Nieuwjaarskaarten O. J. Abels J. M. Abels-Banis f. De Rijp A. Abercrombie G. Abercrombie-Kloet p. f. D« Rijp C. Akkerman A. Akkerman-Kroone Groenten Fruit Visch. p. f. De Rijp Ondergeteekenden wenschen hun bu ren, vrienden en kennissen een jaar van voorspoed toe. Joh, van Ammers, A. van Ammers-Meijsen. West-Grnftdijk Ondergeteekenden wenschen hun geachte cllëaten, buren en vrienden een gelukkig en voorspoedig jaar. Bas, Bas-Ploeger. Rijwielhandel Oost-Graftdijk P. Berkhout Cl. Berkhout-Nibbering De Rijp WU wenschen alle roenschen veel heil en zegen in 't jsar 1933. A. Boldewijn Ez., J. Boldewijn-Jonker. West-Graftdyk. Scheepswerf „Voorwaarts" Ondergeteekenden wenschen hun geachte cliënten buren en vrienden een jaar van voorspoed toe. Th. van den Beidt en Echtgenoote. West-Graftdyk P. Dekker Dz. W. Dekker-Veen In Groenten en Fruit De Rijp p. f. A. Eisma W. Eisma-Oortwijn p. f. De Rijp P. van der Oragt T. van der Gragt-Roelofsen n. Graft. P. Haan en Echtgenoote Veel zegen In 1933. Schoenhandel - De Rijp S. Haas O. Haas-Meereboer p. f. Graft Aan allen een Zalig Nieuwjaar. C. J. Hijstek, H. Hijstek-Orol. De Rijp. Garage D. Hooijberg De Rijp weascht zijn geachts cliëntele, vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar. Gebrs P. M. Hoek Aannemers van Metselwerken, p. f. De Rijp Ondergeteekenden wenschen hun geachte cliënten, buren en vrienden een gelukkig en voorspoedig jaar. P. Honig, C. Honig-Slooten. Vrachtrijder Oost-Graftdijk Ondergeteekenden wenschen hun ge achte cliënten, buren, vrienden en beken den een gelukkig en gezegend jaar. F. Hoek en Echtgenoote. Overhaal Oost-Graftdijk Autobusdiensten Van der Hoff Ton wenschen alle vrienden en kennissen een gezegend nieuwjaar toe. West-GraftdUk Sluit Uw Verzekeringen in 1933 bij SOLIDE MAATSCHAPPIJEN. Vertegenwoordiger A. Boldewijn Ez., West-Graftdijk De Electrische Boek-, Courant- en Handelsdrukkerij van A. EISMA telef. i DE RIJP beveelt zich voor 1933 beleefd aan voorde levering van alle Drukwerk. Ondergeteekenden wenschen hau geachte clienten, vrienden en busrn een jaar van voorspoed toe. K. Jonker, J. Jonker-Volger. Brood- en Koekbakker West-Graftdijk Ooderqeteek.enden wenschen hun geachte cliënten, buren en vrienden een jaar van voorspoed toe. P. Jongens en Echtgenoote. Winkelier-Caféhouder Oost-Graf tdyk G. de Jong J. G. de Jong-Sierhuis p. f. De Rijp J. Knegt G. Knegt Caton p, f. De Rijp Ondergeteekenden wenschen hun geachte cliënten buren en vrienden een jaar van voorspoed toe. C. Klinkhamer en Echtgenoote. Mr. Schilder West-Graftdijk Jb. Knegt G. KnegUTwisk Mr. Metselaar West-Graftdyk p. f. L. H. de Koekkoek G. de Koekkoek-Groot Electr. Timmerfabriek Oost-Graftdijk wenschen buren, kennissen, familie en clicntele een voorspoedig jaar. J. Laan Expeditie Alkmaar—De Rijp p. f. 1 Januari 1933 B. Langerijs G. Langerijs-Haan Manufacturen-Magazijn „De Kleine Bijenkorf" De Rijp m. h. g. E. B. Lenferink Café ,,Het Wapen van Munster" p. f. De Rijp Jac. Molenaar M. D. Molenaar-Steeman p. f. De Rijp Café „Het Grafter Wapen" G. Molenaar Luxe-Auto* Verhuurinrichting. z. n. Graft Jacob Mulder T. Mulder-Nieuwenhuizen wenschen allen een voorspoedig jaar toe. Café en Kapperszaak West-Graftdijk Ondergeteckende wenscht hun ge achte cliënten, buren en vrienden een jaar van voorspoed toe. Familie Oud. Mr. Schilder West-Graftdijk A. Pilkes N. Pilkes-Rijkes p. f. Dc Rijp Ondergeteekenden wenschen hun geachte buren en kennissen een jaar van voorspoed en geluk. P. C. Prins en Echtgenoote. West-Graftdijk. Ondergeteekenden wenschen hun geachte cliënten, buren en vrienden een voorspoedig jaar toe. E. Pilkes en Echtgenoote. West-Graftdyk Wij wenschen U allen een gelukkig 