KENNISGEVING. krijgmgvan eene toelaag uit de gemeente kas ter tegemoetkoming van een' alhier opterigten muzijkgezelschap of harmonie, is bij meerderheid van stemmen afgewezen. 1193 onvoorziene uitgaven verh. tot op/1185. Door den Heer W. Vader werd den raad in overweging gegeven om in plaats van den post voor onvoorziene uitgaven tot voornoemde hoogte op te voeren deu Hoofdelijken omslag met een paar honderd gulden te verminderen, waarover eenige beraadslaging en na overweging, dat hoogst waarschijnlijk de door deze vergadering verminderde posten voor de betrokken uitgaven ontoereikend zullen zijn, is het voorstel bij stem ming met 6 tegen eene stem afgewezen, maar daarentegen bepaald, dat die post, naar aanleiding van Art. 215 der Ge meentewet, zal strekken tol overschrijving der navolgende posten als: No. 33 Druk en bindwerk. 38 Burgerlijke stand enz. 89 Kadastrale stukken en kosten. 40 Verkiezingwerk. 48 H lizen, toren, enz. 49 Straten en wegen. 50 Wegen en voetpaden enz. 59 Rietbosch. 67 Gratificatie brandspuitliedeu. 72 Onderhoud der brandspuiten enz. 81 Prijsuitdeeling in de scholen. 84 B deeling aan belioeftigen tot geen der hier bestaan de kerkgenootschappen behoorcnde. 85 Loting Nationale militie enz. 86 Kjsten begeleiding d.r miliciens enz. 88 Openbare vermakelijkheden. 21 Kosten vallende op de inkwartiering. Nadat alles alzoo geformeerd was is de begrooting gear resteerd als: de Ontvangsten op ƒ9608.14| de Uitgaven op 9604.000 Zoodat het saldo bedraagt 4.14J Op het adres van de wed. Gerbr. Koomen, verzoekende ten gevolge van het in Maart 11. overlijden van haren man afschrij ving van den aanslag op den hoofdelijken omslag ad ƒ20, is besloten eeue afschrijving van ƒ12 te verleenen. Niets meer te verhandelen zijnde is de vergadering gesloten Burgemeester en Wethouders van Behagen en Burghorn maken bij deze bekend dat de gewone Najaarsmarkten, in dit jaar, aanvangende Woensdag avond bevorens, zullen begiunen op Donderdag den 7den October dat op Donderdag den 28sten October; de groote vette- en magere- Koemarkt, en op Donderdag deu 25steu November, Paarden- en Venlenmarkt zullen worden gebonden. En noodigen de Kooplieden uit zich daarnaar te regule ren, en dezelve Markten met hunne tegenwoordigheid te vereeren, zullende gedurende deze Herfsmarkten ook Var- kensmarkt enz. worden gehouden. Schagen, d n 1 5 September 1KÖ8. JBnrg r en H'Hhovders voornd. lte Burgem eetttr. H. R. DE Mi.ÉR. I)e Secretarie. A. J. van CANTFORT. Boekdrukkerij van P. J. O. DIDER1CH.

Schager Courant | 1858 | | pagina 6