Thans Ihad een 'langdurige discussie plaats over het lairtikel' der Statuten, dat de aftre ding der bestuursleden regelt, dorih voor tweeërlei uitleg ivaittiaar bleek. Aan den iheer Mr. Dorbleak' werd daarna de vraag gesteld of hij bezwaar had, be stuurslid te zijn, vvamneer hem daarbij het voorzitterschap niet iwerd opgedragen waar op Mr. Dorbeck meedeelde, dat hij daar tegen geen bezwaren had. Bij een daaropvolgende vrije stemming verkreeg Mr. [Dorbeck Me volstrekte meerder heid zoadat hij als bestuurslid was geko zen. Onder Weding, idat bij de verdeeling der blestuursfunctiën hem niet het voorzitter schap zooi' wordien opgedragen, nam, Mr. Dorbeck de benoeming als bestuurslid aan. De commissie van bijstand! werd evertals ^mdere jaren .bij acclamatie als zoodanig her benoemd. i De voorzitter sloot daarna het officieel ge. deelte der vergadering, 'waarna de leden nog ieen.igen tijd gezellig bijeen bleven. AMSTERDAM. Parochie H. Nicolaas (Prins Hendrik-kade). Zondags7, half 9 en 12 uur stille H-fcL Missen, 10 uur Hoogmis, Parochie H. Jozef („De Papegaai), Kalverstraat bij de St Luciensteeg. Zondags: 7 uur, half 9 en half 10 stille H.H. Missen, kwart yoox 11 Hoogmis, ALKMAAR. Dinsdag Vigilie van Allerheiligen ge boden vasten- en onthoudingsdag. Parochie van den E. Laurentius. Zo. 61/! en 8 nnr stille HH. Missen, 10 nur Hoogmis, half 5 Congregatie van den H. Aloysius, 's avonds 6 unr Lof ter eere van het Onbevlekt Hart van Maria voor de bekeering der zondaren met predicatie Rozenhoedje en gebeden Ma. 's av. 7 nur Congregatie der H. Maagd ook toegankelijk voor andere geloovigen met Octoberoefeningen Bi. Vigilie van Allerheiligen, geboden vasten- en onthoudingsdag, 's avonds 7 unr Lof met Octoberoefeningen Wo. Hoogfeest van Allerheilgen, te vieren als Zondag, de stille HH. Missen om 6Va en 8 unr, 10 unr Hoogmis, 's namiddags 4 uur Vespers met Rozenhoedje en ge beden, waarna gelegenheid om te biechten 's avonds 7 nur Zieienvespers met preek Do. Allersielen, 9 uur plechtige Rt qniem 's avonds 7 uur oefening van den H. Kruisweg, waarna Rozenhoedje en ge beden. Vr. 1ste Vrijdog der maand, 8 uur gez. H, Mis, 's avonds 7 uur Lof waaronder de Litanie van het Allerh. Hart zal gebeden worden Za. 9 uur H. Mis ter eere van het Onbe vlekt Hart wan Maria voor de bekeering der zondaars Parochie van den E. Dominions. Zo. 6 uur half 8 en half 9 de stille HH. Missen, half 11 Hoogdienst, na den middag ten 2 nnr en half 4 de Catechismusten 3 uur Vespers en ten 5 uur congregatie Ma. 's midd. vanaf 5 uur gelegenheid om te biechten Di. 8de der 15 Dinsdaagsche devotie ter eere van St. Dominicus, ten 9 uur gez. Dienst ter eere van den H. Dominicus, tevens vigilie van Allerheiligen geboden vasten dag, 's middags van half 4 gelegenheid om te biechten Wo. Allerheiligen geb. Heiligendag ten half 11 de plechtige Hoogdienst, 's namiddags 3 nur Vespers en ten 7 uur Solemneel Lof met predicatie voor de overledenen Do. Allerzielen, ten 9 uur Solemneele Mis van Requiem 's middags van 5—7 uur gelegenheid om te biechten, 's avonds ten 7 uur Zielenlof Vr. 1ste Vr. der maand, teu 8 uur gez. Requiem voor de Congreganisten (afdeeling vrouwen en mannen) en ten 9 uur Solem neele Requiem voor de overl. leden der Brielsche precessie. Ma., Di. en Za. 