Griezelig Ritsevoort A18. Heerlijke Grasboter. Firma de Is Broers. Marktberichten. Advertentiën. Wagenmakersknecht flinke li K. JONGENS It, K. Dienstbode, Puik beste Aardappelen. Groote afslag Varkensvleesch. Officieele Berichten. Letteren en Kunst. Ingezonden Stukken. 387ste Staatsloterij. Correspondentie. Burgerlijke Stand. Agenda's. bekwaam METSELAARSKNECHT, netten Knecht, Konlplanten. Pm BRANDS, Geesiersingel, hoek Tuinstraat, BEDEVAART naar O, L. Vr. ter Nood. Heden ontvangen: C. KAAIJ, Kooltuin 7, Sigarenfabriek „De Concurrent." Telefoon 279. Groote afslag Hamspok 12 ct. per ons. Beleefd aanbevelend, ie het 5 jarig dochtertje van G, K. door een adder gebeten eD na hevige pijnen overleden. Treurig. Zondagnamiddag omtrent half zes, kwam een kindje van W. Schoenmakers, oud drie jaar, aan den Korvelschen weg te Tilburg uit het huis de straat opgeloopen juist, toen er een rijtuig voorbij kwam ge reden. Het kindje kreeg de wielen over zijn hoofd, zoodat de hersenen wegspatten. Een droevig verlies voor de ouders 1 Een liefdesdrama. Zondagmorgen om streeks 4 uur ontdekte de surveille6rende agent van politie in het Wilhelminapark te Breda, dat er op het grasveld bij den vijver kleedingetukken lagen. Hij ging er heen en vond een damesmanteltje, een hoed en daar- onder een kepi met 2 paar handschoenen, benevens een portemonnaie met eenig geld. Verder lagen er een sabel en sabelsche6de gekruisd over elkaar. De politie toog onmid dellijk aan het dreggen met het resultaat dat 2 lijken werden opgehaald welke bleken te zijn de tamboer P. en Helena v. K., bei den woonachtig te Breda. Ze hebben zelf moord gepleegd. Het meisje is 19 jaar en de jongen 17 jaar. De tamboer stond ongun stig bekend. Onweer. Donderdag werd te Groningen de electrische centrale door den bliksem ge troffen, met 't gevolg dat de dynamo in 't ongereede raakte. Gedurende een half uur kon geen stroom gegeven worden. Donderdagmorgen is de bliksem ingeslagen in het gesticht der eerw. zusters aan den Didamschen weg te Zevenaar. Een gat werd in het dak, en een stuk uit een muur ge slagen. Vreeselijk. Te Hees, bij Nijmegen, is het dochtertje van Van D. bij het wippen op een kar eronder geraakt. Met ingedrukte borst werd het kind opgenomen. Even later was het overleden. Doodelijke val. Te Breda viel Maandag middag zekere v. Gastel, timmerman, van een hoogte van het dak van een huis, van een hoogte van 15 M, Hij werd met gesple ten schedel opgenomen en is kort daarop overleden. Jk»'Schedel verbrijzeld. Zaterdagmiddag is op het werk der Z. H. E, S. M. tePijn- acker een droevig ongeluk gebeurd. De hei baas W. M. uit Schiebroek was aan de Ring vaart nabij hot station Berkel bezig met palen heien. Op onverklaarbare wijze is toen het louw, waaraan de rammelschijf van de stelling is vastgebonden, gebroken, met het ongelukkig gevolg, dat de bijna 50 K.G. zware schijf van ruim 23 meter hoogte op het hoofd van den heibaas terecht kwam. Met verbrijzelden schedel werd de man op genomen. Slaan op school. Tegen eene onderwij zeres te Appelscha is proces verbaal opge maakt ter zake dat zjj een harer leerlingen heeft geslagen. Later ie dat kind ziek gewor den' en men brengt nu een en ander met elkaar in verband. Zaterdagmiddag is de onderwijzeres door den rechter van instructie te Heerenveen ge hoord. Zij ontkent het kind geslagen te hebben. Gepakt. Aan het station te Cannes is een man aangehouden, die getracht had in den express-trein Monte CarloParijs twee