Schoenen voor het komende seizoen De tas van deze zomer Zal An lenen Sandalettes in pasteltinten en flats met open tenen Congres van vrouwelijke bedrijfshoofden NEh Laatste van comi Voor het strand SCHOEISEL VAN BADSTOF Prettige kleuren als wit, rood en groen wat lagere prijzen en. Ontwikkelingsgang der Mode door Wm Kni pocheer én Roo$ Zijn de Argentijnen het helderste volk? Het modecentrum voor de schoen- en leder branche heeft voor de tweede maal in dit sei zoen een schoenenshow gehouden, wederom in het Victoria-hotel te Amsterdam. Het schoeisel was deze keer veel luchtiger het ging speciaal om zomermodellen en dit kan ook gezegd worden van het scherm, dat door gaans maar net de kousen en schoenen van de mannequins op het podium liet zien. Het scherm bestond thans uit groen-getinte zon neblinden, waardoor men een glimp van de draagsters van zoveel fleurige schoenen kon opvangen. Zodoende kreeg men toch een in druk van het geheel, terwijl het onderwerp van de middag, de schoen, nummer één bleef. Als wij de schoenen van deze zomer eens van naderbij bekijken, valt allereerst op, dat er zulke aardige sandalen en sandalettes in pasteltinten zijn. Men ziet bij voorbeeld mo dellen in zacht rose, geel-en turquoise, tinten, die vrijwel nieuw zijn na de combinaties van geel, groen en rood, die men reeds bij sanda len aantrof. Open flat van wit nubuck Ook in de verwerking en in de liakhoogte valt zeer veel variatie te bespeuren. De riempjes kunnen op alle mogelijke manieren ge vlochten zijn en in allerlei richtin gen lopen. Soms liggen er knopen óp, alsof ze aan elkaar verbonden zijn, hetgeen een aardig effect kan geven. De riem naar de hiel komt dikwijls uit de zijkant van de schoen, maar men ziet ook wel hielbandjes, die om de hele voet heenlopen en zich aan de voor zijde door het vlechtwerk slinge ren. A-symetrie bij de riempjes is heel geliefd deze zomer. Wat de hak betreft, die wil al len tevreden stellen. Er zijn heel platte hakken, iets hogere, drie kwarthakjes en „torentjes". Van de laatste hoeft men zich niets aan te trekken, als men niet wil. Er zijn gemakkelijke hakken genoeg, zodat practisch geen vrouw zal kunnen zeggen, dat zij niet slagen kan. Behalve pastelkleuren en fleu rige combinaties is er ook zwart lak in de collectie sandalen en sandalettes- Verder werd er nog linnen verwerkt en raffiah, liefst in twee kleuren. Het combineren van twee kleuren ziet men ook bij ander schoeisel. Zo was er op de show een pump van wit en donkerblauw linnen. De klas sieke pump doet het altijd nog goed. Heel mooi is het kant werk, waarmee zo'n eenvoudig model soms versierd is. Open flats De effen witte schoen behoudt deze zomer haar populariteit, niet alleen als pump, maar ook als simpele wandelschoen met pret tige perforatie en platte hak. Ook de flat zal er zijn, maar niet de bekende gesloten flat, nee,- een schoen met open teen of open hiel- In dit genre tonen wij op een der foto's 'n witte flat met opengewerkt voorstuk en open hiel. Het hielbandje rust losjes op de hiel, hetgeen een aardige lijn geeft. Of het echter zal blijven zitten? Bij de modellen, die zich bin nenkort aan zullen bieden, ont breekt het muiltje evenmin. Dit schoentje zonder hielband deed in het voorjaar zijn intrede. Men voorspelde het toen geen grote toekomst, omdat de voet er weinig houvast aan had, maar het heeft zich blijkbaar niet laten ontmoedi gen. Het verscheen op de show met hoge hak, als straatschoen, en met lage, als huismuiltje. Ook die huismuiltjes, volgens ons de plezierigste modellen, zijn van leer, van zachtgetint leer met versieringen van gouden kruis- steekjes en gouden randjes. Deze show van het modecen trum vroeg ook de aandacht voor herenschoenen, o a. herenloafers in twee kleuren bruin en wit, en voor gemakschoeisel Men had de gemakschoenen