's avonds ten 7 uur Lof en Dinsdagavond ten 7 uur »Te D»um< tot sluiting van de Octobermaand St. Jozefkerk Zo. half 8 stille H. Mis, 10 uur Hoogmis 'u av. half 7 Lof met gezangen. Ma. 's middags van 6—7% uur gelegenheid om te bischteD, 's avonds 7 uur Lof en gezangen Di. Vigilie van Allerheiligen, geboden vas tendag Di. 8e der 15 Dinsdagen ter eere van den H. Vader Dominicus, zij die 2 opeenvol gende Dinsdagen da godsvruchtige oefe ningen bijwonen en op een dier 2 dagen communiceereD, kunnen een volle aflaat verdienen, avonds van 49 uur gele genheid om te biechten, 7 uur Lof met •Ta Deum« tot sluiting van de October maand Wo. Allerheiligen, te vieren als Zondag, volle aflaat, 71/, uur stille H. Mis, 10 uur Hosgmif, 's middags van 5—7 uur gele genheid om te biechten, 's avonds 7 uur Lof en predikatie Do. Allerzielen, dag van devotie, half 8 gez. Rfquiem, 's midd. van 5—7 uur gelegen heid om te bichten, 's av. 7 uur Kruis weg voor de geloovlge zielen (Vr. 1ste Vrjjdag der maand, bjzonder toege wijd aan het Goddelijk Hart van Jesus, 7'/j uur gez. H. Mis met uitstelling van het Allerheiligste, 's avonds 7 uur Lof met gezangen en Esreboete aan het God deljk Hart 8CHAGEN. Zo. Viering van het 40-uten gebed, de HH. Missen 7 uur en half 10, half 2 geen Catechismus, 3 uur Vespers, 's avonds 7 uur Lof met voorgeschreven gebeden en gemeenschappelijk aanbidding Ma- de HH. Missen 7 en 9 uur, 's av. 7 uur Lof met voorgeschreven gebeden en ge meenschappelijke aanbidding Di, de HH. Missen 7 en 9 uur, 's avonds 7 uur plechtig Lof, processie en »Te Deumi Wo. Feestdag van Allerheiligen, de HH. Missen 7 en 91/» uur, 's middags 3 uur Vespers, 's avonds 7 uur Lof met preek Do. Gedachtenis der geloovige zielen in het vagevuur, de HH. Missen 7 en 8 uur Vr. 1ste Vrijdag der maand, 8 uur gez. H. Mis, 's avonds 7 uur Lof, Litanie en acte van Toewijding Za. 's av. 7 nur Lof en Rozenhoedje PURMEREND Zo. stille HH. Misten te 7 uur en half 9, 10 nur de Hoogdienst, te 3 uur Vespers en Rozenhoedje, 's av. 6 uur vergadering der Maunenafdeeling der H. Familie Di. Vigilie, geboden vastendag, 's middags van 4—8 nur gelegenheid om te biechten Wo. Feestdag van Allerheiligen, te vieren als Zondag, de stille HH. Missen te 6 en 71/, nur, te 10 uur dc Hoogmis waaron der huwel jksinzegen., middags ten 3 unr Vespers van het feest, gevolgd door de zieienvespers, 's avonds 7 uur Lof met predicatie. Ra de Vespers blechthooren tot zoolang er achtereenvolgens biechtelingen zuilen zijn Do. Allerzielen, te 7 en 9 uur de stille HH. Missen, te 8 uur de plechtige H. Mis van Requiem, 's midd. van 5—7 uur ge legenheid om te biechten Do Vr. en Za. 's avonds half 8 Lof en predicatie tot voorbereiding van het feest, v. h, 10 jarig bestaan der afd. Purmerend van den Ned. R. K. Volksbond, de pre dicaties zullen door een Eerw, Pater Fran ciscaan gehouden worden. Vr. 1ste Vr. der maand, te 7 uur gez. H. Mis, te 8 uur plechtige H. Mis van Re quiem voor de leden van het Broeder schap van O. L. Vrouw van Kevelaar Za. 8 uur gez. H. Mis van Requiem voor hen die op de doodceel zijn ingeschreven, Za. 