Nutsspaafbaofc IB ON II EM ENTER te Beemster Boekhandel G. J. Hoogcarspel DE RIJP Q. J. Abels J. M. Abels-Banis Zalig Nieuwjaar. A. Abercrombie Electrische Brood-. Koek- en Beschuitbakkerij p.f. C. Akkerman A. Akkerman-Kroone Groenten Fruit Visch P-f. Jb. Berkhout A. Berkhout-Kuipers E. Beumer en Echtgenoote Veel geluk en voorspoed. P. Brouwer en Zonen Groenten- en fruithandel P. Haan en Echtgenoote en Echtgenoote wenscht alien een zalig Nieuwjaar Schoenhandel en Qebrs. P. M. Hoek J. J. Honingh M. F. Honlngh-Klein Brood-, Koek- en Banketbakkeri] P- I- Q. J. Hoogcarspel E. J. Hoogcarspel-Sennekes Garage D. Hooijberg wenscht zijn geachte clientele, vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar. en Echtgenoote S. Hottentot Vleeschhouwerij H. J. Kaptein C. M. Kaptein-Vlaar Luxe artikelen J. Kaptein E. Kaptein-Vestering „Het Rljper Klein Tooneel" C. van den Klooster en familie B. Knegt en Echtgenoote Vleeschhouwerij P-f- P. Kuipers en Echtgenoote B. Langerljs G. Langerijs-Haan E. B. Lenferink en Echtgenoote Cafd „Het Wapen van Munster" P- f- J. Maarse J. Maarse-Wilmink P- f- D. C. de Moes P. Oudejans C. Oudejans-van Straaten P- f- Jb. Post N. Post-Marrees Gt. Reek-Komen Firma Rijkes A. Scheepbouwer en Echtgenoote p. f. Metsel- en Betonwerk Familie Siekman g. a- Wed. N. Sinkeldam G. Slot en Echtgenoote De beste wenschen voor 1941 Timmerbedrijf. Jac. Smit en Echtgenoote Expeditie De Rijp-Purmerend-A'dam p. f. R. Spaarman en Echtgenoote Expeditie deRijp—Purmerend=A'dam p.f. Firma W. Spaarman Joh. Stoop en Echtgenoote wenschen hun clientele een zalig en gelukkig Nieuwjaar toe. J. C. van Straaten A. van Straaten-Stoop Smederij „Het Centrum" wenschen hun geachte clientele, vrien den en bekenden een gelukkig en zalig Nieuwjaar P. van Straten K. van Straten-Koolhaas A. Swart D. van Tiel en Echtgenoote J. van Tol T. van Tol-Ruirer en Echtgenoote Bart Visser en Echtgenoote p. f. Loodgieter G. Visser G. Visser-Stolp J. Visser G. Visser-Regenboog m.g. 1 Januari 1941 M. Visser M. E. Visser-Koeman Mw. de Wed. J. van der Vliet Voetbalvereeniging AW wenscht al haar Leden en Donateurs een gelukkig Nieuwjaar M. C. van Voorden J. van Voorden-Termaat p. f. Garage en Rijwielhandel R. van der Werif C. van der Werff-Zeilstra gelukkig Nieuwjaar N. Woestenburg C. Woestenburg-van der Gragt z. n. A. Zaal, Kruidenier A. Zomerdijk C. M. M. Zomerdijk-Wokke wenschen alien een voorspoedig GRAFT N. Besseling en Echtgenoote wenschen hun geachte clientele een zalig Nieuwjaar. P. W. Alkemade M. Alkemade-van Kooten N. Haas en Echtgenoote wenschen alien een voorspoedig 1941 G. Salentijn A. Salentijn-Vlaanderen g.n. 11'41 W. Stoop A. Stoop-de Lange DIVERSEN Ger Hop A. M. Hop-de Haan Oost-Oraffdijk g.n. B. Stam G. Stam-Kaaij Koster's Expedttie De Rijp—Alkmaar v.v. wenscht alien een gelukkig nieuwjaar C. Bakx, G. Beets en H. Reitsma Jac. Molenaar en Echtgenoote Expeditie Alkmaar—de Rijp p.f. Alkmaar, 1 Januari 1941 Geopend: (tijdelijke regeling^ Kantoor te Midden-Beemster: Maandag, Woensdag, Donderdag en Vrijdag van 10—4 uur Dinsdag van 3—4 en Zater- dag van 10—1 uur Kantoor te Z O .Beemster: Maandag en Vrijdag van 1.302.30 uur Zitdag