Onze St. Maas-verrassing. ALKMAARSCK WARENHUIS. KesSslijstaaa.. E Heit De prijzen werden gewonnen door: Jongens niet ouder dan 12 jaar. Ie prijs: een groot dambord met stukken door: 2eprijs: een verrekijker door: 8e prijs: een Megeringspel door: De 5 TROOSTPRIJZEN, be staande uit 5 mooie prentenboe ken werden gewoni: en door Meisjes niet ouder dan 12 jaar. Ie prijseen sterke scMtascb 2eprijs: een snoezignaaidoosje 3e prijseen lief meubilair kastje De 5 TROOSTPRIJZEN, be staande uit 5 mooie prentenboe ken werden gewonnen door AMSTERDAM. Parochie H. Nicolaas (Prins HendriKJoKte)^ Zondags: 7, half 9 en 12 uur stille HJ1* Missen, 10 uur Hoogmis. Parochie HL Jozef („De Papegaai)', Kalverstraat bij de St, Ludensteegj, Zondags: 7 uur, half 9 en half 10 stille HkH, Missen, kwart stoor 11 Hoogmis, Woensdag en Vrijdag geboden Vasten- en Onthoudingsdagen. ALKMAAR. Parochie van den E. Lanrentius. Zo. morgens 7 en 8% nnr HH. Missen 10 n. Hoogmis, ha'f 5 Congregatie van den H. Aloyslus, 's avonds 6 nnr Lof ter eere van het Onbevlekt Hart van Maria voor de bekeering der xondaren met predicatie Ma. 's av. 7 nnr Congregatie der H. Maagd Woensdag en Vrijdag geboden vasten- en onthoudingsdagen Wo. 9 uur ges. Maandstond, 'a avonds 7 nnr Lof Do. 9 gez. H. Mis ter eere van het Allerb. Sacrament en het H. Bloed van Mirake), 's av. 7 nnr Lof tot dezelfde intentie Vr 's av. 7 uur Lof ter eere van 't Allerh Hart van Jesus Za. 9 uur H. Mis ter eere van het Onbe vlekt Hart van Maria voor de bekeering der zondaars Parochie van den E. Dominicus. Zo. 6 uur half 8 en half 9 de stille HH. Missen, half 11 Hoogdienst, na den middag ten 2 nnr en half 4 de Catechismusten 3 uur Vespers en ten 5 uur congregatie Ma. Kwart over 8 Maandstond voor Cor nelis Eramer, ten 9 uur gez. Maandstond voor Arie Zuurbier, 's middags van 5—7 uur gelegenheid om te biechten Di. 14de der 15 Dinsdaagsche devotie ter eere van St. Dominicus, ten 9 uur gez. Dienst ter eere van den H. Dominicus, 's av- ten 7 uur Lof Wo. geboden vaatendag, 's avonds 7 uur Congregatie Vr. Geboden vastendag Vr. en Za. 'a avonds 7 uur Lof St. Jozefkerk Zo. 2de Zondag der maand, bijzonder toe gewijd aan den Zoeten Naam Jezus, half 8 stille H. Mis, 10 uur Hoogmis onmiddellijk na de Hoogmis repetitie van gezangen uit het nieuwe boekje 's av. half 7 Lof en gezangen ter eere van den Zoeten Naam Jezus Ma. 's middags van 6—7)^ uur gelegenheid om te biechten, 's avonds 7 uur Lof en gezangen Di. 14de der 15 Dinsdagen ter eere van den H. Vader Dominicus, 's avonds 7 uur Lof met gebeden en gezangen ter eere van den H. Dominicus Do. 's 7 av. uur Lof met gezangen ter eere van het Allerheiligst Sacrament Woensdag en Vrijdag zijn vasten- en ont houdingsdagen PURMEREND Zo. Plechtige viering van het Patroonfeest, te 7V, en 9 uur de stille HH. Missen, te 101 uur de pi. Hoogmis, 's middags te 3 uur de Vespers, 's avonds 6 uur pi. Lof en feestpredicatie Wo. 