's middags van 4—9 uur gelegenheid om te biechten Op de gewone dagen catechismus Di. Geen H. Mis te 7 uur In de week de HH. Mitsen te 7, half 9 en 9 uur HEILO. Zo. 7 uur Vroegmis met onderrichting, voor Petrus Mulder en echtgen., half 10 Hoogmis w.o. predicatie voor de gemeente, 's middags half 2 Catechismus, half 3 Vesper», 's avonds half 7 Lof met voor geschreven gebedeD, welke zullen gedaan worden Ma. onder de 1ste H. Mis, Di., onder het Lof ten half 7, Wo. onder de Vespers en Do. onder het zielenluf ten half 7 Ma. de HH. Missen half 8 en half 9, half 8 voor Cath. Haaker geb. Kaldenbach half 9 voor Reinier Kraakman waarna de H. Mie opgedragen door Pastoor J. van Delft, voor de pelgrims uit Bergen Di. Vigilie, vasten en onthoudingsdag, de HH. Missen om half 8 en half 9, 's midd. vanaf 4 gelegenheid om te biechten Wo. Hoogfeest van Aiierheiligen, te vieren ais Zondag, de HH. Missen ais op Zon dag, 7 uur Vroegmis voor de gemeente, hslf 10 Hoogmis voor Afra Brakenhof als lid van het Genootschap ter vereering van het Goddeijk Hart, 's middags ha!f 3 Vespers waarna gelegenheid om te biechten, 's avonds half 7 Veepers voor de geloovige zielen met predicatie Do. Allerzielen, half 8 ges. Requiem, half 9 voor Adrianus Oorneliez. Morech, 's midd. van 5 uur af gelegenheid om te biechten, 's avonds half 7 Zielenlof Vr. 1ste Vrijdag der maand, bijzonder toe gewijd aan de vereering van 't Goddelijk Hart, half 8 gez. H, Mis met plechtige uitstelling voor de lev. en overl. leden van het Broederschap der Ged. Aanbidding, daarna de H. Mis voor de leden van het Genootschap ter vereering van het God delijk Hart Za. HH. Missen half 8 en half 9, 't midd. vanaf 4 uur gelegenheid om te biechten 's avonds half 7 Maria lof Zo. 7 uur Vroegmis voor Maria Kraakman geb. van Twisk. half 10 Hoogmis voor de gemeente Van de laatste HH. Sacramenten voorzien Jacobus van der Peet Op gewone dagen de Catechismus, behalve die van Wo. welke zal worden gehouden Do. 11 uur v.m. OESDOM (Cape)). Ma. 11 uur geestelijke oefeningen voor de pelgrims uit Bergen EGMOND AAN ZEE. Zo. 2Lste Zo. na Pinksteren, de HH. Missen te 7l/j on 10 uur, 2 uur Vespers waar onder Rozenkrans Ia de week de H. Mis kwart over 8 Di. Vigilie van Allerheiligen, geboden vasten dag. 5—7 blechthooren Wo. Feestdag van Allerheiligen, te vieren als Zondag. Half 8 en 10 uur HH, Missen. Na de Hoogmis Rozenkrans. 2 nur Vespers van Allerheiligen, onmiddellijk daarna van Allerzielen van 5 —7 blechthooren7 uur Metten voor de overledenen Do. Allerzielendag kwart over 8 gezongen H. Mis en Rozenkrans5 —7 blechthooren. Vr., eerste Vrjjdag der maand, 's avonds 7 uur Lof en Eereboete Za. van 3—7 uur blechthooren, half 7 Lof -en Rozenkrans EGMOND-BINNEN. Parochie van den H. Adelbertu». Zo. Laatste Zondag der Rozenkransmaand de Vroegmis voor de overl. leden der Broed. v. d. Levende Rozenkransde Hoogmis voor de parochieten 1 unr de Catechismus, 2 uur Marialof met de ge beden Di., laatste dag der Rozenkransmaand, beide HH. Missen voor de overl. leden der Broed. v. d. Lev. Rozenkransvigilie van Allerheiligen, geboden vastendag Wo Allerheiligen, te vieren als Zondagde vroegmis ais jaarljjksche H. Mis voor de z. v. z. de wed. Cornelia Deile geb. Stet, de pi. Hoogmis voor de parochie, ten half 7 AUeriielenlof met