met steunzolen zo luchtig mogelijk uitgevoerd en dat er in dat opzicht iets te be reiken is, werd wel bewezen. Een vlot wit schoenenpaar met gaat jes in het wat oplopende voorblad en een vrolijke strik spande wel de kroon. Kurk is licht, maar zwaar Tegenover deze modellen, die de voet zoveel mogelijk steun willen geven, staan de zomerschoenen met massieve kurkzool. Wij kun nen ons niet voorstellen, dat de voet zich op zo'n dik blok van kurk echt thuis voelt. Er werd één zool getoond waarop de voet uiterst schuin stond, zonder in de welving enige steun te ondervin den. Schoenen met dergelijke zo len maken ook een zware indruk, al is kurk in werkelijkheid zeer licht. Men beweert wel eens, dat zij geschikt zijn voor de kleine vrouw, maar dit hulpmiddel om groter te lijken is weinig elegant' en doorbreekt meestal de goede verhoudingen. Als laatste nieuwtje in de schoenenmode noemen wij de schoenen van badstof, die bij uitstek voor het strand ge schikt zijn. Men heeft ze met hoge hakken en met lage. De modellen met platte hakken zijn het prettigst in gebruik, omdat het onderwerk daarbij zo soepel en gemakkelijk is. Dit onderwerk werd vervaar digd van rubber of buffelleer, dat ongeveer dezelfde eigenschappen als rubber heeft. Het is van groot belang, of een schoen goed mee geeft of niet en wie deze zomer plezier van zijn onderdanen wil hebben, moet zeker' op de buig zaamheid letten. Ook in dit op zicht moet men eisen en verlan gens hebben, als de zomerschoen de etalages gaat veroveren. Schoentje van donkerblauwe badstof voor het strand Lage overslag-tas van struisvogelleer De stichting „Lederwarenmode" die in het modehuis van Tonny Waagemans te Amsterdam een show van zomertassen heeft ge houden, had bij deze parade in leer verheugend nieuws te mel den. Er is de laatste maanden een dalende tendens geweest in de prijzen van de betere leersoorten, hetgeen zich uiteraard liet gelden in de prijskaartjes. Speciaal tassen van boxcalfs en varkensleer zijn wat voordeliger geworden. Deze plezierige mededeling werd door diverse modellen op de show geboekstaafd. Er deden zeer aar dige tassen van bovengenoemd materiaal de ronde, die van twin tig tot dertig gulden varieerden. Wat de modellen betreft, daarin is niet veel verandering gekomen. Men zou kunnen zeggen, dat de tassen over het algemeen wat la ger en wat langwerpiger geworden zijn. Ook in de breedte namen zij iets toe. Heel vaak was de bodem plat en werd het model van een lus aan de hand of over de schou der meegedragen. De tas met overslag won het van het exem plaar met beugel. Deze beugel was meestal toegepast bij tassen van heel soepel leer, bij voorbeeld het onovertreffelijke relax of antilope, dat dan met plooien aangezet was. Het geplooide model schijnt weer meer kans te krijgen in de toe komst. Er is een algemeen streven, zo zeggen de tassenfabrikanten en wij voegen er aan toe „een heel loffelijk streven" om het inwen dige van de tas bijzondere zorg te geven. Afzonderlijke vakjes en openingen moeten dienen om de vele paperassen en benodigdheden van de vrouw te herbergen. De enveloppe-tas munt hier in uit- Dikwijls is zij dubbelgeslagen; aan de ene zijde vindt men dan bij voorbeeld een beugeltasje en aan de andere een grote ritssluiting, die toegang geeft tot een heerlijk royale bergruimte. Men zal deze tassen met kleppen en vakken in de toekomst zeker meer zien. Plastic als bamboe Behalve de bekende materialen als boxcalfs en varkensleer, dit laatste o.m. uit Polen, was er nog lakleder, voorts schapen en geiten leer met een kunstmatige nerf, die aan varkensleder doet denken, en niet te vergeten plastic. Plastic kan de mooiste ledersoorten imite ren, maar daar is men thans van afgestapt. Men houdt het liever glad of laat het gelijken op zo merse materialen als stro of bam