reizigers met chloroform te verdooven en uit te schudden. Hij maakt deel uit van een internationale dievenbende. Lichamelijk letsel. Een Berlijnsche rechter heeft een juffrouw, die een andere, aan de overzijde van de straat theedrinkende, juffrouw, met een zakspiegeltje en met be hulp van de zonnestralen had weggespiegeld, wegens lichamelijk letsel tot 10 Mark veroordeeld. Toch onverantwoordelijk. Te Charleroi is een zes-jarig meisje aangekomen, dat heelemaal alleen uit Londen kwam reizen. Natuurlijk was ze onder speciale hoede van het trein- en bootpersoneel gesteld. Verbrand. In de Van Ravensteynstraat te Rotterdam is Maandag een driejarig meisje, door het spelen met lucifers, in brand ge raakt en gisterenochtend aan de gevolgen overleden. Valsche spelers. Een inwoner uit Loos duinen verloor Zondag op den Kleiweg, nabij Delft, aan valsche kaartspelers, f 23. Ondanks heftig verzet van de zijde der kwartjesvinders, slaagde de geplukte er in, met behulp van voorbijgangers, een der spelers aan de politie te Delft over te leveren, die verbaliseerde. Een militair met een kunstbeen. Een loteling, die niet tijdig met zijn reclame voor den militieraad was verschenen hij heeft een kunstbeen werd te Groningen als soldaat bij het garnizoen ingelijfd. Zijn mili taire loopbaan zal wel snel en roemloos eindigen. Verdronken. Te Kuikhorne is in een sloot de bejaarde P. H. verdronken. Men vond zijn lijk, met het hoofd in den modder. De Zeister moordaanslag. Zaterdag eischte de Utrechtsche rechtbank voor de plegers van den moord te Zeist, resp. voor Van Vaalen 20 jaar, Van Ee levenslang, Kors en Overhorst ieder 10 jaar en 8 maanden. Omgeslagen. Dinsdag begaven een 7 tal personen zich met een zwakke boot op het meer van Bienne (Zwitserland). De boot sloeg om en 2 der opvarenden verdronken. Hagelslag. Te Vierzen (Duitschland) heeft een hevig onweder met hagelslag en wolkbreuk, gewoed. Op veld en in tuin wer den belangrijke verwoestingen aangericht. Ontploffing. Te Parijs heeft een ont ploffing plaats gehad in een suikerraffinaderij 72 werklieden werden gewond. Plotselinge dood. In de branderij De Ooievaar te Delft vervoegde zich een werk man, met verzoek zich te mogen verwarmen. Men stond hem dit toe, doch, nauwelijks gezeten, stierf de man. Sqmnwraak, In den Zuidwesthoek van Friesland zegde een landheer zijn pachter de huur op. Deze heeft vóórdat hij de woning verliet, overal de verf met teer besmeerd, de beide regenbakken met mest verontreinigd, de goten weggebroken, de paneelen doorboord, alle sloten en krukken uit de deur genomen, de zware steunbalken in de hooischuur be schadigd en alle kleinere steunbalken of juf fers doorgezaagd. De aangebrachte schade beloopt over de duizend gulden, naar men zegt. Het drinkwater voor h6t vee in de slooten is bedorven en als het polderbestuur niet tusschenbeide gekomen was, had de booze boer het land laten verdrinken, waar door dit ernstige schade zou hebben geleden. Ten voorbeeld I Een 80-jarige boer in de Ardennen, die op sterven lag, liet zich hg de jongste raads verkiezingen, toch naar het stembureau brengen. Dank zijn stem blijkt nu een Katholiek candidaat gekozen te zijn. Plaatselijke Belastingen. Burgemeester en Wethouders van Alkmaar brengen ter algemeene kennis, dat het primitief kohier van den hoofdelijken omslag, dierst 1908, door den gemeenteraad vastgesteld den 6en Mei 1.1. en door de Gedeputeerde Staten goedgekeurd den 2oen Mei d. a. v., heden aan den