ONZE MUZE. LANDERIJEN OPENBARE VERHURING. Zaturdag21 September 1867 Souvereiii Elixer onzer Vaderlandsche dichters der negentiende eeuw. 21 SEPTEMBER 1867. ff Het met roem toekende TANDPOEDER Het Pulvis Dentifricium Nigrum. J. r\ GrelanfE, II. A. i\I. IIOELANTS, te Schiedam, geeft uit: Kompleet in twaalf maandelijkscfhe Afleveringen. De Prijs per Aflevering is 25 Cents. van Men is voornemens op aan te vangen des voormiddags 10 uur, in de herberg i/'t Fortuin" te Barsingerhornin het openbaar, voor een tijdvak van 4 jaren, ingaande 25 December 1 HG7 te verburen de navolgende Landerijenwelke alle toebehooren aan de Her vormde gemeente van Barsingerhorn, als: Een perceel Weiland, gelegen in den Kaagpol der, gemeente Barsingerhorn c. a. groot 1 B. 22 R. Sectie B No. 65, bij de laatst gchoudene ver huring gebuurd door T. Jonker. (Een perceel dito, gelegen in den ITooglands- polder, gemeente Barsingerhorn c. a' groot 1 B. 15 R. 10 E. Sectie C. No. 367, bij de laatst gehoudene verhuring gehuurd door S. Vis. Een perceel dito, gelegen in den Kaagpolder voornoemd, groot 3 B. 04 R. 90 E. Sectie 11. No. 132, bij de laatst gehoudene verhuring ge huurd door P. Vink. Een perceel dito, gelegen in den Kaagpolder voornoemd., groot 1 B. 38 R. Sectie A No. 71, bij de laatst gehoudeüe verhuring gehuurd door wijlen R. Blaauboer. Een perceel dito, gelegen in den Kaagpolder voornoemd, groot 61 11. 60 E. Sectie A No. 141 bij de laatst gehoudene verhuring gehuurd door wijlen R. Blaauboer. Een perceel dito, gelegen in den Knngpolder voornoemdgroot 53 R. 80 E Sectie B No. 39 bij de laatst gehoudene verhuring gebuurd door wijlen C. Schoen- Een perceel dito, gelegen in den Kaagpolder voornoemd, groot 84 11. 70 K. Sectie A No. 849 bij de laatst gehoudene verhuring gebuuid door D. Jz. Smit. Een perceel dito, gelegen in den Hooglandspolder voornoemd, groot 60 R. 30 E. Sectie C No. 397 bij de laatst gehoudene verhuring gehuurd door K. Groen. Een perceel Bouw- of Tuinland gelegen ir. den llooglandspolde? voornoemd groot 37 11. 70 E. Sectie C No. 364 bij de laatst gehoudene verhuring gehuurd door S. Spaans. Eeu perceel Weiland, gelegen in den Kaagpolder voornoemd groot L B. 87 R. 60 E. Sectie B No. 111, bij de laatst gehoudene verhuring gehuurd door C. Spaans. Een perceel ditogelegen in den Kaagpolder voornoemdgroot 1 B. 08 R. S0 E. Sectie A. No. 153, bij de laatst gehoudene vtrlniring ge huurd door P. Rootjes. Een perceel ditogelegen in den Kaagpolder voornoemd, groot 69 R. 80 E. Sectie A No. 193, bij de laatst gehoudene verhuring gebuurd door A. Marees. "Een perceel ditogelegen in den polder Ban Haringhuizenbinnen de gemeente Barsingerhorn c. a. groot 1 B. 50 R. 30 E. Sectie D. No. 234bij de laatst gehoudene verhuring gehuurd door T. Groot. Een perceel ditogelegen in den Kaagpolder voornoemdgroot 2 B. 09 R. 20 E. Sectie B No. 57 bij de laatst gehondene verhuring gehuurd door C. Jongejan. Een perceel ditogelegen in den Schriugkaag- polder gemeente Barsingerhorn c. a.groot 51 R. 50 