Gedurfde rush bracht KAIJER overwinning in Ronde van Hoorn GERO ZILVIUM Met ladderkraan en motorspuit trok de brandweer erop uit Vertegenwoordigers van oud-en nieuw Duitsland Verlaagde verpleegprijzen TWEE NIEUWE MODELLEN IN GERO ZILVIUM N.V. GEROFABRIEK ZEISTi Alle „groten" royaal geklopt Belangstelling voor Spanje: Centraal Genootschap Kinderuitzending Wat werkelijk schoon is,_wordt steeds schoner. Hierin ligt het kenmerk'.van het ware kunstenaarschap. De nieuwe modellen couverts in Gero Zilvium vormen hiervan typische voorbeelden. De artistieke bekwaamheid van bekende sierkunstenaars verenig de zich met het raffinement van een volmaakte fabricagemethode. Iedere gastvrouw zal er naar verlangen, het cachet van haar tafel te verhogen met één van deze nieuwe aanwinsten. Kwiek (van Alkmaar) 't kwiekst van de vijftien corpsen Eerste prijs en twee extra prijzen PAGINA 6 MAANDAG 9 jUNI 1952 (Van onze sportredacteur) HOORN Negentien ronden voor het einde was de grote vlucht begonnen. Kees Kaijer, kilometers lang verscholen gebleven in de doorgaans onpersoonlijke massa van het soms slapende, soms fel spurtende peleton, waagde de sprong. De daad van de rouleur, die plots voelt, dat het gaat, de pedalist, die in de cadans van het barre tempo gaat groeien naar een machtige conditie, eerzucht en wilskracht. Zo was de sprong. En met één slag veerde de massa langs het parcours op uit de algemeen heid. Daar ging een jongen van de eigen club en langs de touwen zwiepten de kokende mensendrom een jonge knaap op tot het grootste waartoe hij in staat was. Twee ronden slechts en Kees Kaijer lag gelijk met de vier koplopers, uit wie wij reeds de overwinnaar gekozen hadden: Jan Bruggenkamp. Wij, Kees Kaijer niet. Hij ging door. Tien, twintig, dertig meter, toen was hij los. Alleen doorgaan bonkte het in z'n hoofd. De tanden gingen op elkaar, nog vaster werd de greep om het stuur, even krommer nog de rug. Toen zwiepte Kaijer door. Ongeveer 15 kilometer verder juichte de massa: Kees Kaijer was winnaar. Nijidig, nee kwaad stond daar Jan Bruggenkamp. „Ze wilden .geen meter kop doen", riep hij verontwaardigd uit. „Moest ik het dan helemaal alleen opknappen?" „Je sprong te laat weg", was ons antwoord. „Ja", het was het enige wat geantwoord wend. Warut zo was het i.niderdlaad. Kaijer, och wat zou het, zo moet ook Jan Bruggenkamp gedacht hebben, toen daar vijftien kilo meter voor het einde de Hoomse knaap begon aan. z'n dolle vlucht. Baat hem maar moe worden, straks even het tempo verhogen en de knaap is zo weer tot de orde geroepen. Zo dacht Jan Bruggenkamp, zo dacht ook Aad de Koning. Maar ze vergisten zich. Want toen tien ronden voor het einde deze twee „groten" de grote sprong even zouden wagen, kreigen ze al heel spoedig in de gaten hoe pijnlijk ze zich hadden vergist. 28 seconden voorsprong timeden we 9 ronden voor het einde, 27 seconden-, zeven ronden voor de finish cn zo bleef het schommelen. Het leek we-1 ot Kaijer met elke pedaalslag het tempo nog opvoerde. Zo was het niet, steeds weer draafde de jon gen uit de Zuidermeer langs met hetzelfde tempo, in gelijke ca dans. Bruggenkamp had 't reeds gemerkt. Ze waren kansloos en daarom was hun tempo verslapt. Er waren er vele Heel wat kanshebbers waren er geweest gedui-en.de de 100 kilo meter. Jantje Hofland was de -eerste geweest. En vraag met hoe. Zestien ronden lang stormde hij als eerste over de finish. Zes tien ronden, met in z'n kielzog Dirk de Ruiter en De Koning. Drie groten dus, doorkneed' in het vak in de harde strijd der klas siekers, wanneer topprestaties ge vraagd werden. Cor Bakker kwam er later ook nog bij. Tot het peteto-n het welletjes vond. De zaak werd samengebracht tot één compacte massa, waarin voorlopig