gemeente-ontvanger ter invordering is uitgereikt en gedurende vijf maanden op de secretarie in afschrift voor een ieder ter lezing is nedergelegd. Bezwaren tegen den aanslag kunnen op ongezegeld papier worden ingediend binnen drie maanden na den dag der uitreiking van de aanslagbiljetten. Burgemeester en Wethouders voornoemd, Alkmaar, JAN DE WIT Dz., Voorz., lo.B. 25 Mei 1908. DONATH, Secretaris. Hinderwet. Burgemeester en Wethouders van Alkmaar brengen ter algemeene kennis, dat zij bij besluit van den 23Mei 1,1. onder voorwaarden vergunning hebben verleend aan J. C. Müller, aldaar, tot het oprichten van een herstelplaats van rijwielen met veldsmidse, in het perceel Nieuwpoortslaan, wijk E. No. 58. Burgemeester en Wethouders voornoemd, Alkmaar, JAN DE WIT Dz., Voorz., lo.B 25 Mei 1908. DONATH, Secretaris. Nationale Militie. De Burgemeester der gemeente Alkmaar gelast, krachtens bekomen aanschrijving, de onderstaande hier wonende verlofgangers, om zich, voorzien van hunne militaire kleeding- en uitrustingstukken, zak boekje en verlofpas, ter bijwoning der HERHA- LINGS-OEFENINGEN, 's namiddags vóór 4 ure, bij hun korps te vervoegen als volgt 10e Regiment Infanterie, lichting 1901, garnizoen Helder, 15 Juni 1908, Jacob Bakker. 2e Regiment Vesting-Artillerie, lichting 1903, gar nizoen Naarden, 15 Juni 1908, Johannes Adrianus Cramer. 2e Regiment Veld-Artillerie, lichting 1903, garni zoen 's-Gravenhage, 15 Juni 1908, Petrus Johannes Brouwer, ie Regiment Veld-Artillerie, lichting 1903, garni zoen Utrecht, 22 Juni 1908, Gosse van der Woude. 2e Regiment Vesting-Artillerie, lichting 1905, gar nizoen Amsterdam, 29 Juni 1908, Jan Laan, Hendrik Zaadnoordijk. Regiment Genietroepen, lichting 1903, garnizoen Utrecht, 29 Juni 1908, Jan Hendrik Bouman. Alkmaar, De Burgemeester voornoemd, 25 Mei 1908. JAN DE WIT Dz., lo. B. „Lees maar raak". De Noord-Hollandgche Propaganda-Clubs kunnen weer een mooi geestelijk werk yan barmhartigheid doen. Vele ouders, nog wel Roomsche, laten zon der zelfverwijt, onbezorgd en lichtzinnig het slechte boek, het socialistisch propaganda geschrift, het ongeloovig blad, de zedelooze romans in de hand yan hun zoon of dochter. Sommigen zijn er zelfs trotsch op dat hun kind zich zoo ontwikkelt. i>Lees maar raak l< denken of zeggen zij. Wat of dat woord beduidt, heeft pater G. v. Bijnum, S. J., eens helder uiteengezet. Daar hebben onze hooggeschatte propaganda clubs nu een krachtig wapen door om de verkeerde lectuur uit de gezinnen onzer katholieken te houden. Het nuttig boekske kost maar per honderd exempl. 3 gulden en is verkrijgbaar bij Alberts in Sittard. Hoopt en verspreidt: -Lees maar raak O X. Buiten verantwoordelijkheid der Redactie. De copie wordt nimmer teruggegeven. Roomsche Boeren, dwingt de notarissen 1 Heerlijk ging het verleden Woensdag op den Haarlemschen Katholiekendag. Niet alleen toen prof. de Groot zijn vurige en diepzinnige rede hield, maar ook vooral in de 4e af- deeling, waarin de heer Van Vuuren, vroeger vele jaren redacteur van de Residentiebode, sprak over de dagbladpers. Neen, zoo sprak hij met overtuiging, niet aan abonnee's maar aan lezers ontbreekt het den Roomschen kranten. Maakt van het Roomsche blad uw lijfblad door het alleen te lezen en van zelf zal het voor u onmisbaar worden. Roomsche landlieden van Alkmaar's wel varende omstreken l> Zegt eenszijt gij te vreden over Ons Blad? Bevat het geen uitstekende hoofdartikelen Ja. Zijn zijn berichtgevers uit den omtrek