111111111141 DE ftlJP A. Abercrombie P-ï- N. van Voorst Brood-, Koek- en Beschuitbakkerij P-f- A. Zomerdijk C. M. M. Zomerdljk-Wokke wensen allen een voorspoedig 1948 Bakkerij A. Swater Rechtestraat 183 de Rijp Pj- P. Vilten Dames- en Herenkapper g-n. M. Visser M. E. Visser-Koeman g.n. Coiffeur Oosterbaan's banketbakkerij wenst zijn geachte clientèle een gelukkig 1948 Hotel „De Eendracht", de Rijp Mevr. v., d. Vllet-Luder P-l M. C. van Voorden J. van Voorden-Termaat g.n. Oarage en Rijwielhandel Jac. Molenaar Expeditie de Rijp—Alkmaar 8-n. Firma W. Spaarman Schildersbedrijf m.h.g. O. Visser O. Visser-Stolp g.n. Brandstoffenhandel J. J. Honl.ngh M. F. Honingh Klein Brood- Koek- en Banketbakkerlf Pj; Firma O. Slot Zn. De beste wensen voor 1948 Timmerbedrijf Hooijberg's Oarage en Transport bedrijf te de Rijp wenst U allen een gelukkig nieuwjaar H. Hop en familie Vleeshouwerij P-f. - C. Nieuwboer en echtgenote Rijwielhandel en -hersteller g-"- Q. P. Qrasboer en echtgenote Café „Het Wapen van Munster" PT Firma Rljkes Met gelukwensen Fa. A. Blokdijk m.h.g. Brandstoffenhandel J. L. de Swart J. J. de Swart-Siam g n. Bakkerij H. J. Kaptein Luxe en huishoudelijke artikelen z.n. Rechtestraat 46 Fam. de boer z.n. Melkhandel Uitgever, personeel, correspon denten en bezorgers van dit blad wensen allen een gelukkig en voorspoedig 1948 P. Oudejans en echtgenote g.n. Bakkerij A. Kuin en echtgenote Drogisterij - Optiek - Fotografie g"- W. Sinkeldam en familie Brood-, Koek- en Banketbakkerij C. Bank en echtgenote z.n. Herenkapper Joh. Stoop en echtgenote wensen hun clientèle een zalig en gelukkig nieuwjaar Rechtestraat Q. J. Abels J. M. Abels-Banis z.n. Strijdt allen mee, voorchristelijke sociale gerechtigheid •D. C. de Moes Sr. C. Heijnis en echtgenote wenst allen een zalig nieuwjaar Schoenhandel en Eiectrische Reparatie-Inrichting De Beumertjes wensen al hun schlllenklanteneen gelukkig nieuwjaar Het Transportbedrijf Joh. Beumer Zontn wenst al zijn klanten een zalig en gelukkig nieuwjaar Expeditie bedrijf R. Spaarman P-J; P. van Straten K. van Straten-Koolhaas PT Alcohol en Militarisme zijn de vijanden der mensheid afd. N.V. de Rijp en Omstreken Veel heil en zegen in 1948 Bode Smit, de Rijp D. Klinkhamer Zn. Qroenten- en fruithandel Fa. D. Hoek, schoenmakerij wenst allen een gelukkig 1948 Voor schoenreparatie enz. Aanbevelend D. Hoek Abonné's en lezers van Parool en Trouw mijn beste wensen voor 1948. De Vrijheid boekjes van 1 tot en met 5 af verkrijgbaar a 75 ct. Helaas zijn de jaar kalenders uitverkocht. D. C de Moes Sr. Agentschap van Parool en Trouw N P. Woestenburg. kruideniers waren, Kerkstraat, de Rijp, wenst allen een zalig nieuwjaar Van Marken's Warenhuis Qrote Dam, de Rijp. m.h.g. in 1948 P. Brouwer Handel in groenten, aardappelen en fruit m.h.g. Nederlandse Middenstands Spaarbank Agentschap De Rijp N H. wenst U een gelukkig en voor spoedig 1948 A. Molenaar Lompen en meialen wenst zijn geachte clientèle een zalig nieuw jaar toe Langerijs' Manufaclu en Magazijn „De Kleine Bijenkorf* wenst al haar cliënten en vrienden een zeer gelukkig en voorspoedig 1948 toe GRAFT N. van der Oragt A. van der Oragt—Zomerdijk m.h.g. Wij wensen onze geachte clien tèle, vrienden en kennissen een gelukkig nieuwjaar C. de Jongh Zoon N. Bessellng en echtgenote wenst clientèle, vrienden en be kenden een zalig nieuwjaar N. Haas en echtgenote Brood-, Koek- en