's av. 7 uur vergadering van de vrouwen- af deeling der H. Familie Do. sullen de kleine kinderen tot de 1ste H. Communie worden toegelaten onder de H. Mis van 8 uur, 's av. 7 uur Lof Za. 's middags van 3—9 uur gelegenheid om te biechten, 's av. 7 uur Lof ter eere der H. Maagd Op de gewone dagen catechismus HEILO. Zo. half 8 Vroegmis voor de gemeente half 10 Hoogmis voor Afra Brakenhof, w.o. predikatie, 's midd. half 2 Oatech., half 3 oefening van den H. Kruisweg waarna vereering der reliquie van het H. Kruis, 's avonds half 7 Lof ter eere van Onze Lieve Vrouw ter Nood Ma. en overige dagen dezer week de HH. Missen 8 uur en half 9 Wo. 8 uur voor Jaccbus Enke Vr. sluit het Feestoctaaf van Maria Onbe vlekt Ontvangenis Za. Na de HH. Missen komen de kinderen biechten die het vorig jaar xjjn aangenomen vanaf 4 uur gelegenheid om te biechten voor anderen 's avonds half 7 Maria lof Van de laatste HH. Sacramenten voorzien Cornelia Zeeman en Cornelia de Zeeuw Woensdag en Vrijdag geboden Vasten- en Onthoudingsdagen Zo. a.s. half 8 Vroegmis voor Pieter Mul der en Jansje Zijp. half 10 Hoogmis voor de Gemeente Op gewone dagen de Catechismus H0RMERVJEEB. Zo. de HH. Missen te 8 uur en lO'/z uur te 2 nur Catechismus te 3 uur Vespers Ma. en Wo. te 8l/4 uur de H. Mis Di. te 8 uur de H. Mis Wo. en Vr. vastendagen van den Advent Vr. en Za. te 8'/i uur de H. Mis Do. te 8 uur gez. H. Mis, 's avonds 7 uur Lof ter eere van het Allerh. Sacrament Za. 's avonds van 4-6 en van 7—9 uur gelegenheid om te biechten Deze week Catechismus naar gewoonte WORMER. Parochie van de E. Maria Magdalena. Zo. te 7 uur en 10 uur de HH. Missen, te 1 uur Catechismus2 uur Vespers Vr. 's av. 7 uur Lof ter eere van het In deze week de catech. volgens gewoonte Za. 's middags van 3—5 uur en van 7-8 uur gelegenheid om te bléchten gelegenheid om te biechten KROJHMENIE. Zo. half 8 voor de Parochie 10 uur Jaar mis Trjjntje Vogel, onder belde H. Missen collecte schoolfonds half 2 Vepsers. Na de Hoogmis de Catechiimus. Ma. half 8 voor Anna Duin halt 9 voor Bartholemeus Duin. Di. half 8 tot zekere intentie, half 9 week- dienst voor Joannes Waflper. Wo. half 8 tot zekere Intentie, half 9 voor Willem Noom en echtgenoote. Do. half 8 Henricus Boon, half 9 Cornelia Maria Bloetjes en overlédene familie. Vr. half 8 voor Petrus Poel en echtgenoote half 9 Johannes Schrijver. Za. half 8 voor de overleden familie MeUer Molenaarhalf 9 voor overledene ouders. Van do laatste HH. Sacramenten voorzien Maartje Brechten, en Maartje Kieft. In den Heer overleden Neeltje Brakenkof Catechismus volgens gewoonte Woensdag en Zaterdag geboden Vaitendag. HEEMSKERK- Zo. 7 uur Vroegmis, 10 uur Hoogmis, half 2 Catechismus, half 3 Kruisweg, 's