niet minstens even goed als die van zijn mededingers Ja. Bevat het niet veel advertenties van familie-gebeurtenissen, blijde en treurige, en van dienstaanbiedingen 7 Ja. En toch niet tevreden Neen I Waarom niet 7 Omdat er zoo weinig boelhuizen en verhoopingen in staan I Roomsche boeren van midden-Noord-Hol- land, helaas ge hebt gelijk I Maar wiens schuld is dat 7 Nu nog, omdat de krant nog zoo kort bestaat, die der Notarissen; maar, en neemt dit goed ter harteals het over een jaar of hoogstens twee jaar nog zoo is, dan is het uw eigen schuld en van niemand anders. Wat willen we dan van u? Moet ge de Notarissen die in Ons Blad niet adverteeren, met opzet boycotten (d. i. niet begunstigen) 7 Neen Moet ge dan de verkoopingen, die in Ons Blad niet gestaan hebben, opzettelijk niet bezoeken 7 Neen I Maar wat ge ivel doen moet 7 Ge moet Ons Blad alléén lezen en niet daarbij ook de zoogenaamde neutrale kranten. Dan zullen vanzelf de verkoopingen enz. die in het Roomsche blad niet gestaan hebben, veel minder bezocht wordenen op die manier zult ge langzaam maar zeker de Notarissen in het belang hunner klanten dwingen, om ook in Ons Blad te adverteeren. En zoo hangt het van u af, om te maken dat ge binnen niet langen tijd niets anders dan uw Roomsche krant zult noodig hebben. En hetzelfde is waar met uw advertenties waarin ge katholiek personeel vraagt. Roomsche land lieden, we rekenen er op dat ge uw plicht en uw eigen belang behartigen zult I ADR. HOLLENBERG, Seminarie Hageveld. pr. Bond van R. K. Gemeenteraadsleden. Degenen, die willen meewerken tot op richting van een Bond van R. K. Gemeente raadsleden, worden vriendelijk verzocht hun adres op te geven aan J. H. M. BALVERS, Hillegom bij Haarlem. R. K. Raadslid. Katholieke bladen worden vriendelijk ver zocht dit bericht over te nemen. 5e klasse. le Lijst. Trekking 25 Mei. No. 8643 en 15819 elk f 1000. No. 1396, 5396, 9881,11520 en 12369 elk f400 No. 75, 667, 3365,12145 en 14289 elk f 200. No. 5425, 6140, 10084,11441,12091,12827, 13476, 13592 en 19689 elk f 100. 58 klasse. 2e lijst. Trekking '26 Mei. No. 15623 en 16464 elk f 1000. No. 3390 f 400. No. 7422, 12976 en 14226 elk f 200. No. 3225, 9608, 11226, 14936,17103,18998 en 20355 elk f 100. Arrondlssements-Rechtbank te Alkmaar. Uitspraken van gisteren. A. de R,, Broek op Langedijk, vernieling, 1 maand gevangenisstraf. J. N., Haringcarspel, meineed, vrijgespr. J. E., Ursem, beleediging, f 10 boete of 10 dagen hechtenis. T. S., Schoorl, mishandeling, f 10 boete of 10 dagen hechtenis. P. R., Hoorn, wederspannigheid, 14 dagen gevangenisstraf. P. B. en J. de R., Helder, vernieling, beiden vrijgesproken. D. de Vr., Enkhuizen, orde-verstoring 3 weken gevangenisstraf. FAILLISSEMENTEN. Opgeheven: O. Ory te Gastricum, wegens gebrek aan actief. H.H. correspondenten worden beleefd doch dringend verzocht, steeds al hunne berichten te dateeren, oök verslagen van vergade ringen enz. De Redactie. Alkmaar. GEBOREN23 Mei. Anna Petronella, d. van Izaak Fredrika en Antje Bijvoet. 24 dito. Josina Wilhelmina, d. van Gerrit van Amstel en Alida Balder. 