Banketbakkerij wensen allen een voorspoedig 1948 W. Stoop en echtgenote in kruidenierswaren, wenst allen een zalig nieuwjaar Koster's Expeditie wenst allen een "gelukkig 1948 00ST-G3AFTDIJK L. H. de Koekkoek en Echtgenote wensen alle vrienden en beken? den een gelukkig Niéuwjaar Aannemersbedrijf, Oost-Oraftdijk WEST-GRAFTDIJK J. Schoon en echtgenote Café „Visiust"gm. Veel Heil en Zegen in het nieuwe jaar B. Stam O. Stam—Kaay Fa. O. Tentlj Zonen m hg. DIVERSEN H. J.' Ab'arcromble en echtgenote Brood- en Banketbakkerij Jisperweg, Beemster g.n. Alle vrienden, kennissen en omwonende boeren van Driehuizen wensen wij een voorspoedig 1948 J. Bakker Jan Annie Elsje Wijk aan Zee Verlengde Voorstraat 42 Herplaatst wegens mlss'elling Aan hen, die zich opgaven voor de bedeeling, bericht de directeur van de Maatschappij tot bevor dering van Nijverheid, dat uit- keeringen zullen plaats vinden op: 31 December, 5,12,19 en 26 Januari en 2, 9,16 en 24 Februari, 's morgens 10 uur aan het kantoor SPORTNIEUWS Graftdijk-nieuws Grafldijk I—Knollendam I 22 Bij een harde wind en op een zwaar te bespelen veld is het G.S.V. toch gelukt een zo kost baar punt machtig te worden. Voor de rust had K. de wind in de rug en was dan ook voort durend in de aanval, doch Sloten en zijn beide backs wisten tot de rust het doel schoon te'hou- den, zij het dan soms ook met veel kunst en vliegwerk. Een kwartier na de thee opende lange Dirk de score voor Grafldijk (1-0) Hierna maakte K gelijk (1 1). Weer was het Dirk, die een doel punt maakte voor G.S.V. K. liet het er echter niet bij" zitten, en wist de gelijkmaker in de louwen 'te jagen 2—2. En met deze stand kwam het einde. Óndanks dit puntje, ziet het er voor Graftdijk nog niet zo rooskleurig uit, want St. Bavo heeft met 4—3 van Foresters ge wonnen. Onderaan staat W.V.S.V. en dan volgt Grafldijk. Dus op gepast, heren I As. Zondag: G.S.V. III—l.V.V. VI 2 uur Voor G.S.V. II zie „De Nop". G.S.V. I en de A-tjes zijn vrij. Sprinter SCHERMERHORN Kerstfeest De 25ste December is met de leerlingen van de Zondagsschool der Ned. Herv. Gemeente het Kerstfeest gevierd. Van de zijde der gemeenteleden was hier voor veel belangstelling. Zeer geslaagde uitvoering .Vrijdag 26 Dec. j.1. voerde de toneelvereniging „Amicitia" al hier in de zaal van de heer Treiture op hét toneelstuk „Mooie Juultje van Volendam", een spel van stad en land in vijf bedrijven van J. Lemaire. De belangstelling hiervoor was zo groot, dat verscheidene be zoekers zich met een staanplaats moesten tevreden stellen en aan een vrij talrijke groep personen geen toegang verleend kon wor den. Algemeen was het oordeel,, dat. er uitstekend gespeeld is. De verschillende zangnummers, die in het stuk voorkomen' ga ven Tiet geheel nog een bijzon dere bekoring, D«> toneelaan kleding, de kostuums, de toneel verlichting, het was alles heel goed verzorgd. Aan 't eind is de verzoening tussen Juultje, die als de be rouwvolle zondares terugkeert, en haar ouders, die dagelijks voor haar gebeden hebben, zeer indrukwekkend. Zondag 28 Dec. heeft „Ami citia" de tweede opvoering van „Mooi Juultje" gegeven. Ook deze avond Is wat spel en wat belangstelling betreft een succes geworden. Voor beide uitvoeringen'waren meubels en lampen door de fir ma H. Wülbe Co. alhier, in bruikleen aan „Amicitia" afge staan. Enkhuizer Almanak 60 en 45 ct. Boekhandel Hoogcarspel

Rijper Courant | 1947 | | pagina 4