avonds half 7 H. Familie In de week, de HH. Missen 71/* en 81/* uur. Catechismus als naar gewoonte Woensdag en Vrijdag vastendagen. Do. half 7 lof met predikatie ter 'voorbe reiding voor het 40-urengebed, dat den volgenden Zondag een aanvang neemt. Za. Den geheelen dag behalve van 12-3 gelegenheid om te biechten, half 4 Lof ter eere van de H. Maagd. CASTRICUM. Zo. de H.H. Missen om 7 en 10 nur, 1 uur uur Catechismus, 2 uur lof daarna H. Familie. Ma. 7 uur bij de Eerw. Zurters, om 8 uur en kwart voor negen in de kerk. Van Dinsdag tot en met Zaterdag de H H. Missen om 7, 8 en kwart voor 9. Woensdag en Vrjjdag Vastendagen. Za. van 4 tot 8 gelegenheid om te biechten. half 7 Lof. Deze week Catechismus naar gewoonte. UITGEEST. Zo- Heden collecte voor do school, half 8 voor de Parochie, 10 uur voor Maartje Schee en Nicolaas Mejjne, half 2 Cate chismus half 3 Vesper», 7 uur Lof. Ma. half 8 voor Gerardus Schermer half 9 voor Aagje Polle, 's avonds 7 uur Lof Di. 8 uur voor Hillegonda Schermer, 's av. 7 uur Lof Wo. Vaatendag, half 8 voor de Geloovige zielen, half 9 voor Joannes Oornelissen, av. 7 uur Lof Do. half 8 voor Wijnandus van Rijn en fam. half 9 H. Mis ter eere van het H. Sa- 's avonds 7 uur Lof Vr. Vastendag, half 8 voor Maria Oornelis sen hvr. van E. Roodenburg, half 9 voor Maartje Schee en Nicolaas Mejjne, 's av. uur Lof Za. half 8 voor de Wed. Oudewater—Kroon half 9 voor Joannes Groen 's middags vanaf 4 uur gelegenheid om te biechten, 'e avonds 7 uur Marla-Lof. Van de laatste HH, Sacramenten voorzien de wed. Maria Fraajjman -Mejjne en Oatha rina Vrouwe—Smit HERGEN. Zo. 7Vj uur Vroegmis, 10 uur Hoogmis 1 uur Catechismus, 2 uur Vespers daarna »De Profundi»» In de week de HH. Missen om 8% en 8 uur In deze week Catechismus naar gewoonte Za. half 12 gelegenheid om te biechten voor de kinderen, 's. midd. vanaf 4 uur voor grooteren Van de laatste HH. Sacramenten voorzien N. Vrasdonk Jr. Wed. S. Duin, M. Morsch In den Heer overledenS. Nanne EGMOND AAN ZEE. Zo. 2de Zondag van de Adveot 7'/j en 10 uur, de H H. Missen, ten 2 uur Vespers. In de week de H. Mis kwart over 8 Wo. s av. 7 uur Lof ter eere van den H. Jozef Za. van 37 nur biechthooren, half 7 Lof en Rozenkrans Van de laatste HH. Sacramenten voorzien Wed. Jacobus Stet. TUITJENHORN. Zo. 7 uur Vroegmis voor de parochie, half 10 Hoogmis voor Anna Withont hvr. van Jac. Pater 's middags half 2 Catechismus, half 3 Vesper», half 4 Bjjb. Geschiedenis. Ma. half 8 voor O. Bos en M. Strooper 8 uur voor overl. ouders O. Bos. Di. 8 uur voor Jan Ligthart en eohtgen. Wo. 8 uur voor Oom. Groot en A. Slijkerman. Do. 8 uur tot zekere intentie. Vr. 8 uur voor Joe». Morsch en Geertruida Terra. Za. 8 uur voor Aagje Sluiter, 's middags van 4 tot 7 uur gelegenheid om te biechten 's avonds 7 uur Maria-lof. HEER HUGOWAARD. Parochie