. Pancras worden herinnerd aan de belangrijke propagandavergade- ring, die hedenavond om half 8 in café Morsch gehouden wordt. De heer C. J. v. d. Ploeg zal spreken over ,,'t Werkprogram van de K.V.P.". De R.K. Gem. Zangvereniging „Sursum Corda" zal onder leiding van de heer Cas Himmelreich enige nummers ten gehore bren- Voor het eerst sinds de oorlog heeft Nereus het hoofdnummer van de Varsity gewonnen. Met een werd een traditie in ere gehouden, want na de drie successievelijke zege's van Triton, kwam nu een eind aan de drie jaarlijkse hegemonie van het Leidse Njord. Welis waar bezette Njord nu de tweede plaats, maar de afmattende strijd te gen Laga, was te veel geweest om de schitte rende Amsterdamse ploeg ook nog te bedreigen. Nereus' Oude Vier zal Nederlands troef zijn voor Helsinki. Njord werd dus geslagen, maar op de overige nummers boekten de Leidse stu denten uitstekende re sultaten. Van de negen nummers, waaraan werd deelgenomen werden er liefst vijf gewonnen. Het onofficieuze hoofdnum mer, de jonge Acht B, was een van de overwin- Het heeft een hele tij de eerste kampioen t toen volgde aarzelei hele tijd niets. Maar lijk uit de bus, nl. Be in de tweede klasse nog aangevuld doo tegen S.S.V. won. O' behoud van het eeri van Knollendam, da moeten zoeken. Aar res. tweede klas ooli lijke gelukwensen. De laatste wedstrijd 't behouo opgeleverd Wat heeft het dit se gespannen voor de R: gelukkig in de alley moeting op het terreir ster, wisten de DRE concurrent Knollend tweede klasse te ver 31 zege was daar van. Ondanks In IB ziin we op ting SEW—St. Victor eind van hol competi dag van gisteren 1 kampioenschap voor Nibbixwoud heeft partij gegeven en plicht ten volle verv verdient dit kampioei zijn constante vorm, hele seizoen heeft w waren- In Obdam beiw tor nog eenmaal zijn een 2—1 zege op KC Sporters afscheid na eerste klas met een laag tegen Blokkers gezel in de ellende, deed 't niet veel bete werd verloren van 32. Het vijftal wei gemaakt met een 4- RKDVO op Valken. De stand luidt hier 1B: Andijk RKEiDO KGB RKDVO St. Victor Blokkers Valken HOSV SEW W. Friezen Sporters 20 20 20 20 19 20 20 20 19 20 20 15 13 12 10 9 10 8 6 6 2 1 Berd Alles wat we verw maar nog geen bes Laat nu Berdos vi diend kampioen g Ja. IC is wel zeer oplossing van deze knoop geweest. Al om Berdos het kami bezorgen. De Bergen zelf van Hugoboys, minder was en bo' aen geladen N- Nied 21 zege revanche thuis voor eigen pub! ste kans aan diggeh Weer is dus, we zeggen traditiegetrouw de drempel van de v teruggewezen. Inmic hartelijke gelukwens dos. dat nu weer in ying terugkeert. WGl nog van Kaagvogels Schoorl en VIOS In een faire we voor MFC veel op hebben de Medei diend gewonnen, bruik te maken w hoewel HSV technis ploeg was. Als de goed leide rechter laat aanvang direct een fel offer geen onmiddellijk een doelpunt door blunder in de achte blijft doorgaan en minuten is het 20 door wakker gewor kele aardige tegen: en het doel der komt ternauwernood boring. Het spel golft tijd op en neer, beide verdedigingen lijke problemen Vooral de Heilooërs te mooi willen doen de gretig toehappen ging van MFC een Als een verdwaalde middenveld wordt hieruit een zeer val, die besloten formidabele kogel de terugspringende prompt benut door (30). Dit werd bar en uit een weten zij een teg ren. (31). Kort de rust aan. Na de thee een lend HSV, kenne meerd door deze resulteerde in een die echter onbenut laten. Als de eerste teluwd, verschijnt ele malen voor de en al spoedig is he middenvoor doorb: doelman geen kans HSV is technisc doch de juiste breekt, doordat te mooi willen tijd weet de h een afgeslagen keurige trekbal de dragelijker te mak< zakt nu snel en de ten verstrijken zon< belangrijks gebeurt looërs zich reeds met de nederlaag, rechter het einde laten elf gelukkige terrein, daar zij genomen hebben loo geleden nede:

Nieuw Noordhollandsch Dagblad : voor Alkmaar en omgeving | 1952 | | pagina 4