predikatie Do. Allerzielen, de HH. Missen te 7 unr en half 9 pi. Requiem Mis, te half 7 vespers voor de overledenen, met de voorgeschre ven gebeden Vr., Ie Vrijdag der maand, 7 nur de gez. H. Mis, half 9'voor Joöi, Swart, half 7 Lof ter eere van het H. Hart met Acte van Toewijding en Rozenhoedje TUITJENHORN. Zo. 7 uur voor Joannes Veldman, half 10 voor de parochie, 's middags half 2 Cate chismus, half 3 Vespers, half 4 Bjjb. Geschiedenis Ma half 9 Maandstond voor de wed. Petr. Poland—Schouten Di, 9 nur gez. Maandstond voor Sjbrecht Limmen—Jong, *s middags van 3—7 uur gelegenheid om te biechten Wo. 7 unr voor Jan Kleibroek en Guuitje de Dam, half 10 voor de Parochie, 's mid dags van 4—7 nur gelegenheid om te biechten, av. 7 uur Zieienvespers met predicatie Do. 8 uur voor de geloovige zielen Vr. 8 uur voor Anna Without—Pater, av. 7 uur Lof ter eere van het H. Hart Za. 8 uur voor Alida Jonker, 's middags van 4 tot 7 uur gelegenheid om te biech' ten's avonds 7 uur Maria-lof Van de laatste HH. Sacramenten voorzien Cornelia Bleeker hvr. van Corn. Kramer In den Heer overleden Petrus Boekei LANGENDIJK (Noord-Scharwonde), Zo. 7 uur Vroegmis, 10 uur Hoogmis met Preek, half 3 Vespers en 's avonds 6 Marialof met de voorgeechr. gebeden Di, Vigilie van Allerheiligen geboden vasten dag, 's middags van 4 nur af gelegenheid om te biechten, avonds 7 uur Lof met Rozenhoed j 9. Wo. Feestdag van Allerheiligen te vieren als Zondag, te 7, 8 en 10 uur de HH. Mis sen, 's midd. half 3 Vespers, 's av. 7 uur Lof voor de geloovige zielen met p edi- katie, geheel den dag behalve van 12—3.% uur gelegenheid om te biechten Do. Gedenkdag van de geloovige zielen, de HH. Missen om 6%, 7 en 81/, uur de gei. Requiem. Ieder half uur vanaf half 7 te beginnen zal de H. Communie wor den nitgeraikt, Na de H. Mis van half 9 Rozenhoedje met voorgeschr. gebeden, 's avonds van 6-8 uur gelegenheid om te biechten, 7 uur oefening van den H. Kruisweg voor de overledenen Vr. 1ste Vr. der maand, 7 uur gei. H. Mis av. 7 Lof ter eere van het H. Hart Za. 's middags van 6—8 uur gelegenheid om te biechten In den Heer overleden Dirk Kramer LIAJHEN. Zo. 7 uur stille H. Mis, half 10 Hoogmis half 2 Catechismus, half 3 Vespers met Ro zenhoedje en verdere gebeden Wo. 7 nur stille H. Mi», half 10 Hoogmis, middags half 3 oefening van den H. Kruisweg voor de geloovige zielen, daarna rozenhoedje Do. de HH Missen te half 8 en 9 uur Vr. 1ste Vr. der maand, half 8 oefening van eereboete en toewijding, gei. H Mis met uitstelling, 's avonds 7 uur Lof met Litanie van het H. Hart Za. avonds 7 nur Lof met preek tot ope ning der H. Missie In deze week Catechismus volgens gewoonte, behalve Woensdag CA5TRICUM. Zo, 7 uur voor Willem Melker en Jan'je Schermer, 10 uur voor de Parochie, Ma. 7 uur bij de Eerw. Zusters voor Jaco bus de Graaf, 8 uur voor Petrus Theisling Di. 7 uur voor Oornelii Duin. 8 uur voor de geloovige zielen Wo. 7 uur voor de parochte, 10 uur voor Joanne* Zonneveld en Antje Orij Do. 7 uur voor de overl. leden der Broed, der geloovige zielen, 8 uur voor de ge loovige zielen Vr. 7 uur voor Joannes Schut en Cornelia Castricum, 8 nur voor de lev. leden der Broederschap van het H, Hart Za. 7 uur voor Jacob a Veldt—Schot