St. Dionysius. Zo. 7 uur voor de Parochie; 10 uur voor S. Appelman middags half 2 Oatech. half 3 Vesper. Ma. 7 uur voor dVgeloayige zielen, 9 uur voor A. Goudsbloem. Di. 7 uur voor J. Verkujjlen, 9 uur voor C. Zuurbier. Wo. 7 uur voor P. Krufler en Maartje Wester. Do. 7 uur voor K. Snel en G, Mol, 9 uur E. Bajj. Vr. 7 uur overl. leden Broederschap van den Lev. Rozenkrans, 9 nur tot zekere intentie. Za. 7 en 8 uur voor P. D. van Rjjn en S. de Klerk. Catechismus op de gewone dagen Do. av. 7 uur Lof In den Heer overleden M. Borst hvr. van K. Groenveld, A. de Jong hvr. van Plet Appelman. Parochie van het E. Sart. Zo. 7 uur voor de parochie10 uur voor Margaretha de Jong hvr. Johannes Heek. half 3 Vesper Ma. voor Jacob Weel en Neeltje de Boer Di. voor Reindert Griffeling en Grietje Groot Wo. voor Piet Broerse, geboden vastendag Do. voor Guurtje Groenland, half 11 Cate chismus voor de kleinen Vr. voor Anna van 't Hoog, Geboden Vastendag. Za. voor Adrianus Zutt en hvr. Aagje Pater 7 uur Marialof. Zo. 7 uur voor de overl. fam. Koomen 10 uur voor de Parochie AKERSLOOT. Zo. 7.30 en 10 uur de HH. Missen, om 1 nur Catechismus, om 2 uur Vespers, daarna lied no. 3 Vrjjdag en Woensdag geboden vastendagen V1-. 's avonds 7 uur oefening van den H. Kruisweg, daarna lied no. 97 Za. na de H. Mis en van 3—6 uur gelegen heid om te biechten Catecbismns naar gewoonte LIflAEN. Zo. half 8 uur stille H. Mis, 10 uur Hoog mis, half 2 Catechismus, half 3 open bare godsdienstoefening voor de leden van het Kruisverbond met toespraak Do. 's avonds 7 uur Lof ter eere van Maria In deze week Catechismus volgens gewoonte BCHOQRL. Zo. half 8 Vroegmis, 10 uur Hoogmis, kwart over 1 Catechismus, 2 uur Vespers Wo. Vastendag Do. 's avonds 7 uur Lof Vr. Vastendag Za. 's middags van half 4 tot 7 uur biecht hooren Van de laatste H.H. Sacramenten voorzien Wilhelmina Polle —Louter Deze week catechismus naar gewoonte WARMENHUIZEN. Zo. 7 uur Vroegmis, half 10 Hoogmis, ten 1 uur Catechismus, 2 uur Vespers In de week de H. Mis ten 81/» uur Wo. en Vr. geboden Vastendag Do. av. 7 uur Lof Za. na de H. Mis en 's middags van 3—8 unr gelegenheid om te biechten Van de laatste HH. Sacramenten voorzien Agatha van den Berg geb. Spaan DE RIIE Zo. HH. Missen 1% en 10 uur, half 2 Catechismus, half 3 Vespers, 's av. half 7 geen Lof Wo, 9 uur ges. H. Mis Vr. avonds 7 uur Lof Za. Voor- en na de H. Mis en 's mid dags van 4—8 uur gelegenheid om te biechten Deze week Catechismus naar gewoonte BEEMSTER. Zo. en door de week de HH. Missen en Vespers paar gewoonte, behalve Ma., Di., Do. en Vr. Catechismis voor de grooten, Di. ook voor de middelste lee ring, Do. en Vr. voor de kleine Wo. Oatech. aan den Volgerweg Van de laatste HH. Sacramenten voorzien Anna Stelten—Pool, Wed. J Poelj Anna Keet hvr. van Jac. Tames, Adr. Kor vet wed. van Jac. Tol, Elizabeth Klejj hvr. van Arie Roelof», Arie Molenaar In den Heer overledenAaltje Tuinman echtgen. van Jac. Hoek, LANGBNDUK (Npord-Scharwonde), Zo. 7 uur Vroegmis, 10 uur Hoogmis met Preek, half 3 Vespers en 's avonds 6 Lof met Rozenhoedje ter eere van Maria. Dinsdag, Woensdag, Donderdag en Vrijdag half 12 aanneemsleerling Woensdag en Vrjjdag vastendagen. Do. 