geen spelletjes meer geduld werden. Ld-ep er eentje weg, men -ko.n er op aan, dat de volgende ronde de vluchteling achterhaald was. Toen bleef plots Jan Hofland we-g. Er was weer eens een hond geweest. Een val partij was onvermijdelijk. Jan Hofland kon z'n gewone kleren gaan opzoeken. En op hetzelfde moment sloes sloes Gcrrit Timmerman z'n slag. Met eeuwenoud ceremonieel is Zaterdag te Londen op vier punten van de stad de proclamatie voorgelezen van de kro ning van Koningin Elizabeth II op 2 Juni 1953. Op het balcon van het oude paleis van St. James leestde wapen koning van de Kouseband, Sir George Bellow, de procla matie voor. (Van een speciale verslaggever) MADRID. De verhouding tussen Spanje en Duitsland, van ouds gedragen door sterke weder zijdse sympathie, rlist in haar basis nog steeds uitsluitend in het verleden. Dit bleek weer eens duidelijk in de dagen van het 35ste Internationale Eucharistische Congres te Barcelona. De meer dan 600 pelgrims uit W.-Duits- land, die onder leiding van de aartsbisschop van Keulen, kardi naal Frings, aan deze grootse ma nifestatie hebben deelgenomen, vonden in Spanje geen enkele officiële vertegenwoordiger van hun land, die hen zou hebben kunnen begroeten en zich om hen had kunnen bekommeren. Hetzelfde gold voor de ruim 150 deelnemers aan het 8ste In ternationale Congres voor Chirur gie, dat eveneens in de afgelopen week op Spaanse bodem was bij eengekomen en wel in de hoofd stad Madrid. Zij vormden één der belangijkste delegaties op dit congres, waar bijna 2000 chirur gen uit 37 verschillende landen tot het uitwisselen van de laatste resultaten van de medische we tenschap bijeen waren, maar voor de Spaanse regering waren zij officieel niet aanwezig. Zolang de federale regering van Bonn zich van het aanknopen van normale diplomatieke betrekkingen met generaal Franco onthoudt, weten de Spanjaarden blijkbaar niet tot wie zich te wenden met hun zon der twijfel echte en oprechte sympathie voor Duitsland. Misschien is dit wel de reden, dat allerlei vertegenwoordigers van het vroegere Duitsland in het lancl der Pyreneeën de aandacht trekken en als vrienden welkom worden geheten. Zulke figuren waren in de laatste tijd o.m. de Oostenrijkse S.S.-onderofficier Otto von Skorzeny, bekend als de „bevrijder van Mussolini" uit de gevangenschap der geallieerden, of de Duitse ex-minister dr. Hj al- mar Schacht en ook de katholieke ex-rijkskanselier Franz v. Papen, over wiens bezoek bij de Caudillo het KNP dezer dagen reeds heeft bericht. Over dit bezoek berichtte de officieuze „Arriba" te Madrid onder een grote foto van von Papen op de voorpagina, dat in de persoon van de ex-kanselier „Duitsland" op het slot van Pardo bij generaal Franco te gast was geweest. Ook de receptie ter ere van von Papen bij de gravin de Castillejo, waarbij de koninklijke prinsen Infante Don Hernando en gemalin, Don Luis en Dona Mer- Weg sprong hij uit het peleton. Met hem sprong ook De Ruiter weer mee, en nog de Amsterdam mer v.d. Horst en Deliën (Win kel). Dat was het viertal, dat nu enige tijd de course zou be heersen en steeds weer de he melsblauwe trui van Timmerman voorop. We begonnen al even te denken aan een -toekomstige winnaar, maar Klaas Soeiaant bedierf deze prettige stemming grondig. Met een bewonderenswaardige ijver was de Utrechtenaar uit het pe leton weggesprongen. Een he roïsch gevecht van vier -tegen één. Maar die ene, Soelaart, won. I-n een stijl om van te watertanden glééd hij naar de koplopers, zon der steun van wie ook. Want de teruggevallen v.d. Horst kon het tempo van deze knaap evenmin bijbenen. Zo kwam er een nieuwe kop groep, die later toch w-eer door hiet plote weer fel jagende pele ton opgeslokt werd. Jan Brug genkamp had