BALANS OPRUIMING bi ngmoetmeerllwaandachtvregend oorde eze Nutsspaarbankte BeemstBr JET NIEUWE MODEBLAD" Sp aarbusje RE.O.-Nieuws. Reo 1 dat met 3 invallers uit kwam tegen Wit Rood 1 wist een gemakkelijke 6—2 overwinning te behalen. Nu was W. R. ook niet volledig, zij telden 2 inval lers. De reserve's bij Reo hebben heel goed werk geleverd en zoo wel Jan voor, als Tinus achter hebben laten zien dat we ons niet bang behoeven te maken als we niet volledig uit kunnen komen. We boften dat Reo 2 geen wed strijd had, anders had dat een groot handicap geweest voor het tweede elftal. Voor de rust werden er van beide kanten evenveel doelpunten gemaakt als er na. Reo maakte er 3 en W. R. 1. Onze rechtsbuiten die Zaterdag nog te bed lag door de griep, maakte vandaag maar even 4 doelpunten en de midvoor Piet 2. Nu is het altijd de moeite waard om. te zien, hoe onze rechtbuiten, de gangmaker van de voorhoede, goochelt met de bal, maar wat we vandaag van hem zagen, was een pracht en voor de linkshalf en later de spil was het ondoen lijk hem in bedwang te houden. De linksbuiten kreeg vooral voor de rust veel te kort werk. Ook deze speler kan tamelijk hard loopen en komt er steeds beter in. De midvoor was er ook goed in en als spelverdeeler in de voorhoede zullen we voorloopig zijn partner nog niet vinden. En dan dat prachtige doelpunt uit die kopbal, wat hij altijd zoo handig weet klaar te spelen als er een corner wordt genomen. Alle spelers kunnen we niet noe men maar de rechtshalf Piet die verleden jaar nauwelijks mee kon komen in het tweede is nu zeker een der besten van het eerste. Hij is een pracht speler gewor den, ook wat sportiviteit betreft. Ook de linksback speelt den laatsten tijd weer aardig subliem, en de keeper heeft allang weer goed gemaakt wat hij tegen Sparta verprutste. A.s. Zondag hebben zoowel Reo 1 als 2 rust om zich paraat te houden voor de volgende week want dan gaat de reis naar Enkhuizen. A.s. Zondag om 1 uur Reo B- St. Jan A en om 2 uur Reo A- Ilpendam. Dus supporters, wilt ge de toekomst van Reo in actie zien, komt dan Zondagmiddag eens kijken. Twee spelers van Reo nemen deel aan de veldloop 2500 M. hardloopen in Heiloo op 7 Febr. a.s. De Sportverslaggever. „Y.Y. Grootschermer". Begunstigd door fraai weer had Zondag de wedstrijd Grootscher mer 1—Kwadijk 1 plaats. Ook ditmaal mocht het de blauwwitten niet gelukken de overwinning te behalen, waarmede haar kans op de bovenste plaats vrijwel geheel verkeken is. Het zag er met de rust voor Grootschermer niet best uit want toen was de sland 1-0 in het voordeel van Kwadijk. Maar na de rust ging het beter. De zenuwen waren gezakt en het samenspel vlotte beter. Toen het dan ook 1—1 werd was Kwadijk verloren, want Jess zette de tan den nog eens flink op elkaar en maakte er op prachtige wijze 3—1 van. Waren het in de voorhoede Dirk en Jess, in de achterhoede stonden Cas en Huib ook ditmaal weer als de bekende rots in de branding. Bravo zwartwitten het is een heele toer geweest, maar de puntjes zijn binnen. Als nou die twee griepmenschen, die niet present konden zijn, Zondag weer beter zijn kunnen jullie volledig naar Broek in Waterland. Reken er toch vooral op dat iederen wedstrijd zwaar zal zijn zoolang jullie ongeslagen bent. Iedere ploeg die tegen jullie spelen moet zal het als de grootsre eer be schouwen jullie te kloppen. Zet ook Zondag de tanden weer op elkaar dan rekenen wij toch vast op één puntje. Laten wij zelf nog maar niet praten over practisch kampioen, zooals anderen dat al over ons doen. Lid van den Ned. Spaarbankbond Ieder die een Spaarbankboekje bezit met een inlage van f 3.— kan zoo'n busje in bruikleen krijgen. Er kan nog van alles gebeuren. Het tweede heeft Zondag ook weer geen wedstrijd. Dat wordt toch zoo zoetjesaan ook weer eens tijd dat ze spelen, maar, dat heb ben wjj niet voor het zeggen. Maar daarover waar weer niet gemopperd. Zondag allemaal weer present en sportief zwartwitten 1 D. A.Y.Y.