boe! Linnen was er ook op deze show en wel toegepast bij gezellige tas sen met een binnenkant van rub ber, zodat ze ook mee naar het strand kunnen. Verder zag men ottoman, dat heel sierlijk ver werkt werd tot cocktail- en avond tasjes. De kleuren zijn doorgaans zo vrolijk als de zomer zelf. Er is groen, beige en rood in alle nuan ces van fleurig steenrood tot voor naam bordeaux. Grijs is er ook, verder blauw, bruin in de tinten noot en turf en niet te vergeten zwart en wit. Soms worden twee kleuren met elkaar gecombineerd, bijvoorbeeld zwart en geel- Elke show heeft zijn aardig heidjes en zo was er ditmaal een geheel ronde schoudertas met mica wanden. Achter het mica prijkt, geruite stof, die de toekom stige bezitster zelf kan vervangen door ander materiaal om in de stijl van jas of japon te blijven! De show werd besloten met een keur van koffers in leder of in hardplatte en vulcanfiber. Heel aardig waren de modellen waarin damesjurken en herencostuums opgehangen kunnen worden. Jammer alleen, dat dergelijke exemplaren een luxe zijn, die al tijd nog een andere koffer voor de honderd en een andere spullen vereisen. Nu de tijd van de voorjaars-mo- deshows voorbij is vragen wij ons af, welke totaal-indruk na het zien van al die nieuwe modellen is achtergebleven. Dan zien we allereerst dat de wijde swagger nog altijd favoriet is. Aardige details zijn enorme op gestikte zakken of de zak ingezet in de zijnaad. De zomerjurken hebben over het algemeen wijde rokken, het geen niet wil zeggen, dat u de zo merjurk met een kokerrokje die u nog heeft, direct behoeft af te schaffen. Beide vormen worden gedragen, zodat u kunt kiezen wat u het beste staat. In grote trekken ziet men twee stijlen in de zomerjurken. Ten eerste de kloeke, forse modellen, voorzien van min of meer arti stieke garneringen, jurken, die vervaardigd zijn van zware stof fen zoals linnen, kunstzijden lin nen of cretöne. Sommige van deze stoffen doen denken aan gor dijnstoffen. Het tweede type is hyper-vrou- ZET GEEN ZUUR GEZICHT We zijn nog enkele dagen van de Meimaand af. Maar gisterenavond tussen 5 en 6 uur heb je in de „Wigwam" van de K.R.O. het nieuwe motto al kunnen horen: ZET GEEN ZUUR GEZICHT! Dat zou me ook wat mooi's zijn: een prachtige Mei maand met bloemen en vogels, met zonneschijn en heldere hemel en dan jongens en meisjes met zure gezichten. Dat past nu als een tang op een varken. Een Meimaand met blije en gezellige liedjes en daar tussendoor het gepruil en gezeur van zuur pruimen met sombere gezichten en ellenlange lip pen. De maand van de Meikoningin, de Oorzaak van onze blijdschap, zoals we in de Litanie bidden en een stel Mariakinderen, die lelijk kijken, onte vreden mopperen en dreigen met huilliedjes en tranenconcerten. Dan gaat de mooie naastenliefde aan de haal en blijven we zitten met het zure ge recht van eigenzinnigheid en egoïsme. Smakelijk eten! Geef mij maar een vrolijke, blije Jeugdbond, die zichzelf vergeet om anderen goed te doen. Daarom, Jeugdbonders, ZET GEEN ZUUR GE ZICHT, maar zorg voor een blije, zonnige Mei maand. En weten jullie hoeveel jongens en meisjes al bij de Jeugdbond zonder Naam zijn? 90.000! Die doen allemaal mee met de naastenliefde. In de grote rivieren zit veel water! Dat zullen jul lie wel weten! Maar in Maart en begin April zat er nog meer water in dan anders! En de huishoudzeep wordt goedkoper, kleine vrienden! Wassen! In Roosendaal komt een mooie dankkapel! Die wordt toegewijd aan Maria van Fatima. Canadezen hebben laatst op de Jaarbeurs in Utrecht duizenden Nederlandse Laatst belde een jonge zwarte man de Lassoman op, en toen zei de Lasso man: „Ja, hallo!" En toen zei die jonge zwarte man: „O pardon, ik moest u niet hebben, maar iemand anders!" Ook leuk, hoor! Dom! Heel dom! De Las soman zal hém ook eens opbellen! In