er het grootste aandeel in -gehad. Hij sprong met een door. En toen kwam het grote moment van Kees Kaijer. Nooit van z'n leven zal hij dat vergeten. Voor w-e echter de uit slag vermelden willen we nog aan -de vergetelheid ontrukken, dat de premies, beschikbaar ge steld door 't Noordhollands Dag blad, gewonnen werden door Henk Kuitwaard en Cor Bakker. De uitslag tenslotte was: 1 Kees Kaijer, Hoorn, 2 uur 29 min. 27 sec.; 2 J. Bruggenkamp, IJm-ui- dan, op 26 seconden; 3 H. de Koning, Hoofddorp, op 29 secon den; 4 C. Bakker, Halfweg; 5 W. Biesterve-ld, Amsterdam; 6 K. Soelaart, Utrecht; 7 J. Henmnx, Alkmaar; 8 H Kuitwaard', Velsen; 9 J. Peereboom, Alkmaar; 10 P. Pieters, Haarlem. De nieuwelingen Mann-us Frank en Bertus Fok, ze hebben elkaar de das omge daan dn de course van de nieuwe lingen over 50 km. Angstvallig, gelijk twee bloedhonden, die el kaar de prooi niet gunden, be waakten ze elkaar. En op deze manier verspeelden ze bei-den de kans op de eindzege. Lange tijd immers lag alles d'icht bijeen. En mocht het met de uitlopers eens te bont worden, Frank of Fok waren er als de kippen bij om spoedig alles bij elkaar te trekken. Maar dan vervielen ze weer in het o-ude spelletje. En probeerde Fok het, om eindelijk de ruimte te krijgen, die hij no dig heeft om tot een beslissende daad te komen, prompt zat weer Mannus Frank aan- zijn wiel. Zelfs vier ronden voor het einde, to-en Jan Vennik de hielen licht te en er alleen tussen uit ging. Toen, twee ronden voor 't einde had het kunnen gebeuren. Ven- nik had gezelschap gekregen van Lute, enkele -tientallen meters erachter zaten Frank en Fok. Maar op het allerlaatste rechte stuk zaten beide weer in bet peleton. Toen dacht Frank toch nog een succesje te kunnen halen. Steeds achterom kijkend, pro-beerde hij toch nog Fok te ontlopen. Maar juist dat kijken was 't vonnis over Frank. Langs hem schoten de knapen, die hun kans zagen. En toen perste de Amsterdammer er met veel moei te nog een v-ierdé plaats u-it, vlak voor Jantje Rol. De uitslag werd namelijk; 1 B .Lute. 's-Grave- l'and; 2 J. Vennik, Krommenie; 3 C. Blaauw, Zaandam; 4 M. Frank, Amsterdam; 5 J. Rol, Alkmaar; 6 P. Vermast, Assen delft; 7 D. Bdelenbosch, Enkhui- zen; 10 P. Bot,Zwaag-dijk. De tijd van Lute was 1 uur 15 min. 55 sec. ALKMAAR. De in 't Gulden Vlies te Alkmaar gehouden alge mene vergadering van het Cen traal Genootschap voor Kinder- herstellings- en Vacantiekolonies was druk bezocht. De voorzitter, dr. A. Schuckingk-Kool, werd in verband met zijn 35-jarig voor zitterschap gehuldigd. Tot lid van de raad van toezicht werd gekozen de heer J. J. Schokking te Amsterdam; de he ren J. Hasper, Rotterdam en dr. W. J. Loijenga, Alkmaar werden als bestuurslid herkozen; als nieu we bestuursleden werden geko zen mevr. dr. M. Samson-Kremer te Leeuwarden en de heer J. Brok te Arnhem. Aan mevr. J. C. Beu ker-de Kruyff van Dorssen te Heelsum, aftredend bestuurslid, werd wegens haar grote verdien sten de dr. Schuckingk-Kool-leg- penning aangeboden. Aan mevr. Plantinga uit Bolsward en de heren Briedee, Rotterdam en Smit, Apeldoorn werd deze leg penning eveneens overhandigd, aangezien zij de kinderuitzending van het Centraal Genootschap 40 jaren hadden gediend. Ter gelegenheid van het gou den jubileum van 't Genootschap meende het hoofdbestuur voorts de afdelingsbestuurders die de ruggegraat van het Genootschap werden genoemd te moeten eren, door een viertal hunner eveneens de Schuckingk Kool legpenning aan te bieden; dit waren dan de voorzitter van de afdeling Amsterdam, de heer Bossevain, organisator van de jubileum-inzameling; alsmede de dames mevr. dr. Nanninga-Boon te Loppersum en mej. Stoové te Utrecht en de heer Kaastra te Andijk. Het huishoudelijk