's av. 7 uur Lof ter eere van het Allerheiligst Sacrament. Za. 's middags van 4—8 uur gelegenheid om te biechten Van de laatste HH. Sacramenten voorzien Jansje Oudejan» wed. Hendrik Buur en Dirk Zjjp EGMOND-BINNEN. Parochie van den E. Adelbertus. Zo. 2e Zondag v. d. Advent bizondere tjjd voor boete en voorbereiding tot het na derend geboortefeest O. H., de vroegmis half 8 voor Nicolaas Kuiper en hvr. Ja coba Lieftlng10 uur Hoogmis .voor de Parochie 1 uur Cathecismus. 2 uur vespers met Rozenkoedje voor een zalig Kerstfeest. Di. 7 uur openbare vergadering der St. Ven- tlusvereeniging, voor allen toegankelijk. Woensdag en Vrjjdag geboden Vastendagen. Do. 9 uur de gez. H. Mis van Requem als Jaargetijde voor Joannes Oastricum, half 7 Maria Lof met Rozenhoedje voor een zalig Kerstfeest. Vr. sluiting van het feestoctaaf H. Maria Onbevlekt Ontvangen. In den Heer overledenHermanns Petrus Burger en Maria Oorthuis geb. Messelaar. ASSENDELFT, Zo. 7 uur voor de Parochie, 10 uur Jgt. voor Brun. Boon en Grietje Bos nm. half 2 Oatech., half 3 Vespers waarna Catechismus Ma. 7 uur Antonius Beuk en Joes. Beuk, kwart over 8 Altda Brakenhof gew. hvr. vfua G. Gaal. Dl. 7 uur Anna Jak wed. vo r Cornelia Poel, kwait over 8, Oatharina Dekker geb Joes. Al. Wo. 7 uur Cornells Jansz. Poel, kwart over 8 voor Theodoras Maria Cornelisse Blank. Do. 7 uur voor Cornells Klaasz. Nielen, kwart over 8 voor Klaas Al en Neeltje Kroon. Vr. 7 uur voor Geertruida Kersens wed. N. Kramer, kwart over 8 Nicolaas Kramer en Alida Boon. Za. 7 uur voor Jan Jansz. v d. Laan, kwart over .8 voor Guurtje Molenaar gew. hvr. van Joh. Mejjer. A.*. Donderdag 2 uur verg. der zelatricen. Donderdag 8 uur gez. H. Mis. Vrijdagavond om 7 uur lof. Za. na de HH. Missen en om 4 uur gele genheid om te biechten UR8EM. Zo. 7 uur voor de Parochie, half 10 voor Klaas Groot, Mijzen, Nam. 1 uur Catechis mus, 2 uur Vespers. Ma. 7 uur maanddienst voor Dirk Schaap, 8 uur voor Jan Schouten en I. Ru'.tèr, Di. 7 uur voor Jacob Gerets en O. v. d. Nes, 8 uur Jaard. voor Dirk van der Lee. Wo. 7 uur maanddienst voor Guurtje van Langen, 8 voor Cornells Schipper en familie. Do. 7 en 8 uur voor Jacob Schipper en Tr. Zuurbier. Vr. 7 uur Fundatie voor M. van der Lee en N, Elswjjk, 8 uur voor Piet Pater. Za. 7 uur maanddienst voor Jan Mejjer, 8 uur voor Jan Snelten en P. Veldboer. Van de laatste HH. Sacrameneen voorzien Geertje Konjjn wed. Corn. Schaap en Neeltje Nieuwboer