ons land komen er ook nog een paar nieuwe vliegvelden bij! In Vaticaanstad is het brood duurder geworden. In het bisdom Den Bosch wonen ruim 1.000.000 ka tholieken. De sigaren zijn ook goedkoper geworden! Fijn voor je vader, kleine vrienden! In Suriname zat laatst in een klas een grote kro kodil. Die was bijna 2 m lang. De jongens van die klas zijn er op afgevlo gen! De Artis in Amsterdam heeft een nieuwe directeur gekregen. Ergens in Zuid-Amerika hebben twee mannen 66 uren achter elkaar gebil jart. Vandaag is het de feest dag van de H. Petrus Ca- nisius uit Nijmegen. Een Nederlandse Heilige! In Nijmegen staat een mooi standbeeld. Niet ver van de grote Waalbrug. En van de week is het feest! Van wie? En op welke dag? Oranje boven! veldbedden gekocht. Ze vonden die veldbedden van ons reusachtig! En ze z ij n ook goed, hoor! Nu, kleine vrienden, tot ziens maar weer! Hou je goed! Wat betekent MEI? De naam van de maand Mei, die ook Bloeimaand wordt genoemd, komt var) het Latijnse woord Majus. En dit staat in verband met het woord Maja, een Romeinse godin, aan wie de groei werd toegeschre ven. Het woord Mei bete kent dus zoveel als maand van de godin Maja. Dit is allemaal heidens. In de Middeleeuwen noemden onze voorouders de maand Mei al maand van Maria. En daar houden wij het maar mee. Als de boeren het over de Meimaand hebben, zeggen ze: Mei, koel en nat, brengt koren in het vat. En jullie ken nen allemaal het volks rijmpje: In Mei leggen al le vogeltjes een ei, be halve de kwartel (of ook wel koekoek) en de spriet, die leggen in de Mei maand niet. Oplossingen 1. De in te vullen woorden waren: Moord, aardbei, lelie, Ierland, Eva, bromfiets, adelaar, armband en neus. De weg in Utrecht: Maliebaan. 2. De verborgen dier namen waren: paard, ezel, zebra, gans, otter, kever, zalm en rat. Wie heet er VITALIS De H. Vitalis, van wie we op 28 April de feest dag vieren, was de dap pere vader van twee mar telaren, de H.H. Gerva- sius en Protasius. Hij was soldaat en ging naar de stad Ravenna. Toen hij daar aankwam, zag hij, hoe men de arts Ursici- nus, die om zijn geloof ter dood veroordeeld was, naar de plaats sleepte, waar hij gedood zou wor den. Maar de arts, die aan de verschrikkelijke mar telingen dacht, die hij moest ondergaan, werd bang en begon te aarze len. Dat zag Vitalis en hij riep hem bemoedigend van uit de verte toe: „Arts Ursicinus, je hebt zoveel anderen van hun ziekten en kwalen genezen, pas op, dat je nu niet je eigen ziel zo wondt, dat ze sterft". Toen de martelaar dat hoorde, voelde hij zich weer vol heldhaftige moed en vol vreugde on derging hij de marteldood voor z'n geloof. Maar Vi talis zou er .niet genadig afkomen. Hij werd gegre pen, vreselijk gefolterd en daarna in een diepe kuil geworpen, waar hij stierf. De San Vitale-kerk te Ra venna is de grafkerk van de heilige martelaar. Woordpuzzle Elk woord heeft 8 let ters. Elk streepje geeft dezelfde letter aan. Haantje Half (VI) Eindelijk kwam Haantje- Half aan in de hoofdstad. Hij keek z'n éne oog uit Wat een lawaai en een drukte, wat een getoeter van auto's en een gerin kel van fietsbellen! Hij liet zich niet van de kook brengen. Parmantig stap te hij de straten door. Daar kwam hij Voorbij 'n grote kerk. Aan wie is die kerk toegewijd? vroeg hij aan een voorbijganger. Aan Sint Petrus, werd hem geantwoord. Aan Sint Petrus? lachte hij verwaand ku kelend. Dat treft. Hij dacht aan moeder Nelle, die hem voor die heilige gewaar schuwd had en die niets met hanen op had en nog minder met hanengekraai. Haantje Half wandelde naar de grote ingangs deur toe, ging er midden voor staan en kraaide zich compleet hees om goed te laten horen, dat hij ongehoorzaam wilde zijn aan moeder Nelle's vermaning en de draak wilde steken met die hei lige, die zo op hanen ge beten was. Wat zou die Sint Petrus razend op Haantje Half zijn. 