vanger, 8 uur voor Gerrlt van Velzen en Dleu wertje Stuifbergen UITGEEST. Zo. 7 uur voor Cornelia Rjs hvr. van Engel Bakku-n, half 10 voor de Parochie 1 uur Catech.2 uur Vespers, Rrseuhoedje Ma. half 8 voor Gerardus Schermer half 9 voor Elisabeth Groot Di. Vigilie, geboden Vastendag, half 8 voor de Wed. Oudewater—Kroon, half 9 voor Olasina Groen geb. Schavemaker, vanaf 4 uur gelegenheid om te biechten Wo. Allerheiligen, te vieren als Zondag, 7 uur voor overl. ouders en zusters, half 10 voor de Parochie, 2 uur Vespers en Ro zenkrans, middags vanaf 4 uur gelegen heid om te biechten, avonds 7 uur Zleieveipers en preek Do, Allerzielen, 7 uur voor Maria Oornelliie hvr. van Cornells Roodeuburg, 9 uur voor de geloovige zielen, 's avonds 7 uur Kruis weg voor de overledenon Vr. 1ste Vrijdag der maand, half 8 voor Ger brand Boon, half 9 voor de leden ven 't Genootschap van het H. Hart, avonds 7 unr Lof met eereboete Za. half 8 voor Joannes Veegens, half 9 voor de geloovige zielen Van de laatste HH, Sacramenten voorzien de wed. Maria Fraaijman Mejne en Wil lem Plukker In den Heer overledenOlasina Groen— Schavemaker HEEMSKERK. Zo. 7 uur Vroegmis, 10 unr Hoogmis, half 2 Catechismus, half 3 Lof met Rozenhoedje en verdere gebeden, half 7 H. Familie In de week, de HH. Missen 71/, en 81/* uur en Zaterdag alleen 8l/4 uur Catechismus als naar gewoonte Ma en Di. Na de 2de H. Mis de voorgeschreven gebeden voor de Octobermaand, Di. Vigilie van Allerheiligen geboden vasten dag, 'x middags vanaf 4 uur gelegenheid om te biechten Wo, Allerheiligen, te vieren ais Zondag, 7 uur Vroegmis, 10 uur Hoogmis waarna het Rozenhoedje enz., middags half 3 Vespers v. h. feest gevolgd door de ziele- vespers, daarna gelegenheid om te biech ten, 's av. half 7 zielelof met predikatie Do. Allerzielendag, 9 uur gez. H. Mis, 's mid dags half 4 Lof met Rozenhoedje en ver dere gebeden tot sluiting van de Octo bermaand, daarna gelegenheid om te biechten Vr. 1ste Vrijdag der maand, half 4 Lof voor de geloovige zielen, waaronder de Litanie ter eere van het Goddeljk Hart gebeden wordt. Za. 'e middags half 4 zielelof, waarna ge legenheid om te biechten. AKERSLOOT. Zo. om 7 30 uur en 10 uur de HH. Missen, om 1 uur Catechismus, om 2 uur Ves pers met Rozenhoedje, daarna lied no. 107. Na de Vespers vergadering der Zelatricen. Di. Vigilie van Allerheiligen, geb. vastendag. Na de H. Mis en 's middags van 3-6 uur gelegenheid om te biechten Wo. feestdag van Allerheiligen, geboden te vieren als Zondag. De HH. Missen ale op Zondag. Des namiddags om 2 uren Vespers, daarna lied 88. Gelegenheid om te biechten na de Hoogmis en na de Vespers, zoolang er achtereenvolgens biechtelingen zullen ijn. Des avonds 6 30 Vespers der over* ledenen met Preek en Rozenhoedje Do. Allerzielen. Om 8 uur zal de H, Com munie worden uitgereikt, daarna nog ge legenheid om te biechten alleen voor die van Schermeer. Om 9 nur de plechtige gezongen H. Mie waarin eveneens de H. Communie zal worden uitgereikt. Na de H. Mis Rozenhoedje tot sluiting der Octobermaand Vr. eerste Vrijdag der maand, toegewijd aan de vereering van het H. Hart. Om 8 uren plechtige gezongen H. Mis voor de over leden weldoeners dezer parochie. Dei av. om 7 uur Lof ter