25 dito. Grietje, d. van Simon Pool en Hendrica Adrians Banning. Jan, z. van Jan Kaal en Antje Blom. OVERLEDEN23 Mei. Maart je Gruson, wed. van Pieter Rozekrans, 69 j. 24 dito. Maria Christina Meijer, wed. van Johannes Bek, 69 jaar. Wegens den Hemelvaartsdag is er hedenavond van 5l/t—7 uur gelegen heid tot het doen van huwelijksaangiften. Krommenie, van 14 tot 21 Mei. GEBORENWilhelmina, d. van O. Aaf- jes en J. Klok. Neeltje, d. van P. Beunder en M. Klinkhamer. Andries Jacobus, z. van K. Vrolijk en J. A. Smit. Sophia, Roelofina, d. van J. S. Th. Janssen en J. Rothuizen. Huibert Dirk, z. van P. Man tel en A. Rejjne. Pieter, z, van C. Vre- denduin en G. Boekelaar. ONDERTROUWD S. Vrouwe (Assendelft) en A. de Wit. S. Luijt en J. Hos (Assendelft). GETROUWD J. Booij en 8. Kessler. Assendelft. Van 15—22 Mei. GEBORENLambertus, z, van Arie van Betlehem en Grietje Veerman. IJsbert Jan, z. van Nicolaas Bleeker en Aafje Boet. ONDERTROUWD Jacob Betjes en Mar- garetha Laan, van Purmerend. Klaas de Vries, van Heemskerk en Neeltje Oorver. GETROUWDGerrit Valkoog en Jannetje Koomen. Wormerveer. Van 16-22 Mei. GEBORENCornelia Catharina, d. van A. Kruiver en A. Sanders. Neeltje, d. van D. Hildering en M. Jacobs. Leendert, z. van L. Andrea en G. Boot. Jan, z. van J. de Ruyter en A. Schouten. ONDERTROUWD: A. Gorthuis en G. Beets. G. J. Jansen en A. J. M. van Zwol. C. Hildering en J. Buur. P. Krom en G. de Vries. GETROUWDG. Dol en A. G. Banning. H. Schuddeboom en G. de Roo. H. Koene en M. Kox. OVERLEDENGerke Visser, 52 j. geh. met L. Kox. ALKMAAR, 25 Mei. Aangevoerd 1 Koeien en Ossen /120a0Ö0, 102 vette Kalveren f 40 a 98, per Ned. pond 80 a 90 ct. 52 nucht. Kalveren /8 a 20 per stuk; 0 magere Schapen Ö.OO a 0.00, 108 vette idem f 24.00 a 29,—, 818 vette Varkens 38 a 44 ct. p. Nod. pond, 50 mag. idem f 16 a 19. PURMEREND, 26 Mei. Aangevoerd 712 Runderen, waaronder 131 vette /0.60 a 0.73 p. K.G., prijshoud. stug, 591 in.eng. koeien 150 a 260, prijshoud. stug, 24- stieren, 208 vette kalveren f 0.65 a 0.85 p. K.G., matig, 426 nucht. f 10 a 26, vlug, 29 paarden, 2891 achapen i 23 a 28.00 en 1300 lammeren f 6 a 14, beide prijah. stug, 813 vette varkens 39 a 43 ct. p. K.G. matig, 78 magere id. t 12 a 24.00, matig, 825 biggen f 6 a 9,matig. mand appelen i 0.00 a 0.00. mand peren 10.00 a 0.00 ganzen /0.a 0,00. Kleine Kaas f 30.00, Middelbare f 26.50, aange voerd 178 stapels. 22285 kg. boter 1.10 a 1.20, per kilo, Kipeieren f 2.90 a 3.40, eenden dito 3.80 per 100. Fabrleks- en Losse Arbeidersgilde St. Laurentius". Vergadering Vrijdag 29 Mei, 's avonds ten 8 uur, bij den heer N. Konijn aan den Dijk. Bespreking Jaarfeest. Vergadering van de R. K. Handelsreizigers-, vereeniging afdeeling Alkmaar en Omstreken op Zondag 31 Mei, des namiddags één uur precies in het lokaal van den heer A. Hazes. Hedenavond 8 uur leest Dr. Hoffman in den Kath. Kring over .Spiritisme*. Heden overleed te 's-Gravenhage, tot onze diepe droefheid, na een langdurig en smartelijk lijden, voorzien van de H.H. Sacramenten der H. Kerk, in den ouderdom van 27 jaar, onze geliefde Dochter en Behuwddochter Johanna Geertruida Jonker,' geb. Pronk. Hare diepbedroefde Ouders, G. PRONK. B. PRONK—Buuren en Kinderen. Alkmaar, 27 Mei 1908. Heden overleed zacht en kalm, na een korte ongesteldheid, voor zien van de H.H. Sacramenten der stervenden, onze geliefde Moeder en Behuwdmoeder Mejuffrouw Geertruida Henriette Gies, Wed, van HENDRIK HOPMAN, in den ouderdom van ruim 67 jaren. Namens de Familie, J. v. d. VEEN. N. v. d VEENHopman. 