hvr. van P. Koppen Jr." Woensdag en Vrijdag geboden Vastendagen. Za. nam. van half 3—4 en van 6—8 biecht hooren ook voor de kinderen die 1910 plechtig xjjn aangenomen In deze week dagel. Catechismus ZUID ZIJBE, Zo. half 8 voor Nicolaas Blauw, Maria Groot en overl, fam., 93/4 uur voor de parochie 's middags 2 uur Lof met Rozenhoedje Ma. 8 uur voor Pieter Polder, Gertrudis Mejjering en hunne nakomelingen Dl. 8 uur voor Arie Louwe Wo. 8 uur voor overledene ouders Do. 8 uur voor Matthias Blaanw Vr. half 8 voor die op 't kerkhof begraven xjjn Za. 8 uur voor Arie Schouten, zQn hvr. Geer truida Polder en Nicolaas Schouten 'T ZAND. Zo. 7 uur voor Joes Jongejau en Oath. Smit half 10 voor de parochie, 's midd. 1 uur Catechismus, 2 uur Vespers Ma. voor Hubertus Balvers, 11 uur Oatech. Di. Tot zekere intentie 11 uur Oatech. Wo. voor Magaretha de Goede hvr. van G. Zomerdijk Do. voor Petrus Knijper, 11 en 12 uur Ca techismus, 's av. 7 uur Lof Vr. voor Adam de Wit en Anna Strooper Za. voor de leden van het Broederschap van den Lev. Rozenkrans, 's middags vanaf 2 uur gelegenheid om te biechten Van de laatste -HH. Sacramenten voorzien Hermanns Louwe ANNA-PAULOWNA'. Zo. half 8 voor de Parochie10 uur voor overledene, 9 uur Catechismus, 3 uur Lof en Rozenhoedje. Gedurende de week ten 7 uur uitreiking der H. Communie Ma. 8 uur voor Jan Sijjkerman groote Catechismus Di. 8 uur voor Petronella Alkemadevan der Velde groots Catechismus Wa, 8 uur voor Cornells en Oath. Huibert» groote Catechismus Do. 8 uur voor een overledene, hall 9 middelb. Catechismus Vr. 8 uur voor overledene, groote Cate chismus, 's avonds 7 uur oefening van den H. Kruisweg Za. 8 uur voor overledene ouders, 8Yj uur Byb. Gesch., middags van 121/1—l1/, kleine Catechismus, van 4 tot 8 uur ge legenheid om te biechten. Van dë laatste HH. Sacramenten voorzien: Nicolak» Vlaar DEN HELDER. Parochie-Kerk. Zo. 8 uur stille Mis, 10'/i u, Hoogmis, 2 uur Catechismus, half 3 Vespers, half 5 Con gregatie der H. Familie Do. avonds 7 uur Lof Za. 's midd. van 4 uur af gelegenheid om te biechten Deze week Catechismus op gewone dagen O. L. Vroutce-Kerk. Zo. m. 71/, uur H. Mi»10 uur Hoogmis av. half 7 Lof met predicatie DI. av. 7 uur Lof Za. 's midd. van 4 uur af gelegenheid om te biechten Deze week Catechismus op gewone dagen Wat een vracht brieven zijn er ingekomen. Niet minder daa 2001 De oplossing van het prijsraadsel was Ook de oplossing van onderstaand versje moest worden ingeleverd, anders was het briefje niet volledig: Zagen, zagen I Wielen, wielen wagen, Jan kwam thuis om een boterham te [vragen, Moeder was niet thuis, Vader was niet thuis. Piep, zei de muis ÏP 't voorhuis, Een oplosser zond ons het volgende aardigs versje Mfln Heeren van Ons Blad, Het raadsel was zoo prachtig, Dat u in Alkmaar's stad De Abonnees was zoo