eere van het H. Hart met Litanie en Acte van Toewijding, daarna lied No, 46 Za. na de H. Mis en van 3—6 uur gelegen heid om te biechten Catechismus naar gewoonte A3SENDELFI. Zo. 7 uur Jgt. voor Gerbrand Boon 9 uur voor de Parochie, (zijaltaar) 10 uur voor Nicolaas Kramer eu Alida Boon half 2 Catechismus, half 3 Vespers en Oatechie mus Ma. 7 uur voor Anna Dekker wed. J. Zon neveld, kwart over 8 voor Theodorus en Maria Cornz. Blank, 9 uur voor Jan Kis van Gelderen als lid der Broederschap van O. L. Vr. ter Nood Di. 7 uur voor Gerrit Jan Ez. Kramer, 8 uur voor Maartje Klz. van Gelderen als lid der Br. van O. L. Vr. ter Nood, kwart over 8 voor Jacobus Kis. Kramar als lid der Alkm. Processie naar Kevelaar Wo. 7 uur Jgt. voor Jan Jani, van der Laan, 9 uur voor de Parochie, 10 uur voor de lev. en overl. leden der Br. van den H Rozenkrans, 's avonds half 8 plechtige Zielenvespers met predicatie Do. 7 uur voor Jacobus Al en lev. en overl. leden der Br. der Ged. Aanbidddibg, 8 uur plechtige Jaardienst voor de overl. wel doeners der kerk Vr. 7 uur Jgt. voor Nicolaas Kroon, 8 uur ges. H. Mis voor de overl. leden van 't Genootschap der 33, 9 uur voor Albertns Bloedjes Za. 7 nnr voor Jacoha Gaai, 8 uur Jgt. voor de overl. leden der Br. van den Allerh. Rosenkrans, 9 uur voor Gerbrand Bi. Gaal De HH. Missen om 8 uur sjn gesongen Van de laatste HH. Sacramenten voorxien Alida Butter wed. P. van Straten KROMMENIE.: Zo. half 8 voor de Parochie10 uur Jaar - mis voor Margaretha Noom hvr. van Nico laas Molenaar. Na de Hoogmis de Cate chismus, half 3 Lof met Rozenhoedje Ma. 7 nur voor zekere overledene, 8 nur voor P. J. van Gelderen en Anna de Wit Di. 7 nur Weekdienst voor Joannes Wajper, 8 uur voor Trjntje Schotvanger hvr. van Jacobus Vergouw, geboden vastendag, van 6—8 uur gelegenheid om te biechten Wo. Allerheiligen, 8 uur voor de parochie, 10 uur voor Willem Noom en echtgen half 3 Lof met Rozenhoedje, 7 nur Ves pers met predicatie Do. Allersielen, de HH. Missen om 7 en 8 uur gei< H, Mis voor alle geloovige sielen Vr. 7 uur voor Jacobus Al, 8 uur ges. H. H. Mis voor de weldoeners der kerk Za. 7 uur voor Agatha Duin, 8 nur gei. Mis voor de overl. leden der West), Processie. Wo. (Allerheiligen) blechthooren van na het Lof tot loolang er achtereenvolgens biech. telingen sullen sjn Di., en Do. om half 8 Lof Catechismus volgens gewoonte IVORMERYËEB. Zo. de HH. Missen te half 8 en 10 unr, 's middags te 2 nur Catechismus, te 3 uur Vespers Ma., Di. en te 8^ uur de H. Mis Di. 'e middags van 4-6 uur gelegenheid om te biechten Wo. Feeetdag van Allerheiligen, te vieren als Zondag, te 8 nnr de 1ste H. Mis, te 10 uur de Hoogmis, 'e avonds van 6—7 uur gelegenh id om te biechten, 7 unr Lof met Predicatie Do. Allerzielendag, te 8 nur gez. H. Mis, 's avonds van 5—7 uur gelegenheid om te biechten, 7 uur Lof met Rozenhoedje Vr. 1ste Vrijdag der maand, te 8'/4 uur de H. Mis, avonds 7 uur Lof ter eere van het H. Hart van Jezus Za. 81/4 uur de H. Mis, en 'e avonds van 4—6 én van 7—9 uur gelegenheid om te biechten Deze week Catechismus naar gewoonte Zo. as. de gewone maandeljksche armen- collecte. WORMER. Parochie van de E. Maria Magdalena. Zo. te 7 uur en. 10 uur de HH. Missen, te 1 uur Catechismus 2 uur Vespers, met Rosenhoedje In deze week de catech. volgens gewoonte Di. Geboden vastendag, mildags van 5—7 uur gelegenheid om te biechten Wo. 7 en 10 uur de' HH. Missen, 's av. 6 uur Vespers van Allerheiligen, predicatie en Vespers van Allersielen met Rosenh. Do. 8 uur gez, H. Mis van Requiem, 's av. van 6—7 nnr gelegenheid om te biechten Vr. 8 uur ges. H. Mis voor de leden van het Broederschap van 't Goddelijk Hart 's av. 7 nur Lof met acte van Toewijding Za. 