't Kon hem geen sikkepit sche len. Hij had nu z'n ver diende loon. Toen ging hij verder op zoek naar het paleis van de koning en de koningin. Die moest en zou hij spre ken, desnoods zonder audiëntie aan te vragen. Wat konden ze hem, Haantje Half, weigeren? Voor het paleis stonden schildwachten met het ge weer over de schouder. Ze keken dat mormel van 'n haantje grimmig aan en toen hij aanstalten maak te om brutaalweg de poort binnen te glippen, donder den ze hem met vervaar lijke stemmen tegen: „Halt, hier mag niemand binnen!" Jawel, Haantje Half zou ze te slim af zijn. Hij zette z'n snavel waanwijs in de wind, maakte on verschillig rechtsomkeert, draaide die twee bulle- bassen z'n staart toe en kwam langs een onbe waakte doorgang het pa leis binnen. Hij keek nog eens naar die schild wachten, die hij zo lekker te grazen had en stapte een geweldig groot ver trek in, waar het krioelde van mensen, die druk heen en weer liepen. 1. Boomnaam 2. Dun stukje hout 3. Iemand, die helpt bij het bouwen 4. Zacht spreken 5. Kledingstuk 6. Uitbouw boven aan een huis 7. Water, dat verwarmd wordt 8. Gevaarlijke ziekt» In één haal Probeer de figuur, d!» hier staat, in één haal te tekenen, zonder dus je potlood van het papier te tillen. welijk, van wazige stof vervaar digd organza, crêpe georgette) en doet met de hoge boord, wijde mouwen en enorme hoeveelheden kleine knoopjes denken aan een schoolmeisjesportret van uw grootmoeder. De geschiedenis herhaalt zich. Dit verschijnsel ziet men in de ge hele ontwikkelingsgang der mode. Alleen, de vormen die zich herha len zijn nooit precies gelijk aan de vroegere, zij komen altijd in een andere gedaante terug. Ter versteviging van de Euro pese Federatie van Vrouwelijke Bedrijfshoofden, waarbij de Ne derlandse Unie van Vrouwelijke Bedrijfshoofden aangesloten is, is de afgelopen dagen in ons land 'n driedaags internationaal congres gehouden- Zoals bekend, stelt de Nederlandse Unie zich ten doel de Nederlandse vrouwelijke bedrijfs hoofden samen te brengen om el kander tot steun te zijn; bij voor beeld door uitwisseling van ken nis en ervaring, door wederzijdse hulp tot uitbreiding van relaties en door de leden op de hoogte te stellen van posten, waar bekwame vrouwen benoemd kunnen wor den. Voorts wordt samenwerking nagestreefd met mannelijke colle ga's en zal nauw contact worden onderhouden met de kamers van koophandel en met de bestaande bedrijfsorganisaties. Bovendien zal de Nederlandse Unie deskundige leden adviezen laten uitbrengen op fiscaal, juri disch, economisch en sociaal ge bied. Binnenkort zal eén eigen or gaan worden uitgegeven. De buitenlandse dames, die met hun Nederlandse collega's in Am sterdam congresseerden, werden door het Amsterdamse gemeente bestuur worden. Ook het Rotter damse gemeentebestuur wilde niet achterblijven en bood de dames 'n film over het verwoeste Rotter dam en een rondrit door de gedeel telijk weer opgebouwde stad aan. Voorts hield de Franse gezant in Den Haag, de heer Garnier, te hunner ere een receptie. Toeris tische tochten completeerden het programma. Het bestuur van de Amsterdam se afdeling schat het aantal vrou welijke bedrijfshoofden in Neder land op ongeveer 125.000. Hiervan zijn ongeveer 200 lid van de Ne derlandse Unie- Haar leden oefe nen niet allen specifiek vrouwe lijke beroepen uit. Men vindt on der haar o.a. uitgeefsters, apo thekers, een directrice van een advertentiebureau, een directrice van een waterleidingbedrijf, een grossier in verfwaren en een di rectrice van een bioscoop. -K De republiek Argentinië is een van de landen, waar de meeste toiletzeep wordt gebruikt. Daaruit heeft men in het land van Perón de volgende conclusie getrokken: „Los Argentinos son los seras mas limpios del mundo". ,,'t Argentijn, se