indachtig. Ons Blad, dat wordt zoo graeg gelezen Door velen a-m en rflk. Omdat wjj neutrale bladen vreezen En die verwerpen in 't slijk. Daarom hoop ik ook, mjjne heeren, Ons Blad mag bloeien altjjd door. Wy moeten slechte kranten weren Zegt ons geweten en mynheer Pastoor. Ook in Ons Blad kan het niet hinderen, Of de man het leest of ook de vr uw Of zyn 't in stilte ook de kinderen Hiervoor voelt men toch geen berouw. Dit heb ik Zaterdag ondervonden, Toen ook het pas verschenen blad Door myne moe was laten liggen En ik al gauw in handen had. Kyk, pa, zoo liet, de kleine hooren Een raadsel in Ons Blad, Hoera I Ik trok myn pa al aan de Ooren Zoodat die riëpLaat zien je pa Pa vroeg toenKind moet jy niet raden, De pryzen zyn zoo prachtig mooi Je moe zal nog een kluifje braden Dan gaan wy zoo straks te kooi. Ik zag toen gauw den kleinen Jan Als klerk fungeeren. Hy riep dra: Pa, ja wel ik kan Ik ben al klaar voor die Mynheeren. Ik kan het sturen naar die msnschen, Die de pryzen voor ons hebben, ja, Dat ik, wat win, dat zyn mijn wenschen Wat zou dat echt zyn, moe en pa I Dus Heeren, ik hoop van ganscher hart, Dat ik een pry» mag winnen, Dat ik geen roe kryg of een gard Maar een aardig prysje naar myn zinnen. Een meisje dichtte het "volgende Wie met Sinterklaas wat ir slaan moest, Hy trok caar Alkmaar toe, Want daar was zeker veel te koop Voor Vader, Zus en Moe. Zyn Eerste gang was dan gewis, Naar Alkmaars Wa-enh,ui««, Dat zat toch heelemaal volgepropt, In katten en in kluis. Daar vond men stoomboot en motor Een auto en een spoor, Daar vond men wat men denken kon, Daar vond elks b-:ê gehoor. Men werd er solied en vlug bediend, Een lange jufferrei. Liep af en aan op wenk of roep, Steeds wel vernoegd en biy. Vandaar dat elkeen zich begaf Naar t raadsel van >Ons Blad», Want ieder wist dat zyne keus, Alkmaartch Warenhuis» bevatt'. Een derde is al heel kort en schryft Mijnheer ik heb het raadsel gevonden. En er kwam uit Alkmaarsch Warenhuis. CORN. JAC. DE WILDT, Dorregeest gem. Uitgeest. L VAN DEN BERG Pz. Warmenhuizen. JOHAN TAMIS, Ropjesknil Alkmaar. 1. GEERTRUIDA DE WIT, p. a. J. DE WIT Binnegom. 2. LEO BORST, Voordam Alkmaar. 3. CORN. DEKKER Jz Assendelft by de Sluis. 4. ANTOON BAART, Breedstraat Alkmaar. 5. GERARD THORBORG, Zuiderweg Beemster door JOSEPHINA KALDENBaCH, Nieuw* landersingel Alkmaar. door ALIE STROOPER, Korteweg t Zand door NELLY GOTTMER, Obdam. 1. MARGARETHA DE WOLFF, Peperstraat Purmereni. 2. BETJE ADRIOHEM, Nesse Limmen. 3. GRIETJE DEKKER, Spanbroek. 4. BERTHA GROOT, p. a, J. GROOT, Eeilo. 5. ANNIE ZIJP Pd. Eeerhugoicaard. De pryzen kunnen Maandag as, van ona kantoor Breedstraat worden afgehaald. De prentenboeken voor buiten de stad worden toegezonden. De kinderen, die ditmaal niet» wonnen

Ons Blad : katholiek nieuwsblad voor N-H | 1911 | | pagina 6