E. Sectie B No. 166 bij de laatst gehoudene verhuring gehuurd door Jb. Muller. Een perceel ditogelegen in den Hooglauds- polder voornoemd, groot 2 B. 37 R. 50 E. Sectie C No. 369bij de laatst gehoudene verhuring ge huurd door S. Vis. Een perceel dito, gelegen in den Kaagpolder voornoemd, groot 2 B. 55 R. 70 E. Sectie B No. 110, bij de laatst gehoudene verhuring ge huurd door wijlen P. Cz. Wittebol. Een perceel dito, gelegen in den Polder—Ban- Haringhuizen voornoemd, groot 1 B. 12 R. 10 E. Sectie D. No. 233 bij de laatst gehoudene verhuring gehuurd door T. Groot. Een perceel dito, gelegen in den Kaagpolder voornoemd, groot 1 B. 13 R. 60 E. Sectie B No. 125a, bij de laatst gehoudene verhuring ge huurd door S. Vis. Een perceel dito, gelegen in den Hooglandspol der voornoemd, groot 57 R. 20 E. Sectie C. No. 362, hij de laatst gehoudene verhuring gehuurd door S. Spaans. (3350) Nadere informatien zijn verkrijgbaar bij heeren Kerkvoogden van vermelde Hervormde gemeente alsmede ten kantore van C. Muller Cz. te Barsin gerhorn, alwaar tevens, gedurende de drie laatste aan de verhuring voorafgaande dagen, inzage van de verhuringsvoorwaardeu kan genomen worden. van den berqemden Zweedschen Geneesheer IJER- NET, die op eigen ondervinding gegrond, beweert, dat men door het gebruik van dit middel, lang en gezond kan ieven. Dit middel is zeer ver sterkend, en daarbij is zijne werking zacht, door zijne laxerende kracht wordt de GAL en SLIJM afgevoerd, wekt de levensgeesten op, neemt beving der zenuwen weg, benevens alle onreine stoffen uit het ligchaamverligt de waterzucht, bevor dert de maandelijksche zuivering en geneest de witlevloed, verdrijft wormen en maden, verbetert zuur, maagkramp, scheele hoofdpijn, en purgeert 1 onmerkbaar en geneest de tusschenpoozende koorts, i zooals dit door den ondergeteekende vermeld is in het herigt bij ieder fleschje gevoegd. Prijs is 50 en 30 cents. genaamd Dit poeder sedert 1830 bij velen bekend, het welke niet alleen het schoone wit der Tanden be vordert, maar die door het duurzaam gebruik daarvan tot in hoogen ouderdom bewaarthoudt tevens mond en adem frisch en is te zamen ge steld zonder zuur zouten die men in zoo vele andere middelen aantreft en zoo schadelijk zijn voor het glazuur der Tanden, en is bijna een onfeilbaar middel om van Tand en Kiespijn verschoond te blijven en doet de losse Tanden stevig vastzitten omdat het Tandvleesch hierdoor wordt geconserveerd. De prijs der verzegelde doos is 50 en 30 cents, verkrijgbaar hij W. A. HAZEUApotheker te Schagen Amsterdam, D. Butti en zonen Vijgendam. Alkmaar, Dideriks Droogist. Hoorn C. Raven Apotheker. Haa mJ. de Breuk Drogist Kruisstraat. TexelG. Kikkert op den Burg. PurmerendeC. Visser Peperstraat Nieuwediep J. van Berk Apotheker Hoofdgracht. Zaandam A. Dorpema O. Z. 688. Wed. Smit en in de bekende Depots van Nederland. (3345) Geneesheer te Nieuwer Amstel. ALBUM VAN GEMENGDE ZANGEN INHOUD VAN DE AFLEVERINGEN 1 VII. Mr. C. P. Robidé van der Aa. Herinnering aan onze