's middags vanaf 3 uur gelegenheid om te biechten URSEM. Zo. 7 uur voor de Parochie, half 10 voor Elisab. Groot en kinderennam. 1 uur Catechismus, 2 uur Vesper m8t Rosen hoedje, daarna vergadering Zelatricen van het Apost. Ma. 7 uur voor Jan Snelten en P. Veldboer, 8 uur voor Klaas Groot, van Rustenburg Di. 7 uur voor Maartje en Aaltje Bujs, 8 uur voor Fieter Pater Wo. 7 uur voor de parochie, half 10 voor Jan Schouten en I. Ruiter Do. 7 uur Fundatie voor Matthias v. d. Lee en N. Elsw jk, half 10 voor alle geloovige zielen Vr. 7 uur maandstond voor Gnurtje van Langen, 8 uur voor Adrianus Duin Za. 7 uur voor Alexander Roben, 8 uur getand, maandstond voor A. Brugman en N. van Behagen Dinsdag - geh. vastendag, 's midd. van half 3 tot 4 en van 6-8 blechthooren Woensdag Allerheiligen, te vieren als Zondag, 's Nam. 2 uur pi. Vespers met Rosenh., daarna blechthooren tot 6 nur, 7 uur Zielenlof met Predikatie Donderdag Allerzielen, de HH. Missen ais op Zondag ook te 9 ure wordt de H, Com munie uitgereikt. Het Kerkhof i* den geheelen dag toegankelijk. Avond* van 6-8 uur blechthooren Vrjdag, le der maand, volle afl. voor de leden van het Apostolaatav. 7 uur Lof ter eere van het H. Hart, m. toewijding Zaterdagnam. half 3-4, 6—8 blechthooren. Zondag, le der maand, volle afl Schaal voor de schoolgelden der arme kinderen Overleden Volkert Schoen SCUOQRL. Zo. 7 uur Vroegmis, half 10 Hoogmis, kwart over 1 Catechismus, 2 uur Lof met Ro zenhoedje Ma. de H. Mis om 7 uur met Rozenkrans gebed; kwart over 8 bedevaart n. Heilo. Di, vigilie, geboden vastendag 't namiddags biechthooren van ha'f 4 -7 uur Wo. Hoogfeest van Allerheiligen, te vieren als Zondag, de HH. Missen om 7 uur en half 10, nam. 2 uur Kruisweg Do. Allersielen, 8 uur gezongen Requiem Vr. 8 nur gezongen Requiem Za. 's middags van half 4 tot 7 nur biecht hooren Woensdag geen catechismus Van de laatste H.H. Sacramenten voorzien Wilhelmina Polle -Louter WARMENHUIZEN. Zo. 7 uur Vroegmis, half 10 Hoogmis, ten 1 uur Catechismus, 2 uur Vespers, met de voorgeichrevene gebeden Ma. na de H. Mis de voorgeschr. gebeden Di. Vigilie geboden vastendag. Na de H. Ml» tot ha'f 12 en 's middags van 2—8 uur gelegenheid om te biechten. avonds 7 uur Lof met de voorgeschreven gebeden Wo. 7 uur Vroegmis, half 10 Hoogmis, 's mid dags 2 uur Vespers met de voorgeschr. gebeden, avonds 7 uur Vespers voor de overledenen met preek, van 3-8 nur gelegenheid om te biechten Do. 8 uur gei. H. Mis voor de overledenen waarna blechthooren, avonds 7 uur Lof met voorgeschr. gebeden waarna gelegen heid om te biechten Vr. 8 uur gei. H, Mis, avonds 7 uur Lof met toewjding Za, na de H. Mis en van 3—8 uur gelegenheid om te bleohten

Ons Blad : katholiek nieuwsblad voor N-H | 1911 | | pagina 6