reglement werd conform het voorstel van het hoofdbestuur gewijzigd; reke ning en verantwoording werden goedgekeurd. De penningmeester kon de verblijden-de mededeling doen, dat tengevolge van een flinke bijdrage uit het Preventie fonds de verpleegprijzen, met terugwerkende kracht, vanaf 1 cedes van Beieren en de vorst van Bagration aanwezig waren, heeft in Spanje zeer de aandacht getrokken en werd door de grote bladen behoorlijk onderstreept. Ofschoon von Papen, zoals reeds gemeld, is, openlijk verklaarde, dat hij niets meer van politiek wil weten en dat zijn diploma tieke loopbaan voorgoed is ge ëindigd, bleef hij toch gedurende zijn verblijf in Spanje voortdu rend mede in het middelpunt van de publieke aandacht. Het was in deze dagen voor het Spaanse volk niet gemakke lijk uit te maken, wie nu feitelijk de vertegenwoordigers zijn van het hedendaagse Duitsland. Jan. '52 konden worden vastge steld voor de A-verpleging op f2.95 (voorheen f3.10), voor de B-verpleging, gedurende de eerste maand f 3.20, tweede maand f 2.95, derde maand f 2.45, vierde en volgende maanden f 2.10 per dag; hieruit blijkt, zo Werd gezegd, dat het Rijk grote voorkeur heeft voor de B-verpleging en de uit zending van zeer zwakke kinde ren, die langere tijd verpleging behoeven, wil stimuleren. Er werd vanuit de vergadering bij het bestuur op aangedrongen pogingen in het werk te stellen, dat de ziekenfondsen in hét ge hele land een bijdrage in de kos ten van uitzending verlenen, zo- ais reeds in enkele plaatsen in het Oosten des lands geschiedt. Het hoofdbestuur zegde toe de mogelijkheden te zullen onder zoeken van het blijvend inscha kelen des gewestelijke commis sies, die bij de inzamelingsactie blijk hebben gegeven goed werk te kunnen verrichten voor het onderling contact. Na afloop van de vergadering maakten de deelnemers een trip langs de Noordhollandse kolonie huizen van het Genootschap, bekroond met de eerste steen legging van het Emma Kinderhuis te Wijk aan Zee, dat de inzet was van de zo goed geslaagde jubi leuminzameling. SCHILDERIJ VAN DE VIER PRINSESJES (Van onze verslaggever) BREDA, 8 Juni Ter gelegen heid van het bezoek van H.M. de Koningin aan Breda, zal in op dracht van de Stichting Breda- Oranjestad 1952, met toestemming van Hare Majesteit, door de por tretschilder Theo Swagemakers een schilderij worden vervaar digd van de vier prinsesjes. Dit schilderij zal aan H-M. Koningin Juliana bij baar bezoek in Breda worden aangeboden. Het is het eerste portret dat van de vier prinsesjes wordt gemaakt. VEEMARKT UTRECHT UTRECHT, 7 Juni Op de veemarkt te Utrecht werden he den aangevoerd in totaal 3804 st Runderen 510. waaronder 92 tbc vrij; graskalveren 71; nuchtete kalveren 647; schapen en lamme ren 2131057; varkens 234; zeu gen 210; biggen 810, bokken en geiten 52. De prijzen varieerden voor: Stieren van f 500850; Kalfvaarzen van f 7501000; graskalveren van f 250400; n. kalveren van f 4557,50; pinken van f 425650; melkkoeien van f 8001100; kalf koeien van f 800 1125; vaarskoeiën van f 550— 825; schapen van f 100135; lam meren van f 5585; magere var kens van f 70110; zeugen van f 300450; biggen van f 4068; bokken en geiten van 1045 De handel was voor rundvee en schapen redelijk, voor varkens en nuchtere kalveren vlug, voor biggen matig. is de nieuwe naam voor Gero Zilver; de kwaliteit is ongewijzigd, dus als steeds; jl. Gero Zilvium is alleen verkrijgbaar in die zaken, die op het gebied van verzilverde en door en door ylekvrije couvertrarLikekn uïtsluitendJiet merk CERO verkopen.] Met een noodgang stoven Zaterdagmiddag dertien brandweer wagens, blinkend van het koperen en nikkelen materiaal en zon-overtogen in het fel gekierde lak als baarlijke duivels langs de wegen naar