1933. D. Pijlman, E. M. Pijlman-Vink. Wilhelminalaan 24 Purmerend Jb. Post N. Post-Marrees p. f. De Rijp J. Reek Gt. Reek-Komen wenschen hun geachte cliëntele en be gunstigers een gelukkig nieuwjaar. De Rijp. Ondergeteekenden wenschen hun hun begunstigers, buren en vrienden een jaar van voorspoed toe. J. K. Renooij Kz. Melkslijter West-Graftdijk Ondergeteekenden wenschen hun geachte begunstigers, buren en vrienden een voorspoedig jaar. Th van der Schaaf en Echtgenoote. Brood- en Koekbakker Oost-Graftdijk A. Scheepbouwer Gedipl. Metselaar Metsel- en betonwerk De Ryp p. f. Ondergeteekende wenscht zijn ge achte clientele en begunstigers een geluk kig Nieuwjaar. N. Sinkeldam. De Rijp. Gafé „de Vrleadschap" Ondergeteekenden wenschen hun geachte, clientèle, buren en vrienden een jaar vbl voorspoed toe. K. Slooten, G. Slooten-Schreuder. Driehuizen Jac. Smit en Echtgenoote Expeditie De RijpAlkmaar v.v. Da RijpAmsterdam v.v. wensehen allen een voorspoedig Nieuwjaar, De Ryp. Ondergeteekenden wenschen hun geach'a cllëntè'e een gelukkig en voor spoedig jaar toe. C. Spek, G. Spek-Klumpenaar; W. Spek, A. Spek-Besse. Winkeliers West-Graftdyk Ondergeteekenden wenschen hun geachte cliënten, begunstigers, buren en vrienden een voorspoedig jaar toe. Jb. Slooten, H. T. Slooten-Tijmes. Wiokeil.r We.t-Graftdtjk Willem Stoop wenscht al zijn clienten een zalig Nieuwjaar. Graft, 1—1 1933. P. van Straten K. van Straten-Koolhaas p. f. De Rijp Joh. Stoop en Echtgenoote wenschen hun clientele een zalig en ge lukkig Nieuwjaar toe. Rechtestraat De Rijp Ondergeteekende wenscht zyn geachte clientele een gelukkig en voor spoedig Nieuwjaar. Beleefd aanbevelend, A. Swart Banketbakker De Rijp J. C. van Straaten A. van Straaten-Stoop „Telefunken" Service Station - De Ryp z. n. Ondergeteekenden wenschen hun geachte cliëaten, buren en vrienden een jaar van voorspoed toe. G. Tentij en Echtgenoote. Mr. Timmerman West-Qraftdljk D. van Tiel en Echtgenoote wenschen allen een voorspoedig Nieuwjaar. De Ryp. Ondergeteekenden wenschen hun geachte begunstigers, buren en vrienden te Oost- en West-Graftdijk een gelukkig jaar toe. T. Timmerman, D. Timmerman-Zomer. Automaat West-Graftdyk Tuin Kroone Bloemisten De Ryp wenschen hun geachte clientele en be gunstigers een gelukkig Nieuwjaar. Lsveasverzekering Mij ,LTRECF-Z" Storm- en Ziekte-Verzekering Spaar-en Begrafenis-Verzekering Nering- en Bedrijfs-Verzekering. Agent: A. Boldewijn Ez., West-Graf (dijk B. Visser en Echtgenoote p. f. De Rijp C. Visser en Echtgenoote Slgarenmagazyn „Deli" p. f. De Rijp J. Visser G. Visser-Regenboog m. g. 1 11933 De Ryp Coiffeur p. f. M. Visser M. E. Visser-Koeman De Rijp De familie Volger wenscht aan alle menschen een vrede lievend Nieuwjaar. Brandstofhandel Driehuizen Ondergeteekenden wenschen hun ge achte cliëntele een voorspoedig Nieuwjaar Wed. M. C. van Voorden en Zoon. De Rijp. Ondergeteekenden wenschen hun geachte cliënten buren en vrienden een jaar van voorspoed toe. D. Weijman Dz„ G. Weijman-Ruiter. Brood- en Koekbakker Driehuizen W. de Wit D. de Wit-Nat Timmerwerk Meubelhandel p. f. De Rijp Ondergeteekende wenscht zijn ge achte clientele een zalig en voorspoedig Nieuwjaar toe. A. Zaal Kruidenierswaren De Rijp P. Zee N. Zee-Pilkes Radio-Centrale. pl De Ryp H. Zon Benzine- en Petroleum-depöt „de Automaat" p. f. De Rijp Ondergeteekenden wenschen hun geachte cliënten, buren en vrienden een jaar van voorspoed toe. H. T. Zondervan en Huisgenooten. Brandstofhandel West-Graftdijk Bestelt voor 1933 Tuin- en Bloemzaden van de Kon. Zaadbandel vnn ÖEBR. WULPSE te Zwyndrecht bij den agent A. Boldewijn Ez., West-Graftdijk Eisma's Boekhandel - De Rijp

Rijper Nieuws- en Advertentieblad | 1932 | | pagina 4