moeder. Mr. C. M. A. van der Aa. Ilnrmen Baal. J. A. Alberdingh Thijm. Nederlandsche Schilders. D. Bax. Bij de geboorte van inijn derde zoontje. Mr. J. E. Banck. Ahasverus. A. Beeloo. De vogel. D. J. den Beer Poortuga.il. De lente. J. van Beers. Een bloem uit het volk. Nicolaas Beets. Vaders vedel- •leunijeu bij de wieg. P. T. Helvetius van den Bergh. Jonge dames thee. S. J. den Bergli. Leven. A. M. Berkhout. Bidden. Mr. W. Bilderdyk. Graaf Floris de Vierde. rouwe K. W. Bilderdyk. Het Weesjen. H. Binger. Het liedeken van de lausieren. Mr. A. Bogaers. De kermis op de Maas of Rotterdams ijsvreugd. E. A. Borger. Iets voor mijn kiud. M. van ileijningeu Bosch. Nachtkusje voor mijn vader van zijnen geliefden Denijs. G- H. J. Elliot Poswei. In //Artistf. Mr. A. Boxman. Amerika. J. Brester Az. De brand. L. van den Broek. Twee liedjes. J. F. Brouwenaar. De bloemen. G. ten Bruggecate Hz. Mozes doud. J. van Oosterwijk Bruijn. De stedeling op zijn buitengoed. A. J. de Buil. Jacob van Lam pen vertoont een vriend zijn plan voor het Amsterdamsch raadhuis, (thans koninklijk paleis). E. M. alisch. Muzijk. Frans de Cort. Moeder en kind. Mr- Isaac da Costa. bij de rivieren van Bahel. J. van Dam. Noordewind. E. W. van Dam van Isselt. De fleur. J. M. Dautzen- berg. Heimwee. J. M. E. Dercksen. Eeu uit velen. D. Dorbeck. Een lied van bloemen. H. Aszoon Doijer. Mijn later leeftijd. Mr. Prudens van Duyse. Verontwaerdiging. Mr. A. "W- Engelen. Tafereel uit den tachtigjarigen oorlog. Mr. Rhijnvis Feith. Het leven. P. A. de Ge. nestel. De liefste plek. J. Chr. Gewin. Lente. F. P. Gisius Nanning. Wederzien. J. J. A. Gouverneur. Wien neem ik J. ter Gouw. Ode. Mr. J. van 's Gravenweert. Pompeji. F. U. Greb. Geliefde dooden. B. ter Haar. Eliza's Vlncht. A. J. ten Hagen Jz. Bruin en blond. Mr. M. C. van Hall. ItaliëRome. Mr. A. van Halmael Jr. Jan Kanneke. J. van Harderwijk Rzn. God regeert. J. P. Hasebroek. De lof der almagt. J. P. Heije. ragen. - D. Fvan Heyst. Retourbilletten. Mevr. E. Hymans Hertzveld. Ten oorlog. Ab des Amorie van der Hoeve. Bij de viering van het tweede eeuwgetijde der doorluchtige school te Amsterdam 1532. J. Hofdijk. Gedaalder zonne. A. van der Hoop Jr. De jouge wreker. A. van der Hoop Jrs'zn. Eeu les bij het Spinnewiel. J. Immerzeel Jr. Het Scheveningsehe strand. R. Bennink Jansonius. Nonna. B. Ph. de Kanter. De Pinkstermorgen. J. J. L. ten Kate. De zending onder de heidenen. A. Kehrer. Een zonnestraal. Mr. J. Kinker. De geboorte van Pallas. B. Klijn Bz. \ertrouwen. H. H. Klijn. Weemoed. Mr. H. J. Koenen. De torenbrand te s Her togenbosch. C. van Eust Koning. Bloemen en Vrouwen. C. de Koning Lz. Tyrus. Kuitert Cz. Levenswijsheid. J. A. de Laet. Aan mijn zoontje. K. L Ledeganck. Het graf rayuei Moeder. D. J. van Lennep. Hollandsche Duinzang. Mr. J. van Lennep. Kardoes. v^ hte- Lesturgeon. Eerste schoolgang. H. van Loghem. Het onderlijk Huis. C. Loots. Het Nae gaaltje. (3341) Drukkeeu van de Wed. P. J. G. DIDERICH te Schagen.

Schager Courant | 1867 | | pagina 4