Heerhugowaard, waar een grote brandweer demonstratie werd gehouden door de corpsen van Alkmaar, „Kwiek" en „Burgerplicht", van Warmenhuizen, Bergen en Broek op Langedijk, van Ursem, Heemskerk en Uitgeest van Schoorl, Noord- en Zuidscharwoude, Heerhugowaard, De Beem- ster. Koedijk en Egmond-Binnen, georganiseerd door de kring Alkmaar. Défilé Verbaasd nagestaard door voor bijgangers „spoten" de rode mon sters op hetzelfde punt toe. Na de aankomst in Heerhugowaard stelden de auto's zich langs de Middenweg nabij het Raadhuis op, om voor de aanwezige bur gemeesters, de heer B. J. F. Sut- man Meijer van Heerhugowaard, wiens gemeente de eer te beurt viel de brandweerdemonstratie binnen haar grenzen te zien vol trekken, en voorts van de Lan- gedijk, Oterleek, Oudorp, Koe dijk, Bergen, Ursem en de Beem- ster, te defileren. Onder dit il lustere gezelschap zagen wij nog de Commandant van de Alkmaar- se Brandweer, de heer J. van Maarleveld, de heer A. J. van Wilgenburg, Kring-hoofd Be scherming Burgerbevolking Nrd. Holland 4 (de streek tussen War menhuizen en Heemskerk), en de heer Chr. Mol, namens de Brand weer-Inspectie te Haarlem. Niet zonder trots marcheerden de corpsen aan weerszijden van hun wagens, voorbij, vooral Schoorl, Koedijk en Ursem met hun spiksplinternieuw materiaal, De leerlingen van de danscursus 1951 1952 Soestdijk, waar toe ook de Prinsessen Irene en Margriet behoren, hebben Za terdag een uitvoering gegeven in het Plan- kenierstheater te Huizen als besluit van het seizoen. De uitvoering, waar aan ook Prinses Ma rijke enkele ogen blikken haar mede werking verleende, werd bijgewoond door Koningin Juli ana en Prinses Bea trix. De opbrengst was bestemd voor de Fe deratie van Beroeps verenigingen van Kunstenaars. Onder leiding van mevrouw Hans Snoek brachten de jonge danseressen rhythmische dans figuren en eenvou dige proeven van uit beeldingskunst ten tonele. Op de foto links zien we een gedeelte uit de opvoering van „Circus", waarin Prinses Irene (geheel links1 de rol vervult van zigeunerin. Op de foto rechts een tafereeltje uit „Dat komt ervan", waarin we Prinses Marijke geheel links zien en Prinses Margriet tweede van links. terwijl leden van de Fanfare corpsen „Hou en Trou" en „Hu- go", o.l.v. de heer F. H. v. d. Linden een nummertje pittige marsmuziek ten beste gaven. Tempo, tempo.... Op het Sportterrein aan de Sportlaan, met twee Nederland se vlaggen aan weerszijden van de ingang, heerste een feestelijke sfeer. Vanuit luidsprekers da verde een lawine van gramofoon- platenmuziek over de menigte, welke zich op het middenveld verzamelde. De wedstrijden hadden een vlot verloop. Bij het startschot stoven de corpsen, telkens twee tegelijk (de corpsenbestonden uit zeven man met een wagenbestuurder en een commandant) naar hun wa gens, in vliegende vaart daverden zij het terrein op, waar ze on middellijk begonnen met de slan gen uit te leggen en te koppelen. Intussen werden twee man van elk corps terzijde genomen, om een aantal vragen te beantwoor den omtrent behandeling en wer king van een viertal brandblus- apparaten: de nat- en schuim- blusser, het tetra-chloor-koolstof- apparaat en het koolzuur-sneeuw- apparaat. De vijf overblijvende mannen moesten inmiddels met hun ma teriaal een hindernis nemen van anderhalve meter hoogte, om dan drie verschillende opdrachten uit te voeren. De eerste; met een ladder beladen over een even- wichtsbalk van l'/s meter hoog en 6 meter lang lopen en dan staande op een ladder, 5 witte blokjes wegspuiten, die om' en om tussen vijf rode blokjes op een horizontaal vlak van 4.50 m. hoogte waren neergezet. Van de andere zijde moesten de rode blokjes worden weggespoten. Dat was de tweede opdracht. De der de: intussen een