-Nieuws. De eerste wedstrijd in '37 bracht geen overwinning voor onze ver- eeniging. Het was Purmersteijn 3 die na een tamelijk vlug gespeelde wedstrijd met 2—1 zegevierde over ons met veel invallers aan gevuld tweede elftal. In de eerste speelhelft zijn de partijen van gelijkwaardigen kracht, al was het combineeren van Purmerst. iets beter verzorgd. Van beide zijden worden vele aanvallen onder nomen doch de respectievelijke defensies voorkomen alle gevaar. Na een half uur spelen openen de bezoekers de score, door een ietwat dubieus buitenspel doel punt. Een misverstand in de Purmer- ender verdediging wordt door Schotsma met een doelpunt afge straft, waarmee het eerste en tot nu toe eenigste doelpunt in het nieuwe seizoen voor A.V.V. ter wereld kwam 1 1. De tweede helft is wat spel betreft minder interessant. Het werd een min of meer op geluk af, heen en weer getrap waarbij Purmersteijn de gelukkigste was toen een schot ongehinderd het verlaten doel doorboorde 2—1. A.V.V. kon in den nog resteerende tijd er niet in slagen de achter stand in te loopen. Van den secretaris: Kaarten voor de voetbalwed strijd NederlandZwitserland kunnen besteld worden bij den secr. tot Maandag 1 Febr. a.s. Zaterdag a.s. Leden-vergadering Leden worden verzocht deze bij eenkomst zooveel mogelijk te bezoeken, daar de agenda zeer belangrijk is. Op uw aanwezig heid wordt gerekend. Voor Zondag a.s.: de Rijp 1 Sandow 1, 2 uur. Purmerland 1de Rijp 2, 1.30 u de Rijp 3—Grafidijk 2, 12 uur. P.P.C. G.S.V.-Nieuws. J.l. Zondag trok G S.V, 1 ver gezeld van een aantal supporters naar Br. in Waterland, om aldaar Br. 2 te bekampen. Als om 1.30 uur scheidsrechter Oort beginnen laat, blijkt het dat G. in een ge wijzigde opstelling in het veld verschijnt, vanwege de griep. Op een goed te bespelen terrein werd de strijd aangebonden. Het bleek al spoedig dat het een spannende kamp zou worden, want beide partijen wogen vrijwel tegen elkaar op. G. won de toss en verkoos eerst tegen zon in te spelen. Beide verdedigingen ble ven de aanvallers de baas. Br. had niet over pech te klagen als de G.m.voor uit vrije positie rakelings naast schiet. 5 Min. voor de rust krijgt Br, een penalty te nemen wegens hands, welke in een doelpunt wordt omgezet. Voor de rust wordt er niet meer ge scoord. Na de rust speelde G. veel beter. Vooral de m.linie speelde een goede partij. Uit een goed aangegeven bal scoorde de G. m.voor de gelijkmaker. Plm. 5 min. later een snelle uitval van G. en weer schoot de m voor keihard in, en had G. de leiding veroverd. Als 10 min. voor het eind Kramer weer is doorgebroken wordt hij in het beruchte gebied Dinsdag 12 Jan. 1937. Op de gehouden gemeentelijke kaasbeurs werden verhandeld 21 partijen, wegende plm. 41.000 K.G. Handel goed. Hoogste prijs f 19 per 100 pond gehaakt. Uit de hierdoor ont- stanen strafschop schoot hij no. 3 in de touwen. Br. kwam nu geweldig opzetten, maar de ach terhoede keerde het gevaar en kwam het einde van deze spor tieve kamp met een 3—1 over winning voor G.S.V., die hier. door op schitterende wijze revanche heeft genomen van de onlangs geleden nederlaag. Voor Zondag staat alleen de wedstrijd de Rijp 3--G.S. V. 2 op het programma. Om 12 uur op her terrein aan den Wormer- weg. P.P. C. Boekhandel Hoogcarspel (Firma Elsma) De Rijp r a MARKT PUR MEREND Volvette kaas met Rijksmerk f 0. Kleine Boerenkaas f 18f 0. Boter f 1.59—f 1.60. Kippeneieren f 3.20f 3.40. Eendeneieren f 2.75. Vette koeien 0.40—f 0.64 p. K.g. Vette varkens f 0.40—f 0.45 p. K.g. COOP. CENTRALE EIERTEILINQ PUR ME REND G.A. Hotel Paradijs. Afdeellng EIEREN. Aanvoer Prijs 100000 Eendeneieren f 2.80—f 2.85 Broedeleren f 0.f 0. 120000 Kippeneieren 220000 Totaal 70-80 Kg. f 3.50-5.25 65—66 3.20—3.30 63-64 - 3.10-3.25 60—62 2.90-3.15 58-59 - 2.80—3.— 56—57 2.70—2.85 53-55 2.65-2.80 50—52 2.50-2.65 45-49 0—.-0.— Afdeeling PLUIMVEE Aanvoer Prijs per stuk Oude Kippen f 0.70 k 1.25 Oude Hanen - 0.k 0. Jonge Hanen - 0.50 k 1.10 Oude Eenden - 0.40 0.60 Jonge Woerden - 0.k 0. Konijnen - 0.0. Kilo Prijs Oude Kippen - 0.40 0.45 Jonge Hanen 0.50 0.65 KAASBEURS. LICHT OP voor AUTO's en RIJWIELEN Van 16 Jan. '86 t|m 23 Jan. '37 Zaterdag 4.46 uur Zondag 4.47 Maandag 4.49 Dinsdag 4.51 Woensdag 4.53 Donderdag 4.54 Vrijdag 4.56 Zaterdag 4 58

Rijper Nieuws- en Advertentieblad | 1937 | | pagina 4