te Purmerend: Dinsdag van 10—12.15 uur op Het Nieuwe Modeblad Het Rljk der Vrouw Record La Femme Ei£gante De Prins Het Leven Wij De Kathoiieke Illustratie De Stad Astra De Lach Beatrijs Libelle Panorama - Ons Land Het Amusante Weekblad Okido De Wandelaar en alle andere tijdschriften Zorg voor het kindergebit Wie zelf zijn gebit slecht ver- zorgt, mag niet verwachten, dat zijn kinderen dat beter doen; zoo iemand weet niet, hoe veel hi) zijn kroost te kort doet. Te weinig besteden voor een tandenborstel is zuinig zijn op'n verkeerde manier. Een goed verzorgd gebit is het beste visitekaartje voor 'n ge- zond mensch. Met de verzorging van het kind gaat het als met zijn op* voeding: met beide kan nooit te vroeg begonnen worden. Wie denkt dat het met de ver zorging van de eerste tandjes niet zoo nauw steekt, vergist zich; gezonde melktanden zijn een voorwaarde voor een gezond blijvend gebit. Als de tanden van het kind 's avonds voor 't slapen gaan zijn gereinigd, geef het dan niels meer te eten of te snoepen. Geef uw kinderen als versna- pering liever vruchten dan kle- verig snoepgoed. Het dagelijks gebruik van de tandenborstel hoort bij de licha- melijke verzorging van een be- schaafd mensch. Een verwaarloosd gebit kan de oorzaak zijn van veel meer ziek- ten, dan men wel vermoedt. Een goed onderhouden gaaf kindergebit is een prachtig bezit voor het leven. (Dat ouders dit goed bedenken.) leder, wien de gezondheid van zijn kinderen ter harte gaat, leere hen, van jongsaf aan, de tanden goed schoon te houden met een kleine harde tandenborstel. Uanuari'41 Specialiteit in fijn krentenbrood. z. n, g.n. Veel zegen in 1941. Schoenrepatie-Inrichting C. Heijnis Electrische Reparatie-lnrichtlng Aannemers van Metselwerken. p. f. m. h. g. Alle menschen veel heil en zegen toegewenscht door P. Hop Vleeschhouwerij p.f. p. f. p.f. Levensmiddeienbedrijf Aan alien die met one sy mpathiseeren, wenschen wij een gelukkig 1941 toe. wenscht zijn geachte clientele een gelukkig Nieuwjaar toe. P. t. Manufacturen-Magazijn ,De Kleine Bijenkorf" m. h. g. Vrede en verdraagzaamheid wensch ik de geheele menscheid toe. p. f. Onze beste wenschen voor 1941 J. Reek Electrische Bakkerij Met gelukwenschen Schoenhandel en Reparatie-Inrichting Brood-, Koek en Banketbakkerij zalig Nieuwjaar Schiidersbedrijf p. f. Rechtestraat. p. f. Brandstoffenhandei Koek- en Banketbakkerij p. f. Wij wenschen alien een voorspoedig Nieuwjaar g. n. Wij wenschen U alien een gelukkig en voorspoepig Nieuwjaar P. Vilten g.n. Brandstoffenhandei p. f. Coiffeur Hotel „De Eendracht" wenscht haar clientele vrienden en kennissen een voorspoedig 1941. Kruidenierswaren Kerkstraat Aan alle clientele vrienden en bekenden een zalig en gelukkig Nieuwjaar toegewenscht Nieuwjaar Bakkerij Cafd „Het Grafter Wapen" Brood-, Koek- en Banketbakkerij S. Haas. z.n. Alien een gelukkig nieuwjaar toege wenscht West-Graftdijk wenschen alle ingezetenen van Graft en de Rijp een gelukkig en voorspoe dig 1941 toe. Purmerend Aan alle vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar toegewenscht door de Familie Winkel Wijkerstraatweg, Velsen

Rijper Nieuws- en Advertentieblad | 1941 | | pagina 4