tweetal tonne tjes door middel van een water straal over een afstand van vier a vijf meter doen voortrollen, totdat die een „finish"-lijn van bepaalde lengte zouden zijn ge passeerd. Daarmee was de eigen lijke oefening afgelopen. En het opruimen van het materiaal kon slechts strafpunten opleveren. Uit de hieronder staande uit slag blijkt wel, hoe het er aan toegegaan is. Merkwaardig is, hoe de tijden van de verschilende corpsen belangrijk uiteenlopen. „Kwiek" uit Alkmaar, welke no. 1 is, had pech met de motor, zo dat men bij de start de auto niet op gang kon krijgen. „Kwiek" liet zijn beurt voorbijgaan, om later weer te starten, toen de motor was gerepareerd. Prijsuitreiking Na afloop verenigden zich de manschappen in café Halfweg voor de prijsuitreiking. Er heers te daar een vrolijke stemming en Heerhugowaard toonde zich een goede gastheer. Op het podium speelde de populaire band van Vita Accordeonistica o.l.v. de hr. C. Geerling uit Langendijk. Deze band, die deze zomer 121/: jaar bestond, bestaat uit 22 dames en heren en heeft al menig festijn opgeluisterd; ook voor de radio liet de band zich reeds horen. De Vrijw. Brandweer uit Ber gen beschikt reeds over een eigen zangkoortje o.l.v. Karei Böhne en dit liet zich eveneens o.l.v. zijn dirigent horen. Het zong een En gels, een Frans en een Italiaans liedje, om te besluiten met het Wiegelied van Brahms. Het succes was niet minder dan dat, wat de accordeonisten hadden geoogst. Burgemeester Sutman Meyer, wiens echtgenote ook de wedstrij den en deze bijeenkomst bijwoon de, sprak een welkomstwoord en rekende het tot een eer voor zijn gemeente, dat de wedstrijden in Heerhugowaard gehouden wer den; hij prees de goede geest in de corpsen onderling en in de afzonderlijke corpsen. De Kringvoorzitter, de heer v. Maarleveld, verheugde zich over de grote deelname aan de wed strijden en stelde het op prijs, dat men nog enige tijd in gezel lige sfeer bijeen bleef. Hij be toogde, dat deze kringwedstrij den voor vele corpsen aantrek kelijker zijn dan de nationale wedstrnden en constateerde, dat sinds Alkmaar zich niet geneer de, om bij de brand in Wester- licht de hulp van buitengemeen ten in te roepen, de buitenge meenten ook meer genegen zijn geworden, om zo nodig de hulp van Alkmaar te verzoeken. Hy achtte dit werkelijk in het alge meen belang. Met een toepasse lijk woord reikte hij hierna de prijzen uit en het is te begrijpen, dat hij met zekere trots zijn corps „Kwiek" de eerste prijs kon over handigen, alsmede de extra prijs voor het minst aantal strafpun ten. De jury kon het niet eens worden over de vraag, welk corps de extra prijs voor de bes te algemene indruk moest wor den toegekend; het ging tussen „Kwiek" en Beemster. Er moest daarom geloot worden en het was mevr. Sutman Meyer, die voor „Kwiek" de gelukkige greep deed, zodat dit corps ook de twee de extra prijs in de wacht sleep te. Sportief stelde Kwiek daarna voor het corps uit de Beemster eenzelfde trophee voor dezelfde prestatie beschikbaar. Dit spon tane gebaar werd met enthousias me begroet. Wij laten hieronder de totaal uitslag volgen: 1. „Kwiek", Alkmaar 4 min. 11 sec., 30 strafnunten; 2. Midden- Beemster 4.33, 3(5 strp.; 3. Heer hugowaard 4.33, 60 s.; 4. Koe dijk 4.45, 67s.; 5. Nrd. Schar- woude 4.48, o2 s., 6. Zuid Schar- woude 5.14, 60 strafpunten. Deze corpsen behaalden alle een fraaie beker. 7. Burgerplicht 5.54, 95 str.; 8. Bergen 5.58, 95 str.; 9. Egmond Binnen 6.32, 90 str.; 10. Schoorl 6.38, 110 str.; 11. Ursem 6.57, 75 str.; 12. Uitgeest 7.10, 90 str.; 13. Heemskerk 9.00, 162 str.; 14. Broek op Langendijk 10.22, 112 str.; 15 Warmenhuizen 10.52, 155 strafpunten.

Nieuw Noordhollandsch Dagblad : voor Alkmaar en omgeving | 1952 | | pagina 6