't Zand (Zijpe) 28 Mei 1908. Voor de talrijke blijken van belang stelling bij hun 25 jarig huwelijksfeest ondervonden, betuigen ondergeteekenden hun hartelijken dank. G. P. B. SCHERMER. V. SCHERMER—Praijman. Uitgeest, Mei 1908. Voor de belangstelling bij de geboorte van onzen zoon ondervonden, betuigen wij onzen hartelijken dank. L, M. W. SCHOON HEIN. A. M. SCHOONHEIN Utrecht. Paleari Voor de vele bewijzen van belang stelling op ons 40-jarlg Huwelijksfeest ondervonden van Familie, Vrienden en Buren, betuigen wjj hierbij onzen op rechten dank. P. HUIJPE en Echtgenoote. Akersloot, Mei 1908. Voor een R. K. WEESJONGEN, oud 15 jaar, die Broodbakker wil wor den, wordt plaatsing gezocht bij een fatsoenlijk R. K. Bakkerspatroon. Zich te adresseeren aan het R. K. Weeshuis alhier. Een R. K. WEESMEISJE, oud 20 jaar, zoekt eene betrekking als Tweede Meisje in een R. K. gezin te dezer stede. Zich te adresseeren aan het R. K. Weeshuis alhier. Terstond gevraagd een bij C. OFFERINGA, Mr. Metselaar te Heer Hugowaard. gevraagd, bij M. J. DRIESEN, Alkmaar. Er kunnen een paar geplaatst worden, niet beneden 16 jaar, bekend met het kaasvak vereisohte. Te bevragen bureau van dit blad onder letter G. Dokter SCHOONHOFF te Castricum, vraagt een voor tuin- en ander werk; voorloopig voor halve dagen. Aanmelding in persoon. Wordt gevraagd een bij W. GROOT, Broodbakker, Castricum. moet het voor 'n huisvrouw zijn als zij baar PORTRETLIJSTEN met gebroken glazen vindt. Gelukkig weet W. NE- DERKOORN, Langestraat All raad. DUIN-AARDAPPELEN f2.25 en beste ZESUWSCÏÏE BLAUWE f 1.80 per zak. Tevens ruim voorzien van BESSENSAP. 13, KUIPER, Omval, Oudorp. TE KOOPs een flinke partij vroege roode en gele en late roode, witte en gele Voor puike kwaliteit wordt ingestaan en billijke prijzen, bij Jb. BRAS en C. GROOTHUIZEN, St. Pancras bij de Haltë. beveelt zich beleefd aan tot het plaat sen en bezorgen van gelden op hypo theek tegen billijke voorwaarden. ZONDAG 31 MEI a.s. vertrek van af ST. BARBARA 8.30 uur. Insigne en Programma verkrijgbaar 10 cent bij de leden der Commissie. Zie agenda Ons Blad 23 Mei 1.1. N.B. Uitsluitend voor de leden van den Ned. R. K. Volksbond en hun huis gezinnen. Aanbevelend, beschikbaar op hypotheek tegen billijke rente en voorwaarden, zoowel van parti- oulieren als banken. Brieven fr. lett. A, bureau dezes. Geachte Heereu, laat mij 't U nog eens [verhalen, Dat U op Zondag geen sigaren bij KAAIJ [kunt halen; Gaarne werk en verkoop ik 6 dagen in de week, Maar Zondags, geloof mij, dan doe ik geen steek Als krachten vergaren voor de volgende dagen, Om de rookers te bedienen geheel naar hun [vragen; En mij dunkt, Heeren, het is voor U geen [bezwaar, Om op een anderen dag als Zondag te koopen [uw sigaar. Temeer U weet dat de sigaren welke U bij mii [koopt, Nergens zoo fijn en goedkoop zijn waar U ook loopt; 'k Lever U, ook M. H., een sigaartje zoo fijn, Waarvoor U op een veiling op f 5 reeds zou [roepen: mijn! En bij KAAIJ koopt U, het is eigenlijk [bespottelijk, Voor f 1.reeds een kist sigaren,'die bepaald [is kostelijk, En betaalt U den prijs van fl.60, f 1.80, f2.— [of 250 cent, Dan zegt U nooit geen andere sigaar, al staat [de wereld op zijn end. Wegens de groote daling der varkens- prijzen Maandagmorgen, ben ik in staat U voor den laagst mogelijken prijs te bedienen. Bij mij wordt beslist de aller eerste kwaliteit geslacht. Geen inferieure kwaliteit, maar de allerfijnste waar. PRIJS-COURANT. Filet, Boeuf of Rib of Schijf 45 ot, de 5 ons, Haas-carbonade 40 Carbonado of magere Lappen 85 n Sauejjsjes 35 Doorregen Lappen 30 Vette Lappen 25 En vanaf heden Metworst 8 ot. per ons, 40 et. de 5 ons, met 1 cent per pond verhooging wegens onkosten der slachtgelden. CL KEKEN.

Ons Blad : katholiek nieuwsblad voor N-H | 1908 | | pagina 3