Bekendmaking. 'Bekendmaking. BEKENDMAKING. 1. Een HUIS, zijnde het florissante Logement „de ROOS" met ruime Stallingen voor Paar den Koeijen, en Rijtui gen alsmede het erfstaande en gelegen te Schagen aan de Laan en Hoogzijde kadaster Sectie C. Jtf.' 1 en 308 ter grootte van 6 Roeden82 Ellen. Bewoond door IJ. Hoogendijkte aanvaarden, lo. Mei 1862. 2. Een HUIS, zijnde de Herberg „de OOIJEVAAR" en erf,te Schagen, aan de Kippen- en Botermarkt, ne goederen niet heeft voorbehouden, door haren man. Weduwe, gehuwde vrouwen, die zich het beheer harer eigene goederen hebben voorbehouden, ongehuwde vrouwen, gezamenlijke mede-eigenaars van onverdeelde eigendommen, vennootschappen, maatschappijen en besturen van Gods huizen of zedelijke ligchamen stemmen door schriftelijk ge- volmagtigden. Ieder ingeland kan door een schriftelijk gevolmagtigde stemmen. De handteekeningen op de volmagten, moeten zijn gelega liseerd. Niemand kan voor meer dan een persoon of korporatie gevolmagtigd ziju." De volmagten welke bij de stemming worden overgelegd, worden aan het stembureau gelaten, om door het dagelijksch bestuur te worden bewaard." De stembriefjes moeten ongeteekend en toegevouwen zijn." Wanneer de volmagt niet voor eene bepaalde verkiezing gegeven is wordt de gemagtigde, zoolang de intrekking der volmagt niet aan het Collegie van dagelijksch bestuur is kenbaar gemaakt bij alle stemmingen voor zijn lastgever toegelaten. (977) Schagen den 7 December 1861. Het Polderbestuur voornoemd D. SCHERMERHORN, Voorzitter. A. J. van CANTFORT, Secretaris. Het Polderbestuur van Burghorn maakt hiermede den Ingelanden van dien polder bekend, dat de hieronder vermelde lijsten welke den 16 September 1861 zijn opge maakt als: 1. die der Ingelanden die stemgeregtigd zijn tot de verkie zing van Leden voor het Bans- of Polderbestuur van Burghorn en 2. die der Ingelanden van voornoemden polder welke tot Lid van het bestuur der banne verkiesbaar zijn, gesloten en op nieuw ter Secretarie des polders ter inzage neder- gelegd zijn. Schagen den 26 December 1861 Het Polderbestuur voornoemd De Voorzitter (978) D. SCHERMERHORN. De Secretaris A. J. van CANTFORT. Het Polderbestuur van Schagen, maakt hiermede be kend, dat naar aanleiding van art. 2, le lid der slotbepaling van het bestuur voor de banne en den polder Schagen, op Dingsdag 31 December 1861, op het Raadhuis te Scha gen zal worden overgegaan tot de verkiezing van ZES Hoofd-Ingelanden ter benoeming van het collegie van dagelijksch bestuur voor de banne en den polder Schagen. Zullende voor deze verkiezing de stembilletten in voor noemd lokaal, verkrijgbaar zijn op den dag der stemming, van des voormiddags 9 tot des voormiddags 11 ure als wan neer zij kunnen worden iugeleverd. Precies op laatst gemeld uur zal de opening aanvangen en, wanneer er herstemming wordt vereischt zal daartoe op denzelfden dag, onmiddelijk nadat de eerste stemming zal zijn afgeloopen, worden overgegaan. Belanghebbenden worden herinnerd aan de volgende be palingen van het algemeen Reglement van bestuur voor de Waterschappen in Voord-Holland. Het stemregt van den minderjarige wordt uitgeoefend door zijnen vader of voogd. Dat van den onder curatele gestelde door zijnen curator. Dat der gehuwde vrouw die zich het beheer harer eige ne goederen niet heeft voorbehouden, door haren man. Weduwen, gehuwde vrouwen die zich het beheer harer eigene goederen hebben voor behouden, ongehuwde vrouwen gezamenlijke mede-eigenaars van onverdeelde eigendommen, vennootschappen, maatschappijen en besturen van Gods huizen of zedelijke ligchamen stemmen door schriftelijk ge- volmagtigden. Ieder ingeland kan door een schriftelijk gevolmagtigde stemmen. De handteekeningen op de volmagten, moeten zijn gelega liseerd. Niemand kan voor meer dan een persoon of korporatie gevolmagtigd zijn." De volmagten welke bij de stemming worden overgelegd worden aan het stembureau gelaten, om door het dagelijksch bestuur te worden bewaard."— De stembriefjes moeten ongeteekend en toegevouwen zijn Wanneer de volmagt niet voor eene bepaalde verkiezing gegeven is wordt de gemagtigden, zoolang de intrekking der volmagt niet aan het Collegie van dagelijksch bestuur is kenbaar gemaakt bij alle stemmingen voor zijnen lastgever toegelaten. Schagen, den 7 December 1861. Het Polderbestuur voornoemd Be Voorzitter, JAN BORST De Secretaris (975) A. J. van CANTFORT. Het Polderbestuur van Schagen Maakt hiermede den ingelanden van den polder bekend, dat de hieronder vermelde Lijsten welke, op den 26 Sep tember Jl. zijn opgemaakt en voor de Ingelanden ter inzage gelegd op heden, overeenkomstig Art. 23, 2de lid van het algemeen Reglement van bestuur voor de Water schappen Noord-Holland, gesloten en op nieuw ter Secre tarie des polders ter inzage nedergelegd zijn. Lijst dergenen die Stemgeregtigd zijn tot de verkiezing van Hoofd-Ingelanden voor de banne of den polder Schagen en de Lijst dergenen welke tot Lid van het bestuur der banne of polder Schagen benoembaar zijn. Schagen den 26 November 1861. Het Polderbestuur voornoemd De Voorzitter JAN BORST De Secretaris (976) A. J. van CANTFORT. Men is van meeningom op Donderdag fplt^den 19 December 1861, bij op veiling, en op Donderdagden 2 Januarij 1862bij afslagop beide dagen des middags te twaalf ure, in het Loge ment van den Heer C. Keette Schagenin het open baar te verkoopen

Schager Courant | 1861 | | pagina 3