volk is het helderste ter we reld". Het blad van de chemischs fabriek „Naarden" te Naarden ii echter zo vrij deze eretitel, waar voor ook Nederland wel in aan merking denkt te komen, critisch te bezien. Boze tongen beweren namel|k, dat het Argentijnse volh het meeste toiletzeep verkwisten de volk is en het blad is er van overtuigd, dat deze bewering op waarheid berust. Wordt het stukjs toiletzeep in vele landen met zorg omgeven, om zo lang mogelijk t« kunnen dienen, de Argentijn heef! zoveel geduld niet. Hij gebruik! zijn toiletzeep voor alles, waaraan maar zeep te pas kan komen, en gooit het stukje daarna achteloos weg of laat het verdrinken in bad! Het grote gebruik van toilet zeep is dus veeleer te danken aan het feit, dat men in Argentinii gewend is in overvloed te leven kleine dingen te verkwisten en 's onuitroeibare hekel heeft aan zui nigheid De variatie in zeepsoorten il enorm in Argentinië. Er is een grote verscheidenheid aan kleur vorm, volume prijs en geur in d« parfumeriewinkels. De Argentijn se schonen aarzelen niet hun kle ding of kousen met deze geparfu meerde zeep te wassen, louter ei alleen om de fijne geur, die ach terblijft. NEW DELHI (KN beslist worden of uitgestrekte gebied bet in Azië opdring Gedurende deze koi gebruik moeten mg kaanse regering wc verkiezingen zullen honger lijdende b< ondervonden, dat I pogingen hen uit de te verzekeren. De Verenigde Stat het kader van het Program" aan India hulp toegezegd. Deze ter bij lange na niet blijft dan ook tot 1 menten beperkt. De rikaanse ambassaaei Chester Bowles, hom India een lening 1< van 1 milliard aolla over vier jaren. Dij andere landen in N schouwen dit als d< voor India om uit c< handen te blijven, mening, dat alleen campagne om India terlijkheid op te voor de democratie De intensiviteit van zal echter afham grootte van het bedi besteed kan worde. Tot dusver heef! Washington de be kregen over 54 m Dit bedrag werd a regering op 5 Jai jaar overgedragei heeft de regering drag in roepia s Hiermede wil zij di geholpen door Am< nici, in vier jaren lioen boeren de 1 bieden. Zij hoop staat te zijn bmner de oogsten met 5( stijgen. Met de een waarvoor Chester beste krachten ins regering van India zoveel arme boerei technische hulp te Naast deze activ misch terrein, die ces doorgevoerd, i sultaten zal blijver de andere kant d< ring niet vrij pleit kere zorgeloosheid aan practisch ides ste en voornaams! DINSDAG S HILVERSU1 7.00—24.00 KRO: 7.00 Nieuw 7,45 Morgengebed kalender; 8,00 Ni berichten. 8.15 G de huisvrouw; 9.S 9.35 Graim.; 9.4C causerie; 10,00 V< 10.15 Gram.: 10. 11.00 Voor de Schoolradio; 12.0C Metropole orke (12.30—12.33 Lanc mededelingen) zer; 13.00 Nieuv; nieuws; 13.20 I Luchtmacht; 13. orkest; 14.00 gramma; 14.55 Schoolradio; 15.3 tig?"; 16.00 Voor Ziekenlof; 17.00 17.45 Roger ingsu dr. M. H. van <3 nesië en China" 18.15 Raddo-rallj praatje; 18.30 I E. Pereirad'Oli sus-factor"; 19.0 Voor de jeugd leven", causerie mentsmuziek; 2 weerberichten; man zegt er 't Kamerkoor en Pax Christi B Amersfoort"; 5 pianospel; 21.15 21.25 Coneertgel Bariton en piaj 22.45 Avondgebf der; 23.00 Niei Gram.muziek. HILVERS 7.00 AVI 8.00—24.0C AVRO: 7.00 Ni ten dgymnastiek; 8.00 Nieuws; 8.1 9.00 Morgen wij' concert; 9.25 Vc 9.30 Gram.; 10.1 ters; 11.00 Vocn Sopraan en. pu 12.30 Land- en Hngen; 12.33 V 12.40 Pianoduo 13.15 Mededel 13.20 Orgel en 14.00 Voor de v 14.40 Schoolrai 15.30 Onze An 16.00 Klassiefo Voor de kleuti koor; 17.15 Pi Gram.; 18,00 N: muziek; 18,55 19.00 Pianospel parle; 19.20 commentaar; 1 Nieuws; 20.05 gramma; 2110 gram.; 21.20 wat u niiet w;e ziek; 22.10 Dis tenlands overz 23,15 New-Yo: 24.00 Gram.mi TELEVISIE DINSDAG N.C.R.V.: 20.15 1. Dertig 2. Exped Pauze 3- De S' 4. Dagsli

Nieuw Noordhollandsch Dagblad : voor Alkmaar en omgeving | 1952 | | pagina 6